>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 27-29.03.2015

K 14

krnov102

Użytkownik
IZRAEL-WALIA WALIA over 1.5 gola✅....kurs 3.65 Fortuna..Walijczycy maja duze szanse na zwyciestwo...Po tym co grali w osatnich latach wreszcie licza sie w walce o awans...Druzyny na podobnym poziomie ..ale Waliia ma indywidualnosci ktorych nie ma Izrael...sam Gareth jest w stanie &quot;pokryc&quot;ten over....ISLANDIA over1.5gola...kurs2.1 ✅Fortuna...Islandia po takim starcie pojdzie za ciosem...a ma na to dobra okazje Kazachowie to nie ta para butow...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Kazachstan - Islandia 2 @1.88 Pinnacle ::: 1/10j✅✅
Można wiele pisać - różnica w czasie, gra na wyjeździe, kibice Kazachstanu. Ale patrzmy na aspekty sportowe - Kazachstan ugrał do tej pory jedynie JEDEN punkt i to remisując z Łotwą. Islandia jest objawieniem nie tylko tych, ale i poprzednich eliminacji, gdzie odpadli dopiero po barażach z walki o mistrzostwa świata. Teraz wcale nie idzie im gorzej. Przegrali tylko z Czechami a pozostałe 3 mecze wygrali. Pokonali m.in. Holandię czy Turcję. Wychodzą w praktycznie najmocniejszym składzie łącznie z najlepszym strzelcem Sigurdssonem. Liczę na pewną wygraną gości.
Czechy -1 AH + Bośnia i Hercegowina + Belgia @1.51 Bet365 ::: 1/10j⛔⛔
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Holandia - Turcja
Więcej popełnionych fauli: TURCJA @ 4,25 Ónibet

Napisałem naprawdę solidną analizę do tego typu, ale że forum uwielbia mnie zirytować, to i tym razem postanowiło mnie wylogować w najmniej odpowiednim momencie. Więc najkrócej jak się da - zakład wart uwagi, Turcja przedstawiana jako drużyna bez walczaków, a przecież czeka ją arcytrudne spotkanie. Holandia owszem, potrafi zagrać ostro, ale mecz z Kazachstanem pokazał, że wystarczy kontrolować grę i wystrzegać się przewinień, a wszystko pójdzie gładko (jeden faul w meczu!). W statystykach dotyczących punktów karnych to Turcja jest wskazywana jako ta, która ma dopuścić się więcej ostrzeżeń od sędziego, a tu taki klops oddsmakerów z Uni. Nic tylko pobierać, bo po raz drugi coś takiego może się nie zdarzyć. O ile Oranje szybko trafią do sieci, to o wynik zakładu nie powinniśmy się martwić. Dorzuciłbym jeszcze kilka statystyk, tak jak to pierwotnie miało wyglądać, ale forum lubi robić psikusy, i wszystko utknęło w otchłani internetu.
Na prawdę kurs był taki wysoki i teraz spadł do 2.25? Czy pomyliłeś liczby?
 
kyyba 683

kyyba

Użytkownik
Holandia - Turcja
Holandia powyżej 54,5% posiadania piłki
kurs: 1,65
godzina: 20:45
bukmacher: unibet


Holandia gra u siebie ze słabiutką Turcją, która niedawno zremisowała z Łotwą, na wyjeździe w Turcji Holendrzy mieli 52% posiadania piłki, więc mysle że tu nie będzie problemu zrobić nawet 60%.

Holandia u siebie z Meksykiem 58% przy piłce
Holandia u siebie z Kazachstanem 77% przy piłce

✅✅✅ 66% przy piłce holandia
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Holandia - Turcja
Powyżej 3.5 kartki @ 1.61 // bet365
Bardzo ważne spotkanie dla obydwóch ekip. Dziś zapewne swoje spotkanie wygrają Czesi, więc pozostanie walka o 2 miejsce.
Holendrzy dziś z pewnymi brakami kadrowymi, więc nie będzie to łatwe spotkanie.
Turcy jeśli przegrają to spotkanie, zdecydowanie oddalą się od mistrzostw.
Sędzią głównym tego spotkania będzie Niemiec F.Brych - w 2015 roku pokazał 37 kartek w 7 spotkaniach = średnio 5 kartek na mecz.
Ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami:
15.10.13 - 4 kartki
07.09.12 - 4 kartki
Będzie to mecz walki, żadna drużyna nie może przegrać,więc zapowiada się dziś na kartki.
pozostałe typy na eliminacje na 1 stronie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Andora - Bośnia
Nie ukrywajmy jaki poziom reprezentuje Andora słabiutki ale kurs na to że w 1połowie będzie powyżej 1,5 gola to jakaś kpina przecież Bośnia przewyższa drużynę gospodarzy o trzy poziomy, dlatego spróbujemy taką opcję.
Powyżej 1,5 gola 1 Połowa @@ 1.95 ⛔ Abyło blisko....
 
cock 756

cock

Użytkownik
Bułgaria - Włochy
✅✅✅over 2,5 2,72 Pinnacle 1j✅✅✅


Niemoc Włochów razi. Nie liczę na Cerci`ego, ale praktycznie wymieniony atak poczynić tu może kilka zdobyczy. Siła Bułgarii w kolektywie.

Rozsądek remis w tym meczu wuklucza, Bułgarii ML się boję, a Włochom nie wierzę i normalnie nie opyla się ich grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cock 756

cock

Użytkownik
Andora - Bośnia
⛔⛔⛔over 5,5 6,75 1j Unibet⛔⛔⛔
⛔⛔⛔over 4,5 3,50 4j Unibet⛔⛔⛔


5 goli jest na pewno w zasięgu Bośniaków. 6 max. ???? Wagę szóstego gola dobitnie odzwierciedlają na niego kursy. Obok Walii to bet of the day.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Choć Bośnia na razie słabiutko wygląda w tych el., to popieram, ze jednak wciąż jest to znacznie wyższa połka niż Andora.
Za drobne kusi mnie dziś Kevin de Bruyne. Ostatnio w dużym gazie w VFL, dziś uważam, że może coś ukuć dlatego myślę, że do rozważenia.
Kevin de Bruyne strzela i drużyna wygrywa - # 3,0 - Betsson
Kevin de Bruyne powyżej 1,5 gola w meczu - # 10,50 - Betsson
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Belgia - Cypr
typ: Belgia over 2.5 @ 1.57 Betsafe ✅
typ: Belgia over 3.5 @ 2.35 Unibet ✅

Ultraofensywny skład Belgów.
  • Hazard - motor napędowy Chelsea, więcej pisać chyba nie trzeba. Znakomity sezon w jego wykonaniu, magia w nogach.
  • de Bruyne - znakomita forma w Wolfsburgu. Przez Kevina przechodzą praktycznie wszystkie akcje ofensywne. Znakomite statystyki w tym sezonie - 14 bramek i aż 24 asysty. Jest moc!
  • Fellaini - kto czytał moją analizę do meczu Manchesteru z Tottenhamem ten pamięta, że określiłem tego zawodnika mianem &quot;czarnego konia&quot; drużyny. I sprawdziło się. Wygrywa wszystkie górne piłki, wkłada wszędzie nogę, potrafi rozegrać akcję, nie zwalnia jej. Jest w tej chwili w bardzo dobrej dyspozycji i powinien przełożyć to na dzisiejszy występ.
  • Benteke - zawsze groźny w ataku, silny napastnik. W tym sezonie 7 bramek i 3 asysty.

To od nich będzie zależało wszystko co najważniejsze dla moich typów. Skład, patrząc na inne reprezentacje, jest mega wyjeb.any. Praktycznie każdy z zawodników jest w wysokiej formie. W dodatku ciekawa ławka rezerwowych, która nie obniży lotów drużyny. Z Cyprem powinni zagrać podobnie jak z Andorą a i podobnego wyniku spodziewam się po 90 minutach. Po dwóch remisach z Walią i BiH pora na przekonywujące zwycięstwo, które pozwoli przeskoczyć dzisiejszych rywali w tabeli i w dalszym ciągu walczyć o bezpośredni awans. Myślę że warto pójść w stronę zaproponowanych przeze mnie typów. Mój typ to 5:0.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Portugalia - Serbia
;););)Portugalia(-1) 2,04 2j Pinnacle;););)


Portugalia nie ma wyników jakich oczekuje się po nazwiskach. CR7 ma potencjał by samodzielnie odprawić Serbów z workiem goli do domu. Serbia - są skille, nie ma kolektywu na indywidualności Portugalii. Nie wierzę w kwale, które wynikami 1:0, 1:0 miałyby karmić kibiców i ambicje piłłkarzy. Przynajmniej nie w domu.

Węgry - Grecja
⛔⛔⛔Grecja(-1) 5,75 2j bet365⛔⛔⛔


Ja rozumiem kryzys, dom na głowie, ale skąd na pozycji barażowej Węgrzy (wow w każdym meczu gol)... Grekom nie idzie po myśli w kwalifikacjach i widzę w tym meczu duże value... chyba, że obstawiają swoje wtopy i tak ratują swoje zarobki (premie). Bez wygranej? Z jednym punktem? Z jednym golem? Poziom grupy taki, że nic tylko cuda na kiju - Azerbejdżan by tam pozamiatał. Mnie pasuje jedno - przebudzenie.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Lewandowski gol ⛔
+
Ronaldo gol ⛔
+
Muller gol ✅
+
Szkocja (-4)EH ✅
-
Ako: 19.27
⛔⛔
Betsson

Gram takiego wariata. Wszyscy panowie to czołowi napastnicy w swoich ekipach. Dodatkowo raczej na pewno również strzelają ewentualne karne. Niemcy podrażnieni będą atakować zresztą podobnie jak i Portugalia bo niestety wyniki nie zachwycają. Myślę, że jutro obie ekipy mogą sobie odbić niepowodzenia. A jak ktoś ma strzelać bramki to Muller i Ronadlo są do tego stworzeni. Ryzykownie jest z Robertem ale myślę, że musi mieć w końcu swój mecz i to jemu tym razem będą asystować. Szkocja została już tutaj opisana doskonale. Oczywiście stawka niewielka bo lekka loteria ale jak siadzie to trzy zera na koncie się pojawią.
 
kraysky 0

kraysky

Użytkownik
Wie ktoś może dlaczego zmienil sie kurs na zdarzenie Powyżej 2,5 i obydwie druzyny nie strzela gola, w meczu Szkocja-Gibraltar?
Skoczyl z 1,25 na 1,4. Sporo zmiana jak na to zdarzenie.
Na stronie internetowej szkockiej federacji nie ma żadnej wzmianki, ktora by tlumaczyla ten skok kursu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Do tej pory wyniki takie, że naprawdę ciężko było czegoś nie ugrać. Niemcy muszą teraz spinać poślady, bo tracili punkty jesienią (Irlandia u siebie, z Polakami na wyjeździe), więc żeby poszło wszystko planowo muszą wygrywać. Długo rozmyślałem nad handi, ale jednak u Niemców nie wszyscy są w najlepszej formie, są kontuzje lub zawodnicy wracają po kontuzjach. Do tego trudny wyjazd, bo tak naprawdę Polska była pierwszą drużyną, która wrzuciła tam większą ilość bramek. Tam nawet Francuzi czy Hiszpanie mają problemy z wygrywaniem, więc Niemcy też mogą wygrać na minimum. Granie handicapów naprawdę odradzam.

Gruzja - Niemcy
Niemcy wygrają jedną bramką 4,60 Winmasters
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
▶ Grecja @3,00 bet365

Po tym kursie jak najbardziej warto. Węgrzy wyniki lepsze niż gra, z Finami u siebie nie powinni wygrać. Oprócz tego wymęczone zwycięstwo z Wyspami Owczymi, remis z Rumunią i porażka przed własną publicznością z Irlandią Północną. Zakładając, że z Finlandią nie zasługiwali na komplet punktów to mielibyśmy bardzo nieciekawą sytuację jeśli chodzi o Węgrów. W ich składzie nie ma zbyt wielu ciekawych nazwisk, nie ma kto na siebie wziąć gry. A z Grekami, słynącymi z dobrej defensywy będzie to potrzebne. Grecy zaliczyli kompletny falstart, ale na pewno wpłynie to pozytywnie i motywująco na resztę eliminacji. Gorzej być przecież nie może. Porażki z Wyspami Owczymi, czy Irlandią Północną u siebie to wyniki kompromitujące. Biorąc pod uwagę to, że mecz będzie na Węgrzech wbrew pozorom dałbym większe szanse gościom. Bo to gospodarze będą musieli prowadzić grę, a mam wątpliwości, czy będą potrafili to robić skutecznie. W obronie Grecji Sokratis, Manolas, czy Papadopoulos, którzy z takimi rywalami powinni stanowić zaporę nie do przejścia. Scenariusz na ten mecz wg mnie to raczej under, lekki napór Węgier i kontry Greków. Miejmy nadzieję, że jedną z nich zakończą bramką, bo i sytuacja w grupie będzie ciekawsza po zwycięstwie gości.
 
K 14

krnov102

Użytkownik
IRLANDIA P.-FINLANDIA IRLANDIA over 1.5gola kurs 2.81✅Fortuna.Irlandia P.zrobila ogromne postepy w ostatnich lata przeciwnie do Finow ktorzy jakby zatrzymali sie w &quot;rozwoju&quot;czasy Litmanena minely...Irlandia jest pilkarsko lepsza do tego wlasny stadion powinno wystarczyc ...Mala tasma ALBANIA strzeli GRECJAstrzeli RUMUNIA PORTUGALIA IRLANDIA P. ilosc goli w meczu 1.5 over SZKOCJI-2 -1 ako 4.78 FORTUNA ..........Za drobne IRLANDIA P.over 2.5gola GRECJAover1.5gola ALBANIAover1.5gola ako52.63 Fortuna
 
dx2 235,1K

dx2

Użytkownik
Gruzja-Niemcy (-2) @2.05
Sytaucja w grupie jest bardzo nieklarowna. Polska 10 punktow, a pozniej az trzy druzyny z dorobkeim 7 punktow, czyli Niemcy, Szkocja i Irlandia. Mistrzowie swiata mieli maly kryzys mozna rzecz w koncowce ubieglego roku, ale teraz powinno wsyzko wrocic do porzadku, bo Manschafy nie moze sie zastanawiac i ogladac na inne zespoly, tym bardziej ze Szkocja zainkasuje przeciez dzis 3 punkty w meczu z Gibraltarem. Gruzja to taki zespol, ktory niby grozny u siebie, ale ogolnie ten zespiol kiedys czeciej potrafil zaskoczyc. Roznica jest zbyt duza. Niemcy powinny wygrac, myslalem nad zwyciestwem Niemciec z handicapem -1 (niestety kursy w granicy zaledwei 1.4), ale zaryzuje wyzsze zwyciestwo poniewaz tylko taki handciap daje jakis dobry kurs.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Gruzja-Niemcy (-2) @2.05

Sytaucja w grupie jest bardzo nieklarowna. Polska 10 punktow, a pozniej az trzy druzyny z dorobkeim 7 punktow, czyli Niemcy, Szkocja i Irlandia. Mistrzowie swiata mieli maly kryzys mozna rzecz w koncowce ubieglego roku, ale teraz powinno wsyzko wrocic do porzadku, bo Manschafy nie moze sie zastanawiac i ogladac na inne zespoly, tym bardziej ze Szkocja zainkasuje przeciez dzis 3 punkty w meczu z Gibraltarem. Gruzja to taki zespol, ktory niby grozny u siebie, ale ogolnie ten zespiol kiedys czeciej potrafil zaskoczyc. Roznica jest zbyt duza. Niemcy powinny wygrac, myslalem nad zwyciestwem Niemciec z handicapem -1 (niestety kursy w granicy zaledwei 1.4), ale zaryzuje wyzsze zwyciestwo poniewaz tylko taki handciap daje jakis dobry kurs.
Gdzie niby miałeś taki kurs ?
 
Do góry Bottom