>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jeszcze jeden raport z Leszna, bo dziś (tj. piątek) również trenowali. Zobaczcie kogo team pomagał THJ i na jakich silnikach jeździł (chyba wszyscy rozpoznają tych panów) ;) Na tym samym sprzęcie Jonassson jechał w środę w Vetlandzie finale Elitserien, różnica była ogroma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Szymon Woźniak odchodzi do Sparty Wrocław
Oświadczenie zawodnika:
&quot;Od najmłodszych lat powtarzam, że jednym z moich sportowych marzeń jest zdobycie tytułu Drużynowego Mistrza Polski, startując z gryfem na piersi.
Niestety, wszyscy wiemy ile nasz klub przeżywał w ostatnim czasie zawirowań, niejasności, niepewności oraz problemów finansowych. Głęboko w to wierzę, że nowy właściciel bydgoskiego klubu okaże się światełkiem w tunelu na powrót Polonii do dawnej świetności, na którą bez wątpienia ten klub zasługuje. Mimo wszystko wiem, iż bydgoski żużel czeka na pewno ciężka walka o odbudowę sytuacji finansowej i umacnianie pozycji w Nice PLŻ przez najbliższy czas.
Teraz mam możliwość startowania z najlepszymi zawodnikami na świecie i tylko ta droga może mnie zacząć zbliżać do spełnienia największego i najważniejszego marzenia… tytułu mistrza świata na żużlu. Zdecydowałem się na starty w drużynie BETARD SPARTY WROCŁAW ze względu na kilka ważnych dla mojego rozwoju aspektów: główną dewizę klubu, czyli ciężką pracę prowadzącą do zamierzonego celu, profesjonalizm w każdym calu, stabilność finansową, a także ambitne cele.
W tym miejscu chciałbym serdecznie podziękować moim sponsorom, którzy przez wiele lat okazywali mi wsparcie materialne i mentalne. Mam nadzieję, że mój dwuletni kontrakt z WTSem nie zmieni naszych relacji. Dziękuję również kibicom, którzy bardzo mocno zawsze trzymali za mnie kciuki i cały czas wierzą w odbudowę Polonii. Dziękuję tym, którzy dołożyli swoją, nawet najmniejszą cegiełkę w zdobycie każdego punktu na torze. Moja kariera będzie jeszcze trwała, a nigdy nie wiadomo jaki scenariusz napisze życie. Obiecajcie mi, że będziecie walczyć!
Teraz moim celem staje się złoto ze Spartą. Wrocławiu, witaj!&quot;
Dzięki i powodzenia Szymon w nowym miejscu!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
powiem wam szczerze mam koolesia w zarzadzie Stali i powiedzial mi ze na bank M.J.J w Gorzowie - kwestia podania inforamcji w mediach i wszystko wskazuje na to ze Przemek Pawlicki w Stali ???? za juniora jezdzil bajecznie u nas. nie dogadal sie z Leszno , ale na 80% bedzie w Stali Gorzow. jedynie WYSAD moze przekreslic ta informacje.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
W Lesznie na dzień dzisiejszy zostaje Piotr Pawlicki, a Przemek ma odejść (prawdopodobnie do Gorzowa). Pawliccy mają jeszcze jedno spotkanie z Unią i jeśli żadna ze stron się nie ugnie to taki jest najbardziej przewidywalny scenariusz. W obecnej sytuacji Unia ma dwie opcje:
1) jadą tak jak zostaje, przedłużają z Musielakiem i THJ którzy walczą o 1 miejsce w składzie
lub
2) Przemek i THJ odchodzą, za kasę tych dwóch przychodzi jeden zawodnik. Kto to będzie to ma zależeć od rynku transferowego i od żądań zawodników. Aczkolwiek opcje na dzień dzisiejszy są raczej dwie albo Kildemand, z kórym Kośmider (przypomnę prezes farm2farm który importuje trzodę chlewną z Danii ;D) już rozmawiał i kusi go mniejszą ale pewną kasą (Kildemand miał ostatnio pecha co do klubów w PL, najpierw kasy nie zobaczył w Czewie, teraz nie może jej ujrzeć w Rzeszowie), no i też Kildemand był na rozmowach w Lesznie najpierw przed sezonem 2014 a potem przed 2015 będąc opcją rezerwową na wypadek fiaska rozmów najpierw z Nickim a potem z Emilem. Drugi wariant jest taki że Unia przedłuży z Musielakiem i mając już 5 seniorów w składzie zaklepanych będą spokojnie czekali jak się potoczy się sytuacja w ZG, bo może tak być że któryś z panów z tamtego klubu będzie do wzięcia (Dudek/Hampel). Marzeniem Unii byłby Dudek i jeśli ma odejść z ZG to raczej innego wyboru niż Leszno nie ma. Toruń skład kompletuje (ponoć mają podpisać z Miedzińskim i Gomólskim), jeżeli Przemek odejdzie z Leszna to Gorzów też zamyka skład, w Tarnowie nie ma kasy, Rzeszów się sypie, Grudziądz ma skład kompletny. Zostanie zatem mu Rybnik, Wrocław, Leszno i to raczej w Lesznie może otrzymać najlepsze warunki.
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Do Rzeszowa ma na dniach wjechać pewna osoba na białym koniu - coraz mocniejsze słuchy o tym chodzą... Ile w tym prawdy nie wiem, ale jeśli zbawczyni wróci, to plany niektórych ekip o wydarciu z Rzeszowa kogo popadnie mogą być utrudnione. Był rok spokoju i prawie powróciła normalność a tu takie wieści...
Dla Stali najlepszym rozwiązaniem byłoby zaorać to wszystko, przeczekać rok, zebrać odpowiednie osoby i już bez &#39;kierownika&#39; zza tylnego fotela rozpocząć na nowo epizod żużla w mieście. Niestety tak się zapewne nie stanie, tylko po przerwie będzie można znowu zobaczyć farsę pt. &#39;&#39;Kobieta, która myśli że pieniędzmi może wszystko&quot;.
 
Do góry Bottom