>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

EKSTRALIGA ŻUŻLOWA 2007

Status
Zamknięty.
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
Pycha i buta zgubi ten Twoj leszczyński zespoł:p Więcej pokory...Mowisz ze po pokonaniu Tarnowa żaden inny team nie ma tu czego szukac...widac mało znasz sie na zużlu i kazdego przeciwnika trzeba traktowac z szacunkiem...a sezon jest długi, to dopiero początek...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wkurzony możesz być po porażce, ale taki texty jak tu odwalasz to żenada, bo nie stwierdzam niczego po jednym, dwóch meczach... Żal, kiedy słyszę, że mieliści trudniejsze zadanie, bo macie słaby skład. No to chyba o to chodzi żeby good ekipę skombinoiwać, no nie :?: Pewnie byłeś najarany jak Polonia jchała na mistrza, teraz ja jestem. Nic dziwnego ???? Unia jeździ bardzo dobrze i pewnie. Z Okoniem w dobrej czy złej formie Bydzia by poległa. Co do szczęścia to popracujcie nad mechanikami...
Po pierwsze przeczytaj ze zrozumieniem mój post a potem cokolwiek pisz . Nie napisałem , że mieliśmy trudniejsze zadanie bo mamy słabszy skład , tylko że mieliśmy pecha w tamtym tygodniu i w samym meczu. Po drugie najarany nigdy nie jestem ( prawie ) . Mechaników też mamy bardzo dobrych , co potwierdzą Tobie wszyscy obeznani w temacie ( nie raz nie dwa słabi zawodnicy potrafią jeździć ponad normę w Bydgoszczy co o czymś chyba świadczy ) . A z tekstami , że pokonalibyście nas zawsze nie ważne czy Okoń z w dobrej czy złej formie to już w ogóle pokazałeś swoją wiedzę żużlową . Przedwczoraj wygraliście tylko 9 pkt a nam odpadły punkty Jonssona jakie zdobyłby w 13 i 15 biegu oraz zapewne w 14 jako taktyk . Nie mówiąc o torze , który nie był wczoraj bydgoski przez opady deszczu. Więc radzę się wstrzymać z takimi tekstami. Naszczęście kompetentni , normalni i obiektywni z Leszna na innych forach to rozumieją . Przed meczem też wszyscy jak jeden mąż twierdzili , że o zwycięstwo bedzie trudno bo zawsze w Bydzi dostawaliście baty . Choćby w zeszłym roku 60-30 a jakoś wasz skład się nie zmienił . jedynie doszedł hampel , choć loram akurat w bydzi zawsze dobrze sobie radził ...

Nie twierdzę, że Unia mistrza zdobędzie. Będzi cholernie trudno, ale Leszczynianie powoli stają się głównymi kandydatami :p Nie zaprzeczysz :p
Hej , pobudka . Już to zrobiłem w poprzednim poście , ale to tylko pewne rzeczy które pisze uzasadnia :-?
Oczywiście, że z potężnymi, bo nawet jeśli Jaques (myślę, że nieraz na Bydzi był i tor zna) jechał wczoraj w Polonii to ich tor jest jedyny i niepowtarzalny w Polsce, sprawia najwięcej kłopotów gościom...
Znowu się kłania czytanie ze zrozumieniem . W niedziele tor w Bydgoszczy przez opady deszczu nie był bydgoski i napewno nie był naszym atutem jeśli Wy wygrywaliście wszystkie starty a nasi musieli wyprzedzać na dystansie co na takim torze jak w niedziele było niemal nie do zrobienia . A jednak się udawało ...
W Lesznie, po pokonaniu Tarnowa, żadny team nie ma czego szukać. A na wyjazdach też myślę, że powalczą. Może przesadziłem z tym &quot;główny kandydat&quot;, ale wydaje mi się, że miejsce na pudle Leszczynianie spoko wyjeżdżą :p
: ???? Nie mogę ???? A co Tarnów pokazuje w ogóle na wyjazdach od roku ? Tylko Gollob tam wszystko trzyma w ryzach , choć też nei zawsze . Hotla , Kołodziej jadą jak juniorzy a nie jak IMP Polski . Dość powiedzieć, że Rzeszów bez Nicholsa w składzie z 3 juniorami ich opykał ...
Tak jak mówi Rammstein więcej pokory ...
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
witam, coz za &quot;ciekawa&quot; dyskusja sie nam wywiazala. Z jednej strony szanowny kolega Sawas, ktoty w temacie GP sam napisal, ze wybitnym znawca zuzla to on nie jest z drugiej strony Jaques, ktory moim zdaniem odwala kawal dobrej roboty na forum. Mysle, ze temat zyskal by duzo wiecej jakby kolega Sawas zamiast butnych wypowiedzi podawal ciekawe typy. Pozdrawiam wszytskich fanow zuzla ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

  • Na początek trzy propozycje z Ektraligi z buków naziemnych
  • L.Adams (12,5 pkt) typ: over kurs: 1.90
  • Wroclaw-Bydgoszcz(+20) typ: 1 kurs: 1.85
  • T.Gollob (12,5 pkt) typ: over kurs: 1.85
    AKO 6.50


Leszno jedzie z Zieloną Górą , więc powinni łatwo wygrać . Adams jedzie w parze z juniorem także nie potraci punktów na bonusach . 13 pkt powinien zrobić z łatwością , bo w ekipie z Zielonej nie ma rywali . Tomek Gollob z kolei pojedzie w parze nie ze swoim bratem a Marcinem Rempałą . Na bonusach też nie powinien potracić . Na torze w Tarnowie Golloba trudno pokonać i nie sądzę , by TG stracił w tym wypadku aż 3 punkty. Z kolei Polonia jedzie do Wrocławia po przegraną . Tak żeby tylko odjechać ten mecz. Pojedziemy bez Andreasa Jonssona , naszego kapitana i najlepszego zawodnika . Myślę , że w tym składzie nie przekroczymy 35 pkt skoro w ubiegłych latach rzadko która ekipa to robiła , a w tym sezonie UNIBAX przegrał 23 pkt. Myślę , że dla nas będzie podobnie . Wiadomo w niedziele derby i to jest najważniejsze dla nas w tym tygodniu .
 
rdudek 0

rdudek

Użytkownik
Zagrałem tak:


  • Leszno - Z. Góra H(0-14) typ: 1 kurs: 1.70
⛔ - Zielonka powoli wraca do gry, teraz mecz z Tarnowem mozę decydować nawet o play-offie ;).
Ten mecz może być sprawdzianem formy Balińskiego, który zdobył przecież komplet w Bydzi. Adams wydaje sie nie do ugryzienia. Jarek Hampel dorzuci pewnie z 12 pkt, a para Kasprzak - Baliński jest jedną z najmocniejszych w lidze na te chwilę. Niewiadoma jak zaprezentuje się Mcgowan.
Co do Zielonki, to zaklądam, że Walasek nie pojedzie tak jak z Wrocławiem, a Iversen i Lindgren nie zrobia razem 15pkt.



  • R. Holta pkt 10.5 typ: 2 kurs: 1.60
✅ - przegrał tylk oraz zHancockiem, easy...
&quot;Dolar&quot; jeżdzący w Unii 8) wydaje sie pewnym punktem tego zespolu u siebie ,co potwierdził mecz chociażby z Wrockiem. W dodatku jeździł on we Włókniarzu bodaj 8 lat, zanim przeszedł do Stali, a potem do Tarnowa i na ten mecz będzie podwójnie zmobilizowany. Poza jego zasięgiem może być Hancock, z Ułamkiem powinien sobie radzić. Co więcej Rune jeźdiz z juniorem i jest troche pazerny na punkty^^.


  • Tarnów - Częstochowa H(0-8) typ: 2 kurs: 1.95
✅ - niespodzianka, w Unii jedzie zwykle 2,5 do 3 zawodnika - ciezko mysleć przez to o wygranej...
W Unii zmiana - za Jacka Rempałę pojedzie jego brat Marcin. Dziwnym wydaje sie wystawienie do pary z Kołodziejem Jajacka Gollloba 8), który zdobywa punkty wylącznie z pomocą brata Tomasza. Dodając do tego przeciętne starty Kołodzieja - ta para może nie zaskoczyć. Z kolei we Włókniarzu w miejsce awizowanego Mistygacza pojedzie Richardson, zaś zamiast Drabika - Hefenbrock, który calkiem ładnie pokazał sie rok temu na torze w Mościcach, kiedy to pokonał (z pomocą Hancocka ;) ) samego T. Golloba. Niemniej jednak uważam, że decydować o wyniku meczu będzie postawa Lindbaecka i juniorów obydwu drużyn.Zobaczymy czy Włókniarz naprawde jest w poważnym kryzysie? Wynik jest sprawa otwartą - gdyby linia zostałą zwiększona do 10 pkt. bylbym spokojniejszy ;)...
 
M 0

michalpa87

Użytkownik
Na dziś dorzucam jeszcze takie zdarzenie z 1 ligi:

[center:6e0057058f]Lotos Gdańsk - KMI Ostrów[/center:6e0057058f]


Będzie to dzisiaj bardzo ciężki mecz dla drużyny z wybrzeża. W składzie gospodarzy zabraknie Andy&#39;ego Smith&#39;a, a zastąpi go Chris Louis. Osobiście uważam jednak, że nie jest to najlepsze posunięcie, bo dla mnie Louis nie jest w stanie wykręcić tylu pkt co Smith, no ale zobaczymy. Generalnie to mój typ na ten mecz jest następujący:

[center:6e0057058f]B. Pedersen (mniej niż 11,5 pkt/więcej niż 11,5 pkt) - typ: 2 kurs 1,60 BWIN[/center:6e0057058f]

Generalnie uważam, że dziś minimalnie wygra jednak Gdańsk, głównie z racji własnego toru, ale nie będzie zaskoczeniem jak 3 pkt wywiezie lider. Dlatego daruję sobie typowanie zwycięzcy. Wg mnie Pedersen spokojnie zdobędzie dziś 12 pkt - jest w niezłej formie, zna dobrze tor. Jak dla mnie to powinno wystarczyć do tego, aby typ wszedł.
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Greg Hancock-&gt; pow. 11,5 pkt -&gt; 1,68


Jedyny zawodnik, który nie zawodzi w tym sezonie, jeśli ktoś miałby w tym meczu poprowadzić Lwy do zwycięstwa to właśnie Amerykanin. Z przebiegu meczu możemy przypuszczać, że trener gości będzie zmuszony do zmian taktycznych, także Greg wyjedzie na tor zapewne 6 razy.
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
ja bym z tym amerykaninem uważał on z tego co mi wiadomo nie lubi jeździc na tym torze...Lolek mowisz ze Hancock w tym sezonie nie zawodzi?? a Bydgoszcz i Jego występ?? 1,3,3,0,0 dzisiaj moze byc podobnie...

to tak tytułem wstępu było natomiast swoje typy pragne przedstawic na dzis:
Sparta Wrocław - Polonia BYdgoszcz to wiadomo jaki bedzie wynik...Jaques o ja ubolewamy bardzo nad tym ze Jonsson nie pojedzie w tym meczu...bo to bardzo wazny zawodnik bydgoski TUTAJ PRZEPEWNA 1

Unia Leszno - Falubaz Unia ma mocna pake w tym sezonie co pokazała juz w poprzednich kolejkach...ten meczyk to tak zwana &quot;święta wojna&quot; ale tylko miedzy kibicami spodziewanych jest 20tys ludzi na Smoczyku...tutaj faworyt też jest 1 Unia...świetnie sa spasowani z torem ponadto liderzy Unii w tym sezonie jeżdza wyśmienicie...maja jedna z najlepszych obecnie par w extralidze Baliński-Kasprzak...a Zielonka ma tylko Protasia...z tych konkretniejszych zawodnikow...

Unia Tarnow-Włókniarz Czestochowa tutaj kursik jest w miare rześki bo aż 1.35 a wg mnie Unia wygra na swoim stadionie z Lwami co bedzie bardzo ciekawe dla układu tabeli bo Częstochowa tak nisko w tabeli była jak dobrze pamiętam w 2000r jak mieli w składzie Lorama gdy co dopiero weszli do extraklasy...Z jednej strony mocny na torze w Tarnowie Tomasz Gollob z drugiej chimeryczny i &quot;stary&quot; Hancock z Jednej pan KASA KASA Holta z drugiej poobijany Seba Ułamek. Wg mnie z Unii w tym sezonie raczej nic nie bedzie ale ten mecz wygraja...dlatego sam decyduje sie i stawiam u buka 1 w tym spotkaniu dodatkowo Lwom ten tor wybitnie nie leży wygrali tutaj tylko raz w ostatnich 3 latach jak dobrze pamietam było to w zeszłym roku w rundzie play off ale wtedy unia była bardzo mocno osłabiona i jechała o nic...
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Spójrz na postawę innych zawodników i Amerykanina. Np. takie porównanie Hancock- Drabik :jezora:
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Bukmacher Bwin:

Unia Tarnów vs Włókniarz Częstochowa 1 [1.35] (44 : 46) ⛔ Rempala+Kołodziej wtopili mecz dla Tarnowa ????

Unia Leszno vs ZKZ Zielona Góra 1 [1.05] (50 : 40) ✅
Bardzo dobra postawa Falubazu :spokodfhgfh: Ewidentny brak zawodnika z 2 linii

Ile punktów zdobędzie Leigh Adams (Les)? Więcej niż 12,5 [1.60] ✅
Leigh Adams (3,3,3,3,3) 15 Nie mam pytan ????

Ekipa z Tarnowa na czele z Gollobem powinna dzis spokojnie wygrac spotkanie. Ulamek po kontuzji, nie wiadomo jak sie spisze. Lee jakos nie moze sie polapac w polskiej lidze. Sam Hancock meczu nie wygra.

Leszno bedzie nie do pokonania na Smoczyku. Dzis sa derby i wiadomo ze w takich spotkaniach kazdy wynik jest mozliwy. Dlatego nie gram z Handicapem. Hampel, Baliński, Kasprzak, Adams : moim zdaniem juz jest 45 punktow.

L.Adams przegral tylko z Holta i nie sadze by ktos z Zielonki mogl mu dzis podskoczyc. W parce ma juniora wiec nie sadze by potracil na bonusach. Jego zadanie to chyba robic 3-3.
 
rammstein 0

rammstein

Użytkownik
dla mnie to porównanie wychodzi tak: hancocka nie lubie i nie szanuje za Tarnow i mecz finałowy 2004r a Sławiczek Drabiczek jest megakozakiem i bardzo Go szanuje i lubie...a hancock jest cienki na torze w Tarnowie...Sławek Sławek D Sławek Drabik Ole ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mimo iż ekspertem żużlowym nie jestem podam także swoje typy na dziś ;)

WTS Atlas Wrocław - Polonia Bydgoszcz (0-22) 1 - 1,60 Unibet ✅

Atlas po porażce w Zielonej Górze będzie chciał udowodnić, że jest najlepszą drużyną w kraju. Ostatnio wiele mówiono o problemach Jonsonna, poobijanego Okoniewskiego... podobno dziś mają być już w pełni gotowy do jazdy, ale mimo to stawiam na pewne zwycięstwo WTS-u, w barwach którego jeżdżą m.in Crump, Andersen i Bjerre.


Unia Leszno - ZKŻ Zielona Góra (+15,5) 2 - 2,00 Bwin ✅
Piotr Protasiewicz powyżej 10,5 pkt - 1,90 Expekt ⛔ 10pkt...
1.bieg typ: ZKŻ Zielona Góra - 4,35 Bwin ⛔ zremisowali czyli całkiem nieźle ;)

W derbowym spotkaniu między Unią Leszno a Falubazem Zielona Góra gościom o punkty będzie bardzo ciężko... ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle i Zielonogórzanie będą punktowali. W dzisiejszym spotkaniu najbardziej liczę na Piotrka Protasiewicza, który w tym sezonie zdecydowanie lepiej spisuje się na wyjazdach. Jak juz powiedziałem o punkty w walce z Hampelem, Kasprzakiem, Balińskim a przede wszystkim Adamsem będzie bardzo ciężko, ale... tli się we mnie taka iskierka nadziei, że nie będzie najgorzej, o czym przekonają nas juniorzy, którzy powalczą o komplet punktów ;)
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Znowu ciężko mi to powiedzieć, ale: Brawa dla Zielonej. Właściwie dla żużlowców z Zielonej, bo kibice to porażka... Zero kultury, żałosne transparenty, które mogły spowodować przerwanie zawodów... Unia rozegrała najsłabszy mecz, nie licząc oczywiście Unibaxu :/

Wracając do dyskusji to - owszem, napisałem, że nie jestem expertem jeśli chodzi o żużel, bo np. w piłce czuję się znacznie lepiej. Ale co do Unii to rozeznanie mam i to bardzo dobre. Dlatego coś takiego jak pisze Jaques (o czytaniu ze zrozumieniem) to, moim zdaniem żenada, czepianie się słówek i stały argument wykorzystywany przez, mającą słabsze argumenty, stronę :-?

Wiem, że Unia nie jest gotowa do walki z najlepszymi, bo w zespole z Leszna jeździ właściwie 4 ludzi. Totalny brak drugiej linii (Miśkowiak - żal), totalny brak młodzieżowców (jedyna nadzieja w Kasprzakach, że coś wyciągną z Roberta; no i Pavlic :p).

Nawiązując jeszcze do wypowiedzi @sakuraba83 to żużel gram w bukach bardzo rzadko. Przede wszystkim dlatego, że są w ofercie bardzo późno. Poza tym, jak już wspomniałem, wolę grać football. Moja &quot;aktywność&quot; w tym temacie jest podyktowana tylko i wyłącznie sympatią do Byków :p
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Znowu ciężko mi to powiedzieć, ale: Brawa dla Zielonej. Właściwie dla żużlowców z Zielonej, bo kibice to porażka... Zero kultury, żałosne transparenty, które mogły spowodować przerwanie zawodów... Unia rozegrała najsłabszy mecz, nie licząc oczywiście Unibaxu :/
No i tutaj sie z Toba nie zgodze. &quot;Kibice to porazka...&quot; Kolego ale takiego &quot;policzka&quot; na prezentacji to chyba jeszcze nie widzialem na oczy !! Riposta z oprawy spotkania i to na wyjezdzie. Jak dla mnie genialna sprawa. I najwazniejszy byl tutaj efekt - Waszych min :spokodfhgfh:

pozdro
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Znowu ciężko mi to powiedzieć, ale: Brawa dla Zielonej. Właściwie dla żużlowców z Zielonej, bo kibice to porażka... Zero kultury, żałosne transparenty, które mogły spowodować przerwanie zawodów... Unia rozegrała najsłabszy mecz, nie licząc oczywiście Unibaxu :/
No i tutaj sie z Toba nie zgodze. &quot;Kibice to porazka...&quot; Kolego ale takiego &quot;policzka&quot; na prezentacji to chyba jeszcze nie widzialem na oczy !! Riposta z oprawy spotkania i to na wyjezdzie. Jak dla mnie genialna sprawa. I najwazniejszy byl tutaj efekt - Waszych min :spokodfhgfh:

pozdro
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi :p Jak dla mnie to hasła na transparentach kibiców ZKŻ były żałosne... Czy widziałeś jakiekolwiek przekleństwo na leszczyńskich hasłach :?: Ja nie, co świadczy niekoniecznie o naszej pomysłowości i kulturze, ale na pewno o braku tych dwóch cech &quot;u was&quot;.

bo kibice to porażka... Zero kultury, żałosne transparenty, które mogły spowodować przerwanie zawodów...
Za to ku*** wy lepsi ! Leszczynianie zaj*****!
Nie chcę Cię @zkz-zg sprowadzać do jednego szeregu z np. takimi jak bobo, więc nie myśl, że piszę o jakichś twoich brakach. Nie, nie - moje słowa są skierowane właśnie do ludzi typu @bobo, o czym świadczy ewidentnie jego &quot;błyskotliwa&quot; wypowiedź.
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
az mi szkoda slow by komentowac wypowiedz bobo, to jest prawdziwa porazka i z Toba sawas sie zgodze.

Fakt, ze nie powinno byc przeklenstwa na flagach ale nie o to mi chodzi. Najpiekniesze sa spotkania takie jak bylo ostatnio z Wroclawiem. Bardzo bym chcial aby kazdy mecz odbywal sie przy takiej zabawie (nawet te z Gorzowem i Lesznem)

By nie zasmiecac tematu napisze jeszcze moj typ na niedziele ????

ZKŻ Zielona Góra : Unia Tarnów [ 50:40 ] :mrgreen:

pozdro
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
panowie to nie jest dzial do takich rzeczy tutaj sie podaje typy inaczej bedzie balagan .Troche mnie niebylo wyjazd pilny ale powracam i jutro uderzamy speedway.zamierzam byc jutro na derbach wygra wedlug mnie wysoko torun chodz jedzie bez kosciechy ale moze i bydziabez jonsona .Na meczu bedzie wiele niespodizanek CHocby slawny zuzlowiec zaszczyci swoja obecnoscia.

Co do drugiegiej druzyny z ktora mam bardzo bliski kontakt ???? GRUDZIADZ&gt;Staszek jesli utrzyma swoja przet bo ma piekielnie szybki oby go nie rozwalil a jamrozy i krzyzak i stange zrobia swoje moze byc ciekawy mecz chodz wiadomo ostrow ma bardzo silna pake ale jak widac w 1 lidze sa niespodizanki ???? Jak na takie oslabnienia brak puszaka jeszcze do konca miesiaca i rymela zakup mlodego Karola raczej nic nie wniesie i tak ladnie walcza a juz za tydzien mamy piekielnie wazny mecz z Gdanskiem a to jak za dawnych lat szlagier byl teraz mysle ze bedzie komplet publicznosci i zazarta walka ale to dopiero za tydiziee .Wracajac do Gtz ostrow bedzie chcial zmazac plame za gdansk i slaba postawa wegrzyka a Gtz bedzie chcial podtrzymac passe 2 winow i remisu i pokazac jak walcza przeciwko swojemu bylemu trenerowi Kedziorze.
wstepnie z innych meczow to wydaja sie ciekawe rzeszow zielonka i chyba jednak czestochowa wygrane
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Narazie tylko typy z ziemniaków .
UNIBAX Toruń - Polonia Bydgoszcz

Spotkanie derbowe . W zeszłym roku w obu pojedynkach górą byli Bydgoszczanie i teraz nie będzie inaczej :p Gospodarze wystąpią bez Roberta Kościechy , który zapewnił Baksom zwycięstwo w Częstochowie . Zastąpi go Ales Dryml , który wczoraj już jechał zawody w Austrii lub co mniej prawdopodobne junior ze Szwecji Robin Tornqvist . Bydgoszczanie przyjadą z kolei zapewne w pełnym składzie , jednak z obolałymi Jonssonem , Okoniewskim i Klechą . Zapowiada się , więc ciekawe widowisko z nadkompletem kibiców na trybunach . Buki naziemne troszkę powiarowały . 14 pkt handicapu to według mnie o 10 za dużo . Wiadomo Derby rzadzą się swoimi prawami . Po dosypaniu nawierzchni tor w Toruniu nie jest już tak wielkim atutem gospodarzy co było widać w ostatnich meczach na Broniewskiego . Spodziewam się wyrównanego meczu , bez Złotej Rezerwy . Także 14 pkt handicapu w Millenium za 1.85 biorę z pocałowaniem ręki .

Marma Rzeszów - Unia Leszno

Również ciekawe spotkanie . Do Rzeszowa przyjedzie ekipa będąca w gazie , która wygrała swoje ostatnie pojedynki . Stal jednak bardzo dobrze jeździ u siebie . W ich szerach zabraknie co prawda Scotta Nicholsa , ale dziś zadebiutuje Australijczyk Davey Watt . Stalowcy na swoim torze odprawili już Zieloną Górę oraz Tarnów . Byki prezentują się napewno lepiej od wspomnianych ekip , ale faworytem według mnie jest ekipa Nicki Pedersena i Rafała Dobruckiego , który ma co nieco do udowodnienia . Jeśli juniorzy Rzeszowcy + druga linia będzie zdobywała punkty , to Marma Polskie Folie Rzeszów może zaskakująco przesunąć się do góry w tabeli . Moje propozycje to handi + 4 oraz Hampel/Dobrucki +1 na tego drugiego.

ZKŻ Kronopol Zielona Góra - Unia Tarnów

Ku mojemu olbrzymiemu zdziwieniu Falubaz odprawił z kwitkiem Mistrzów Polski z Wrocławia tydzień temu . Jak mówią cuda dwa razy się nie zdarzają , ale jednak dzisiaj to jednak ekipa Zielonej jest faworytem. Rywal jest wyjątkowy słaby. W ekipie tarnowskiej jedynym pewniakiem jest Tomasz Gollob . Jego brat , Janusz Kołodziej a również Rune Holta niestety nie gwarantują dużej ilości punktów co pokazywały już mecze w tym sezonie. Nie mówiąc o reszcie . Ekipa gospodarzy tego spotkania może bez gwiazd , ale jest kilku solidnych zawodników którzy na swoim torze powinni punktować . Handicap jest jednak sprawą otwartą , bo wątpie by gospodarze wygrali aż 6 pktami . Spodziewam się jednak sporej ilości punktów Tomasza Golloba. Ten tor powinien mu pasować . On sam poniżej kilkunastu punktów nie schodzi . Rywale nie za mocni. Także śmiało można atakować T.Gollob over 12.5 za 1.85 i Protasiewicz+2/Gollob 2 .

Złomrex Włókniarz Częstochowa - Atlas Wrocław

Kolejne ciekawe spotkanie. W zeszłym roku w Czewie dwukrotnie lepsza była ekipa z Wrocławia . Ten tor widać im sprzyja . Dzisiaj również spodziewam się ich zwycięstwa . Crump , Andersen , Bjerre , Gapiński przeciwko Lindbackowi , Ułamkowi , Hancockowi , Drabikowi . Kiepsko to wygląda dla ekipy z pod Jasnej Góry . Buki dają nawet ciekawy handi na Wrocek + 4 za 1.85 na który się skuszę .


  • Reasumując narazie z naziemnych
  • Torun-Bydgoszcz(+14) Typ: 2 @ 1.85 ( średnia stawka )
  • Rzeszow(+4)-Leszno Typ: 1 @ 1.85 ( średnia stawka )
  • R.Dobrucki-J.Hampel(+1) Typ: 1 @ 1.85 ( średnia stawka )
  • T.Gollob (12,5 pkt) Typ: 2 @ 1.85 ( duża stawka )
  • Protasiewicz+1/Gollob Typ: 2 @ 1.85 ( mała stawka )
  • Czestochowa-Wroclaw(+4) Typ: 2 @ 1.85 ( duża stawka )
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
z powodu ze zaraz wyjezdzam narazie podam takie typki potem jak zdarze przed derbami wrzucic napewno podam

Milenium

Rzeszow(+4)-Leszno :gool: ✅
typ: 1
kurs: 1.85

R.Sullivan (11,5 pkt) ⛔
typ: 1
kurs: 1.80

G.Hancock-J.Crump(+1) ✅ :gool:
typ: 1
kurs: 1.85

Czestochowa-Wroclaw(+4) ⛔
typ: 2
kurs: 1.85

S.Ulamek-H.Andersen ✅ :gool:
typ: 2
kurs: 1.60

N.Pedersen-L.Adams(+1) :gool: ✅
typ: 1
kurs: 1.60

Toto
CZĘSTOCHOWA-WROCŁAW H(0-6) ⛔
6921 2 P 1.75
HANCOCK-CRUMP KL ✅ :gool:
6922 1 P 1.90
R.SULLIVAN PKT 9,5 ⛔
6933 1 P 2.20
RZESZÓW-LESZNO H(4-0)
6951 1 P 1.85 :gool: ✅

nie jest zle ???? ludzie zarabiaja na typach ja tez wiec szczesliwy:p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom