>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 10.09.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




Eliminacje zbliżają się do końca, kolejny termin spotkań przed nami. Kilka bardzo ciekawych spotkań, miedzy innymi: WłochyCzechy, hit naszej grupy – Anglia kontra Ukraina, na dość wyrównaną parę wygląda spotkanie NorwegiaSzwajcaria. W tym momencie dzielimy drużyny na wygranych i przegranych, którzy psują sobie szanse na awans do Brazylijskiego mundialu.

Zapraszam do dyskusji.
 
M 125

max-payne

Użytkownik
SAN MARINO - POLSKA - PONIŻEJ 4,5 BRAMKI - 2,25 - Fortuna ⛔
Każdemu na pierwszy rzut oka ten mecz kojarzy się z pogromem. Jednak czy Polacy dadzą radzę strzelić aż 5 bramek? San Marino u siebie wcale nie musi zebrać aż taki batów jak wszyscy przypuszczają. W tych eliminacjach 3 mecze u siebie - ok, porażki 0:8 z Anglikami i 0:6 z Czarnogórą, jednak jest to odpowiednio lider i wicelider grupy. Oprócz tego mecz z Mołdawią i porażka tylko 0:2. W eliminacjach EURO 2012 under 4,5 padł aż 3 razy u siebie - znów z Mołdawią (0:2), Finlandią (0:1), z Węgrami (0:3). Chyba na chwilę obecną do tych drużyn powinniśmy się porównywać? Oczywiście nie działa to tak, że im silniejsza tym drużyna tym większe baty, ale spójrzmy na Polaków - nie mają już szans na awans, prawdopodobnie przyjdą, odbębnią i wrócą do domu. Bardziej widzę tu wygraną około 3:0. A San Marino jak zawsze będzie gryźć trawę żeby tylko nie stracić za dużo goli.
UKRAINA - ANGLIA - BTS - 1,75 - Fortuna
Anglicy tracili bramki zarówno na wyjazdach z Polską, jak i z Czarnogórą, mało tego, nie wygrali tamtych meczy. Jak dla mnie po takim kursie spokojnie można pograć, szczególnie że Ukraińcy już zremisowali na Wembley.
KAZACHSTAN - SZWECJA - UNDER 3,5 - 1,41 - Fortuna ✅
Kazachstan zbyt silny żeby dostać kilka bramek od Szwedów u siebie, i zbyt słaby żeby strzelić chociaż dwie. Wszystkie mecze Kazachstanu u siebie to under 3,5.
LUKSEMBURG - IRLANDIA PÓŁNOCNA - BTS - 1,77 - Fortuna ✅

Tak jak pisałem w poprzednim poście Irlandczycy to dziwna drużyna. Raz wygrają z Rosją, raz zremisują z Luksemburgiem. W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł właśnie remis 1:1. Gospodarze już zdobywali punkty w tych eliminacjach - trzy remisy, poza tym wspomnianym, jeszcze dwa remisy z Azerbejdżanem. Oczekuję wyrównanego meczu i myślę, że każdej ze stron uda się coś strzelić, bo wbrew pozorom remis nie będzie tutaj wielką niespodzianką. Dodam jeszcze, że w sierpniu Luksemburg ograł towarzysko Litwę.
LITWA - LIECHTENSTEIN - DRUGA DRUŻYNA STRZELI GOLA - 2,40 - Fortuna ⛔
Tak jak poprzednio - nie jest to mecz Dawida z Goliatem. Obecnie jedynymi naprawdę słabym drużynami w Europie, przeciwko którym postawiłbym zawsze są Andorra i San Marino. Piłkarze z Liechtensteinu są ten szczebelek wyżej, a Litwa nie jest nawet europejskim średniakiem. Piłkarze z księstwa ugrali już remisy ze Słowacją (!) i z Łotwą. Myślę, że we wtorek mają szansę coś strzelić. Szczególnie, że w sierpniowym meczu z Chorwacją strzelili aż dwa gole!
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Słowacja - Bośnia i Hercegowina

Opiszę najpierw co działo się przy okazji poprzedniego meczu, a była to istna paranoja. Poszła masówka na Bośnię. Naprawdę nie wiem co ludzie widzieli w zaniżonym kursie 1,40-1,50, żeby to grać. Bukmacherzy dokładnie wiedzieli, że to będzie główny hit do obstawiania w piątek i najpierw celowo zaniżyli kurs na Bośniaków, a później sprawa potoczyła się sama za sprawą typujących. Ciekawie też zachowywały się kursy tuż przed meczem. O dziwo na jakieś 30 min przed meczem kursy na Słowaków zaczęły spadać i to mocno - z 8,20 na 6,00, czyli spadły aż o 2,00. Ktoś musiał postawić kupę kasy i być bardzo pewnym, że Słowacja tutaj wygra. Nie chcę tutaj wysuwać jakichś teorii, ale powinno to dać dużo do zastanowienia. Oglądałem skrót tego meczu i był on dosyć wyrównany. To też bardzo ciekawe, bo Bośniacy mieli tu stłamsić Słowaków, a tymczasem pozwalali im na bardzo dużo. Bramka dla Słowacji to też jakaś parodia, słaby strzał z 25 m, piłka odbiła się od nóg jednego z zawodników, ale nie zmieniła diametralnie swojego toru, aby ostatecznie zaskoczyć bramkarza. Piłka po prostu wturlała się obok jednego z najlepszych bramkarzy Premier League - Begovicia. Też podejrzana sprawa, że tak dobry bramkarz puszcza taką szmatę.

Ta wygrana Słowacji pokazuje po raz drugi jak bukmacherzy potrafią manipulować kursami i zastawiać pułapkę na obstawiających. Słowacy wygrali pierwszy mecz, więc wg buków to oni są faworytem w drugim meczu. To pokazuje jak wynik jednego meczu zakrzywia rzeczywistość. Przed pierwszym meczem rozpływano się w zachwytach nad Bośniakami, wymieniano kogo to oni nie rozgromili, a teraz nagle po jednej porażce ta drużyna już nie potrafi grać i jest słaba. Sądzę, że teraz Słowacy już nie wygrają. Kurs na DNB Bośniaków jest wyśmienity i ja zamierzam z tego skorzystać. Kilka argumentów za typem. Nie ma za bardzo sensu pisanie, że są drużyną lepszą, bo to już wiadomo. Sprawdziłem ostatnie mecze obu drużyn. Biorąc pod uwagę mecze eliminacyjne i towarzyskie, to Słowacja nie przegrała od 5 spotkań - jest to trochę dużo jak na taką drużynę. BiH z kolei notuje już drugą porażkę z rzędu, co też jest niebywałe, bo przecież prezentują dobry poziom. Czas się przełamać. Sądzę też, że ten mecz może być coś w stylu 3za3. Słowacy raczej mają nikłe szanse na awans. Mają mecz z Bośnią u siebie i dwa wyjazdy do Grecji i na Łotwę, także o punkty będzie ciężko. Do tego mają aż 4 punkty straty do drugiego miejsca. Bośnia ma łatwy terminarz, Grecja też, także szanse Słowaków na zajęcie chociażby drugiego miejsca są naprawdę niewielkie. Może więc warto pomóc Bośni i oddać im 3 punkty. Z tego co czytałem o Słowakach, to nie potrafią grać w roli faworyta, a tak się składa, że będą tą rolę pełnić we wtorek. O jakichś absencjach na razie nic mi nie wiadomo. Pierwszy mecz był bardzo czysty, tylko jedna żółta kartka dla Słowaków, także żaden z Bośniaków nie będzie pauzował za kartki. Co do kontuzji na razie nic mi nie wiadomo.

Słowacja - Bośnia i Hercegowina ✅✅✅
Typ: 2DNB
Kurs: 2,06
Buk: Pinnacle



Luxemburg - Irlandia Północna

Grają dwie drużyny o zbliżonym poziomie. Nieco lepszym zespołem jest Irlandia, ale na korzyść Luxemburga działa fakt, że grają u siebie. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, także Luxemburg jest w stanie powalczyć. Luxemburg do tej pory zdobył 3 punkty (bilans 0-3-4), natomiast Irlandia 6 (bilans 1-3-3). Jak widać Luxemburg jeszcze nie wygrał w tych eliminacjach i mecz z Irlandczykami jest doskonałą okazją i chyba najlepszą, aby w końcu wygrać. Kolejne dwa mecze grają z Rosją i Portugalią i tam raczej nie powalczą. Patrząc na poprzednie eliminacje, to udało im się wygrać raz. Luxemburczycy raczej nie mają szans powalczyć z mocniejszymi reprezentacjami, ale z drużynami słabszymi mogą coś ugrać. 3 tygodnie temu w meczu towarzyskim pokonali Litwę. Irlandia będzie miała sporo problemów z zestawieniem składu na ten mecz. W ostatnim meczu po czerwonej kartce z boiska zeszli: Laferty (napastnik, najlepszy strzelec) i Brunt (pomocnik) i obaj nie zagrają z Luxemburgiem. Poza tym niepewni występu są trzej gracze: Ferguson, McGinn (pomocnicy) i Ward (napastnik). Ofensywa może być bardzo osłabiona w tym meczu, w związku z tym powołano dodatkowo Shiels&#39;a z Glasgow Rangers. Poza składem nie ma w ogóle kontuzjowanych: Hughes&#39;a (obrońca, najbardziej doświadczony zawodnik) oraz McGiverna (boczny obrońca.) Nienajlepiej też powinna zadziałać na Irlandczyków porażka z Portugalią, bo prowadzili 2:1, by przegrać 2:4. Fala krytyki posypała się na Laferty&#39;a, który dostał czerwoną kartkę po ok. 10 minutach gry. Za to Luxemburg, mimo iż przegrał aż 4:1 z Rosją, to potrafił stworzyć sobie kilka sytuacji bramkowych, co zaowocowało strzeleniem bramki na wyjeździe.

Luxemburg - Irlandia Północna ✅✅✅
Typ: 1DNB
Kurs: 2,80
Buk: Marathonbet


Jeszcze info odnośnie meczu Ukraina - Anglia. Anglicy wystąpią osłabieni w ataku. W ogóle nie powołano kontuzjowanych Rooney&#39;a i Carrolla. Kontuzji nabawił się Sturridge, za kartki pauzuje Welbeck i jedynymi napastnikami w składzie są Lambert i Defoe. Anglia będzie pewnie grała w systemie 4-3-3 z dwoma skrzydłowymi po bokach ataku, tam zagra na pewno Walcott i drugim kandydatem jest Sterling, ale nie sądzę, aby w tak ważnym i trudnym meczu dostał ten chłopak szansę od początku. Kurs na Anglików jest bardzo atrakcyjny, ale wobec dużych osłabień omijam ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Y 0

yankes

Użytkownik
Podałby ktoś liste powołanych pilkarzy Greckich? W piątkowym meczu nie było wogóle Samarasa, Salpingidisa i Gekasa.
Z góry dzięki.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Orestis Karnezis, Michalis Sifakis, Vasilis Torosidis, Loukas Vyntra, Sokratis Papastahopoulos, Kostas Manolas, Dimitris Siovas, Jose Holebas, Nikos Spyropoulos, Alexandros Tziolis, Giannis Maniatis, Kostas Katsouranis, Panagiotis Tachtsidis, Panagiotis Kone, Giorgos Karagounis, Kostas Fortounis, Sotiris Ninis, Lazaros Christodoulopoulos, Giannis Fetfatzidis, Georgios Samaras, Kostas Mitroglou, Stefanos Athanasiadis, Dimitris Salpingidis, Dimitris Papadopoulos
Samaras i Salpingidis z powodu żółtych kartek w meczu z Liechtensteinem nie zagrali.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Słowacja - Bośnia i Hercegowina

Opiszę najpierw co działo się przy okazji poprzedniego meczu, a była to istna paranoja. Poszła masówka na Bośnię. Naprawdę nie wiem co ludzie widzieli w zaniżonym kursie 1,40-1,50, żeby to grać. Bukmacherzy dokładnie wiedzieli, że to będzie główny hit do obstawiania w piątek i najpierw celowo zaniżyli kurs na Bośniaków, a później sprawa potoczyła się sama za sprawą typujących. Ciekawie też zachowywały się kursy tuż przed meczem. O dziwo na jakieś 30 min przed meczem kursy na Słowaków zaczęły spadać i to mocno - z 8,20 na 6,00, czyli spadły aż o 2,00. Ktoś musiał postawić kupę kasy i być bardzo pewnym, że Słowacja tutaj wygra. Nie chcę tutaj wysuwać jakichś teorii, ale powinno to dać dużo do zastanowienia. Oglądałem skrót tego meczu i był on dosyć wyrównany. To też bardzo ciekawe, bo Bośniacy mieli tu stłamsić Słowaków, a tymczasem pozwalali im na bardzo dużo. Bramka dla Słowacji to też jakaś parodia, słaby strzał z 25 m, piłka odbiła się od nóg jednego z zawodników, ale nie zmieniła diametralnie swojego toru, aby ostatecznie zaskoczyć bramkarza. Piłka po prostu wturlała się obok jednego z najlepszych bramkarzy Premier League - Begovicia. Też podejrzana sprawa, że tak dobry bramkarz puszcza taką szmatę.

Ta wygrana Słowacji pokazuje po raz drugi jak bukmacherzy potrafią manipulować kursami i zastawiać pułapkę na obstawiających. Słowacy wygrali pierwszy mecz, więc wg buków to oni są faworytem w drugim meczu. To pokazuje jak wynik jednego meczu zakrzywia rzeczywistość. Przed pierwszym meczem rozpływano się w zachwytach nad Bośniakami, wymieniano kogo to oni nie rozgromili, a teraz nagle po jednej porażce ta drużyna już nie potrafi grać i jest słaba. Sądzę, że teraz Słowacy już nie wygrają. Kurs na DNB Bośniaków jest wyśmienity i ja zamierzam z tego skorzystać. Kilka argumentów za typem. Nie ma za bardzo sensu pisanie, że są drużyną lepszą, bo to już wiadomo. Sprawdziłem ostatnie mecze obu drużyn. Biorąc pod uwagę mecze eliminacyjne i towarzyskie, to Słowacja nie przegrała od 5 spotkań - jest to trochę dużo jak na taką drużynę. BiH z kolei notuje już drugą porażkę z rzędu, co też jest niebywałe, bo przecież prezentują dobry poziom. Czas się przełamać. Sądzę też, że ten mecz może być coś w stylu 3za3. Słowacy raczej mają nikłe szanse na awans. Mają mecz z Bośnią u siebie i dwa wyjazdy do Grecji i na Łotwę, także o punkty będzie ciężko. Do tego mają aż 4 punkty straty do drugiego miejsca. Bośnia ma łatwy terminarz, Grecja też, także szanse Słowaków na zajęcie chociażby drugiego miejsca są naprawdę niewielkie. Może więc warto pomóc Bośni i oddać im 3 punkty. Z tego co czytałem o Słowakach, to nie potrafią grać w roli faworyta, a tak się składa, że będą tą rolę pełnić we wtorek. O jakichś absencjach na razie nic mi nie wiadomo. Pierwszy mecz był bardzo czysty, tylko jedna żółta kartka dla Słowaków, także żaden z Bośniaków nie będzie pauzował za kartki. Co do kontuzji na razie nic mi nie wiadomo.

Słowacja - Bośnia i Hercegowina
Typ: 2DNB
Kurs: 2,06
Buk: Pinnacle
Całkowicie się zgadzam z każdym słowem typera. Pograłem to dokładnie tak samo już rano kiedy jeszcze nie było wątku. Zastanawiałem się jeszcze czy nie pograć czystej 2 i teraz właśnie tak zamierzam zrobić. Bośniacy byli i są lepszą drużyną, olali (pomijając teorie spiskowe) 1 spotkanie, teraz myślę, że wygrają i to nie jednym golem. Czuję, że będzie powtórka scenariusza z niedawnego dwumeczu Karagandy vs Celtic 2:0 i 3:0. Dlatego:
Słowacja - Bośnia i Hercegowina
Bośnia i Hercegowina kurs: 2,75 buk: Betsafe ✅ (edit po meczu: no i warto było grać nawet bez podpórki)
Bośnia i Hercegowina AH: -1 kurs: 4,80 buk: Bet365 ZWROT
Bośnia i Hercegowina (DNB) kurs: 2,025 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: no i nie było masówki, ale typ tak czy inaczej świetny. Dzięki wsparciu bułeczki pograłem jeszcze tą czystą. Dzięki)
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Siema, mam kilka typów, które gram już dziś jednak analizy bede dodawał w jak najszybszym czasie :0 do jutra każdy typ będzie opisany.Jak widać gram asekuracyjnie ale za to wszystkie podane poniżej typy wydają mi być dość pewne.

Armenia - Dania 2DNB 1.68 Pinnacle

Dania wg mnie jest faworytem tego spotkania a wskazuje na to m.in. :
Porażka w czerwcu u siebie aż 0-4 z Armenią, będą chcieli się zemścić za wszelką cenę i zrehabilitować się kibicom.

Armenia nie jest to drużyna *dobra jako gospodarz, lepiej radzą sobie jako przyjezdni świadczą o tym na pewno kilka ostatnich meczy rozgrywanych w 2013 i 2012 roku :

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie ważne są mecze z Czechami i Maltą bo oba te zespoły zwłaszcza ten drugi był w zasięgu. Włochy wiadomo, że niewielkie szanse mieli w starciu z nimi.

07.06.13 WOR Armenia Malta 0 : 1
26.03.13 WOR Armenia Czech Republic 0 : 3
14.11.12 FRI Armenia Lithuania 4 : 2
12.10.12 WOR Armenia Italy 1 : 3
15.08.12 FRI Armenia Belarus 1 : 2
05.06.12 FRI Armenia Kazakhstan 3 : 0
29.02.12 FRI Armenia Canada 3 : 1
28.02.12 FRI Armenia Serbia 0 : 2

Tabela: obie drużyny mają taką sama liczbę punktów czyli 9. Lecz moim zdaniem Ormianom zostały trudniejsze mecze do rozegrania czyli z Bułgarią, Włochami. Duńczykom zostały mecze u siebie z Włochami i Maltą, która ma jedynie 3 pkt , które zdobyła punkty w spotkaniu z Armenią.

W Armenii większość składu gra w rodzimej lidze ale jest wiele wyjątków np. Levon Hayrapetyan, który gra w Widzewie Łódź, gwiazda zespołu i obecnie Borussi Dortmund Henrikh Mkhitaryan, bramkarz Dynamo Moskwa Roman Berezovsky, który jest także kapitanem Armenów.

Duńczycy mają lepszy skład gwiazdą drużyny jest Christian Eriksen obecnie zawodnik Tottenhamu, przeszedł on za 12mln z Ajaxu,czy Daniel Agger filar obrony z Liverpool. wiele zawodników gra w Duńskiej lidze, która i tak jest o wiele lepsza od Armeńskiej 
Sądzę, że Duńczycy wygrają to spotkanie, a w najgorszym wypadku padnie remis.

Gruzja - Finlandia 1DNB 1.78 Pinnacle

1. Spain 6 4 2 0 10:2 14
2. France 6 3 2 1 8:4 11
3. Finland 6 1 3 2 4:6 6
4. Georgia 6 1 2 3 3:7 5

5. Belarus 6 1 1 4 4:10 4


Gruzja u siebie remis z Francją 0-0, porażka z Hiszpanią 0-1, wygrana z Białorusią 1-0. Więc bardzo ciężko tam wygrać. Minusem na pewno jest podróż i zmęczenie wynikające z niej. Gruzja na wyjeździe zremisowała z Finlandią 1-1.

Finowie na wyjeździe dwa remisy z Białorusią i Hiszpanią 1-1.

Skład mają mniej więcej porównywalny z lekką przewagą dla Finów ale niezbyt dużą aby mogło to być kluczowe w tym spotkaniu.

Obliczyłem, że z Helsinek do Tbilisi to troszkę ponad 3000 km.

Gruzja 98 w rankingu FIFA, zaś Finlandia o 33 miejsc wyżej.

Norwegia - Szwajcaria 1DNB 1.89 Pinnacle

Norwegia ze Szwajcarią to trudny bet ale nie bez nadziei na sukces.

Dlaczego gram na Norwegię??

Bo zajmują drugie miejsce obecnie z dorobkiem 11 punktów i jeśli chcą mieć prawdziwe nadzieje na zagranie w Rio to muszą zdobyć jakieś punkty we wtorek, zaś Szwajcaria ma 4 punkty więcej.

Norwegia nie jest to aż tak słaba drużyna jak niektórzy sądzą, pamiętam w kwalifikacjach do Euro w Polsce dziwiłem się, że mało brakowało a oni zamiast Portugalii w barażach by zagrali.
Pojedynek na wyjeździe zremisowali 1-1 ze Szwajcarią.

Norwegia u siebie podczas tych eliminacji wygrali 2:1 ze Słowenią, 0-1 przegrali z Albanią i wygrali 2-0 z Cyprem w ostatni piątek. Więc dość dobre wyniki.

Grają u siebie, dla swoich kibiców i zrobią wszystko aby ich nie zawieść.

Czemu nie grać na Norwegię??

Szwajcaria jest dobra w ostatnim czasie świadczą o tym wyniki, jak i dobra dla oka gra, od 7 października 2011 roku oficjalnego meczu nie przegrali, wtedy ich pogromcą była Walia, która wygrała 2-0.

Na wyjeździe zdobyli 7 punktów w tych eliminacjach wygrana ze Słowenią 0-2, Islandią 0-2, remis z Cyprem 0-0.

Ja jednak wierzę w dobrą grę Norwegów na ich terenie i wygraną .


Malta - Bułgaria(-1) 2ah 1.61 Pinnacle
Kolejny bet na papierze wydaje się być dość pewny.

Czemu Bułgaria:

Zajmują drugie miejsce z dorobkiem 10 punktów, zaś trzy inne drużyny mają tylko o jeden punkt mniej czyli Czechy, Armenia i Dania. Liderem tej grupy są Włochy mając 17 punktów na koncie. I nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym meczu jeśli marzą o Rio.

Ostatni mecz z Maltą u siebie wygrali aż 6-0 22marca 2013 roku.
Malta to outsider grupy zdobyli na razie zdobyli 3 punkty, odnosząc zwycięstwo nad Armenią.

Skład ma zdecydowanie lepszy Bułgaria. I na pewno nie odpuszczą tego meczu. Malta ma skład złożony większości z piłkarzy rodzimej ligi.

Czemu nie grać na Bułgarię??

To mecz grają na wyjeździe i dlatego to jedynie sprawia, że się trochę obawiam.


Rumunia - Turcja 1DNB 1.58 Pinnacle

Czemu Rumunia:

U siebie są bardzo mocni od trzech lat przegrali u siebie tylko jeden mecz oficjalny z Holandią aż 1-4. W obecnych kwalifikacjach wygrali z Węgrami 3-0 i Andorrą 4-0.

W Turcji pokonali gospodarzy 1-0 w 45’ strzelił bramkę Grazov.
Turcja na wyjeździe pokonała jedynie Andorrę 0-2, przegrali z Holandią 2-0 i Węgrami 3-1.

Taka ciekawostka, że Turcja nigdy nie pokonała Rumunów, nawet nie uzyskała punktu na ich terenie.

Ranking FIFA też po stronie Rumunów i to zdecydowanie.

Skład moim zdaniem mają lepsi Rumuni .

Czemu Turcja??

Bo jeśli przegrają skomplikują sobie marzenia o awans do Mistrzostw Świata.

Słowacja - Bośnia &amp; Hercegowina 2DNB 2.03 Pinnacle

O Bośni nic nowego nie powiem więc zostawię ten typ bez komentarza, jedynie chcę zwrócić uwagę na to, że Bośnia ma dobry skład.
FYR Macedonia - Szkocja 1DNB 1.57 Pinnacle

Macedonia u siebie jest zdecydowanie mocniejsza niż Szkocja na wyjeździ c.d.n.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Islandia vs Albania
Mecz drużyn grupy E. Islandia zajmuje miejsce 4 z bilansem bramkowym 12-13, ich rywale są oczko wyżej z bramkami 7-7. Typuję gospodarzy w tym meczu. Po pierwsze drużyna rywali ma tzw. &quot;hektar&quot; na mecz. Podejrzewam, że gracze z Albanii nie są przyzwyczajeni do dalekich podróży. Piłka nożna w dzisiejszych czasach stała się bardzo wyrównana, właściwie nie ma słabiaków, których można by lać po 8,9 do zera (oczywiście poza San Marino i może Andorrą) Wspominam o tym dlatego, że Islandia jeszcze jakiś czas temu była w gronie w/w słabiakach. Islandia ma bardzo solidnych zawodników o których pozwolę sobie wspomnieć Sigurdsson(Ajax 3 bramki w 5 meczach),Finnbogason (Heerenveen 6 bramek w 4 meczach), Sigurdsson gracz Tottenhamu,jest jeszcze doświadczony Gudjohnsen. Ostatnio zremisowali 4-4 z liderem ze Szwajcarii, meczu nie widziałem, ale przegrywali już 1-4, wychodzę z założenia, że Szwajcarzy musieli pokpić sprawę, ALE trzeba mieć jaja, żeby wyjść na remis i to w dodatku na wyjeździe. Trenerem Islandczyków jest bardzo doświadczony Szwed Lars Lagerback.Takiej szansy na baraże bądź nawet bezpośredni awans chyba nigdy nie mieli(następny mecz ze słabym Cyprem także u siebie) Typuję zwycięstwo gospodarzy(pokusiłbym się o handi, ale dla mnie najprawdopodobnie skończy się 1-0) Kurs w Fortunie 2,15 dla mnie jak najbardziej do pobrania bez szaleństw ze stawką.
Bośnia pięknie opisana wyżej, więc mogę się tylko pod tym podpisać, bo kolega &quot;mówi jak jest&quot; ;)
Kolejny mecz, w którym bym widział faworyta to Włochy vs Czechy.
Nie wyobrażam sobie mistrzostw bez Włochów. Czesi ostatnio przegrali u siebie z Armenią. Nie będę pisał o poszczególnych graczach, ponieważ każdy kibic ma pojęcie o personaliach. W meczu typuję undera 2,5 i zwycięstwo gospodarzy(może zeedytuję i opiszę dokładniej, ale na tą chwilę wydaję mi się to zbędne)
Tyle na tą chwilę bez analizy typowałbym Rosję, która ma ogromną szanse na awans z pierwszego miejsca (ma jeszcze mecz Luksemburgiem i Azerbejdżanem) i jeden mecz mniej niż Portugalczycy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Tutaj widzę znowu typy z cyklu ile to BiH nie wygra. Z typem się zgadzam , sam gram w strone gości ,ale umówmy się Słowacja gra u siebie i kadre ma nie z jakiś ogórków tylko zawodników na europejskim poziomie.
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Ján Mucha&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1982-12-05&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Krylja Sowietow&lt;/td&gt;&lt;td&gt;36&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Dušan Kuciak&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1985-05-21&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Legia Warszawa&lt;/td&gt;&lt;td&gt;10&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Matúš Kozáčik&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1983-12-27&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Viktoria Pilzno&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Obrońcy&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Martin Škrteľ&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1984-12-15&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Liverpool&lt;/td&gt;&lt;td&gt;61&lt;/td&gt;&lt;td&gt;5
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Ján Ďurica&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1981-12-10&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Łokomotiw Moskwa&lt;/td&gt;&lt;td&gt;50&lt;/td&gt;&lt;td&gt;3
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Peter Pekarík&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1986-10-30&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Hertha&lt;/td&gt;&lt;td&gt;45&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Dušan Švento&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1985-08-01&lt;/td&gt;&lt;td&gt;FC Salzburg&lt;/td&gt;&lt;td&gt;26&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Kornel Saláta&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1985-01-24&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Tom Tomsk&lt;/td&gt;&lt;td&gt;25&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Tomáš Hubočan&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1985-09-17&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Zienit&lt;/td&gt;&lt;td&gt;24&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Michal Breznaník&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1985-12-16&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Amkar Perm&lt;/td&gt;&lt;td&gt;9&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Marián Čišovský&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1979-11-02&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Viktoria Pilzno&lt;/td&gt;&lt;td&gt;14&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Pomocnicy:&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Marek Hamšík&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1987-07-27&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Napoli&lt;/td&gt;&lt;td&gt;65&lt;/td&gt;&lt;td&gt;10
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Karim Guédé&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1985-01-07&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Freiburg&lt;/td&gt;&lt;td&gt;8&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Juraj Kucka&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1987-02-26&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Genoa&lt;/td&gt;&lt;td&gt;30&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Vladimír Weiss&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1989-11-30&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Olympiakós Pireus&lt;/td&gt;&lt;td&gt;28&lt;/td&gt;&lt;td&gt;2
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Viktor Pečovský&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1983-05-24&lt;/td&gt;&lt;td&gt;MŠK Žilina&lt;/td&gt;&lt;td&gt;8&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Róbert Mak&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1991-03-08&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Nürnberg&lt;/td&gt;&lt;td&gt;5&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Samuel Štefánik&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1991-11-16&lt;/td&gt;&lt;td&gt;AS Trenčín&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Stanislav Šesták&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1982-12-16&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Bursaspor&lt;/td&gt;&lt;td&gt;46&lt;/td&gt;&lt;td&gt;12
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Napastnicy:&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Erik Jendrišek&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1986-10-26&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Energie Cottbus&lt;/td&gt;&lt;td&gt;32&lt;/td&gt;&lt;td&gt;3
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Martin Jakubko&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1980-02-26&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Amkar Perm&lt;/td&gt;&lt;td&gt;31&lt;/td&gt;&lt;td&gt;7
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;Michal Ďuriš&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1988-06-01&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Viktoria Pilzno&lt;/td&gt;&lt;td&gt;8&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;tr class=&quot;tab_nparz&quot;&gt;&lt;td&gt;Adam Nemec&lt;/td&gt;&lt;td&gt;1985-09-02&lt;/td&gt;&lt;td&gt;Union Berlin&lt;/td&gt;&lt;td&gt;3&lt;/td&gt;&lt;td&gt;0&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
Podszedł bym do tego meczu na spokojnie bo niektórzy już tutaj liczą pieniądze. Handicapy itd.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Armenia - Dania 2DNB 1.68 Pinnacle
Dania wg mnie jest faworytem tego spotkania a wskazuje na to m.in. : Porażka w czerwcu u siebie aż 0-4 z Armenią, będą chcieli się zemścić za wszelką cenę i zrehabilitować się kibicom.
Z reprezentacji Danii pozostała już tylko nazwa. To nie jest ta sama drużyna, która przez ostatnie kilka lat pewnie kwalifikowała się do wielkich imprez. Ich poziom można porównać do naszych reprezentacyjnych &quot;orłów&quot;. Zresztą niedawno wygraliśmy z nimi 3:2. Duńczycy męczyli się w ostatnim meczu z taką potęgą jak Malta. Wygrali 2:1, ale to Maltańczycy stwarzali więcej sytuacji. A Duńczycy oddali jeden celny strzał na bramkę i od razu gol. Przy drugim golu pomógł im jeden z obrońców przeciwnika, który wpakował samobója. Także ta wygrana była bardzo bardzo szczęśliwa. Armenia z kolei sprawia niespodzianki w tych eliminacjach. Może i nie wygrali u siebie jeszcze, ale przecież mogą się przełamać. Poza tym to jest wyjazd dla Duńczyków, a jak wiadomo na wyjazdach gra się o wiele trudniej. Jeśli już coś w tym meczu typować, to w stronę Armenii.

Druga sprawa. Widzę, że większość (jak nie wszyscy) podłapali typ na Bośnię i robi się znów masówka, a to nie dobrze...:;/:. Teraz przynajmniej kurs na BiH 2,00 na zakład bez remisu to value, nie tak jak parę dni temu 1,40 na czysty win.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Islandia - Albania
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: bet365
vs.
Islandczycy zaimponowali mi w piątek wyszarpując remis faworyzowanej Szwajcarii - ze stanu 4:1 w drugiej połowie zrobili 4:4. Oto skrót tego fenomenalnego spotkania:
Na wyspie, którą zamieszkuje zaledwie 320 tysięcy ludzi znalazła się ekipa kilkunastu walecznych mężczyzn i którzy dodatkowo potrafią bardzo dobrze kopać piłkę. To może dać historyczny awans na Mundial w Brazylii. Islandczycy muszą postawić pierwszy krok w tym kierunku już we wtorek, pokonując Albanię. Wydaje się, że Islandczycy mają najłatwiejszy terminarz, bo nie przyjdzie im się już zmierzyć ze zdecydowanie najlepszą w grupie Szwajcarią. Mimo zajmowanego czwartego miejsca są w mojej opinii faworytem do zajęcia drugiej lokaty w tej grupie. Trzeba pokonać Albanię, która też ma historyczną szansę na awans i zajmuje wyższe (3) miejsce w grupie. Ale za Islandią przemawia niemal wszystko. Skład (Sigthórsson (Ajax), Sigurdsson (Tottenham), Gunnarsson (Cardiff), Gudmunsson (AZ Alkmaar), Finnbogason (Heerenveen), Gudjohnsen (Brugge) - to już nie tylko były gwiazdor Chelsea i Barcelony, to nazwiska, które powinien przynajmniej kojarzyć każdy fan futbolu, a jest jeszcze kilku innych graczy grających w dobrych europejskich klubach), własne boisko (mobilizacja wśród kibiców jak nigdy - sprzedanych jak dotąd już ponad 6500 biletów - dla nas to śmieszne liczby, ale jak na Islandię są one bardzo duże), specyficzny klimat (temperatura około 10 stopni Celsjusza). Warto również przypomnieć, że Islandia potrafiła pokonać Albanię na jej terenie w stosunku 2-1. Piłkarze są świadomi tego, o co grają - nie ma co obawiać się o to, że zje ich stres, czy też presja. Mecz ze Szwajcarią pokazał, że mają mocny charakter i jestem przekonany, że taki wynik w jaskini lwa jeszcze bardziej zmobilizuje ich do ciężkiej pracy na boisku we wtorek. Przecież potem zostaje Cypr na własnym terenie i można jechać do Norwegii z 17-toma punktami i prawdopodobnie z drugim miejscem! Albania przegrała ostatni mecz na wyjeździe ze Słowenią 1-0 i musi tutaj postarać się o zwycięstwo, by liczyć dalej się w walce o awans. Nie jestem przekonany, czy wytrzymają to przede wszystkim psychicznie, jak wiadomo dla drużyn z Bałkanów często presja okazuje się paraliżująca. Widziałem jeden mecz tej drużyny w eliminacjach - z Norwegią na wyjeździe i trzeba przyznać, że wynik zrobił na wszystkich duże wrażenie (1:0 dla Albanii), lecz przyznam, że tego dnia to Norwegia była katastrofalna i nie potrafiła przeprowadzić jednej składnej akcji, za co została ukarana trafieniem Albańczyków ze stałego fragmentu gry. Ofensywa Albańczyków jest przeciętna, na wyróżnienie zasługuje obrona na czele z zawodnikiem Lazio - Caną. Lecz skoro Islandczycy potrafią strzelić Szwajcarii 4 bramki, to czy Albanii nie będą wstanie wbić choćby tej jednej? Połączenie boiskowej inteligencji z olbrzymią pasją Islandczyków powinno dać upragnione zwycięstwo. Kurs powyżej @2,00 można brać, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zwycięstwo Wyspiarzy.
Co do meczu Bośni to też warto pograć. Nie wierzę w teorie spiskowe, Bośnia przegrała w piątek, bo była słabo dysponowana. W dwie porażki z rzędu ze słabą Słowacją chyba nikt nie wierzy, teraz nawet jeśli ktoś się boi grać, to z tych obaw powinien wyleczyć wysoki kurs. Nawet jeśli drużyna z Bałkanów zagra tak słabo jak w piątek - szanse są nadal 50/50, a gdy Bośnia &quot;odpali&quot; i zagra to co w poprzednich meczach tych eliminacji to odniesie łatwe zwycięstwo. Jest value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
koral112 33

koral112

Użytkownik
Z reprezentacji Danii pozostała już tylko nazwa. To nie jest ta sama drużyna, która przez ostatnie kilka lat pewnie kwalifikowała się do wielkich imprez. Ich poziom można porównać do naszych reprezentacyjnych &quot;orłów&quot;. Zresztą niedawno wygraliśmy z nimi 3:2. Duńczycy męczyli się w ostatnim meczu z taką potęgą jak Malta. Wygrali 2:1, ale to Maltańczycy stwarzali więcej sytuacji. .
Niby tak, ale Armenia to nie jest jakaś super drużyna ich wygrana z Czechami na fuksie, gospodarze przeważali przez całe spotkanie, świadczy o tym, aż 15 strzałów poza bramką i 5 w bramkę przy 3 strzałach poza bramkę i 3 w bramkę Ormian.

Malta stwarzała wiecej sytuacji to prawda. My graliśmy z nimi tylko sparing a to się nie liczy. Ale 22 marca wygrali na wyjeździe z Czechami az 0-3 i to dla mnie główny argument do grania Duńczyków.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Niby tak, ale Armenia to nie jest jakaś super drużyna ich wygrana z Czechami na fuksie, gospodarze przeważali przez całe spotkanie, świadczy o tym, aż 15 strzałów poza bramką i 5 w bramkę przy 3 strzałach poza bramkę i 3 w bramkę Ormian.
Malta stwarzała wiecej sytuacji to prawda. My graliśmy z nimi tylko sparing a to się nie liczy. Ale 22 marca wygrali na wyjeździe z Czechami az 0-3 i to dla mnie główny argument do grania Duńczyków.
Chcesz powiedzieć, że grasz na Duńczyków dlatego, że pół roku temu wygrali z Czechami??? To ma być argument? Tych samych Czechów zresztą pokonała Armenia parę dni temu. Piszesz, że Armenia to nie jest jakaś super drużyna, a w takim razie co powiedzieć o Duńczykach. Może i Ormianie wygrali szczęśliwie z Czechami, ale po pierwsze mierzyli się z mocniejszą drużyną, a po drugie oddali na bramkę rywala nieco więcej strzałów niż... 1. Duńczycy męczyli się z Maltą i to jest dopiero szczęście, że wygrali. Dla mnie ten mecz to no bet, a jeśli juz typować to w stronę Armenii. Ale typuj sobie jak chcesz.
 
don-draper 105

don-draper

Użytkownik
Do tej Bośni jestem coraz mniej przekonany. Opcja z (0) nawet ciekawie się prezentuje, ale mimo nie wykluczam jakiegoś 1:0 dla gospodarzy. Ogólnie w takich meczach jakoś tak ciężko mi się obstawia ekipy gości.
Analiza użytkownika z Maxem Kolonko w avatarze też jakoś mnie nie przekonała - wszystko to tylko gdybania, domysły i podpieranie się jakimiś niepisanymi regułami typu 3za3.
Ale jak już mamy grać z opcją DNB to proponuję przyjrzeć się bliżej spotkaniu Norwegii ze Szwajcarią. Ostatnio goście frajersko zremisowali z Islandią u siebie (z 4:1 na 4:4), ale ogólnie forma jest. Wyjazd do Brazylii również na wyciągnięcie ręki, a Norwegia znowu nie jest jakąś potęgą, żeby trudno ich było pokonać na ich terenie.
Do bardziej poważnego grania proponuję:
Rosja - Izrael 1 1.321 Pinnacle ✅
Grecja - Łotwa 1 1.300 Pinnacle ✅
Włochy - Czechy 1 1.565 Pinnacle
✅
Może nie na jednym kuponie, ale jakieś sensowego double&#39;a można z tego złożyć. Rosjanie ze spokojem powinni uporać się z będącym pod formą Izraelem, podobnie Grecy z Łotyszami. Z kolei Czesi po ostatniej kompromitacji z Armenią pokazują, że kryzys w reprezentacji jest sporo. Robi się nerwowo, zwłaszcza wokół trenera.
Wszystkie typy na gospodarzy, na to też warto zwrócić uwagę. Nie powinno być wtopy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Druga sprawa. Widzę, że większość (jak nie wszyscy) podłapali typ na Bośnię i robi się znów masówka, a to nie dobrze...:;/:. Teraz przynajmniej kurs na BiH 2,00 na zakład bez remisu to value, nie tak jak parę dni temu 1,40 na czysty win.
Bez przesady z tą masówką. Ja to zagrałem zanim jeszcze podałeś typ, bo sam dokładnie tak samo to przeanalizowałem. To, że widzimy na tym forum taką szansę na wygranie zakładu to jeszcze nie masówka ???? Jak kursy przed meczem na DNB będą wynosiły 1,40 - to będzie oznaczało masówkę. Póki co parę osób popiera typ, pewno parę zaneguję... Gra na gości zresztą zawsze jest na ryzyku więc to nie jest tak, że to jakaś niesamowita okazja. Po prostu typ wydaje mi się sensowny i trochę zaryzykuję, ale czy wejdzie czysta 2 nie mówiąc o handi - nie wiadomo. Równie dobrze może być remis.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Białoruś - Francja | under2.5 - 1,70 Marathon

Typ głównie oparty o wnioski po obserwacjach francuskiej piłki a także i Les Bleus.Niesamowicie przewidywalna jest drużyna Deschampsa.Wypracował on styl niezwykle wyrachowany, który przynosi w miarę zamierzony skutek.Francuzi są do bólu skoncentrowani na grze obronnej przez co tracą mało bramek i punktów bo w starciu ze słabszymi rywalami potrafią utrzymać/kontrolować przewagę, którą sobie wypracują i nie myślą wcale o przekonującym zwycięstwie.Ponadto ta defensywa jest bardzo dobrze zorganizowana włącznie z Llorisem, a i czy gra Abidal,Mangala,Koscielny czy inny gracz na środku to rozumieją się bardzo dobrze.W dodatku markę europejską wypracował sobie Matuidi, a do kadry wchodzi Guilavogui a oby dwaj gracze ubezpieczają formację obronną.Jeśli chodzi o atak to są jego plusy takie jak Ribery i Valbuena, od których w dużej mierze zależą poczynania ofensywne i w mojej opinii wywiązują oni się dobrze ze swoich roli bo chcą prowadzić grę natomiast skutek z tego jest mało wymierny bo nie mają odpowiednich partnerów do gry.Ciężko nazwać takim partnerem Benzeme, który w kadrze jest cieniem (w Realu też jest cieniem ) i nie ma z niego żadnego pożytku.Giroud potrafi co nieco rozruszać, ale jednak to nie jest to.Nie wiem czemu DD nie daje na razie szansy gry Payetowi, który jest w bardzo dobrej formie, a mógłby trochę bardziej rozruszać ofensywę Les Bleus.Styl Francuzów jest bardzo nudny i mało efektowny przez co ich mecze wyglądają przeciętnie i nie ma nich dużo bramek.Z tego co obserwowałem Białorusinów to również jest ekipa bezzębna, w dodatku nie idą na hurra, a raczej ubezpieczają tyły stąd under w całym meczu.
Kazachstan - Szwecja | Szwecja under2.5 - 1,61 Bet365
Kazachowie u siebie to nie są leszcze, raczej nie na tyle aby ugrać jakiś punkt, ale też nie dostają blowoutów jak kiedyś po 0:8.We wtorek goszczą Szwedów, którzy to już pokazali, że w meczach z ogórkami potrafią się męczyć (Wyspy Owcze, trochę wcześniej z San Marino) i nie wygląda to za fajnie.W dodatku są po ciężkim boju na Wyspach więc nie stawiałbym na wysoką wygraną graczy Trzech Koron stąd też under u Ibry i kolegów.Dobrać coś do dubla i jazda.
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Litwa - Lichtenstein; remis @ 5.5 ⛔
Litwa potęgą piłkarską nie jest. Kurs 1.22 w tym spotkaniu trochę śmieszy. Wynika raczej ze słabych wyników Lichtensteinu na wyjazdach. Ostatni remis w meczu wyjazdowym Lichtensteinu to właśnie mecz z Litwą 2.09.2011r w czasie kwalifikacji do Euro. Sama drużyna gospodarzy czy u siebie czy na wyjazdach formą nie błyszczy. To już nie czasy, gdy Malta, Lichtenstein czy Luksenburg pełniły w grupie funkcję zespołu do oddawania punktów dosłownie wszystkim dookoła. Dla gości to szansa na walkę o chociaż punkt. Litwa bez szans na walkę o awans.

Norwegia- Szwajcaria powyżej 2.5 bramek @ 2.07 ⛔
Ależ Szwajcarzy zmarnotrawili szansę na 3 pkt w ostatnim spotkaniu z Islandią. Co prawda Islandia to już nie ogórki kojarzone wyłącznie z Gudjonsonem, ale zremisować, prowadząc u siebie 4:1 to istna profanacja. Mimo tej &#39;wpadki&#39; nadal prowadzą w grupie i nad wydają się dla mnie mocną ekipą, której należy się wyjazd na mundial. W ostatnim spotkaniu świetnie w ofensywie zaprezentowali się obrońcy ( Lichtensteiner 2 bramki, Schar bramka), nie można ich za to pochwalić za &#39;wyczyny&#39; w obronie. Co do gospodarzy to muszę przyznać, że mimo że Cypr ostatnio nie zachwyca, to spotkanie im wyszło na plus. Przyszedł czas na lepszego rywala. Zwróciłbym uwagę na klasyfikację zespołów z drugich miejsc, Norwedzy potrzebują punktów. Myślę, że padną tu bramki dla jednych jak i drugich, więc polecam też grę bts. Spodziewałbym się jednak więcej trafień, jest kim strzelać, jest o co grać.

Włochy- Czechy; 2DNB @ 5 ⛔
Dania, Czechy, Polska...moja lista TOP3 matołków eliminacji. Z tą jednak różnicą na korzyść Czechów, że oni mają jeszcze szansę gry w Brazylii ( hipotetycznie Dania ma te same szanse, ale u nich nie widzę już szansy na progres)...Wiadomo, to co Czesi zrobili z Armenią to szczyt szczytów, ale mimo wyniku to Czesi mieli więcej szans. Zabrakło piłkarskiego szczęścia i sprytu. Ale to nadal ekipa Czech, z Cechem w bramce, Kozakiem, Rosickim, Kadlecem i ciekawym zapleczem na ławce. Włosi bezpiecznie z 17 pkt w tabeli. Nie będę pisał tu o odpuszczaniu, bo na pewno nie będzie to miało miejsca u tak doświadczonych zawodników, ale dobre passy kończyły się już u lepszych ekip i z gorszymi rywalami. W ostatniej kolejce było kilka zaskoczeń...teraz za sprawcę takiego w tej kolejce uważam Czechów. Ostatni mecz w starciu Czechów z Włochami zakończył się bezbramkowym remisem. Mimo ostatnich wyników obu drużyn, kursy na X2, DNB, Czechy strzelą są minimalnym value.

Słowacja- Bośnia; powyżej 2.5 bramki @ 2.1 ✅
Nie będę powielał wypowiedzi na temat tego spotkania ( szczególnie @bułeczki, z którym ciężko się nie zgodzić ). Może formuła: dajcie nam wygrać teraz, my się zrewanżujemy ( nie zabierając sobie punktów remisami ) miałaby jakiś sens. Jednak Słowacja szansę na awans ma, ogórkami jak już wcześniej wspomniano nie gra. Małe, ale zawsze. Zwycięstwo z liderem grupy obudziło nadzieje Słowaków, piłkarzy, trenerów, kibiców na awans. Spodziewam się walki ze strony myślę podrażnionych Bośniaków, jak i podbudowanych Słowaków. Sugerowałbym over&#39;owy wynik, nie szalałbym jednak ze stawkowaniem na przyjemny kurs na 2DNB.

Taśma-&#39;pewek&#39; na ta kolejkę eliminacji z pozostałych wtorkowych spotkań:
Grecja-Łotwa poniżej 3.5 bramki @ 1.28
Francja dnb @ 1.14
Bułgaria dnb @ 1.11
Kazachstan- Szwecja powyżej 0.5 bramki @ 1.04
Holandia @ 1.01
Niemcy @ 1.01
Polska @ 1.01
AKO: 1.74
✅

Wszystkie kursy pobrane z B365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 31

szynka

Użytkownik
Rumunia vs Turcja (azjatycka suma goli) powyżej 2 @1.525

Turcy by liczyć na drugie miejsce w grupie muszą to spotkanie wygrać, w innym przypadku ze względu na terminarz szanse pozostaną, ale tylko matematyczne. Można się spodziewać więc bardzo ofensywnej i ostrej gry Turków, którzy dobrze się rozgrzali przed tym meczem gładko pokonując 5:0 Andorę. Rumunom by zachować duże szanse na 2 miejsce wystarczy w tym meczu remis, choć wątpliwe by bronili go zażarcie nie próbując wykorzystać odsłoniętych Turków. Tym bardziej, że zwycięstwo Rumunów to drugie miejsce na 99,9% (następne mecze z Andorą na wyjeździe i Estonią u siebie). W dotychczasowych spotkaniach grupowych tylko raz zdarzyło się Turkom i Rumunom by w ich meczu padło mniej niż 2 gole- i to akurat w bezpośrednim pojedynku gdzie Rumuni wygrali na wyjeździe 1:0. Jednak tym razem należy spodziewać się bardzo otwartego pojedynku, pełnego walki i sytuacji bramkowych- Turcja ma nóż na gardle i musi atakować, a rozochocona ostatnią wygraną 3:0 z Węgrami Rumunia też będzie chciała strzelić by przypieczętować awans. Jak ktoś się nie boi to może postawić na gole over 2.5, choć ja bym był ostrożny bo wynik 1:1 albo 2:0 jest bardzo prawdopodobny.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Włochy Czechy
W każdej rundzie dochodzi do kilku niespodzianek, więc jeśli polować w tej rundzie, to tak sobie myślę, że może w tym meczu. Włosi jeszcze nie zaznali smaku porażki, grają u siebie, przecież Czechy przegrały we własnym kraju z Armenią czyli typowy schemat wielu typujących. Włosi wygraną w meczu z Bułgarią mogą zawdzięczać niesamowitemu szczęściu i nieskuteczności Bułgarów oraz że bramki strzeże Buffon. Bułgarzy zmarnowali trzy setki, jedną z metra wybronił Buffon, drugą z 5 metrów, następnie błąd obrońcy włoskiego, który trak trącił piłkę po dośrodkowaniu, że przedłużył jej lot i Bułgarski zawodnik zamiast wpakować ją głową do siatki chybił centymetry obok słupka, oraz jedną po rzucie rożnym gdy wybronił strzał na krótki słupek. Włosi po za akcją, po której zdobyli gola oraz po katastrofalnej postawie i komunikacji w defensywie bułgarskiej kiedy to doskonała okazję zmarnował Gillardino, nie pokazali nic szczególnego.
przy takich kursach spróbuję niespodzianki
Czechy x2 2.47 lub Czechy remis zwrot 5.07
może będzie powtóreczka z niedawnego meczu Udinese Slovan ;)

po za tym Rosja1.30 - kluczowy mecz dla układu tabeli, Rosja wygrywając wskoczy na fotel lider, nie przepuszczą takiej okazji. W pierwszym meczu 4-0 dla Rosji, więc u siebie powinna to być formalność
korci mnie, żeby pograć jeszcze na Ukrainę. Wiadomo co prezentuje San Marino, ale Ukraina zagrała wybornie. Anglia na wyjazdach nie błyszczy... Ukraina u siebie, niesiona rozgromieniem 9-0... ale jeszcze muszę przemyśleć...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Litwa - Lichtenstein; remis @ 5.5 Litwa potęgą piłkarską nie jest. Kurs 1.22 w tym spotkaniu trochę śmieszy. Wynika raczej ze słabych wyników Lichtensteinu na wyjazdach. Ostatni remis w meczu wyjazdowym Lichtensteinu to właśnie mecz z Litwą 2.09.2011r w czasie kwalifikacji do Euro. Sama drużyna gospodarzy czy u siebie czy na wyjazdach formą nie błyszczy. To już nie czasy, gdy Malta, Lichtenstein czy Luksenburg pełniły w grupie funkcję zespołu do oddawania punktów dosłownie wszystkim dookoła. Dla gości to szansa na walkę o chociaż punkt. Litwa bez szans na walkę o awans.
Liechtenstein zagra osłabiony 4 ważnymi( jak na swoje warunki i możliwości) zawodnikami z powodu kartek i kontuzji z ostatniego spotkania z Grecją: Nicolas Hasler( 23/0- w reprezentacji, 7/0- w el. MŚ), Thomas Beck( 91/5 w reprezentacji, 5/0 w el. MŚ), David Hasler( 26/1 w reprezentacji, 5/0 w el. MŚ) oraz bez kapitana Mario Fricka( 111/16 w reprezentacji, 3/0 w el. MŚ).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom