>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do MŚ 2014 - 10.09.2013 (Europa)

Status
Zamknięty.
omerta 968

omerta

Użytkownik
RosjaIzrael


Podopieczni Fabio Capello w piątek zrobili swoje. Wygrali z Luksemburgiem (4-1, tracąc bramkę w 90. minucie, ale odpowiadając kolejnym trafieniem chwilę później) i przy ewentualnym triumfie we wtorek, obejmą prowadzenie w grupie, którego nie powinni oddać (w październiku mecze z Luksemburgiem i Azerbejdżanem). Możliwości Sbornej znamy – sytuacja kadrowa optymalna. Mnie bardziej zainteresował ostatni występ reprezentacji Izraela, która tylko zremisowała z Azerami (1-1). Eli Guttman ma do dyspozycji mocno uszczuplony skład i to w ofensywie, bowiem brakuje dwójki napastników - Tomera Hemeda (6 goli) i Edena Bena Basata (4 bramki), a także kluczowego pomocnika Yossi’ego Benayouna (94/24). Oczywiście, izraelski zespół ma matematyczne szanse na awans, ale musiałby wygrać w St. Petersburgu, a następnie w Lizbonie, co wydaje się po prostu nierealne. Ja stawiam tym razem z dużym przekonaniem na zwycięstwo Rosjan, którzy w moim odczuciu nie pozwolą sobie na wpadkę – nie z tak osłabionym rywalem.

Rosja over 1,5 @ 1.45 Sportingbet

Armenia – Dania


Po ostatnich rezultatach sytuacja w grupie B zrobiła się ciekawa i aż cztery drużyny mają szanse na zajęcie 2. lokaty. Jedną z nich są Ormianie, którzy w roli gospodarza przegrali wszystkie trzy mecze (nawet z Maltą), ale to, co zrobili kilka dni temu w Pradze (triumf nad Czechami 2-1) daje im nadzieję. Przypomnę też, że zespół Armenii potrafił wygrać w Kopenhadze aż 4-0 i teraz może liczyć na podobne rozstrzygnięcie. Zwłaszcza, że Duńczycy nie są w najwyższej formie, a ponadto atak wygląda koszmarnie. Bez wątpienia młodzi napastnicy są słabą stroną tej ekipy. Poza kadrą są Dennis Rommedahl (126/21) i Nicklas Bendtner (55/22), którzy ostatnio nie byli powoływani, a także Nicklas Pedersen (13/1) – on z kolei grał przeciwko Malcie 90 minut. W składzie nie ma również kilku innych wydawać by się mogło ważnych graczy (Lasse Schoen, czy Simon Paulsen). Wielkiej mocy, nie licząc Christiana Eriksena Dania nie posiada, o czym świadczy choćby porażka z Polską (2-3). Jednak ze względu na fakt, iż obie drużyny grać będą o pełną pulę punktów, uważam, że mimo wszystko gole padną, a na listę strzelców wpiszą się zarówno jedni jak i drudzy.

obie drużyny zdobędą bramkę @ 1.615 Sportingbet
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Każdy kibic Polski chciałby , aby Polska drużyna miała taką sytuację jak w tej chwili ma Bułgaria. Drużyna na , którą mało kto stawiał spisuję się bardzo dobrze jak do tej pory. Na pewno w gronie faworytów grupy byli Włosi oraz Duńczycy, a tymczasem Bułgarzy mają spore szanse na zajęcie miejsca barażowego. Najbliższy cel jest prosty: wygrać z wyjazdowy mecz z Maltą. Nie mówmy co czeka Bułgarów dalej bo póki co mają 1 pkt przewagi nad Czechami i łatwy mecz w perspektywie. Tymczasem owi Czesi grają z liderem grupy na wyjeździe i cieżko liczyć na komplet punktów w tym meczu z ich strony. Dodatkowo również ktoś straci punkty w meczu Armenia - Dania co też działa na korzyść Bułgarów. Po tym co zobaczyłem w ostatnim spotkaniu z Włochami gram w strone Bułgarii z handicapem. Dodam , że pierwszy mecz z Maltą zakończył się wynikiem 6-0 i myśle , że jutro padnie wynik o połowe mniejszy. Mimo słabej kadry na papierze Bułgarii spisują się na prawde dobrze i skuszę się na ten handi.
Bułgaria -1 [2,05]

Ponad to na sucho
BiH 2,54 oraz mimo przeciwwskazań zaufam Duńczyką , ale to gram bo mam takie przeczucie.
Dania 2,25
STS
 
catalona 704

catalona

Użytkownik
Liechtenstein zagra osłabiony 4 ważnymi( jak na swoje warunki i możliwości) zawodnikami z powodu kartek i kontuzji z ostatniego spotkania z Grecją: Nicolas Hasler( 23/0- w reprezentacji, 7/0- w el. MŚ), Thomas Beck( 91/5 w reprezentacji, 5/0 w el. MŚ), David Hasler( 26/1 w reprezentacji, 5/0 w el. MŚ) oraz bez kapitana Mario Fricka( 111/16 w reprezentacji, 3/0 w el. MŚ).
Mimo wszystko myślę, że spotkanie warte lekkiego zagrania. Litwa to nie potęga, oglądałem skróty ich spotkań i wieje mi zapleczem polskiej ligi. Spodziewam się spotkania z przewagą gospodarzy, ale jak się nie ma kim strzelać to na co te akcje skoro jak przychodzi co do czego zespół się blokuje. Typowałbym bezbramkowy remis.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Włochy - Czechy
10.09.2013, 20:45

Wtorkowy mecz będzie z pewnością wyjątkowy nie tylko dla fanów reprezentacji.
To właśnie tu, na stadionie Juventusu Gianluigi Buffon zaliczy swój 136. występ w narodowych barwach, wyprzedzając pod tym względem Fabio Cannavaro. To już 16 lat odkąd &#39;Superman&#39; broni w głównej kadrze Italii, a swoje marzenie spełni na stadionie ukochanego klubu.
Wygrana Włochów zapewni im pewny awans do przyszłorocznych MŚ 2014.
Zastanawiająca będzie postawa Azzurrich, bo do końca nie wiadomo jakie będzie ich nastawienie do spotkania, czy zagrają dla kapitana i kompletnego awansu czy też może z racji prawie zapewnionego udziału podejdą do spotkania nieco wyluzowani.
Gospodarze nie doznali jeszcze porażki w kwalifikacjach (o czym wspominałem w poprzednim poście), ale ostatnio ich gra nie napawa optymizmem. Podchodzą do spotkań bardzo minimalistycznie, a wygrane zawdzięczają często przypadkowym sytuacjom i sporej dawce szczęścia (przeciwko Bułgarom). Cesare Prandelli nie ukrywa, że taktyka zespołu ulegnie zmianie, a jego podopieczni wyjdą formacją 3-5-2. Co ciekawe, na pozycji obrońcy zagra nie kto inny jak Daniele De Rossi (kilkakrotnie grał już na tej pozycji w kadrze; swoją drogą pokazuje to jak przeciętnych zmienników w obronie ma Cesare).
Do składu powracają Montolivo, Cerci i Insigne, którzy mieli drobne urazy oraz Balotelli i Osvaldo - zawieszeni na mecz z Bułgarią. Ignazio Abate i Luca Antonelli nie znaleźli się w kadrze na spotkanie, a kontuzjowanych graczy zastąpili odpowiednio Manuel Pasqual i Lorenzo De Silvestri.
Czechy tracą na tę chwilę aż 8 punktów do liderujących Włochów i jeśli myślą o awansie, muszą to starcie wygrać (Malta podejmuje Bułgarię u siebie, a zwycięstwo gości wydaje się oczywiste). Emocji dodaje fakt, iż Czesi przegrali ostatni mecz w Pradze podejmując Armenię (1:2). Pozostałe 3 mecze są wyjazdowe, więc gra toczy się o pełną pulę.
Powracając do Armenii, Michal Bilek zastosował ustawienie mocno ofensywne, 2 napastników i &#39;podwieszony&#39; Rosicky, co jednak nie przyniosło pożądanego efektu.
7. czerwca 2013 odbyło się ostatnie spotkanie obydwu drużyn, zakończone bezbramkowym remisem w stolicy Czech.
Italia jest oczywiście faworytem, a Buffon będzie dwoił się i troił, by zachować czyste konto w rekordowym dla niego spotkaniu. Po drugiej stronie Petr Cech, również od lat utrzymujący świetną formę. Pachnie underowo, dlatego idę w inną stronę. Pomimo świetnych bramkarzy i dobrze skompletowanych linii defensywnych zagrałem powyżej 2 goli - 1.65 /bet365/.✅✅✅ Mam nadzieję, że magia Juventus Stadium zadziała także na kadrę;)
Powodzenia!
EDIT: ea$y cash, Włochy-Czechy 2-1 (Chiellini 51&#39;, Balotelli 54&#39; - Kozak 19&#39;)
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Ukraina - Anglia

Ukraina 2.80@bet365


Nie mam zielonego pojęcia dlaczego to Anglia jest faworytem w tym meczu. Faworytem minimalnym, ale jednak. Kurs 2.80 a Ukrainę to promocja i ja z tego korzystam.

Ukraińcy za Fomenko grają bardzo ładną dla oka piłke. Są dobrze zorganizowani w tyłach i swietnie wykorzystuja swoja największą broń czyli dynamikę skrzydłowych. Grają szybka piłkę, wyprowadzają błyskawiczne kontry, KOoplanka i Yarmolenko robią strasznie dużo szumu na skrzydłach i daje to swietne efekty. Przejechanie się po Polsce i Czarnogórze to nie był przypadek. Oba mecze wygrane zdecydowanie zasłużenie. Ukraina to rozpedzająca się machina, która w tej grupie nie bedzie juz miała żadnego rywala, który moze ją powstrzyma. Jedynie jakaś plaga kontuzji. Mają ciekawy skład, świetnego trenera, który przede wszystkim ma wizje i wie czego wymagac od swoich podopiecznych.

I to jest własnie główny powód gry przeciwko Anglii w tym meczu. Roy Hodgson. Człowiek bez planu, bez charyzmy i bez odpowiedniej iedzy taktycznej. Anglia ma wiekich pilkarzy, ale od lat nie potrafią grac na odpowiednim poziomie, który zadowoli kibiców. I na pewno nie bedą tego grali za Hodgsona. W przodziegrają kompletnie bez pomysłu. Widzielismy to dokłądnie w meczu z nami w tych eliminacjach. To samo było z Ukrainą na Wembley.Nawet z Mołdawią mimo pewnego zwyciestwa cięzko było szukac jakiegoś większego pomysłu na grę. Tak samo było na Euro kiedy to wygrywali głównie dzięki świetnej postawie Gerrarda, który z niczego robił asysty w grupie. Ukraina była wtedy lepsza, Francja ich zmiażdzyła, ze Szwecją równiez niczego wielkiego nie pokazali. I nie poażą niczego wielkiego z Ukrainą, bo są drużyną zdecydowanie słabszą. Ja wiem, ja wiem, że piłkarzy mają lepszych. Jednak to za mało. Musi byc ktoś kto to poskłąda, a tym kims nie jest Hodgson. W tych eliminacjacjach 4 zwycięstwa. Były to wielkie triumfy z San Marino i Mołdawią. W 3 meczach z powaznymi zespołami zdobyli 3 pkt po 3 remisach 1-1. Z Ukrainą na Wembley byli słabsi, z nami nie zagrali niczego ciekawego. Dlaczego teraz na Ukrainie coś by miało się zmienic w ich grze?

NIc sie nie zmieni, bo nie zmienili Hodgsona. W dodatku spora liczba kontuzji w zespole. Brakuje Ronneya, Sturridge`a i Welbecka w ataku. Zagrac moze dowołany Milner, który ostatnio wclae nie gra w swoim klubie. W środku zagraja pewnie Lampard Gerrard i Wilshere czyli brak defensywnego z prawdziwego zdarzenia, co przy tak szybko rającej ekipe jak Ukraine może byc katastrofalne w skutkach. Obrona słaba, traci gole w kazdym meczu z normalnych rywalem, a czasami nawet ze 4 jak ze Szwedami Nawet ostatnio stracili 2 u siebie ze Szkocją. Hart dalego od wybutnej formy. Na środku Jagielka i Cahill czyli solidne postacie, ale popełniajace sporo błedów. Brakowac tam bedzie lidera jakim niewątpliwie jest Terry. Boczni obrońcy czyli Cole i Walker beda się mało podłączac, bo Hodgson nie postawi na atak. Z przodu poszarpie Walcott, ale to za mało.

NIe mam złudzeń, ze lepszą ekipa jest Ukraina w tym momencie. Nie ufam kompletnie Anglikom, któzy nieczego nie zaprezentowali w tych eliminacjach. NIe wygrali z Czarnogórą, Polską to i nie wygrają z Ukrainą. Kurs 2.80 jest wrecz idealny i nie ma się co bac, bo Anglia jest mocna tylko z nazwy, a nie z jakości prezentowanej na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
Spotkanie: Ukraina - Anglia
Typ: Powyżej 4,5 kartek (Azjany)
Kurs: 1,900
Bukmacher: Bet365
Analiza: Nie mogę się oprzeć temu zakładowi, choćby nie wiem co. Dla obu ekip jest to bardzo ważne spotkanie - mlodywilc - bardzo dużo już o nim napisał. Ale mówiąc krótko, Anglia jedzie do Ukrainy po punkty, których łatwo nie zdobędzie... Ukraińcy mają życiową formę - cztery zwycięstwa - ostatnie 9:0 z San Marino, wiadomo nie jest to zespół pokroju Anglii, ale mimo wszystko drużyna jest podbudowana. Spodziewam się ciężkiego boju, a arbiter, który poprowadzi to spotkanie pozwala mi śmiało uderzać w taki oto over kartkowy. Pan Pedro Proença z Portugalii poprowadzi te zawody, w tym sezonie sędziował jedno spotkanie w lidze Portugalskiej i pokazał aż osiem kartek, w poprzednim sezonie na boiskach ligi ZON Sagres pokazał 67 żółtych kartek i 5 czerwonych, dla mnie bardzo dobry wynik i dla dzisiejszego zakładu także. Zdecydowanie polecam.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata w Rio 2014
Spotkanie: Macedonia - Szkocja
Typ: Macedonia
Kurs:
2.30 / WilliamHill
vs.
Analiza: Belgowie zdominowali grupe A, gdzie w zasadzie Macedonia i Szkocja grają teraz o paczke chrupków Cheetos no i w gruncie rzeczy o honor. Jak wyczytałem w sieci to przy obecnym ich trenerze jakim jest Cedomir Janevski drużyna odżyła, grają o wiele lepszą piłke.. W tym meczu jedynym kluczowym brakiem jest brak Agim Ibraimi (Cagliari), ponad to prócz niego nie zagrają także mniej kluczowi Aleksander Todorovski (SK Sturm GRAZ), Velice Sumulikoski (FC Slovacko) oraz Stefan Spirovski (Rabotnicki). Pomimo tego ciekawy sytuacja jest w reprezentacji Szkocji, dzisiejszych gości tego spotkania.. Absencja jest dość szeroka i wygląda następująco :
  • Robert Snodgrass / pomocnik Norwich City
  • Charlie Adam / pomocnik Stoke City
  • Jordan Rhodes / napastnik Blackburn Rovers
  • Kenny Miller / napastnik Whitecaps
  • George Boyd / napastnik Hull City
  • Graham Dorrans / pomocnik West Bromwich Albion
  • James Morrison / pomocnik West Bromwich Albion
  • Andy Webster / obrońca Coventry City
  • Allan McGregor / bramkarz Hull City
  • Gary Caldwell / obrońca Wigan Athletic

Obie drużyny ze sobą rozegrały do tej pory trzy spotkania.. Jedna wygrana Macedończyków, raz padł remis i jedna wygrana Szkocji. Tak jak powyżej napisałem obie drużyny są bez szans na zajęcie dających awans miejsc w grupie A.
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Bułgaria @1.40
Bułgaria staje przed niesamowitą szansą wyjazdu na MŚ w Brazylii. Grają o drugie miejsce w grupie, premiowane barażami. Droga ciężka, ale do póki piłka w grze... Aby tego dokonać muszą pokonać kilka klas niższą od siebie, drużynę Malty. Malta sprawiła niespodziankę wygrywając u siebie z Armenią w czerwcu. Ja osobiście uważam, że to był przypadek przy pracy. W pierwszym meczu Bułgaria wygrała u siebie z Maltą gładko 6-0.
Na papierze również goście wyglądają zdecydowanie lepiej. Ekipa z Malty gra praktycznie w swojej lidze. Bułgarię czekają jeszcze dwa ciężkie mecze: jeszcze jeden wyjazd - Do Armenii oraz mecz u siebie z Czechami. Rywale mają również ciężką przeprawę (Czechy i Armenia mają mecz z Włochami). Jeżeli teraz nie zdobędą kompletu punktów, to o wyjazd na MŚ będzie o wiele trudniej, bo walka o drugie miejsce w grupie rozegra się w pośrednich pojedynkach (Bułgaria-Armenia-Czechy).
Szwecja @1.30
Klasyfikacja drużyn z drugiego miejsca:
1. Chorwacja 17
2. Grecja 13
3. Rosja 12
4. Francja 11
5. Rumunia 10
6. Czarnogóra 9
7. Szwecja 8
8. Bułgaria 7
---------------------
9. Norwegia 5
Szwedzi jeszcze mają o co grać. Niemców już raczej nie wyprzedzą, ale drugie miejsce też nie jest jeszcze pewne:
2. Szwecja 14
3. Austria 11
4. Irlandia 11
Na papierze wiadomo... Klasowo wiadomo... Liczę na kontrolowane spotkanie i wynik 2;3-0 dla Szwecji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Luksemburg - Irlandia Północna 3:2
Typ: Obie strzelą - Tak
Kurs: 1.80


Obie reprezentacje siebie warte.. Faworyt ciężki do wskazania. Myślę że co najmniej po jednej bramce sobie dzisiaj wpakują. Poprzedni mecz pomiędzy nimi zakończył się wynikiem 1:1, sięgając jeszcze wcześniej Irlandia wygrała 1:3. Dzisiaj zaproponuje typ obie strzelą czyli przysłowiowy BTS. Luksemburg w meczu z Rosją w miniony piątek walczył bardzo dzielnie, mimo tego, że był skazany na zjedzenie.. Przegrywał 3:0, ale strzelił gola w &#39;90 minucie na 3:1 i przegrał ostatecznie 4:1. Generalnie w 4 ostatnich spotkaniach przynajmniej 1 bramkę piłkarze Luksemburga zawsze strzelali, więc dzisiaj podejmując Irlandię Północną nie powinni także mieć z tym problemów. A Ci mają także ostatnio parcie na bramkę. Świadczy o tym zwycięstwo u siebie z Rosją czy chociażby strzelenie 2 bramek Portugalczykom. O wyjściu z grupy mogą zapomnieć jedni i drudzy, ale to nie przeszkadza, aby zadowolić swoich kibiców. Dla Irlandii przegrać z Luksemburgiem to wstyd. Dla Luksemburga pokonać u siebie gości z wysp byłaby niezła niespodzianka. Wystarczy popatrzeć jak radziły sobie zespoły w Lidze Europejskiej z Luksemburga. Chodzi mi o te pierwsze fazy (1,2,3 runda) FC Differdange 03 (doszedł aż do 3 rundy pokonując między innymi Utrecht, a tam był blisko awansu do rundy play-0ff..), Jeunesse Esch (2 runda). Zawsze byli kopciuszkami i odpadali w przedbiegach.. To pokazuje, że trzeba liczyć się z Luksemburgiem coraz bardziej. Więc stawianie go w roli przegranego już przed meczem jest dużym błędem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
Grecja vs. Łotwa
Typ - Czy K.Mitroglou strzeli bramke TAK kurs 1,95 unibet


K. Mitroglou napastnik greckiego klubu Olimpiacos Pireus w tym seoznie w 3 meczach ligowych ma 3 bramki w poprzendim strzelil 11 bramek .Na swoim koncie ma 55 bramek . W ostatnich dwoch meczach reprezentacji zawodnik ten strzelil 3 bramki z Austria 2 i Lichtenstainem 1 Tu nie ma co sie zastanawiac to trzeba grac ! GL!
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Szwecja @1.30
Klasyfikacja drużyn z drugiego miejsca:
1. Chorwacja 17
2. Grecja 13
3. Rosja 12
4. Francja 11
5. Rumunia 10
6. Czarnogóra 9
7. Szwecja 8
8. Bułgaria 7
---------------------
9. Norwegia 5
Szwedzi jeszcze mają o co grać. Niemców już raczej nie wyprzedzą, ale drugie miejsce też nie jest jeszcze pewne:
2. Szwecja 14
3. Austria 11
4. Irlandia 11
Na papierze wiadomo... Klasowo wiadomo... Liczę na kontrolowane spotkanie i wynik 2;3-0 dla Szwecji.
Typ bardzo dobry i sam sie do niego przychylam. Jeśli jednak chodzi o tabelę drużyn z drugich miejsc, wydaje mi się ona być nieaktualna. Szwedzi 8 pkt mieli po 5 rozegranych meczach. Aktualnie są już po 7 meczach z dorobkiem 14 pkt, więc nie są wcale zagrożeni. To samo tyczy sie innych drużyn. Taka sama klasyfikacja widnieje na livesports.pl, co moim zdaniem wprowadza w błąd. No chyba, że pkt z drugich miejsc są jakoś inaczej zliczane, to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu;)
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Typ bardzo dobry i sam sie do niego przychylam. Jeśli jednak chodzi o tabelę drużyn z drugich miejsc, wydaje mi się ona być nieaktualna. Szwedzi 8 pkt mieli po 5 rozegranych meczach. Aktualnie są już po 7 meczach z dorobkiem 14 pkt, więc nie są wcale zagrożeni. To samo tyczy sie innych drużyn. Taka sama klasyfikacja widnieje na livesports.pl, co moim zdaniem wprowadza w błąd. No chyba, że pkt z drugich miejsc są jakoś inaczej zliczane, to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu;)
Nie licza się mecze z ostatnią drużyną z tabeli z racji, że w ostatniej grupie jest o drużynę mniej.
 
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Armenia v Dania
Typ: Obydwie drużyny strzelą @ 1.80 bet365 ⛔ 0-1
Armenia To Win At Least One Half
Typ: Yes @ 2.15 Marathon ⛔

Armenia jest jedną z rewelacji europejskiej kwalifikacji do brazylijskiego mundialu. Po upokorzeniu Duńczyków na Parken (4-0) w piątek ograli na wyjeździe solidnych Czechów (2-1) i na finiszu kampanii z dwoma następnymi meczami u siebie stali się prawdziwym contenderem do drugiego miejsca w grupie (za Włochami) i zgarnięcia biletów do Brazylii. Ormianie dochowali się młodej, bardzo obiecującej ekipy, której przewodzi nowy gwiazdor Borussii Henrikh Mkhitaryian. Forma i momentum zdecydowanie im sprzyjają, a biorąc pod uwagę, co zrobili z Duńczykami w pierwszym meczu, to i przewaga psychologiczna powinna być po stronie gospodarzy. Tym bardziej, że dzisiejszy rywal przechodzi trudny okres, do czego przyczynili się również Mkhitaryian i spółka. Duńczycy w piątek wymęczyli zwycięstwo na Malcie, ale był to raczej popis indolencji obu ekip zwieńczony samobójem gospodarzy, który podarował Duńczykom pełną pulę. Obawiam się, że dzisiaj o takie prezenty może być trudno, a forma Skandynawów może nie wystarczyć by wywieźć z Erewania jakiekolwiek punkty. Spodziewam się żywego meczu pod dyktando gospodarzy, w którym obie ekipy dołożą się do wyniku.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
Armenia - Dania
Zacznę od tego, że oglądałem cały ostatni mecz reprezentacji Armenii i jestem pod wielkim wrażeniem ich waleczności. Czesi byli totalnym faworytem, a Armenia strzeliła 2 bramki wykorzystując błędy gospodarzy i wygrała 1:2. Wiem jednak, że jest to drużyna, która gra lepiej na wyjeździe niż u siebie, ale dzisiaj raczej stawiałbym na remis lub Ormian.
Co sądzicie o typie: Dania bez bramki 3.90 bet-at-home?
mój typ: Armenia DNB 2.16 bet-at-home

Rumunia - Turcja
Nie będę się rozpisywał, ale Rumunia zagrała fenomenalnie z Węgrami i gładko ograła Magyarów 3:0 na własnym terenie. Turcja nie miała trudnego przeciwnika, więc ich wygrana nie powinna nikogo dziwić. Jak wcześniej ktoś wspomniał statystyki i skład przemawiają za Rumunią.
Rumunia 2.10 bet-at-home
 
anzelmo 144,3K

anzelmo

Użytkownik
World Cup 2014 » Ukraine - England 10 Sep 2013, 20:45
typ Ukraina
kurs 2,8 ⛔
William Hill

Ja zdecydowanie popieram ryzyku w kierunku grania na gospodarzy tego meczu.Piekielnie ważne spotkanie dla układu naszej tabeli.Ukraina obecnie gra chyba najlepsza piłkę w naszej grupie sa bardzo mocni w ataku graja piłkę, która fajnie sie ogląda- techniczna kombinacyjna, od kilku spotkań bardzo wysoka forma.Anglicy jak zawsze u oddsmekrow cieszą sie dużym poszanowanie- często sa nieuzasadnionym faworytem. Kursy w obie strony bardzo ciekawe...jaki mecz zobaczymy.... myślę na pewno walki gdzie kartek i rożnych nie powinno zabraknąć.Anglicy maja swoje problemy i będzie to dla nich piekielnie trudny mecz...raczej zagrają ostrożnie, uważnie na kontrę staly fragment. Maja mniej argumentów niż rywale, Jeśli podopieczni Fomenki zagrają swoje czyli bez respektu od razu rusza na dumnych synów albionu- nie kalkulując sa wstanie wygrać to spotkanie: maja kilku świetnych piłkarzy o dużym potencjale tak jak Devic,Edmar czy Konoplyanka, który strzeli pięknego gola na Wembley.1X to bardzo fajna opcja do dubla: remis realny ale goście raczej nie wygrają tego meczu.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Po miesiecznej karnej banicji (rzucanie miesem ???? ) zachcialo mi sie zagrac duzo meczykow. Wszystkie typy, ktore tutaj podaje gram naprawde, nie po to trace czas i pisze na forum, zeby ktos tracil - zartownisiom mowie NIE!!! Bardzo podoba mi sie typ Adam080, warto stawiac przynajmniej DNB na bosniakow.
Rosja (-1) - Izrael 1 1.55 Pinnacle ✅
Kurs maleje im blizej meczu, a goscie sa slusznie skazywani na porazke. Izrael ma szanse na baraze tak jak Polska czyli matematyczne. Izrael gra byle jak, a ostatni remis z Azerbejdzanem 1-1 na wlasnych smieciach dodam, chluby im nie przynosi. Co innego ruskie, ktore u siebie maja komplet zwyciestw i jeszcze niedawno wydawali sie 100% faworytem do zajecia 1 miejsca w grupie. Po wyjazdowych porazkach 0-1 z Portugalia i Irlandia Pln. musza uwazac i nie tracic juz pkt. Portugalia ma 2 pkt straty i mecz wiecej od ruskow, ale tez latwy koniec eliminacji (domowe mecze z Izraelem i Luksemburgiem). Rosjanie wygrywajac dzisiaj, zapewnia sa 1 pkt przewage nad Portugalia, a zagraja jeszcze na wyjazdach w Luksemburgu i Azerbejdzanie. Jesli faworyci nie chca grac w barazach to musza wygrac wszystko. Izrael ma jakies tam matematyczne szanse to i pewnie ultradefensywy z ich strony nie bedzie, a ze sa pilkarsko slabsi to i tak polegna. Zwazywszy na kurs gram azjana -1 na gospodarzy i jest to opcja jak najbardziej warta grania. W zeszlym roku ruskie przejechali sie po zydach 4-0.
Armenia (+0.75) - Dania 1 1.55 Pinnacle ⛔
Narobilo sie... Armenia po wyjazdowych 4-0 z Dania i 2-1 pare dni temu z Czechami ma calkiem realne szanse na awans do barazy. Armenia wraca na wlasne smieci, gdzie ostatnio przegrala z Malta 0-1, ale jakie znaczenie ma to dzisiaj tego nie wiem. Ormianie jak przystalo na ekipy z Kaukazu, grac u siebie potrafia, grozni sa dla kazdego nie od dzis, o czym przekonala sie kiedys m.in. repreentacja Polski, czy nawet Portugalii. Tak to juz prehistoria, z tym ze od tamtego czasu ormianie graja coraz lepiej i juz w poprzednich eliminacjach do Euro 2012 o maly wlos a dostaliby sie do barazy. W grupie tej jest wesolo bo i slabiutko ostatnio grajaca Dania ma takze szanse na baraz, czy uda sie wiec jej zmazac plame za kleske 0-4? Raczej nie i tym bardziej nie widze tutaj duzej wygranej gosci, moze byc remisowo, minimalna porazka gospodarzy zawsze wchodzi w gre, sek jednak w tym, ze forma dunczykow, potweirdzona nawet ostatnim meczem (2-1 z Malta) niczego dobrego nie wrozy. W ataku sa slabi, wiec jak maja zaskoczyc gospodarzy? Ja gram bardzo asekuracyjnie, a za mniejsze pieniadze odwazylbym sie zagrac na gospodarzy nawet czysta jedynke. Za wieksza kase widze podwojny zaklad hc 0.5 i hc +1 na gospodarzy.

Gruzja - Finlandia 1 DNB 1.81 Pinnacle
⛔
Ladny kurs na DNB, w/g mnie nawet za wysoki. Finlandia to nie jest silna druzyna, swiadcza o tym wyniki tych eliminacji, moze jedyna sensacja byl ich remis w Hiszpanii 1-1, a tak to blado. Gruzini oczywiscie graja tylko o pietruszke, ale w piatek zaprezetowali sie bardzo przyzwoicie, remisujac u siebie 0-0 z sama Francja. W ogole Gruzja gra u siebie bardzo dobrze, pokonali tutaj Bialorus (ktorej potencjal pilkarski jest podobny do Finlandii), a Hiszpania meczyai sie niemilosierni, strzelajac jedyna bramke w koncowce meczu. Dodatkowo finowie beda troszke zmeczeni dluga podroza, wszak w piatek grali w Helsinkach. W pierwszym meczu w Finlandii byl remis 1-1, bo sa to ekipy na podobnym poziomie, ale stawiam na gospodarzy, zwazywszy na powyzsze.

Norwegia - Szwajcaria 2 DNB 2.06 Pinnacle
✅
Norwegia swiezo po 2-0 z Cyprem i z szansami na awans do playoff`ow. Szwajcaria jest w tej chwili liderem, ma nad wikingami 4 pkt przewagi ale szczerze mowiac to w zyciu bym nie postawil na gospodarzy, to helweci sa druzyna lepsza i grajaca efektowniejsza pilke. Szwajcarzy dali plame w piatek, remisujac u siebie z Islandia hokejowym wynikiem 4-4. Wnioski? Bramki sa, zawiodla defensywa i jezeli dzisiaj obrona nie da ciala (a nie powinna), to widze tutaj wygrana gosci. Remis to wszystko na co bedzie stac gospodarzy, ale jak mam stawiac na nich to wole na efektowniej grajacych gosci. Kurs bardzo dobry to i zagram.
Wegry - Estonia 1 1.37 ✅ Pinnacle
Grecja - Lotwa 1 1.29 ✅ Pinnacle
AKO 1.78 ✅
Ja to gram jako AKO. Grecja jest zdecydowanym faworytem, a piatkowa porazka ich glownego rywala do awansu Bosnii, moze dac awans Grecji, o ile ta z kolei najpierw pokona Lotwe, a potem upora sie ze Slowacja i Liechtensteinem. Lotwa to slaba ekipa, ktora na wyjazdach wygrywa badz remisuje rzadko, a jak juz to nie z zespolami na poziomie Grecji, wiec kazdy wynik inny niz wygrana Grecji bedzie duza niespodzianka. Co do madziarow to zostali rozbici w Bukareszcie 0-3, maja jednak wciaz szanse na przescigniecie w tabeli Rumunii. Szanse sa, ale zwazywszy na forme rumunow, sa to raczej szanse tylko i wylacznie matematyczne. Nie zmienia to jednak faktu, ze w meczu z Estonia sa zdecydowanymi faworytami, a dopoki szanse na baraze sa, grac beda i z pewnoscia jeszcze sie nie poddali.
 
H 32

hardrigar

Użytkownik
Czy ktoś mógłby zarzucić linkiem do składów/kontuzji? Szczególnie zależy mi na kontuzjach, nigdzie nie mogę znaleźć a szukanie po oficjalnych stronach reprezentacji zajmuje mase czasu.
Z góry dzięki, pozdrawiam
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Austria - Irlandia ⛔
powyżej 2,5 gola
Betsson @ 1,96

Mecz ten powinien rozstrzygnąć, czy któraś z tych ekip będzie jeszcze gonić Szwedów o drugie miejsce. Z siedmiu spotkań Austrii i Irlandii w grupie, obie drużyny over 2,5 pokrywały aż w sześciu swoich spotkaniach. Do tego historia spotkań tych reprezentacji: siedem spotkań, a w nich sześć razy over 2,5. Pobieram.

Węgry - Estonia ✅ 5:1
Węgry + powyżej 2,5 gola w meczu
Betsson @ 2,20

Ryzykownie, ale spróbuję. Węgrzy ostatnio gładkie 3:0 z Rumunią, a Estonia była o krok od sensacji i wygrania z Holandią (ostatecznie 2;2). Węgrzy ostatni mecz o punkty wygrali w październiku ubiegłego roku, ale dalej mają szanse na awans. Jeśli liczą jeszcze na wyprzedzenie Rumunów, dzisiaj muszą wygrać. Uważam, że są to w stanie zrobić, tym bardziej, że gości mecz z Holendrami na pewno kosztował bardzo dużo wysiłku.
Do tego popieram typ: powyżej 4,5 kartki na Ukrainie, pachnie mi tam jakoś remisem, ale emocji nie powinno zabraknąć. Do tego uważam, także, że Bośnia klepnie Słowaków i nasze orzełki zepną poślady na San Marino i skończy się trochę wyżej niż 2:0 (sam chyba skuszę się na powyżej 4,5). To tak z grubsza na dziś, bez wielkich szaleństw.
 
E 16

exclusive

Użytkownik
Dzisiaj widzę całkiem ciekawy dzień jeżeli chodzi o oferty,dlatego postanowiłem coś pograć i podzielić się z wami swoimi spostrzeżeniami na temat kilku spotkań ???? .
Islandia-Albania
Typ: 1 DNB @1,52 Milenium✅ 2-1
Dużo na temat tego meczu powiedział kolega Misiu na pierwszej stronie. Również jestem pod wrażeniem meczu na wyjeździe z faworyzowaną Szwajcarią. Z wyniku 4-1 zrobić 4-4.. co jak co, można mówić, że Szwajcaria pokpiła sprawę, ale waleczności piłkarzom z Islandii odmówić nie można.
Myśle, że granie na czysty win po kursie 2,1 jest również warte grania, ale dla pewności warto się podeprzeć DNB, co właśnie proponuje.
Ukraina-Anglia
Typ: BTS@1,8 Milenium⛔ 0-0 ????
Długo się zastanawiałem jak ugryźć ten mecz, bądź co bądź spotkanie &quot;na szczycie&quot; naszej grupy i doszedłem do wniosku, że najsensowniejszym typem na to spotkanie jest BTS. Obie drużyny bardzo silne, powiedziałbym że nawet Ukraina wydaje się na obecną chwilę solidniejszym zespołem. Ale Anglia to zawsze Anglia, dlatego szanse są 50/50 i typowanie 1-x-2 kompletnie odpuszczam. A mam zasadę, że jeżeli w jakimś spotkaniu szanse są 50/50 to BTS jest całkiem prawdopodobny. Co tu dużo mówić, potencjału strzeleckiego obu drużyn nie trzeba nikomu przedstawiać, myśle że zobaczymy sporo sytuacji bramkowych i typ bez problemu wejdzie.
Wyspy Owcze-Niemcy
Typ: Over 4,5 gola @1,62 Milenium⛔ 0-3 (edit: Niemieckie lenie.. tyle akcji mieli..)
W Milenium niestety nie ma typu na jakieś sensowne handi w stronę Niemców(jest tylko -2,5 @1,2..) dlatego spróbuje zagrać over 4,5. Tak czy siak over będzie musiał zostać pokryty przez Niemców, ale wydaje mi się, że dziś może im się ta sztuka udać. W ostatnich 5 meczach (2 kwalifikacyjne, 3 towarzyskie) strzelali minimum 3 bramki. A Wyspy Owcze.. hmm.. podepnijmy ich do jednego koszyka z San Marino, Andorą i będziemy wszystko o nich wiedzieć. Liczę,że niemiecka machina strzelecka dzisiaj odpali i zafunduje outsiderom z Wysp Owczych minimum 5 bramek ????
Jeszcze polecam:
Malta-Bułgaria Bułgaria wygra (HC -1,5 gola) @1,9 Milenium⛔
I oczywiście wyżej pięknie opisaną Bośnie DNB✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na dziś pograłem kartki. W Marathonie są również niższe linie kosztem kursu oczywiście, ale można zrobić z tego fajne ako.
Macedonia - Szkocja
Mecz na gorącym terenie. Obie ekipy grają dość ostro. Szkoci wiadomo, wyspiarski styl, który często nie jest akceptowany przez sędziów z innych regionów Europy. Sędziować będzie Francuz Fautrel, który do tej pory często pełnił rolę sędziego technicznego. Ostatni jego samodzielny mecz to spotkanie Izraela z Gruzją w 2011 roku, gdzie pokazał 5 żółtych kartek. Do tej pory w każdym spotkaniu rozgrywanym w Macedonii over kartkowy na mojej linii spokojnie padał:
Walia - 7 kartek
Belgia - 5 kartek
Serbia 6 kartek + czerwo
Chorwacja - 5 kartek

Szkocja na wyjazdach tylko raz z kartkami nie poszalała w spotkaniu z Belgią (2 kartki). Sędziował to spotkanie jednak arbiter z Norwegii, które na polu międzynarodowym pokazuje stosunkowo mało kartoników.
Powyżej 3,5 żółtych kartek 1,43 Marathonbet ✅ 5
Ukraina - Anglia
Tu powinna być rzeźnia. Anglicy wiadomo, grają swoje jak reszta wyspiarzy. Ukraina jest z nożem na gardle, bo nie powinni przegrać tego spotkania jeśli myślą o awansie. Na Wembley było 9 żółtych kartek więc moja niska linia powinna być i tym razem pokryta. Sędziować będzie Pedro Proenca czyli arbiter z gorącą głową.
Powyżej 4 żółtych kartek (4=zwrot) 1,41 Marathonbet ⛔ 2
Słowacja - Bośnia
Tu nie ukrawam, że dużą rolę w wyborze odegrał arbiter. Hiszpan Borbalan, który jak większość arbitrów w La Liga pokazuje ogrom kartek. Nie potrafi sobie również radzić pod presją co chyba pokazał mecz Barcelony z Atletico Madryt o Superpuchar. Obie drużyny walczą o awans i poza Grecją są najsilniejszymi drużynami w grupie.
W domowych meczach Słowacji nie zobaczyliśmy jeszcze mniej niż 4 kartki więc przy Borbalanie powinno siąść na lajcie.
Powyżej 3,5 żółtych kartek 1,48 Marathonbet ✅ 4
Rumunia - Turcja
Najbardziej ryzykowny zakład chociaż samo spotkanie będzie gorące. Turcy nie mogą pozwolić sobie na kolejną porażkę więc będą walczyć do upadłego. Często grają ostro, a Rumuni powinni przyjąć defensywną postawę z tego co wyczytałem o trenerze rumuńskim. Teren w sumie też gorący więc kartek zabraknąć nie powinno. Sędzia mógłby być trochę &quot;lepszy&quot;, bo będzie gwizdał Svein Oddvar Moen, który nie rzuca jednak kartkami na prawo i lewo. Pewnie gdyby był to sędzia z Hiszpanii to i linia automatycznie poszłaby w górę. Najbardziej ryzykowny typ więc nie polecam dokładać tego do powyższych typów na kartki.
Powyżej 4,5 żółtych kartek 1,75 Marathonbet ⛔ 4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom