>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Primera Division - sezon 2015/2016 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
endy33 0

endy33

Użytkownik
Ostatnio czyłem jakieś plotki, że Ronaldo odejdzie z Realu. Coś mi się nie chce w to wierzyć, ale to już jest kolejne wiadomość o tym.

/Vidal
Radzę nie zawracać sobie głowy takimi plotkami. Raz, że niepotrzebnie śmiecisz na forum, to jeszcze sobie w głowie. Niepotrzebna dyskusja. Jak będzie coś na rzeczy to będzie można podyskutować, ale wątpię, by odszedł gdziekolwiek w tym sezonie, a prawdopodobnie do końca kariery spędzi w drużynie Królewskich.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Roberto Soldado jest nowym zawodnikiem Villarrealu. Hiszpański napastnik tym samym opuścił po dwóch sezonach Tottenham.
&lt;center&gt; &lt;/center&gt;
Kwota transakcji ostatecznie zamknęła się w 10 milionach euro, czyli zdecydowanie mniej niż pierwotnie spekulowano.

Soldado trafił do Premier League po trzech bardzo dobrych sezonach w barwach Valencii, gdy strzelał kolejno 18, 17 i 24 bramki. W Anglii nie imponował skutecznością, w pierwszym sezonie zaliczając sześć trafień, w drugim już tylko jedną.

transfery.info
Trzeba przyznać że solidne wzmocnienie linii ataku Villareal.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Trzeba przyznać że solidne wzmocnienie linii ataku Villareal.
Czy solidne to ocenimy po sezonie.
Z pewnością 10 mln to dobra suma jak na napastnika, który bardzo dobrze spisywał się w ataku Nietoperzy. Nie wróżyłem mu tak jak i Negredo wielkiej kariery na Wyspach i cieszyłem się, że kluby z Hiszpanii zarobiły krocie na tych zawodnikach. Jak sytuacja pokazała kluby jak Sevilla i Valencia odbiły się od dna i nie są zmuszone sprzedawać za wszelką cenę swoich największych piłkarzy.
To jest taki gotowiec, bo mogliby poszukać kogoś młodego z Ameryki Płd, ale nie ma na to czasu. Sprzedali bowiem Vietto, Uche, GIO, a Moreno odszedł na wyp. do Espanyolu. W takim wypadku zostali tylko z wypożyczonym Leo Baptistao. Może Samu wejdzie na napad, ale mają przeprowadzić jeszcze transfer Bakambu z Bursasporu. Wiadomo, że Villarreal gra, a przynajmniej grali dwoma napastnikami i nie wiem czy to się zmieni. Z pewnością skład jest dość szeroki, gdy tylko wrócą Mussachio, Asenjo to będą w ścisłej czołówce La Liga. Jeszcze zacieram ręce, by obejrzeć w akcji młodego Leivę ze szkółki, który jest uważany za nowego Messiego. Argentyńczyk póki co reprezentuje młodzieżową reprezentację Hiszpanii.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nikt tego jeszcze nie wkleił...
Prawa do pokazywania Ligi w Polsce pozyskał BeIN Sports?

Od kilkunastu dni kibice La Ligi w Polsce czekają na informację o tym, kto pokaże rozgrywki w najbliższym sezonie. Spekulowano, że przetarg przeciąga się z powodu walki między platformą NC+ a nowym operatorem Eleven Sports. Dzisiaj jednak na oficjalnej stronie Ligi w zakładce praw przy Polsce pojawiło się logo katarskiego nadawcy BeIN Sports. Wiele o tej sytuacji mówi to, że zaskoczenie na swoim koncie na Twitterze wyraził Mateusz Święcicki, komentator Eleven.
Portal Futbolplus.pl twierdzi, że od roku plotkowano o wejściu Katarczyków do Polski i wykupieniu kanału Orange Sport. Czy BeIN Sports faktycznie zamierza pokazywać Ligę? A może tylko kupił prawa, żeby odsprzedać je innemu nadawcy? Rozgrywki ruszają już za tydzień, a kibice ciągle nie wiedzą, gdzie będą mogli je obejrzeć. Jeśli tylko pojawią się nowe informacje w tej sprawie, zamieścimy je od razu na stronie.
http://www.realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&amp;amp;id=60690
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Darius to jest kpina z prawami do La Liga, to samo było z Ekstraklasa co chwile pobijali cenę pisząc że ktoś nowy wchodzi na rynek, Sytuacja z Eleven też nie jest klarowna fajnie że mają Serie A, Lique 1, Belgia itd. ale co dalej skoro na żadnej platformie ich niema. Jeśli Bein wykupi Orange Sport to czy zdąży cały sygnał przekształcić wraz z kanałem ? w tydzień ?. Wątpie... Dlatego chyba każdy czeka na ogłoszenie że Nc+ nabyło prawa ???? .
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Sytuacja rozwojowa .... czyżby orange sport ??? Oby nie...

Już w najbliższy piątek, spotkaniem Malaga CF - Sevilla FC rozpocznie się nowy sezon najlepszej krajowej ligi na świecie. Na pięć dni przed startem Primera Division, kibice wciąż nie wiedzą, gdzie będzie można oglądać mecze La Ligi. Grafika na stronie rozgrywek sugeruje, że w Polsce pojawi się nowy kanał telewizyjny.

Na oficjalnej stronie hiszpańskiej ligi pojawiła się informacja, która sugeruje, że właścicielem praw telewizyjnych do transmisji spotkań La Liga w Polsce jest katarski beIN Sports.

Informację tę potwierdził na swoim profilu na Twitterze - Andrea Radrizzani z MP&amp;Silva (firma zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży praw telewizyjnych do rozgrywek sportowych). Problem polega jednak na tym, że potentat azjatyckiego rynku nie ma w Polsce swojego kanału, a to oznacza kilka różnych scenariuszy przed startem rozgrywek. Powiązany z potężną Al-Jazeerą kanał, mógłby przejąć istniejący już Orange Sport. Od dawna pojawiały się informacje, że &quot;pomarańczowa&quot; stacja nie zamierza już działać tak prężnie jak kiedyś i nie nabywała żadnych nowych praw.
Możliwa jest również forma współpracy z którymś istniejącym już kanałem, który pokazywałby rozgrywki do czasu startu beIN w naszym kraju. Na takie rozwiązanie raczej nie zdecydowałby się dotychczasowy decydent praw - Canal+ Sport, który z pewnością nie będzie chciał promować na swojej antenie cudzego produktu

www.interia.pl
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Wszystko wskazuje na to, że Eleven Sports Network pokaże mecze ligi hiszpańskiej w piłce nożnej w najbliższym sezonie.
Prawa do emisji spotkań La Liga w Polsce nabyła telewizja beIN Sports. Informację na Twitterze potwierdził Andrea Radrizzani z MP&amp;Silva. BeIN Sports miała porozumieć się z telewizją Eleven Sports Network, która pokaże mecze ligi hiszpańskiej w swoich stacjach. Wciąż jednak nie pojawił się oficjalny komunikat w tej sprawie.
Nie wiadomo jeszcze, ile meczów w danej kolejce będzie transmitować i czy trafi na platformy cyfrowe lub sieci kablowe. Póki co Eleven Sports Network dostępna jest w internecie.
W ubiegłych latach mecze La Liga można było oglądać na kanałach telewizji NC+.
Eleven, pierwszy z kanałów Eleven Sports Network w Polsce, poświęcony jest piłce nożnej. Oprócz wspomnianej ligi hiszpańskiej będzie relacjonował takie rozgrywki piłkarskie jak włoska Serie A, francuska Ligue 1, angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL, a także pokazywał magazyny największych klubów piłkarskich oraz przygotowywane lokalnie programy studyjne ze skrótami meczów, wiadomościami, reportażami i analizami ekspertów. W początkowym okresie Eleven pokaże również turnieje tenisowe ATP 250. Drugi kanał grupy, Eleven Sports, ma wystartować 22 sierpnia i będzie pokazywał m.in. takie zawody jak ATP 250 i Formula E, a także mecze piłki nożnej, które nie zmieszczą się w ramówce Eleven.
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,18580294,liga-hiszpanska-w-eleven-sports.html

Powiem tak - PRZECHUJNIA!

Sytuacja rozwojowa .... czyżby orange sport ??? Oby nie...
Szczerze to dla mnie nie ma znaczenia czy to będzie C+ czy Orange. Wolę oglądać w tv w normalnej jakości niż wracać do transmisji w internecie.
 
radegast 141

radegast

Użytkownik
DNO DNA!
Jak nc+ mogło oddać najlepszą ligę świata jakimś Arabusom, którzy nawet w Polsce jeszcze nie nadają? Co oni mają zamiar pokazywać na Canal+ Sport (teraz to raczej bez &quot;C&quot; w nazwie)? Balet mongolski? W okresie zimowym, gdy Ekstraklasa ma przerwę, to tam zostanie tylko Premier League, i to nie wiadomo czy nie ostatni sezon ????
To co ten facet pierniczy to się w głowie nie mieści. Jaki wolny rynek? Mam się może cieszyć z tego, że mam umowę jeszcze na rok i muszę płacić tyle samo co przedtem a La Liga nie obejrzę? Super wolny rynek bulwo, gdy za zerwanie umowy trzeba zabulić kilkaset złotych kary, bo przecież ligi hiszpańskiej nikt nie gwarantował...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Co oni mają zamiar pokazywać na Canal+ Sport (teraz to raczej bez &quot;C&quot; w nazwie)? Balet mongolski?
Ja akurat nie żałuję C+ czy NC+, a zwłaszcza tego, że nie będę już musiał słuchać chorych wywodów w studio i pseudo-komentatorów tam zatrudnionych. Szczególne w lidze hiszpańskiej! Bo tak naprawdę, to jedynie komentarze angielskiej Premier League trzymają poziom, a ta liga zostaje.
Dla mnie to oni mogą puszczać balet bengalski, gruzińskie wędkarstwo i rodzime pierdzenie w taboret. Ta stacja od dawna lata mi kalafiorem, bo nigdy nie liczyła się z widzami. Pies ich j....!
A transmisja zawsze się znajdzie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Informacja dnia STS kolejny raz zaskoczył wykupił Primera Division i za darmo można oglądać na STS.pl wielki Plus ode mnie. Bo nc Plus się ociaga Eleven też dlatego w Internecie aby na stsie można obejrzec
 
kadoon 383

kadoon

Użytkownik
Tylko z tego co kojarzę na stsie można oglądać mecze w okienku, tak? Z braku laku dobre i to. Chociaż ja na ten eleven online nie narzekam.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Tylko z tego co kojarzę na stsie można oglądać mecze w okienku, tak? Z braku laku dobre i to. Chociaż ja na ten eleven online nie narzekam.
Niestety tak w okienku, Lub nad kursami. Jednak z braku laku i dobre to. W dodatku ogromny ✅ w strone STS że nie pobierają za to opłat.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nikt nie pisze o Pedro? Transfer do Chelsea za około 27mln euro.
Teoretycznie za dużo jak na niego, ale z drugiej strony ławka Barcelony to teraz kpina. Taki Pedrito chociaż miał swoje 5 minut no i na pewno jest dużo pewniejszy i stabilniejszy niż Munir. Będą cierpieć do stycznia. Będą chuchać i dmuchać na Messiego , Suareza i Neymara. Za to piłkarze Athleticu pewnie nie. :razz: Nie widzę ich mistrzostwa w tym sezonie. Mogą dużo stracić do zimy, a i nikt nie gwarantuje dobrej formy Vidala i Turana.
Co do transmisji na STS to nie rozumiem tego. Co sezon jest transmisja na bet365, więc pewnie jak większość grających tam i tak tam będą oglądać mecze LL.
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Moim zdaniem to co się dzieję z tymi prawami do transmisji LL to po prostu jakiś mało śmieszny żart.Mnie się po prostu w głowie nie mieści jak przetarg o pokazywanie jednej z dwoch najlepszych lig w europie może być rozstrzygany kilka dni przed startem ligi, przecież to jakaś kpina i jawne drwienie sobie z kibiców.
Na dobrą sprawę na razie i tak nic nie wiadomo, jakieś araby kupiły prawa i na dobrą sprawę polski kibic hiszpańskiej piłki jest w dupie.
Opcji jest kilka
Bein sport wejdzie do polski jako osobne kanały ---mało prawdopodobne.
Eleven kupi od nich prawa ---- bardziej prawdopodobne (jeżeli tak to ja się pytam gdzie on chcą na 2 kanałach zmieścić ligę włoską,francuską,hiszpąńską i belgijską, pomijam już sam fakt dostępności kanału na razie internet, od września podobno ma być w ofercie netii)
Podsumowując na ten moment nie ma hiszpańskiej piłki z polskim komentarzem ani w necie ,ani w telewizji... Żal tylko tyle dodam i kończę ten temat bo się szkoda wkurwiać.
A co do transferów.
Moim zdaniem transfer Pedro nie może być zaskoczeniem, natomiast dziwi mnie nieco miejsce.Gość narzeka na ławkę ,a idzie do kluby gdzie na tej pozycji jest spora rywalizacja.Oczywiście nie twierdzę,że nie jest w stanie wygrać rywalizacji bo papiery na grę ma jednak w Chelsea panuje duże ciśnienie i nikt u Mou z nazwisko nie gra Jeśli dostanie szansę a zagra 3/4 słabe mecze to ławki nie opuści do końca sezonu. Ryzykowna decyzja z jego strony.Zobaczymy co z tego wyjdzie dla klubu z londynu może to być fajne wzmocnienie natomiast nie ulega wątpoliwości ,że dla Barcelony to jest strzał w stopę....
Obecna ława Barcy to po prostu kpina, nie ma klasowego zmienika do środka pola,nie ma gościa do rotacji z MSN. Kibice barcy powinni się modlić o jakiś cud aby do stycznia jako tako dociągneli.
Real Madryt zakupił w tym tyg Mateo Kovačićcia, według mnie świetny transfer 21 latka z ogromnym potecjałem zobaczymy co pokaże
Do tego hiszpańska trasa twierdzi ,że Lorente zostanie wypożyczony do Sevilli ,a Juve będzie płaciło cała pensje.Gdyby się to okazało prawdą to interes życia ????
Do końca okienka 10 dni ciekawe co jeszcze się wydarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom