>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EKSTRALIGA ŻUŻLOWA 2007

Status
Zamknięty.
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
1 Liga, Polska
18:00
Lotos Gdansk -9,5 [1.75] ✅ [53:39]

Mialem przyjemnosc ogladania Gorzowa jak jezdzil u siebie i sie strasznie meczyl z (jak moim zdaniem) duzo slabsza druzyna. U siebie beda niesamowicie mocni i nie wiadomo czy ktokolwiek w tym sezonie wywiezie punkty z Gdanska. (tak jak Wrocek w e-lidze)
Stawiam na zwyciestwo 50-52 dla Gdanska.

Ile punktów zdobędzie Bjarne Pedersen (Gda)? (wszystkie punkty taktyczne (tzw. jokery) są naliczane tak jak w normalnych wyścigach - maks. 3 punkty za wyścig)
18:00
Więcej niż 12,5 [1.60] ✅ Bjarne Pedersen (2,3,3,3,2) 13 ufff w 15 biegu jechal ostatni ale pieknie cyk i ... :mrgreen:

Zawodnik z GP powinien pokazac klase i potwierdzic swoja dobra forme.
Przy okazji udowodnic kibicom, ze w Gnieznie (2 biegi) to wypadek przy pracy.

ps. Typy dość ryzykowne ;-)

pozdrawiam i czekam na III kolejke ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wiele osób prosiło bym podawał również typy jakie warto zagrać u ziemniaków . Oto one :

  • Ekstraliga 3 kolejka
  • TORUŃ-ZIELONA GÓRA H(0-20) Typ: 1 @ 1.85
  • T.GOLLOB-A.JONSSON H(0-2) KL Typ: 2 @ 1.85


Zaznaczam , że nie wiem jak w Toto rozliczają jokery. Najlepiej się spytać .
A teraz odnośnie typów . Toruń według mnie rozniesie ekipę z Zielonej . 20 punktów to tylko 55-35 . Oczywiście goście mogą skorzystać z jokera . Ale według mnie będzie on nieudany . Bo kto ma wygrać z gospodarzami ? Protasiewicz , który w kluczowych sytuacjach zawodzi ? Wątpie . Jestem blisko również ekipy toruńskiej widziałem że ostro trenowali bo ostatniej porażce . Dziś będą chcieli roznieść rywali .

Drugi typ to według mnie też ciekawa propozycja . Najpierw trzeba się zastanowić jak będzie przebiegał ten mecz . Wedlug mnie Tarnów będzie prowadził koło 10 biegu 8 punktami . W takiej sytuacji można wstawiać Złotą Rezerwę . Zapewne będzie to AJ . Druga sprawa jak pojedzie Gollob . W 5 startach zrobi coś koło 14-15 ale należy pamiętać , że jedzie w parze ze swoim bratem czyli znając życie straci sporo na bonusach . Jak pojedzie Jonsson ? Według mnie 6 razy napewno . Ile w nich zdobędzie . Bez Jokera te 13 pkt powinien zrobić . Jeśli Joker się wlicza do sumowania w Totomixie to według mnie to jest pewniak dnia . Jeśli nie ( co jest najbardziej prawdopobne ) to też jestem gotów to zagrać . Ale pod warunkiem że 6 start normalnie się liczy ( tzn. 6 pkt = 3 ) .

Pozdrawiam
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Wiele osób prosiło bym podawał również typy jakie warto zagrać u ziemniaków . Oto one :

  • Ekstraliga 3 kolejka
  • TORUŃ-ZIELONA GÓRA H(0-20) Typ: 1 @ 1.85
  • T.GOLLOB-A.JONSSON H(0-2) KL Typ: 2 @ 1.85


Zaznaczam , że nie wiem jak w Toto rozliczają jokery. Najlepiej się spytać .
A teraz odnośnie typów . Toruń według mnie rozniesie ekipę z Zielonej . 20 punktów to tylko 55-35 . Oczywiście goście mogą skorzystać z jokera . Ale według mnie będzie on nieudany . Bo kto ma wygrać z gospodarzami ? Protasiewicz , który w kluczowych sytuacjach zawodzi ? Wątpie . Jestem blisko również ekipy toruńskiej widziałem że ostro trenowali bo ostatniej porażce . Dziś będą chcieli roznieść rywali .

Drugi typ to według mnie też ciekawa propozycja . Najpierw trzeba się zastanowić jak będzie przebiegał ten mecz . Wedlug mnie Tarnów będzie prowadził koło 10 biegu 8 punktami . W takiej sytuacji można wstawiać Złotą Rezerwę . Zapewne będzie to AJ . Druga sprawa jak pojedzie Gollob . W 5 startach zrobi coś koło 14-15 ale należy pamiętać , że jedzie w parze ze swoim bratem czyli znając życie straci sporo na bonusach . Jak pojedzie Jonsson ? Według mnie 6 razy napewno . Ile w nich zdobędzie . Bez Jokera te 13 pkt powinien zrobić . Jeśli Joker się wlicza do sumowania w Totomixie to według mnie to jest pewniak dnia . Jeśli nie ( co jest najbardziej prawdopobne ) to też jestem gotów to zagrać . Ale pod warunkiem że 6 start normalnie się liczy ( tzn. 6 pkt = 3 ) .

joker jest liczony max za 3 pkt a co do torunia powinien wypunktowac zielonke ale handi bedzie na styk

Pozdrawiam
 
mz88 0

mz88

Użytkownik
Ale pod warunkiem że 6 start normalnie się liczy ( tzn. 6 pkt = 3 ) .
w toto liczy sie pierwszych 5 startów
Skopiowane z regulaminu Toto-mixa :
KL - Który z wymienionych żużlowców uzyska w meczu więcej punktów w pierwszych pięciu startach (bez punktów bonusowych), gdzie:
0 - oznacza zdobycie równej ilości punktów
UWAGA: Zakład jest ważny, jeżeli obaj wymienieni zawodnicy wystartują w co najmniej jednym wyścigu

PKT - Należy wytypować ile punktów (bez punktów bonusowych) w pięciu pierwszych startach zdobędzie dany żużlowiec, gdzie:
1 - oznacza zdobycie mniejszej ilości punktów od określonej liczby
2 - oznacza zdobycie większej ilości punktów od określonej liczby
UWAGA: Zakład jest ważny, jeśli wymieniony zawodnik wystartuje w co najmniej pięciu wyścigach (liczy się pierwszych pięć)

Pozdrawiam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
3 weekend sezonu . Oby nie był gorszy od poprzednich .

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa Typ: 1 @ 1.15 ( duża stawka )


Coś niebywałego . Kurs 1.15 biorę bardzo chętnie . Spodziewałem się tradycyjnie już kursu koło 1.02 a tutaj taka miła niespodzianka . Zwycięstwo w tym pojedynku nie podlega raczej dyskusji . Goście bez Ułamka , za którego pojedzie Dryml , który jeździł co prawda w barwach Unii , ale słabo to mało powiedziane . Prezent od BWIN ;-) Gospodarze co prawda według mnie są ekipą przereklamowaną ale u siebie są bardzo groźni a goście nie mają atutów by ich pokonać .


Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz + 18 Typ: 2 @ 1.90 ( mała stawka )


Tutaj bardziej patriotycznie. Uważam , że Tarnów raczej pewnie wygra ale ... 18 pkt to po raz kolejny lekceważenie Polonii . Myślę , że + 12 w Bwinie jest w sam raz , ale UNIBET troszkę przesadził . Dodatkowo w tym meczu proponuję over 12.5 pkt AJ-a . Raczej pojedzie 6 razy także te 13 pkt powinien zrobić . Choć trzeba uczciwie powiedzieć , że AJ-owi odbija i wczoraj do późnych godzin bawił się w znanym bydgoskim lokalu . Na wynik sportowy nie powinno mieć to znaczenia , ale wiecie ...

Apator Toruń - Falubaz ZG Typ: UNIBAX Toruń 18.5 @ 1.90 ( duża stawka )


Nie zgodzę się z Wami. Jestem niemal codziennie w Toruniu i widzę , że chłopaki ostro trenowali . Są strasznie zmotywowani , by pokazać kibicom że wysoka porażka we Wrocławiu to wypadek przy pracy. Dziś spodziwam się prawdziewego pogromu outsidera z Zielonej . 20 pkt to nawet nie jest dużo . Piszecie że Iversen i Protasiewicz jeździli w Toruniu. OK. Ale zobaczcie jak jeździli na torze przy ul. Broniewskiego . Walasek też ostatnio jeździ słabiutko . Dość powiedzieć , że wyprzedzał go nawet Marcin Leś ...



  • Reasumując :
  • Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa Typ: 1 @ 1.15 ( duża stawka )
  • Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz + 18 Typ: 2 @ 1.90 ( mała stawka )
  • Andreas Jonsson ( under/over ) 12.5 pkt Typ: 2 @ 1.90 ( średnia stawka )
  • Apator Toruń - Falubaz ZG Typ: UNIBAX Toruń 18.5 @ 1.90 ( duża stawka )
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

No dodatek jeszcze taki duet biegowy :
Apator Toruń - ZKZ Zielona Góra Bieg 2 / Typ: 1 @ 1.65 ( 8/10 ) :plis:
Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz Bieg 2 / Typ: 1 @ 1.40 ( 5/10 ) ✅

Króciutko . W Toruniu Miedziak z Jagusiem przeciwko Walaskowi i Sucheckiemu . Czemu kurs aż tak wysoki ? Przecież tutaj powinno być pewne 5-1 . Jaguś w Toruniu to najlepszy Jaguś a Miedziński przeprosił kibiców za swój ostatni występ i zapowiedział poprawę . Goście w tej parze mają średniego Walaska i Sucheckiego , którego przepraszam ale jego poziom to nie e-liga . W Tarnowie w 2 biegu bracia Gollobowie przeciwko Staszewskiemu i Klesze . Wiadomo Tomek to zawodnik z innej bajki dla naszych . Myślę , że jeśli Jaca dobrze wystatuje to Tomek go wypuści i będzie pewne zwycięstwo gospodarzy. Zresztą nawet jeśli Jaca przegra ze Stachem , to jednak Krystianowi nie daję większych szans na poczatku zawodów .
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
A ja dzisiaj na Polska lige mam taki zestawik:
Leszno - Czestochowa 1.15 @ 1 typ jak Jaques napisał przepewniak i za rześka stawke ten mecz Leszno wygra na pewno maja druzyne która ma wysokie aspiracje i walczyc może w tym sezonie realnie o mistrza Polski z drugiej strony częstochowskie lwy któe osłabione sa brakiem Sebastiana Ułamka ,natomiast Hancock ich lider jesdzie świeżo po kontuzji pachwiny.Tutaj faworyt murowany to Leszno. ✅

2 typ to: Andersen, Hans (Wro) powyzej 11.5 punktow stawka 1.90 wg mnie tez powinno wejsc lekko bo Hans nie odpuszcza ???? a we Wrocku na torze jest bardzo mocny i bedzie toczył zacięte pojedynki ze swoim rodakiem N.Pedersenem i z swoim zaciekłym przeciwnikeim Scottem Nichollsem(obaj bardzo za soba nie przepadaja) Także myśle że Ugly Duck spokojnie zdobedzie 12-13pkt jest w świetnej formie w każdej z lig w której jeździ
powyzej 11.5 punktow 1.90 Ω ⛔ a wszytko przez Miesiąca jak Hansa chciał w bande wbic!!!! ???? w 2biegu
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
dzisiaj bardzo duza oferta wiec sprubujemy wiecej dzisiaj uderzyc: typki na kacu wielkim wiec srednie stawki

GTZ Grudziądz - RKM Rybnik (All Jokers count as normal rides - Max 3pts per ride)
1 X 2 - Typ: GTZ Grudziądz 2.45

GTZ Grudziądz - RKM Rybnik (All Jokers count as normal rides - Max 3pts per ride)
Handicap - Typ: GTZ Grudziadz +5,5 1.90

dubel smieszne kursy ale za 1000 zlotych warto

Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz (All Jokers count as normal rides - Max 3pts per ride)
1 X 2 - Typ: Unia Tarnów
1.15

Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa (All Jokers count as normal rides - Max 3pts per ride)
1 X 2 - Typ: Unia Leszno
1.15

WTS Wrocław - Stal Rzeszów (All Jokers count as normal rides - Max 3pts per ride)
1 X 2 - Typ: WTS Wrocław
1.05

Apator Toruń - ZKZ Zielona Góra (All Jokers count as normal rides - Max 3pts per ride)
1 X 2 - Typ: Apator Toruń
1.01

AKO 1.4 stawka 1000 polecam
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Typy z millenium . Sam poczekam na ofertę jeszcze innych buków netowych .

Czestochowa-Torun(+10) Typ: 2 @ 1.85 * (średnia stawka )


Goście to może nie jest jakaś super silna ekipa , ale nie powinna przegrać aż tak wysoko w Częstochowie . W CKM dojdzie do zmiany . Szweda Lindbaecka zastąpi Czech Lukas Dryml . Teoretycznie ta zmiana powinna wyjść im na lepsze , bo Szwed nie imponował formą ale jednak w Czewie jechał dobrze . Nie jestem przekonany , że Lukas zdobędzie więcej punktów . Spodziewam się nawet mniejszej ilości punktów . Dodatkowo trzeba pamiętać , że Sebastian Ułamek wciąż odczuwa skutki kontuzji z Bydgoszczy . Greg Hancock po wczorajszym sukcesie w GP też może troszkę słabiej pojechać , tak jak to miała miejsce w poprzednich latach . Warto dodać jednak , że Torunianie w ostatnich trzech latach dostawali baty od Włókniarza . Dziś jednak myślę , że handicap są w stanie utrzymać .


Zielona Gora(+6)-Wroclaw Typ: 2 @ 1.85 * (b.duża stawka )


Nie żebym deprecjonował klasę gospodarzy , ale ekipa gości jest drużyną conajmniej o klasę lepszą . Według mnie najlepszą w kraju . Bardzo mocna para liderów , dobrze spisująca się na torze w Zielonej druga linia + bardzo mocny junior Chris Holder . Gospodarze z kolei to chimeryczni Protasiewicz , Walasek , Iversen i Lindgren + bardzo przeciętny senior Sebastian Alden oraz nie najsilniejsza para juniorów . Według mnie Zielona Góra nie jest w stanie powalczyć z mistrzami Polski , którzy w zeszłym roku przegrali tylko w Tarnowie , Bydgoszczy , Toruniu czyli na obiektach na których praktycznie gościom nie udaje się wygrywać . Jedyną szansa gospodarzy to fakt , że nie mają żadnego zawodnika z GP więc nie będą zmęczeni . Co prawda Crump i Andersen wczoraj nie imponowali skutecznością , ale na Boga z kim oni mają przegrywać dzisiaj ?
Wkleję może średnie obrazujące wartość drużyn :
Crump 2,33
Andersen 2,31
Bjerre 2,21
Gapiński 2,07
Jędrzejak 1,62
Sitera 1,11

Protasiewicz 2,00
Iversen 1,78
Walasek 1,69
Suchecki 1,00
Lindgren 0,89
Zengota 0,60
Woelbert 0,67
Chyba wszystko jasne ?

* - spodziewam się lepszego kursu na to zdarzenie w bukach netowych 8)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno Typ: 1 @ 1.90 UNIBET

Heh lubię jak ludzie nie doceniają mojej Polonii . Nie dość , że kurs zajebiście wysoki to jeszcze większa radość z wygranej ;-) Nie wyobrażam sobie , by Unia mogła wygrać z Polonią w Bydgoszczy . Ok , na treningu w piątek rozwalili się Okoniewski , Klecha i Szczepaniak . I jeśli w ogóle pojadą ( Szczepan na pewno ) to pewnie nie na jakimś wysokim poziomie ( każdego może zastąpić Staszewski , który bardzo dobrze prezentował się w piątek na treninug ) ale pytanie jest inne . Kto ma wygrać mecz dla Unii ? OK jest Adams . Zrobi dwucyfrówkę , ale w Bydzi nigdy jakoś rewelacyjnie nie jeździł . Hampel ( nie licząc ostatniego występu w barwach WTS ) , Kasprzak , Baliński czy Miśkowiak rzadko kiedy robią 8 pkt w Bydgoszczy . Juniorzy nawet na swoim torze nie potrafią czegoś zdziałać . Oczywiście nie jestem wariatem . Zdaję sobię sprawę , że Polonia nie ma w swoichj szeregach oprócz AJ zawodnika gwarantującego 10 pkt . Ale jednak każdy te punkty porobi . W zeszłych sezonach Adamsa ogrywał i Krystian i Buczek , więc druga linia . Wiadomo jak trudno jest się spasować z naszym torem rywalom . Nie wygramy wysoko ale jednak minimalnie powinniśmy ich pokonać .
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Rzeszow vs Tarnow ▶ 1.[1,60] ✅ [47 : 43]

Bardzo ciezko bedzie wygrac w Rzeszowie. Tarnow to Gollob, Holta i Kolodziej. Nie maja szans wygrac na torze gdzie cenne punkty robi cala druga linia Rzeszowa.

Bydgoszcz vs Leszno(+4) ▶ 1.[1,85] ⛔ [40 : 49]

Mam nadzieje ze Bydgoszcz potwierdzi wysoka forme i spokojnie ten mecz wygra. Balinski, ktory jest bardziej zawodnikiem swojego toru, nie powinien ujechac duzej ilosci punktow. 5-6 i starczy. Moim zdaniem tych wlasnie punktow zabraknie bykom.

Zielona Góra(+6) vs Wrocław ▶ 1.[1,85] ⛔ :wowsdf: [49 : 41]

Kolega wyzej opisal problem.

Walasek (9,5) wiecej/mniej ▶ 1.[1,80] ✅
Grzegorz Walasek (3,2,3,3,3) 14

Niestety musialem dobic do kuponu jakies czwarte zdarzenie bo ziemniaki takie stawiaja wymogi ????
Pani w okienku mowila ze licza punkty nawet z jokerami :wowsdf:

Pora na przebudzienie sie Walaska. Nie mowie tu ze bedzie wozil Crumpa ale z druga linia powinien powalczyc .
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Gram jeszcze jeden typek mianowicie AJ powyżej 11.5 . Jak nie będzie cudów z torem i AJ nie zaśpi na początku jak lubi ostatnio to nie wierzę , by mógł stracić na gościach 4 pkt .
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno Typ: 1 @ 1.90 Unibet
Bydgoszcz vs Leszno(+4) 1
Słucham panowie co macie do powiedzienia :?: Jeszcze jakieś wątpliwości o co walczy Unienka w tym seasonie :?: Mamy lidera, panowie mamy lidera :!:
Nie chodzi o to, ze Unia jest slaba i nie ma szans na wyjezdzie. Ma mocny sklad i wiadomobylo przed sezonem ze walczyc bedzie o medale.

Kolejka zuzlowa poprostu magiczna !!

Bydgoszcz przegrywa u siebie (cos chyba sie stalo z AJ, jakis upadek? kontuzja? ) Niesamowity wystep Baliny :wowsdf:

Cze-wa dostaje lomot z Toruniem u siebie :wowsdf:

Slaby Falubaz wygrywa z Mistrzami Polski :spokodfhgfh:

Poznan ogrywa kandydata na awans do e-ligi :wowsdf:

Gorzow wywozi punkty z Rybnika :wowsdf:

poprostu piekno czarnego sportu :grin:

Teraz czekam na zdjecie tygodnia - oprawa zawodow Zielona Góra - Wrocław (coś pięknego) ????
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Ja stawiałem na Unie Leszno z handi +1. Byki w tym sezonie są bardzo mocne mają 4 solidnych zawodników, którzy pewnie zrobią po 8-10 punktów. Szokująca porażka Jaskółek w Rzeszowie. Ja czekam na fotke tarnowskich kibiców z Rzeszowa.

Pozdrawiam ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Wkurzony możesz być po porażce, ale taki texty jak tu odwalasz to żenada, bo nie stwierdzam niczego po jednym, dwóch meczach... Żal, kiedy słyszę, że mieliści trudniejsze zadanie, bo macie słaby skład. No to chyba o to chodzi żeby good ekipę skombinoiwać, no nie :?: Pewnie byłeś najarany jak Polonia jchała na mistrza, teraz ja jestem. Nic dziwnego ???? Unia jeździ bardzo dobrze i pewnie. Z Okoniem w dobrej czy złej formie Bydzia by poległa. Co do szczęścia to popracujcie nad mechanikami...
Nie twierdzę, że Unia mistrza zdobędzie. Będzi cholernie trudno, ale Leszczynianie powoli stają się głównymi kandydatami :p Nie zaprzeczysz :p
 
mz88 0

mz88

Użytkownik
Leszczynianie powoli stają się głównymi kandydatami :p Nie zaprzeczysz :p
ooo a z kim takim potężnym Leszno wygrało ze tak twierdzisz ? to że objechało poobijaną (jak twierdzi Jaques) Polonie o niczym nie swiadczy . jak sie wczoraj przekonalismy wszystko jest możliwe , a moim zdaniem Leszno nie zdobedzie wiecej niz 2 pkt do konca I rundy .
Pozdro

P.S. i wcale nie macie lidera .
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Leszczynianie powoli stają się głównymi kandydatami :p Nie zaprzeczysz :p
ooo a z kim takim potężnym Leszno wygrało ze tak twierdzisz ? to że objechało poobijaną (jak twierdzi Jaques) Polonie o niczym nie swiadczy . jak sie wczoraj przekonalismy wszystko jest możliwe , a moim zdaniem Leszno nie zdobedzie wiecej niz 2 pkt do konca I rundy .
Pozdro

P.S. i wcale nie macie lidera .
Oczywiście, że z potężnymi, bo nawet jeśli Jaques (myślę, że nieraz na Bydzi był i tor zna) jechał wczoraj w Polonii to ich tor jest jedyny i niepowtarzalny w Polsce, sprawia najwięcej kłopotów gościom...

a moim zdaniem Leszno nie zdobedzie wiecej niz 2 pkt do konca I rundy .
Ciężko mi to mówić, ale zgadzam się z zkz-zg (chociaż nie, wydaje się być spoko ziom). Jeśli już on, kibic Falubaza mówi o wygranej Unii w czwartek no to musi być ona bardzo pewna i taka będzie :p A gadanie o 2 pkt do końca rundy jest śmieszne i doskonale wiesz, że gadasz głupoty... W Lesznie, po pokonaniu Tarnowa, żadny team nie ma czego szukać. A na wyjazdach też myślę, że powalczą. Może przesadziłem z tym &quot;główny kandydat&quot;, ale wydaje mi się, że miejsce na pudle Leszczynianie spoko wyjeżdżą :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom