>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. Ligi Mistrzów: Dundalk vs. Legia Warszawa (17.08.2016) - IV runda

Status
Zamknięty.
hohoho44 165

hohoho44

Użytkownik
z ciekawości sobie porównałem wartość rynkową na transfermarkt: Legia 27,1 mln ojro ,a Dundalk 900 tys. ojro. Ich najdroższy piłkarz O&#39;Donnel 450k (reszta 50k)- dla porównania Rzeźniczak 700k.
Poza tym jeśli Malarz będzie w formie to nie powinni strzelić więcej niż jednego gola w pierwszym meczu.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Pamiętajcie że mecz jest na neutralnym stadionie ???? Wszystko się może zdarzyć.
Piłkarki z Dundalk pewnie pierwszy raz zagrają przy takiej publice
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Każdy następny post,niezależnie czy za Legią czy Dundalkiem tylko upewnia,że tu trzeba grubo na x2 dawać, znamienne że ci którzy dają na Legie dają szereg merytorycznych argumentów, a ci co na Irlandczyków,kierują się jakimiś dziwnymi filozofiami i typowaniem życzeniowym....
Nikolić strzeli w Sts 2,5..
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Każdy następny post,niezależnie czy za Legią czy Dundalkiem tylko upewnia,że tu trzeba grubo na x2 dawać, znamienne że ci którzy dają na Legie dają szereg merytorycznych argumentów, a ci co na Irlandczyków,kierują się jakimiś dziwnymi filozofiami i typowaniem życzeniowym....
Nikolić strzeli w Sts 2,5..
Nikolić strzeli i Legia wygra 3,40 w Rivalo
Ja się zastanawiam czy nie grać Legii z jakimś handi albo Legia over 2,5 gola
Dawno nie było przekonywującego zwycięstwa.
A Dundalk ? Ostatnie dwa mecze to przegrane z zespołami pokroju Stali Poniatowa plus mecz przełożony bo się pompują na LM
W Dublinie będzie idealna pogoda do grania w piłkę 17-19 stopni i lekki deszczyk ????
 
A 0

azuram

Użytkownik
może i rzeczywiście Dundalk się nie popisał w ostatnich dwóch meczach przegrywając w lidzie, ale Legia także ostatnie mecze o wiele poniżej możliwości. Kurs na awans Legii bardzo niski i zgadzam się z nim, że koniec konców powinni to wyciągnąć, ale w pierwszym meczu według mnie nie wygrają. Kurs na 1x jeszcze wczoraj wynosił 1,73, dziś już 1,62 w bet365. Legia z ewentualnego remisu będzie zadowolona, bo i tak u siebie powinni im ze dwie bramki wcisnąć i będzie wyłoniony zwycięzca tej pary. Dodatkowo myślę o graniu jeszcze under 1,5. Nie ma co ukrywać, obserwując ostatnie mecze Legii w pucharach jak i to, że Dundalk będzie się broniło jak tylko będzie się dało, licząc na pomyślne dla siebie kontry, przewiduję wynik 0-0, bądź 1-0
Dundalk lub remis 1,62 bet365
under 1,5 2,75 bet365
@iti - mój błąd, nie wiem czemu tak mi się napisało, a właśnie o ten kurs 1,73 mi chodziło, a nie wiem skąd tam wpisałem 1,91 ale racja źle to sformułowałem i jest poprawioen ????
 
I 24,7K

iti

Użytkownik
O zgrozo. Na waszym miejscu mialbym w czterech literach polska lige i wyniki Legii w nich. Po 30 kolejkach i tak wszystko bedzie podzielone przez pol i mimo bardzo przecietnej formy Legii to maja straty 3 punkty po ich podzieleniu... &quot;Sprinty&quot; Kucharczyka w polskiej lidze i inne tego typu sytuacje pokazuja, ze nie liczy sie kolejny mecz w kraju tylko dwumecz DWUDZIESTOLECIA polskiej druzyny w pucharach. Wie to kazdy, poza tymi, ktorzy stawiaja cos w strone Dundalku. Dzisiaj Legia wyjdzie skoncentrowana, zmobilizowana i w pelni skupiona - chocby w Lecznej ciezko bylo o wszystkie trzy czynniki jednoczesnie. Legia doswiadczeniem powinna zjesc Dundalk. Tak jak to zrobila z mlodym i niezbyt doswiadczonym Trencinem. Madra (czasami tez szczesliwa, ale podobno szczescie sprzyja lepszym ;)) gra w tamtych meczach. Trencin u siebie przewazal, a gola strzelila Legia. Dzisiaj nawet nie spodziewam sie zeby Dundalk przewazal. Moze byc under 2,5 gola, ale cos w stylu 0-0, 0-1, 0-2. Nie spodziewam sie zeby Dundalk strzelil gola (kursow na to nie chce mi sie szukac - jezeli ktos jest zainteresowany to sprawdzi).
Z ciekawosci sprawdzilem kursy z powyzszego typu azurama i 1,91 na 1x to byl kurs wystawiony na otwarcie 5 sierpnia, wczoraj kurs na to samo zdarzenie w bet365 wynosil ledwie 1,73. Jezeli piszecie analizy to chociaz sie przylozcie do tego...
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Mecz dwudziestolecia dla Legii. Mecz, na który wszyscy na Łazienkowskiej czekali tak długo. Mecz o wejście do piłkarskiego raju.
Tylko nie mógł dla Legii zdarzyć się w gorszym momencie. Jak wygląda gra Legii obecnie, wszyscy, którzy śledzą spotkania Wojskowych, zdają sobie sprawę. Męczarnie w Europie, baty w lidze i PP. Jakie są tego przyczyny ?
Szatnia nie zaakceptowała nowego trenera i nowych kolegów. Szczególnie ostatniego, który wygląda jak rugbysta, a z miejsca dostał najwyższy kontrakt w lidze, a do gry nieprzygotowany jest wcale. Stara gwardia się obraziła (Rzeźniczak, Kucharczyk, Broź), czemu dała wyraz w Lublinie podczas ostatniego meczu ligowego. Kwasy w szatni są duże, drużyny praktycznie nie ma. Na boisku jest to zlepek słabych zawodników bez ambicji, nie ma asekuracji, jeden drugiemu nie pomaga, nie ma ruchu bez piłki.
Już pojawiają się plotki, że po tym meczu grupa bankietowa (wymieniona wyżej) ląduje w rezerwach.
W takich okolicznościach przyrody nie dziwi fakt, że ze świata płynie obfity strumień pieniędzy do buków w stronę Dundalk. Gdyby popytać paru graczy Legii to również lekko się uśmiechając, wiedzieliby o co chodzi. (ale to info z trzeciej ręki, proszę traktować z dużą rezerwą).
Typ na mecz : Dundalk 3,65 Fortuna, DW 2-0 kurs 19.
Na awans - trzeba poczekać na ruchy władz klubu po meczu w Dublinie, ale prawdopodobnie też Dundalk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Jak czytam porównania meczy Legii tych w lidze czy pucharze.do ligi mistrzów to od razu przypomina mi się Lech i ich gra w LM. Jakże podobna była sytuacja: w lidze czapa za czapą, dno tabeli, kopanie się po głowach, a w LM tłukli City i Juve.
To trzeba przyjąć do wiadomości, że mecz meczowi nie równy, tak po prostu. Nie jest tak jak sobie wiele osób wyobraża, że zawodowy piłkarz oddaje życie w każdym meczu. Tak samo w innych sportach. Jak często topowi tenisiści odpuszczają niektóre turnieje.
Ten mecz dla odu drużyn to mecz o skok do raju i na pewno od 2 tygodni nic innego w głowach piłkarzy, trenerów i działaczy nie ma.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Prosta sprawa i zaleznosc. LEgia wygrywa w pucharach, przgrywa w lidze, meczyli sie i wygrali z Plockiem - a raczej mieli podarowana wygrana w zebach przez tamtejszy ludowy klub sportowy to juz byly ogromne klopoty i awansowali fawtem.
Ostatnio nawet prezes musial interweniowac i przypomniec zeby olali mecz w lidze wiec dzis bedzie dobrze. Zobaczymy inna Legie i jak niektorzy mowia kopara opadnie.
Raz ze stawka
Dwa - w koncu madre prioretyzowanie
Trzy - roznica poziomow
Cztery - Za powazna sprawa zeby zostawiac sprawe awansu na swoim podworku, szczegolnie jesli dzis by nie strzelili
Piec no i nie oszukujmy sie klub bedzie rozsprzedany, to co gra pojdzie za ostra kase a sprowadza jakichs anonimowych zawodnikow za pol darmo i beda udawac ze to ten sam Leicester co wygral lige w zeszlym sezonie
Zdecydowanie dzis wygrana Legii
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Bruździ , wyśmiewasz argumenty innych osób, natomiast Twój to czysty domysł &quot;nie przegra i już&quot; ... kto tu jest debilem ?
Rzeczywistość jest taka że Legia prezentuję dno w Lidze i LM gdyby troszeczkę inna drabinke by mieli zakończyliby przygodę na tym samym etapie co Zagłębie. Wystarczyło że Trencen miałby porządnego napastnika i aut. Dundalk poświęciło wszystko pod LM wyeliminowali w pewnie BATE które by się po Legii przejechało bez najmniejszych problemów. Kurs na Irlandczyków jest zacny i każde kto choć trochę interesuję się piłką skorzysta z niego.
 
K 3

kubamk12

Użytkownik
Bruździ , wyśmiewasz argumenty innych osób, natomiast Twój to czysty domysł &quot;nie przegra i już&quot; ... kto tu jest debilem ?

Rzeczywistość jest taka że Legia prezentuję dno w Lidze i LM gdyby troszeczkę inna drabinke by mieli zakończyliby przygodę na tym samym etapie co Zagłębie. Wystarczyło że Trencen miałby porządnego napastnika i aut. Dundalk poświęciło wszystko pod LM wyeliminowali w pewnie BATE które by się po Legii przejechało bez najmniejszych problemów. Kurs na Irlandczyków jest zacny i każde kto choć trochę interesuję się piłką skorzysta z niego.

Z tym przejechaniem Legii przez Bate bym nie przesadzał, grali fatalnie z Dundalk. Popelniali szkolne bledy.
 
Z 33

zerku

Użytkownik
Każdy następny post,niezależnie czy za Legią czy Dundalkiem tylko upewnia,że tu trzeba grubo na x2 dawać, znamienne że ci którzy dają na Legie dają szereg merytorycznych argumentów, a ci co na Irlandczyków,kierują się jakimiś dziwnymi filozofiami i typowaniem życzeniowym....
Nikolić strzeli w Sts 2,5..
Za takie podpowiedzi powinieneś dostać bana. Co ty masz za pojęcie o stawianiu meczy jak w totomixie kupony zdajesz?? Kurs na legia pewnie 1.7 minus podatek to szkoda ryzyka. Ja wolę na takim Dundalku 3x się przejechać za rytm wejdzie o podobnym kursie i tak na swoje wyjdę. Legia od zmiany trenera gra piach nie oszukujmy się. Już nie ma wysokich wyników jak trenował ich Rusek. Rusek obecnie jest trenerem reprezentacji Rosji także bardzo go tam cenią, nie to co u nas.. pożałowali kasy to teraz mają. Ja idę w stronę Dundalk na czysty win rzadko się taki kurs trafia. Argumenty takie ze jak przejdzie legia dalej to mega kasa to ***** nie argument, bo motywuje w 2 strony. Ja wolę wierzyć że jeżeli z Bate się udało to i z legia pójdzie.
 
K 10

kamson24

Użytkownik
Jak czytam porównania meczy Legii tych w lidze czy pucharze.do ligi mistrzów to od razu przypomina mi się Lech i ich gra w LM. Jakże podobna była sytuacja: w lidze czapa za czapą, dno tabeli, kopanie się po głowach, a w LM tłukli City i Juve.

To trzeba przyjąć do wiadomości, że mecz meczowi nie równy, tak po prostu. Nie jest tak jak sobie wiele osób wyobraża, że zawodowy piłkarz oddaje życie w każdym meczu. Tak samo w innych sportach. Jak często topowi tenisiści odpuszczają niektóre turnieje.

Ten mecz dla odu drużyn to mecz o skok do raju i na pewno od 2 tygodni nic innego w głowach piłkarzy, trenerów i działaczy nie ma.


Lech widział tak Lige Mistrzów jak świnia niebo. Te pojedynki były w LE, a Lech to jedynie grał max w 3 rundzie el. lm. Co do Legii kazdy wynik mozliwy, a wahania kursów b.duże. Gdyby Legia wygrywała w lidze, oraz tych dwóch ogórków w poprzednich rundach wygrałaby po 2,3-0 to kurs max dzisiaj 1.4, a tak widac ze bardzo duzo osób stawia w strone Irlandczyków co uwazam za słuszne, bo Legia NIC nie gra z tym albanskim trenerem.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Bruździ , wyśmiewasz argumenty innych osób, natomiast Twój to czysty domysł &quot;nie przegra i już&quot; ... kto tu jest debilem ?

Rzeczywistość jest taka że Legia prezentuję dno w Lidze i LM gdyby troszeczkę inna drabinke by mieli zakończyliby przygodę na tym samym etapie co Zagłębie. Wystarczyło że Trencen miałby porządnego napastnika i aut. Dundalk poświęciło wszystko pod LM wyeliminowali w pewnie BATE które by się po Legii przejechało bez najmniejszych problemów. Kurs na Irlandczyków jest zacny i każde kto choć trochę interesuję się piłką skorzysta z niego.
Ja nie musze nikomu nic udowadniac to jest sport I wsxystko jest mozliwe. Ale tu zdecydowana wiekszosc wypisuje totalne bzdury I upatruje w Dundalk zwyciesce w meczu z Legia. &quot;Bo legia gra dno w lidze I LM&quot;. A kuwa Dundalk co gra? Pisanie, ze Dundalk prowadzi w lidze z duza przewaga.... Tylko, ze liga Irlandzka juz zagrala kilkanascie kolejek... Dundalk fartem pokonalo Bate. I pisanie ze Bate by sie przejechalo po Legii... No nie moge. Gdyby Trencin mial napastnika.... A co kuwa? Stoper gral na szpicy? Takie gadanie.... Teraz moge powiedziec, ze gdyby Kuba strzelil gola z karnego to Polska byla by Mistrzem Europy? Przypomne, ze Trencin przez 180 min nie strzelil gola Legii....&quot;Legia gra dno w lidze I LM&quot; - aha to dlatego przegra.....

BTW. Nikogo nie nazwalem Debilem. To tak na przyszlosc bys czytal ze zrozumieniem.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Rozumiem , ze Legia jest w slabej formie ale bez przesady z przegraniem tego dwumeczu z amatorami. 2 lata temu grali z St Patricks , gdzie zagrali beznadziejnie w pierwszym meczu tylko remisujac u siebie. W rewanzu ludzie wielkie kokosy juz widzieli ladujac kase w strone przeciwnikow i Legia gladko 5:0 ich pojechala.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Zabawne są te wasze przekrzykiwania się, kto ma rację. Ciekawe ilu z was oglądało jakieś mecze Dundalk (nie licząc tego z BATE)? Piszecie o kryzysie Legii, o tym że Irlandczycy rzucają wszystkie siły na el. LM. A Legia tego nie robi? Uświadomić sobie trzeba, że na tle LM obie drużyny to ogórki, jednak nasz zespół stoi dwa kroki bliżej od bram piłkarskiego raju.
Ja osobiście odpuszczam typowanie tego spotkania, niezdecydowanym doradzam to samo, bo czytając &quot;analizy&quot; niektórych typerów, można osiwieć.
Polecam zasiąść wygodnie w fotelu i obserwować, myślę że będzie dobrze, bo zespół Legii jest o dwie klasy lepszy, Dundalk przeżyło wspaniałą przygodę wyrzucając BATE, ale to będzie na tyle.
Tak uważam, jednak pieniędzy żadnej ze stron nie powierzę.
 
bruzdzi 73

bruzdzi

Użytkownik
Rozumiem , ze Legia jest w slabej formie ale bez przesady z przegraniem tego dwumeczu z amatorami. 2 lata temu grali z St Patricks , gdzie zagrali beznadziejnie w pierwszym meczu tylko remisujac u siebie. W rewanzu ludzie wielkie kokosy juz widzieli ladujac kase w strone przeciwnikow i Legia gladko 5:0 ich pojechala.
Dokladnie tak jak mowisz... Leczna nie miala by wiekszego problemu w tym dwumeczu. Wiec prosze was nie róbmy z Dundalk wielkich... Oni w tych eliminacjach tylko raz wygrali... Z dziecmi z Borysowa bo chyba wtedy sklad u-14 wystawili...
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Bo to jest właśnie to o czym pisałem w pierwszym poście,te wszystkie typy na Dundalk i wybiórczetezy,pomijanie oczywistych argumentów negujących granie przeciw Legii to nic innego jak efekt działalności diabła,jego wpływu na ludzką psychikę,podejmowanie decyzji itp. Dziś wielu obudzi się z ręką w nocniku bo Legia niestety nie przegra tego meczu. Przed chwilą wróciłem z Fortuny,i mimo że miszkam w Warszawie,co drugi typ i kasa szły na Dundalk. A co do Zerku to nie rozumiem czemu niby miałbym dostać bana na forum bukmacherskim za pisanie o StS czy Totomix,bo co?to nie są buki??? czy może internetowe lobby ma z tym problem.
Graj na dundalk powodzenia,a kurs w STS na Legie 2,4 w typ dnia.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Dundalk - Legia W.
Mój typ: Legia W. ✅
Kurs: 2,20
Bukmacher: Fortuna

Specjalnie czekałem kilka dni aby zobaczyć jak będą kształtować się kursy. Początkowa Fortuna wystawiała na czystą &quot;dwójkę&quot; 1,90. Po przegranej z Górnikiem Łęczna kurs zaczął szybko rosnąć. Teraz znowu troszkę spadł, 2,15 ale mi udało się złapać Legię po kursie 2,20. Nie ukrywam że wszedłem w ten zakład dość grubo, o wiele bardziej grubo niż stawiam dotychczas. Dlaczego stawiam zwycięstwo ? Liczę że piłkarze Legii wyjdą dzisiaj na maksa zmotywowani i będą chcieli zwyciężyć a nie bawić się w żadne remisy i łudzenie się na lepszą grę u siebie. Piłkarsko Legia jest lepszą drużyną, chociaż prywatnie nie jestem jej kibicem to uważam że powinniśmy chcieć aby w końcu awansowali. Teraz pewnie odezwą się kibice innych drużyn że &quot;Jasne, zarobią kilkadziesiąt milionów i odskoczą już całkiem finansowo reszcie ligi&quot;. A ja odpowiem - I co z tego ? Punkty do rankingu są nam potrzebne, od tylu lat nasze drużyny męczą się z jakimiś Albańczykami czy Macedończykami zamiast startować od III rundy, weźmy przykład Ruchu Chorzów sprzed kilku lat, dochodziło do starć z Austrią Wiedeń czy Viktorią Pilzno w LE ! Ja trzymam kciuki za Legionistów i popieram w 100 % wypowiedź
Konar25. W dyskusje na temat Dundalk nie będę się zdawał, bo śledziłem ich mecze i wystarczy zobaczyć skrót i zobaczyć jak tragicznie zaprezentowało się BATE. To nie Dundalk był tak mocny, lecz BATE takie słabe. A jeśli ktoś się waha - lepiej odpuście sobie ten mecz, bo na 1 bądź 1X bym w życiu nie postawił, i nie jest to analiza ślepa, w ciemno, podparta wynikami Legii. Tylko rozsądkiem bo śledzę wiele rozgrywek i wiem czego się dzisiaj spodziewać. Zobaczymy inną Legię, na to liczę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 33

zerku

Użytkownik
Bo to jest właśnie to o czym pisałem w pierwszym poście,te wszystkie typy na Dundalk i wybiórczetezy,pomijanie oczywistych argumentów negujących granie przeciw Legii to nic innego jak efekt działalności diabła,jego wpływu na ludzką psychikę,podejmowanie decyzji itp. Dziś wielu obudzi się z ręką w nocniku bo Legia niestety nie przegra tego meczu. Przed chwilą wróciłem z Fortuny,i mimo że miszkam w Warszawie,co drugi typ i kasa szły na Dundalk. A co do Zerku to nie rozumiem czemu niby miałbym dostać bana na forum bukmacherskim za pisanie o StS czy Totomix,bo co?to nie są buki??? czy może internetowe lobby ma z tym problem.
Graj na dundalk powodzenia,a kurs w STS na Legie 2,4 w typ dnia.

Po twojej ilosci postow i reputacji wnioskuje ze juz troszke na forum siedzisz wiec nie powinienes miec problemow z wywnioskowaniem dlaczego w takich meczach najlepiej se darowac typowanie. Widze ze uwazasz inaczej i idziesz w strone Legi, wiec pozwol ze wyprowadze Ciebie z błędu.

Pierwszym argumentem jest to ze Legia od zmiany trenera ma regresje formy i nie daje zadnych sygnalow ze warto na nich grac.

Do etapu w ktorym są obecnie, prześlizneli sie tak naprawde.
Z Trencinem w dwumeczu 1:0, gol na wyjezdzie.

W lidze porażka, niby cośtam grają ale nie ma tej jakosci co za czasu Czerczesowa co zdazalo im sie po 3-4 gole w meczu zdobywac.

Tutaj w meczu szanse rozkladaja się 50/50 ale jezeli mam ryzykowac wole juz zagrać o większą pulę. Mam tak na dzis kupony postawione ze zwroci mi sie z nawiązką ewentualna porazka Dundalk. Dla osob szukajacych zarobku wogole odradzam ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom