>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

E Sports - temat ogólny

therock 50

therock

Użytkownik
radze omijac na/stawiac na dogow. poziom jest tak zalosnie niski, ze sklejki platynowe nie raz ogralaby tych pseudo profesjonalistow
kurs na kmt vs gmb strasznie wysoki, wiadomo ze ruscy lubia sobie przytrolowac kilka nieznaczych gierek, tylko czekac az lud sie rzuci na gmb i atakowac przy ok 3.2
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
radze omijac na/stawiac na dogow. poziom jest tak zalosnie niski, ze sklejki platynowe nie raz ogralaby tych pseudo profesjonalistow
tam jak tylko ktos gra z c9/tsm to kursy jednoznacznie wskazuja faworyta/doga. w innych meczach kursy sa &quot;w miare&quot; rowne.
co do poziomu NA, to gambit/fnatic w zeszlym splicie tez byly niemilosiernie obijane w EU, a ekipy te gdy graja na powaznie i sa w formie to prezentuja poziom nieosiagalny dla reszty stawki z EU. aczkolwiek z NA wybija sie c9 reszta to piach. szczegolnie jak c9 rozjechalo tsm teemo na midzie, to bylo pokaz gdzie stoi tsm.
jesli probowac grac przeciwko faworytom to mozna sk nawet probowac vs gambit, zagrali 2 niezle gry. z kolei na roccata musi byc minimum 3.5 zeby w nich wchodzic vs gambit.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
League of legends - Championship Series
Millenium - Alliance
2 @ 1.893
Pinnaclesports


Niezbyt chcę mi się rozpisywać, zresztą słaby w tym jestem. Alliance - zapowiadani jako potęga lub jak kto woli &quot;Super Team&quot;, póki co przypomina to bardziej Brooklyn Nets w NBA, jednak liczę na przebudzenie szwedzkiego gamingu i pokazanie, że 1st week to tylko falstart i należy jak najszybciej o tym zapomnieć. Naprawdę będzie to spore zaskoczenie, jeżeli Alliance będzie miało 0/5... Po drugiej stronie Millenium, 1/3 w pierwszym tygodniu, ja widzę jedynie małe szansę dla nich, jednak znając życie się mylę. Btw polecam obserwować kurs Alliance - CW.
Dorzucam AKO ze Starcrafta, analiza powyżej gdzieś.
TY - Terror 1
Stats - Kassia 2

FlaSh - Departure 1
AKO @ 2,56 Pinnaclesports

Odpuszczę sobie Creatora, jakoś nie mam przekonania.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jakbym wiedzial ze bedziesz mi podbijac kurs na milenium to bym poczekal ???? . chcoiaz wiecej niz to co pobralem to nie bedzie. aczkolwiek nie widze zebys to pogral bo cos kurs sie w ogole nie zmienil.
ja nie wiem co widzisz we froggenach, ja zdecydowanie wiecej pozytywow widze w atn (tzn milenium). w 1st kolejce musieli sie od razu zmierzyc z fnatic i gambit czyli 2 losy na starcie praktycznie, przegrana z roccat to tez nie jest powod do hanby, z kolei froggeny zaczely od porazki z shc xd co dla mnei bylo sporym zaskoczeniem in minus, nastepnie lomot vs fnatic czyli planowo, porazka z wolfami.. no za duzo tego. gra vs roccat tez mogli wygrac przypadkowo przez chwile jedynie dlatego ze roccat dalo 2 freekile, reszta to dominacja roccatu caly czas..
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Wybaczcie typ bez analizy ale brak czasu.
DOTA 2 - CIS CARNAGE E SPORTS - TUE 1/21
RoX.KiS - Virtus Pro
Virtus Pro + 1.5 @ 1.435
Virtus Pro win @ 2.030 (dla odważniejszych)
PinnacleSports oczywiście

Easy. ????
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
GLOBAL STARCRAFT 2 LEAGUE E SPORTS - WED 1/22
innovation - Zest
innovation -1.5 @ 2.41 Pinnaclesports

Dzisiaj stawiam na mecz w grupie G, zwycięzca kwalifikacji Zest podejmię innovationa, stawiam na zwycięstwo tego drugiego bez straty meczu/gry. Zest mnie jakoś nie zachwyca w grach w lidze SK Telecom, wygrywa z równymi sobie przeciwnikami, ale potrafi zawieść. Innovation ma większe sukcesy, co prawda ostatnie to w Europie, 4 miejsce na DH Winter i jeszcze jakimś turnieju, którego nazwy nie pamiętam (tam mógł być nawet finał). Co prawda nie widziałem dawno w grze innovationa, jednak myślę, że po takim kursie warto spróbować.
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
GLOBAL STARCRAFT 2 LEAGUE E SPORTS - CZW 1/23
DongRaeGu - Hack
Hack +1.5 @ 1.658
Hack @ 3.010
PinnacleSports


Na ostatnim typie się lekko przejechałem ????, ale jako, że jest późna pora podpatrzyłem dzisiejsze mecze. DRG nie zachwyca w Proleague, z tego co pamiętam wygrał jeden mecz, nie jest często wystawiany w swojej drużynie, ogólnie słabo ostatnimi czasy. Hack w kwalifikacjach pokonał Sorę, który ostatnio jest w bardzo dobrej formie, co pokazuje drugie miejsce w WCG (przegrana jedynie z Soulkeyem) oraz drugie miejsce podczasu koreańskich kwalifikacji do WCG (przegrana z Partinem). Według mnie, jeżeli Hack nie wygra całego meczu to ugra chociaż jeden set.
Sora - Reality
Sora @ 1.435
PinnacleSports


Reality mnie nie przekonuję, słabo gra w Proleague, o ile można to nazwać grą, tylko jeden wygrany mecz i to przeciwko słabemu CJ Entus. Nie sądzę, aby forma się znacząco poprawiła. O Sorze napisałem powyżej.
 
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie i chciałbym wszystkich zainteresowanych zaprosić do wspólnego obstawiania cieszących się coraz większą popularnością e-sportów . Sam zajmowałem się castowaniem rozgrywek StarCrafta i CS GO . Po pewnym czasie zdecydowałem się przerzucić jednak głównie na obstawianie . W poprzednim roku udało mi się wyciągnąć dosyć duży profit dodatni , więc liczę że nasza przygoda zaowocuje dużymi wygranymi . Do każdego spotkania będę starał się pisać kilka słów , które będą wyznacznikiem pewności typu . Typów dziennie dużo nie będzie , ponieważ nie liczy się ilość a jakość . Wydaje mi się że 2 góra 3 typy to i tak będzie bardzo zadowalająca forma współpracy .​


Teraz już przechodzę do tego co jest tutaj najważniejsze , a więc typów . Dodam że obstawia w Dat-becie .​


Morrow - ShoWTimE - 2 ( 1.80 - DATBET)
Pierwszym spotkaniem na jakie się zdecydowałem będzie pojedynek w ramach WCS Europe Season 1 - Challenger League pomiędzy Szweckim Zergiem - występującym na co dzień w Team Property a reprezentantem ESC Gaming - Showtime-m . Według mojej opinii zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Niemiecki Protoss a kurs to duży prezent . Morrow po raz pierwszy pojawił się na scenie BW pod koniec 2008 roku . Od tamtego czasu nie ma on żadnych znacznych osiągnięć na scenie gamingowej . W Wing of Liberty grał on głównie Terranami i cechował się bardzo ekonomiczną grą . Po sezonie 5 - IEM Global Challenge postanowił przerzucić się na Zergów i dalej kontynuuje grę mocno ekonomiczną . Z jego strony raczej nie można spodziewać się szybkich rushów czy strategię opartą na six poolu . Jego mocną stroną jest makro jednostek . Gorzej natomiast wygląda rozsiewanie creepu po napie . Można powiedzieć że nie jest to jakiś mocny zerg na scenie SC 2 na chwilę obecną . Jeżeli chodzi o Wings of Liberty - pod koniec 2011 roku został on zaproszony do North America League , gdzie wygrał swoją dywizje stosunkiem 6W-1L ( 12-5 w setach) co pozwoliło mu zająć 1 miejsce w III Dywizji . I to właściwie na tyle jeżeli chodzi o jego ,,osiągnięcia &#39;&#39; . Od 2011 roku kiedy to w niezbyt pokojowych nastrojach rozstał się z mousesports postanowił założyć swój team - Team Property . Po tym wydarzeniu przestał grać w turniejach lanowych i nie mógł mierzyć się z zawodnikami grającymi na co dzień w zawodowych ligach . Jego najlepszym match-upem jest ZvZ ( blisko 61% wygranych oczywiście od czasów gry zergiem ) , a najgorszy ZvP ( 39% ) . To również może nas pozytywnie nastawiać przed pojedynkiem .

Drugim zawodnikiem jest doświadczony niemiecki Protoss - ShoWTimE . Jest to zawodnik , który swoją przygodę ze sceną SC 2 zaczął od Hearts of the Swarm w którym spisywał się dosyć dobrze . Poprzedni rok był jego najlepszym w dotychczasowej karierze . Wreszcie zaczął grać na swoim poziomie i udało mu się osiągnąć kilka bardzo dobrych wyników na scenie międzynarodowej . Pierwszym większym turniejem w którym udało mu się zająć drugie miejsce był ESET Masters 2013 gdzie uznał wyższość tylko koreańskiemu graczowi - Sanowi . W późniejszym okresie udało mu się zakwalifikować do WCS Europe 2013 Sezon 2 Challenge League . W starciach grupowych uległ duńskiemu Protosowi - BabyKnightowi . Później jednak jego gra była dużo lepsza i wygrał dwa pojedynki z rzędu - najpierw z Targą a następnie wziął rewanż i pokonał San-a . Z bilansem 2-1 zakwalifikował się do WCS Europe Sezon 3 Challenge League . W nim podczas meczu 1/32 pokonał bardzo mocnego koreańczyka - MVP ( dwukrotnie w stosunku 2-1 ) co zapewniło mu awans do 1/16 gdzie zakończyła się jego przygoda . W grudniu wystąpił w ostatnim turnieju - ESL Pro Series Germany Winter Season 2013 . Spisał się bardzo dobrze . W rozgrywkach grupowych zajął pierwsze miejsce , pokonując HasuObsa i Delphiego . W półfinale musiał uznać wyższość Sock-a 3-2 . Obecnie ShoWTimE zajmuje 2 lokatę w rankingu krajowym - ustępując tylko Sockowi . Na koniec słowo o tym jaki styl preferuje Niemiec . ShoWTimE najbardziej komfortowo czuje się w grach strikte makro i stara się uzyskać przewagę przez outmacroing swojego przeciwnika . Od czasu do czasu również stara się zaskakiwać przeciwników i gra proxy pylony . Jego najlepszym match-upem jest PvT ( 59% ) a także PvZ(54%)

Reasumując wydaje mi się że zdecydowanym faworytem tej potyczki jest Protoss. Niemiecki gracz jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala i nie wydaje mi się aby dzisiaj poniósł porażkę . Według mnie różnica w poziomie gry obu zawodników jest na tyle duża , że nie powinniśmy być świadkami sensacji .​
 
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Copenhaga Wolves - Millenium LOL - 1 ( 1.80 - DATBET) stawka : 1j

Drugim pojedynkiem , który zdecydowałem się zagrać będzie mecz w ramach EU LCS 2014 Spring Season pomiędzy duńską ekipą CW i francuskim Millenium LOL . Według mnie zdecydowanymi faworytami tej potyczki są zawodnicy duńskiej drużyny i kurs zaoferowany przez DATBET jest istnym prezentem . Najpierw spójrzmy czysto formalnie jak spisują się obie ekipy . Wolves to od wielu sezonów ekipa , która na europejskiej scenie spisuje się na stabilnym - dobrym poziomie . Na chwilę obecną zajmują 21 lokatę w rankingu . Warto wspomnieć że w ostatnim czasie ich forma zdecydowanie urosła i mogą się pochwalić wręcz fantastycznym wynikiem . W ostatnich 14 grach wygrali aż 12 z nich i na chwilę obecną mają aż 85% wygranych spotkań ! Wynik wręcz niesamowity , który obrazuje że forma całego teamu jest wyśmienita . Jak na razie wyśmienicie radzi sobie ich Marksmen - Forg1ven . Ten gracz może pochwalić się największą farmą po pierwszych pojedynkach ligowych . Uzyskał on bardzo duże KDA co na pewno w dużej mierze pomogło jego drużynie w uzyskiwaniu przewagi w złocie podczas pojedynków . W pierwszym tygodniu zagrał tylko jedynym championem - Lucianem , którym udało mu się osiągnąć wyśmienity wynik 9-2 . Jeżeli Millenium nie zbanuje tej postaci to wydaje mi się że po raz kolejny Grecki zawodnik może w dużej mierze przyczynić się do zwycięstwa CW . Bardzo dobrze również jak do tej pory spisuje się Amazing , który wyśmienicie spisuje się grając Lee Sinem i Vi . Wydaje mi się że na chwilę obecną CW posiadają bardzo dobrze zrotowany skład . Dodając do tej dwójki groźnego YoungBucka i niezwykle agresywnego Unlimited mamy prawdziwą mieszankę wybuchową . Wilki co prawda zaczęły sezon od dwóch porażek , jednak trzeba mieć na uwadze że mierzyli się z dużo mocniejszymi ekipami Gambitu i SK Gaming . W swoim ostatnim meczu zaprezentowali się bardzo dobrze przeciwko polskiemu teamowi - Roccat bardzo dobrze neutralizując dwóch najmocniejszych graczy - Overpowa i wyśmienitego Junglera - Jankosa . O ile w pierwszej fazie tego meczu nie szło im najlepiej o tyle świetne zagranie i zdobycie barona pozwoliło im kontrolować rozgrywkę i pewnie uporać się z Polakami .

Ich rywale według mnie są ekipą co najmniej dwie klasy słabszą . Jeżeli chodzi o sam ranking znajdują się na 145 pozycji co także mówi nam co nieco o całej ekipie . Nie ulega wątpliwości że najważniejszym graczem w ich drużynie jest grający na Mid Lane - Kerp . Jest to jeden z najlepiej zapowiadających się graczy w Europie według mnie . Ma niesamowite wyczucie i łatwość przewidywania tego , co może zdarzyć się na mapie w danej chwili . Ulubionym championem jest Shen , lecz tutaj nie polecam patrzeć w statystyki . Dlaczego ? Ponieważ według mnie jego obecny team nie jest wstanie mu pomóc na tyle , żeby mógł czuć się komfortowo . W pierwszym tygodniu pokazał on kilka wyśmienitych akcji , które dzięki jego decyzjom Millenium wygrywała . Jego praca jest jednak często marnowana przez pozostałych członków drużyny . Poza nim warto też zwrócić na polskiego gracza - Creatona . Bardzo dobrze gra mu się Ezreal co pokazują również staty ( 14W 8L ) . Patrząc jak grali w pierwszym tygodniu nie mogę powiedzieć zbyt dużo pozytywnych rzeczy na ich temat . Porażki z Gambit-Gaming , Fnatic i Roccat były dosyć wyraźne o tyle wygrana z SK Gaming na pewno wielu kibiców zaskoczyła . Nie wydaje mi się jednak aby udało im się dzisiaj powalczyć z według mnie dużo mocniejszą ekipą . Zarówna w dżungli jak i na liniach zdecydowaną przewagę mają Duńczycy . Jedynie na supporcie obie drużyny mają wyrównanych graczy a to zdecydowanie za mało ,aby liczyć na zwycięstwo . Moim zdaniem kurs marzenie - i trzeba wręcz spróbować zagrać .

To tyle na dzień dzisiejszy - zapraszam bardzo serdecznie do komentowania typów pod tym postem lub na czacie który znajduje się na dole strony ! Powodzenia i pozdrawiam !! .​
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
masz zablokowane PW wiec nie moge napisac, wiec powiedz mi tutaj jak to jestz tymi dziwacznymi bookami do esportu wlasnie datbet czy esportadventure. ja sie w to gowno nawet nie probowalem bawic bo skoro pinnek ma limit na 430 zl to takie gowniaki anonimowe pewnie mnie zlimituja po paru zakladach, no ale skoro przytoczyles juz tego datbeta, to powiedz mi jak ci sie gra, ile tam juz zakladow zagrales i po jakichs stawkach i czy warto sie w to bawic.
e
dobra niewazne, przeczytalem &quot;kawalek analizy&quot; cw vs m i widze ze nie masz zielonego pojecia o czym w ogole piszesz, takze nie bylo pytania ????
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
nawet nie chce mi sie ciagnac tej pseudodyskusji i wyjasniac czegokolwiek bo to strata czasu
nikomu nie radze grac na podstawie tego co pisze ten user w tym dziale i tyle.
 
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Mnie również , także zajmijmy się typowaniem . Od tego jest to forum i każdy może pisać co i jak chce . Także życzę powodzenia w typowaniu i dużych wygranych .
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Ich rywale według mnie są ekipą co najmniej dwie klasy słabszą . Jeżeli chodzi o sam ranking znajdują się na 145 pozycji co także mówi nam co nieco o całej ekipie .
Co to za ranking? ????
Wolves to od wielu sezonów ekipa , która na europejskiej scenie spisuje się na stabilnym - dobrym poziomie .
Wielu sezonów? ????
grający na Mid Lane - Kerp . Jest to jeden z najlepiej zapowiadających się graczy w Europie według mnie . Ma niesamowite wyczucie i łatwość przewidywania tego , co może zdarzyć się na mapie w danej chwili . Ulubionym championem jest Shen
Na midzie się nie gra shenem.
Nie chce mi się więcej wyszukiwać...
 
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Co to za ranking? ????
http://www.gosugamers.net/lol/rankings


Wielu sezonów? ????
Tutaj się zgodzę , źle to ująłem chodziło mi że w trzecim im nie poszło źle jak na ich debiutancki .


Na midzie się nie gra shenem.
Napisałem że ulubionym - nie że nim gra w chwili obecnej

Nie chce mi się więcej wyszukiwać...
1# http://www.gosugamers.net/lol/rankings
2# Tutaj się zgodzę , źle to ująłem chodziło mi że w trzecim im nie poszło źle jak na ich debiutancki .
3#Napisałem że ulubionym - nie że nim gra w chwili obecnej
Pozdrawiam
 
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Jak pisałem Lol to nie jest moja specjalność - tą specjalnością jest StarCraft i tą grę miałem przyjemność kilka razy castować . Dziękuje i wzajemnie ! Samych wygranych
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Jak pisałem Lol to nie jest moja specjalność - tą specjalnością jest StarCraft i tą grę miałem przyjemność kilka razy castować . Dziękuje i wzajemnie ! Samych wygranych
to zajmuj sie tym na czym sie znasz, bo to co wypisales w milenium vs wolfy to sa herezje wyższego rzędu
 
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie i chciałbym wszystkich zainteresowanych zaprosić do wspólnego obstawiania cieszących się coraz większą popularnością e-sportów . Sam zajmowałem się castowaniem rozgrywek StarCrafta i CS GO . Po pewnym czasie zdecydowałem się przerzucić jednak głównie na obstawianie . W poprzednim roku udało mi się wyciągnąć dosyć duży profit dodatni , więc liczę że nasza przygoda zaowocuje dużymi wygranymi . Do każdego spotkania będę starał się pisać kilka słów , które będą wyznacznikiem pewności typu . Typów dziennie dużo nie będzie , ponieważ nie liczy się ilość a jakość . Wydaje mi się że 2 góra 3 typy to i tak będzie bardzo zadowalająca forma współpracy .​


Teraz już przechodzę do tego co jest tutaj najważniejsze , a więc typów . Dodam że obstawia w Dat-becie .​


Morrow - ShoWTimE - 2 ( 1.80 - DATBET)
Pierwszym spotkaniem na jakie się zdecydowałem będzie pojedynek w ramach WCS Europe Season 1 - Challenger League pomiędzy Szweckim Zergiem - występującym na co dzień w Team Property a reprezentantem ESC Gaming - Showtime-m . Według mojej opinii zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Niemiecki Protoss a kurs to duży prezent . Morrow po raz pierwszy pojawił się na scenie BW pod koniec 2008 roku . Od tamtego czasu nie ma on żadnych znacznych osiągnięć na scenie gamingowej . W Wing of Liberty grał on głównie Terranami i cechował się bardzo ekonomiczną grą . Po sezonie 5 - IEM Global Challenge postanowił przerzucić się na Zergów i dalej kontynuuje grę mocno ekonomiczną . Z jego strony raczej nie można spodziewać się szybkich rushów czy strategię opartą na six poolu . Jego mocną stroną jest makro jednostek . Gorzej natomiast wygląda rozsiewanie creepu po napie . Można powiedzieć że nie jest to jakiś mocny zerg na scenie SC 2 na chwilę obecną . Jeżeli chodzi o Wings of Liberty - pod koniec 2011 roku został on zaproszony do North America League , gdzie wygrał swoją dywizje stosunkiem 6W-1L ( 12-5 w setach) co pozwoliło mu zająć 1 miejsce w III Dywizji . I to właściwie na tyle jeżeli chodzi o jego ,,osiągnięcia &#39;&#39; . Od 2011 roku kiedy to w niezbyt pokojowych nastrojach rozstał się z mousesports postanowił założyć swój team - Team Property . Po tym wydarzeniu przestał grać w turniejach lanowych i nie mógł mierzyć się z zawodnikami grającymi na co dzień w zawodowych ligach . Jego najlepszym match-upem jest ZvZ ( blisko 61% wygranych oczywiście od czasów gry zergiem ) , a najgorszy ZvP ( 39% ) . To również może nas pozytywnie nastawiać przed pojedynkiem .

Drugim zawodnikiem jest doświadczony niemiecki Protoss - ShoWTimE . Jest to zawodnik , który swoją przygodę ze sceną SC 2 zaczął od Hearts of the Swarm w którym spisywał się dosyć dobrze . Poprzedni rok był jego najlepszym w dotychczasowej karierze . Wreszcie zaczął grać na swoim poziomie i udało mu się osiągnąć kilka bardzo dobrych wyników na scenie międzynarodowej . Pierwszym większym turniejem w którym udało mu się zająć drugie miejsce był ESET Masters 2013 gdzie uznał wyższość tylko koreańskiemu graczowi - Sanowi . W późniejszym okresie udało mu się zakwalifikować do WCS Europe 2013 Sezon 2 Challenge League . W starciach grupowych uległ duńskiemu Protosowi - BabyKnightowi . Później jednak jego gra była dużo lepsza i wygrał dwa pojedynki z rzędu - najpierw z Targą a następnie wziął rewanż i pokonał San-a . Z bilansem 2-1 zakwalifikował się do WCS Europe Sezon 3 Challenge League . W nim podczas meczu 1/32 pokonał bardzo mocnego koreańczyka - MVP ( dwukrotnie w stosunku 2-1 ) co zapewniło mu awans do 1/16 gdzie zakończyła się jego przygoda . W grudniu wystąpił w ostatnim turnieju - ESL Pro Series Germany Winter Season 2013 . Spisał się bardzo dobrze . W rozgrywkach grupowych zajął pierwsze miejsce , pokonując HasuObsa i Delphiego . W półfinale musiał uznać wyższość Sock-a 3-2 . Obecnie ShoWTimE zajmuje 2 lokatę w rankingu krajowym - ustępując tylko Sockowi . Na koniec słowo o tym jaki styl preferuje Niemiec . ShoWTimE najbardziej komfortowo czuje się w grach strikte makro i stara się uzyskać przewagę przez outmacroing swojego przeciwnika . Od czasu do czasu również stara się zaskakiwać przeciwników i gra proxy pylony . Jego najlepszym match-upem jest PvT ( 59% ) a także PvZ(54%)

Reasumując wydaje mi się że zdecydowanym faworytem tej potyczki jest Protoss. Niemiecki gracz jest dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem od swojego rywala i nie wydaje mi się aby dzisiaj poniósł porażkę . Według mnie różnica w poziomie gry obu zawodników jest na tyle duża , że nie powinniśmy być świadkami sensacji .​
Na ogromnym luzie ???? ✅✅ Dobry dzień 2/2
 
analiza31 33

analiza31

Użytkownik
Witam wszystkich ! Jesteśmy już po pierwszych - premierowych typach . Wszyscy chyba jesteśmy w podobnych nastrojach po wczorajszych meczach . Oba proponowane przeze mnie bety siadły a co może cieszyć jeszcze bardziej miało to miejsce na ogromnym luzie . Kursy udało się złapać fajne i możemy się cieszyć tylko z niewiedzy buków , którzy wystawiają takie kursy . Dzisiaj oferta jest nie dość że mała to jeszcze bardzo ciężka . Jak na razie udało mi się znaleźć jedno spotkanie , które mnie zaciekawiło - drugie wrzucę około 15,16 ponieważ chce je dokładnie przeanalizować . Zapraszam do komentowania , dyskusji i polecania mojej strony znajomym .


DeNova.WoT - Kazna Kru - 2 (2.30- DATBET) - stawka : 1j

Na dzisiaj jak już wspomniałem oferta dosyć uboga i ciężko znaleźć kilka ciekawych typów . Jak na razie udało mi się wypatrzyć jedno spotkanie , które według mnie jest tym z typu jak nie to , to co . O godzinie 14:00 w ramach 147 ESL Cup World of Tanks zmierzą się ekipy DeNovy i Kaznej Kru . Faworytem wydają się być ,,odkrywcy&#39;&#39; , jednak według mnie to Kazna jest w lepszej formie na chwilę obecną . Obie drużyny mają za sobą już dużo turniejów i gier między sobą . Bilans tychże spotkań jak na razie jest zdecydowanie na korzyść DeNovy która w trzech spotkaniach trzykrotnie odnosiła zwycięstwo i to dosyć bezpieczne . Teraz postaram się opisać obie ekipy , bo nie każdy pewnie interesuje się WoT-em . Dla DeNovy zakończony nie dawno sezon WGL EU był niezwykle owocny na co złożyło się zajęcie czwartego miejsca w rundzie kwalifikacyjnej . Udowodnili wszystkim że ich ,,inna&#39;&#39; taktyka przynosi sukces i trudno ich zaskoczyć .Tylko dwa razy powinęła im się noga - w meczach przeciwko Team Dignitas i Polskiemu Evil Panda Squad . W pozostałych rozgrywkach osiągnęli zwycięstwo lub znacząco osłabiali siły przeciwników . Zespół DeNova składa się z dziesięciu osób . Na czele stoi Artur Ulianicki z Czech , który pełni rolę kapitana zespołu . Drużyna została założona po pierwszym sezonie ligi Wargaming.net . Jeżeli chodzi o ich taktykę - na początku starają się zajmować kluczowe pozycje na mapie , scoutują i oznaczają wrogie czołgi przez co w szybki sposób są w stanie osiągnąć znaczącą przewagę . Niestety obecne mapy w WoT nie są odpowiednio zróżnicowane , przez co zawodnicy są już przyzwyczajeni do tego samego , co w Wocie nie jest najkorzystniejsze .

Gdyby popularność mogła wygrywać turnieje , Kazna Kru z pewnością zdobyłaby najwięcej głosów za bycie najfajniejszym zespołem finałów . Kru nigdy nie opuszczają morale i można mieć pewność , że gracze będą imprezeować po turnieju , niezależnie od wyniku . Zespół ma na koncie dosyć ciekawą listę osiągnięć , co dodatkowo wspiera ich wysokie morale . Zakwalifikowali się do pierwszego sezonu WGL EU , co samo w sobie jest olbrzymim osiągnięciem . Niestety zabrakło im szczęścia w samej końcówce . Podczas drugiego sezonu udoskonalili taktykę oraz umiejętności poszczególnych zawodników , co pozwoliło im na zajęcie trzeciego miejsca na koniec sezonu . Ten olbrzymi sukces jest jedynie zwieńczeniem niezliczonych zwycięstw w turniejach organizowanych przez Wargaming oraz ESL w ciągu ostatnich dwóch lat . Liderem a zarazem kapitanem drużyny jest Mihajlo Jugovic . Kazna swoją przygodę w rozgrywkach lanowych rozpoczynała od Wojny Klanowej i uczestnicząc w rozgrywkach Wargaming.net . W późniejszym czasie nastąpiła konieczność założenia zespołu ESL i tutaj jeden ogromny plus - drużyna nie została zmieniona w żadnym stopniu co pomaga osiągać Kaznie bardzo dobre wyniki . Ich pierwszym turniejem był ESL Go4WoR w którym wzięli udział ( WGL jeszcze nie istniało ) i w tym swoim debiutanckim turnieju zajęli wyśmienite drugie miejsce ulegając tylko EPS ( Polskim weteranom ) . W późniejszym okresie brali udział w kwalifikacjach do CEBIT-u i właśnie dzięki temu turniejowi dostali się do WGL EU . Od tego czasu odnosili duże sukcesy :IEM w Katowicach , CEBIT w Niemczech , Dreamhack w Szwecji , Gamescom w Koloni i Tychach - wszystkie najważniejsze turnieje w których zajmowali czołowe pozycje . Ich taktykę cechuje szybkość i dynamika , co sprawia że ich pojedynki zazwyczaj kończą się niezwykle szybko . Jeżeli rywale nie dopilnują i dopuszczą do rozgrywki dwie mapy - Step lub Prokhorovke może już spisać mecz na straty . Najczęstszym pickiem drużyny jest wybór niezwykle mocnego T69 .

Reasumując obie ekipy są na równym poziomie , więc nieco dziwi mnie 2.30 na Kru . Doświadczeniem może odstają co nieco , jednak ich styl gry jest zabójczy . Jeżeli mają swój dzień są tykającą bombą nie do zatrzymania . Grają niezwykle agresywnie i nie bawią się w zbędne campienie . Ogólnie bardzo agresywna drużyna co sprawdza się idealnie w meczach przeciwko drużyną , które grają tak statycznie jak DeNova . Mam nadzieję że się nie przejadę na tym becie . Około 15,16 postaram się wrzucić drugie spotkanie . Pozdrawiam .
 
Do góry Bottom