>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat Eurobasketu

Status
Zamknięty.
wer890 300

wer890

Użytkownik
Liga bez Śląska nie moze byc prawdą a jednak . Dla mnie jako Kibca WKSu szok najbardziej utytuowaną druzyna ostatnich kilkunastu lat bedzie rozgrywac mecze w 2 lidze ... ;/
Polska koszykowka to paranoja za 2-3 lata polci Anwil Turów Prokom o innych nie wspominając.
Liga napewno juz nie bedzie miala takiego smaczku , Mecze Śląsk Anwil Śląsk Stal Śląsk Górnik to wszytko przepadlo na najblizsze 2 lata no ale tak jest jezeli klub przejmie Biznesmen i czlowiek ktory o sporcie nie ma pojecia.
 
J 0

jabool

Użytkownik
Polska koszykowka to paranoja za 2-3 lata polci Anwil Turów Prokom
Chyba od niedawna jestes kibicem PLK...;) Turów czy Prokom w Polsce nic nie znacza. Druzyny bez historii. Szybko znalazly się na najwyzszej polce i rownie szybko z niej spadną, jedyna kwestia to kiedy. Liga juz od dluzszego czasu byla &#39;bezplciowa&#39; w ekstraklasie nie ma już druzyn starej gwardii- Bobrów Bytom, Poloni Przemyśl, Pruszkowa itd. tak naprawde od dłuższego czasu w lidze mielismy tylko Śląsk i Anwil. Teraz został Włocławek...
Wspolczuje wam, kilka lat temu w Pruszkowie przeżywalismy dokladnie to samo- jednogo dnia gramy o mistrzostwo a nastepnego o 2 ligę.
Liga bez Śląska, Anwilu, Pruszkowa, Bobrów to mniej wiecej sytuacja typu- pilkarska ekstraklasa bez Legii, Wisły, Lecha itd. za to z Koroną Kielce czy Zniczem Pruszków.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Sytuacja przybrala nagly obrót miasto chce wykupic dziką karte , Śląsk Siemińskiego stracil prawo do uzywanią nwazy a WKS ktory jest w 2 lidze to jedyny prawowity kandydat z wrocławia i do teog nazlezy do miasta. Dutkiewicz poprostu wol iewydac 300 tysiecy na dzika karte niz dac 1,5 miliona Siemińskiemu. Sponsora zapewne miastu bedzie latwiej znalezc chcoby Kurzewski ktory spokojnie moze dac z 4 miliony jak za sam wykup od Siemy mial mu dac 2.
Tak więc Śląsk Sieminskiego nie jest juz ślaskiem poniewaz stracil licencje do uzywania herbu a jego akcje obecnie wynoszą 0 polskich zlotych .
z Takiego obrotu sprawy bardzo jestem zadowolony ze Pan Siemiski juz nic nie zarobi, a napewno nie tyle , bo wykupienie kontraktow Stevicia Hasana Stefańskiego Weedena Diduszki nie pwoinny tyle ksoztowac.
 
tauchen 0

tauchen

Użytkownik
Jak Znicz wygra to oczywiscie nagle jakis przekret... Ludzie! o co wam chodzi? Dziwne, ze jak Slask wygral w Jaroslawiu, mimo iz na okolo 28 sekund przed koncem przegrywal czterema to nic takiego nie napisales, ze mecz sprzedany. Taki jest sport, po prostu ...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Może to się wydawać głupie ale w meczu Sportino - Górnik 1 stawiałbym na gospodarzy. Osobiście nie zagram bo mam przerwę od tego ale postaram się to jakoś zargumentować.
Głównym powodem jest wzmocnienie się ekipy z Inowrocławia trzema graczami.
Jak do tej pory Sportino miało trudnych przeciwników do których nie ma co Górnika przyrównywać. Nie wiadomo co pokażą z nowymi zawodnikami i przeciwko słabszemu rywalowi, jestem tego strasznie ciekaw ale mam dobre przeczucia.
Ekipę zasilili Łukasz Obrzut, Stanislav Votroubek i Torre Johnson.
Polakgrał w tamtym sezonie w D-league. Kariery nie zrobił ale doświadczenie ma i co ważne warunki fizyczne. Jego 216cm moze sprawić sporo problemów Górnikowi.
Votroubek jest jeszcze wyższy (217cm) lecz ma grać na pozycji silnego skrzydłowego. Jeśli ich umiejetnosci bedą na dobrym poziomie to pod koszem Sportino będzie praktycznie nie do zatrzymania. W meczu z Prokomem dobrze zaprezentował się Landry i to w nim mozna upatrywać gracza na którym bedzie leżał ciężar gry.
Dużym plusem może okazać się własna hala ale dużym minusem brak zgrania. Sportino dopiero sie buduje. Mam nadzieję że bedzie to wyrównany mecz i skończy się wygraną gospodarzy.

Sportino 74:70 Górnik 1
✅ Kurs w okolicach 2.80 był.
Czyli w końcu wygrana ekipy z Inowrocławia.
Roxanne, rózne rzeczy dzieją się w sporcie, nie próbuj szukać jakiegoś sprzedawania meczy. AZS miał w tym sezonie zaskakiwać i zaskakuje tylko że negatywnie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To ciekawe jak wytlumaczysz odejscie Bradforda, to najlepszy gracz AZS i jeden z najlepszych graczy w lidze, jesli szukac winnych to on jest na ostatnim miejscu. Juz wiadomo czemu wczoraj gral tak krotko a wydawalo sie, ze jakas kontuzja bo nierealne jest to ze lider zespolu gra 5 minut po czym siedzi ciagle na lawce. Teraz maja idealny pretekst do wywalenie Smitha i jego a jezdziec bez glowy Reese ma sie dobrze, chory klub.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
To ciekawe jak wytlumaczysz odejscie Bradforda, to najlepszy gracz AZS i jeden z najlepszych graczy w lidze, jesli szukac winnych to on jest na ostatnim miejscu.
A czy ktoś tu coś mówi że Bradford jest czemuś winny ?

Teraz maja idealny pretekst do wywalenie Smitha i jego a jezdziec bez glowy Reese ma sie dobrze, chory klub.
Bradford pożegnał się z klubem za porozumieniem stron więc nie widzę w tym nic dziwnego. Dogadali się i stracili bardzo dobrego koszykarza ale też udało im się podpisać Milicicia na którego polowali już w zeszłym sezonie. Dostał więcej $$$ od Prokomu i tam poszedł. Dobry rozgrywający choć już swoje lata ma ale też doświadczenie. Będzie potrafił dobrze i spokojnie atak ustawić, nie to co DJ w tamtym sezonie ???? A Reese&#39;a akurat lubię.
Co do Smitha to klub nie był zadowolony z jego występów po prostu. Ramar grał w trzech meczach. Grał średnio 22 minuty. Zdobył w sumie 8 punktów. Trzymałabyś go dalej ? Nie widzę w Koszalinie nic chorego.

Co do samego wyniku to i tak w AZSie mogą mówić o szczęściu że mogli zobaczyć zaciętą końcówkę. Pierwszą kwartę przegrali aż 18:32 i to już mogło zakończyć spotkanie ale chłopaki walczyli i II kwarte wygrali aż 20 punktami.
6 punktów w minutę naprawdę nie jest trudno w koszykówce stracić.
Miałem jechać na ten mecz ale za dużo roboty było i nie dałem rady. Widzę ze mam czego żałować.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Komunikat AZS-u jest wyrazny, zmiany w celu polepszenia jakosci sportowej, wywalajac najlepszego gracza to ma SENS? Jasne, ze za porozumieniem bo po co w trakcie sezonu graczowi dodatkowe klopoty, procedury, oficjalny powod itd? Po co mu to? Koszalin mocniejszy nie bedzie jak wyrzuci Bradforda, jeszcze jedno pytanie. Po co Swanson byl kontraktowany? Wiadomo, ze imprezuje, wiadomo, ze pali trawe, wiadomo, ze jego dieta to mc donalds, byl w Astorii Slasku i Anwilu, potem w AZS i zrezygnowali z niego, mija kilka miesiecy i znow go biora, kumasz cokolwiek? To jest koszykarska patologia.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Nieraz trzeba wywalić lidera aby drużyna na tym skorzystała. Podobno chodziło o chemie w druzynie. Że Bradford robił siebie gwiazdę i był blisko bójki z Mojicą oraz z Oduokiem (chciałbym to zobaczyć ???? ) a więc wydaje się ze ruch jednak na plus. Zobaczymy jakie będą tego efekty w dalszej części sezonu bo teraz ciężko powiedzieć czy pozbycie się Bradforda wyjdzie klubowi na plus czy nie. Przed chwilą zresztą przeczytałem że Bradford odszedł z klubu na własne życzenie i jeśli to prawda to po prostu nie chciał tutaj grać.
Osobiscie jestem ciekaw co pokarze Swanson i Hawkins. Z góry nie ma co przekreślać ani jednego ani drugiego choć trudno nie przyznać Ci racji co do Swansona. Swanson zagra juz w derbach z Kołobrzegiem, Bradford też może się pojawi w tym meczu a Hawkinsowi nie pozwalają na to przepisy.
Ogólnie w tym klubie sporo sie dzieje i może to i dobrze. Szczubiał złożył dymisję a trenerem ekipy został Nordgaard ???? Tylko co ciekawe oficjalnym coachem AZSu będzie Leszek Doliński bo Jeff nie ma uprawnień trenerskich. Taka rewolucja się przyda, ten sezon się pomeczą, moze bedą musieli walczyć o utrzymanie aby w następnym wszystkich zaskoczyć i walczyć w PO.
Zoabzcymy co pokarzą w derbach ale czuje że Kotwica to wygra, są zdecydowanie w lepszej sytuacji.
czekam na dalsze wydarzenia z Koszalina bo ciekawie się zrobiło, ciekawie.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Gdyby nie ta przegrana nie przeprowadizli by tych zmian, to jest wg mnie dzialanie celowe w dodatku klub pewnie na tym sporo zyskal kasy, nie ma sie co oszukiwac AZS to marny amatorski sprzedajny klub. Beznadziejne roszady, wiele bledow w selekcji graczy, sciaganie amatorow pokroju Swansona, zmiana trenera na samym poczatku ligi i wymiana skladu, zaden profesjonalny klub takich rzeczy nie robi. Dla mnie temat jest skonczony.

&quot;W decydujących momentach spotkania ciężar gry wziął na siebie Brandun Hughes. Amerykanin przy stanie 84:78 trafił za trzy punkty. Chwile później wprost w ręce rywala piłkę podał Javier Mojica, po czym Grzegorz Kukiełka w łatwy sposób zdobył dwa punkty dla swojego zespołu. Podobna sytuacja miała miejsce na 24 sekundy przed zakończeniem spotkania. Koszalinianie po raz kolejny w łatwy sposób stracili piłkę i decydująca akcja należała do drużyny gości. Dariusz Szczubiał dał wówczas wyraźne polecenie swoim zawodnikom, aby ci nie faulowali.&quot;

I o czym tu gadać? Z tego co pisal mi kibic AZS-u to oni po prostu podawali w rece rywali jakby Znicz gral z nimi a nie przeciwko nim, w dodatku ostatnia strate zrobil Bradford, dziwny zbieg okolicznosci.

Weekend nastepna kolejka:

PGE Turów - Asseco Prokom
11.10.08 godz. 13:30

PBG Basket - Sokołów Znicz
11.10.08 godz. 17:00

Polpharma - Bank BPS
11.10.08 godz. 18:00

Kotwica - AZS Koszalin
11.10.08 godz. 18:00

Victoria Górnik - Polonia
12.10.08 godz. 17:00

Energa Czarni - Sportino
12.10.08 godz. 18:00

Anwil - Basco Śląsk
13.10.08 godz. 18:45
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Dla mnie temat jest skonczony.
Dokładnie. Dzięki za dyskusje ????
Następna kolejka zapowiada się ciekawie. Derby z udziałem Koszalina i Kołobrzegu oraz mecz dwóch najlepszych polskich ekip - Prokomu i Turowa. W najbardziej zaciętym według bukmacherów pojedynku między Górnikiem a Polonią typowałbym gosci lecz przeczucie mówi mi o wygranej gospodarzy. W meczu Turowa grałbym na Prokom z dodatnim handi a w meczu w Kołobrzegu na Kotwicę z ujemnym handi. Ale to wszystko tak na pierwszy rzut oka.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Zmago Sagadin nie jest już trenerem Anwilu Włocławek. Bezpośrednią przyczyną rozwiązania kontraktu stał się wywiad, jakiego Słoweniec udzielił tygodnikowi „Basket News” (opublikowany 9 października 2008 r.).

Zarząd Sportowej Spółki Akcyjnej Śląsk Wrocław złożył wniosek o ogłoszenie upadłości i nie przystąpi do najbliższej kolejki Polskiej Ligi Koszykówki.

wtkanwil.com.pl
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Jacques, nikt tutaj typów nie podaje. Po prostu cała dyskusja z tematu z typami została przeniesiona tutaj a że w postach były przy okazji typy to niczyja wina ????

A tak jeśli chodzi o PLK. Szkoda strasznie że Śląsk jest w takiej sytuacji. Klub z potężna historią a tutaj takie rzeczy. mam nadzieję ze zdołają wrócić do sytuacji gdzie będą walczyć o europejskie puchary.

Edit by Jacques

Haha Malkolm a jak sądzisz kto przeniósł te posty co ;-) ? Otworzyłem nowy temat, przeniosłem stare posty i tyle.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Griszczuk trenerem Anwilu!

Legenda włocławskiego klubu, Igor Griszczuk, którego koszulka z numerem 12 wisi pod dachem Hali Mistrzów, został nowym trenerem Anwilu Włocławek.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
http://miasta.gazeta.pl/torun/1,35580,5852467,Szef_Anwilu____Henderson_zostaje_w_druzynie_i_zagra.html

A nie mowilam?

I gdzie jest demagog Alex, ktory tak bronil tej decyzji? Mowilam, ze to wielki blad Anwilu zatrudniac gracza, ktory tak zawalil, zero wyciagania wnioskow i szykuje sie znow problem, sciaganie pewnie nastepcy. Taki wlasnie Gerod jest, ma w dupie Anwil i imprezuje jak zawsze, takich graczy sie unika a nie kupuje. Anwil sie tym transferem znow skompromitowal. To nie pierwszy przypadek gdzie klub daje zgode na trawke i notoryczne imprezowanie. Kilku graczy robilo to samo i dzialacze udawali ze wszystko gra, Blad Blad Blad.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Nie rozumiem tych pretensji. Przecież w każdej lidze świata są przed play-off&#39;ami takie incydenty. Pozostaje tylko kwestia wykonania. Jeśli robi się to na tyle nieudolnie, że potem powstaje taki smród to nie dobrze - tzw. &quot;sztuka przegrywania&quot; ;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom