>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Ten mecz u Turków to o pietruszkę jest, może coś wyrzeźbią. Takich meczy między nimi gdzie ktoś przegrywał albo remisował po przejęciu prowadzenia kilka było. Co prawda nie od stanu 0:3 ale może oglądali coś z Boliwii ????

e. o już gospodarze zaczęli strzelać
No i 3:3 ????
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Ja dziś Sergio Rodrigueza over 11pkt biorę. Po świetnej drugiej połowie z Brose (22pkt)w dwóch kolejnych sporo asystował i mniej rzucał a dziś z Realem powinien znów zrobić linie pkt .Llull i Rudy dalej poza składem.
RODRIGUEZ, SERGIO
Real Madrid
&quot;We face this game with hope and we are eager to play against Barcelona again. Playing at home gives us extra confidence and we will give it all to try to make our fans have a good time. It is a very important game but not definitive, even if we know how important winning at home is. The team has been working well in practice. It&#39;s true that we are missing some players, but Doncic has stepped up and he&#39;s giving us great minutes. He adapts to any game situation. We must be consistent because we all know about the importance of games against Barcelona.&quot;
llull może być już do gry ????
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Tomić to jest jednak agent pierwszorzędny, mam szczerą nadzieje, że odpadnie.
ja też ???? ale ciężko będzie, bo Bolelli słabo gra jakby nie patrzeć. poziom kolejnego spotkania słaby dosyć

niech Millman wygra jakimś cudem jeszcze 1 mecz, to się pogra under 20.5 u Murraya z nim ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
llull może być już do gry ????
Pablo Laso:Llull and Rudy are key players for us that&#39;s why the rest will have to step up. This competition forces us to always offer our best version and we must be ready for that. Llull has only started to shoot a bit in practices. He&#39;s fine but we won&#39;t force it, so I still don&#39;t know whether he will be able to play or not.&quot;
Jak zagra to mało a dla typu nawet lepiej bo będzie trochę odciążony i będzie mógł się bardziej skupić na rzucaniu pkt. Jakby nawet zagrał Llull to i tak Rodriguez dostanie sporo minut.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Już teraz wylądowała analiza meczu Kyrgios - Berdych w dziale. Polecam, szczerze polecam, bo trochę się rozpisałem, enjoy.

http://forum.bukmacherskie.com/f152/australian-open-2016-turniej-glowny-18-01-31-01-2016-a-128500-6.html#post5907966
Nie żebym się czepiał, bo na pewno to będzie wyrównany mecz, bo jeden i drugi grać potrafi, ale Kyrgios też ma sieczkę zamiast mózgu, chłop ładuje młotki z drugiego serwisu prawie takie same albo takie same jak pierwszy serwis i strzela DF-y w kluczowych momentach, bo się za bardzo podnieca. Dodatkowo to cygan, gwiazdor, celebryta napędzany przez dziką publiczność. Typu nie neguje, ale w pojedynku tych dwóch panów z lekko zrytym beretem to według mnie Berdych ma większe szanse, ale nie jakieś o wiele większe. Tylko zastanawiam się czemu napisałeś, że Berdych ma zryty czerep, a Kyrgios nie, bo patrząc na nich w ten sposób to są tacy sami.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
kain.
że co? ???? to jest zupełnie inna psychika. Berdych w kluczowych momentach sra pod siebie, a Kyrgios nie pęka zwykle i robi swoje. a że gra ryzykownie na serwisie, to czasem i są DFy. sporo meczów właśnie wyciągnął dzięki swojej psychice. dodatkowo gość się może podnieść z samego dna, a Berdyś miał w swojej karierze od samego początku mecze, gdzie się załamywał po secie i już nic nie grał ;]
nie piszę, że Kyrgiosa psychika jest idealna, bo na pewno nie jest i w karierze nie raz coś przegra przez te same błędy, ale na pewno jest lepsza od Berdycha. on ma mentalność zwycięzcy, Tomaszek ni uja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom