>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 07-08.09.2012 (Europa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP



Bet-at-home

W drodze do Rio reprezentacje z całego świata zmierzą się ze sobą, pierwsze spotkania już 7 września. Na początek nie ma szczególnie szlagierowych spotkań ale i tak rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Holendrzy, Niemcy, Anglicy, Francuzi mają wiele do udowodnienia, Chorwacja która rośnie na kolejną potęgę, tak mając w składzie piłkarza Realu, Bayernu może pokazać nam piłkę na wysokim poziomie, chociaż u nich zawsze w reprezentacji był nadmiar talentu, a brakowało tego czegoś, sukcesu. Ciężko jest wybrać mecz numer jeden, Holandia - Turcja może to spotkanie się wyróżnia, najwyraźniej na hity poczekamy do następnego terminu.
Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Pierwsze mecze eliminacyjne dopiero w piątek, ale już dziś warto się zastanowić nad niektórymi meczami, bo kursy mogą pospadać. Przeglądając ofertę wpadł mi w oko mecz WaliaBelgia. Na początku zacznę od przedstawienia poczynań obu drużyn w poprzednich eliminacjach do EURO 2012 oraz ostatnich spotkań towarzyskich.

Walia w swojej grupie eliminacyjnej zajęła czwarte, przedostatnie miejsce, wyprzedzając tylko przeżywającą kryzys reprezentację Bułgarii. Za przeciwników mieli także Anglię, Czarnogórę oraz Szwajcarię, a więc wymagających przeciwników. W ośmiu meczach odnieśli 3 zwycięstwa i 5 porażek. Bilans u siebie taki sobie, bo 2-0-2. Ostatnie 3 mecze to 3 porażki, z Bośnią, Meksykiem i Kostaryką. Były to mecze towarzyskie.

Belgia grała w grupie 6-zespołowej, a więc musiała rozegrać więcej spotkań. Również miała wymagających rywali - Niemcy, Turcję, Austrię, Azerbejdżan i Kazachstan. Belgowie zajęli 3. miejsce i nie zakwalifikowali się do finałów EURO. W 10 meczach bilans 4-3-3, czyli też szału nie ma. Bilans wyjazdowy całkiem przyzwoity, bo 2-1-2. Na wyjeździe przegrali tylko z Niemcami i Turkami. Myślę, że Belgowie zaprezentowali się lepiej w swojej grupie niż Walijczycy w swojej. Jeśli chodzi o ostatnie mecze towarzyskie, to Belgowie mieli wymagających rywali. Grali z Rumunią (2:1), Francją (0:0), Grecją (1:1), Czarnogórą (2:2), doznali minimalnej porażki z Anglią (0:1) oraz w ostatnim meczu pokonali Holendrów (4:2).

Czas przejść do składów. Zaczynamy od Walijczyków.
Skład Walijczyków:
Bramkarze: Jason Brown (Aberdeen), Boaz Myhill (West Bromwich Albion), Lewis Price (Crystal Palace)
Obrońcy: Darcy Blake (Crystal Palace), James Collins (West Ham United), Chris Gunter (Reading), Joel Lynch (Huddersfield Town), Adam Matthews (Celtic), Sam Ricketts (Bolton), Neil Taylor (Swansea), Ashley Williams (Swansea)
Pomocnicy: Joe Allen (Liverpool), Gareth Bale (Tottenham), Andrew Crofts (Brighton &amp; Hove Albion), David Edwards (Wolverhampton), Andy King (Leicester), Aaron Ramsey (Arsenal), Jonathan Williams (Crystal Palace)
Napastnicy: Craig Bellamy (Cardiff City), Simon Church (Reading), Steve Morison (Norwich City), Hal Robson-Kanu (Reading), Sam Vokes (Burnley)

Skład Belgów:
Bramkarze: Simon Mignolet (Sunderland), Jean-François Gillet (Torino), Thibaut Courtois (Atlético Madrid)
Obrońcy: Daniel Van Buyten (Bayern Munich), Vincent Kompany (Manchester City), Thomas Vermaelen (Arsenal), Nicolas Lombaerts (Zenit Saint Petersburg), Toby Alderweireld (Ajax), Guillaume Gillet (Anderlecht), Laurent Ciman (Standard Liège), Sébastien Pocognoli (Standard Liège), Jan Vertonghen (Tottenham)
Pomocnicy: Timmy Simons (Nürnberg), Moussa Dembélé (Tottenham), Steven Defour (Porto), Axel Witsel (Benfica), Dries Mertens (PSV Eindhoven), Kevin De Bruyne (Werder Bremen), Eden Hazard (Chelsea), Marouane Fellaini (Everton), Jonathan Blondel (Club Brugge)
Napastnicy: Kevin Mirallas (Everton), Romelu Lukaku (West Bromwich Albion), Igor de Camargo (Borussia Mönchengladbach), Christian Benteke (Aston Villa), Benjamin De Ceulaer (Genk).

Wszyscy Walijczycy grają na Wyspach, w zdecydowanej większości są to kluby Championship oraz dolnej połowy Premier League. Najsłynniejszymi zawodnikami są Bale (który na początku sezonu nie zachwyca w Tottenhamie), Ramsey (który nie łapie się do podstawowego składu Kanonierów, wchodzi w końcówkach), Bellamy (który lata świetności ma chyba za sobą) oraz Allen (którego gra na tle marnego Liverpoolu może się podobać). Belgowie grają w znacznie lepszych klubach i to w całej Europie, co więcej stanowią o sile swoich klubów. Większość gra w Premier League, także Walijczycy swoją twardą grą nie powinni zaskoczyć Belgów. Belgowie mają w swoich szeregach m.in. Hazarda – wschodzącą gwiazdę footbalu, który znakomicie wkomponował się w skład Chelsea, Dembele, który udanie zadebiutował w Tottenhamie strzelając bramkę, Fellainiego, który świetnie rozpoczął sezon z Evertonem od bramki przeciwko Man United. Patrząc na sam skład, to Belgowie nie powinni mieć problemów z pokonaniem Walijczyków.

Walijczycy przyzwyczaili swoich fanów do tego, że nie kwalifikują się do wielkich imprez. Tak też powinno być i teraz. Oprócz Belgów w grupie są również Chorwacja, Serbia, Szkocja i Macedonia. Walia powinna tutaj zająć przedostatnie miejsce. Z kolei Belgowie powinni realnie włączyć się o awans do finałowego turnieju w Brazylii. Powinni powalczyć z Chorwacją i Serbią. Belgowie nie grali w wielkim turnieju od 2002 r. Aby się przybliżyć do awansu powinni wygrywać takie mecze jak ten z Walią, tym bardziej że kilka dni później rozgrywają bardzo ważny mecz z Chorwacją i starta punktów z Walijczykami postawi ich w trudnej sytuacji.

Bukmacherzy chyba przesadzili z kursami na Belgów. Jeszcze parę dni temu kursy wynosiły powyżej 2,00. Dziś już spadają i sądzę, że w dniu meczu będą wynosiły ok. 1,60. Więc warto postawić już teraz. Ja mam pograne w swoim buku w Bwin, a tu kursy spadły już do 1,85 (wczoraj było 1,95). W większości buków kurs ok. 1,90, najwyższy obecnie w Pinnacle 2,01. Jeśli ktoś planuje grać na Belgów, to należy się spieszyć bo kursy lecą. Wg mnie kurs w okolicach 1,90 na Belgię to spory value.


Walia - Belgia ✅✅✅
Typ: 2
Kurs: 2,01
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Mołdawia - Anglia
Do piątku jeszcze trochę czasu, ale warto łapać kursy już teraz, tym bardziej, że większość buków ofertę już zaprezentowało. Rzuca się ten mecz w oczy, bo kurs na Anglię jest całkiem wysoki (ok. 1.30 - mała dygresja, kurs wygląda lepiej niż 1.27 na Polskę we Wrocławiu we wtorek :p)
Jaka sytuacja jest Anglików każdy wie. Oni po Euro więcej zyskali niż stracili - kibice nie byli nastawieni na sukces, piłkarze walczyli jak lwy i było blisko półfinału. Anglicy przewyższają rywali pod każdym względem i powinni na początku pewnie zainkasować 3 punkty.
Kadra Anglików wygląda stabilnie, największe ubytki to brak Wayne Rooneya, Johna Terrego i Ashleya Younga. Gra oparta na skrzydłach, jest Ox, Milner, liczę że Walcott coś zrobi, liczyłem że na mundialu będzie więcej grał. Myślę, że nie ma co narzekać na napastników, choć wiadomo, że Wayne się na ich tle mocno wyróżnia.
O Mołdawii trudno pisać, bo to jednak ciągle drużyna, która odstaje. Powołanie dostał zawodnik 1-ligowej Cracovii - Alexandru Suvorov. Najlepiej prezentuje się linia obrony, której zawodnicy (w większości) regularnie występują w Rosji. Mołdawia ostatniego gola strzeliła prawie rok temu (San Marino) i raczej nie zapowiada się, by przerwali tą serię przed sobotą. Największą ich bronią jest własny teren: 0-0 z Białorusią, 4-0 z San Marino, 0-2 z Węgrami i 1-4 ze Szwedami to ostatnie pojedynki w domu.
W Mołdawii o tej porze całkiem normalne temperatury (w trakcie mecz powinno być około 20 stopni Celsjusza), także nie powinno być kłopotów z aklimatyzacją.
Fajnie jakby Anglicy strzelili dość szybko gola, wtedy będzie już spokój w ich szeregach. Mecz do jednej bramki, Mołdawia będzie murować, a mam nadzieję, że Anglia nie będzie waliła głową w mur i wbije spokojnie 2-3 bramki. Jakiś ultra wysokich handicapów tu nie widzę, ale taki klasyczny po godnym kursie 2.00 jest do wzięcia. Kursy z dnia na dzień powinny spadać, więc jak ktoś chce pograć, to polecam jak najszybciej (chyba, że ktoś planuję grać Mołdawię, to warto się wstrzymać do piątku ;) )
Na koniec potwierdzenie składów:
Anglia:
Bramkarze: Jack Butland, Joe Hart, John Ruddy
Obrońcy: Leighton Baines, Ryan Bertrand, Gary Cahill, Ashley Cole, Phil Jagielka, Glen Johnson, Joleon Lescott, Kyle Walker
Pomocnicy: Michael Carrick, Tom Cleverley, Steven Gerrard, Adam Johnson, Frank Lampard, James Milner, Alex Oxlade-Chamberlain, Theo Walcott
Napastnicy: Andy Carroll, Jermain Defoe, Daniel Sturridge, Danny Welbeck
Mołdawia:
Bramkarze: Stanislav Namașco, Serghei Pascenko, Andrian Negai, Alexandru Zveaghintev
Obrońcy: Igor Armaș, Anatolie Boestean, Vitalie Bordian, Simeon Bulgaru, Alexandru Epureanu, Victor Golovatenco, Nicolae Orlovschi, Petru Racu
Pomocnicy: Eugeniu Cebotaru, Oleg Clonin, Serghei Covalciuc, Alexandru Dedov, Alexandru Gatcan, Stanislav Ivanov, Alexandru Onica, Artur Pătraș, Alexandru Pascenco, Eugeniu Sidorenco, Marian Stoleru, Alexandru Suvorov, Igor Tigirlas, Denis Zmeu
Napastnicy: Serghei Alexeev, Gheorghe Boghiu, Igor Bugaiov, Anatolie Doroș, Gheorghii Ovseannicov, Igor Picusciac
Moje propozycje:
Anglia wygra --- 1.33 @ Bet365, Bwin ✅ 0-5
Anglia -1.5 --- 2.00 @ Bet365, Pinnaclesports ✅ 0-5

Jeszcze coś mi chodzi po głowie, czego pewnie nikt nie ruszy :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Słowenia-Szwajcaria: 0-2
Szwajcaria DNB @1,72 Bet365✅✅
Szwajcaria over 1,5@2,62 Bet365✅✅


Szwajcaria:

Goalkeepers: Diego Benaglio (Wolfsburg), Yann Sommer (FC Basel), Marco Woelfli (Young Boys)
Defenders: Stephan Lichtsteiner (Juventus), Johan Djourou (Arsenal), Alain Nef (Young Boys), Steve von Bergen (Palermo), Jonathan Rossini (Sampdoria), Ricardo Rodriguez (Wolfsburg), Reto Ziegler (Juventus)
Midfielders: Valon Behrami (Napoli), Blerim Dzemaili (Napoli), Gokhan Inler (Napoli), Gelson Fernandes (Sporting Lisbon), Adrian Winter (Lucerne), Xherdan Shaqiri (Bayern Munich), Valentin Stocker (FC Basel), Tranquillo Barnetta (Schalke), Granit Xhaka (Borussia Moenchengladbach)
Forwards: Eren Derdiyok (Hoffenheim), Josip Drmic (FC Zurich), Mario Gavranovic (FC Zurich), Admir Mehmedi (Dynamo Kiev)

Z piątkowej oferty w oczy rzuciły mi się kursy na Belgię(pisał kolega wyżej więc nie powielam) i Szwajcarię. Helweci wybierają się do Słowenii czyli całkiem niedaleko od domu. Podobnie jak Belgowie Szwajcarzy podbijają najmocniejsze ligi europejskie. Potencjał zawodniczy przejawia się w pojedynczych meczach reprezentacji tego kraju jak ostatnio w wygranych 5-3 z Niemcami i wyjazdowa wygrana 4-2 w Chorwacji. Szwajcaria w swoim składzie posiada błyskotliwych,świetnych technicznie pomocników(niekoniecznie pochodzenia czysta szwajcarskiego). Jest doświadczony bramkarz,solidna obrona z dwójką bocznych defensorów na codzień reprezentujących Juventus. Jest również bardzo doświadczony trener Hitzfeld(już 4 lata!).Poprzednie eliminacje(Euro 2012) były w ich wykonaniu bardzo kiepskie,więc czas na pokazanie się całej Europie i potwierdzenie wyników z meczy towarzyskich. Rywal oczywiście wymagający,gra u siebie i nie klęknie przed gośćmi,ale kursy na przyjezdnych bardzo sympatyczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 2

mendieta

Użytkownik
Azerbejdżan - Izrael
handicap 1:0
Izrael nie powinien mieć problemów z pokonaniem drużyny, która potęgą piłkarską z pewnością nie jest. Goście tego spotkania mają w swojej grupie takich przeciwników jak Portugalia i Rosja, zatem zwycięstwo nad słabymi Azerami jest bardzo pożądane, jeśli marzą o awansie (co realnie patrząc jest zadaniem bardzo trudnym).
W eliminacjach do Euro 2012 Izrael zajął w swojej grupie 3 lokatę, przegrywając rywalizację z zespołami Chorwacji i Grecji, wyprzedzając natomiast Łotwę, Gruzję oraz Maltę. Azerbejdżan z kolei w grupie A okazał się lepszy jedynie od Kazachów, a więcej bramek w całych eliminacjach straciła tylko reprezentacja San Marino.
W ostatnich trzech meczach między tymi krajami --- chociaż miały one miejsce parę lat temu --- Izrael wygrywał z Azerami &quot;do zera&quot; i myślę, że tym razem będzie podobnie.
Ponad to niezwykle zachęcający jest kurs na Izrael z handi --- 2.9
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Litwa - Słowacja
Drugi typ, który przyszedł mi teraz do głowy. Mecz odbędzie się na dobrze znanym nam stadionie Vetry Wilno.
Litwa to przeciętniak, sporo zawodników tej reprezentacji grało lub gra w polskiej lidze i specjalnie się nie wyróżniają. Znane nam nazwiska to m.in. Kijanskas, Labukas, Andriuskevicius, Sernas, Panka i Matulevicius. Grają przewidywalną i &quot;drewnianą&quot; piłkę.
Litwinom ostatnio kompletnie nie idzie, w 2012 roku jeszcze nie wygrali, a grali 5 spotkań i rywale byli w zasięgu (Rosja, Estonia, Macedonia, Białoruś, Łotwa). Gole strzelają bardzo rzadko.
Słowacy mogą dziękować losowy, bo wylosowali bardzo korzystną grupę, z której można wyjść z pierwszego miejsca. Liechtenstein, Litwa, Łotwa, Bośnia i Grecja - stawka wyrównana, ale Grecy i Słowacy powinni spokojnie zając pierwsze dwie lokaty.
Słowacja ma kilku piłkarzy o ponadprzeciętnych umiejętnościach, liderem ma być Hamsik, który zaczął dobrze sezon w Napoli strzelając już 2 bramki. Obiecujący Weiss i Stoch. W obronie kilka silnych pozycji - Skrtel, Pekarik, Cech. Mam nadzieję, że na bramce nie zobaczymy Muchy, który 3 sezon grzeje ławę w Evertonie, a stawianie na bramkarza, który gra tylko raz na jakiś czas w reprezentacji to zawsze ryzyko, a jest kim zastąpić Janka. W kadrze brakuje klasowego napastnika, Jakubko to nie typ egzekutora, może Bakos z Pilzna coś pokarze.
Mecz zapewne trudny do oglądania, dużo goli się nie zapowiada. Słowacja jednak powinna wyszarpać pierwsze 3 punkty. Na czysty win jednak sam nie odważę się postawić. Warto też zainwestować w to, że gospodarze nie zdobędą bramki, kurs bardzo okazały (~1.90 na obie nie strzelą również do zagrania).
Moje propozycje:
Słowacja DNB --- 1.56 @ Betsafe, Betsson, Bet365, William Hill ZWROT 1-1
Litwa nie strzeli --- 2.62 @ Bet365 ⛔
Szkoda, że Słowacy prawie całą drugą połowę grali w 10-tkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 606

wanderlei

Użytkownik
Luksemburg - Portugalia over 2,5 [1,40]
Andorra - Węgry over 2,5 [1,40]
Niemcy - Wyspy Owcze over 2,5 [1,10] over 3,5 [1,25]
Wychodzi z tego 2,15 lub 2,45 co o tym sądzicie.
Powinno lekko wejść.
Wątpie by grające u siebie reprezentacje Luksemburga czy Andorry choć trochę przeciwstawiły się Portugali lub wcale nie głupio grającej reprezentacji Węgier.
O Niemcach nawet szkoda się rozpisywać bo 3 bramki to powinno spokojnie paść do przerwy...
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Moim zdaniem nie warto grać po takich kursach, np. na Niemcy. Sa inne bardziej interesujące mecze o korzystniejszych kursach: Rosja z Irlandią, czy Chorwacja z Macedonią (tutaj myślę o handi).
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
raiders 164

raiders

Użytkownik
Luksemburg - Portugalia over 2,5 [1,40]
Andorra - Węgry over 2,5 [1,40]
Niemcy - Wyspy Owcze over 2,5 [1,10] over 3,5 [1,25]
Wychodzi z tego 2,15 lub 2,45 co o tym sądzicie.
W tych meczach zdobycie bramki przez Luksemburg,Andorre czy WO bedzie mega sensacją . Jak grać to za dużą kasę
Moim zdaniem nie warto grać po takich kursach, np. na Niemcy. Sa inne bardziej interesujące mecze o korzystniejszych kursach: Rosja z Irlandią, czy Chorwacja z Macedonią (tutaj myślę o handi).
Hmmm jak kolega chce przyłożyć grubo to lepszego zestawienia chyba nie można sobie wybrać .
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Moim zdaniem nie warto grać po takich kursach, np. na Niemcy. Sa inne bardziej interesujące mecze o korzystniejszych kursach: Rosja z Irlandią, czy Chorwacja z Macedonią (tutaj myślę o handi).
Chorwatów omijam szerokim łukiem.Już niejednokrotnie w eliminacjach mistrzostw Świata czy Europy pokazali że u siebie są w stanie przegrać lub zremisować z byle kim.Bał bym się stawiać czystej 1 na Chorwatów a co dopiero handicap.Po drugie zagrają z Macedonia a więc w Chorwacji będzie wojna na murawie.
A co Ty myślałes że w meczu Luksemburg - Portugalia dadza Ci na over 1,80 ??
Liczyłem na 1,25-1,30
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Luksemburg - Portugalia over 2,5 [1,40]
Tego bym nie obstawił. Luksemburg notuje coraz lepsze wyniki z czołowymi europejskimi potęgami. Przykładów nie trzeba szukać daleko, m.in. z Francją dwa razy przegrali &#39;tylko&#39; 2:0, a z Białorusią zremisowali 0:0. Jeśli chodzi o ubiegłe eliminacje do ME, to zazwyczaj tracili 2-3 gole nie strzelając nic, więc jest to na styk, ale biorąc pod uwagę, że Portugalia ostatnio nie grzeszy skutecznością i nie wiem czy zagra Ronaldo (kontuzja w meczu ligowym)... Ogólnie typ powinien wejść, toż to Luksemburg, ale za 1.40 to trochę szkoda grać.
Pobieram za to zdecydowanie Szwajcarię DNB i Belgię. Jak wiadomo nie od dziś to właśnie o tych reprezentacjach mówiło się, że są one przyszłościowe, że mają młodych, perspektywicznych piłkarzy i są to drużyny budowane od zera. No i to chyba ten moment by zaatakować MŚ w Brazylii, bo Ci piłkarze, których wymienili chłopaki wyżej, grają w najlepszych europejskich klubach i powinni wygrać swe mecze. Ostatni mecz z Holandią, Belgowie pokazali się z dobrej strony i napawa to optymizmem przed meczami o stawkę. No ale trzeba przyznać też, że Holendrzy po słabych ME są w kiepskiej formie. Szwajcarzy o krok byli od baraży ME, ale dali ciała pod koniec eliminacji przygrywając bodajże w Bułgarii. Teraz ta repra wygląda jeszcze lepiej i powinni sobie poradzić ze Słoweńcami, których dawno nie oglądałem, ale pamiętam ich tylko z niezłej defensywy.

Na deser myślę, że warto pograć BTS (1.80 :bwin: ) w meczu Holandia - Turcja. Holendrzy muszą się podnieść po fatalnym w ich wykonaniu EURO 2012. W ostatnim meczu towarzyskim stracili aż 4 bramki, błędów było sporo, a Turcy pewnie głodni awansu do MŚ, bowiem ostatnio doznali goryczy porażki w barażach do ME z Chorwatami. W sparingach grali różnie, ale ogólnie trzymają wysoki poziom i powinni coś wbić Holendrom.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
@Wandarlei
Ale Chorwacja mocna jest pokazała to na Euro i oczywiście Mandzukić + Modrić ten duet może być kluczowy podczas tych eliminacji dla Chorwacji .
 
S 6

szyners

Użytkownik
A co sadzicie o meczu Finlandia - Francja? Gospodarze w eliminacjach do ME nie popisali się niczym szczególnym, wygrane z Mołdawią czy San Marino i remis z Węgrami to nie są jakieś wielkie wyniki. Moim zdaniem Francja mając na uwadze głównego rywala w grupie jakim jest Hiszpania nie mogą sobie pozwolić na rozluźnienie. Kazda strata punktów będzie oznaczała stratę do Hiszpanii (zakładając, ze nie potkną się w meczach z Gruzja czy Białorusią w co nie chce mi się wierzyć). Kurs na gości to 1.55 w William Hill. Moim zdaniem godne pobrania.
 
B 94

bart7890

Użytkownik
Po EURO 2012 miałem zakończyć ze stawianiem reprezentacji, ale mimo wszystko jeden kupon za standardową stawkę postawię. Chciałbym, aby ktoś powiedział coś na temat moich propozycji, jestem otwarty na wszelkie uwagi.
Oto propozycje:
Rosja - Irlandia Płn 1 @ 1.22
Liechtenstein - Bośnia 2 @ 1.16
Chorwacja - Macedonia 1 @ 1.27
Mołdawia - Anglia 2 @ 1.29
Słowenia - Szwajcaria x2 @ 1.38
Gdybym prowadził inny styl typowania to na Szwajcarię pokusiłbym się nawet o zagranie Draw No Bet, ich skład wydaję się dość solidny, natomiast rywal coś pogrywa, ale jakoś nie widzę tutaj wygranej Słoweńców. Rosja, Chorwacja i Anglia to solidne ekipy, które mają w składach zawodników z najwyższej półki i mają walczyć o najwyższe cele, nie powinny im się przytrafiać porażki z takimi rywalami. Bośnia za to gra z Liechtensteinem i po kursie 1.16 uznałem jako warte grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
a Nasri w końcu jest zawieszony na mecze reprezentacji?
Tak, jest zawieszony. W kadrze na najbliższe mecze z Finami i Białorusią go nie ma.
Oto Francja na najbliższe spotkania :
Gardiens de but
Mickaël Landreau (Lille)
Hugo Lloris (Lyon)
Steve Mandanda (Marseille)
Défenseurs
Gaël Clichy (Manchester City)
Patrice Evra (Manchester United)
Christophe Jallet (Paris Saint-Germain)
Laurent Koscielny (Arsenal)
Adil Rami (Valence)
Anthony Réveillère (Lyon)
Mamadou Sakho (Germain)
Mapou Yanga-Mbiwa (Montpellier)
Milieux de terrain
Yohan Cabaye (Newcastle)
Etienne Capoue (Toulouse)
Abou Diaby (Arsenal)
Maxime Gonalons (Lyon)
Blaise Matuidi (Paris Saint-Germain)
Rio Mavuba (Lille)
Mathieu Valbuena (Marseille)
Attaquants
Karim Benzema (Real Madrid)
Olivier Giroud (Arsenal)
Bafétimbi Gomis (Lyon)
Jérémy Ménez (Paris Siant-Germain)
Franck Ribéry (Bayern Munich)
 
M 2

mendieta

Użytkownik
Oto propozycje:
Rosja - Irlandia Płn 1 @ 1.22
Liechtenstein - Bośnia 2 @ 1.16
Chorwacja - Macedonia 1 @ 1.27
Mołdawia - Anglia 2 @ 1.29
Słowenia - Szwajcaria x2 @ 1.38
Sam zdecyduję się zagrać na Rosję, tym bardziej po ostatnich doniesieniach, jakoby trzech piłkarzy Irlandii Płn. - Paddy McCourt (Celtic), Martin Paterson (FC Burnley) i Shane Ferguson (Newcastle) - opuściło zgrupowanie ze względu na kontuzje.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja jedyny zakład jaki ruszam na piątek to under 5.5 gola w meczu Niemiec po kursie 1.80 od Bet365, wczoraj było jeszcze 2.00... Fakt, grają z Wyspami Owczymi ale jakoś nie chce mi się wierzyć,że ujrzymy aż 6 bramek w tym spotkaniu. Do tego interesująco wygląda over 2.5 gola w meczu Holandii
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Z tego na 100% chwycę po 1,7 BTS na Szwajcarów + Izrael ,ale dla mnie są w piątek i sobote ciekawsze mecze tu nie umieszczone mianowicie Kuba-Honduras 1,55 na 2 i Jamajka-USA 1,9 na 2, Peru-Wenezuela na 1 kursik 2,1 a H2H bynajmniej piekny w strone gospodarzy ,potracili już troche ptk. i trzeba to sobie na kimś odrobić, nie oszukujmy się Wenezuelczycy jakimś za specjalnym zespołem wyjazdowym to nie są.
 
13tristan37 515

13tristan37

Użytkownik
⚽ Niemcy - Wyspy Owcze ⚽ ✅ ✅ ✅
⚽ typ: Wyspy Owcze + 4.5 @2.25 Expekt

Ja na pierwszy dzień eliminacji propnonowalbym taki typ z kilku powodów po pierwsze wyspy Owcze przegraly z Niemcami co najwyzej 2&#39;ma golami i to bylo pare dobrych lat temu. Drugim powodem bedzie zapewne fakt &#39;olania&#39; przeciwnika i trener Niemiec nie bedzie wypuszczal &#39;elity&#39; druzyny, wypusci zapewne rezerwowych, bo nie ma co ryzykowac kontuzji na tak slabym przeciwniku. Wyspy Owcze zapewne skupia sie bardziej na defensywie i próbowaniu kontrowania. Nie wydaje mi sie, zeby niemcy prowadzili AZ TAK BARDZO przewiduje wynik 2-1 ewt 2-0 handicap jest za duzy, wg mnie, a kurs naprawde zacheca i uwazam ze wlasnie wyspy owcze z takim handi sobie poradzą.
✅✅✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom