>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

El. ME 2016: Niemcy - Polska, 04.09.2015

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie co Wy tu obstawiacie jaki remis jakie X2 widzę ze Mocarz robi swoje na rynku ????
To o czym Wy mówicie to juz miało miejsce i było grac jak Niemcy byli osłabieni w pierwszym meczu.Powtarzam to juz sie stało a teraz wszystko wróci do normy tak jak wrócili zawodnicy z pierwszej 11 Niemiec.
Mówicie ze Niemcy nie pokonają Polaków 2 razy?
Zejdźmy na ziemie...
Chłopaki mogą powalczyć nie mowie ale Niemcy ten mecz wygraja.
Nie wiem tylko czy pokryją handicap -1.5 bo to w dalszym ciagu nie sa okoliczności zeby Niemcy mieli nas bić.
Mecz moim zdaniem jednak wygraja wiec zaryzykuje
Niemcy -1.5 kurs z Pinnacle dopisze pózniej. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Zgadzam się z większością. O pozytywny wynik będzie niezwykle trudno. Niemniej jednak przy takim potencjale w ofensywie przewiduję, że Polacy ukłują dlatego bardzo podoba mi się podany wyżej kurs na brak czystego konta.

Co do bramki to na pewno jest value w stawianiu na Szczęsnego ale tylko value bo Fabiański również spisuje się dobrze i to od dłuższego czasu. Jest stabilniejszy psychicznie. W ostatecznej rachubie wszystko się sprowadza do tego co jest priorytetem dla Nawałki. Można mówić, że Wojtek się odbudował ale to wciąż za wcześnie by jednoznacznie stwierdzić &quot;stabilność&quot;. W każdym razie kurs kusi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
O meczu naszej reprezentacji zostało powiedziane już dużo, a do meczu jeszcze parę dni. Jak za każdym razem w takich spotkaniach dochodzi do zażartej dyskusji tych którzy patrzą na naszą reprezentacje patriotycznie oraz tych którzy porównują gwiazdy obu zespołów i sukcesy w ostatnich latach. Reprezentacja Niemiec jest niewątpliwie faworytem z powodu ogromu światowej klasy zawodników w składzie, gry u siebie czy tym, że są mistrzami globu. Każda drużyna pragnie jednak, tak jak my w Warszawie, utrzeć nosa mistrzom.
Trzeba zwrócić uwagę, że Niemcy od wielu, wielu lat są drużyną turniejową. Swoją formę szykują na najważniejsze rozgrywki. Eliminacje raczej grają lżej. W piątek będą z pewnością prowadzić grę, co nam odpowiada najbardziej. Kochamy grać z kontry i ostatnie zwycięstwa w eliminacjach z potęgami graliśmy właśnie takim stylem.
Ja osobiście myślę, że uda nam się wywieźć punkt po bramkowym remisie. Jednak ten bet zbyt ryzykowny dlatego moim zdaniem lepiej zagrać BTS. Z pewnością stać nas na gola, może nawet dwa w Frankfurcie. Najgorszą niemiecką formacją jest obrona gdzie doszło do zmian po Mundialu. My natomiast mamy kim ukuć tym bardziej grając z kontry. Inną propozycją jest gol Milika. Roberta w Niemczech znają zbyt dobrze, by dać mu miejsce pod bramką Neuera. Z pewnością będzie on podwajany tak, że pożytku dużego z niego w tym meczu nie będzie. Sam Nawałka i Lewandowski mam nadzieję się tego spodziewają dlatego będzie on ściągał obrońców robią miejsce Milikowi, który jest rasowym napastnikiem potrafiącym uderzyć także zza pola karnego.
Obie strzelą: TAK - 2,10 WilliamHill ✅
Milik strzeli - 6,25 Unibet ⛔


Na koniec słowo do negowania typów na naszą kadrę. W październiku także było mnóstwo postów, gdzie stawiający na Polskę postradali zmysły. Pamiętajmy, że w piłkę gra zespół, a my dobrymi wynikami taki stworzyliśmy, który w piątek z pewnością wyjdzie maksymalnie skoncentrowany. Dla nas remis w Frankfurcie będzie podobnie smakować jak zwycięstwo w Warszawie.
 
aikman 460

aikman

Użytkownik
Mecz moim zdaniem jednak wygraja wiec zaryzykuje
Niemcy -1.5 kurs z Pinnacle dopisze pózniej.
Podpisuję się pod tym typem.Nie to żebym kibicował Szwabom bo zaraz posypia sie k**** z jasnego nieba,jednak na powtórkę nie ma co liczyć.
Ciężki mecz wyjazd tym bardziej.Co tu dużo gadać spodziewam się 2-0 nawet 3-0 a strzelenie bramki na tak trudnym terenie bedzie jak dla mnie sukcesem,a wiec...

-1,5 handicap Niemcy @ 1.85 bet365 ✅
oraz
Obydwie druzyny strzela gola NIE @ 1.66 bet365 ⛔

pozdrawiam ????
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
Dodam i ja cos od siebie.
Ktos z Was widze tutaj pisal o braku na LO. Dlaczego ? Jak dla mnie to oczywista jest gra na tej pozycji Jedrzejczyka. Owszem , moze i od dwoch,trzech kolejek nie dostaje miejsca w podstawowym skladzie w Krasnodarze ale jest wg mnie nr jeden na pozycje lewego obroncy w kadrze i to bez dwoch zdan.
Co do bramkarza rowniez widze tu na ten moment tylko Fabianskiego. Gra regularnie co kolejke w Swensea , weszli w sezon bardzo udanie , Lukasz jest chwalony na tle calej ligi. Co do Wojtka Szczesnego , to oczywiscie jak wiemy zaczyna od samego poczatku swojej gry w Romie blyszczec , co kolejka to lepsza parada ale jednak Szczesny zagral dopiero dwa mecze i uczy sie gry w Serie A. Na tle calego poprzedniego sezonu Fabianski zagral po prostu duzo duzo wiecej meczy. Przyjdzie czas i na Szczesnego , jesli dalej bedzie tak bronil w Romie to kto wie moze zagra na Euro 2016 jako podstawowowy GK
Ja widzialbym taki sklad:
Fabianski - Piszczek - Glik - Szukala (Pazdan) - Jedrzejczyk - Krychowiak - Jodlowiec (Maczynski) - Grosicki (Blaszczykowski) - Rybus - Milik - Lewandowski
Obecnie chyba lepiej na ŚO lepiej w parze z Glikiem wygladalby Pazdan ale chyba jednak nie bedzie on gotowy na mecz z Niemcami z powodu tej kontuzji łokcia. Zostaje wiec Szukala , ktory jednak w lidze tureckiej jeszcze nie zdazyl zagrac.
Obok Krychowiaka wydaje sie dobrym wyjsciem ustawienie Maczynskiego. W Niemczech zapewne na srodku zagra Kroos a wiec rowniez szczuply i zwinny zawodnik. Jodlowiec bardziej pasuje mi do gry ze Szkotami i Irlandczykami gdzie potrzebna jest sila fizyczna.
No i kwestia skrzydlowych. Kuba zmienil klub , ostatnio przez kontuzje w Dortmundzie bardzo malo gral. Jednak w kadrze wiemy dobrze potrafi sie zawsze odnalezc. Zobaczymy jaka decyzje podejmie Nawalka jesli chodzi i skrzydla.
Teraz krotko o druzynie Niemiec.
Loew zapowiada zwyciestwo nad Polakami. Jest pewny siebie ale to zrozumiale kiedy jestes trenerem mistrzow swiata chcesz wygrywac ze wszystkimi. My pokazalismy ze mozna wygrac z Niemcami. Zasluzone 2:0. Teraz jednak gramy we Frankfurcie i to Niemcy chca pokazac ze to byla wpadka a my podejdziemy do tego meczu nieco spokojniej . Bardzo cieszylbym sie z remisu i cennego dla nas 1pkt.
Sklad Niemiec wg mnie:
Neuer - Mustafi - Boateng - Hummels - Hector - Schweinsteiger - Kroos - Belarabi - Ozil - Gotze - Muller.
Brakuje mi snajpera , lowcy goli jakim bezwatpienia jak dla mnie byl zarowno i Miro Klose jak i Mario Gomez. Klose zakonczyl niestety juz kariere w reprezentacji a Gomez wciaz szuka formy. Cale szczescie dla Niemcow ze maja tak uniwersalnego i wszechstronnego pilkarza jak Muller ktory moze zagrac na skrzydle , na &quot;dziesiatce&quot; jak i na szpicy.
To tyle ode mnie moich przemyslen. Wynik i zwyciezce meczu jest bardzo trudno przewidziec dlatego opcje ktora proponuje to ponizej 3.5 gola w meczu - @1.50 - Bet365

????


 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Bardzo cięzkie spotkanie przed naszymi Orłami, nie oszukujmy się jesteśmy ekipą dużo gorszą jakościowo, ja upieram sie ze stwierdzeniem że barkuje nam rozgrywającego, kogoś z finezją kto rzuci dobrą piłkę do przodu. Nie mamy zbytnio co bać się o atak bo Milik z Lewym to wysoka półka, dobry bramkarz do tego jeden solidny stoper Glik i czyściciel w środku Krychowiak. Bardzo ciężko na bokach zarówno w obronie jak i ataku. Piszczek to juz nie ten sam piłkarz co pare lat temu. Jednak trzeba też poszukać pozytywów mianowicie Niemcy też nie zachwycają w tych eliminacjach, wiadomo teraz będą grać pod presją i na musie my jednak minimalny margines błędu mamy, to co mieliśmy z nimi ugrać ugraliśmy z nawiązką w Warszawie. Szalenie cięzki mecz do typowania, myślę że pokusze się o typ remis do 30min po bardzo ładnym kursie 1,8 w STS, myślę ze utrzymamy ten początkowy napród i dowieziemy remis przez pierwsze pół godziny. Więcej nie typuje bo chce zobaczyć sobie mecz w spokoju i wierzyć no bo co nam innego pozostało ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Męczy mnie ta spekulacja przed meczem. Normalnie Serce i Rozum z reklamy. ;) Pewnie każdy tak ma... Chcemy racji Serca... Niekoniecznie Polski nie stać na dobry wynik. Szukamy mankamentów, pokorni historii, zamiast pisać historię. Tabela mówi, że uchodźcy w Niemczech są gorsi od Polaków. ;) Do rzeczy:

Presja Niemcy. Ambicje u naszych chyba wysokie, albo to taka dziennikarska poprawność. Niemcy... Nasze prawdziwe mecze to Szkocja i Irlandia. Tu zaś szukałbym jakiejś dramaturgii - czerwonej, czy coś... wynik to sprawa otwarta. Lewandowski lał niemieckich bramkarzy, nie grając z Glikiem za plecami, z Krychowiakiem, z asami bramki jak Fabiański i Lewandowski. Porównajcie atmosferę z meczów Kowalczyków, Gilewiczów itp. Trole w sieci z naszej 9 robią drewno, tylko drewna nikt z FCBM nie puścił gdy chciał go MU... Mamy pozytywnie wściekłe skrzydła w pomocy, nieobliczalne - na Gruzji (byłem) - wejście Kuby ucieszyło nas bardziej niż wynik. Uważacie, że to nie buduje? Do Frankfurtu zdziwicie się ilu zawita Polaków. Lubimy takie chwile... a Niemcy mają na boisku mniej niemieckości niż my polskości.

Herr Kozojad ma tak naprawdę sporo zagwozdek a mówi co powinien. Fala mistrza słabnie. Widać. Uwaga na Kroosa i Muellera. Neuer ma stanowić tajemnicę dla Lewego? Jaką?

Cieszy mnie fakt, że pojawiają się głosy o X2. ;) Oby, oby - ja jednak wolę ten mecz tylko oglądać. ;) Większości życzę wtopy, odkujecie - oby na Gruzji. Tam jest potrzebny nasz doping.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
furman19 928

furman19

Użytkownik
Jestem tylko ciekaw jak Polacy kondycyjnie są przygotowani. Przypomnijcie sobie mecz z Irlandią od 70 minuty to była obrona Częstochowy. Nasi słaniali się na nogach wybijanie piłki byle do przodu. Przecież tamten mecz mogliśmy w końcówce przegrać, skończyło się dość szczęśliwie . Ja typuję zwycięstwo Niemiec 3:1 obym się mylił.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie w stylu serce vs. rozum. Nie brakuje mi wiary i nadziei a także patriotyzmu ale obiektywnym faworytem są w tym spotkaniu Niemcy.

Nie zmienia to jednak faktu, że bardziej pod presją jest własnie drużyna aktualnych mistrzów świata. Grają u siebie a pozatym będą chcieli za wszelką cenę &quot;zemścić się&quot; za ostatnią porażkę a to dodatkowo powinno podkręcić im emocje.
Dla Niemców, z punktu widzenia prestiżu to będzie najważniejszy mecz w grupie.

I tu właśnie szukam zakładów - trochę na emocje bo nasze Orły (jeżeli wytrzymają kondycyjnie pierwszą połowę) tanio skóry nie sprzedadzą i mają szansę nawet nieźle namieszać w niemieckiej obronie.

Niemcy - Polska - czy będzie czerwona kartka ? TAK
Kurs: 3.43 (STS)

Niemcy - Polska - czy będzie rzut karny ? TAK
Kurs: 3.21 (STS)


W obydwu przypadkach liczę na jakąś niefrasobliwą interwencję Boatenga, który może mieć problemy z zatrzymaniem zarówno Milika jak i swojego &quot;kolegi&quot; z Bayernu - Lewandowskiego.

Zobaczymy...
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Nie ma co się dużo rozpisywać. Faworytem są Niemcy i to nie podlega wątpliwości. Ale Panowie! Spotykają się dwie najlepsze defensywy w grupie. W tym meczu nie padną więcej niż 3 bramki, w tym moim zdaniem przynajmniej 1 dla Polski. Niemcy nie grają nic w tych eliminacjach, więc po czym wnioskujecie ten pogrom naszej kadry? Bo piłkarze Niemiec tak mówią? A co mają innego gadać zwłaszcza, że opinia publiczna jest żądna krwi po ich występie w Warszawie. Piszę to akurat oglądając mecz Holandia - Islandia. I powiem, Holendrzy też mieli zmieść Skandynawów, a obecnie wygląda to wręcz odwrotnie. Dodatkowo Niemcy będą osłabieni brakiem Reusa, a to czy zagra Oezil też nie jest pewne. Kursy na Polskę mocno lecą w dół, a to coś znaczy. Polacy będą bronić się całym zespołem od pierwszej minuty, więc wątpię aby w tym meczu stracili więcej niż 2 bramki.
Moje typy:
Niemcy-Polska H (0-1,5), Typ: 2 Kurs:2 totomix
Under 3,5, Kurs: 1,45 totomix
Niemcy under 2,5, Kurs: 1,65 totomix
 
T 10

tudeski

Użytkownik
Ja nie kombinuje przy wyniku, bo takie mecze mogą się kończyć bardzo różnie. To nie jest zwykły mecz...
Jednak warto spojrzeć na inne propozycje u buków. To na pewno będzie zacięty mecz, dużo walki, kartek na pewno się posypie. Do tego Niemcy mają szybkich graczy, na środku u nas zagra Krychowiak, który będzie musiał powstrzymywać kontry Niemców, a jak wiadomo, czasem trzeba taktycznie sfaulować na żółtko. Krychowiak to dla mnie pewniak dla tej przyjemności.
Mój typ:
Nie - Pol:Krychowiak G.
zawodnik : otrzyma kartkę
Typ: TAK

Kurs: 2.25 STS
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Obstawiając el ME w STS można niejako zneutralizować podatek, grając :
Trener Nawałka wystawi ten sam skład w obu meczach : Nie @ 1,15(było1,2)✅ ,kurs niewielki,ale pewniak,nie wyobrażam sobie aby nie dał zagrać drugiemu bramkarzowi ktokolwiek nie broniłby z Niemcami,obrona i atak mogą być może zagrać bez zmian,w pomocy pewnie zagra ktoś zorientowany bardziej ofensywnie z Gibraltarem.

E:&quot;Obrońca Borussii Dortmund Łukasz Piszczek oraz pomocnik Lecha Poznań Karol Linetty opuścili zgrupowanie reprezentacji Polski i nie zagrają w meczu eliminacji mistrzostw Europy z Gibraltarem.&quot;

Czyli już weszło.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hralik 0

hralik

Użytkownik
Witam wszystkich, to mój pierwszy post.

Co do wyniku meczu to wolę odpuścić typowanie bo ciężko o obiektywizm. Natomiast typ który wybrałem to żółta kartka dla Łukasza Szukały. Głównym argumentem jakim się kieruję jest to, że Łukasz ma na koncie już 2 żółtka a następny mecz gramy z G ibraltarem więc warto złapać dzisiaj 3 kartonik i pauzować w meczu w którym można sobie na to pozwolić. Tym bardziej, że kwestia awansu rozstrzygnie się prawdopodobnie w ostatnich meczach ze Szkocją i Irlandią.
W poprzednim meczu z Niemcami Szukała także zobaczył kartkę, dzisiaj mecz będzie wyglądał podobnie więc tym bardziej możemy spodziewać się powtórki z rozrywki.

Łukasz Szukała otrzyma żółtą kartkę: tak
kurs: 2,30 Milenium
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Niemcy vs Polska / over 4,5 kornera w 1 polowie @ 1.74 Betsson ✅

Tutaj ryzykuje w strone kornerow w pierwszej polowie. Pierwszy mecz nasz przeciwko Niemcom w eliminacjach, przedstawił system gry jaki zagrają także w dzisiejszym meczu. Polska zamknie sie i bedzie starala sie wyprowadzać kontry, Niemcy beda atakowac zapewne od poczatku starajac sie strzelic szybko bramke by nie wprowadzać nerwówki. Polska z 10 grajkami we wlasnym polu karnym (obrona częstochowy), Niemcy z 10 zawodnikami przed polem karnym Polaków...mysle, ze kornery beda wpadac. Linia jak najbardzej do przebicia a i kurs niezły
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
W drugiej połowie Polacy obudzą się
To prawda, tylko będzie to przebudzenie z ręką w nocniku, bo będzie już pozamiatane. Tak jak ktoś napisał: u nas coś drgnęło, ale nadal jesteśmy średniakiem. Zwycięstwo i to pierwsze, to przypadek i łut szczęścia.
Czytając niektóre &quot;analizy&quot; to wynika z nich, że Niemcy nie mają dziś żadnych szans.
Dlatego gram dziś azjana -1 na Niemców
Kurs ktoś podał, a że się zmienia, to nie powielam
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
4.9. 20:45
Niemcy - Polska
over 30,5 karnych punktow @1.8 8/10 paddy

Co to za linia haha? Spodziewalem sie wiekszej. Raz, ze Rizzoli mega overowy sedzia http://de.soccerway.com/referees/nicola-rizzoli/44754/ a dwa, ze w meczach Polski z Niemcami kartki regularnie padaly - ostatnio 5 zoltych. To, ze nie jest to zwykly mecz eliminacyjny to nawet nie trzeba pisac. Dla mnie najlepszy bet tych eliminacji i wchodze grubo ???? W bet365 to samo stoi po @1.61.

zolta kartka - 10 punktow
czerwona kartka - 25 punktow
dwie zolte - 35 punktow
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Niemcy - Polska
Powyżej 3.5 kartek @ 1.62
Krychowiak otrzyma kartkę @ 2.20


Czeka nas dziś bardzo trudne spotkanie we Frankfurcie, to gospodarze będą drużyną która częściej utrzymywać się będzie przy piłce, my za pewne będziemy liczyć na grę z kontry.
Nie szukam w tym spotkaniu żadnych handicapów, po prostu moim zdaniem warto zagrać ilość kartek.
W spotkaniu w Warszawie, sędzia pokazał 5 kartoników, dziś próg 3.5 - moim zdaniem bardzo zaniżony i warty gry.
Tym bardziej warto grać kartki jeśli sędzią jest taki gość jak Włoch - N.Rizzoli.
Ostatnie spotkanie jakie sędziował to AS Roma - Juventus, które odbyło się w ostatni weekend - a Rizzoli pokazał w nim aż 8 kartoników.
kursy z betano​
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę hurraoptymizm co do kartek. Wczoraj nawet o tym samym dyskutowałem z @Grac45 i wspominaliśmy sytuację z meczu Polska- Szkocja. Wtedy też była linia 3,5 na kartki i co lepsze sędziował Hiszpan, a oni jak wiemy w Primera Division się nie cackają i kartkują jak leci na prawo i lewo. Wtedy też się wydawało jak to @Hansa napisał, że to &quot;Najlepszy bet tych eliminacji&quot; bo wiadomo Szkoci nogi nie odstawią, a Polacy też mieli Krychę i paru innych kandydatów do kartek. No a jak się wtedy skończyło? A no raptem 3 kartkami żółtymi. W dodatku pamiętacie jak Szkot prawie urwał nogę Lewemu? A no i za ten faul wtedy nawet żółtej kartki nie dostał wtedy...
Wiadomo dziś nowy mecz, inny sędzia.
Ale jakoś niemiecki manschaft kojarzy mi się, że kartek nie dostaje, grają bez fauli, nie ma takiego przecinaka w ich szeregach, z przodu raczej sami artyści i tacy techniczni gracze niż grający na faul. Owszem sytuacja meczowa nieraz tego wymaga.
Jedynie mam na celu przestrogę przed szaleństwem wspominajać nieco historii z tych eliminacji. A jak będzie zobaczymy dziś wieczorem. Powodzenia ;)
 
A 85

aksior

Użytkownik
Patriotyzm widzę pełną gębą na forum w mediach i wśród ludzi ???? )) Niemal wszędzie sami optymiści wokoło od tygodnia że Polska wygra albo zremisuje- ale to FIKCJA!
W bukmacherze nie ma sentymentów albo ogrywasz buka albo on *** cie bez wazeliny ????
Fakty są istotne a nie nadzieje...Niemcy mistrz świata rozgromił(trochę innym ale podobnym składem) Brazylię 7:1 (grali koronkowo i genialnie). Niemcy z Polską przegrywając 0:2 oddali 21 strzałów z czego 12 celnych, mieli 62% posiadania piłki. ten mecz im po prostu nie wyszedł-wypadek przy pracy i genialna forma i szczęście Szczęsnego pozwoliło nam uniknąć klęski już w tamtym meczu...kto oglądał obiektywnie tamten mecz, albo obejrzy chociaż skróty, ma świadomość bez pobudek patriotycznych, że Polacy wówczas kolokwialnie mówiąc &quot; wygrali w lotto&quot; Ale nie oszukujmy się - dwa razy w lotto się nie wygrywa ???? Polacy na połowie Niemiec byli może ze cztery razy a w polu karnym dwa razy z czego dwie szanse wykorzystali...ten mecz dla nich już do połowy mógł się skończyć 3 lub 4 do zera...Po prostu zabrakło skuteczności celności i obronił nas instynkt szczęsnego...kto pamięta mecz wie pewnie o czym mówię- cały przebieg meczu to strzały w światło bramki albo tuż obok Bel Arabiego (chyba ze 4-5) Getze, Schurrle, Mullera, czy poprzeczka Podolskiego...
pierwsza bramka która podbudowała Polaków bo słabym meczu(bo się tylko bronili) to ewidentny błąd Neuera, który dla swojej drużyny niepotrzebnie wychodził w kierunku źle pokrytego Milika. dlatego trochę ze śmiechem na twarzy patrzę i czytam na niektóre wypociny że dzisiaj wygramy albo remis ???? )) wg mnie nie ma takiej opcji- bo Niemcy nas po prostu rozjadą jak walec! ???? ( przypuszczam że spokojnie pokryją handicap -2 a nawet handi -3 po kursie w granicy 6.0
Dlaczego tak uważam?
Argumenty:
muszą zacząć grać i wyjść na lidera tabeli, w pierwszym meczu przegrali dzięki swojej nieskuteczności gdzie spokojnie mogli z 5:0 prowadzić...
atutem dzisiaj będzie ich publiczność i ich stadion...przecież to mistrz świata który rozwalił Brazylię 7:1 bo grali koronkowo i skutecznie...
jak ktoś pisze że nie gra Reus to Niemcy są osłabieni...a widzieliście co robił rezerwowy Bel Arabi w pierwszym meczu?oni po prostu maja na każda pozycję zamiennika o klasę przewyższający naszych...;/
Polska to nadal średniak jeśli chodzi o kolektyw piłkarski
spokojnie widzę dzisiaj over 3,5 a najpewniej zagram grubiej handi -2 (kurs w fortunie 3.1) na Niemców albo handi-3 (kurs w okolicy 6zł w sts/fortuna) na Niemców za jakieś 150zeta bo w bukmacherce nie ma sentymentów ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom