>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2018/2019 - newsy, ciekawostki, pewne transfery

Status
Zamknięty.
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
19-letni środkowy pomocnik Riccardo Grym został nowym zawodnikiem Białej Gwiazdy. Etatowy reprezentant juniorskich kadr Polski, posiadający także niemieckie obywatelstwo, podpisał kontrakt na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.
Riccardo Grym urodził się 13 czerwca 1999 roku w Leverkusen i to w miejscowym Bayerze od dzieciństwa zbierał piłkarskie szlify. Młodzieżowiec został wypatrzony przez polskich skautów w 2014 roku, co zaowocowało powołaniem do juniorskich kadr naszej reprezentacji. Jak dotąd Grym rozegrał dwa spotkania w reprezentacji U-15, dwa w U-16, sześć w U-18 oraz dziewięć w U-19. Nowy Wiślak znajduje się w kręgu zainteresowań Jacka Magiery przed przyszłorocznym mundialem dla zawodników poniżej 20 roku życia.
Jak dotąd największym sukcesem Gryma było wywalczenie w 2016 roku juniorskiego mistrzostwa Niemiec z Bayerem Leverkusen. W połowie ostatniego sezonu 19-latek przeniósł się z zespołu „Aptekarzy” do Borussii Mönchengladbach, gdzie mógł liczyć na występy we wszystkich meczach rozgrywanych przez „Źrebaki”. W rozgrywkach 2017/2018 Grym rozegrał łącznie 21 spotkań, w których strzelił 4 gole i zanotował 3 asysty. W poszukiwaniu nowych wyzwań Riccardo Grym zaakceptował ofertę Białej Gwiazdy i w rodzinnym kraju będzie szykował się do Mistrzostw Świata U-20, które odbędą się na polskich boiskach.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Felix oficjalnie piłkarzem Piasta
Gliwicki klub poinformował o zatrudnieniu 26-letniego hiszpańskiego napastnika. Jorge Félix podpisał dwuletni kontrakt z Piastem Gliwice. Snajper ostatnio występował w rodzimym Club Lleida Esportiu, gdzie w Segunda Division B wystąpił w 37 spotkaniach ligowych i zdobył dziesięć bramek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Po pozytywnym przejściu testów medycznych Portugalczyk Pedro Tiba został piłkarzem Lecha Poznań. Z Kolejorzem związał się trzyletnim kontraktem.
- Miałem kilka ofert z innych klubów, jednak zdecydowałem się przyjść do Lecha. Głównym powodem takiego kroku był fakt, że tutaj mogę walczyć o tytuły. Wiem, że w nowym sezonie walczymy o mistrzostwo Polski i właśnie po to przyszedłem do Poznania - przyznaje Pedro Tiba.
- Jestem przede wszystkim zawodnikiem, który gra pod drużynę i dla drużyny, zawsze daję z siebie wszystko. Nie chcę jednak za dużo o sobie mówić. Wolę, żeby kibice zobaczyli mnie podczas gry i sami ocenili. Moja dobra gra będzie moją najlepszą wizytówką - dodaje.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Niedługo (jutro lub pojutrze) do drużyny Śląska dołączy prosto z Iranu: Farshad Ahmadzadeh. 26 lat, skrzydłowy, prawa strona. Kierunek dosyć egzotyczny, ale przypominam , że bracia Paixao również tam grali, także może być to dobry transfer i wzmocnienie przy kontuzjach.
Śląsk poszukuje jeszcze bocznego obrońcy - uniwersalnego, który mógłby grać na prawej i na lewej. Nie wykluczone też jakieś transfery z promocji wrześniowej. Kadra wygląda ciekawie. Chociaż nie na puchary, ale na TOP8, jak to będzie zobaczymy.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Lech jako pierwszy złożył oferte na 800 tys teraz podbił podobno do 1 mln i w grę weszła Legia.Wiadomo wiecej perspektyw w Legii walka w lidze mistrzow itp.Pytanie czy Legia nie pojawiła sie zeby podbić kwotę.Osobiscie nie dawałbym kasy tyle za niego lepiej za takie pieniadze sprowadzić kogos z zagranicy a spokojnie by starczyło . Lech ma Gytkyera osobiście dla mnie bardzo dobry zawodnik kiedy bedzie wiecej piłek dostawał se skrzydeł Makuszewski Jozwiak itp i ze sroda nowy nabytek Tiba moze zdobyc Ok 20 goli co bedzie juz bardzo Ok.
 
J 185

jkj

Użytkownik
Carlitos opuszcza Wisłę Kraków. Hiszpański napastnik zwiąże się umową z Legią Warszawa, która zapłaci za niego około milion euro. Transfer powinien zostać oficjalnie ogłoszony w czwartek. W środę późnym wieczorem klub poinformował, że zawodnik jest już w stolicy, gdzie przejdzie testy medyczne
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Piotr Parzyszek przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z PEC Zwolle do Piasta Gliwice i podpisał trzyletni kontrakt z klubem.
Dla 24-letniego napastnika to pierwszy polski klub w karierze. W ubiegłym sezonie w barwach Zwolle Parzyszek zagrał w 23 meczach Eredivisie i strzelił pięć goli
 
A 320

azael

Użytkownik
Carlitos opuszcza Wisłę Kraków. Hiszpański napastnik zwiąże się umową z Legią Warszawa, która zapłaci za niego około milion euro. Transfer powinien zostać oficjalnie ogłoszony w czwartek. W środę późnym wieczorem klub poinformował, że zawodnik jest już w stolicy, gdzie przejdzie testy medyczne
Pierwszy przemyślany transfer od lat.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
20-letni Wiktor Biedrzycki został nowym zawodnikiem Górnika Zabrze - poinformowała oficjalna strona klubu &quot;GornikZabrze.pl&quot;. Pomocnik został przedstawiony na dzisiejszej prezentacji drużyny. Kontrakt został podpisany do czerwca 2019 roku z opcją przedłużenia o dwa lata.
Biedrzycki, który w Górniku zagra z numerem 6, w minionym sezonie rozegrał 27 spotkań Nice I ligi w barwach Stomilu Olsztyn i zdobył jedną bramkę.
 
xsuchyx 101

xsuchyx

Użytkownik
Przepraszam jeśli to offtop, ale bardzo bym prosił, bo nawet nie wiem czy ktoś takie coś wystawia, o informacje czy gdzieś jest, ewentualnie czy można się spodziewać, wystawienia kursów na spadek z naszej Ekstraklasy. Byłbym bardzo wdzięczny.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przepraszam jeśli to offtop, ale bardzo bym prosił, bo nawet nie wiem czy ktoś takie coś wystawia, o informacje czy gdzieś jest, ewentualnie czy można się spodziewać, wystawienia kursów na spadek z naszej Ekstraklasy. Byłbym bardzo wdzięczny.
na tą chwilę widzę tylko, że fortuna, forBET i STS wystawiły kursy na mistrzostwo, na spadkowiczów narazie nie ma.
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Nabil Aankour podpisał z Arką Gdynia dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia.
24-letni marokański ofensywny pomocnik, który ma również francuskie obywatelstwo, cztery ostatnie sezony spędził w Koronie Kielce. W ubiegłym w 14 meczach w Ekstraklasie strzelił dwa gole.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Siła ataku Legii przed nowym sezonem wygląda naprawdę imponująco. Carlitos, Kante, Niezgoda. Pierwszy poważny sprawdzian już w środę, potem Superpuchar. Odliczam dni do nowego sezonu!
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Wypada przypomnieć, że przez około dwa miesiące Niezgoda nie zagra z powodu rekonwalescencji po zabiegu kardiologicznym.
Co do Kante i Carlitosa to... nie tacy jak oni w sto(L)icy przepadali, więc jak ktoś liczy, że skończą się agrowpierd.ole i Legia nagle będzie miała bilans ligowy 30-4-3 i bramkowy 89-25 to się przeliczy ????
Oczywiście mistrzostwo zdobędzie Legia, bo skład zgrany, nie ma rewolucji (była w zimie), na pewno będą grać lepiej niż wiosną. Jedyny minus to kombinacje z 3-5-2, więc podejrzewam, że Klafurić skończy jak Nawałka na Mundialu i we wrześniu przy Ł3 zobaczymy nowego trenera.
 
A 320

azael

Użytkownik
Zapomniałeś dodać że MP zdobędzie Legia bo wszystko zostało już ustawione by tak właśnie było
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom