>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

El. ME 2016: Irlandia - Polska 29.03.2015

E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Liczyłem tu na jakieś przemyślenia odnośnie typów, a tu sporo pseudo-znawców i selekcjonerów. Śmiech mnie ogarnie, gdy czytam takie wypociny.
Trzeba mieć trochę zaufania do selekcjonera, albo samemu wystartować na początek na trenera klubu Leszcz Leszczewo!
A mi ręce opadają jak czytam takie głupoty. Rozumiem, że żeby wypowiadać się o polityce trzeba być conajmniej radnym, a żeby ocenić jakieś danie, trzeba mieć wykształcenie gastronomiczne i 2 lata doświadczenia jako kucharz?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Wie ktos czy jakis buk ma wystawiony kurs na bramke Shane&#39;a Longa ?
Ja mam tylko konto w Fortunie, a tam nie ma i chyba nie będzie.
W STS szukałem, ale tam jest podział na grupy i ogólnie jakiś niezrozumiały software i bardzo źle się szuka, ale chyba też nie ma takiego zakładu. Może jakiś zagraniczny buk ma, tego nie wiem.
 
william-hill 27

william-hill

Użytkownik
Wie ktos czy jakis buk ma wystawiony kurs na bramke Shane&#39;a Longa ?
Shane Long strzeli i Irlandia wygra @ 6.50
Strzelec w dowolnym czasie: Shane Long @ 2.90
Zdobędzie 2 lub więcej bramek: Shane Long @ 13.00
Wiele innych zakładów na strzelców w William Hill. Zapraszamy!
&lt;/SPAN&gt;
 
luque 2,2K

luque

Użytkownik
Liczyłem tu na jakieś przemyślenia odnośnie typów, a tu sporo pseudo-znawców i selekcjonerów. Śmiech mnie ogarnie, gdy czytam takie wypociny.
Trzeba mieć trochę zaufania do selekcjonera, albo samemu wystartować na początek na trenera klubu Leszcz Leszczewo!

Fabiański raczej nie będzie 1 bramkarzem i dlatego kurs jest tak wysoki. Ja tego nie biorę. Też myślę, że nie przegramy, ale o zwycięstwo będzie ciężko, bo teren bardzo trudny, a dodatkowo mamy wiele istotnych absencji. Myślę o zawodnikach grających na flankach. Dużo będzie zależało od tego, jak ułoży się mecz w początkowej fazie.
Nie jestem specem ale ogladam pilke juz od wielu lat.
Kolega wyzej w poscie dobrze Ciebie podsumowal.
Najwazniejsza sprawa jest fakt,ze Polska wkoncu ma w czym wybierac.
Nie jestesmy juz zmuszeni stawiac na tych patalachow typu Peszko,Warzywniak i reszta.
Niestety nie ja tutaj decyduje a selekcjoner.Poki idzie dobrze dla wszystkich jest ok.Ja poprostu przy takim zalewie w miare dobrych zawodnikow pozbyl bym sie tych pseudo grajkow.
Wracajac do samego meczu podoba mi sie TYP POLSKA X2 1.50
Jestesmy w formie , gramy 2 Napastnikow ktorych nie jedna formacja defensywna sie boi.Gramy z Irlandia z ktora tak zle nam nie idzie.
Pamietam jeszcze mecz jak Roger i Lewy siekali bramki z Irlandia ;)
Piekne chwile.
Jestem dobrej mysli.Awans do Euro jest coraz blizej.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Najwazniejsza sprawa jest fakt,ze Polska wkoncu ma w czym wybierac. Nie jestesmy juz zmuszeni stawiac na tych patalachow typu Peszko,Warzywniak i reszta. Niestety nie ja tutaj decyduje a selekcjoner.Poki idzie dobrze dla wszystkich jest ok.Ja poprostu przy takim zalewie w miare dobrych zawodnikow pozbyl bym sie tych pseudo grajkow.
Adwokat się znalazł.
Piszę przecież, że mamy kilka kontuzji, ale nawet gdyby ich nie było, to i tak za dużego wyboru nie ma. Ale to niektórym nie przeszkadza wyzywać zawodników od patałachów i wymądrzać się przy tym. Tak polska mentalność.

Jestem ciekaw, co napiszecie, gdy któryś z tych &quot;patałachów typu... i reszta&quot; okaże się kluczowym zawodnikiem?
I chciałbym byś wskazał lepszych zawodników od tych &quot;pseudo grajków&quot; a nie wymądrzał się jak jakiś TS Bolek
 
mike13 48

mike13

Użytkownik
Największym problemem w składzie Polski jest brak kontuzjowanych Piszczka i Jędrzejczyka, należy jednak pamiętać że obaj ci gracze grali już w eliminacjach z dobrym skutkiem dla drużyny. Będzie to bardzo ciężki mecz dla nas ale myślę, że z takim napadem jak Lewandowski i Milik jesteśmy w stanie pokonać Irlandię, będzie na pewno sporo kartek.
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
Glik gol @12
Za drobne można spróbować .Glik jak wiemy jest jednym z najskuteczniejszych ŚO w Europie (o ile nie najskuteczniejszym) z 6 bramkami .Polska reprezentacja w tych eliminacjach już parę razy trafiła ze stałych fragmentów ,w tym też elemencie upatruję naszej szansy ,gdyż grać piłką na tak trudnym terenie będzie niezwykle ciężko.Kurs moim zdaniem dość zawyżyony ,więc pobieram. Bet365
 
stanley-63 814,3K

stanley-63

Typer
Holandia : Turcja Holendrzy powinni sobie dziś poradzić z Turkami bo akurat z nimi mają dobre H2H ja jednak poszedłbym w tym meczu na ilość pkt karnych bo wiadomo że kartki chyba dziś się posypią a na dodatek sędzią jest pan doktor Felix Brych z Niemiec !
- over 30.5 pkt karnych @ 1.55 Unibet ⛔
- Turcja over 20.5 pkt karnych @ 1.85 @ Unibet ⛔
- liczba pkt karnych w 2 połowie over 20.5 @ 1.85 @ Unibet ⛔
 
ding 125

ding

Użytkownik
Największym problemem w składzie Polski jest brak kontuzjowanych Piszczka i Jędrzejczyka, należy jednak pamiętać że obaj ci gracze grali już w eliminacjach z dobrym skutkiem dla drużyny. Będzie to bardzo ciężki mecz dla nas ale myślę, że z takim napadem jak Lewandowski i Milik jesteśmy w stanie pokonać Irlandię, będzie na pewno sporo kartek.
Akurat brak Piszczka to nie jest wielkie osłabienie wg mnie. Ostatnimi czasy w kadrze popełniał sporo błędów, szczególnie w defensywie. Łukasz był mniej lub bardziej odpowiedzialny za utratę obu bramek w mecze ze Szkotami. Ok, w ofensywie gra nieźle, pamiętam o asyście przy golu Milika z Niemcami, ale boczny obrońca to przede wszystkim obrońca. Oglądam regularnie Bundesligę i Olkowski wygląda naprawdę nieźle. Nie popełnia błędów, trzyma linię, widać dużą odpowiedzialność w grze defensywniej.

Brak Jędrzejczyka to na pewno spore osłabienie. W momencie, kiedy wydawało się, że problem lewej strony został rozwiązany, pech i kontuzja.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Irlandia:polska typ:1 ,Kurs:2,63 :bet365:
To jest mecz o wielką stawkę zwycięzca tego spotkanie będzie prawdopodobnie jedną nogą na euro mówiłem przed elminacjami do tych ME że do awansu powinno wystarczyć min 16 punktów i dalej nie zmieniam zdania sądzę że będzie się działo a zespoły które będą na styku czyli szkocja i irlanida będą tracić punkty bez wątpienia po za zasięgiem wydają się być niemcy są po prostu za mocni .Wracając do meczu Irlandczycy są zespołem nie zwykle walecznym potrafią na swoim terenie bardzo wiele mogę praktycznie zdobyć punkty z każdym a z pewnoscią na pewno z Polakami.Nasi grajkowie zauważyłem nie potrafią grać z zespołami którzy ,grają twardą stanowczą piłkę bez skrupułów ,raz skopany polak się poddaje i co za tym idzie siada mętalnie mogą to wykorzystać do bólu gospodarze tego spotkanię będzie bardzo wiele walki w powietrzu i dośrodkowań czego się obawiam bo nasi pod wpływem nerwów graja chaotycznie na presja ze strony narodu jest ogromną mogą się spalić już na początku spotkania co za tym idzie przegrają to spotkanie mam nadzieję że tak nie będzie i wywieziemy z tego terenu chociaż punkt .
 
K 0

kurosaki

Użytkownik
Irlandia:polska typ:1 ,Kurs:2,63 :bet365:

To jest mecz o wielką stawkę zwycięzca tego spotkanie będzie prawdopodobnie jedną nogą na euro mówiłem przed elminacjami do tych ME że do awansu powinno wystarczyć min 16 punktów i dalej nie zmieniam zdania sądzę że będzie się działo a zespoły które będą na styku czyli szkocja i irlanida będą tracić punkty bez wątpienia po za zasięgiem wydają się być niemcy są po prostu za mocni .Wracając do meczu Irlandczycy są zespołem nie zwykle walecznym potrafią na swoim terenie bardzo wiele mogę praktycznie zdobyć punkty z każdym a z pewnoscią na pewno z Polakami.Nasi grajkowie zauważyłem nie potrafią grać z zespołami którzy ,grają twardą stanowczą piłkę bez skrupułów ,raz skopany polak się poddaje i co za tym idzie siada mętalnie mogą to wykorzystać do bólu gospodarze tego spotkanię będzie bardzo wiele walki w powietrzu i dośrodkowań czego się obawiam bo nasi pod wpływem nerwów graja chaotycznie na presja ze strony narodu jest ogromną mogą się spalić już na początku spotkania co za tym idzie przegrają to spotkanie mam nadzieję że tak nie będzie i wywieziemy z tego terenu chociaż punkt .
Chaotycznie to Ty piszesz, ale fakt, Polacy mogą się pogubić co pokazywali już dziesiątki razy. Jak zawsze wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia. Nie będę podejmował się analizy bo oba zespoły mają równe szanse (co również widzą buki). Nie mniej ja postawię za drobne na Polskę. W przypadku gdy gra dotyczy Polaków (nie tylko football) stawiam na nich lub wcale. Nigdy przeciwko. Jutro się okaże kto miał racje ????
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Grzegorz Krychowiak otrzyma kartkę
Typ: TAK
Kurs:2.75 Buk: Unibet
⛔

Grzesiek lubi ostrą grę a napewno spotkanie z Irlandczykami takie będzie.Nie ma co się spodziewać w tym spotkaniu wielu goli.
Krychowiak w tym sezonie wystąpił w 38 spotkaniach w których otrzymał 15 żółtych kartoników i jedną czerwoną.
Grzesiek wystąpi na środku z Jodłowcem który napewno będzie mniej walczył niż Krychowiak i sędzia dość szybko będzie musiał utemperować Grześka.

Co do typu zelka43 to też pograłem na to że Glik strzeli bo po takim kursie to trzeba próbować.Fajnie wygląda też w STS typ Milik strzeli Polska wygra @ 8.50 .
 
conors 5,6K

conors

Użytkownik
Irlandia - Polska 1x@1,36
czerwona kartka@3,45
ja postawię za drobne na Polskę. W przypadku gdy gra dotyczy Polaków (nie tylko football) stawiam na nich lub wcale. Nigdy przeciwko. Jutro się okaże kto miał racje
A ja zawsze robię na odwrót. Na pięknych, zaskakujących, niespodziewanych, sensacyjnych porażkach Polaków w różnych dyscyplinach sporo zarobiłem. JAk typ nie wejdzie, to nie płaczę, bo... przecież wygrali nasi. Polecam taką taktykę...
Pamiętajcie, Polacy nie lubią grać w roli faworytów. Janowicz szybciej wygra z kimś z Top 30 niż z Argentyńczykiem nr 80 ATP.
Polska w Irlandii też jest jakby faworytem. Ograli Niemców, świetnie im idzie. Irlandczycy sprowadza nas na ziemię dosłownie i w przenośni. Zagra polskie myślenie - jeszcze kilka meczów przed nami. Jakoś to będzie. Dlatego dla mnie faworytem są Irlandczycy, a remis będzie wielkim sukcesem ekipy Nawałki.
Mecz będzie ostry. POlacy będą musieli grać fizycznie, w powietrzu. Czerwona kartka bardzo prawdopodobna.
 
mike13 48

mike13

Użytkownik
Akurat brak Piszczka to nie jest wielkie osłabienie wg mnie. Ostatnimi czasy w kadrze popełniał sporo błędów, szczególnie w defensywie. Łukasz był mniej lub bardziej odpowiedzialny za utratę obu bramek w mecze ze Szkotami. Ok, w ofensywie gra nieźle, pamiętam o asyście przy golu Milika z Niemcami, ale boczny obrońca to przede wszystkim obrońca. Oglądam regularnie Bundesligę i Olkowski wygląda naprawdę nieźle. Nie popełnia błędów, trzyma linię, widać dużą odpowiedzialność w grze defensywniej.
Brak Jędrzejczyka to na pewno spore osłabienie. W momencie, kiedy wydawało się, że problem lewej strony został rozwiązany, pech i kontuzja.
Nie zapominaj, że Wawrzyniak grał w historycznym meczu z Niemcami, a także z Gibraltarem. W tym roku gra w Lechii która nadzwyczaj dobrze radzi sobie w defensywie. Ciekawe jak sobie poradzi ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Irlandia - Polska 1x@1,36

czerwona kartka@3,45



A ja zawsze robię na odwrót. Na pięknych, zaskakujących, niespodziewanych, sensacyjnych porażkach Polaków w różnych dyscyplinach sporo zarobiłem. JAk typ nie wejdzie, to nie płaczę, bo... przecież wygrali nasi. Polecam taką taktykę...

Pamiętajcie, Polacy nie lubią grać w roli faworytów. Janowicz szybciej wygra z kimś z Top 30 niż z Argentyńczykiem nr 80 ATP.

Polska w Irlandii też jest jakby faworytem. Ograli Niemców, świetnie im idzie. Irlandczycy sprowadza nas na ziemię dosłownie i w przenośni. Zagra polskie myślenie - jeszcze kilka meczów przed nami. Jakoś to będzie. Dlatego dla mnie faworytem są Irlandczycy, a remis będzie wielkim sukcesem ekipy Nawałki.

Mecz będzie ostry. POlacy będą musieli grać fizycznie, w powietrzu. Czerwona kartka bardzo prawdopodobna.
Wszystko pięknie, tyle że zaden z nas faworyt w tym meczu... no, chyba że w oczach polskich dziennikarzy.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przed Polską jeszcze 6 meczów do rozegrania, a to znaczy, że jest w stawce jeszcze 18 punktów do zdobycia. 4 drużyny tak naprawdę walczą o awans, a nasi są jak na razie w najlepszej sytuacji. 10 punktów jako lider.
Mecz z Irlandią będzie tak naprawdę o więcej niż 3 punkty. Wyspiarki futbol narodowy to przede wszystkim defensywa, ostra gra i żelazna taktyka, ze świecą szukać trzeba tam hiszpańskich polotów w ataku czy innych wirtuozów niekonwencjonalnych zagrań.
Obie drużyny nastawiają się tutaj na &quot;must win&quot;, dlatego chyba najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest remis ✅, a wynik jaki brałbym w ciemno to 1:1 ✅. Widzi również mi się tutaj poniżej 2,5 bramek ✅, ale kurs na to zdarzenie w okolicach 1,50-1,60 mnie kompletnie nie satysfakcjonuje.
Ciężki mecz do przewidzenia, nasi lubią zaskakiwać wtedy kiedy nikt na nich nie liczy, a przegrywać wtedy kiedy wszyscy wierzą, że mamy szanse. Tak dzieje się już od dobrych kilku lat, jak nie dekad.
Z Gruzją w czerwcu na własnym terenie, oraz w meczu z Gibraltarem powinniśmy zdobyć komplet punktów czyli +6 (wtedy byłoby już 16 punktów). W pozostałych 4 spotkaniach (Irlandia, Niemcy, Szkocja, Irlandia) powinniśmy również gdzieś zapunktować, więc nawet przy porażce nie jesteśmy jeszcze w aż tak dramatycznej sytuacji.
Osobiście nic nie gram, ale z chęcią obejrzę ten mecz przy dobrej kawie!
 
Do góry Bottom