>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

El. Ligi Mistrzów: Dundalk vs. Legia Warszawa (17.08.2016) - IV runda

Status
Zamknięty.
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Nie daje sygnałów mówisz,a Portugalia dawała sygnały?nie dawała i została mistrzem, a Lubin przed meczem z Duńskimi drewniakami dawał sygnały ? dawał ale o dziwo przegrał,a czy Lech ogrywając Legię 4-1 dał sygnał? dał by potem zdobyć 1 punkt na 5 meczów, czy Jagiellonia dawała sygnały przed meczem z Płockiem że wygra??? tak dawała i 3/4 forum za tym poszło.Więc nie chrzań mi tu o sygnałach, a Czerczesow przegrał 3-0 z Niecieczą,2-0 z Lubinem czy Lechią,a nawet zremisował w finałowej grupie z Ruchem który wszystkie pozostałe mecze przegrał.... A przykład z Trenczynem sam podawałem już wcześniej,w kontekście tego że wtedy też żeście grali na Trenczyn i to przez was dziś muszę drżeć o wynik tych amatorów z Dundlak bo dla mnie to będzie mega porażka jeśli Legia wejdzie do LM a Leśniodorski zgarnie 60 baniek...
 
otobet 115

otobet

Użytkownik


Dundalk - Legia Warszawa
Dzisiaj piłkarze Legii Warszawa mogą rozpocząć pisanie historii, w której to mistrz Polski, po wielu latach, awansuje do elitarnej ligi mistrzów. Pierwszym krokiem jest spotkanie w Irlandii, a kolejnym będzie rewanż w Warszawie. Taka okazja może się długo nie powtórzyć. Gdy wszyscy debatowali nad tym jakiego rywala wylosuje Legia w kolejnej rundzie, sugerowano zdecydowanie mocniejsze zespoły. Los przydzielił nam Dundalk, który dzięki dwóm brakom na wyjeździe i remisie u siebie przebranął Hafnarfjör?ur, później poknali u siebie 3:0 BATE Borisov, natomiast na wyjeździe przegrali 1:0. Irlandczycy to typowy zespół swojego boiska i jeżeli Legioniści myślą poważnie o tych rozgrywkach muszą dzisiaj z Irlandii wywieźć korzystny rezultat. Szkoleniowiec Legionistów nie ma łatwego zadania. Zespół w lidze spisuje się poniżej przeciętnej: remis z Piastem, porażka z Łęczną w dodatku stracony puchar Polski przez porażkę z Górnikiem Zabrze. Kibice zdają się mówić &#39;&#39;dość tych upokorzeń&#39;&#39;. Czas rozpocząć marsz ku lepszym wynikom. Idealną okazją wydaje się dzisiejszy mecz z Dundalk. Czy tak będzie? Przekonamy się!!!
Przewidywane składy :
Dundalk: Rogers – Gannon, Barrett, Boyle, Massey – Shields – Mountney, Finn, O&#39;Donnel,
Horgan - McMillan
Legia: Malarz – Broź, Lewczuk, Pazdan, Hlousek – Koczyński, Jodłowiec – Aleksandrov, Moulin, Kucharczyk - Nikolić

▶ Legia Warszawa
▶ Kurs : 1.85 ✅
▶ Otobet
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
remis kurs: 3,20 buk: forBET ⛔
Dundalk (DNB) kurs: 2,85 buk: forBET ⛔
W meczu mamy zawsze wygraną gości, gospodarzy, albo remis. I o tej ostatniej opcji bardzo często typerzy zapominają, a jak wiemy rachunek prawdopodobieństwa daje w zdarzeniu trzydrogowym zawsze ok 33% na każde z nich. Dlaczego remis ? To będzie taki wynik, który da nadzieję każdej z drużyn. Pewno Legia znowu zagra asekuracyjnie jak z Trenczinem, natomiast Irlandczycy nie będą tak zmęczeni. Obydwa zespoły prezentują zbliżony poziom. Jeśli jednak coś się wydarzy w jedną albo drugą stronę to obstawiam Dundalk. Co by nie mówić 3:0 z Bate robi wrażenie, nawet jeśli to jest to Bate co dawniej. O Legii zostało już napisane dużo. Nie oglądałem rozgrywek ligowych, ale z Trenczinem wygrali praktycznie wyłącznie lepszym przygotowaniem motorycznym i &quot;jakością&quot;. Zapału, serca i krwi to ja tam nie widziałem. Może to była tylko kontrola, nie wiem, ale dla mnie kursy są całkowicie zaniżone na Irlandczyków. Jeśli Legia awansuje to raczej u siebie.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dundalk vs. Legia Warszawa 2, 1.90 Unibet 2/10 ✅ 0:2
Jak dla mnie spore szanse na wygraną dzisiaj. Legia gra kiepsko wszyscy o tym wiemy. Odpadli z Pucharu Polski, przegrali w tragicznym stylu z Łęczną. Niemniej sądzę, że myślami cały czas są właśnie w tym dwumeczu, który po 20 latach może dać LM. A co za tym idzie prestiż i spory zastrzyk pieniędzy. Podobnie było w poprzedniej rundzie ze Słowakami. Też skazywani na blamaż, a jednak udało się wcisnąć bramkę, która ostatecznie dała awans. Mistrzowie Polski niby nie mają argumentów, ale ja już po ich stronie jestem po raz kolejny w tych eliminacjach. Dundalk to żadna przeszkoda. Argument, że wyeliminowali BATE dla mnie żaden, ponieważ Białorusini też z kłopotami i już nie ma tej mocy co kilka sezonów temu. Irlandczycy to wykorzystali, poza tym byli mocno zlekceważeni. I tu własnie oby nie było podobnie, to Legia wygra. Skład wyżej podany i widać siłę. Ja idę w naszych dzisiaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
betinos 200

betinos

Użytkownik
Jak dla mnie to nie bedzie spacerek dla Legii...Spokojnie irlandczycy powalcza u siebie....Dlatego nie typuje tu wyniku.Dziwie sie ze nikt nie podał tu typu na kartki.Bedzie na pewno duzo walki na boisku...Drużyny graja o wielki prestiż i ogromne pieniądze...Linia over 4,5 kartki to dla mnie typ dnia dzisiaj.Do tego sędzia jak najbardziej sprzyjający kartkowaniu.Dlatego stawiam na karteczki dzisiaj over 4,5 po kursie 1,8 w Betano.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Dundalk - Legia
Skoro to ma być niby tylko spacerek dla Legii to dlaczego niby wystawiono na nich kurs powyżej 2.0 ? Przyznam się że dziś może być cios miedzy oczy jak dla mnie czyli remis. Patrz ani 1 ani 2 w trakice 90 minut...
Obie ekipy zagrają zachowawczo i jak dla mnie zarówno 0:0 jak i 1:1 są bardzo prawdopodobne...
X kurs 3,45 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
C 272

cowboy

Użytkownik
poukladana? gra smiech na sali gol z karnego i na koniec drugi gol... brak slow
czytajac druga czesc wypowiedzi parsknalem smiechem do monitora, a musze przyznac nie zdarza mi sie to czesto ????
&quot;i na koniec drugi gol&quot;, no wlasnie, co to ma byc? przeciez wiadomo nie od dzis, ze gole po 80 minucie sie nie licza... a nie, czekaj : ////
a co do karnego - ewidentna reka i stuprocentowy karny.
nie znam Cie kolego, ale dla wlasnego dobra odpusc sobie bukmacherke ????
@
co do samego meczu, bez niespodzianki. prawde mowiac czulem to 2:0, jakbym mial stawiac na wynik, to taki bym wybral, ale postawilem tylko czyste zwyciestwo. tak czy inaczej jest do przodu, naprawde nie mam pojecia czym sie kierowali ludzie stawiajac na polamatorow. chyba tylko meczem z bate, a i tego zapewne nie ogladali, bo moim zdaniem tamten mecz byl sprzedany/oddany.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No nie ma się co oszukiwać Dundalk piłkarsko to max początkowa runda kwLM, najprostszy piłkarsko rywal Legii z którym przyszło się mierzyć w eliminacjach.Ich wyprowadzanie ataków, a raczej brak umiejętności raziło po oczach, a mimo to Legia też z za dużym respektem co musi martwić na przyszłość jak przyjdzie się mierzyć z kolosem w grupie.Legia niech się lepiej dozbroi na faze grupową bo tam już rywale o wiele trudniejsi i nie grający na pół gwizdka.
Teraz obejrzyjcie Barce z Sevillą i porównajcie co będzie czekać Legię na boisku.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Teraz obejrzyjcie Barce z Sevillą i porównajcie co będzie czekać Legię na boisku.
-a nas... czeka typowanie odwrotne :cool: Legia to będzie dostarczyciel punktów z potentatami, CO NAJWYŻEJ może jakieś 0-0 z jakąś kopenhagą u siebie :razz: no nic, trzeba się cieszyć, że po tylu latach czekania jesteśmy tak blisko ????
(OBY TYLKO ZNÓW NIE WPUŚCILI ZAWODNIKA NIEUPRAWNIONEGO, BO ZNOWU WALKOWER 3:0 !!! ????:;/:???? )

p.s. masówka poszła na legię przed meczem , kursy z 2.0 poszły na 1.80 i tuż przed pierwszym gwizdkiem na 1.75
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Cała Polska będzie się z nich śmiała jak będą dostawać taki łomot jak Steaua we wtorek.
Dlaczego niby cała Polska ma się śmiać z Legii, która awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów ? Śmiać się na pewno będą zakompleksieni kibice Wisły, Lecha jak to zazwyczaj bywa - śmieją się, gdy Legia dostaje łomot, ale nie zwracają uwagi, gdzie aktualnie znajdują się ich kluby i na jakim poziomie. Żeby nikt mnie źle nie zrozumiał - nie mówię AKURAT o wszystkich kibicach tych klubów, ale zdarzają się i tacy na tym forum, więc to głównie jest kierowane do nich.
Niezależnie od tego na kogo trafi Legia w fazie grupowej i tak jest sporym sukcesem, bo w końcu będziemy mieli polską drużynę w Lidze mistrzów i to jest najważniejsze, każdy prawdziwy kibic powinien się z tego cieszyć, że w końcu jakiś klub będzie reprezentował naszą ligę na arenie międzynarodowej.
Zmieniając temat:
wczorajszy mecz oglądałem z naprawdę ogromną dozą strachu. Początek nie był najlepszy w wykonaniu Legionistów, mało tego, lepiej z początku prezentowali się gospodarze. Rzut karny dopiero uspokoił nieco grę warszawskiej drużyny, bo bez tego mogło być różnie. Świetna gra Jodłowca w tym meczu przyczyniła się do tego, że Legia będzie grała dalej (nie wierzę, aby przydarzyła się im teraz jakaś katastrofa). Wspaniała asysta przy drugiej bramce, a i wykończenie Prijovića majstersztyk.
Psychol32 zamiast więc kajać się, jak to &quot;cała Polska będzie się z nich śmiała jak będą dostawać taki łomot&quot; to powinieneś pochylić głowę nad tym faktem, że w końcu będziemy mieli polską ekipę w LM. W sumie patrząc na twój nick i miejscowość można wywnioskować, dlaczego piszesz takie głupoty.
 
duda 380

duda

Użytkownik
Cała Polska będzie się z nich śmiała jak będą dostawać taki łomot jak Steaua we wtorek.
Dobrze wiesz, że poza Legią, żadna Polska drużyna nic w europie nie znaczy. Cracovia i Piast kompromitując się, odpadły bardzo szybko, Zagłębie nicy coś tam walczyło, ale też klops. A te drużyny to czołówka poprzedniego sezonu!
Doskonale zdajesz sobie sprawę, że gdy Legia wejdzie to tej LM, odjedzie wszystkim w lidze, mistrzostwo nie będzie problemem, tym bardziej kiedy pod koniec sezonu dzielimy punkty. Kto im odskoczy? Jaga, Lech, Zagłębie? Nie ma takiej opcji, rywale są zbyt nierówni, zbyt wąska kadra i słabsi piłkarze.
Prawda jest taka, że od kilku sezonów to Legia ciągnie ten wózek zwaną Polską piłką klubową i coraz bardziej zwiększa się przepaść pomiędzy Legią a resztą drużyn z Ekstraklasy.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Rzeczywiście Legia nie wygląda za dobrze i może być dostarczycielem punktów, ale z 2 strony co pokazało Euro czasami jest tak, że jak jest megamotywacja zaczynają się dziać cuda. Pewno z grupy nie wyjdziemy, ale może blamażu też nie być. W LM nie gra tylko Barcelona czy Real. Z takim Porto czy nawet Sevillą może nie być tak tragicznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
neiri 5

neiri

Użytkownik
Legia wyglądała faktycznie słabo, a nawet słabiej niż można by się spodziewać z takim rywalem jak Dundalk. Awans do CL praktycznie pewny. Z jednej strony radość, że zobaczymy polskiego przedstawiciela, ale z taką grą...
Owszem, motywacja będzie - nie ma wątpliwości - ale z taką grą będą dostawać baty po 6:0 od drużyn z pierwszego koszyka. City ograło na wyjeździe Steue która jest co najmniej klase wyżej od Legii. Fajnie, że będą w CL, byle tylko wstydu nie było :p
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Jeśli Legia odjedzie i będzie odnosiła jakieś sukcesy to tylko dobrze dla polskiej piłki bo będą większe możliwości w pucharach i zaraz pojawi się konkurencja z zew. inwestując w jakiś klub.Polska już nie jest traktowana jak 3ci świat z lat 90tych gdzie jedynym ratunkiem na ruszenie piłki mógł być jedynie ktoś taki jak Cupiał.
Problem także jest taki że losowania nie zawsze mogą być takie szczęśliwe, inwestycje mogą okazać się nietrafione a pieniądze trzeba płacić, odcięcie kurka z LM to będą straty i tyle, doskonałym przykładem jest kilka ekip co do LM awansowały na jeden sezon a teraz nic o nich nie słychać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
psychol32 430,9K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem czy Legia odjedzie? Przegrywając w LM mecz za meczem ich ranking klubowy UEFA będzie leciał na łeb na szyję jak nie w następnym sezonie to za 2 - 3 lata i znowu będą mieli problem się tam dostać. Prosty przykład to Dynamo Zagrzeb (w ciągu 3 lat 18 meczy w LM bilans 1-1-16) i na dzień dzisiejszy jest to drużyna która w decydującej fazie eliminacji nie jest rozstawiona. Wszystko wróci do punktu wyjścia to tylko kwestia czasu.
Ja im niczego nie żałuję niech grają w LM niech kibice się cieszą że będą mogli na własne oczy zobaczyć 0:5 z MC czy też 0:8 z Barceloną. Po prostu ten klub prezentuje taki sam żałosny poziom jak nasza cała liga i nie zasługuje na grę w tych elitarnych rozgrywkach. Nie wspominając o tym że będzie zabierał czas antenowy w TV.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie to będzie prawdziwa walka... walka po meczu o przepocone koszulki Messiego, Ronaldo czy innych Cavanich.
Z jednej strony cieszy awans, że w końcu zagramy w tej LM (oby ???? , bo zaraz się okaże, że sznurówki butów Legionistów nie przeszły atestów UEFA), ale z drugiej strony patrząc na nasze podwórko można stwierdzić tylko jedno:
W jak wielkiej piłkarskiej dupie jesteśmy, żeby po 2 dekadach, w kraju w Europie środkowej, z ponad 36 milionami mieszkańców, który organizował Euro 2012, nabudował orlików, cieszył się, że klub ze stolicy kraju, najbogatszy, z ponad 2 milionowej aglomeracji awansował do &quot;szampions lig&quot;.
Ograliśmy jakiś Dundalk bez normalnego stadionu z miasta 30 tysięcy i sukces wielki! ????
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dundalk
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom