>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Wawo się pojawi po meczu Konty z Zhang, póki co nie może, bo nie wie które nazwisko ma wkleić do kuponu, więc spokojnie, trzeba poczekać na mistrza
Na razie nie ma czasu bo przywiązuje Siekierę do torów i grzeje ciuchcie.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Wawo demoluję mnie najbardziej tym , że napierdala kursy po 1.1 i jeszcze je sprzedaje z zyskiem jak jego typ nie wchodzi ???? No to jest mistrzostwo świata już
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Wawo demoluję mnie najbardziej tym , że napierdala kursy po 1.1 i jeszcze je sprzedaje z zyskiem jak jego typ nie wchodzi ???? No to jest mistrzostwo świata już
On się wydurnia. W sumie to nawet go podziwiam, że stworzył wokół siebie taką otoczkę. Pewnie ma niezły ubaw, bo trollem jest nieprzeciętnym ????
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
On się wydurnia. W sumie to nawet go podziwiam, że stworzył wokół siebie taką otoczkę. Pewnie ma niezły ubaw, bo trollem jest nieprzeciętnym ????
w zasadzie masz racje , choć nie zdziwiłbym się jakby myślał że ludzie to łykają ...
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
On się wydurnia. W sumie to nawet go podziwiam, że stworzył wokół siebie taką otoczkę. Pewnie ma niezły ubaw, bo trollem jest nieprzeciętnym ????
dokladnie, ludzie go nakrecaja tylko
jakby nikt nie zwracal uwagi to by nie pisal nic a tak ma ubaw ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
w zasadzie masz racje , choć nie zdziwiłbym się jakby myślał że ludzie to łykają ...
W sumie wszystko jest możliwe ????

dokladnie, ludzie go nakrecaja tylko
jakby nikt nie zwracal uwagi to by nie pisal nic a tak ma ubaw ????
Niemniej, słowo &quot;lokomotywa&quot; powinno być ocenzurowane, bo już się przejadło ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
musisz wyciągnąć wnioski bo z takich typów to Ty i z netowych nie wyjdziesz na plus , a gdzie tu z naziemnych ????
A niby jakie wnioski z takiego meczu wyciągnąć?Grać możesz i 20lat a i tak będziesz na takie mecze trafiał..chyba,że nic nie grać.
 
zraszacz-bukow 955

zraszacz-bukow

Użytkownik
Assitalia, maroon, pozdrawiam was serdecznie!! To, ze sie nie odzywalem przez caly dzien to jedynie wynik mojego wyjazdu do stolicy na konferencje, ale juz jestem z powrotem, zmeczony, wkurwiony, zly, zrospaczony poziomem wiedzy niektorych &#39;szpecjalistow&#39;, ale juz w domu przy piwku!
Serdecznie pozdrawiam moich przyjaciol!
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Assitalia, maroon, pozdrawiam was serdecznie!! To, ze sie nie odzywalem przez caly dzien to jedynie wynik mojego wyjazdu do stolicy na konferencje, ale juz jestem z powrotem, zmeczony, wkurwiony, zly, zrospaczony poziomem wiedzy niektorych &#39;szpecjalistow&#39;, ale juz w domu przy piwku!

Serdecznie pozdrawiam moich przyjaciol!
pozdrawiam , ciesząc się że znów jesteś z nami
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Assitalia, maroon, pozdrawiam was serdecznie!! To, ze sie nie odzywalem przez caly dzien to jedynie wynik mojego wyjazdu do stolicy na konferencje, ale juz jestem z powrotem, zmeczony, wkurwiony, zly, zrospaczony poziomem wiedzy niektorych &#39;szpecjalistow&#39;, ale juz w domu przy piwku!

Serdecznie pozdrawiam moich przyjaciol!
Witaj serdecznie Zraszacz_bukow. Fajnie, że już wróciłeś.
Pozdrawiam serdecznie, wierny druhu!
 
rabbi 34

rabbi

Użytkownik
W sumie wszystko jest możliwe ????

Niemniej, słowo &quot;lokomotywa&quot; powinno być ocenzurowane, bo już się przejadło ????
Po prostu doskonale się przyjęło i na stałe weszło do forumowego słownika slangów bukmacherskich :grin:
e; Konta zamiata imponująco jak na razie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
zarabiasz na swoich klientach czyli te 25zł na tydzień czy tam miesiąc + pieniądze, które wygrywasz/przegrywasz
...
Aktualnie cieszysz się z tego, że masz kilkadziesiąt złotych więcej, czy tam kilka stówek na miesiąc
Po pierwsze to dzięki za fajny wpis dający do myślenia ale...
Po drugie nie zagląda się do czyjegoś portfela i nic Ci do tego ani komukolwiek z Was kto ile zarabia...
Po trzecie nie wiem skąd wziąłeś te 25 zł? Skoro jest to kilka razy więcej.
Po czwarte nawet gdyby było to 25 zł to nigdy nie wiesz ile jest kupujących, a to jest o wiele ważniejsze niż od ceny - to trochę odnośnie przedsiębiorczości.
Po piąte i ostatnie wyobraź sobie taką sytuację najniższych lotów, że w ciągu tygodnia kupi te 3-4 osoby co daje około 300 zł. Pomóż to przez 4 tygodnie i masz 1200 zł.
Za taką sumę pieniędzy niektórzy potrafią pracować cały miesiąc dojeżdżając jeszcze do pracy.
Teraz wyobraź sobie, że jest to przykład tylko NAJNIŻSZY. Więc za robienie tego co się lubi, za siedzenie w domu przed komputerem wpadają Ci tysiące złotych to uwierz mi na słowo...
Nie jest to nic złego, ani nie jest to na czipsy i batona. Przypomnę jeszcze tylko, że to jest tylko jako DODATEK ;).
Więc pozdrawiam kain Cię za fajny wpis, ale na przyszłość jeszcze raz Ci napiszę, abyś patrzył na swój portfel, a nie na cudzy. Zresztą dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, kto i ile, i za ile, więc tego się trzymajmy przyjacielu. ;)
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Przepraszam panowie, ale skąd się wzięło to wasze serdeczne pozdrawianie? :p Bo już od jakiegoś czasu tak się zastanawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom