>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Guardiola na trybuny w następnym meczu. Jest równość, czy jej nie ma?
Aguero to kryminał. Kilka spotkań pauzy lekką ręką.
@up
Właśnie miałem wrzucać ten filmik. Przecież to identyczny faul ????
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
gdzie tam Aguer 5 meczow
raczej bedzie mniej niz trzy
Nie ma opcji. 3 pewnie by dostał, gdyby popełnił brutalny faul w walce o piłkę. Tu jest boiskowy bandytyzm, pełna premedytacja i atak na zawodnika. Pewnie każdemu z nas poszłyby więzadła, ale piłkarze na tym poziomie są &quot;trochę&quot; lepiej wygimnastykowani;) Jak dla mnie to powinien sobie odpocząć z miesiąc, posiedzieć z rodziną przy świętach i przemyśleć pewne sprawy. Jak widać nie radzi sobie z presją, w reprezentacji ostatnio ma trudny okres, bo jest jednym z głównych winowajców jej niepowodzeń, City po genialnym starcie sezonu spuściło z tonu i chłopak nie radzi sobie emocjonalnie. Takie są tego skutki. Jak dla mnie to karać za to z pełną surowością dla przykładu, bo niektórym &quot;gwiazdkom&quot; już się w dupach poprzewracało.
P. S. Pamiętam, jak w Arsenalu po podobnych wejściach połamali się Eduardo i Ramsey. tam było chyba 7 czy 8 meczów zawieszenia. Chyba nie trzeba komuś urwać nogi, żeby dostać taką karę. Chociaż myślę, że gdyby to było w 2 stronę i to Luiz zaatakowałby Aguero swoim ciężarem ciała, to jednak mogłoby mu nogę urwać ;)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Wszystko już wiemy. I tak łagodna kara dla Aguero.

Napastnik Manchesteru City Sergio Aguero został zawieszony na cztery mecze za brutalny faul na Davidzie Luizie podczas sobotniego spotkania z Chelsea. Reprezentant Argentyny w końcówce meczu otrzymał od sędziego czerwoną kartkę a to zagranie.

Tym samym Aguero nie będzie mógł pomóc swojej drużynie w meczach przeciwko Leicester City, Watford, Arsenalowi i Hull City.

Argentyńczyk nie jest jedynym zawodnikiem Manchesteru City, który został zawieszony. W najbliższych trzech spotkaniach nie wystąpi Fernandinho, który został ukarany za odpychanie Cesca Fabregasa podczas awantury, który nastąpiła po faulu Aguero.
anglia.goal.pl​

Nadal nie wiadomo co z Fabregasem. Jemu też grozi zawieszenie.

Warto ten obrazek zobaczyć. Idealnie obrazuje PL:

 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nadal nie wiadomo co z Fabregasem. Jemu też grozi zawieszenie.
Fabregas ostatecznie bez zawieszenia, cała reszta tak jak wyżej zacytowałeś. Trochę śmieszny ten ban dla Aguero, tylko 4 mecze? Dla mnie śmiech na sali, bo tutaj powinno być co najmniej 5 spotkań &quot;odpoczynku&quot;.
 
slimak9 185

slimak9

Użytkownik
Wie ktoś może czemu Guardiola nie wystawił w podstawowej jedenastce w meczu z Celticiem Aguero? Chłop i tak miał z głowy najbliższe mecze, więc jedyne co by zaszkodziło to możliwość kontuzji, ale Celtic przecież też o nic nie grał, więc nikt raczej by go nie skasował.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Cztery mecze to jest bardzo duzo i to zawieszenie poszlo ewidentnie pod presja mediow i publliczke.
Czy to wina Aguero ze po jego faulu wszyscy zaczeli uwalniac zgromadzone w sobie emocje?
To tak jakby karac Franka Dolasa za rozpoczecie wojny swiatowej.
Gdyby nie te bulwersujace sceny pod koniec meczu i bijatyka, jestem pewen ze Aguero dostalby mniej niz trzy mecze. Dostal tyle, bo zaczela sie awantura.
Nie zgadzacie sie z tym?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dla mnie czywiste jest, ze Manchester United zajmie pozycje wyzsza niz City na koniec sezonu. I zawsze bylo. Chyba coraz wiecej z Was juz widzi, ze City &#39;to nie jest to&#39;?
Mozna to gdzies obstawic? Jeszcze jakis niedlugi czs temu taka syytuacja wdwala sie nie do omyslenia, a teraz?
City juz moze robic w gacie, Arsenal specjalnie odpuscil nieco z Evertonem, zamiast sie kopac z drwalami to stukna City w meczu za szesc punktow. To bylo bardzo madre posuniecie ze strony Wengera, City zdziesiatkowane jest latwe do schrupania teraz. I jesli United wygra z West Brom to strata bedzie wynosila juz tylko trzy punkty. To ze City przegra z Arsenalem to....nie zapeszajmy jeszcze cos przekreca ;)
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Arsenal przegral specjalnie z evertonem zeby potem ograc city XDDDD co za logika , teraz specjalnie stracili do city 3 punkty z latwiejszym rywalem zeby potem je odrobic z trudniejszym, wez zastanow sie kilka razy zanim cos napiszesz. Grali normalnym skladem, przegrali po sportowej rywalizacji, wpadka zdarza sie jak niby myslisz ze odpuscili? specjalnie wolniej biegali czy specjalnie nie strzelali? Jesli tak myslisz to nie znasz realiow pilki.Jedyna forma odpuszczenia to jest granie rezerwami bo wtedy czolowi gracze odpoczywaja
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Wlasnie wszystko ma bardzo duzy sens. Wygrywajac zCity to pozbawiaja rywala jednoczesnie trzech punktow. Wiec to mecz o przyslowiowe szesc punktow
Wlasnie sam pomysl zanim cos napiszesz, ja wiem ze tu byle kto moze zalozyc konto i cos chlapnc, ale apelowalbym o jakis minimalny poziom wiedzy i doswiadczenia
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
No tak pozbawiliby rywala 3 punkty a sami by zdobyli 3 a dzisiaj wzamian city zdobylo 3 a arsenal zostal pozbawiony 3.czyli tym sposobem wyszli na 0. Jaka jest pewnosc wygranej z city? Nie prosciej wygrac z evertonem i przegrac z city? Latwiej przeciez a punktowo wyjdzie na to samo.Jaki jest sens tu?poza tym gdyby chcieli odpuścić to logiczne ze by wyszli rezerwami. Myślisz ze wyszli na boisko po to żeby biegać wolniej? Jaka z tego korzyść?
A z wiedzą to mi nie wyjezdzaj bo twoje typy sa pozbawione jakiejkolwiek analizy. Bierzesz wszystkie mecze z livesportsa i grasz underdogi. Ostatnio to pojechales nawet po wszystkich meczach ze znanych lig i pojechales wyższy kurs więc mnie nawet nie rozsmieszaj ze ty te mecze analizujesz
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ilez razy mam powtarzac ze to nie to samo.
Wygrana z City t wygrana za 6 punktow bo z nimi walcza o mistrza/lige msrzow., a Everton nie jest zagrozeniem dla czolowki
City sie musial psztykac z Watfordem i do oslabien dojdzie podmeczenie a Arsenal bedzie wypoczety po tym odpuszczenu Evertonowi i wygraja z City
Zajmij sie swoja gra ja wychodze na plus jak ci nie pasuje nie czytaj
 
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Ilez razy mam powtarzac ze to nie to samo.
Wygrana z City t wygrana za 6 punktow bo z nimi walcza o mistrza/lige msrzow., a Everton nie jest zagrozeniem dla czolowki
City sie musial psztykac z Watfordem i do oslabien dojdzie podmeczenie a Arsenal bedzie wypoczety po tym odpuszczenu Evertonowi i wygraja z City
Zajmij sie swoja gra ja wychodze na plus jak ci nie pasuje nie czytaj
Dlaczego w takim razie Arsenal nie wyszedl rezerwami? Chca odpoczac a i tak wypuszczaja najlepszy sklad? Myslisz ze wyszli zeby sie podmeczyc ale tylko troche czyli leci pilka musze dawac sprint ale odpuszcze sobie? Chyba chlopie w zyciu w pilke nie grales. Druzyna ktora odpuszcza i przygotowuje sie na inny mecz daje rezerwy. Za bardzo chlopie sie juz zatopiles w tym swoim szukaniu &quot;ustawek&quot;
 
A 183

alexlfc

Użytkownik
Viren i jego chore teorie, zadnej w tym logiki. Arsenal zagral poprstu slabo z Everton i nie dziwi to jak sie gra mecze co 3 dni, ciezko utrzymac ten sam poziom. Arsenal wcale nie odpuscil bo w koncowce napieral jak glupi zeby wyrwac remis...
 
J 11

jemkabel

Użytkownik
Zapamiętajcie moje słowa, Funes Mori czerwień w derbach Liverpoolu.
Ten chłopak nie umie powstrzymywać emocji w derbach, pokazał to w zeszłym sezonie, kiedy to brutalne sfaulował Origiego.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dlaczego w takim razie Arsenal nie wyszedl rezerwami? Chca odpoczac a i tak wypuszczaja najlepszy sklad? Myslisz ze wyszli zeby sie podmeczyc ale tylko troche czyli leci pilka musze dawac sprint ale odpuszcze sobie? Chyba chlopie w zyciu w pilke nie grales. Druzyna ktora odpuszcza i przygotowuje sie na inny mecz daje rezerwy. Za bardzo chlopie sie juz zatopiles w tym swoim szukaniu &quot;ustawek&quot;
Wyszli z poleceniem zeby nie grac na maksa ale przespaerowac mecz. Jak sie uda to super, ale najwazniejsze sklepac City w sobote. No i odpuscili sobie po golu juz w ogole. Nic sie nie podmeczyli zobaczysz co z City zrobia
Zreszta z kim ja gadam, wyjasniam tylko dla normalnych i zainteresowanych angielska pilka na czym polega myslenie taktyczne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom