>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

el. ME 2016: Gibraltar - Polska 7.09.2014 (Estádio Algarve, Almancil, Portugalia)

E 16

exclusive

Użytkownik
Mam wrażenie, że robicie z Gibraltaru jakąś wielką europejską potęgę. Tak wiem, reprezantacja Polski gra fatalnie, ale kurcze jak nie wygrają wysoko z kelnerami podobnego formatu co Wyspy Owcze czy San Marino to się kolokwialnie zapytam -&quot;z czym do Europy?&quot; Dlatego, podejdę do tego meczu w taki sposób :
Over 3,5 gola @1,8 Milenium 8/10✅ +6,4j
Over 4,5 gola @2,9 Milenium 5/10✅ +9,5j
(prosto, łatwo i przyjemnie, choć nie obyło się bez nerwów, bo po pierwszej połowie za ciekawie to nie wyglądało)
Myślę, że nasza repra pomimo swojej słabej formy w jakiej się znajduje i tak jest 2 klasy wyżej niż ekipa naszych rywali. A jak faktycznie Gibraltar strzeli gola naszym orzełkom?? To jeszcze lepiej, typy przeze mnie podane łatwiej wejdą ;) Pozdrawiam.
PS.Przy okazji, są już jakieś kursy na rożne/celne strzały Gibraltaru? Tak over 1,5 rożnego Gibraltaru za drobne można zagrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grubanov 90

grubanov

Użytkownik
Wiadomo kto jest faworytem w tym meczu. Ja jednak spróbuję poszukać niespodzianki. A za takową będzie można uznać remis do przerwy. To Polska będzie prowadzić grę, grać w ataku pozycyjnym, który nie jest naszą najmocniejszą stroną. Gibraltar stanie całą jedenastką na swojej połowie i będzie próbował kontrataków, a nasi kopacze mogą przez jakiś czas bić głową w mur. Chociaż nie zdziwię się też jeśli do przerwy będzie 2 lub 3 do 0 dla naszej reprezentacji.
Mimo wszystko jestem w stanie zaryzykować za małą stawkę:
Gibraltar - Polska wynik do przerwy: X 4,25 Marathonbet 1/10 ⛔ 0-1
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Dziwie się osobą , które szukają czegokolwiek w strone Gibraltaru. Polska powinna to wygrać minimum różnicą 3 bramek. Jesteście zaślepieni wynikami jakie notowała Polska i Gibralatar ostatnimi czasy. Gibraltar ma bardzo słabą obrone i nawet jeśli drużynowo nam jakieś akcje nie wyjdą to indywidualnie zawodnicy są wstanie ograć obrone gospodarzy. Nie ma co w tym meczu szukac sensacji kierując się zniesmaczeniem i słabą postawą naszych zawodników dotychczas.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
misiu 193

misiu

Użytkownik
Siedząc w robocie poczytałem trochę forum i rzuciło mi się w oczy jakaś choroba , chyba to nie ebola, ale coś bardziej poważnego. U jednych objawy to chęć grania w stronę Gibraltaru ,u innych z kolei to jakaś wizja lokaty typu 0,004 lub 0,05 na Polaków -2,5 seta. Ten drugi przypadek wiadomo możecie mnie jechać , bo Polacy na ten moment przegrywają, ale kto widzi w takich kursach lokatę :;/:
Dobra nie odbiegając od tematu. Kolega wyżej wrzucił fajny artykuł o prawnikach,strażakach itp. dla których jedynym pocieszeniem jest chyba fakt , że mecz jest w niedzielę, więc z rana nie będą musieli się zrywać do roboty by później na mecz dojechać(spoko wiem, że gramy w Portugalii).
U nas zawodowi piłkarze, chociaż to zawodowstwo grając w reprezentacji trzeba by wziąć w cudzysłów, ale dobra na tle takiego rywala można powiedzieć, że zawodowcy i profesjonaliści pełną gębą. Jak widziałem skład awizowany zagramy najprawdopodobniej dwoma napastnikami Milikiem, który w Ajaxie nie gra , ale na repre przynajmniej tą młodzieżową potrafi się zmotywować i liczę na jego bramkę jutro+ Lewandinho, którego osobiście nie lubię, ale nie ma to znaczenia, bo gra w Bayernie w pełni zasłużenie, bo jest klasowym napastnikiem, który na reprezentacji jakoś nie może tego potwierdzić (oby w tych eliminacjach pokazał formę , którą prezentuje w klubach). O bramkarzu i obronie nie ma co wspominać, bo kto by nie zagrał jak będzie miał max 1 strzał to będzie sukces.
Dobra do rzeczy , bo się rozpisałem ja idę w kierunku bramek:
over 4,5 po kursie 3 w ónibecie✅ dla mnie jak najbardziej do gry. Oczywiście sami to pokryjemy o ile dobrze wejdziemy w mecz (nie tak jak Polacy z Kamerunem ????
Tak wyjebmy Nawałkę po 7-0:] Dupy to widowisko nie urwało, ale takie mecze trzeba umieć wygrywać i wynik na pewno wrażenie zrobił. Finlandia dzisiaj straciła bramkę z potentatem Wysp Owczych, Portugalia w ogóle w plecy z Albanią, niemiaszki wymęczyły zwycięstwo chociaż mieli ciepło w kilku fragmentach. Mecz do zapomnienia jak zepniemy dupska jesteśmy w stanie urwać pkt naszym zachodnim sąsiadom, dziękuje dobranoc !
 
M 3

mlody-tygrys

Użytkownik
Mam opory przed typowaniem nawet zwycięstwa Polaków, dlaczego?
A no dlatego, że był parę miesięcy temu mecz towarzyski
Hiszpania vs Gibraltar zakończony wynikiem 2 : 1 dla Hiszpanii.
Pamiętam, bo na live nawet typowałem win Hiszpanii.
Te 2 : 1 było do przerwy a w II połowie Hiszpania miała 1 niecelny strzał i 0 celnych.
Nie wiem jak kto ale pamiętając o tym nie robiłbym czegoś w stylu
Gibraltar = San Marino oczywiście jeśli chodzi o piłkarskie umiejętności.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Dołączył: 18.05.2012 Skąd: z kraju Postów: 13 Reputacja: 3 Mam opory przed typowaniem nawet zwycięstwa Polaków, dlaczego? A no dlatego, że był parę miesięcy temu mecz towarzyski Hiszpania vs Gibraltar zakończony wynikiem 2 : 1 dla Hiszpanii. Pamiętam, bo na live nawet typowałem win Hiszpanii. Te 2 : 1 było do przerwy a w II połowie Hiszpania miała 1 niecelny strzał i 0 celnych. Nie wiem jak kto ale pamiętając o tym nie robiłbym czegoś w stylu Gibraltar = San Marino oczywiście jeśli chodzi o piłkarskie umiejętności.
To daj jakis link do statystyk czy wyniku tego meczu bo ja nigdzie niemoge znalesc informacji na temat owego spotkania.
Takiego meczu jak Hiszpania - Gibraltar nie było. Po pierwsze nie ma nigdzie w Internecie żadnego potwierdzenia, że taki mecz się odbył, jak zauważył @prof. Po drugie Hiszpania toczy spór o Gibraltar z Wlk. Brytanią. Oficjalnie Gibraltar jest brytyjski, ale Hiszpanie uważają go za swoje terytorium. Dlatego też blokowali jego włączenie do UEFA, co im się nie udało. W trakcie losowania grup było też mówione, że oba kraje nie mogą grać w jednej grupie, więc prawdopodobnie nigdy do meczu Hiszpania - Gibraltar nie dojdzie.
@mlody tygrys, radzę jednak odstawić używki. Zapewne pomyliło Ci się z meczem Hiszpanów z Gwineą, też zaczyna się na literkę G i też było 2:1 do przerwy http://www.livesports.pl/mecz/hIqXNDV7/#szczegoly-meczu.
I na przyszłość radzę dokładniej sprawdzać informacje jak się czegoś nie wie, a nie pisać głupoty.
 
M 9

matu

Użytkownik
Jak dla mnie Powyżej 10 rzutów rożnych @ 1,95 (Bet365) ✅ jest zdecydowanie najlepsze do gry. Gibraltar głęboko wycofany, będą wybijać na auty i rogi, nasi będą ich ostrzeliwać - tak będzie wyglądał ten mecz. Nie wyobrażam sobie żeby ta linia nie została pokryta.

Edit: Easy ????
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Moim zdaniem, Gibraltar nie potwierdzi wypowiedzi trenera (który wspominał o bardziej ofensywnej grze niż w meczu ze Słowacją) i zamknie się całą drużyną na własnej połowie. Polakom naprawdę może być trudno przedostać się pod bramkę &quot;gospodarzy&quot;. Wszyscy widzimy w jakiej formie są nasze orły, a ostatnie mecze z Litwą czy Szkocją tylko potwierdzają ową nędze. W meczu prawdopodobnie dostanie szansę gry nasz &quot;super talent&quot; Arkadiusz Milik, który grzeję ławkę w Ajaxie Amsterdam, gdzie jest na wypożyczeniu. Nie sprawdził się w Leverkusen, Augsburgu, teraz w Holandii. Nie odnajduję się także w seniorskiej kadrze Polski. Jeżeli już trafia to tylko na pustą bramkę, zazwyczaj podczas dobitki lub idealnym podaniu któregoś z kolegów. Dlatego spróbuje zagrać w jego stronę i uważam, że nie trafi do bramki gości w tym spotkaniu.

Gibraltar - Polska : Czy Arkadiusz Milik strzeli bramkę?
Gracz musi zacząć mecz aby zakład był ważny.
Nie / kurs: 2.21 Betsson ✅✅✅
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Robert Lewandowski strzeli 2 bramki lub więcej oraz Polska wygra @ 3,50 William Hill ✅ 4 bramki i 0:7
Właśnie dziś rozpoczynają się eliminacje do EURO 2016. Polska swój pierwszy mecz zagra z najsłabszym rywalem w tej grupie i nie ma opcji żeby tego meczu nie wygrać. Gospodarzem poniekąd jest Gibraltar jednak tylko na papierze bo mecze będą rozgrywać w Portugalii gdzie ani nie będzie zbyt dużo ich kibiców ani nie zagrają na własnym terenie. Oczywiście najważniejszym aspektem tutaj jest to że to są po prostu zwykli amatorzy gdzie tylko kilku piłkarzy dostaje pieniądze za grę w piłkę i oczywiście nie mówię tutaj o klubach typu Barcelona czy Real ale są tu głównie kluby z niższych lig angielskich, takich piłkarzy jest czterech. Reszta to są prawnicy, lekarze czy kelnerzy. Jest to po prostu drugie San Marino i nie zmieni to fakt że zremisowali 0:0 ze Słowacją która oczywiście olała ten mecz i nie grała też pierwszym składem. W tym roku potrafili zremisować z Estonią ale to tylko dowodzi jak słaba jest Estonia. Jakiś czas temu potrafili nie wygrać z tak mocną reprezentacją jak Kyrgyzstan także nie ma co na to patrzeć. Gibraltar w tym roku grał również z Wyspami Owczymi i przegrał 4:1 także ten mecz akurat ukazuję siłę tej amatorskiej reprezentacji. Ogólnie o wynik nie ma się czego bać bo kilka bramek do przerwy może paść jeśli Polakom będzie się chciało a moim zdaniem będzie. Po pierwsze jest to pierwszy mecz eliminacji i dużo mówi się o tym że piłkarze chcą otworzyć nowy rozdział i takie tam bajki więc trudno żebym tutaj nie chcieli wygrać więcej niż 1-2 bramkami bo w końcu grają z amatorami. Po drugie grupa jest taka że Niemcy szybko zapewnią sobie awans a my będziemy walczyć ze Szkocją i Irlandią o drugie miejsce więc kto wie czy nie zadecydują właśnie bramki? Po trzecie Nawałka to nie jest trener który będzie tolerował słanianie się po boisku nawet z takim rywalem. Po czwarte nie ma obecnie takiego czegoś że jest żelazna jedenastka i nie ma o co się bić, wręcz przeciwnie. Pewne miejsce ma tak naprawdę tylko Lewandowski i Szczęsny. Choćby prawa strona jest poniekąd wolna patrząc że Piszczek ma co chwila kontuzję. Nawałka co chwila powołuję nowych piłkarzy więc na tle takiego rywala nie trudno o dobry mecz i pokazanie się trenerowi. Ogólnie rzec ujmując to o wynik się nie boję. Jeśli chodzi o ten typ to kwestia jest ile bramek strzeli Lewandowski. Wiadomo, w reprezentacji nie idzie mu jakoś świetnie ale właśnie w takim meczu można sobie nabić statystyk i po prostu nastrzelać. Lewy dzisiaj wychodzi jako kapitan więc myślę że to jest jednak dodatkowa motywacja żeby ciągnąć ten &quot;wózek&quot; zwany reprezentacją. Jasne jest że Lewandowski to jeden z najlepszych napastników świata więc strzelenie dwóch goli amatorom nie będzie dla niego jakimś wyzwaniem jeśli potrafiło się strzelić cztery gole Realowi czy trzy bramki Bayernowi. Dodam też że Lewandowski strzelił z karnych dwa gole amatorom z San Marino więc dzisiaj jakiś karny myślę że też może się przytrafić i będzie go strzelał właśnie Lewy. Myślę że również można zaryzykować hat-trick Lewego po 8,25 ✅ w Betsson bo kto miałby tutaj strzelać jak nie Lewy...?
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Gibraltar - Polska handicap : 4.5-0 2
kurs 4,25 ✅✅✅
Betgun
Umówmy się poziom w piłce się wyrównał ale bez przesady. Gibraltar nawet celnego strzału nie odda. To są amatorzy a widzę ze co po niektórzy wróżą z fusów jakieś sensacje typu bramka a nawet punkty dla Gibraltaru. Ja wchodzę mocno w ten handicap i uważam że już w pierwszej połowie zostanie pokryty.
http://babol.pl/kat,1025471,title,Najwyzsze-wyniki-w-historii-pilki-noznej,wid,13739820,wiadomosc.html?ticaid=613675
Możliwe ze zblizymy sie do rekordu. Polecam
Ja uderzam w to grubo za pare pięc złotych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ciopa1994 120

ciopa1994

Użytkownik
Gibraltar-Polska Pierwsza połowa over 2,5@3,60
Wiele już zostało napisane o tym meczu.Obydwie drużyny dzieli różnica klas.Polacy będą chcieli podnieść sobie morale wysokim zwycięstwem w pierwszym meczu.Im szybciej padnie bramka tym łatwiej będzie się Polakom grało dlatego sądzę że w pierwszej połowie 3 bramki mogą wpaść, a po takim kursie to grzech byłoby nie spróbować.
betsson
 
leeeon 13

leeeon

Użytkownik
Ten mecz dla mnie jest totalną niewiadomą, z jednej strony Gibraltar ( ciężko mi nawet to wymówić ), w Państwie liczącym 30tysięcy ludzi, kadra zbliżona do ekipy San Marino. Z drugiej strony POLSKA, drużyna w której grają gwiazdy &quot;światowego&quot; formatu, jest Lewandowski, którego osobiście nienawidzę, ale szanuję ze względu na jego umiejętności. Patrząc na mecze Polaków z takimi ekipami, poziomu tak wysokiego, jak krawężnik pod boim domem to nawet dobrze nam idzie :grin:, mimo to nigdy bym nie zagrał tu handicapu -2,5 nawet za drobne, ciężko znaleźć dobre zdarzenie w tym spotkaniu, bo po co grać na bramki jeśli to nie pewne ? Sądze, że nie piłkarze a ludzie z drużyny Gibraltaru będą dzielnie stawiać opór tylko w pierwszej połowie, nawet nie zdziwiłbym się jakby się skończyło 0:0/1. W drugiej odsłonie Polacy przycisną, a Gibraltar opadnie z sił a bramki się posypią ;).
Mój typ : Więcej bramek - 2połowa kurs 1.95 / Milenium
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Gibraltar - Polska handicap : 4.5-0 2
kurs 4,25
Betgun

Umówmy się poziom w piłce się wyrównał ale bez przesady. Gibraltar nawet celnego strzału nie odda. To są amatorzy a widzę ze co po niektórzy wróżą z fusów jakieś sensacje typu bramka a nawet punkty dla Gibraltaru. Ja wchodzę mocno w ten handicap i uważam że już w pierwszej połowie zostanie pokryty.
http://babol.pl/kat,1025471,title,Najwyzsze-wyniki-w-historii-pilki-noznej,wid,13739820,wiadomosc.html?ticaid=613675

Możliwe ze zblizymy sie do rekordu. Polecam

Ja uderzam w to grubo za pare pięc złotych.
Popieram , pograłem to samo dokładnie. Jestem przekonany , że sytuacje na pokrycie tego handi będzie miała pytanie tylko czy skuteczność będzie na odpowiednim poziomie. Jest tutaj value bo przeciwnik raczej w grze obronnej nie będzie stawiał cieżkich warunków

✅✅✅ wysoki kurs , łatwo i przyjemnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Tak jak większość forumowiczów myślę, że Polska wygra dzisiejsze spotkanie. Podobnie jak lars19 nie spodziewam się spotkania na wysokim poziomie ale najbardziej obawiam się czy nasza (cała) reprezentacja da radę biegać przez cały mecz. Myślę, że mimo wszystko Gibraltar nie pozwoli naszym na &quot;przespacerowanie&quot; tego meczu a dodatkowo jeżeli początek spotkania będzie dość nerwowy to w miarę upływu czasu może &quot;wpaść&quot; jakiś karny.

Mój typ na ten mecz
Gibraltar - Polska - czy będzie rzut karny?
Typ: TAK ⛔
Kurs: 3.21 (STS)


To było zaskakująco &quot;czyste&quot; spotkanie. Zwycięstwo Polski cieszy ale spodziewałem się jednak więcej &quot;agresji&quot; w polu karnym obrońców z drużyny z Giblartaru.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - el. EURO 2016
Godzina: 21:45
Spotkanie: Gibraltar vs Polska
Typ: Grzes Krychowiak strzeli gola
Kurs: 4,75
Bukmacher:Betsafe
Analiza:

Jak na moje Polacy powinni wygrac ten mecz. Nie spodziewam sie tutaj jakiejs nawalnicy, gradu bramek, super meczu ale jednak mysle, ze bedziemy dominowac w tym spotkaniu i stworzymy sobie wiecej okazji do strzelenia goli niz gospodarze. Kursy na nasze zwyciestwo sa komicznie niskie wiec koncentruje sie nad strzelcem bramki. Nie ma jeszcze skladow naszej ekipy a portale typu Ekstraklasa i inne gowniane portale informacyjne sciagaja od siebie nawzajem jakies smieszne artykuly z przypuszczeniami kto wybiegnie w podstawowym skladzie oparte na wrozeniu z fusow w redakcyjnej kafeterii. Nie moge wiec ze 100% pewnoscia powiedziec, ze Grzes wybiegnie dzisiaj na murawe stadionu w Faro lecz opierajac sie na przypuszczalnych skladach wymyslonych przez bezimiennych redaktorow internetowych gazet to wlasnie on z Klichem beda grali w srodku pomocy naszej ekipy. Ogolnie to pomoc ma sie skladac z 4 zawodnikow + Lewandowski &quot;schowany&quot; za Milikiem, choc sam Lewy kladzie na to lache i stwierdzil ostatnio, ze na kartce to wszystko wyglada inaczej niz na boisku. Tak czy inaczej linia pomocy ma sie skladac z: Grosickiego, Krychowiaka, Klicha i Rybusa. Z tej czworki moim zdaniem najlepiej prezentuje sie wlasnie Krychowiak. Grosicki i RYbus w repie nigdy nic wielkiego nie pokazali. Grosickie praktycznie tylko w Jadze cos gral, po wyjezdzie za granice malo sie o jego wyczynach slyszy. Rybus procz tego, ze raz strzelil 2 bramki z jakimis ogorami w lidze i dostal za to nowego Merca tez praktycznie niewiele gra. Klich niby cos gral w poprzednim sezonie potem spoczal na laurach i tyle bylo o nim slychac, choc talent chlopak do kopania skorzanego balonu ma. Krychowiak po przejsciu do Sevilli gra calkiem przyzwoicie. Rozegral kilka spotkan, oddal kilka strzalow, kilka razy podal celnie pilke do kolegow z zespolu. Za swoje wystepy dostawal nawet dostateczne noty od bezimiennych redaktorow z zagranicznych gazet. Mysle, ze chlopak jest obecnie w najlepszej formie z naszych pomocnikow i bedzie mial szanse strzelic gola w meczu z Gibraltarem. Zastanawialem sie rowniez nad bramka Piszczka @ 6 bo jak dla mnie to jest bardzo dobry zaklad, ale ostatecznie padlo na Krychowiaka. Powodzenia :smile:
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Ode mnie taka propozycja z gatunków tych sf:
Powyżej 2.5 bramki oraz Poniżej 10 rzutów rożnych i 4-6 kartek @ 5.00 WilliamHil.l
Bramki powinny być, różne, spojrzałem na mecz z san marino niewiele kornerów, mam nadzieję, że będą kopać po autach i kartki - walki na pewno nie zabraknie, więc kary się posypią dla amatorów, może od nas ktoś złapie. Kurs 5.00 lekko sobie pogram może się uda : ))
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Statystycznie w meczu Gibraltar - Polska czeka nas strzelecki festiwal
Polska bohaterem niedzieli w EURO2016?

Piłkarska reprezentacja Polski będzie uczestniczyć w bardzo interesującym meczu twierdzą eksperci Rivalo.com. Według statystyk tego portalu to właśnie mecz Gibraltar – Polska będzie tym, w którym w pierwszym dniu eliminacji do EURO2016 padnie najwięcej bramek. Dodatkowo według Rivalo.com to „Biało-czerwoni” będą autorami najszybszego gola oraz zdobędą najwięcej bramek spośród wszystkich drużyn, które w niedzielę będą rywalizować o punkty w Europie.

Według statystyków z Rivalo.com w dwóch z trzech meczów grupy D powinno paść wiele bramek. Najwięcej goli spośród wszystkich spotkań eliminacji do EURO2016, które odbędą się w niedzielę zostanie strzelonych w meczu Gibraltar – Polska, zaś drugim meczem w tej klasyfikacji powinno być starcie NiemcySzkocja. Z kolei w ostatnim meczu polskiej grupy, Gruzja – Irlandia, kibice nie powinni spodziewać się, że bramkarze będą często wyciągać piłkę z bramki; mniej goli przewidywanych jest tylko w meczu grupy F Grecja - Rumunia.

Polska jest też liderem w dwóch innych rankingach statystyków Rivalo.com. Podopieczni Adama Nawałki powinni strzelić najwięcej goli spośród wszystkich reprezentacji, które w niedzielę będą grały o punkty eliminacji EURO2016 oraz powinni strzelić najszybszą bramkę pierwszego dnia eliminacji (licząc minuty gry). W obu tych zestawieniach dalsza kolejność za Polską jest taka sama: na drugim miejscu plasują się Niemcy, a na trzecim miejscu Finowie, którzy w grupie F zagrają na wyjeździe z Wyspami Owczymi.

Faworytem ekspertów z Rivalo.com do zdobycia tytułu mistrza Europy w 2016 roku są Niemcy. Na drugim miejscu w tej klasyfikacji plasują się Francuzi, a na trzecim Hiszpanie. Polacy sklasyfikowani się ex aequo na 16. Miejscu razem z Bośniakami, Grekami, Serbami i Ukraińcami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
To jeszcze tak na szybko z mojej strony, bo znowu próbuję zaatakować rzuty rożne w spotkaniach piłkarskich kopciuszków z drużynami w miarę poważnymi.
Powyżej 14 rzutów rożnych (3-drogowo) @ 7,50 Bet365
Wiadomo, że w takim debiucie będzie trudno o wyjście z twarzą, jednak to na czym będzie im zależeć to czyste konto. Powodować to będzie wybijanie na oślep, poza pole gry. Tutaj kornerów będzie naprawdę sporo.
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
Patrz lepiej i nie biadol...
Nawałka zrobił suszarke w przerwie i w 3 minuty 2 bramki.
A Wawrzyniak wrzuta rodem z Premier League, Baines by sie nie powstydzil!
A nasz super strzelec?!? 2 gole w 50 minut na wyciszenie hejterów na kilka dni :]
????
Nasi grali żenująco, zamiast podkręcać tempo to oni sobie pykali na środku bez celu. Wcześniej nie widziałem tego Gibraltaru, ale po tym co dzisiaj widziałem to wyglądali jak 11 testerów piwa, nawet nie jak strażacy czy policjanci. W przerwie może i ten śmieszny trener zrobił suszarę, ale przeciwnikom, żeby rozstępowali się gdy nasi podchodzili do pola karnego. Totalna żenada w obronie i tyle. Co prawda nasi też &quot;poklepali&quot; trochę, no ale 2 celne podania na szybkości z rzędu i tamtych już nie było, a nasi się męczyli całą 1. połowę... Nie zmieni tego 2. połowa, bo tam skandaliczne błędy obrońców dały nam bramki.
Nawałka ma też już odpowiedź na pytanie, czemu zawodnik bez rytmu meczowego nie powinien grać w reprze-&gt; Milik. A już wystawienie Olkowskiego to prawdziwy skandal, Nawałka bierze swojego znajomego z byłego klubu zawodnika zamiast innego, który GRA w zagranicznym klubie i zbiera pozytywne recenzje. Oczywiście żenujący występ tego zawodnika, same błędy(oprócz jednego jedynego zagrania prostopadłego w końcówce spotkania), wychodziły mu tylko zagrania do tyłu.
Nasza reprezentacja pokazała po raz kolejny że nie ma stylu i jak nie idzie to pykają sobie na środku i nie wiedzą co mają grać. Szkoda, że 1. mecz jest z Gibraltarem a nie jakąś Szkocją czy Irlandią, bo jakbyśmy dostali baty to może by zwolnili tę parodię trenerską.
 
Do góry Bottom