>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
jakbym miał mieć z nią romans to bym chyba płakał po nocach jak ktoś po gwałcie :?

Ted dobra forma w usuwaniu postów

@Up
o co chodzi ze 100 euro?
Bez przesady. Gorsze na tym swiecie chodza ???? Pogralbym Fedexa, ale kurs to zart. No i granie na Serene ze Szparka po takim kursie to tez widze, dobre zacmienie cie zlapalo ????
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
ale o 100 unforced error słyszał każdy :razz:
no że zrobił tyle to tak, ale z Shakalem to tego nie skojarzyłem

a ogólnie to gość sprzedaje typy, niedawno ktoś wrzucał w HP stronkę, więc te 100 euro to może i jakaś prawda ????
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Bez przesady. Gorsze na tym swiecie chodza ???? Pogralbym Fedexa, ale kurs to zart. No i granie na Serene ze Szparka po takim kursie to tez widze, dobre zacmienie cie zlapalo ????
że co? ????

Serena tam ze 20 meczów z rzędu wygrała z nią i to w tym czasie 2-3 sety straciła, także pozdro ???? jak przegra, to będzie to MEGA niespodzianka
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Bez przesady. Gorsze na tym swiecie chodza ???? Pogralbym Fedexa, ale kurs to zart. No i granie na Serene ze Szparka po takim kursie to tez widze, dobre zacmienie cie zlapalo ????
Wszyscy tak piszecie o Williams, a oglądaliście przynajmniej jeden mecz Sharapovej? Ona z Bencic zagrała taką komedie, że żal było na to patrzeć. W sumie to do teraz nie wiem jak ona to spotkanie wygrała, ale grała katastrofalnie. Jak zagra tak jak z nią, a nie sądzę, że zagra cokolwiek innego w przeciągu jednego meczu to dzisiaj popłynie w 2 setach. Zresztą Ruska Ja Maszina nie potrafi kompletnie grać z Williams, bo fizycznie jest 2 razy słabsza więc jej wszystkie argumenty w postaci siły się chowają i nie ma argumentów. Tylko słabszy mecz Williams ją ratuje.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
że co? ????
Serena tam ze 20 meczów z rzędu wygrała z nią i to w tym czasie 2-3 sety straciła, także pozdro ???? jak przegra, to będzie to MEGA niespodzianka
dokładnie , ona siedzi swoją czarną grubą dupą w głowie Sharapovej . Ruska się boi z nią grac
do tego kiepska formy Sharapovej
jak dla mnie easy czarna siostra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom