>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EKSTRALIGA ŻUŻLOWA 2007

Status
Zamknięty.
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Buk: Bwin


ZKZ Zielona Góra vs Unia Tarnów 1[1.20] ✅ [48:43]

W Tarnowie jest obecnie 2 liderow na ktorych punkty mozna liczyc. Gollob zawsze lubial jezdzic na naszym stadionie. Holta w lidze jest mocny i to ze w GP nic nie pokazal nie odzwiercedla jego formy. Z analizy wyszlo mi jakies 49:44 wliczajac jokera Golloba.


Stal Rzeszów vs Unia Leszno 2[1.75] ⛔ [49:41]

Rzeszow ledwo co sobie poradzil u siebie z Tarnowem. Moim zdaniem Leszno to &quot;2 razy&quot; mocniejszy zespol. Adams - Nicki , Hampel - Dobrucki, Kasprzak - Kuciapa, Balinski - Watt.
Jezeli w tym spotkaniu jechalby Nicholls sadze ze Rzeszow by wygral.

ZKZ Zielona Góra - Unia Tarnów - Which team will win heat 1? 1 [1.20] ✅ [5:1]

W tym biegu nie powinno byc niespodzianki i Zengota z Wolbertem powinni zrobic komplet punktow.


ZKZ Zielona Góra - Unia Tarnów - Which team will win heat 3?
1 [1.55] ⛔ [Defekt Walaska na prowadzeniu 15 m przed meta] ????

Walasek z powracajacym Sucheckim powinni pokonac Kolodzieja i J.Golloba. No chyba ze sie goscie obudza i zaczna jechac. Nasi ostro wczoraj trenowali i sadze ze lepiej przygotowany sprzet w poczatkowej fazie zawodow bedzie po ich stronie.
 
M 0

mojo

Użytkownik
Spotkanie pomiędzy Włókniarzem a Atlasem Wrocław nie odbędzie się dzisiaj. Mecz przełożony na 13 maja. Informacja dla tych co by chcieli obstawiać dzisiaj ten mecz.
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
zamiast wytykać jeden drugiemu może ktoś by podał jakieś typy na dzisiejsze spotkania co warto zagrać ?? czy (-16) dla Torunia to zbyt dużo żeby nie wygrać taką przewagą ?? W ekipie gości zabraknie dzisiaj Scotta Nicholsa
Cytuje wypowiedz kolegi usera z innego topicu. Rzeszowanie moga postraszyc Nickim (tu nawet komplet może być, Zagar go chyba nie objedzie znowu ;) ) i co najwyzęj Dobruckim .CI dwaj zawodnicy moga ujechac tzw. wodę, gdy dodamy do tego, niepewnego Watta (jak zrobi ze 3 to będzie dobrze ;) ) i nie radzących sobie z toruńskim torem Kuciapa i Miesiacem i juniorów, którzy wiecej jak 1 pkt nie zrobią (chyba, że czyjaś taśma, ewentualny defekt, nie daj Boze upadek), to wychodzi, że problemem będzie osiągnięcie granicy 35pkt, nawet gdyby Nicki jechał jako Joker. Moim zdaniem ten handicap spokojnie może zostać pokryty. Byc może nie jest to zbyt optymistyczny post jak na Rzeszowianina, ale treba mierzyc siły na zamiary. Co nie zmienia faktu, że gdybyśmy przegrali mniej ni ż15oma to bardzo bym sie ucieszył ???? !

EDIT no i wykrakalem 15pkt ???? . Dzięki Marcinowi Lesiowi, ktory objechal juniorów Torunia w pierwszym biegu ???? - normlanie szok ???? - Lesiu szacuneczek ????
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Czestochowa - Wroclaw
H2H Handicap (max 3 pts a ride) Pol. E-Liga Żużla
Hancock, Greg (Cze) +1 1.95 ✅ :gool:
Crump, Jason (Wro) -1 1.75


Wedlug mnie obecna forma Crumpa jest gorsza od zeszlego roku niema tak szybkiego motoru a Greg to solidna firma wczoraj tylko pechowow niewszedl pech W postaci Harisa:p ale tak jechal dobrze aon musi ciagnac wlokniarz bo jest liderem Mysle ze bedzie na stk i ten bonus moze przechylic szanse a po takim mkursie jestem sklony zagrac solidna stawke

Miszczu Podal i kaske jak zawsze zbiera oj zarobilo sie ???? Szacunek Greg!!! :gool: ✅ ???? :spokodfhgfh:
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
TYPY na dzisiaj :

Tarnow - Torun
Kolodziej, Janusz (Tar) -2 1.75
Zagar, Matej (Tor) +2 1.95 1j. ⛔


Buczkowski, Krzysztof (Byd) Total Points (max 3 pts a ride) ponizej 10 punktow 1.60 3.12 2j. :gool: ✅

Bydgoszcz - Rzeszow
Pedersen, Nicki (Rze) Total Points (max 3 pts a ride) powyzej 13.5 punktow 1.55 3j ✅

Leszno - Wroclaw
H2H Handicap (max 3 pts a ride) Adams, Leigh (Les)-Andersen 1.72 2j. ✅

Bydgoszcz - Rzeszow
2 2.60 1j ✅

Grudziadz - Gdansk
1 2.55 1j ✅

Krotka analiza:

Zegar osatnio sie prezentuje solidnie nie mozna tego powiedziec o kolodzieju wedlug mnie wejdzie dzieki handi
Pedesen forma i jeszcze raz forma on pociagnie Rzeszow do walki jedzie nichols najlepszy skald maja a bydzia bez asa Jonsona
Adams to jest stary wyjadacz na swoim torze rzadzi Andersen jeszcze mlody zdarzaaja mu sie wpadki
Grudziadz pelen stadion wszsytko pod ten mecz szykowane wygramy!!!!!!!!!!! ????


Taki wekend lubie pelen full wypas kasy gdyby nie Zegar ale pechowwo tez niewlazl opona przebita piekne winy rzeszowa i Grudziadza ale szkoda kontuzji krzyzaka ale tak wlaecznego Gtz nie widzialem jzu od kilku lat sami mlodzi tak walczyli i az ludzie przypomnieli sobie dawne czasy Pelnego stadionu a 2000 kibicow umilklo w polowie meczu ???? restza typow musiala wejsc bo Mistrzu zapodal ???? a bylo wiecje jeszcze typw hehe ale wszyskiego podac niemoge ????
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem dzis Bydgoszcz wygra z Rzeszowem. Z gosci to pewniakiem jest tylko Nicki. Nie wiadomo jak pojedzie reszta zawodnikow. Jezeli Bydzia ograla Cze-we to dlaczego ma przegrac ze slabsza Stala?


//edit
Polonia bez Jonssona.
Dobrze ze nie postawilem jeszcze zakladu ????

Teraz to chyba wygra Rzeszow ale nie jestem tego tak bardzo pewien.
BetGun:
Bydgoszcz-Rzeszów- handicap: 0-4 ▶ 2 [1,77] ✅
 
S 0

sebollo

Użytkownik
Myśle że dzis dość duży handi (+16) wystawiły buki na Bydgoską POLONIE gdyż w szeregach rzeszowian zabraknie N.Pedersena moim zdaniem pewna 2 a kurs zachęcający ja zdąrzyłem wysłać po 1.85 teraz już spadł do 1.55 (P)ozdro
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Bwin
Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz (handicap 0 - 10,5 ) 2 - 1,95


W drużynie z Rzeszowa nie wystąpi dziś ich najlepszy zawodnik Nicki Pedersen, a bez niego team na wartości traci baaardzo wiele. Jest on zawodnikiem nie do zastąpienia o czym świadczy fakt iż w niemal każdym meczu gwarantował Stali 15 punktów. Mimo to faworytem dzisiejszego spotkania zą gospodarze, jednakże w mojej opinii możliwe, że nie uda im się odnieść zwycięstwa, a już na pewno nie różnicą 11 punktów! Oczywiście każdy ma prawo się mylić, ale moim zdaniem jeśli ekipa z Bydgoszczy chce się utrzymać w ekstraklasie musi walczyć o punkty w każdym meczu, a dziś nadarza się taka okazja. Liczę na dobrą postawę Jonssona, Okoniewskiego i reszty zawodników z Bydgoszczy i jeśli nie zwycięstwo... to minimalną porażkę ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Złoty Kask Zwycięzca : Rune Holta Kurs: 7.00 Stawka 4/10

Kto ma wygrać Złoty Kask ? Dowiedziałem się , że Tomek Gollob ma nie jechać w tym turnieju . Faworytem bukmacherów jest Kasprzak . Według mnie ten zawodnik nie ma jaj by wygrać te zawody . Zupełnie nie wiem czemu jest faworytem , bo to jest młody chłopak który w decydujących chwilach się spala . Jaguś jest po kontuzji . Nie wiadomo nawet czy pojedzie . HWedług mnie wygra to Rune Holta , któremu bydgoski tor leży . Dodatkowo jest to zawodnik , który leci na kasę i wszystkiego rodzaju nagrody , a do wygrania jest Jawa i przepustka do el. do GP . Norweg w GP raczej się nie utrzyma w pierwszej 8 , więc musi wywalczyć awans .

I taki dubelek AKO 2.99 STAWKA 6/10 :

h2h Walasek, Grzegorz (Zielona Gora) - Balinski, Damian (Leszno) Typ: 2 @ 2.06
h2h Miedzinski, Adrian (Torun) - Hlib , Paweł (Gorzow) Typ: 1 @ 1.45

I jeszcze drugi AKO 3.42 STAWKA 2/10
h2h Zabik, Karol (Torun) - Hampel, Jaroslaw (Leszno) Typ: 2 @ 1.80
h2h Protasiewicz, Piotr (Zielona Gora) - Dobrucki, Rafal (Rzeszow) Typ: 2 @ 1.90

Krótko . Podejrzewam , że Gregowi nie zależy na awansie do GP i lekko odpuści te zawody . W Bydgoszczy zawsze jeździł słabo . Z kolei Damian bardzo liczy na GP i prezentuje niezłą formę . W Bydgoszczy w tym sezonie pojechał fantastycznie. Hlib w Bydgoszczy zawsze jeździ bardzo źle , a Miedziak zawsze coś zrobi.

Ząbik jest na prawdę w niezłej formie , ale wydaje mi się że Jarek załapał dobrą formę przed GP , co podkreślił wczoraj w Szwecji. Stawka mała , bo Mały jeździ w kratkę . Na Ząbika powinno to jednak wystarczyć . Protasiewicz pewnie jak zwykle się spali ,a Rafi w Bydzi zawsze pozostawia dobre wrażenie . Ten dubel jednak grany rekreacyjnie ;-)

 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Stal Rrzeszów(-11) - Unibax Toruń g.19.30
Jedynym jasnym w dniu dzisiejszym rozstrzygnięciem meczu wydaje się być wygrana Stali Rzeszów nad Unibaxem. Drużyna toruńska przyjedzie na Podkarpacie osłabiona brakiem krajowego lidera Wiesława Jagusia oraz równie przydatnego Adriana Miedzińskiego. Stal wystąpi w dniu dzisiejszym w podstawowym składzie na czele z Nickim Pedersenem. Obok niego trzon drużyny stanowić będzie Davey Watt, zdobywca 12 punktów we wczorajszym meczu ligi angielskiej. Wszystko w dniu dzisiejszym przemawia za popularnymi &quot;żurawiami&quot;, którzy są objawieniem sezonu. Na to spotkanie Torunianie postanowili zaprosić Słoweńca Mateja Zagara jednak moim zdaniem zawodnik ten nie będzie stanowił o sile zespołu Aniołów. W pierwszym spotkaniu tych obu drużyn padł wynik 54-39. Rzeszowianie w tamtym sezonie pokazali Torunianom, że są bardzo groźni i hc jaki zauważyłem na to spotkanie od razu przykuł moją uwagę. Stal stać na zdobycie bonusa z osłabionym Unibaxem i głównie tym kieruję się w podawaniu swego typu.

Stal Rzeszów(-11) - Unibax Toruń 1.85

Zielona Góra - Unia Leszno g.20 (Polsat Sport)
Derbry województwa Lubuskiego. Jak zwykle takim spotkaniom towarzyszy wiele emocji - komplet publiczności, znakomita oprawa i tak dalej. Nie od dziś wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami i mimo lepszego składu na papierze Zielona Góra w cale nie stoi na przegranej pozycji. Leigh Adams, Jarosław Hampel, Damian Baliński, czytając te nazwiska można pomyśleć, kto mógłbym z nimi wygrać, racja. Unia w tym sezonie spisuje się dobrze jednak dziś odwlec na dalszy tor wszelkie statystyki. Zielonogórzanie po fatalnym początku sezonu nabrali wiatru w żagle i już nietylko u siebie radzą sobie znakomicie, ale także na wyjazdach są niezwkle trudnym przeciwnikiem. Będący obecnie w znakomitej dyspozycji Greg Walasek przy wsparciu solidnego ligowca Piotrka Protasiewicza oraz Skandynawów Nielsa Kristiana Iversena i Fredrika Lindgrena. Co tu dużo pisać trudny mecz jednak bliżej do zwycięstwa w takich pojedynkach gospodarzom i dziś trzymamy kciuki za niezwykle waleczny FALUBAZ.

Zielona Góra - Unia Lesnzo 1.70

Polonia Bydgoszcz - WTS Wrocław g. 19.00
Nie skorzystam w tym meczu z hc 2 dla Polonii jakie daje Unibet, gdyż wydaję mi się to bezsensu. Jeśli Bydgoszczanie mają wygrać to wygrają bez potrzebnego dodawania puntków. Liczę wreszcie na konkretną zdobycz Andreasa Jonssona, który ostatnimi czasy zmagał się z kontuzją. W drużynie gospodarzy panuje optymistyczna atmosfera. Po pierwsze formą w ostatnim czasie błysnęli Mariusz Staszewski i Rafał Okoniewski zajmując kolejno 2 i 3 miejsce w ćwierćfinale Mistrzostw Polski. Kolejnym faktem przemawiającym za Polonistami jest to, że WTS jeszcze w tym roku ani raz nie wygrał na wyjeździe. O sile gości stanowić będą jak zwykle mocni i szybcy Jason Crump i Hans Andersen do tego dochodzi Bjerre, &quot;Gapa&quot; i &quot;Ogór&quot; brzmi to groźnie. W zasadzie jednak po ulewnych deszczach jakie przeszły nad Bydgoszczą dziś w nocy bardziej skłaniam się ku wygranej gospodarzy, choć mecz na styku to liczę, że tak jak w pierwszej kolecje w Zielonej Górze Polonia zwycięży dzięki równej jeździe wszystkich zawodników.

Polonia Bydgoszcz - WTS Wrocław 2.20

Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
Ten mecz raczej odpuszczam. Stawka 1.03 jaką proponuje Unibet jest śmieszna a granie z hc15 dla Tarnowa jest zbyt ciężkie. Wszystko to przez wiele niewiadomych jakie pojawiają się na ten mecz. Ljung i Holta jadą można powiedizeć u siebie, ALE! tu znowu po ostatnim wypadku samolotowym Holty i Golloba nie można przewidzieć ich formy i ciężko cokolwiek na ten temat pisać. Gdyby nie te rzeczy, o których napisałem wyżej byłbym w stanie zagrać z hc15 na Tarnów, tak jednak muszę odpuścić, bo chyba nikt nie jest w stanie przewidzieć wyniku tego meczu.

NO BET

Na czysto, w miare pewne:
Grzegorz Walasek(-1) - Krzysztof Kasprzak(Toto- mix) 1.55
Rafał Dobrucki(-1) - Karol Ząbik (Toto- mix) 1.55
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co do meczów żużlowej ekstraligi to zabawię się dziś w typowanie dokładnych wyników, ale oczywiście nie za pieniądze ;) :

Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów 52-38
Stal Rzeszów - Unibax Toruń 49-41
Polonia Bydgoszcz - WTS Atlas Wrocław 42-48
ZKŻ Zielona Góra - Unia Leszno 47-43 ✅ ????

A oto mój dzisiejszy typ główny:

Data: 22 czerwca 2007r.
Zdarzenie: ZKŻ Zielona Góra – Unia Leszno
Typ: ZKŻ Zielona Góra
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin
Godzina: 20:00


Uzasadnienie typu: Dziś z oferty bukmacherów wybrałem sobie spotkanie żużlowe. Ba... nie byle jakie spotkanie, bo niezwykle elektryzujące. W pojedynkach pomiędzy Falubazem Zielona Góra, a Unią Leszno należy odrzucić wszelakie statystyki, ponieważ zawsze każdy wynik jest możliwy. Dzisiejsze hitowe spotkanie będzie miało dodatkowo specjalną otoczkę, przed nim koncert Mezo i Kasi Wilk, a po jego zakończeniu bieg pamięci Rafała Kurmańskiego oraz pokaz sztucznych ogni. Innymi słowy będzie się dziś w Winnym Grodzie działo... Zużlowcy gospodarzy na pewno mają chęć rewanżu na rywalach za porażkę jaką odnieśli w Lesznie, gdzie przegrali 40-50. Moim zdaniem ta olbrzymia motywacja jaką mają dziś Zielonogórzanie jest pierwszym czynnikiem, który przemawia za ich zwycięstwem. Drugim jest fakt iż „Byki” przyjeżdżają na ten mecz osłabione brakiem podstawowych juniorów tj. Chorwata Juricy Pavlicia, a oprócz niego solidnego Troya Batchelora i Roberta Miśkowiaka – zamiast nich wystąpią Adam Kajoch, Patrick Hougaard i Robert Kasprzak. Niewątpliwie rosną tutaj szanse gospodarzy, ale... no właśnie.. w Leszczyńskiej ekipie pozostają nadal znakomici zawodnicy, przede wszystkim znajdujący się w życiowej formie Leigh Adams, a także Krzysztof Kasprzak, Damian Baliński i Jarosław Hampel. Na pewno na nich liczą kibice, ale czy ich punkty dadzą zwycięstwo gościom? Plastrony z Myszką Miki założą dziś: lider drużyny gospodarzy, na którego punkty zawsze można liczyć – Grzegorz Walasek. Solidny skandynawski duet: Niels Kristian Iversen i Fredrik Lindgren. Doświadczony Piotr Protasiewicz, któremu jak do tej pory lepiej wiedzie się na wyjazdach. Łapiący co raz lepszą formę Piotr Świderski, którego punkty będą dziś bardzo ważne, a także para juniorów: Grzegorz Zengota i Kevin Woelbert. Aby odnieść dziś zwycięstwo to wszystkie mechanizmy w drużynie będą musiały odpowiednio funkcjonować, ale ja mam nadzieję, że tak właśnie będzie... oczywiście w przypadku Zielonogórzan, na których wygraną bardzo dziś liczę. Hej, hej Falubaz!
 
billykid 0

billykid

Użytkownik
Dziś:

Unia Tarnów
vs.
ZKŻ Kronopol Zielona Góra

Co sądzicie o tym meczu. BWIN daje kurs tylko 1.2 na jaskółki a tu przecież nic pewnego. Falubaz powinien powalczyć i walka będzie moim zdaniem do ostatniego biegu.

Typuję 43:47
 
beau 1

beau

Forum VIP
Jaques jesteś pewien, że Polacy zajmą 3 miejsce za Dania i Australią??Ja w Betgunie mam kurs 1,48 na to , że Australia będzie lepsza od Polski.Na ile procent jesteś pewien tego typu.Polacy jakby nie patrzeć 2 lata temu wygrali Drużynowy Puchar a ich awans do finału będzie niespodzianką.Pozostaną im jeszcze baraże.Kurs na to że wygra Dania 1,50 wart grania??Pytam bo nie orientuję się w żużlu.
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Ja rónież stawiam zwycięstwo Dani . Mają dośc dobry skład , jeszcze tylko nie wiadomo do końca czy wystąpi Nickiego Pedersena, który cierpi na kamicę nerkową .

Składy turnieju półfinałowego w Vojens:

Finlandia (kaski czerwone)
1. Juha Hautamaeki
2. Joonas Kylmaekorpi
3. Kauko Nieminen
4. Kaj Laukkanen
5. Tero Aarnio
rezerwowy: Rene Lehtinen

Polska (kaski niebieskie)
1. Tomasz Gollob
2. Jarosław Hampel
3. Rune Holta
4. Grzegorz Walasek
5. Krzysztof Kasprzak
rezerwowy: Damian Baliński

Australia (kaski białe)
1. Jason Crump
2. Chris Holder
3. Rory Schlien
4. Ryan Sullivan
5. Leigh Adams
rezerwowy: Dave Watt

Dania (kaski żółte)
1. Nicki Pedersen
2. Niels Kristian Iversen
3. Hans Andersen
4. Kenneth Bjerre
5. Bjaerne Pedersen
rezerwowy: Jesper B. Jensen
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Witam . Sorry że tak późno odpowiadam , ale nie było mnie w domu. Zwycięstwo Duńczyków myślę , ze jest w miarę pewne . Jedynie Australia może im zagrozić IMO , ale nie sądzę by byli lepsi . Dania to Mistrzowie Świata jadą u siebie , Olsen zrobi tor pod nich więc daje im 90 % na zwycięstwo . A to że będą lepsi od Polski jest według mnie mega pewne 99,99 % ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom