>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do imprez mistrzowskich 2016

Status
Zamknięty.
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Szwecja-Czarnogóra
Czarnogóra+7 1.94 1xbet
⛔⛔⛔
Reprezentacja Trzech Koron kontynuuje przebudowę. Po Igrzyskach zmiana trenera i rezygnacja z gry w kadrze tęczowego kapitana i Anderssona w bramce. Karlsson dowodził blokiem defensywnym kadry, podobnie jak robi to we Flensburgu, więc teraz Kristian Andresson będzie musiał ułożyć grę w obronie w oparciu o inne ogniwa. Do tego brak Mattiasa Anderssona w bramce, który potrafi w niej wyczyniać cuda. Dodatkowo kontuzjowany jest Palicka, więc wiele powinno zależeć od Appelgrena, a jego zastępcą będzie Mikael Aggefors. Jeżeli chodzi o braki u gospodarzy, to nieobecny będzie również Andreas Nilsson, który zmaga się z urazem pleców, a w jego miejsce wskakuje Fredric Pettersson. Czarnogórcy za to wykonują ciągłe postępy. Pokazali już na EURO w naszym kraju, że potrafią powalczyć nawet z najlepszymi. Nie dali większej plamy z żadną drużyną i zawsze balansowali na różnicy kilku bramek. Przykładem ich dobrej gry był pojedynek z Duńczykami, gdzie polegli tylko dwoma trafieniami. Rozwój tej bałkańskiej ekipy widać również w transferach ich reprezentantów. Wcześniej Melic przechodził do PSG, a ostatnio do Vardaru trafił Vuk Borozan, który radzi sobie nieźle w drużynie mistrzów Macedonii i zbiera bezcenne doświadczenie w Lidze Mistrzów. Wprawdzie większość kadry Czarnogóry to nie są głośne nazwiska, ale jako drużyna funkcjonują coraz lepiej i moim zdaniem mogą powalczyć ze Szwedami, dla których to pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca.
Uważałbym na tę Czarnogórę:
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/642294/skandal-w-czarnogorze-byli-reprezentanci-przerwali-trening-kadry-selekcjoner-pod
Czarnogóra na dzień przed meczem wyleciała na to spotkanie bez trenera, a także z wewnętrznymi zawirowaniami, nie świadczy to dobrze na korzyść typu.
Patologiczna sytuacja, ale info na sf wyszło już po tym, jak zaplanowałem sobie ten bet ???? Takie rzeczy to chyba tylko na Bałkanach :O
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Szwecja-Czarnogóra
Czarnogóra+7 1.94 1xbet


Reprezentacja Trzech Koron kontynuuje przebudowę. Po Igrzyskach zmiana trenera i rezygnacja z gry w kadrze tęczowego kapitana i Anderssona w bramce. Karlsson dowodził blokiem defensywnym kadry, podobnie jak robi to we Flensburgu, więc teraz Kristian Andresson będzie musiał ułożyć grę w obronie w oparciu o inne ogniwa. Do tego brak Mattiasa Anderssona w bramce, który potrafi w niej wyczyniać cuda. Dodatkowo kontuzjowany jest Palicka, więc wiele powinno zależeć od Appelgrena, a jego zastępcą będzie Mikael Aggefors. Jeżeli chodzi o braki u gospodarzy, to nieobecny będzie również Andreas Nilsson, który zmaga się z urazem pleców, a w jego miejsce wskakuje Fredric Pettersson. Czarnogórcy za to wykonują ciągłe postępy. Pokazali już na EURO w naszym kraju, że potrafią powalczyć nawet z najlepszymi. Nie dali większej plamy z żadną drużyną i zawsze balansowali na różnicy kilku bramek. Przykładem ich dobrej gry był pojedynek z Duńczykami, gdzie polegli tylko dwoma trafieniami. Rozwój tej bałkańskiej ekipy widać również w transferach ich reprezentantów. Wcześniej Melic przechodził do PSG, a ostatnio do Vardaru trafił Vuk Borozan, który radzi sobie nieźle w drużynie mistrzów Macedonii i zbiera bezcenne doświadczenie w Lidze Mistrzów. Wprawdzie większość kadry Czarnogóry to nie są głośne nazwiska, ale jako drużyna funkcjonują coraz lepiej i moim zdaniem mogą powalczyć ze Szwedami, dla których to pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca.
Uważałbym na tę Czarnogórę:
http://sportowefakty.wp.pl/pilka-reczna/642294/skandal-w-czarnogorze-byli-reprezentanci-przerwali-trening-kadry-selekcjoner-pod
Czarnogóra na dzień przed meczem wyleciała na to spotkanie bez trenera, a także z wewnętrznymi zawirowaniami, nie świadczy to dobrze na korzyść typu.
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Niemcy (-6,5) - Portugalia @ 1.90 bet365
Zaczynamy eliminacje. Brązowi medaliści z Rio mierzą się u siebie z Portugalią - europejskim średniakiem, który jednak w ostatnich latach poczynił niezły progres. Niemcy świetna gra na IO. Zaliczyli tam kilka imponujących wyników jak np. ćwierćfinałowy triumf nad Katarem 34:22. W meczu o brąz ograli Polaków 31:25. Tutaj może nie pokryli linii 6,5, ale tutaj mówię o Portugalii, a nie o Polsce czyli dwie klasy niżej. Portugalczycy natomiast w ostatnich meczach o punkty odpadli z walki o MŚ przegrywając z Islandią 26:23 i wygrywając u siebie 21:20. W tym roku mieli dobre wyniki w meczach towarzyskich ogrywając Katar, Słowację czy Holandię. Wszystko jednak dużo słabsze zespoły niż Niemcy, no i pamiętajmy, że nie były to mecze o punkty. Jeżeli Islandia u siebie wygrywa z nimi trzema bramkami to Niemcy spokojnie mogą ośmioma - dziewięcioma moim zdaniem. Kurs na tą linię już spadł z 1.95 do 1.9, do 19.00 może jeszcze spaść, polecam zagrać.
 
marcysko 841

marcysko

Użytkownik
Szwecja vs. Czarnogóra over 50.5 bramek
2.03 1xbet

✅
Biorę się za ten sam mecz, co użytkownik wyżej. Z mojego punktu widzenia wybrałem sobie bardzo ciekawy typ mając na uwadze sytuację w obu drużynach. Moim zdaniem gracze z Bałkanów ten incydent zostawią w szatni i na te 60 minut wyjdą zmotywowani aby jednak jak najlepiej reprezentować swój kraj na wyjeździe. &#39;Przemeblowanie&#39; w reprezentacji Szwecji oraz brak kilku zawodników może zaowocować lukami w defensywie, które skrzętnie będą wykorzystywać gracze z Bałkanów. Z drugiej strony z pewnością trenerzy Szwedów pragną u siebie wygrać jak największą różnicą bramek aby na dość trudny bałkański teren pojechać z solidną zaliczką. Reprezentanci Szwecji to gracze piastujący miejsce w wielu solidnych klubach w Europie a także w szwedzkim IFK Kristianstad grającym w Lidze Mistrzów z całkiem ciekawymi wynikami. Nie ma sensu żebym się opierał na H2H z przed dwóch czy czterech lat. Po prostu moim zdaniem linia 50.5 bramek jest jak najbardziej do pokrycia.
Bilans dwumeczu aż takiego znaczenia nie ma, ponieważ gramy tutaj w grupie, a nie bezpośredni pojedynek między dwoma drużynami./Macko18
Edyta: Fakt, masz rację ;)
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Turcja - Kosovo
Typ: Turcja -9,5 / @1,90 B365⛔

Bardzo ciekawy i interesujący typ w eliminacjach do ME 2020... Turcy po rozczarowującej porażce z Belgią w kwalach do ME muszą się pogodzić z tym, że muszą walczyć o kwalifikacje ale do turnieju, który odbędzie się dopiero za 38 miesięcy. W mediach społecznościowych w Turcji duża pompa, można znaleźć hasło drużyny narodowej na kwalifikacje brzmiące: &quot;now or never&quot;. Zawodnicy reprezentacji Turcji to przede wszystkim zawodnicy występujący w barwach Besiktasu Stambuł, hegemona na krajowym podwórku, ciekawie prezentującego się w europejskich pucharach. Natomiast reprezentacja Kosowa dopiero raczkuje. Na wyjazdach płacą frycowe, najmniejsza porażka 9cioma bramkami, również z innym outsiderem, Włochami. Spodziewam się dzisiaj lania ze strony Turków.

Białoruś - Rumunia
Typ: Rumunia lub remis / @2,42 Betsson✅
Ja idę w drugim typie z grubej rury. Rumuńska piłka ręczna przeżywa renesans. W LM ciekawie prezentuje się jej mistrz Dinamo Bukareszt, a reprezentacja w końcu poważnie włączyła się do walki o awans na pierwsze od 1996 roku mistrzostwa europejskiego czempionatu. Kadra Białorusi przeżywa dogłębne zmiany i jest odmładzany. Białoruś dzisiaj wystąpi bez: Siarhieja Rutenki, Borisa Pukhovskyego Maxima Babicheva. Natomiast Rumunii przystąpią do tego spotkania pod wodzą nowego trenera, wybitnego generała, obecnego trenera FC Barcelony - Xaviego Pascuala. Białoruś już w ostatnich meczach towarzyskich przedeliminacyjnych ze Szwajcarią pokazała, że są do pokonania przez europejskich średniaków (porażka 24:30 i remis 27:27). Powodzenia!
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Islandia - Czechy @ Czechy +2,5 @ 1,80 (Oddsring) ✅✅✅

analizę tego spotkania warto rozpocząć od informacji że nigdy w historii reprezentacja Islandii nie wygrała z Czechami. H2h między tymi dwoma zespołami wynosi 3 remisy oraz zwycięstwo Czechów. Wynika z tego że Skandynawowie mają zawsze duże problemy z naszymi południowymi sąsiadami. Jednakże uważam że drużyna Islandii poczyniła ostatnio ogromne postępy, poniewaz kilku zawodników jak: Aron Palmarsson, Aleksander Peterson, Amor Atlason czy Asgeir Orn Hallgrímsson i to właśnie Islandczycy będą faworytem dzisiejszego spotkania. Jednak reprezentacja Czech na czele z jednym z najlepszych zawodników na świecie - Filipem Jichom, zawodnika Barcelony. Uważam że będzie to zacięty, wyrównany mecz i wynik będzie otwarty do samego końca i będzie oscylował około remisu.

Piłką ręczną interesuję się od dziecka i sam gram w I lidze, ale nigdy nie interesowałem się pod kontem zakładów bukmacherskich. Dlatego proszę o opinię expertów od tej dyscypliny z sportu ????

Nie rozumiem tego zdania. Możesz to poprawić, bądź wyjaśnić mi, o co w nim chodzi?

Wymienieni zawodnicy, jeszcze kilka sezonów temu (gdy choćby grali z Czechami i przegrali) byli bardzo utalentowani, ale brakowało im czegoś żeby wejść na ten wyższy poziom, głównie ze względu na wiek. Najbardziej to dotyczy chyba największej gwiazdy tej kadry Palmarssona. I to sprawia że teraz są dużo wyżej notowania od Czechów niż jeszcze jakiś czas temu. Ale uważam że jednak to będzie wyrównany mecz. Jicha będzie ciągnął Czechów przez ten mecz (jeżeli zagra bo nie mogłem nigdzie znaleźć informacji na temat powołań

Po pierwsze powrót Jichy do kadry to jeden z głośniejszych newsów dotyczących tych eliminacji. Po drugie, skoro sam grasz, to wiesz, że jeden zawodnik, bez większej pomocy innych, nie wygra meczu z drużyną, która jest dość wyraźnie faworyzowana i ma w swoim składzie kilka znaczących postaci./Macko18


Jakoś przeoczyłem powrót Jichy. Owszem gram i wiem że taki rozgrywajacy jak Filip Jicha weźmie na siebie ciężar zdobywania goli tak jak to robił za Michaela Bieglera Michał Jurecki w reprezentacji Polski. Tak jak widzisz, typ wygrany i Jicha rzucił spora liczbę goli.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Macedonia - Ukraina
TYP : Ukraina +6,5 @2,03 forbet ✅
Macedonia już nie jest taką drużyną jak kiedyś w tej chwili to zwykły przeciętniak, niewiele odbiegający poziomem od dzisiejszych rywali.Ukraińcy na przestrzeni 2 lat, więcej niż 6 bramkami przegrali jedynie z reprezentacją Polski. Patrząc w statystyki i historię meczów gospodarzy, na przestrzeni lat widać powoli zmieniający się kolor zielony na czerwony. Ukraińcy, podobnie jak Rumuni ostatnio zaliczają spory progres, i w obecnym składzie na pewno mogą powalczyć z Macedończykami.
OFFTOP : Jakby ktoś chciał więcej moich typów na dziś, to znajdują się w temacie, niestety nie mam czasu na pisanie analiz, a nie będe tutaj wrzucał suchych typów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Węgry - Łotwa 2 +11.5 1.95 3/10 pinnacle ✅
24-16

Ktoś walił Węgrów w pinnacle i juz wywindowany spread do +11.5 musze wziąć.
Buki otwierały tu przy niskich limitach na poziomie -8, więc move o 3.5 gola.
Za dużo, -10 raczej by wystarczyło spokojnie. Nie wykluczam nawet, że te opening lines były całkiem poprawne.
Węgrzy bez Laszlo Nagy, jakoś powątpiewam w katowanie rywala bez opamiętania.
Ta Łotwa nie taka wcale słaba. W kwalach do MŚ odpadła tylko poprzez mniej goli na wyjeździe, grając dwumecz jak równy z równym z Białorusią. Z kolei ta sama Białoruś kilka miesięcy wcześniej w polskich ME wyszła z grupy i w Main Round tylko z Francją dostała większe lanie. Dodam jeszcze, że Rutenka w ME zmagał się z kontuzjami i był cieniem samego siebie, a już w czerwcowym dwumeczu z Łotwą grał na wysokich obrotach (17 goli łącznie w dwumeczu).
Zatem po pierwsze Węgrzy by musieli mieć aż taką różnicę klasy w umiejętnościach, a po drugie musiałoby im sie chcieć demolowac rywala. W oba czynniki tu wątpię.


Co do typów innych userów. Rumunia po @6+ była dobra, ale teraz już pokorygowane i granie po 2.70-3.00 mija się z celem. Sam nie wykluczam, że skuszę się na Białoruś -1.5 po @2. Niemcy -6.5 to raczej poprawna linia, Portugalia potrafi być groźna. Absolutnie bym się na to nie rzucał.
No i z tą jutrzejsza Czarnogórą od Macko18 mam spory zgryz. Niby wewnętrzne problemy gości, trener out i zespół poprowadzi asystent. Jednak sportowo nie ma raczej przepaści na kosmiczne +8. Trochę męczy mnie też +4 na Serbów w Gdańsku. OK nie ma Stanica i Nikcevica w porównaniu z wymęczonym przez naszych 29-28 na Euro w styczniu, ale +4 to nadal sporo. Jakieś opinie?

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Węgrzy swój mecz z pewnością wygrają ale nie wydaje mi się aby różnica zwycięstwa była duża. Świetnie całą sytuacje zobrazował Harry Hole. Kursy na dodatni handicap nadal idą w górę więc warto spróbować. Na chwilę przed meczem (+10.5) na Łotwę jest kurs 2,35 w Unibecie. ✅
Słowo jeszcze nt. jutrzejszego meczu naszej reprezentacji. Z Serbią zawsze graliśmy na styk, mecze wygrywaliśmy w ostatnich sekundach. Podobnie było na ostatnich ME w naszym kraju gdzie Szmal w końcówce wyciągnął karnego. Choć na turnieju w styczniu Serbowie nie mieli paru podstawowych, ważnych dla zespołu zawodników to i tak zdołali się nam postawić. Dziś mimo braku paru gwiazd w reprezentacji Serbii które przez lata napędzały drużynę z Bałkanów to nadal ta drużyna może nam napsuć sporo krwi. Mają przecież takich zawodników jak Petar Nenadic czy Nemanja Zelenovic.
W naszej reprezentacji jakiś większych zmian nie ma. Z bardziej wartościowych zawodników zabraknie Michała Jureckiego z wiadomych przyczyn. Jest paru młodych którzy pewnie dostaną swoją szansę na grę. Na papierze nasz zespół wygląda lepiej ale Serbia to zespół z którym gra się nam wyjątkowo ciężko.
Polska - Serbia (+4) 1,80 Betsson ✅
Islandia gra często bardzo radosny handball. Mają bardzo dobrą ofensywę, w drugiej linii Palmarsson, Atlason i Petersson, ale z kolei w obronie jest znacznie gorzej. Lubią pójść na wymianę ciosów, przez co wyniki w ich spotkaniach potrafią oscylować w granicach 60 bramek lub wyżej (w styczniu na ME nawet prawie 80 nabili z Białorusią). W tych eliminacjach już raz zaliczyli wpadkę, z Portugalią przegrywając 20-21. Teraz trudniejszy mecz, bo zmierzą się z Czechami, których znów prowadzić będzie Jicha. Ci również w swoich spotkaniach osiągają wysokie wyniki, więc liczę, że i dziś w spotkaniu między tymi drużynami kibice będą mogli zobaczyć dużo goli.

Islandia -€“ Czechy over 53,5 1,72 Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
power30 18K

power30

Forum VIP
Polska - Serbia
W ostatnich latach niemal każdy pojedynek Polaków i Sebów był niezwykle zacięty i rozstrzygał się w końcówkach. Wyjątkiem był tylko mecz ME w 2012 w Serbii, gdzie wówczas gospodarze sięgneli bo srebny medal. Polacy na IO zajęli 4. miejsce. Wg mnie wynik był dużo lepszy niż gra, jeśli będziemy patrzeć przez pryzmat całego turnieju. Biało-czerwoni świetnie zagrali w ćwierćfinale oraz półfinale. Nadal w kadrze nie może zagrać Jurecki, który dochodzi do siebie po przebytej kontuzji. Jednak etatowi rozgrywający, tacy jak: Jurkiewicz, Lijewski czy Bielecki nie mają wartościowych zmienników. Wiadomo przecież, iż nie są w stanie grać przez 60. minut na pełnych obrotach, co stwarza szansę dla rywala. Po IO z kadrą pożegnał się również B. Jurecki, co sprawia iż Syprzak nie ma wartościowego zmiennika. Dla mnie stawianie na Kusa jest absurdem, gdyż często łapie kary, a do tego często mijany jest przez rywali jak tyczki. Taki plus, iż w pełnej dyspozycji jest Jurkiewicz. W Serbii również mamy zmianę pokoleniową, gdyż z różnych przyczyn zabraknie Stanicia, Ilicia, Vujina czy Toskicia. Jednak Stojkovic powinien godnie zastąpić obrotowego. Na rozegraniu jest bramkostrzelny Nenadic, który ostatnio napsuł nam mocno krwi czy też Zelenovic, który bardzo solidnie prezentował się w barwach Wisły. Na skrzydle m.in. Djukić, który w Vive pokazuje się z bardzo dobrej strony. Tak jak wspomniałem w ostatnich latach, spotkania tych drużyn rozstrzygały się w końcówkach. Obie reprezentacje borykają się z różnymi problemiami, tak więc sądzę iż wynik będzie oscylował w granicach remisu. Wg mnie rozsądne jest granie handicapu w stronę gości.
Serbia (+3,5) @ bah ✅
Nie podałeś kursu./Macko18
 
S 0

skoti

Użytkownik
Mam pytanie, czy w jutrzejszym meczu Czechy - Macedonia, ta druga ekipa będzie grała w jakimś osłabieniu? Kurs na Macedonie 3.06 trochę mnie dziwi
z góry dziękuje za odpowiedź
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Parę postów wyżej opisywałem mecz Islandii z Czechami. Z racji słabej skuteczności w ataku z obu stron ( Islandia 35%, Czesi 32%) niestety nie udało się pokryć linii. Mimo tego ponownie stawiam na over w meczu reprezentacji Islandii. Tak jak już wspominałem, stawiają oni na szybki atak i grę ze skrzydłami. W obronie często uciekają się do fauli, które kończą się karnymi. Czechom zafundowali sześć rzutów z 7m.
Ukraińcy w środę przegrali z Macedonią. Mecz bez większej historii. Tym razem zagrają przed własną publicznością jednak o korzystny wynik będzie ciężko. Trzeba wspomnieć, że Ukraińcy potrafią grać ostro co zarazem odbija się na karach. Linia moim zdaniem zbyt niska.
powyżej 49,5 1,85 Betsson ✅
Polacy wczoraj się nie popisali przegrywając z Serbią. Największy żal można mieć do weteranów którzy zawiedli. Zbyt luźna obrona nie pozwalała na podgonienie przeciwnika. Można mieć różne zdanie ale mi się wydaje, że widać brak Grabarczyka nie tylko w ostatnim meczu ale i na ME czy IO. Nasza reprezentacja potrafi jednak odrodzić się jak Feniks z popiołów i sądzę, że poradzą sobie z rywalem. Rumunia jednak o klasę gorsza od naszego ostatniego rywala. Jeśli poprawimy grę w obronie to jestem spokojny o naszą reprezentację.
Polska wygra 1,70 Betsson ⛔
Zastanawia mnie też dodatni handicap na Białoruś (na tą chwilę +6.5 1,9 Betsson) ✅. Serbia z nami zagrała bez większych zmian. To musi odbić się na zawodnikach i pewnie więcej będą grać rezerwowi co powoduje, że siła w ataku spada diametralnie.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Można mieć różne zdanie ale mi się wydaje, że widać brak Grabarczyka nie tylko w ostatnim meczu ale i na ME czy IO.
Można mieć różne zdanie, ale co osiągnęła Iskra z Grabarem, a co z Kusem w centrum defensywy? Obaj to drewna do rąbania w obronie, ale w ostatnim czasie Talant ma pod swoim okiem właśnie Mateusza i naturalne jest, że na niego będzie stawiał, bo to jego pomysł na naszą obronę. To, że w kadrze na razie to w ogóle nie działa to inna bajka. Wrócił koszmar z IO, czyli oprócz braku pomysłu w ataku dziurawa obrona. Powtórzę się, ale za Bieglera nie było ofensywy, ale na obronie to Niemiec skupiał się mocno i wyglądało to solidnie. Cenię Talanta za to, co do tej pory zrobił w klubach, ale reprezentacje to inna bajka i na razie w tej kategorii Kirgiz wypada blado, jak nie gorzej. Stracić 20 bramek do przerwy to jest dramat, wręcz coś niedopuszczalnego. Bardzo obawiam się meczu w Rumunii, bo już w pierwszym meczu Pasqual pokazał ile znaczy trener dla drużyny. Wywieźli cenne dwa punkty z Białorusi, a z nami broni też nie złożą. Jak Kaczka wreszcie nie ruszy dupy i nie wróci na swój poziom sprzed urazów, jak Lijek nie zacznie grać swojej piłki ręcznej i jak nasi nie zaczną mocno pracować na nogach w obronie, to może być blado. Tak, wiem, czarny scenariusz, ale na razie nie mam powodów do pozytywnego myślenia. Obym je miał po tym meczu wyjazdowym, ale na Naszych po 1.70 to ja się nie zdecyduję, wolę pozostać wolnym obserwatorem.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Można mieć różne zdanie, ale co osiągnęła Iskra z Grabarem, a co z Kusem w centrum defensywy? Obaj to drewna do rąbania w obronie, ale w ostatnim czasie Talant ma pod swoim okiem właśnie Mateusza i naturalne jest, że na niego będzie stawiał, bo to jego pomysł na naszą obronę. To, że w kadrze na razie to w ogóle nie działa to inna bajka. Wrócił koszmar z IO, czyli oprócz braku pomysłu w ataku dziurawa obrona. Powtórzę się, ale za Bieglera nie było ofensywy, ale na obronie to Niemiec skupiał się mocno i wyglądało to solidnie. Cenię Talanta za to, co do tej pory zrobił w klubach, ale reprezentacje to inna bajka i na razie w tej kategorii Kirgiz wypada blado, jak nie gorzej. Stracić 20 bramek do przerwy to jest dramat, wręcz coś niedopuszczalnego. Bardzo obawiam się meczu w Rumunii, bo już w pierwszym meczu Pasqual pokazał ile znaczy trener dla drużyny. Wywieźli cenne dwa punkty z Białorusi, a z nami broni też nie złożą. Jak Kaczka wreszcie nie ruszy dupy i nie wróci na swój poziom sprzed urazów, jak Lijek nie zacznie grać swojej piłki ręcznej i jak nasi nie zaczną mocno pracować na nogach w obronie, to może być blado. Tak, wiem, czarny scenariusz, ale na razie nie mam powodów do pozytywnego myślenia. Obym je miał po tym meczu wyjazdowym, ale na Naszych po 1.70 to ja się nie zdecyduję, wolę pozostać wolnym obserwatorem.
Ostatni trenerzy naszej kadry mieli swoich pupili w obronie. Dla Biglera był to Grabar, po którego Niemiec ściągnął także do klubu. Podobnie jest z Mateuszem który gra w Vive. Grabarczyk nie dostanie powołania bo ma na pieńku z Dujszebajewem więc jedynym rozwiązaniem jest Kus. Moim zdaniem nie trzyma on tak mocno obrony jak jego poprzednik jednak zgodzę się, że obaj to drewno.
Nasza reprezentacja to zawsze niewiadoma, a z Serbami zawsze nam się grało bardzo ciężko. Ostatnie turnieje to dobrze przedstawiają. Mieliśmy szybko wracać z IO, a dojechaliśmy do końca. W obronie kulejemy jednak trzeba zaznaczyć, że w ważnych momentach ta drużyna potrafiła się sprężyć. Jeżeli przegramy w niedzielę to sytuacja będzie bardzo ciężka więc o motywację zawodników nie będzie ciężko. Mam nadzieję, że wnioski zostaną szybko wyciągnięte i wygramy na trudnym terenie.
 
miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Holandia - Węgry
Na ten mecz bym uważał, bo Holendrzy stawią opór i żadnych handicapów bym nie grał, bo co prawda wywieźć zwycięstwo powinni to pogromu nie przewiduje.Holendrzy to jednak wesoły, szybki handball i spodziewam się overa. Dlatego moja propozycja
Węgry i over 51,5 gola @2,4 iforbet
✅
Solidny kurs warty zaryzykowania.
Belgia - Francja
Tutaj odpuszczam już całkowicie, linia +10,5 bardzo dobrze wystawiona i wszystko może się zdarzyć.
Portugalia - Słowenia
Tutaj ktoś zdecydowanie przesadził z kursem na Słoweńców.Gospodarze głupie straty z Niemcami, fatalny mecz, a trzeba pamiętać,że Szwajcarzy omal nie zatrzymali wczoraj naszych zachodnich sąsiadów. Po tak słabym meczu Portugalczyków, kurs dla mnie jest nieporozumieniem. W dodatku śmiesznie niska linia 53,5. Portugalczycy grają bardzo szybko, nie ma dużo fauli, pada masa bramek w ich meczach.
TYPY : Słowenia @1,5 forbet ⛔
Słowenia i over 53,5 gola @2,7 forbet perełka dnia ⛔
Słowenia -1,5 @1,76 bet365 ⛔
Tutaj zaskoczenie kompletne...

Łotwa - Dania
Zdecydowania za wysoka linia na gospodarzy, rzadko się zdarza, żeby gospodarz dostał +10,5 na własnej hali, na poziomie reprezentacji. Mecz typowo underowy, Łotwa postawiła się Węgrom, natomiast Duńczycy u siebie zwyciężyli Holendrów, ale nawet u siebie nie wygrali 10 bramkami. Pisząc analizę do meczu Dania-Holandia wspomniałem, że chyba od 30 meczu Duńczycy nie wygrali 10 bramkami, tym razem powinno być podobnie.Ciekawą opcją wydaje się być też under.
Łotwa +10,5 @1,8 ⛔
under 51,5 @1,9 ⛔
Litwa - Norwegia
Tutaj już zdecydowanie w stronę gości, linia 6,5 śmiesznie niska jak na taką różnicę klas, spodziewałem się jakiejś w granicach 8-10, zwłaszcza po laniu jakie Litwinom sprawili Francuzi. Norwedzy solidny zespół i powinni dziś zmiażdżyć przeciwników bez formy.
Norwegia -6,5 @2,1 ⛔
Serbia - Białoruś
Odpuszczam.
Polska - Rumunia
Patrząc na żałosną dyspozycję Kusa i ogólnie obronę Polaków typ nasuwa się sam. Serbowie rozbili naszą obronę w pył. 37 bramek to jest nieporozumienie. Nie wierzę, że Tałant dał radę to w 2 dni naprawić. Rumuni groźni u siebie i spokojnie nam 27 bramek wklepią.
Rumunia over 26,5 @1,8 ✅

BiH - Austria
Po takim blamażu Austriaków u siebie z Finami typ może być tylko jeden.
BiH -2,5 @2,0 ⛔
Czarnogóra - Rosja
Rosjanie po kompromitacji ze Słowakami mają coś do udowodnienia. Żałosna dyspozycja Czarnogórców w meczu ze Szwedami.
Rosja -3,5 @1,95 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Rumunia - Polska
HT/FT POLSKA/POLSKA ⛔

2 kolejka zmagań o Mistrzostwa Europy. Rumunia wygrała pierwszy mecz na Białorusi co należy traktować jak małą niespodziankę, Polacy dostali lanie od Serbów. Lecz Polacy do 4 drużyna IO sprzed 3 miesięcy, i po prostu wyjście z takiej grupy to obowiązek ale i ogromna duma, że kolejny wielki turniej będzie z naszą reprezentajcą. Po porażce z Serbami nie możemy sobie pozwolić na kolejną porażkę, mamy takich zawodników jak Lijewski, Bielecki, Jurkiewicz, bramkarze obydwaj, większość z tych chłopaków przecież pół roku temu nawet nie, wygrała LM. Szkoda, że Jureckiego wciąż nie ma ale takie mecze musimy po prostu wygrywać, tym bardziej, że Dujszebajew uchodzi na pewno do ścisłego TOP3 trenerów świata, a być może i nr 1 jak wybrali trenerzy drużyn w LM przed tym sezonem. Stawiam na prowadzenie naszych do przerwy, bo od razu musimy w nich wjechać i utrzymanie tego wyniku na koniec. Życzę powodzenia i pozdrawiam!

Wynik: 11:9/28:23

Kurs? Bukmacher?/Macko18
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Ja dziś nietypowo duble.

Rumunia - Polska Under 56.0 1.79 ✅
Serbia - Białoruś Under 58.0 1.83 ⛔

ako 3.28 2/10 bet365 ⛔

Rumunia - Polska Under 54.5 2.18 ✅
Serbia - Białoruś Under 56.0 2.39 ⛔

ako 5.21 1/10 bet365 ⛔

Kto oglądał Polska - Serbia ten wie, że był to mecz bez bramkarzy praktycznie. Dokładnych statystyk nie pamietam końcowych (a nie ma ich na EHF niestety), ale do przerwy efektywność była tam na poziomie 78 i 87%, na koniec wiele nie spadła.
Moim zdaniem trenerzy i Serbii i Polski główny nacisk położą zatem dziś na poprawę obrony. Bramkarze też nie mogą 2x z rzędu miec takiego dnia.
Linie wywidnowane w mojej ocenie czwartkowym wynikiem i muszę spróbować.

Powodzenia
HH
 
lukas88 307,3K

lukas88

Forum VIP
06.11.2016 g.15.00 Holandia- Węgry
Typ: 1 (+4)
Kurs: 1,6
Marathonbet
Stawka 5j

Holendrzy potęgą ręczniaka nie są, ale od kilku lat widać progres w ich grze, mają kilku ciekawych, młodych zawodników, do tego atut własnego boiska i doping kibiców powinny sprawić iż stawią mocny opór z teoretycznie silniejszym rywalem. Węgrzy bez swojej gwiazdy L. Nage`ego, pod jego nieobecność grę ciągną Balogh, Ancsin. Na papierze faworytem są goście, ale patrząc na wyjazdowe mecze Węgrów w ubiegłych latach Holendrzy nie są w ty meczu bez szans....

06.11.2016 g 16.00 Portugalia- Słowenia
Typ: over 52,5
Kurs: 1,67
Marathonbet
Stawka 5j

Tak jak wspomniał miqer zapowiada się ofensywne spotkanie, i idę tu w kierunku overa, nie byłbym taki pewien co do wygranej gości bo oglądałem ich mecz ze Szwajcarią nie zachwycali. Fakt Portugalia zagrała dramat z Niemcami ale nadal jest to zespół z potencjałem, i nie sadzę że zagrają drugi tak słaby mecz, dlatego odpuszczam grę na Słowenię, bardziej bym się skłaniał ku grze na handi w kierunku Portugalczyków.

06.11.2016 g 16.10 Łotwa- Dania
Typ: 1 (+10,5)
Kurs: 1,85
BWIN
Stawka 5j

Łotysze przegrali na wyjeździe &quot;tylko&quot; 8 bramkami na trudnym Węgierskim terenie, dzisiaj niewątpliwie też polegną z silnymi duńczykami. Jednak Duńczycy to minimaliści, bardzo rzadko demolują rywala, myślę że trener dziś nieco porotuje składem i da pograć zmiennikom przy takim rywalu. Własny parkiet zapewne sprawi że gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony.
06.11.2016 g. 17.00 Litwa- Norwegia
Typ: 2 (-6)
Kurs: 1,98
Marathonbet
Stawka 5j

Litwa to kopciuszek jeśli chodzi o piłkę ręczną w Europie, Norwegowie to bardzo silny zespół grający regularnie na mistrzowskich imprezach. W tym spotkaniu widoczna będzie różnica klas, spodziewam się ok 10 bramkowej przewagi gości po końcowej syrenie.

06.11.2016 g. 17.00 Serbia- Białoruś
Typ: 1 (-5,5)
Kurs: 1,83
Pinnacle
Stawka 5j

Serbowie pokazali kawał świetnego ręczniaka z Polakami, Nenadić, Zelenović i Stojkoković robili co chcieli z Polską defensywą co chcieli. Białoruś bez Rutenki to już nie ten sam zespół, tak samo jak Białoruś u siebie a na wyjeździe to dwa inne światy. Serbowie mają młody, obiecujący zespół i jestem przekonany że dziś pokażą swoją wyższość.

06.11.2016 g. 18.00 Rumunia- Polska
Typ: Polska wygra różnica 1-3 bramek
Kurs: 3,40
Bet 365
Stawka 2

W mecz Polaków nie zamierzam za wiele inwestować, po blamażu z Serbią zapewne Gladiatorzy będą chcieli się odbić i zapunktować w Rumunii, co łatwe nie będzie gdyż Rumuni to solidna ekipa, bez wielkich gwiazd ale stanowi kolektyw, mają nowego świetnego szkoleniowca Pasquala, który trenuje również wielką Barcelonę. Uważam że Polacy zagrają dużo lepiej w obronie niż z Serbią (bo gorzej się już chyba nie da) dołożą swoje w ataku i wygrają &quot;na luzie jedną bramką&quot;....​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom