>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
daminho 278

daminho

Użytkownik
przecież i tam nie mieliśmy jechać po tym co się wydarzyło w tym sezonie.
a powiedz mi, co z tego będzie miał Hancock, jeśli przez jego brak zgody Rzeszów nie wystartuje? satysfakcję? więc, jeśli będzie wybierał: albo mieć satysfakcję albo szansę na jakiekolwiek odzyskanie hajsu to łatwo się domyślić co żużlowiec wybierze.

widzę twój ton wypowiedzi, ale ja pisząc smutne ale prawdziwe miałem na myśli to że osoby w klubie nie biorą odpowiedzialności za to że żużlowiec może nie dostać swojej uczciwie zarobionej kasy.
Ale to jest ku... chore jak w najlepszej lidze świata, w takiej dyscyplinie jak Speedway może w ogóle dochodzić do takich sytuacji żeby mistrz świata z takim stażem prosił o kasę ????

Łełek na SF zapisany jest w kadrze Krosna coś jest na rzeczy czy bzdura?? A Davidoff to co z Włókniarzem ma warszawski kontrakt podpisany?? że przymierzacie go do Stali?
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Ale to jest ku... chore jak w najlepszej lidze świata, w takiej dyscyplinie jak Speedway może w ogóle dochodzić do takich sytuacji żeby mistrz świata z takim stażem prosił o kasę ????

Łełek na SF zapisany jest w kadrze Krosna coś jest na rzeczy czy bzdura?? A Davidoff to co z Włókniarzem ma warszawski kontrakt podpisany?? że przymierzacie go do Stali?
Miesiąc i Stachyra musieli podpisać gdzieś kontrakt ze względów formalnych żeby móc jeździć w mistrzostwach argentyny i dlatego podpisali warszawskie. miesiąc całkiem możliwe że zostanie w Krośnie a Davidoff podpisał w Czewie, bo tam miał dobre kontakty, wydaje mi się że wyląduje w Rzeszowie.

a z tą kasą to rzeczywiście głupota i aż dziwię się że żużlowcy nie mają takich ubezpieczeń...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom