>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje do Mistrzostw Europy 2016 - 27-29.03.2015

matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Węgry - Grecja BTS @2.15 ComeOn ⛔

Mecz omawiany przez dwóch uzytkowników nieco wyzej. Obaj kierują typy w stronę Hellady, czego nie neguję ale legendy o greckiej &quot;zaporze nie do przejścia&quot; to już... tylko legendy. stracone bramki z wyspami Owczymi, Irlandią Płn.,Finlandią i Rumunią (wszystkie mecze el.ME), z Serbią w meczu towarzyskim, a wcześniej w 3 z 4 meczów Mś w Brazylii. Manolas i Holebas w tragicznej Romie, Sokratis w przeciętnej Borusii - to nie są dziś obrońcy &quot;nie do przejścia&quot;. Grecy musza tu szukać 3 punktów a Węgrzy to przeciętna drużyna, która jednak strzeliła gola 14 z 15 ostatnich rywali!. Czasy gdy w ciemno można było wchodzić w wyjazdowy &quot;under: Greków juz minęły i po takim kursie można spróbować!
 
sopel145 19

sopel145

Użytkownik
Węgry - Grecja || Grecja DNB 2.00 bet365
Grecy podchodzą do tego meczu z nożem na gardle. Strata jakichkolwiek punktów w tym meczu oznacza dla nich wyłącznie matematyczne szanse na udział w barażach do ME 2016. Jestem pewny, że Grecja będzie kontrolować to spotkanie i będzie mieć posiadanie piłki w granicach 60% jak nie więcej. W ostatnich 5 meczach strzelili zaledwie jedną bramkę i stracili ich 7. To bardzo złe statystyki, jednakże piłkarze Grecji grają w silnych europejskich ligach niemieckiej, włoskiej i silnej rodzimej lidze. Uważam, że Grecję stać na skromnę 0-1 ale jeśli ma się to nie udać to w przypadku remisu otrzymamy zwrot.
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Albania - Armenia goście over 0,5 bramki 1.75 4/10 ✅✅✅ (pierwszy celny strzał na bramkę;))
Niektórzy powiedzą, że żyję poprzednimi eliminacjami do Mistrzostw Świata, w których goście dzisiejszego spotkania potrafili ograć Czechów, Duńczyków i Bułgarów. Urwali również punkt Włochom. Od tamtych zwycięstw minęło już trochę czasu, a reprezentacja Armenii jakby się rozsypała. Ormianie nie potrafią pokonać międzynarodowego rywala od maja 2014 roku, od towarzyskiego spotkania z Emiratami Arabskimi. Te fakty mogą stanowić zaprzeczenie mojego typu, jednak chwileczkę. Dzisiaj na Qemal Stafa, goście nie zmierzą się z Brazylią, Niemcami czy Argentyną. Albania nie ma zbyt wielu futbolowych doświadczeń. Również ze względu na dosyć małą liczbę mieszkańców i słaby rozwój infrastrukturalny nie ma czynników, który mogłyby dawać nadzieję, że przed Albanią świetlana piłkarska przyszłość. Gospodarze dzisiejszej batalii rozpoczęli Mistrzostwa od sensacyjnego zwycięstwa nad Portugalią. Również remis wywalczony w bólach z Danią jest korzystnym wynikiem. W ostatnim meczu eliminacji, Serbia dostała walkower z powodu latającego na boiskiem drona, więc ciężko prorokować jak potoczyłoby się tamto spotkanie. Ogólnie Albańczycy prowadzeni przez włoskiego trenera, Giovanniego De Biasio muszą uznać pierwszą fazę tych eliminacji za udaną. Najbardziej wartościowym według mnie zawodnikiem gospodarzy jest lewonożny pomocnik FC Basel - Shkelzen Gashi, który czeka na pierwszą bramkę w tych eliminacjach. Na przeciwko niemu grać będzie największa gwiazda i reprezentacji Armenii czyli Henrikh Mkhitaryan, który strzelił dotychczas jednego gola w pierwszych 3 spotkaniach. Nie twierdzę, że Albania tego meczu nie wygra, jednak nie uważam, by ten mecz był jednokierunkowy. Ormianie mają kim postraszyć i na pewno stać ich pokonanie bramkarza gospodarzy przynajmniej raz. W ostatnim meczu wyjazdowym z Portugalia, Armenia oddała aż 7 celnych strzałów na bramkę Rui Patricio. Dzisiaj wystarczy jeden, oby tylko bardziej precyzyjny. Dlatego kurs 1.75 na to zdarzenie wydaję się być warty ryzyka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
johnq 309

johnq

Użytkownik
Gruzja - Niemcy
Typ:
Niemcy -3.5 RR / @ 1.7
⛔ druga połowa Niemcy śmiech na sali
Niemcy over 6.5 RR / @ 1.8 ✅✅
Bet365

Niemcy dziś bardzo ofensywnie. Sporo zmian w stosunku do spotkania z Australią. To tylko potwierdza, że kluczowi gracze odpoczywali przed dzisiejszym spotkaniem. Sam Loew w wywiadzie mówi iż trzeba przytłamsić rywala w obronie. A Niemcy potrafią to doskonale. Spodziewam się ataków od samego początku. Im później strzelą bramkę tym lepiej dla typu. Choć przypuszczam , że oni dziś nie odpuszczą i będą atakować do końca. Muszą udowodnić coś kibicom. Ja osobiście wchodzę. Skoro Gibraltar nabił Gruzji 6 RR to wniosek wysuwa się sam.
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
Albania - Armenia goście over 0,5 bramki 1.75 4/10
W ostatnim meczu jednak Serbia nie dała złudzeń i rozbiła Albanię 3:0.
A to nie był mecz gdzie dron wleciał na boisko i UEFA przyznała walkower?
Po za tym mam podobne zdanie co do tego meczu i uważam że Ormianów spokojnie stać na minimum bramkę w tym meczu. Typ godny polecenia.
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
A to nie był mecz gdzie dron wleciał na boisko i UEFA przyznała walkower?
Po za tym mam podobne zdanie co do tego meczu i uważam że Ormianów spokojnie stać na minimum bramkę w tym meczu. Typ godny polecenia.
A rzeczywiście teraz dopiero sobie o tym przypomniałem, więc tutaj o rozbiciu Albańczyków nie ma mowy. Chyba, że przy stoliku ????
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Szkocja : Gibraltar Trudno się nie wyobrazić innego scenariusza w tym pojedynku jak atak za atakiem drużyny Szkockiej a patrząc na porażki Gibraltaru czy to z nami czy Irlandią po 0:7 to taki typ raczej powinien wejść lekko łatwo i przyjemnie !

Szkocja i powyżej 5,5 gola @ 2.00 6:1 ✅
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie wyobrażam sobie żeby Rumunia nie strzeliła co najmniej dwóch bramek Wyspom Owczym, od początku eliminacji wyglądają dobrze, natomiast goście poza dziwnym wynikiem w Grecji nie prezentują nic, absolutnie nic. No może jeszcze poza jakkolwiek solidną fizycznością. Na dniach pojawiła się informacja, że doświadczony zawodnik nie będzie grał, bo musi dobrze zacząć pracę jako strażnik więzienny. To nawet śmieszne nie jest. Wg mnie Rumunia spokojnie pokryje handicap.
Typ last minute: Rumunia -1
1,36 w bet365
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Izrael - Belgia
31.03.2015 20:45
Zaległy mecz, który przy korzystnym dla Belgów wyniku, wyprowadzi ich na prowadzenie w grupie B. Możliwe rotacje w drużynie gości, ale ich skład jest szeroki i mimo dość dalekiej podróży, na Izrael zdecydowanie powinien wystarczyć. Pierwsze mecze, tego zgrupowania obie drużyny grały w ostatnią sobotę. Belgowie gładko przejechali się po Cyprze (5:0), drużyna gospodarzy nie stawiła oporu przyjezdnym z Walii (0:3), dodatkowo tracąc środkowego obrońcę Tibiego, który otrzymał czerwoną kartkę.
Jak dla mnie pewna wygrana Belgów, ale może dojść do kilku rotacji w składzie Belgów, choćby ze względu na zbliżającą się kolejkę w ligach, gdzie Belgowie odgrywają przeważnie kluczowe role.
Dlatego ostrożnie zagram:
Belgia -1.25 @ 2.280 Pinnacle
 
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
IZRAEL : BELGIA
Mecz dosyć ważny dla obu drużyn i powinno być ciekawie , Belgowie jak na razie 3 miejsce ale wiadomo przy dzisiejszym zwycięstwie awans na pozycję lidera w grupie B i chyba tak się stanie , jak już wspomniałem o ważnym meczu to i w składzie Belgów zobaczymy na boisku kluczowych graczy w tym zespole ( nie wiem jaki będzie bo nie mogę znależć takiej informacji ) i pomimo że za perę dni kluczowi gracze będą rywalizować o pkt w swoich zespołach to myślę że dziś powinni wybiegnąć w podstawowych składach , jednym z tych kluczowych zawodników jest niewątpliwie w zespole Belgów Kevin De Bruyne który dla VfL Wolfsburg zdobył 9 bramek w 26 meczach a ogólnie w Bundeslidze ma 22 bramki zdobyte , natomiast w reprezentacji ma tych bramek na swoim koncie 8 , ostatnie jego dwa trafienia zanotował w meczu także Eliminacji do ME kiedy to Belgowie wygrali 6:0 z Angorą wtedy Kevin strzelił pierwszą i drugą bramkę ( pierwsza z karnego ) tak więc liczę że i w dniu dzisiejszym uda mu się zdobyć gola , układa mi się w głowie taki scenariusz że gdy Belgowie będą już mieć korzystny wynik to w miarę upływu czasu ci czołowi zawodnicy mogą zostać zmienieni przez Marco Wilmotsa jednak puki co muszą biegać , strzelać i wypracować sobie bezpieczny wynik , no i druga sprawa to kurs na bramkę Kevina dosyć wielki i chyba można zaryzykować .
- Kevin de Bruyne zdobędzie gola @ 3.75 @ Unibet
....
widzę jeszcze coś takiego !
- Belgia strzeli gola w obydwu połowach @ 2.38 @ Unibet
- Belgia ( -1.5 ) 2.43 @ Unibet
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Izrael - Belgia Belgia over 1.5 1.60 ⛔(sporo sytuacji, ale później ???? Kompanego i obrona jednobramkowego prowadzenia)
Belgia 2 1.50 ✅✅✅
(0:1)
Nie wyłamię się od przedmówców. Czerwone Diabły nie grają może tak skutecznie jak w eliminacjach do Mistrzostw Świata, ale to cholernie mocna ekipa, z bardzo młodymi piłkarzami. Czasy gdy najsławniejszym zawodnikiem Belgów był Van Buyten, któremu uciec potrafił nawet Radosław Matusiak minęły. Nadeszło nowe, lepsze. Teraz tacy piłkarze jak Hazard, De Bruyne, Kompany, Courtois stanowią trzon ekipy Marka Wilmotsa. Ewentualne zwycięstwo da gościom pozycję lidera i spokojniejszą drugą połowę eliminacji, a tego oczekują kibice. Wracając do kwestii sportowych, Belgowie są lepsi od Izraela w każdej formacji. Ich początkowy prym w tej grupie wynikał raczej z łaskawych rywali. Cypr i Andora do potentatów nie należą, a mimo to bramkę Izraelowi strzeliły. Bośnia i Hercegowina posypała się po MŚ i nie może wrócić na swoje tory, chociaż wynik 3:0 musi budzić szacunek. Jednak już ostatni mecz z Walijczykami obnażył słabą defensywę gospodarzy. Goście z Wysp Brytyjskich dominowali i zasłużenie wpakowali 3 bramki bezradnym gospodarzom. Dodatkowym osłabieniem jest pauzujący za czerwoną kartkę w meczu z Walią Tibi. Na szpicy zagra u Belgów Benteke, dla którego ten mecz może być furtką do pierwszej jedenastki, z powodu słabej formy Origiego we Francji i absencji Lukaku. Motywacji na pewno nie zabraknie, umiejętności są po stronie Czerwonych Diabłów. Kursy spadły, kto łapał po 1.70 ten ma duże powody do zadowolenia, 1.50 jednak też biorę z pocałowaniem ręki.
 
T 7

terabajt

Użytkownik
Dziwie się takiej masowce na Belgie po takim kursie z takim przeciwnikiem i to jeszcze na gorącym terenie na wyjeździe. W tej chwili mamy jakieś śmieszne 1.44 na Belgie wiec moim zdaniem trzeba szukać czegoś w stronę Izraela. Izrael Przegrał ostatni mecz z Walia ale tam nie zaslugiwali na taka porażkę w dodatku grali w 10 przez pewien czas. Belgowie będą mieli spore problemy ze sforsowaniem obrony gospodarzy bo będą musieli grać atakiem pozycyjnym a jak wiadomo to nie jest ich mocna strona. IMO zakład +1.5 na Izrael po kursie 1.6 wygląda sensownie..
 
Do góry Bottom