>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o Premier League - w sezonie 2023/2024 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
Jaka wojna jaki front. Wincyj telewizji oglądaj 😆
bez takich 🤡 zachowań proszę :)

🚨
🇳🇴
BREAKING: Brentford have just reached an agreement with Club Brugge to sign Antonio Nusa. Deal in place for fee in excess of €30m package. Green light ready also on player side, he’s staying at Brugge until June then join Brentford in June. Time for formal steps now.

link tutaj

analiza zawodnika ponizej:

How GOOD is Antonio Nusa? ● Tactical Analysis | Welcome to Brentford! (youtube.com)
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
Przepraszam ale ten facet to chodzący MEM

Darwin Núñez is the first player to hit the woodwork four times in a Premier League game since Opta records began in 2003/04. 🤯
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
"The Telegraph": W Pucharze Anglii już niedługo zostanie testowo wprowadzona NIEBIESKA KARTKA!
Obejrzenie niebieskiego kartonika skutkować będzie 10-minutowym opuszczeniem murawy, a otrzymać go można za np. zbyt mocny sprzeciw

Jesteście za czy przeciw?. Ja jestem stanowczo przeciw. Po raz kolejny będą dyskusje, że niektóre drużyny będą faworyzowane. Po drugie jestem ciekaw jak sędziowie będą interpretować ''mocny sprzeciw''.
 
milan78 33,9K

milan78

Użytkownik
"The Telegraph": W Pucharze Anglii już niedługo zostanie testowo wprowadzona NIEBIESKA KARTKA!
Obejrzenie niebieskiego kartonika skutkować będzie 10-minutowym opuszczeniem murawy, a otrzymać go można za np. zbyt mocny sprzeciw

Jesteście za czy przeciw?. Ja jestem stanowczo przeciw. Po raz kolejny będą dyskusje, że niektóre drużyny będą faworyzowane. Po drugie jestem ciekaw jak sędziowie będą interpretować ''mocny sprzeciw''.
Moim zdaniem totalny bezsens. W meczu piłkarz drużyny A może otrzymać 10 min. zawieszenie a za chwilę z drużyny B czerwoną kartkę a nikt na stadionie czy przed TV nie będzie wiedział kto co sędziemu powiedział. Poprzez taki podany przykład może być wprowadzona jeszcze większa nerwowość w dalszej części meczu. Oczywiście teraz też jeden może otrzymać żółtą kartkę a drugi czerwień ale wydaje mi się, że to wprowadzi jeszcze więcej zamieszania podczas meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +751
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
Niestety fatalna wiadomości dla Brighton. Mitona wypada do końca sezonu!

20240227_172256.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +260
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
Kara dla Evertonu zmniejszona z -10pkt do -6pkt i w efekcie awans na 15. miejsce w tabeli!

W Niedzielę Wielkanocną finanse Evertonu ponownie znalazły się pod lupą, gdy ujawniono stratę za sezon 2022–2023, która była prawie dwukrotnie większa w porównaniu z rokiem poprzednim.

Z rachunków opublikowanych podczas głośnego starcia Premier League pomiędzy Manchesterem City a Arsenalem wynika, że klub stracił 89,1 mln funtów, co oznacza wzrost z 44,7 mln funtów w sezonie 2021–2022.

Everton’s financial woes continue as loss doubles to £89m | Everton | The Guardian

Klub ma poznać do 8 kwietnia wyrok w sprawie drugiego zarzutu naruszenia zasad rentowności i zrównoważonego rozwoju Premier League, z możliwością odliczenia dalszych punktów oprócz sześciu już straconych za naruszenia związane z sezonem 2021–2022. pora roku.
 
P 1,2K

predictor

Użytkownik
Naliczanie kar wzgledem obecnego sezonu zakrawa o kompletna amatorke. Kluby staraja sie byc jak najbardziej profesjonalne, ale organizacje wokolpilkarskie wydaja sie krazyc sto lat za Viniciusem Joniorem. Zamiast doglebnego sledztwa, opartego na wnikliwej analizie zamykanej jakims audytem, za ktory ktokolwiek bylby odpowiedzialny, jest strzelanie karami punktowymi na hybil-trafil i taki Everton poza tym, ze ma grac, to nie Wie na czym stoi, a, ze widzi jak marki typu Mancity czy Chelsea lawiruja miedzy przepisami jak w slalomie gigancie, to i dostosowywac sie do obecnych Kar sensu nie widzi, bo zaraz moga sie zmienic, a zreszta i po co, skoro karani sa ci, ktorych ukarac mozna, bez wzgledu na to kto zawinil.

Everton dogralby sobie sezon, zaczalby nowy ze strata punktowa i komu by to przeszkadzalo?
 
Baqu 749,6K

Baqu

Forum VIP
Everton kolejny raz ukarany tym razem -2 punkty, przez co zbliżają się niebezpiecznie blisko do strefy spadkowej. Waleczna Lutownica z szansą na utrzymanie.

Generalnie rozumiem, że kluby należy karać i odejmować im punkty, ale robienie tego w kwietniu na 7 kolejek przed końcem sezonu to absurd.


🚨 EXCL: Everton given 2-point deduction for breach of PL PSR rules. Penalty for 3yr cycle to 22-23. Follows 6-point deduction for previous cycle. #EFC drop 1 spot to 16th, 2 points above relegation zone. 7 days to notify if intend to appeal @TheAthleticFC

za fpl poland
 
Do góry Bottom