>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Drużynowy Puchar Świata 2015

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Australia - Szwecja (0-3) 1 1,95 Bet365 ⛔

Australia jest mocno niedoceniana w mojej ocenie. Holder śmiga dobrze jak na niego i dzisiaj pewnie trochę punktów zrobi, do tego super Doyle i Morris który jechał wybitnie w Kings Lynn. Troy jakieś punkty przywiezie. Szwedzi to tak na dobrą sprawę Anton i dalej dużo znaków ? Czy Linus w takiej stawce może punkty przywozić? Zobaczymy. AJ niby wraca do formy i w Vojens jeżdzić umie jednak w Gnieżnie pojechał nadal jak na niego średnio, tym bardziej, że stawka poza Polakami była słaba. Ljung? On woli łatwiejsze tory a do takich dzisiejeszy nie należy. Szwedzi nie mają w mojej ocenie szans na medal i to Australia dużo bardziej zagrozi choćby Polakom.

Janowski - Zmarzlik 1 1,57 Betsson ✅

Niestety Bartek płaci &quot;frycowe&quot; co pokazał Baraż. Maciej dużo większe doświadczenie a i ten sprzęt poza ligą Polką lepiej jeżdzi u Janowskiego. Zmarzlik dzisiaj punkty przywiezie na pewno ale będzie okazja na Jokera to raczej pojedzie Maciej albo Buczek którzy w Vojens wyglądają na najmocniejszych z naszej reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 38K

bosky

Użytkownik
Polska - Aussie 2 +7 1,95 ✅
Dania wygra 1,57 ⛔ bez komentarza.. ????
Zmarzlik - Doyle 2 1,8 ✅
Długo Bet365 zwlekał z zestawieniem Australii i Polaków, ale w końcu to podał. Krótko mówiąc, scenariusz na dziś:
Dania od początku mocno, szybko zrobi się okazja do jokera. O tyle o ile Australijczycy mają Holdera i przede wszystkim Doyla, to u nas nie wiadomo do końca na którego postawić. Po prostu brak w tej drużynie rutyny, bo generalnie mamy bardzo solidny zestaw. Bądź co bądź jednak, w DPŚ decydują indywidualności, pan Cieślak pierdzieli 3 po 3 (sam coś o tym wie kiedy wyrywał Gollobem puchar Dunom i Australijczykom). Mamy czterech zawodników,ale przy najsolidniejszej Danii prędko w ruch pójdą taktyczne za Morrisa i okaże się, że walczymy z Doylem, Holderem i Batchem (akurat on mnie nie przekonywał nigdy).
Reasumując, sądzę że Polacy zadowolą się dzisiaj najniższym stopniem podium, tutaj mamy jeszcze zabezpieczenie w postaci handi +7, baja.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Holder over 7 @2.15 bet365 ✅
Całoroczny ma Crispiego za kogoś pokroju Morrisa ? Holder spokojnie powinien uciułać tych 8 punktów, gdyż to na nim dzisiaj spoczywa presja lidera Australijczyków. Nie będę tutaj wyrokował z kim wygra, a z kim nie, ale po prostu nie wydaje się, aby zawodnik tej klasy, z takim doświadczeniem woził tutaj ogony. Myślę, że finał to już za wysoka półka dla młodego Morrisa. Dania to nie Anglia i nie ma opcji, że powtórzy tak kapitalny występ. Najprawdopodobniej będzie on dzisiaj zastępowany z taktycznych. To by znaczyło start więcej dla Holdera i nie wyobrażam sobie, aby w sześciu biegach nie pokrył tej linii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
gauczo12 0

gauczo12

Użytkownik
Pedersen-Kildemand+3 punkty - 2 kurs 1.55 ✅ fortuna
Bjerre-Pawlicki+1 punkt - 2 kurs 1.85 ✅ fortuna


Kildemand ostatnim czasem nie schodzi z bardzo dobrego poziomu ostatnio w Duńskiej lidze 17 w 3 startach jeśli nie zdarzy mu się jakieś glupie wykluczenie jak to czasami ma w swoim zwyczaju. Kilka słów o Nickim jak wiadomo ostatnio bez formy w lidze Polskiej nie może zrobić powyżej 10 punktów choć tor w Vojens będzie dla niego atutem myśle ze Kildemand z zapasem 3 dodatkowych punktów powinnien na spokojnie wygrać.


Bjerre solidny zawodnik ale wątpie żeby dziś był w stanie pokonać Przemka który w tym sezonie przywozi średnio 10 punków w meczu. W razie W jest jeden punkt dodatkowy dla Przemka. Duńczycy mówią ze nie jeździli dawno w Vojens a Przemek jak wiadomo już jeździł w barażu tutaj i poszło mu dobrze.

Myślę żę te dwie pary wejdą &quot;jak w masło&quot;
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Lindbaeck poniżej 10 @2,05 B365 ✅
Doyle - Lindbaeck @1,72 betsafe ✅
Janowski - Lindbaeck @1,6 betsafe ✅
Popadał deszcz to i Tonino nie pojedzie. 1 bieg bardzo trudny w drugim biegu jedzie z D to wg mnie 2 starty i już będzie wszystko załatwione. 2 oczka po 2 startach to wg mnie max co może zrobić Lindbaeck, przykro mi ale to nie on będzie dzisiaj liderem Szwecji.
Punktowego overu wg mnie nie przekroczy, łącze go też w pary z liderami swoich ekip z Doylem i Janowskim. Można go też złapać z Kildemandem po 1,68 czy Nickim Pedersenem po 1,3, ale ja nie ufam Duńczykom, dletego też łapie Maćka i Jasona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Fajnie się zachowuje b365 mając nadal otwarte bety, np betsafe zamknął równo o 19:00.
Edit:
Co z pierwszym biegiem? Jutro jedziemy od 0:zero:0:0 czy 1 bieg zaliczony? Co z betami ważne czy anulowane ?
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
&quot;Ostatecznie kilka minut po godzinie 20 zdecydowano, że finał DPŚ w Vojens rozpocznie się w niedzielę o 14. Co to oznacza dla fanów speedway&#39;a w Polsce? Nie mamy dobrych wieści, bowiem w związku z tym nie odbędą się wszystkie mecze PGE Ekstraligi oraz starcie w Nice Polskiej Lidze Żużlowej pomiędzy ŻKS ROW-em Rybnik a MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovią. Decyzje na temat nowych terminów poznamy najprawdopodobniej w poniedziałek lub we wtorek.
Teraz przed organizatorami z Ole Olsenem na czele, który jest odpowiedzialny za przygotowanie toru, sporo pracy. Choć prognozy na niedzielę są optymistyczne, na owalu w Vojens znajduje się sporo śliskiej mazi, z którą należy się uporać.&quot;
źródło: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/528069/w-vojens-przegrali-z-pogoda-final-dps-w-niedziele

1. liga:
15:00 Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz
18:15 Start Gniezno - Wanda Kraków
2. liga:
16:15 KSM Krosno - KMŻ Motor Lublin
17:15 Wybrzeże Gdańsk - Kolejarz Rawicz
źródło: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/528076/final-dps-przelozony-co-z-meczami-w-polsce
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Oferta jest, ale inna niż na początku (kursy).
Dali zwroty, które są sprzeczne z regulaminem (który mówi, że zakłady zostają ważne, o ile drugi termin mieści się w 24 h od pierwszego). Moim zdaniem to jakiś błąd i te zakłady zostaną przywrócone - przynajmniej powinno tak być.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Oferta jest, ale inna niż na początku (kursy).
Dali zwroty, które są sprzeczne z regulaminem (który mówi, że zakłady zostają ważne, o ile drugi termin mieści się w 24 h od pierwszego). Moim zdaniem to jakiś błąd i te zakłady zostaną przywrócone - przynajmniej powinno tak być.
B365 miał prawo zrobić zwroty;
&quot;Wszystkie wyścigi liczą się, ze wszystkimi punktami taktycznymi liczącymi się jako normalne wyniki np. 3-2-1-0. Punkty bonusowe nie liczą się do rozliczenia. Zakłady są ważne w H2H, jeżeli obydwaj uczestnicy ukończą przynajmniej jeden wyścig (wyelimnowania liczą się). Ponadto, jeżeli mecz zostanie odwołany przed zakończeniem, wszystkie zaklady zostaną anulowane, chyba że wynik zakładu został już określony.&quot;
To samo tyczy się sumy punktów.
 
W 858

woffi2013

Użytkownik
Żużel klubowy/drużynowy
Przedmeczowe - jeżeli mecz zostanie przerwany przed zakończeniem spotkania, wszystkie zakłady będą ważne przy założeniu, że przebieg meczu nie miałby wpływu na wynik lub wydarzenie zostanie przeniesione/dokończone w ciągu 24 godzin, w przeciwnym wypadku zakłady zostaną anulowane. Dla handicapów po 8. wyścigu, pierwsze 8 wyścigów wyznaczonego spotkania musi zostać ukończonych w całości, aby zakłady były ważne. Baraże nie są wliczane. Jeżeli mecz zostanie przełożony przed wyznaczonym czasem/datą rozpoczęcia, zakłady będą nieważne, chyba że mecz zostanie ponownie wyznaczony do rozpoczęcia w ciągu następnych 24 godzin.
To co wytłuściłeś odnosi się do sytuacji, kiedy np. mecz jest zaliczony po 12 biegach, a nie do przeniesienia zawodów na 2 dzień.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Polska - Aussie 2 +7 1,95
Dania wygra 1,57
Zmarzlik - Doyle 2 1,8

Długo Bet365 zwlekał z zestawieniem Australii i Polaków, ale w końcu to podał. Krótko mówiąc, scenariusz na dziś:

Dania od początku mocno, szybko zrobi się okazja do jokera. O tyle o ile Australijczycy mają Holdera i przede wszystkim Doyla, to u nas nie wiadomo do końca na którego postawić. Po prostu brak w tej drużynie rutyny, bo generalnie mamy bardzo solidny zestaw. Bądź co bądź jednak, w DPŚ decydują indywidualności, pan Cieślak pierdzieli 3 po 3 (sam coś o tym wie kiedy wyrywał Gollobem puchar Dunom i Australijczykom). Mamy czterech zawodników,ale przy najsolidniejszej Danii prędko w ruch pójdą taktyczne za Morrisa i okaże się, że walczymy z Doylem, Holderem i Batchem (akurat on mnie nie przekonywał nigdy).

Reasumując, sądzę że Polacy zadowolą się dzisiaj najniższym stopniem podium, tutaj mamy jeszcze zabezpieczenie w postaci handi +7, baja.
Również popieram typ na Australie + 7 pkt przeciwko Polsce ,będzie bardzo ciasno w tabeli i w razie czego jest przecież joker.Swoją drogę myśle ze to Polacy będą jutro gonic rywali. Buczek i Zmarzlik mnie nie przekonują , w półfinale rywale byli słabi , Tajski i Hancook , reszta przeciętni .Polacy powalczą o II miejsce ale to będzie raczej wszystko na styk ,7 pkt. to na prawdę spory handicap przy podobnym poziomie obu ekip .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom