>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jak mysliscie, ggla da cos rade ugrac dzisiaj? kurs zachecajacy
a oni w ogole transmituja tego NACLa ostatnio? bo chcialem jakas kolejke ostatnio obejrzec, coast gralo z curse bodajze i jedna wielka kupa byla.. a bylo 1.55 n a coast jakos i byelm dosc mocno pewny ze ogarna ale nie pogralem i chcialem tylko obejrzec i kupsko jedno wielkie..
spojrzalem an ostatnie wyniki i ggLA prezentuje sie naprawde dobrze, wygrana z complexity (mejsce nr2), przegrana z coast i curse nr1 co nei dziwi bo to ekipy lepsze. przegrana tez z curse nr2, wygrana z nid i ves. z kolei nid ostatnio wdupczylo z ves co jest hańbą jedna wielka ???? , przegrali tez z ggLA. wg mnie kursy powinny byc tu kompeltnei w druyga strone. na czatku jakis mecz ggLA ogladalem i grali jak &quot;debile&quot; (ves przez peirwsze 8 meczy gralo jak debile). sprobuje sobie ggLA po 2.2 bo na odwrot kursy powinny byc,.
ah ok u nas bylo przesuniecie czasu i wszytsko sie zacyna przez to o 1 godzine w inna strone xD
e
ggLA dostaje kosmiczne lanie, na 95% skonczy sie to ich wtopą.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
na dzisiaj proboje cognitiv vs velocity. przyczyna jest jedna, mianowicie 2 dni temu velocity pozbylo sie swoich 4 głownych graczy ????. nie wiem co to za pomysl no ale to ich problem. ja zaryzykuje.
cognitiv 2.8 pinnacle✅

edit
hahqa no spoko, pisza ze 4 graczy opuscilo ves, ale dzis sobei i tak dalej graja brawo ????
e2
mimo to wygrali. gralo 3 graczy ktorzy niby opuscili ves.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
therock 50

therock

Użytkownik
hka.priest vs tpa 2 1.621
pinnacle znowu sobie leci w kulki czy nagle caly sklad jest podlaczony do kroplowki, ktos ma jakies info?
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
LOL Battle of Atlantic 20.12
pojedynek pomiedzy CLG (team amerykanski) a ATN (team europejski). CLG jeden z lepszych teamow w NA (north america), za wyjatkiem C9 spokojnie konkurowali z reszta czolowki czyli TSM/VUL. Ostatni wynik CLG to przegrana 1-2 w IEM w Kolonii (pod koneic listopada) przeciwko Fnatic (zdecydowanie najlepszy team spoza Azji ktory jeszcze jako tako sie liczy na swiecie, żółtki sa najlepsze). ATN nie gralo zadnych powaznych turniejow od skonczenia Summer splitu na poczatku wrzesnia (czyli kupa czasu). Mecze beda odbywac sie w USA takze ATN ma dosc dluga droge do przebycia, CLG bedzie gralo u siebie co tez jestatutem. W skrocie mowiac wg mnei CLG gra po prostu lepiej, ATN niczym jakos nie zachwycilo mnie w swoich grach z lata (jakby cos grali cieakwego to bym ich bardziej pameital). Tak wiec za CLG wg mnie przemawia niezla forma (ugranie mapy przeciwko Fnatic to wg mnie spory sukces), graja u siebie, ATN nie gralo w zadnym powaznym turnieju od 4 miesiecy.
CLG 1.6 pinnacle⛔ 0-2, nie pograli ;P
 
therock 50

therock

Użytkownik
CLG jeden z lepszych teamow w NA
:grin::grin::grin: to dlatego ten PRAWIE najlepszy team na bil sie o urztymanie w lcsie z curse? clg bylo dobrym teamem za czasow hotshota i kobego/sainta. obecnie od 2 lat ta druzyna ma jedynie potencjal i dlifta, ktory jest prawdopodobnie najbardziej przecenianym graczem w historii competetive lola.

Ostatni wynik CLG to przegrana 1-2 w IEM w Kolonii (pod koneic listopada) przeciwko Fnatic
dostali 2 stompy na team, ktory nie treneowal przez miesiac(o ile nie wiecej), pelny suckes jak na taka marke:grin:

ATN nie gralo zadnych powaznych turniejow od skonczenia Summer splitu na poczatku wrzesnia
to raczej im wyjdzie na plus, mieli kilka miesiecy na wymyslanie taktyk i graniu scirmow, raczej zaden analityk clg(monte?) nie wie kompletnie nic jak obecnie gra na patchu s4 atn

Mecze beda odbywac sie w USA takze ATN ma dosc dluga droge do przebycia, CLG bedzie gralo u siebie co tez jestatutem
szkoda tylko, ze nie dodales nic o obecnym skladzie clg, ktory jest kompletna sklejka, zlepka kilku randomowych ludzi z soloq+dexter ktorego poziom oscyluje w granicach poziomu mokattego:grin:

ATN niczym jakos nie zachwycilo mnie w swoich grach z lata
byli tylko liderem lcsa od pierwszej kolejki do bodajze przedostatniego tygodnia, faktycznie zaden wyczyn

szanse w tym meczu to ok. 60% na korzysc atn, kurs na nich w postaci 2.6 to absolutne value, dlatego tez stawiam na atn pok ktos sie nie ogarnie i nie odwroci kursow pomiedzy tymi 2 teamami
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
szkoda tylko, ze nie dodales nic o obecnym skladzie clg, ktory jest kompletna sklejka, zlepka kilku randomowych ludzi z soloq+dexter ktorego poziom oscyluje w granicach poziomu mokattego
zamiast bigfatlp jest jakis nonejm no prawda. reszta teamu bez zmian..
byli tylko liderem lcsa od pierwszej kolejki do bodajze przedostatniego tygodnia, faktycznie zaden wyczyn
no byli pierwsi i co z tego? po pierwszej kolejce to i taka potega MYM byla druga ze stosunkiem 4-1 ????. nałapali przypadkowo na poczatku winow a pozniej spadli gdzie ich meijsce, czyli an samo dno.
atn niczym mnei nei zachwycilo i nie licze zeby meili za duzo ugrac.
ps
naucz sie czytac ze zrozumieniem skoro &quot;jeden z lepszych&quot; to dla ciebie == &quot;prawie najlepszy&quot;
????
????
 
therock 50

therock

Użytkownik
no faktycznie, przeciez nien i aprho grali w tym teamku od 2. lat ????
mym juz w 2weeku spadl bodajze na 4. miejsce, atn utrzymywalo 1 pozycje przez ponad miesiac. polecam czytanie ze zrozumieniem ;)
 
crazyiwan 55

crazyiwan

Użytkownik
atn zaczelo gorzej grac po tym jak whiteknight zaczal grac najpierw zamiast forellena a potem zamiast Creatona. clg piach w 3 sezonie, kombinuja jak sie da i rotuja caly czas zespol, nie wiadomo jak sa zgrani
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
no faktycznie, przeciez nien i aprho grali w tym teamku od 2. lat ????
mym juz w 2weeku spadl bodajze na 4. miejsce, atn utrzymywalo 1 pozycje przez ponad miesiac. polecam czytanie ze zrozumieniem ;)
mzoe wyciagnij jeszcze jakies dane sprzed &quot;15 lat&quot; ????. atn utrzymywalo sie i co z tego? jak przyszly wazne mecze na koneic summer splitu to co sie z nimi stalo? dzis prawie im sie udalo throwa zrobic w peirwszej grze przy ogromnej przewadze, przy ktorej takie popisy nie maja prawa bytu. postawa clg w lane phase bardzo slaba, postawa bota (szczerze to akurat liczylem ze oni beda ciaganc) żenujacą. clg tak jak zawsze zagrało na late game full eq, jednak dzis to przeszli samych siebie. o ile pierwsza gra pomimo ze stracili ogromnie duzo, to wygladala niezle szczegolnie teamfighty, gdzie byli w plecy parenascie k golda, o tyle druga gra to juz w ogole pomylka, nien uskutecznial jakies dzikie chase`y, gdzie zginal ze dwa razy, na dodatek nie wiem czemu sie tak uparli zeby gankowac mundo (gdzie na dodatek takowe ganki konczyly sie co rpawda zejsciem munda ale i zejsciem jednego z ally takze zajebiste ganki ????).
ogolnie to wyciaganles ze bilion lat temu gral hotshotgg itp itd, ja w ogole zaczalem lolem zajmowac sie pol roku temu wiec nawet nei wiem kto tam grywal bilion lat temu w tych teamach. przeczyatles moj typ, napisales ze clg bylo fajne 2 lata temu i napisales typ w druga strone, normlanie sam nic bys w ogole nie napisal, tak jak tu nic nigdy nie pisales, wiec nawet nie ma o czym mowic ????
atn zagrala solidnie i porzadnie, z kolei clg odwalilo fuszerke rodem z bronze.
 
therock 50

therock

Użytkownik
przypomnij sobie ktory najwazniejszy zawodnik w atn zlamal palec(reke?) i w jakim to okresie bylo. oswiece cie- creaton na koniec wlasnie summer splitu
odpisalem bo twoja analiza byla g warta, napisana na podstawie przegranego bo3 z teamem ktory nie trenowal ponad miesiac
zreszta z kim ja pisze skoro ty nawet nie pamietasz co sie dzialo 5 miesiecy temu na scenie ????
eot
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Żyje ktoś tutaj? LCS&#39;y się zaczęły! ???? Żeby rozruszać temat dodam coś od siebie, może się uda rozruszać esport na tym forum ???? .
Esport - League of Legends - LCS.NA (Championship Series)
Evil Geniuses - Counter Logic Gaming
2 @ 2.00
PinnacleSports

Szczerze nie wiem czemu jest aż tak wysoki kurs na CLG. Co prawda drużyna EG jest nieprzewidywalna, przynajmniej w tym okresie rywalizacji - przejechali niczym walec przez kwalifikacje wygrywając z TBD, jednak dwa wczorajsze mecze pokazały, że mimo trzech teoretycznie zgranych ze sobą graczy i tak wiele im brakuje. Dwie praktycznie bezoporowe przegrane, szczególnie w pierwszym meczu, miażdżące statystyki na niekorzyść EG i ogólnie słaba gra z ich strony. Według mnie w pierwszym &quot;superweeku&quot; nie ugrają nic większego, może jedno zwycięstwo, ale uważam, że nie dzisiaj. Po drugiej stronie drużyna CLG, mają problemy kadrowe, przez brak wizy sportowej dla grającego w jungli Dexter&#39;a. Według mnie jest to pewne osłabienie, jednak wczorajszy mecz wygrany z Dignitas pokazał a) HotShotGG dalej pokazuję dobrą formę mimo sporej przerwy w graniu b) botlane dobrze funkcjonuję i według mnie zmiany w składzie wyszły na + dla najstarszej drużyny na świecie.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
wiem ze juz po meczu, ale mimo wszystko cos napisze. hotshotgg wg mnie bardzo slabo zagral juz w meczu przeciwko dignitaz. mecz clg z c9 wprowadzil w moim przypadku bardzo duzo zapytan bo przez wiekszosc gry clg trzymalo sie bardzo dzielnie, dopoty nie zrobili paru bledow i zostali zmiazdzeni w 5 minut. potem okazalo sie ze to po prostu c9 sie nie spieszylo no ale teraz to po ptakach. w meczu z eg, clg zostalo zmiazdzone, graja po prostu slabo i sa mocno przeceniani, w kazdym meczu spring splitu popelniaja te same bledy, szczegolnie dotyczy to nien`a czy apromho, tzn czesto chaseuja w momencie gdy nalezy spierniczac badz robia idiotyczny engage. o ile na dig to wystarczylo (pomimo ze mieli dobry poczatek, to mimo wszystko pick katy jesttroche trolowaty) o tyle c9 czy eg zdemolowalo clg.
pinnek ogarnal ze w dobrej formie jest curse i poskutkowalo to korekta kursow, 1.65 vs clg, ktore mnie totalnie nie przekonuje. dzisiejszy poke team composition gdzie dl budowal blue eza to byla parodia. aczkolwiek ja na jutro wzialem sobie ex vulcun (xlg) vs coast. po fajnych grach coasta w na challengerze spodziewalem sie ich lepszej postawy, o ile gra vs curse byla jeszcze jaka taka o tyle w tym momencie dostaja kosmiczne lanie od dignitaz. ja mimo wszytsko vulcun cenie zdecydowanie wyzej i sadze ze z coastem powinni sobei poradzic koncertowo. bralem po 1.45. curse vs clg tez jest nawet ciekawe, jakby dali z 1.75 to bralbym bez zastanowienia. nad 1.65 musze pomyslec. ciekawe tez wyglada curse vs tsm, tsm w dalszym ciagu mnei rowniez nie przekonuje, c9 z pickiem teemo na midzie osmieszylo tsm (bylo to przezabawne ????).
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
w meczu z eg, clg zostalo zmiazdzone, graja po prostu slabo i sa mocno przeceniani, w kazdym meczu spring splitu popelniaja te same bledy, szczegolnie dotyczy to nien`a czy apromho, tzn czesto chaseuja w momencie gdy nalezy spierniczac badz robia idiotyczny engage. o ile na dig to wystarczylo (pomimo ze mieli dobry poczatek, to mimo wszystko pick katy jesttroche trolowaty) o tyle c9 czy eg zdemolowalo clg.
Według mnie CLG nie grało słabo, tzn zagrali słabo jedną akcję na dragonie, przez co sobie całą grę przegrali. Od początku EG było nastawione na agresywną grę, najpierw invade na blue i właściwie odcieli od gry Nien&#39;a, który miał 3 lvl w 5 minucie. Na smoku właściwie było 3v5, Nidalee w początkowym etapie gry jest bardzo słaba, oprócz tego bardzo dobrze InnoX zone&#39;ował Doublelifta - myślę, że był to też błąd adc CLG, nie użył ani flasha ani barriery. Potem już właściwie było pozamiatane, Nien był totalnie wyrzucony z gry, HSGG właściwie też. Masa idiotycznych błędów zadecydowała o porażce na smoku (mogli odpuścić sobie i pewnie EG by także go nie wzięło).
Co do meczu z C9 nie oglądałem całego, ale według mnie doświadczenie C9 przesądziło, bo jak dobrze pamiętam różnica w złocie w 30 minucie była mała. Może dorzucę coś później.
btw, ja bym się zastanowił nad stawianiem przeciwko TSM w meczu z Curse. Curse gra naprawdę bardzo fajnie, wczoraj bardzo łatwo wygrali z XDG, i myślę, że Voyboy będzie wstanie zatrzymać Bjergsena. Zobaczę po meczu z CLG czy warto. ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
btw, ja bym się zastanowił nad stawianiem przeciwko TSM w meczu z Curse. Curse gra naprawdę bardzo fajnie, wczoraj bardzo łatwo wygrali z XDG, i myślę, że Voyboy będzie wstanie zatrzymać Bjergsena. Zobaczę po meczu z CLG czy warto.
tego to kompletnie nie rozumiem. napisales ze &quot;zastanowilbys sie nad stawianiem przeciwko tsm&quot; po czym piszesz ze curse zagralo dobre mecze. czyli na poczatku masz obawy co do gry przeciwko tsm, a nastepnie piszesz kompletnie na odwrot.
co do CLG to popelniaja takie podstawowe i banalne bledy ze sie to w glowie nie miesci, chocby wlasnie drakei ktorych nie maja zadnych szans contestowac bo sa behin 500 lat a oni i tak probuja, jungler nie dosc ze wastuje flasha, to dostaje zgona, drake i tak dla przeciwnika, clg lubi wtedy jeszcze stracic z chociaz jednego champ (jakis suport albo mid bo jak isc to na calego).
w tym meczu vs eg to i tak ten team comp clg to byla jakas pomylka, stworzyli team ktory nadaje sie jedynie do siegowania turretow, gdzie jeden dobry hook tresha na nide chocby i clg ma pograne. i chodzi mi tu nawetgdyby ilsoc golda byla rowna to jeden dobry engage eg i do widzenia, disengage ultem leony to zdecydowanie za malo. jak dalej beda tak grac to niedlugo spokojnie moga zagoscic na ostatnim miejscu.
co do voyboya to jest lata swietlne za bjergsenem. voyboy w grze vs xdg zostal nafedowany jak swiania przez manclouda ktory zagral istna PATOLOGIE, 0-9 midem to jestwyczyn niesamowity. jeszcze dac nafedowac akali (ktora nafedowana sama wygrywa gre) no po prostu rece same zbieraja sie do oklaskow. co do picku yasuo to nie wiem, nie gralem jeszcze tym gownem, wiec nie bede komentowac.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
co do voyboya to jest lata swietlne za bjergsenem. voyboy w grze vs xdg zostal nafedowany jak swiania przez manclouda ktory zagral istna PATOLOGIE, 0-9 midem to jestwyczyn niesamowity. jeszcze dac nafedowac akali (ktora nafedowana sama wygrywa gre) no po prostu rece same zbieraja sie do oklaskow. co do picku yasuo to nie wiem, nie gralem jeszcze tym gownem, wiec nie bede komentowac.
Mancloud nie grał tak źle, po prostu przyszedł jungler i wyjaśnił sytuację. Z tym, że Voyboy jest lata świetlne za Bjergsenem też bym nie przesadzał. Obie drużyny są według mnie na podobnym poziomie, TSM ma przewagę mida na pewno przez to, że VB nie jest tak ograny na tej pozycji jak Bjerg. Na plus dla Curse przynajmniej według mnie jest jungler - myślę, że Dominate jest trochę lepszy od Oddone&#39;a, pokazuje to w meczach, dla mnie chyba największy plus w tej drużynie. Bot lane w obu drużynach mniej więcej na podobnym poziomie, top też. Wszystko chyba zależy od picków, jeżeli Curse znowu zaskoczy jakąś Akali czy Pantheonem w jungli będzie ciekawie. Za drobne postawiłbym na Curse.
TSM - Curse
2 @ 3.2
pinnaclesports

tego to kompletnie nie rozumiem. napisales ze &quot;zastanowilbys sie nad stawianiem przeciwko tsm&quot; po czym piszesz ze curse zagralo dobre mecze. czyli na poczatku masz obawy co do gry przeciwko tsm, a nastepnie piszesz kompletnie na odwrot.
Źle się wyraziłem, chodziło mi o stawianie na Curse.
jak dalej beda tak grac to niedlugo spokojnie moga zagoscic na ostatnim miejscu.
Nie przesadzałbym, trzeba poczekać na moment w którym Dexter wróci do teamu, bo gra z HSGG na midzie i Linkiem w jungli tak jak pisałeś nieciekawie wygląda. Dla mnie ostatnie miejsca to Dignitas i Coast.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
po tym jak stracili 2 turrety na bocie powinni jak najbardziej poszukac jakeigos engage bo w koncu mieli taki team grag, kha, shyv czyli 3 ulty aoe i masa CC, ale musi byc engage. engage na drugim drakeu im nie wyszedl i nastepny engage byl gdy byli 10k golda w plecy ????
dziwna gra. teraz kurs na curse vs tsm powinien poleciec do 4 gdzies
no kha to nei ult aoe ale chodzi mi o shyv grag
admin: panowie ale to nie jest czat. Spam usunięty
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
1 raz Starcraft, wjeżdżam. :cool:
Starcraft 2 - SK Telecom Proleague
KT Rolster - Prime
KT Rolster -1.5 @ 1.66
pinnaclesports

Chyba nie ma co tu pisać o klasie obu zespołów, KT na pewno walczy o finał, a Prime o zajęcie jak najwyższego miejsca, chociaż według mnie zostaną na obecnym 7 miejscu, przeciwnicy w dwóch ostatnich meczach to naprawdę klasa światowa i co prawda Creation powinien ugrywać jednego seta w tych spotkaniach, co reszta jego zespołu to nie ten poziom. KT do wygrania tego spotkania będzie na pewno zmobilizowane, ostatni ich mecz w 1 rundzie, możliwość zajęcia pierwszego miejsca, jeżeli tylko stracą mało setów w meczu z Prime. Aha, na koniec dodam jeszcze, że Prime ugrało najmniej setów w całej lidze, licząc, że raz wygrali (3 sety) na pozostałe 4 mecze ugrali 3 sety, wszystkie w pierwszej kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom