>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2015

Status
Zamknięty.
kebi 259

kebi

Użytkownik
Polska wygra - 1.38 @ Betsafe ✅
Obecnie najlepszy kurs jaki można znaleźć bez podatku. Bez Łagutów Polska jest zdecydowanym faworytem. W tej chwili mogą nam zagrozić jedynie Brytyjczycy, ale King i Lambert poza angielskimi torami nie są konkurencyjni (chociaż ten drugi zapowiada się całkiem dobrze). Sam Woffinden wspierany przez Harrisa nie powinni nam odebrać awansu do finału. Pamiętając jednak co się zdarzyło w Gnieźnie nie radziłbym szaleć ze stawką, może dołożyć do jakiegoś doubla.
edit down: Racja, przed informacją o absencji w ekipie Rosji można było złapać kursy w granicach 1.5. Obecnie jednak szanse na zwycięstwo naszej kadry wyraźnie podskoczyły, dlatego spadki w kursach wyraźne, a w Betsafe trochę przysnęli ????
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/527620/oficjalnie-rosja-bez-braci-lagutow
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Woffinden vs. Janowski 1, 1.40 Betsafe 5/10 21-14 ✅ ????
Zakład bardziej do dubla niż singla, aczkolwiek warto na niego zwrócić uwagę. Jak wszyscy piszą Polacy są zdecydowanymi faworytami, szczególnie przy absencjach Rosjan. Na drugie miejsce w tym momencie wskakują Brytyjczycy. Woffinden to zdecydowany lider i jedynie on może dzisiaj powalczyć z Polakami, no może Bomber jeszcze coś pojechać. Pozostali zawodnicy może i pokazali się z dobrej strony w Kings Lynn, ale w Danii nie liczę na ich dobry występ. Tym samym spodziewam się Jokera ze strony Wielkiej Brytanii. A w nim nie kto inny, jak Tajski. Janowski również powinien pojechać niezłe zawody, ale nie zapowiada się by był lepszy od Taia - szczególnie przy jokerze. Kurs jak na to zdarzenie jest w moim mniemaniu bardzo dobry do dubla, a i może singla - jak kto woli. Tai spokojnie powinien wygrać z klubowym kolegą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Gafurow - Manzares @2 B365 ⛔
Manzares nie powinien być dzisiaj groźny. Gafurow jeździł w Vojens kilkakrotnie i zawsze nototwał super występy. Szkoda, że jeździ w Gdańsku bo wg mnie tam się tylko marnuje.
Woffinden +1 - Hancock @1,95 B365 ✅
Wg mnie dziś zarowno Tai jak i Hancock pojadą po 6x. Polacy odskączą na 6 oczek i Tai pojedzie za kolegę z zespołu. Anglik jest mega szybki, jest w lepszej formie niż Greg. +1 dla Tai&#39;a pewnie dlatego, że buk zakłada, że Kalifornijczyk pojedzie o 1 raz więcej... nic bardziej mylnego. Tai z handi to super opcja.
Taj Woffinden over 12 @1,83 B365 ✅
Wg mnie zrobi dziś ok 14-15 oczek w 6 startach. Jeśli pojedzie 6x to linia jak już wspomniałem, źle wystawiona.
Manzares poniżej 5 @1,9 B365 ✅
Manzares jest groźny w Anglii, ale na tak trudnym torze jak w Vojens sukcesem będzie jak 2-3 razy zdobędzie punkt. W pierwszej serii to raczej pewne bo ze strony Rosjan nikt nie pojedzie, ale później wątpie by coś wskórał. Widziałem gow Bydgoszczy na DPŚ i nic nie znaczył. Był wolny, źle dobierał ścieżki. Brak mu doświadczenia.

Gafurov powyżej 5
@2,05 B365 ⛔
Najsilniejsze ogniwo wg mnie u Rosjan. Jeśli koledzy zza wschodniej granicy nie będą robić sobie jaj, np Taśmy, symulowane defekty, nie wyjeżdżanie z parkingu i wykluczenie za 2 min to Renat pojedzie dziś 6x i spokojnie zrobi 6-7 oczek.
Harris - Buczek @2,4 Betsafe ⛔
Zmieniam zdanie o tej parze. Harris ma szanse na 1 start więcej, a to zawsze jakieś value. Kurs 2,4 zachęca mimo, że Harris na torze w Vojens nigdy nie pojechał ładnie. Value to pogram za mniejszą stawkę.
Polska -5,5 - Anglia @1,727 spórtingbet ⛔
Polacy to 4 równych zawodników. Anglicy mimo tego, że stawią opór to myslę że odskoczymy na 6-8 oczek. Nadrobią jokerem, nadrobią taktykiem jakimś, ale w nominowanych znowu im odskoczymy.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tai Woffinden over 12 punktów 1,83 Bet365 ✅

Popieram typ Benka, który raczej pojedzie dzisiaj sześć razy a Maciej 5. Tai lider WB, u siebie w Anglii tylko jedna wpadka w 5 biegach. Dzisiaj tak jak wyżej napisałem pewnie pojedzie sześć razy bo coś nie wierze w mocne postawienie się reszty drużyny z Wielkiej Brytanii. Tai 13 punktów w 6 biegach powinien spokojnie zrobić. Jedynie zagrozić mu może Greg i Polacy ale przecież nie zawsze będą z nim wygrywali.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Kolego mstkopiczas jesli uwazasz ze Gafurov jest najlepszym z Rosjan to zagraj go po 3 w Sporting.becie. Wychodzi Ci duzo lepszy kurs niz na te over 5 w calorocznym,
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kolego mstkopiczas jesli uwazasz ze Gafurov jest najlepszym z Rosjan to zagraj go po 3 w Sporting.becie. Wychodzi Ci duzo lepszy kurs niz na te over 5 w calorocznym,
A co jeśli on i Biełusow będą mieli np po 7 oczek? A jeśli cała trójka będzie miała równą ilość...? Podzielą na śmieszne kursy po 1,5, 1,33.
Dzięki za radę, ale wole over punktowy i h2h z Amerykaninem.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
USA(-6pkt) - Rosja 1 @ 1.72 bet365 ✅ EASY
Typ prosty mi się wydaje i linia też fajna.
Hancock zdobędzie tyle pkt co cała ekipa rosyjska (Gafurow,Biełousow,Kudriaszow)
Reszta z USA dorzuci min te 6-7 pkt i linia gładko pokryta..

P.S --&gt;dokładnie tak jak pisałem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Niestety wszystkie prognozy pogody wskazują na to, że zaplanowany na jutro finał Drużynowego Pucharu Świata nie odbędzie się i zostanie przełożony na niedzielę, co wiąże się z odwołaniem kolejki ligowej w Polsce.
Marek Cieślak: Zawody mogą się odbyć dopiero w niedzielę
http://espeedway.pl/news,marek_cieslak_izawody_moga_sie_odbyc_dopiero_w_niedzielei,77328,10.html
Mecz w Rybniku uzależniony od finału DPŚ
http://espeedway.pl/news,mecz_w_rybniku_uzalezniony_od_finalu_dps,77329,12.html
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Finał DPŚ w Vojens
13.06.2015, 19:00, Vojens​
DANIA (kaski czerwone)
1. Peter Kildemand
2. Nicki Pedersen
3. Niels-Kristian Iversen (C)
4. Kenneth Bjerre
Menedżer: Anders Secher
SZWECJA (kaski niebieskie)
1. Antonio Lindbaeck
2. Andreas Jonsson (C)
3. Linus Sundstroem
4. Fredrik Lindgren
Menedżer: Morgan Andersson
POLSKA (kaski białe)
1. Bartosz Zmarzlik
2. Krzysztof Buczkowski
3. Maciej Janowski (C)
4. Przemysław Pawlicki
Menedżer: Marek Cieślak
AUSTRALIA (kaski żółte)
1. Chris Holder (C)
2. Jason Doyle
3. Nick Morris
4. Troy Batchelor
Menedżer: Mark Lemon
Sędziuje: Christian Froschauer
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Polska - Szwecja @ 1.25
Dania - Australia @ 1.17
ako 1.46 (do podbicia) @ Fortuna ⛔
Na pierwszy rzut oka wydaje się to pewne. Szwedzi awansowali do finału z wiadomych względów. Gdyby nie pech Polaków jestem pewien, że mieliby ogromne problemy z Brytyjczykami w półfinale i wątpię, aby z tej potyczki wyszli zwycięsko. Nie jest to drużyna na miarę walki o DPŚ, a jakiekolwiek ich miejsce na podium byłoby dla mnie sporym zaskoczeniem. Nasza kadra ma dodatkowy handicap po wygranym barażu. Wczoraj trenowali jeszcze Bartek i Przemek (ważne szczególnie w przypadku pierwszego, bo nie mógł znaleźć w czwartek odpowiedniej prędkości). Nie wiem czy stać nas będzie na zwycięstwo, ale pokonanie Szwedów to obowiązek.
Duńczycy wielcy faworyci. W gazie są Pedersen i Kildemand, a formę odzyskuje Iversen. Myślałem, że jako czwarty będzie Jepsen Jensen, który w Vojens notował świetne wyniki, ale mamy w zestawieniu Kennetha. Gdyby Australijczycy jechali z Wardem byłaby inna bajka, ale nie jadą. W King&#39;s Lynn czuli się bardzo dobrze, ale każdy z nich świetnie zna angielskie tory. Dzisiaj postawa szczególnie Morrisa to wielka zagadka. Myślę, że nie zagrożą tutaj gospodarzom.
Kurs niski, w dodatku z podatkiem, ale nada się do zagrania np. z eliminacjami do EURO. Czekamy co zaoferują inne buki.
down: Fajnie, że ktoś się wypowiada i można porozmawiać ;) Szanuję Twoją opinię, ale po kolei. AJ jest innym zawodnikiem w reprezentacji? Na jakiej podstawie takie wnioski? Dlatego, że zdobył 8 pkt w Gnieźnie w obsadzie z Czechami i Rosjanami będąc najsłabszym ze Szwedów? Mówisz, że upadek może przekreślić typ. Jasne, ale tak na to patrząc nie warto w ogóle grać żużla, bo każdy typ można tak udupić. Buczek zna dobrze tor w Vojens i w czym miałby ustępować któremukolwiek ze Szwedów? Jest bardzo dobrym startowcem, a w barażu pokazał, że potrafi też ścigać się na trasie. Mamy wyrównaną ekipę. W Australii ani Morris ani Batchelor nie są żadnym gwarantem punktów. Holder ciągle szuka prędkości z 2012 roku. Jeśli ktoś ma z Duńczykami powalczyć to powinni być to Polacy. Każdy może mieć swoją opinię, pozdrawiam ????
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Polska - Szwecja @ 1.25
Dania - Australia @ 1.17
ako 1.46 (do podbicia) @ Fortuna
Granie tego na podbicie dla mnie jest niezrozumiałe.
Para Polska - Szwecja - wystarczy głupi defekt czy upadek, który wykluczy z zawodów - to jedna sprawa.
Druga - AJ to inny żużlowiec w reprezentacji, Fretka też został ściągnięty bo dobrze zna tor, Linus powalczy mocno, i do tego Antonio w dobrej formie. Popatrzmy u nas - Magic zrobi swoje, Przemek Pawlicki pewnie też, Bartek miał ogromne problemy na starcie w barażu, Buczkowski tak naprawdę nie miał godnych rywali w barażu i przywiózł to co musiał czyli 13 pkt - bo przegrana w biegu z Taiem czy Gregiem była wliczana - więc 13/15 punktów to był mus. Dzisiaj mamy choćby dla Buczka walkę z Dunami czy Aussie - czytaj Doyle, Holder. Szwedzi moim zdaniem mogą sobie lepiej poradzić. A na pewno już ten kurs nie jest adekwatny do ryzyka gry i prawdopodobieństwa tego, że typ wejdzie. Szwedzi mocno niedoszacowani w tym finale dla mnie.
Druga para - Nicki swoje, PUK powiedzmy swoje, Krasnal nie wiadomo, Kildemand to może nawet głupio dwa wykluczenia złapać. A Australia - najsłabszy punkt Morris według mnie - reszta jest w stanie walczyć. Do tego joker.
Oby weszło - ale ja uważam że gra tych par na podbitkę jest po prostu głupia.
 
eco 388

eco

Użytkownik
Granie tego na podbicie dla mnie jest niezrozumiałe.

Para Polska - Szwecja - wystarczy głupi defekt czy upadek, który wykluczy z zawodów - to jedna sprawa.
Kildemand to może nawet głupio dwa wykluczenia złapać.
Nie no z takim podejściem to lepiej w ogóle nie grać na mieście bo samochód przejedzie, terroryści cię wysadzą, spadnie z balkonu wanna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom