>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
federer- berdych (+5,5 gema) 1 @ 1,72

to chyba jest dobry bet

co myslita?

biorac pod uwage, ze bedzie 3-2 i nawet 1 tie break to starczy jak pozostale 2 sety wygrane do 4 i 3....

ale ja licze, ze bedzie jakis set gdzie Roger pojedzie pepika do 1 albo 2....
no nie dokonca
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
wiesz, jak się nie zgodzi teraz, to ma pewność że kasy nie odzyska. smutne ale prawdziwe. jak się zgodzi to jest szansa że jakiś procent weźmie, bo przez sezon pewnie się ustawią na 20-30%.
Jak się nie zgodzi to nie pojedziecie, smutne ale prawdziwe.
 
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
@deep, mam jakieś nieodzowne odczucie, że Kurtki biorą ???? masz jakieś petardy na dziś tak w ogóle? :cool:
@up - no jak to kto, nie wiesz? ????
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jak się nie zgodzi to nie pojedziecie, smutne ale prawdziwe.
przecież i tam nie mieliśmy jechać po tym co się wydarzyło w tym sezonie.
a powiedz mi, co z tego będzie miał Hancock, jeśli przez jego brak zgody Rzeszów nie wystartuje? satysfakcję? więc, jeśli będzie wybierał: albo mieć satysfakcję albo szansę na jakiekolwiek odzyskanie hajsu to łatwo się domyślić co żużlowiec wybierze.
widzę twój ton wypowiedzi, ale ja pisząc smutne ale prawdziwe miałem na myśli to że osoby w klubach nie biorą odpowiedzialności za to że żużlowiec może nie dostać swojej uczciwie zarobionej kasy.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Europejski kosz
3,5 sek do końca
goście mają -2 i muszą rzucać z połowy
jak dla mnie zagadka nie do odgadnięcia
dlaczego nie ma jakichś 2 czasów 20sec jak w NBA
w Europie nie grają dla ludzi? dla widowiska?
Przynajmniej Pistoia ładnie weszła...
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Za co moj post zostal skasowany? Za to ze napisalem ze nie moge otworzyc 51 strony i odpisalem koledze ze nie ma nic live do gry rozsadnego? ladnie ktos ma w garze nasrane
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
a nie bylo w tamtym roku na jakims szlemie ze gral do 2giej a mecz mial o 10 ?
przeciez jak &quot;wejdziesz&quot; do spolecznosci i masz z kim grac, to zawsze sie przesiedzi to o 1h dluzej, to zamiast sniadania pojdzie sie &quot;postrimowac&quot; itp itd.
nie wiem ile on tego czasu na cs marnuje, ale imo to w parze nie idzie, nawet jako odskocznia od treningow
no siedział do późna, ale to nie było AO i mecze były chyba po południu

większość sportowców gra w wolnym czasie na konsolach i PC, więc to chyba nie problem ;) najlepsi zawodnicy świata w swoich dyscyplinach mulą z padem w ręku pół dnia, ale jeśli robią swoje to kogo to obchodzi, byleby chodzili na treningi i grali mecze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom