>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Primera Division - sezon 2014/2015 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja jako wieloletni kibic Realu z przykrością informuje że powinien odejść Iker niestety jego najlepsze lata minęły liczne konflikty i informacje jakie &#39;&#39;puszcza&#39;&#39; do mediów przez Sarę robią z klubu pośmiewisko gdyby tylko trochę wziął się za treningi byłby znów najlepszy a tutaj kolejny raz pokazano że jest nietykalny... przykro mi ale Lopez powinien zostać solidnie bronił ale nie miał takiej siły przebicia.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Parodia z tym Suarezem... ukarali go zawieszeniem ale sami widzicie jakie mecze w lidze przed Barceloną w tym okresie. Dwa dziwny traf wróci na mecz z Realem. Trzy - UEFA pozwoliła mu trenować z zespołem. Cztery - gdyby Suarez został w Liverpoolu to na bank kara została by utrzymana w pierwotnej wersji. Wkurza mnie ta organizacja - nie mówię,że Legia nie powinna zostać ukarana ale jak widać są równi i równiejsi .Legie pozbawiona marzeń a to samo powinno się stać z Barceloną, która podobnie jak PSG i City powinna dostać karę finansową i ograniczenia transferowe ale Barcelona to ich maskotka więc trudno wymagać obiektywności.
 
M 10

madridista2010

Użytkownik
Co sądzicie o zakładzie w Betsafe, że Mandziukic strzeli więcej bramek od Suareza? Suarez przegapi początek sezonu, tylko czy Mandziukić odnajdzie się w Lidze Hiszpańskiej? hmm.. kurs na Mandziukicia 2.00
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Parodia z tym Suarezem... ukarali go zawieszeniem ale sami widzicie jakie mecze w lidze przed Barceloną w tym okresie. Dwa dziwny traf wróci na mecz z Realem. Trzy - UEFA pozwoliła mu trenować z zespołem. Cztery - gdyby Suarez został w Liverpoolu to na bank kara została by utrzymana w pierwotnej wersji. Wkurza mnie ta organizacja - nie mówię,że Legia nie powinna zostać ukarana ale jak widać są równi i równiejsi .Legie pozbawiona marzeń a to samo powinno się stać z Barceloną, która podobnie jak PSG i City powinna dostać karę finansową i ograniczenia transferowe ale Barcelona to ich maskotka więc trudno wymagać obiektywności.
ja jako kibic Barcy po części rozumiem twoje rozgoryczenie traktowaniem ich przez FIFE (chodzi o sytuacje z zakazem transferowym który po tygodniu został zniesiony) ale ta sprawa z Suarezem jest kompletnym nieporozumieniem. Moim zdniem potraktowano go jak mordercę, jak kogoś kto nie ugryzł Chieliniego ale wręcz zagryzł go na śmierć na boisku. Owszem kara zakazu gry jest słuszna moim zdaniem bo Suarez to recydywa jeśli chodzi o gryzienie ale żeby człowiekowi zabraniać trenować i wchodzić na stadion??? Jak można komuś zabronić robić tego co jest całym jego życiem? A propo meczy które Luis opuści to pretensje trzeba mieć do komputera LFP bo to on losuje terminarz spotkań. Moim zdaniem ostateczna decyzja TAS-u jest słuszna i prawidłowa. A na temat Legii to szkoda wogóle dyskutować bo są sami sobie winni w składzie drużyny piłkarskiej pracuje taka rzesza ludzi a nie znalazł się nikt kto dopilnowałby takiego szczegółu. To tylko potwierdza fakt, że polskie zespoły są zbyt mało profesjonalne aby konkurować z najlepszymi...czy słyszałeś aby taka sytaucja miała miejsce na zachodzie w którymś z topowych zespołow???
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Éver Banega wkrótce piłkarzem Sevilla FC.
Dotychczasowy klub Argentyńczyka, Valencia CF, poinformował o osiągnięciu porozumienia z Andaluzyjczykami, które oznacza, że 26-latek w najbliższym czasie przejdzie testy medyczne i złoży podpis pod kontraktem.
Odejście pomocnika było przesądzone od kilku miesięcy, lecz mimo sporego zainteresowania cały proces jego odejścia z zespołu &quot;Nietoperzy&quot; stał w miejscu. Choć szczegóły transakcji nie zostały ujawnione, spekuluje się, że Sevilla zapłaci za wychowanka Boca Juniors 2,5 miliona euro.
Banega trafił do Valencii w styczniu 2008 roku i tylko na rok opuścił klub, gdy w sezonie 2008/2009 wypożyczono go do Atlético Madryt.

Malága CF potwierdziła zakontraktowanie hiszpańskiego obrońcy, Miguela Torresa.
28-latek przeszedł do ekipy Primera División na zasadzie wolnego transferu, podpisując roczną umowę z możliwością przedłużenia jej o kolejne dwa sezony. Były reprezentant Hiszpanii U-21 powrócił do ojczyzny po roku absencji. Przed rozpoczęciem kampanii 2013/14 opuścił Getafe na rzecz Olympiakosu Pireus.
Torres zdobył z greckim zespołem mistrzostwo kraju. To czwarte trofeum z rzędu zdobyte przez klub ze Stadio Georgios Karaiskáki. Miguel nie może jednak mówić o dobrym sezonie pod kątem własnych osiągnięć, bowiem zaliczył tam raptem 10 ligowych występów.
Boczny defensor rozwijał swoje umiejętności w szkółce Realu Madryt, a w 2006 roku zadebiutował w pierwszym zespole &quot;Królewskich&quot;. Po trzech latach postanowił odejść z madryckiego klubu i wzmocnić Getafe. Dla &quot;Azulones&quot; rozegrał ponad 100 spotkań we wszystkich rozgrywkach.

Źródło: transfery.info
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kto wygra La Liga w sezonie 2014/2015?

Aktualnym mistrzem Hiszpanii jest Atletico jednak na wstępie zaznaczę że kompletnie nie widzę tego zespołu jako obrońcy tytułu. Jest to zespół znacznie słabszy niż Barca i Real, w tamtym sezonie udało się zdetronizować jakimś cudem hegemonów ale w tym nie ma na to szans. Nawet gdyby Atletico nie osłabiło się tak bardzo to i tak dwa lata z rzędu pokonać Real i Barce to byłoby więcej niż cud. Ale odszedł chyba najważniejszy zawodnik tego zespołu czyli Costa, jeden z najbardziej utalentowanych bramkarzy na świecie czyli Courtois, Filipe Luis i Villa. Ten ostatni może nie był najważniejszym ogniwem ale był asem w rękawie Simeone. Pozostała trójka stanowiła o sile tej drużyny a przecież z Atletico odeszło znacznie więcej ważnych piłkarzy. Zdaję sobie sprawę z tego że przyszli czy to Mandzukic czy Griezmann ale jest to dla mnie zespół o klasę słabszy niż Barcelona i Real. Wiem że oprócz mistrzostwa doszli też do półfinału Ligi Mistrzów ale to był tylko taki &quot;wyskok&quot;. Porto dziesięć lat temu wygrało nawet Ligę Mistrzów ale nie zmieniło to faktu że nie jest to klub który może się równać z tymi największymi. Pierwsza trójka jak najbardziej jest niemal pewna ale nie mistrzostwo.

Jasne jest że o tytuł powalczy Real z Barceloną. Obie ekipy jak to mają zwyczaju wydały mnóstwo pieniędzy z tym że Barcelona pozbyła się kilku znaczących graczy i ogólnie jej transfery nie mają jak dla mnie żadnego ładu. Real wręcz przeciwnie, kupował mądrze i nikogo znaczącego się nie pozbył. Ale po kolei. Do Milanu odszedł Diego Lopez ale nie jest to raczej żadne osłabienie, ktoś z dwójki Lopez Casillas musiał odejść i padło właśnie na tego pierwszego. Oczywiście lepiej spisywał się Lopez ale był to trochę najemnik który dobrze się spisywał ale trochę rozwalił jak dla mnie atmosferę w szatni. Pomijam już to że w tym wszystkim łapy mieszał Mourinho i to od niego się zaczęło ale jakby nie patrzeć na to co ostatnio robił Casillas to jednak jest żywa legenda tego klubu i myślę że nawet jak będzie siedział na ławce to przyda się w szatni a fochów i tym podobnych nie powinien &quot;strzelać&quot; bo zdaję sobie na pewno sprawę z tego że nie jest jednak nietykalny a błędy które popełnia nie gwarantują mu miejsca w pierwszym składzie. Ancelotti może ma jeszcze nadzieję że Casillas wróci do dawnej formy więc dlatego go zostawił? Nie wiem, na pewno trudno dojść do jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi. Drugim a może i pierwszym bramkarzem Realu jest nowo pozyskany Keylor Navas. Przyznam szczerze że oprócz tego co pokazał na Mistrzostwa Świata to za dużo razu w akcji go nie widziałem ale właśnie w Brazylii pokazał że ma naprawdę duży potencjał więc jak najbardziej może okazać się zbawieniem po Diego Lopezie. Dużego doświadczenia może nie ma ale patrząc na suche statystyki to puścił w ubiegłym sezonie 43 gole, mniej puścili tylko bramkarze którzy grali w zespołach z TOP4 a Levante w którym grał zajęło dopiero 10 miejsce. Jeśli chodzi o obronę to tutaj nic się nie zmieniło, nikt nie przyszedł i nikt nie odszedł. Środek obrony to Ramos, Pepe i Varane, lewa strona Mercelo i Coentrao i na prawej wygląda to trochę słabiej bo jest Carvajal i Arbeloa. Ten pierwszy ma na pewno duży potencjał ale Lahm to to jeszcze nie jest a Arbeloa ponad pewien poziom nie wchodzi, dobry i nic poza tym. Od biedy może tam przecież grać Ramos więc tutaj nie ma widzę żadnych problemów chociaż dziwię się że przy takim budżecie Real nie zdecydował się jak na razie na jakiekolwiek wzmocnienie.

Co do pomocy, przyszedł Kroos i Rodriguez. Ten pierwszy na pewno jest świetnym nabytkiem, wcześniej był Ozil który potrafił świetnie kreować grę ale jak wiadomo Niemiec się wypalił w i jego miejsce przyszedł inny. Trochę to trwało bo jeden sezon ale taki piłkarz na pewno jest potrzebny. Nie jest to kolejny gwiazdor który będzie zajmował się głównie reklamami i inny pierdołami i skupi się na grze. Alonso już powoli zmierza do końca kariery więc podobny zawodnik tylko bardziej ofensywny na pewno przyda się bo takiego zawodnika właśnie brakowało. Jeśli chodzi o Kolumbijczyka to moim zdaniem jest to po prostu zachcianka Florentino Pereza który przecież musi zrobić głośny transfer i trochę powiększyć dług wobec hiszpańskich banków. Czy jest on koniecznie potrzebny Realowi? Marketingowo już się zwraca, jest młody więc w sumie czemu nie. Pewnie będzie grzał sporo ławkę ale w końcu odszedł do Realu. Obecny skład jeśli chodzi o pomocników nie pewno nie potrzebował wzmocnień oprócz zawodnika typu Kroos. Jest Ronaldo, Bale i kilku innych wybitnych piłkarzy więc tu nie było co wzmacniać tak naprawdę. Trochę gorzej wygląda to jeśli chodzi o pozycję napastnika. Jest typowa &quot;9&quot; czyli Benzema dla którego ubiegły sezon był najlepszym w karierze ale oprócz niego nie ma nikogo. Odszedł jak dla mnie mocno przeciętny Morata i naprawdę nie wiem kto mógłby na tej pozycji grać. Można tam wsadzić pomocnika i grać bez tej typowej &quot;9&quot; ale to nie Barca więc szczerze mówiąc Real pewnie szykuje jeszcze jeden transfer chyba że włoski trener ma inny pomysł ale tym bym się akurat nie przejmował.


Barca, również dużo kupował i sprzedawała. Jak wcześniej pisałem ten transfery to dla mnie nie porozumienie. Suarez? Po co im ten zawodnik? Jeśli chodzi o względy piłkarskie to po nic. Dla mnie to jest czysty marketing i tyle, pokazanie że Barca też w aspekcie pieniędzy jest &quot;wielka&quot; jak Real. Ronaldo, Bale i teraz jest odpowiedź Barcy w postaci Suareza. Kompletnie nie potrzebny piłkarz który pewnie trochę goli strzeli ale wielce prawdopodobne że będzie z nim Barca miała sporo problemów. Oczywiście, transfer ten można nazwać świetnym jeśli Barca miałaby na transfery tak ok. 200 mln euro, a tak jest to po prostu wyrzucanie kasy w błoto, wzmocnienie tam gdzie jest to kompletnie potrzebne.

Z zespołu odszedł Valdes i Pinto, tutaj naprawdę dobre transfery bo przyszedł mega utalentowany ter Stegen i doświadczony Bravo który świetnie grał na MŚ. Jednak idąc dalej to tutaj właśnie jest to nieporozumienie. Poszło jakieś 80 mln euro na Suareza a za to można było kupić 4-5 świetnych obrońców. Oczywiście, Barcelona zauważyła że trzeba wzmocnić obronę ale to co zrobiła to nie wiem nawet jak nazwać. Odeszła legenda tego klubu czyli Puyol którego nie da się zastąpić mimo że najlepsze lata już miała dawno za sobą od jakiegoś czasu ale ściąganie jakiegoś 30 letniego przeciętniaka za 20 mln euro to jest dobry transfer? No szczerze w to wątpię. Przyszedł Vermaelen za dość małe pieniądze ale przecież od tego czasu kiedy on był kapitanem Arsenalu i coś w tamtym klubie znaczył dość sporo czasu minęło a ostatnio to był tylko rezerwowym. W Barcelonie taki zawodnik nie powinien grać w pierwszym składzie bo po prostu jest na to za słaby a grać za pewne będzie bo kto inny ma grać? Pique ma dopiero 27 lat i nie można powiedzieć że już się skończył ale ja sobie nie przypominam żeby w ostatnim czasie rozegrał jakiś dobry mecz. Na stoperze dość często grał Mascherano i po udanych MŚ można stwierdzić że będzie on podporą tej defensywy ale co jak co jest to bardziej defensywny pomocnik i to na tej pozycji lepiej się spisuję. Bartra to nie jest jeszcze ten poziom i nie wiem czy kiedykolwiek będzie. Lewa strona jak najbardziej na plus. Alba i dobry zmiennik więc tu nie ma o czym pisać. Z prawą stroną już tak różowo nie jest. Alves jak wielu piłkarzy Barcelony ma już jednak najlepsze lata za sobą a nie widać żeby ktokolwiek inny miał przyjść w jego miejsce. Czyżby za dużo wydano na Suareaza...? Z pomocą też nie jest tu jakoś świetnie a powiedziałbym że nawet gorzej niż obroną. Xavi miał iść na piłkarską emeryturę ale został, nie wiem po co bo mógł zarobić jeszcze trochę pieniędzy u jakiś szejków a tak będzie pewnie tylko grzał ławę. Nie wiem czemu nie zdecydował się jeszcze na zakończenie kariery bo mógł odejść w chwalę a tak to skompromitował się z reprezentacją a w Barcie już nic nie znaczy. Mowa tu o środkowym pomocniku który z Iniestą kreował styl tego zespołu. Iniesta pewnie jeszcze rozegra 2-3 dobre sezony ale czy jest w stanie jeszcze grać jak jak te 2-3 lata temu? Szczerze w to wątpię. Era wielkiej barcelońskiej tiki-taki przemija a tutaj tylko ściągnięto Rakitica. Dwaj piłkarza którzy stanowili o sile tego zespołu jeszcze w złotej erze Guardioli powoli dobiega końca a tu ściąga się jedynie jednego dobrego środkowego pomocnika który jest w stanie w jakiś sposób zastąpić Xaviego czy to powoli Inieste. Zapomniałem, przecież Barca sprzedała jeszcze Fabregasa... Sprzedali również jednego z najlepszych zawodników ubiegłego sezonu czyli Sancheza. Po co? Czyżby potrzebowali pieniędzy na Suareza...? Jeśli chodzi o Urugwajczyka, rzecz jasna jest to piłkarz pokroju Messiego czy Ronaldo ale nawet jak Argentyńczyk wróci do swojej wielkiej formy a Neymar będzie grał swoje to samym atakiem nie da się wygrać niczego. Może pojedynczy mecz z jakimiś średniakami ale gdzie tu grać z Realem czy Bayernem mają takie dziury w składzie? Nie wiem czy Barca będzie teraz się ostro przebudowywać ale ja w tym sezonie kompletnie ich nie widzę żeby mogli walczyć czy to o wygranie Ligi Mistrzów czy La Liga.

Jest oczywiście też dość ważna kwestia też na korzyść Realu. Trenerzy. Luis Enrique to zwykły żółtodziób który prowadził bardzo krótko Rome i Celte Vigo gdzie nic kompletnie nie osiągnął i teraz nagle ma w Barcie wszystko wygrywać i to w pierwszym sezonie? Moim zdaniem zdecydowanie nie. Po drugiej stronie jest Ancelotti który jest jednym z najlepszych trenerów na świecie, objął w ubiegłym roku poukładany zespół bez tak naprawdę większych problemów, zdobył z nim po raz dziesiąty Puchar Europy więc naprawdę nie wiem gdzie Barcelona ma jakieś argumenty żeby postawić się w tym sezonie Realowi zwłaszcza że przecież ci zdobyli wreszcie dziesiąty raz Puchar Europy więc skończyła się już dla nich obsesja związana z tym trofeum i będą na pewno bardziej skupieni na lidze bo przecież w ubiegłym sezonie przegrali z Atletico czyli zespołem z tego samego miasta a teraz mieliby przegrać z Barceloną czyli największym rywalem? Będą na pewno chcieli dokonać niemal niemożliwego i wygrać drugi raz z rzędu Ligę Mistrzów ale na pewno skupią się bardziej na La Liga niż to miał miejsce w poprzednim sezonie.

Zwycięzca La Liga w sezonie 2014/2015: Real Madryt
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
FC Barcelona potwierdziła transfer Douglasa z São Paulo FC.
Transakcja ta była finalizowana na przestrzeni ostatnich tygodni i pierwotnie miała odbyć się na innych prawach. Według pierwszych ustaleń przejście 24-latka do Barcelony powinno nastąpić za rok, jednak w związku z zakazem transferowym nałożonym na katalończyków, który zabrania pozyskiwania i rejestrowania zawodników przez następne dwa okna transferowe, prawy obrońca trafi na Camp Nou już teraz.
Hiszpanie zapłacą za niego cztery miliony euro plus półtora miliona zmiennych zależnych od jego występów w poszczególnych rozgrywkach. Piłkarz, który w przyszłości ma zostać następcą Daniego Alvesa jeszcze w tym tygodniu zjawi się w Barcelonie, by przejść testy medyczne, a następnie podpisze pięcioletnią umowę.
Negocjacje między klubami przeciągały się także ze względu na strukturę własnościową karty zawodniczej Douglasa. Jej 40% należy do grupy Traffic, poza tym prowizja należy się też pośrednikowi Juanowi Figgerowi. Ostatecznie łącznie Barcelona zapłacić powinna osiem milionów euro.
24-letni Douglas do São Paulo trafił w 2012 roku z Goiás. W swoim byłym już klubie we wszystkich rozgrywkach wystąpił w 131 meczach i strzelił sześć bramek.

Bayern Monachium potwierdził transfer Xabiego Alonso. Hiszpan wkrótce przejdzie testy medyczne i podpisze kontrakt z drużyną mistrza Niemiec.
Doniesienia hiszpańskich mediów potwierdzili podczas prezentacji Mehdiego Benatii dyrektor sportowy Bayernu Matthias Sammer i prezes finansów Jan-Christian Dreesen.

- Xabi zapewnia nam najwyższą jakość piłkarską. On pomoże drużynie w trybie natychmiastowym - mówi Matthias Sammer. Działacze Bayernu potwierdzili również, że 32-latek jeszcze dzisiaj przejdzie testy medyczne w Monachium, a następnie podpisze kontrakt.

Transfer Hiszpana ma wynieść 5-10 milionów euro. Alonso z Bayernem podpisze dwuletnią umowę.

Źródło: transfery.info
 
T 0

theblues9

Użytkownik
real strasznie sie zmienia. ciagle kazdy gada o tym jak drogi maja sklad i az zal patrzec na to ze ten sklad gra nie oszukumy sie, jak na razie, dosc przecietna pilke. mam na mysli ze nie maja tego blysku i tej fajnej iskry. ostatnio odkopalem stare mecze i mimo ze teoretycznie pilka zrobila rok na przod to jesdnak tamte stare spotkania dawaly mi wiecej emocji niz aktualne. to samo zreszta dotyczy barcy, nie jestem jakims szczegolnym kibicem zadnej z tych druzyn, ale lubilem ogladac ich spotkania a teraz to zwyczajnie mi czegos brakuje

ciekaw jestem w sumie jak dlugo jeszcze casillas posiedzi na bramce, bo jego statystyki są przerażające jak mam być szczery. Navasa pamiętam chyba tylko z tego meczu towarzyskiego z Fiorentiną, ale to tez glupota, bo jak ma być w formie na Puchar Króla to tez powinien w lidze trochę pośmigać. Zwłaszcza ze może poszloby mu lepiej niż Ikerowi
 
Z 636,5K
Lucas Alcaraz trenerem piłkarzy Levante UD
Lucas Alcaraz został nowym trenerem piłkarzy Levante UD. Zastąpi on na tym stanowisku zwolnionego we wtorek Jose Luisa Mendilibara. Po ośmiu kolejkach Primera Division klub z Walencji zajmuje w tabeli przedostatnie miejsce.
 
1 93

180311

Użytkownik
Moyes napewno na tą chwile nie pasuje do hiszpańskiego stylu grania. Zanik poukłada Sociedad minie troche czasu. Pierwsze tygodnie będą bardzo ciężkie - nawet efekt nowej miotły może tutaj nie pomóc. Myślę, że może nawet nie przetrwać do końca sezonu, gdyż w Hiszpani właściciele klubów mają głowy w gorącej wodzie kąpane.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
A moim zdaniem Moyes może coś zrobić z Sociedad. Potrafi pracować ze słabszą drużyną co pokazał już w Anglii podczas pracy z Evertonem.
Nie oczekuję tutaj jakiś fajerwerków od pierwszych meczy ligowych, ale po 2-3 kolejkach mogą zacząć radzić sobie lepiej.
Ja go nie skreślam tak od samego początku na pewno, nawet po tym co zrobił z United Fergusona.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Francisco nie jest już szkoleniowcem hiszpańskiej Almeríi. Władze 17. drużyny ubiegłego sezonu La Liga zdecydowały się zakończyć współpracę z 36-letnim trenerem.
Francisco prowadził drużynę do czerwca minionego roku. W ubiegłym sezonie uratowało mu się uratować zespół przed spadkiem.
Ostatnio Almería nie prezentowała jednak dobrej formy w lidze - ostatnie ligowe zwycięstwo zanotowała 28 września, od tego czasu przegrywając aż sześć spotkań. W tabeli zajmuje 17. miejsce, mając tyle samo punktów co drużyny ze strefy spadkowej.
eurofutbol.pl
 
deepred 688,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Oficjalnie: Munir z nowym kontraktem
We wtorek nowy kontrakt z Barceloną podpisał 19-letni Munir El Haddadi.
Mimo zaledwie siedmiu występów w Primera Division, młody zawodnik zdążył już zadebiutować w reprezentacji Hiszpanii. 19-latek zagrał w wygranym 5:1 meczu eliminacji do mistrzostw Europy przeciwko Macedonii. El Haddadi od tego sezonu występuje w pierwszej drużynie Blaugrany. Wczoraj podpisał z Barceloną nową umowę, która obowiązuje do 2017 roku. W kontrakcie zapisano kwotę odstępnego, która wynosi 35 milionów euro.
ligabbva.pl​
 
Z 636,5K
Real Madryt pozyskał 18-letniego ofensywnego pomocnika Marco Asensio z Realu Mallorca.
Młody piłkarz pozostanie jednak w klubie z Majorki co najmniej do końca bieżącego sezonu. Według mediów &quot;Królewscy&quot; zapłacili za niego 3,7 mln euro.
Asensio, o którego starała się m.in. Barcelona, będzie formalnie zawodnikiem Realu Madryt przez sześć sezonów. Obecnie robi furorę w drugiej lidze, gdzie został uznany za najlepszego piłkarza października.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Villarreal CF ogłosił pozyskanie &quot;argentyńskiej perły&quot; - Leo Suáreza.
Filigranowy napastnik Boca Juniors, mogący też grać na pozycji pomocnika i skrzydłowego, trafi do Hiszpanii za nieujawnioną kwotę - a po przejściu testów medycznych podpisze uzgodniony 5,5-letni kontrakt, który wejdzie w życie z dniem 1 stycznia 2015 roku, czyli z początkiem zimowego okna transferowego.
18-latek uchodzi w Argentynie za jeden z największych talentów swojego pokolenia, jest także reprezentantem młodzieżowym kraju. Mimo młodego wieku, ma już na swoim koncie występy w pierwszej drużynie Boca.
Jego największym atutem jest szybkość i technika, czyli to co cechuje piłkarzy z Ameryki Południowej. Po transferze do Villarrealu, ma początkowo dołączyć do zespołu rezerw, występującego w Segunda División B.

transfery.info

Zobaczymy co to za perełka bo takich było wiele przyszli do europy wrócili bardzo szybko z podkulonym ogonem
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Enzo Pérez został nowym zawodnikiem Valencii. &lt;center&gt; &lt;/center&gt;
Argentyńczyk trafi na Estadio Mestalla za 25 milionów euro. To kwota, na którą przystała Benfica po trwających bardzo długo negocjacjach z działaczami &quot;Nietoperzy&quot;. Z &quot;Los Che&quot; 28-latek zwiąże się 4,5-letnią umową.
Pomocnik udał się już do Walencji, gdzie w najbliższych dniach przejdzie odpowiednie testy medyczne, po których podpisze kontrakt ze swoim nowym klubem.
Wychowanek Deportivo Maipú na Estádio da Luz trafił w 2011 roku z Estudiantes za 5,5 miliona euro. W tym sezonie wystąpił w jedenastu ligowych spotkaniach &quot;Orłów&quot;, w których zaliczył trzy asysty. Na Mistrzostwach Świata w Brazylii wystąpił w trzech meczach, w tym spotkaniu półfinałowym z Holandią oraz finale z Niemcami.

transfery.info

Świetny transfer Valencii ofensywny gracz potrafiący dorzucić piłkę gdzie trzeba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom