>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. ME 2016: Niemcy - Polska, 04.09.2015

Status
Zamknięty.
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Jak wystawią linię azjanów, a obecne kursy się utrzymają można grać Polska +1,25.
Kurs na Niemców im bliżej meczu, tym wyżej w górę.
Nie zaatakują nas na początku, bo wiedzą, że możemy z nimi coś ugrać tylko kontrą.
Cały mecz powinny kontrolować grę bez rzucania się na naszą bramkę.
Stawiałbym DW 1:0, 1:1.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jak myślicie, kto stanie na bramce w tym meczu w naszej reprezentacji? Ostatnio w pierwszym składzie reprezentacji wychodził Fabiański ale to też uzależnione było od tego, że inni nasi golkiperzy nie trzymali formy z różnych powodów lub grzali ławkę i on jako jedyny grał regularnie. Szczęsny podobno błyszczy w Romie, a kurs zachęca spróbować w jego stronę. W STS 3.50 na Wojtka.
 
H 0

hinioo

Użytkownik
Jak myślicie, kto stanie na bramce w tym meczu w naszej reprezentacji? Ostatnio w pierwszym składzie reprezentacji wychodził Fabiański ale to też uzależnione było od tego, że inni nasi golkiperzy nie trzymali formy z różnych powodów lub grzali ławkę i on jako jedyny grał regularnie. Szczęsny podobno błyszczy w Romie, a kurs zachęca spróbować w jego stronę. W STS 3.50 na Wojtka.
W debiutach Szczęsny zawsze dobrze broni ???? Ja myślę, że Kuszczak za paradę. A tak serio to wystawi Fabiańskiego.
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Też mysle ze powinien zagrac Fabianski . Jest jak na razie w najlepszej dyspozycji ale Szczesny depcze mu po pietach i mysle ze na Gibraltar Nawalka postawi na Szczesnego . Co do wyniku to remis biore z pocalowaniem w reke ale ciesze sie ze gramy ten mecz po dluzszej przerwie bo to moze nam pomoc niz zaszkodzic . Nic nie tracimy grajac z Niemcami i to oni po wakacjach maja sporo do stracenia i moga nie byc w zbyt optymalnej formie . Tak czy siak remis bylby super dla nas rozwiazaniem i pozniej tylko powalczyc o remis w Szkocji ,Gibraltar to formalnosc , z Irlandia bedzie ciekawie . Bardziej interesuje mnie najblizszy mecz Szkotow z Gruzja i mysle ze gruzini moga w tym meczu niezle nam pomoc remisujac ???? )
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Po pierwsze gramy na wyjeździe, po drugie przecież obie drużyny będą po tak zwanych wakacjach, więc jak jednym to może pomóc a drugim zaszkodzić tego nie rozumiem.
Widzę, że ostatnie dobre wyniki naszego zespołu sprawiły, że nastroje są zupełnie inne przed tym meczem i szczerze dla mnie niezrozumiałe.
Niech każdy przypomni sobie mecz z Niemcami, w którym osiągnęliśmy cudowny rezultat 2:0. Oblężenie naszej bramki i niemoc strzelecka Niemców. Taką nieporadność w rewanżu naprawdę trudno mi sobie wyobrazić.
Jestem zdania, że o dobry rezultat będzie nam bardzo ciężko. Doceniam obecny skład i to jak grają ale Niemcy są reprezentacją dużo lepszą. Jeśli szybko rozwiąże się worek z bramkami to możemy przyjąć 2-3.
Po prostu nie widzę dużych szans na dobry rezultat.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Po pierwsze gramy na wyjeździe, po drugie przecież obie drużyny będą po tak zwanych wakacjach, więc jak jednym to może pomóc a drugim zaszkodzić tego nie rozumiem.

Widzę, że ostatnie dobre wyniki naszego zespołu sprawiły, że nastroje są zupełnie inne przed tym meczem i szczerze dla mnie niezrozumiałe.
Niech każdy przypomni sobie mecz z Niemcami, w którym osiągnęliśmy cudowny rezultat 2:0. Oblężenie naszej bramki i niemoc strzelecka Niemców. Taką nieporadność w rewanżu naprawdę trudno mi sobie wyobrazić.

Jestem zdania, że o dobry rezultat będzie nam bardzo ciężko. Doceniam obecny skład i to jak grają ale Niemcy są reprezentacją dużo lepszą. Jeśli szybko rozwiąże się worek z bramkami to możemy przyjąć 2-3.

Po prostu nie widzę dużych szans na dobry rezultat.

nie badz taki pesymista ;) , szansa zawsze jest a nasi chlopcy jak sie postaraja to moga powalczyc.
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Kadra Niemiec na mecze z Polską i Szkocją:
Bramkarze: Manuel Neuer (FC Bayern München), Ron-Robert Zieler (Hannover 96), Marc-André ter Stegen (FC Barcelona, Hiszpania).
Obrońcy: Shkodran Mustafi (València CF, Hiszpania), Jonas Hector (1.FC Köln), Sebastian Rudy (TSG 1899 Hoffenheim), Mats Hummels (BV Borussia 1909), Matthias Ginter (BV Borussia 1909), Emre Can (Liverpool FC, Anglia), Jérôme Boateng (FC Bayern München).
Pomocnicy i napastnicy: Bastian Schweinsteiger (Manchester United FC, Anglia), Mesut Özil (Arsenal FC, Anglia), André Schürrle (VfL Wolfsburg), Lukas Podolski (Galatasaray SK, Turcja), Marco Reus (BV Borussia 1909), Thomas Müller (FC Bayern München), Kevin Volland (TSG 1899 Hoffenheim), Karim Bellarabi (TSV Bayer 04 Leverkusen), Toni Kroos (Real Madrid CF, Hiszpania), Mario Götze (FC Bayern München), Christoph Kramer (TSV Bayer 04 Leverkusen), İlkay Gündoğan (BV Borussia 1909), Max Kruse (VfL Wolfsburg).
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
No niestety ale w tym meczu z Niemcami będzie nam bardzo ciężko. Oby się po nas nie przejechali za ostatnią wtopę w PL. O ile ze skutecznością u nich gorzej już być nie mogło, to ciekawe jak z naszą ???? Liczę na wymęczony remis! Byłoby pięknie!
 
szslon 182

szslon

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ważne mecze dla Fabiańskiego i Szczęsnego, Swansea podejmuje u siebie United, Roma gra z Juve i po tych spotkaniach Nawałka pewnie zdecyduje o obsadzie bramki. Ja osobiście stawiam że to Wojtek stanie w bramce z Niemcami, każdy doskonale pamięta jego występ w pierwszym spotkaniu, poza tym Fabiański wskoczył do bramki z racji ówczesnej sytuacji Wojtka w Arsenalu. W Romie odżył, jest w formie co myśle pokaże w dzisiejszym szlagierze ligi włoskiej, Fabian to solidny bramkarz ale nie bez powodu przegrywał rywalizacje z Wojtkiem w Arsenalu. Zależy od dzisiejszych meczów, ale ja atakuje za średnią stawkę:
Który bramkarz zagra w podstawowym składzie w meczu z Niemcami?
Szczęsny 3.50 @sts
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Super kursy na Szczęsnego w bramce. Warto mieć na uwadze, że to on w fenomenalnym stylu wybronił nam pierwszy mecz. Fabiański choć w super formie, to Wojtek po wypożyczeniu do Romy odżył. Warto zagrać, moim zdaniem
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Wiele ciekawych spotkań w tych eliminacjach, ale nie oszukujmy się, najbardziej wszystkich interesuje mecz Niemcy-Polska. Oczywiście nie powinno przy typowaniu kierować się sercem, aczkolwiek w tym przypadku widzę duże szansę na końcowy sukces. Nasza drużyna od jakiegoś czasu naprawdę jest drużyną. Widać, że w zespole jest &quot;chemia&quot;, atmosfera i parcie na dobre wyniki. Nawet powoli zmienia się taktyka, już nie tylko laga do przodu na Lewego i niech walczy. W meczu z Gruzinami akcje bramkowe i w sumie nie tylko, zapachniały klasą światową. Widać, że było to ćwiczone i przemyślane. Ok, nie wyszedł nam mecz z Irlandią, ale było to spowodowane stylem gry &quot;Wyspiarzy&quot;, Niemcy pozwolą nam na bardziej otwartą grę i ja naprawdę wierzę, że Polacy są w stanie we Frankfurcie ugrać dobry wynik. Drużyna niemiecka, to nie jest ta sama jedenastka co zdobywała MŚ. Odeszło kilku zawodników, są też kontuzjowani. Nasi sąsiedzi mają wyraźny problem i trzeba to wykorzystać, bo ewidentnie są do ogrania. Niemcy z całą pewnością wyjdą mocno zmotywowani, aby zrewanżować się za porażkę w Warszawie, no bo jak to Polacy mogli ich ograć? Ale motywacja będzie również z naszej strony. Utrzeć Niemcom nosa po raz drugi, coś pięknego. Jest jednak mała różnica Niemcy muszą, a my możemy. Nasza porażka jakoś specjalnie drogi na Euro nam nie zatoruje, z kolei Niemcom może znacznie popsuć plany.

Na ten mecz typuje w sumie na kilka sposobów.

Niemcy czyste konto - Nie -&gt; 2.00 ✅✅✅
Polska X2 -&gt;4.00
⛔⛔⛔

Powyższe dwa typy gram mocniej, a delikatniej muszę spróbować Polska DNB -&gt; 9.00 ⛔⛔⛔

No i jeszcze lokata: Polska +3.5 -&gt; 1.140 ✅✅✅. Takie handi to może na mecz piłki ręcznej proponuję wystawiać ???? Nie wierzę, że przegramy różnicą czterech bramek. Nawet +2.5 -&gt; 1.400 ✅✅✅wydaje się być śmiesznym kursem.

Szczerze mówiąc ktoś mocno upadł na głowę wystawiając takie kursy i aż grzech nie spróbować. Rozumiałbym je gdyby to było dwa lata temu. Teraz sytuacja jest zupełnie inna i na pewno nie jesteśmy takimi ogórkami jak sugerują to buki.

EDIT: Kursy z Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zyleta_87 3

zyleta_87

Użytkownik
Jak czytam te posty, w których większość widzi realne szanse na dobry wynik naszej reprezentacji, to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Oczywiście zgodzę się, że coś drgnęło do przodu... Ale na litość Boską nie róbcie z naszego zespołu TOP 11... Prawda jest taka, że dalej jesteśmy ŚREDNIO EUROPEJSKIM TEAMEM!!! A to, że w pierwszym meczu wygraliśmy z mistrzami świata i to pierwszy raz w historii, niech nie zakłamuje rzeczywistości, gdyby nie rażąca nieskuteczność niemieckiej drużyny, wynik byłby z goła odmienny... Lecz nic dwa razy się nie zdarza... To właśnie ta porażka utwierdza mnie w tym, że nasi zachodni sąsiedzi w rewanżu będą chcieli nas po prostu zniszczyć... Niemiecki naród, traktuje nas jako podludzi (i niech nikt nie próbuje mnie uświadomić, że jest inaczej, mieszkałem swego czasu w Niemczech i wiem co mówię) to tego piłka jest ich dobrem Narodowym... Oni nie pozwolą drugi raz się &quot;spoliczkować &quot;przez Polaków,jeszcze na swoim terenie... Uważam, że ten mecz będzie głęboko poza aspektem czysto sportowym...To dla nich będzie sprawa honoru. Do tego jeśli spojrzymy na skład jaki został powołany na mecz, nie mam wątpliwości, że to będzie mega ofensywne &quot;wejście smoka &quot;ze strony Müllera i spółki... Ja gram handi -1 oczywiście na gospodarzy :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 0

czernin

Użytkownik
Przewiduje i obstawiam, że będzie 1:1. Pierwsza połowa zdecydowanie z przewagą dla reprezentacji Niemieckiej, w 32 minucie wreszcie Niemcy po przewadze w posiadaniu piłki strzelają gola, bramkę strzela Gotze, istnieje też szansa, że te bramkę może strzelić Bellarabi. W drugiej połowie Polacy obudzą się, chociaż na początku drugiej części gry obie drużyny będą grać podobnie, jednak to się w niedługim czasie zmieni, podejrzewam, że Polacy strzelą bramkę na remis w 50-70 minucie, bramkę strzeli Arkadiusz Milik albo Kamil Glik główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Mecz zakończy się remisem.
Chociaż tak na prawdę, to istnieje duża szansa, że będzie remis bezbramkowy.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Ja też liczę pieniądze, nikt nie płaci za bycie bukmacherskim patriotą. Dwa razy remis ze szkocją mnie nie przekonuje a utwierdza, że jesteśmy średniakami. Po wygranej z np. Niemcami być może jesteśmy lepsi niż Bezludne Wyspy albo Grenlandia ale nie popadajmy w hurraoptymizm, dalej jesteśmy średniakami. Ja bym szedł w kierunku wygranej Niemców, nawet minimalnie. Niemcy mają w głowie ten blamaż z nami, więc tym razem skupią się bardziej. Czysta jedynka.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Biorąc pod uwagę poprzedni mecz z Niemcami, który wygraliśmy 2:0 a ten co teraz będzie trzeba z przykrością stwierdzić, że jesteśmy w problematycznej sytuacji w obronie.
Glik jeszcze nie jest w pełni formy i nie prezentuje tego poziomu co w poprzednim sezonie.
Szukała - dopiero co zmienił klub i nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji.
Piszczek - Kontuzja, ostatnio łapie tylko koncówki meczów, pomimo przed kontuzją grał na niezłym poziomie.
Lewa obrona? - nie mam pojęcia. Znów rybus?
Co do bramkarzy to na prawdę nie ma problemu kto zagra. Fabiański i Szczęsny prezentują się bardzo dobrze i raczej nie będzie problemu.
Z resztą pozycji jest porównywalnie jak przy poprzednim zwycięstwie z Niemcami. Niestety w tym meczu najważniejsza jest obrona a niestety nie wygląda to znów za dobrze. Jeszcze rok temu można byłobyć zadowolonym i wreszcie usatysfakcjonowanym z formy zawodników w obronie ale w tym momemcie jak dla mnie nie wygląda to zbyt ciekawie.

Ogólnie bardzo żaluje, że Nawałka nie powołał Furmana. Co ten chłopak teraz gra to naprawdę pozytywny plus. Poprzedni sezon miał średni ale w ten wszedł na prawdę na wysokim poziomie. Mogłoby to wyglądać ciekawie Furman lub Mączyński (zaleznie od rywala) - Krychowiak. Mnie osobiście nie przekonuje Jodłowiec w środku pomocy.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ogólnie bardzo żaluje, że Nawałka nie powołał Furmana. Co ten chłopak teraz gra to naprawdę pozytywny plus. Poprzedni sezon miał średni ale w ten wszedł na prawdę na wysokim poziomie. Mogłoby to wyglądać ciekawie Furman lub Mączyński (zaleznie od rywala) - Krychowiak. Mnie osobiście nie przekonuje Jodłowiec w środku pomocy.
Zgadzam się, jako młodego powołał B. Kapustkę z Cracovii, to również rozumiem, niech zobaczą jak to wygląda od środka, ale czy naprawdę Furman nie mógł zostać powołany? To jeśli Furman nie został powołany a gra dobrze, to co tam robi Mila, czy został powołany bo strzelił bramkę w Warszawie? Bo tak to wygląda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom