>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2015

Status
Zamknięty.
T 140

tajski26

Użytkownik
Nie no z takim podejściem to lepiej w ogóle nie grać na mieście bo samochód przejedzie, terroryści cię wysadzą, spadnie z balkonu wanna.
Czytanie ze zrozumieniem boli - granie takich kursów przy tak wyrównanej stawce jest kompletnie durne.

Najlepiej zacytować jedno zdanie kompletnie wyjęte z kontekstu całej wypowiedzi i skrytykować za byle co - ja przynajmniej napisałem moją opinię na temat tego co może się wydarzyć - a Ty nawet nie potrafiłeś zanalizować danego zakładu.

PS. Jakbym miał grać taki kurs - to masz najlepszy przykład w Copa America i mecz Argentyny - gdzie ryzyko zagrania było dużo mniejsze według mojej oceny a i tak nie weszło.

Mylisz podstawowe pojęcia bukmacherki - czyli to jak wysokość kursu jest adekwatna do ryzyka gry takiego zakładu - patrząc jeszcze na to że to DPŚ. Kontuzja jednego zawodnika może położyć cały zakład na łopatki i kursy podane przez kolegę były za niskie w stosunku do ryzyka gry.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Mam wrazenie, ze ten caly sport to kabaret. Przeciez gdyby nie kontuzja Hampela, ani glupi regulamin to Szwedów by pewnie w finale nie bylo.
Wladze Swiatowego zuzla same zniechecaja do siebie ewentualnych nowych kibicow. Pewnie dlatego zuzel nie zyskuje na popularnosci w innych czesciach Europy. Ja po tej niesprawiedliwosci w Gnieznie na pewno nie bede sledzil na biezaco wydarzen zuzlowych.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Czytanie ze zrozumieniem boli - granie takich kursów przy tak wyrównanej stawce jest kompletnie durne.

Najlepiej zacytować jedno zdanie kompletnie wyjęte z kontekstu całej wypowiedzi i skrytykować za byle co - ja przynajmniej napisałem moją opinię na temat tego co może się wydarzyć - a Ty nawet nie potrafiłeś zanalizować danego zakładu.

PS. Jakbym miał grać taki kurs - to masz najlepszy przykład w Copa America i mecz Argentyny - gdzie ryzyko zagrania było dużo mniejsze według mojej oceny a i tak nie weszło.

Mylisz podstawowe pojęcia bukmacherki - czyli to jak wysokość kursu jest adekwatna do ryzyka gry takiego zakładu - patrząc jeszcze na to że to DPŚ. Kontuzja jednego zawodnika może położyć cały zakład na łopatki i kursy podane przez kolegę były za niskie w stosunku do ryzyka gry.
Argentynę? Wystarczy, że dostaną 2 czerwone kartki w pierwszych 15 minutach albo Messi złamie oba piszczele. (ps przy jakim wyniku napisałeś tego posta? Szwecja była na prowadzeniu?)
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Ale czemu tutaj się tak burzycie że Szwecja wygrała? Już nie raz realia DPŚ ujawniały jakie są to nieprzewidywalne zawody. Szwecja już kiedyś pokazała że potrafi wygrywać na torze w Vojens kiedy to w 2003 utarła nosa gospodarzom oraz silnym wówczas Australijczykom. Duńczycy sami sobie są winni ,a ponadto oprócz rewelacyjnego Kildemanda nie błyszczeli. Zbyt duża presja i mistrzami są Szwedzi po zacnym kursie 15! ( na Bet365) ????
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Argentynę? Wystarczy, że dostaną 2 czerwone kartki w pierwszych 15 minutach albo Messi złamie oba piszczele. (ps przy jakim wyniku napisałeś tego posta? Szwecja była na prowadzeniu?)
Widzę boli jednak ????

Szwecja w tym momencie jak pisałem tego posta przegrywała dwoma lub trzema punktami.

A Ty mając takie rozumowanie nie wiem w jaki sposób masz taką reputację na tym forum ????

Generalnie Szwecji nie powinno być w finale przez regulamin - ale regulamin przypomnę tylko zmieniono przez nasz machlojki (bodaj sprawa z zastąpieniem Walaska - że niby nagle kontuzjowany a był kompletnie zdrowy). Co do samego regulaminu uważam, że w takich kontuzjach gdzie lekarz zawodów stwierdza że zawodnik nie jest zdolny do walki powinien jechać rezerwowy.

Co do szans Szwedów - nikt ich nie doceniał w tym finale. A ja tylko podkreślę. Przejrzyjcie wszystkie wyniki AJ&#39;a w jakichkolwiek turniejach indywidualnych - GP czy inne do tego wyniki w reprezentacji na przestrzeni lat - i jego wyniku w tym roku w lidze - nadal twierdze że ten gość inaczej jedzie dla siebie samego i reprezentacji niż dla klubu w lidze. Ale Wy tego nie widzicie. Polecam spojrzeć choćby właśnie na głupie statystyki których sam zwolennikiem nie jestem.

Lindbaeck - od momentu przyłapania za jazdę po alkoholu i zaprzestania picia jeździ świetnie.

Fretka tutaj wygrywał turnieje GP i lubi ten tor. I Linus swoje dorzucił ale raczej ze względu na ostrą jazdę i nie do końca zgodną z przepisami moim zdaniem.

Wy dalej nie rozumiecie jednego - jak można grać coś takiego widząc Zmarzlika w barażu który męczy się na startach i na dystansie. Biorąc pod uwagę jeszcze Buczka który te 13 punktów zdobył na słabeuszach - gdzie tu weryfikacja formy?

To jest speedway - dzisiaj tor był równy dla wszystkich - kabaret i przypadek to byłby w przypadku jazdy w dniu wczorajszym. Znacie regulamin gdzie głupia kontuzja może przekreślić taki zakład. Nie rozumiem gdzie Wy widzicie value w takim a nie innym zakładzie - jeszcze gdyby to była liga gdy w razie kontuzji można zawodnika jakoś zastąpić ale DPŚ?

Zwłaszcza Ty eco nadal nie rozumiesz o co mi chodzi. W półfinale było tak samo - przegraliśmy przez regulamin, tutaj typ nie wszedł w sportowej walce. Ciebie po prostu boli że ktoś inny miał inne zdanie i miał rację - nie argumentujesz niczym swojego podejścia do tego zakładu.

Co do drugiego zakładu pomyliłem się grubo z oceną Duńczyków - a konkretnie zawodników jako jednostek. Trafiłem tylko to, że nie wiadomo co Krasnal pokaże. Kildemand - z wykluczeniem nie trafiłem. Z tym że Nicki przywiezie swoje też nie bo zawiódł na całej linii. PUK zawiódł w najważniejszym momencie ale wcześniej robił swoje. Odnośnie Australii Doyle za późna pobudka. Holder mega nierówno. Morris zawiódł. A Batch też swoje pojechał.

Czepiasz się o nie wiadomo co eco
 
eco 388

eco

Użytkownik
zawsze miło jest poczytać analizę po skończonych zawodach. Gdyby można było dodawać pół punktu do reputacji na pewno byś ode mnie dostał.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Mam wrazenie, ze ten caly sport to kabaret. Przeciez gdyby nie kontuzja Hampela, ani glupi regulamin to Szwedów by pewnie w finale nie bylo.
Wladze Swiatowego zuzla same zniechecaja do siebie ewentualnych nowych kibicow. Pewnie dlatego zuzel nie zyskuje na popularnosci w innych czesciach Europy. Ja po tej niesprawiedliwosci w Gnieznie na pewno nie bede sledzil na biezaco wydarzen zuzlowych.
Straszne...
Ale o co Ci tak w ogóle chodzi? Przecież regulamin był taki a nie nie inny i każda reprezentacja przystępując do turnieju zatwierdza go i ma go przestrzegać. Więc jaka niesprawiedliwość? Trzeba było myśleć pół roku, rok temu żeby zmienić niektóre przepisy a nie teraz wielkie rozgoryczenie (nie piszę tu akurat o Tobie). Ale tak to jest jak Polacy płacą miliony BSI za to że ta sobie przyjedzie do kraju, zorganizuje turniej i zaksięguje hajs i konsekwencją tego jest sytuacja gdzie Polacy, choć mają najlepszą ligę i w sumie najlepszych żużlowców nie są w środowisku traktowani na równi z innymi (Brytyjczykami, Duńczykami czy chociażby Szwedami).
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
To nie wina regulaminu. Nicki i Iversen pogrążyli zespół. Nicki perfidnie wjechał w Pawlickiego a Iversen gdyby odpuścił gaz nawet kosztem utraty miejsca to i tak Duńczycy skończyliby ze złotem bo ostatni jechał Jonsson.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie, jak Duńczycy mieli to wygrać z taką jazdą Pedersena i Bjerre? Przecież to co oni pojechali to kompromitacja. Zwłaszcza Pedersen jak zwykle się spalił na własnych śmieciach. Podobnie zresztą Iversen w ostatnim biegu. Jakby żadna drużyna tego nie wykorzystała to byłoby frajerstwo. Szwecja wygrała i gratulacje ale to najsłabszy mistrz od lat. Z jednej strony Polska i Australia zdecydowanie słabsze niż w poprzednich latach a dwa ... Szwedzi zdobyli tylko 34 pkt. Rok temu Dania zdobyła 38 pkt przy niesamowitej walce trzech drużyn. W 2013 Polska zdobyła 41 pkt pokonując Danię z 40 pkt. W 2012 wygrali Duńczycy z 39 pkt. Gdyby ktoś mi powiedział, że ktoś wygra te zawody z 34 pkt to bym się popukał w głowę.
Fakt, że ta końcówka wyszła bardzo dziwnie ale to żaden spisek, po prostu czysta niemoc Dunów tego dnia. Rok temu przyfarcili, w tym roku mieli pecha w końcówce. Życie.
 
mirgosik 727

mirgosik

Użytkownik
Straszne...
Ale o co Ci tak w ogóle chodzi? Przecież regulamin był taki a nie nie inny i każda reprezentacja przystępując do turnieju zatwierdza go i ma go przestrzegać. Więc jaka niesprawiedliwość? Trzeba było myśleć pół roku, rok temu żeby zmienić niektóre przepisy a nie teraz wielkie rozgoryczenie (nie piszę tu akurat o Tobie). Ale tak to jest jak Polacy płacą miliony BSI za to że ta sobie przyjedzie do kraju, zorganizuje turniej i zaksięguje hajs i konsekwencją tego jest sytuacja gdzie Polacy, choć mają najlepszą ligę i w sumie najlepszych żużlowców nie są w środowisku traktowani na równi z innymi (Brytyjczykami, Duńczykami czy chociażby Szwedami).
Wlasnie o to mi chodzilo, zeby regulamin byl sprawiedliwy. Jesli jest ustalony niesprawdliwy regulamin to zawody wg Ciebie są fair? Nie sledze zuzla na co dzien i po tym co widzialem nie zamierzam, bo dla mnie to bylo niesprawiedliwe i nie chodzi tu o przegrane czy wygrane zaklady ale po prostu ducha sportu.

Zatwierdzmy w pilce noznej regulamin ze mozna kopac kazdego nogach ile sie chce i w ten sposob kontuzjowac najlepszych zawodnikow, albo w tenisie czy siatkowce dawajmy bonusowe pkt za trafienie pilka w trybuny - bedzie uczciwie?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Gdzie Ty widzisz niesprawiedliwy regulamin? Czy tam jest wzmianka że jeśli tylko Polak się rozbije to nie może go zastąpić rezerwowy, a w przypadku innych reprezentacji rezerwowy może jechać? Sprawiedliwość polega na tym że jest równy dla wszystkich, a to że jest głupi to inna sprawa. I myślę właśnie że po prostu mylisz te dwa pojęcia.
Jeśli władze federacji zatwierdzą taki regulamin to będzie to sprawiedliwe, dlaczego nie? Wszyscy będą mogli się kopać czy wyrzucać piłkę w trybuny.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Mądre słowa ktoś napisał; gdyby nie kontuzja Hampla to Szwedów pewnie w finale by zabrakło. A tu psikus nie dość, że finał to jeszcze złoto. Duńczycy, a właściwie Iversen rok temu zdobył złoto w ostatnim biegu na 2 łuku (ostatniego okrążenia), wyprzedzając Kołodzieja, to w tym roku upadł i było po zawodach. Fortuna kołem się toczy.
Wszyscy gdybamy co by było gdyby... ja dorzucę od siebie 3 grosze; w biegu 7ym mógł jechać Pawlicki jako Joker, a wygrał w 3 odsłonie ten bieg. To by dodało nam wiatr w żagle i myślę, że do końca liczylibyśmy się w walce o złoto.
Australia i Mark Lemon też zmarnowali swojego Jokera bieg 13nasty i 15nasty wygrał Batchelor i Doyle, a Joker pojechał w 14nastym i Holder nie zdobył punktu. Gdyby Joker pojechał w np 13 nastym myślę, że do końca Australia by się liczyła w walce o złoto.
Reasumując świetny finał, ostatnie 4 biegi oglądaliśmy na stojąco, do ostatniego biegu ważyły się losy 2 medali. Brawo.
 
T 140

tajski26

Użytkownik
eco - masz bo widzę, że nie dość że z czytaniem problem to ze wzrokiem też
http://forum.bukmacherskie.com/f66/druzynowy-puchar-swiata-2015-a-122052-3.html#post5434251
W tym poście napisałem po krótce to co rozwinąłem w swoim poście już po zawodach. Najpierw dokładnie popatrz w temat a potem próbuj dyskutować - ale do dyskusji potrzeba argumentów, a Ty ich nie podajesz.
Co do finału jeszcze jak zobaczyłem że w 20 biegu PUK i po 19 jeden punkt różnicy zadałem sobie pytanie - będzie powtórka z zeszłego roku z udziałem PUKA? Była z jego udziałem, ale w drugą stronę. Czyli jak widać - mało co zdarza się drugi raz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom