>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje Euro 2016 [8-13 października 2015]

Status
Zamknięty.
youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
no buki zglupialy na punkcie tych niemcow, wiadomo musza wygrac, ale kurs 1.05? 55 na gruzje?
Wydaje mi się,ze kursy prawidłowe jak najbardziej...Niemcy grają u siebie po drugie spadła na nich kolejny raz fala krytyki za mecz z Irlandia i zapewne będą chcieli wynagrodzić to swoim kibicom.
trzeba zaczekać do podania składu, ale na mój gust kim by nie wyszli to szybkim tempem i konsekwencją rozjadą Gruzinów.
Niemcy -2.5 @1,63 Unibet
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Gibraltar - Szkocja Typ: Szkocja -3,5 @2,03 1/3 Pinnacle ✅
Jak na razie ta linia nie została pokryta tylko raz przez przeciwników Gibraltaru, jak Szkotom się będzie chciało to wejdzie. Kurs fajny, mała stawka bo mecz o pietruszkę i wczoraj się przejechałem.
Wyspy Owcze - Rumunia Typ: Rumunia i poniżej 2,5 @2,65 2/3 bet365 ⛔ pierwszy overowy mecz rumunów, ostatni raz stawiam undera
Rumuni dla świętego spokoju muszą wygrać to spotkanie, nie będą przecież liczyć na to, że Grecy nie przegrają z Węgrami. Są zespołem lepszym, mają solidną obronę,strzelają bardzo mało bramek.
Niemcy - Gruzja Typ: Strzeli gola tylko - Niemcy @1,5 1/3 OtoBet ⛔
Faworyt jest jeden, bramkę Niemcy strzelą na pewno, za to Gruzini niekoniecznie. Niemcom wystarcza remis, nie mogą przegrać, bo w razie remisu w meczu Polska - Irlandia odpadną, scenariusz równie ciekawy co nierealny, ale Niemcy nie mogą odpuścić tego meczu. Gruzja u siebie nie oddała strzału na bramkę Niemców.
 
P 3

pawelz44

Użytkownik
Węgry DNB
@2.10

Tu też buki ładnie poleciały. Patrząc na to spotkanie rok temu nie widzielibysmy w tych kursach nic dziwnego, ale od tamtego czasu w drużynie gospodarzy, która nawet wyszła z grupy na Mistrzostwach Świata wiele się zmieniło. Przegrywają spotkanie za spotkaniem z byle drużyna i coraz bardziej pogrązaja się z każdym meczem. Do tego w ich kraju źle się dzieje i być może piłka schodzi na dalszy plan. Gospodarze o nic nie grają w tym meczu, a Węgry grają o wyjście z grupy. Remis może uda się Grecji wywalczyć przy słabszej dyspozycji rywala, ale nic więcej.
Grecy o nic nie grają? To jest dla nich ostatnia szansa na zwycięstwo w tych eliminacjach i zachowanie resztek honoru, do tego grają przed własną publicznością. Śmiem twierdzić, że dla Węgrów ten mecz ma małe znaczenie, bo żeby zająć 2-gie miejsce w grupie musieliby pokonać Greków i liczyć na potknięcie Rumunów (którzy jeszcze biją się o awans) z Wyspami Owczymi. Poza tym Węgrzy zajmując 3-cie miejsce, o ile Ukraina nie wygra z Hiszpanami, awansują bezpośrednio do ME. Ponadto Grecy na 100% zajmą ostatnie miejsce w grupie, więc wynik tego meczu nie będzie miał żadnego znaczenia w kontekście awansu z 3-go miejsca. Poza tym uważam, że Grecy mają lepszych zawodników.

Północna Irlandia DNB
@2.35

Irlandia świetnie sobie radzi w tych eliminacjach i zupełnie nie rozumiem skąd taki duży kurs. Z całą pewnością będą chcieli utrzymać pierwsze miejsce i mocno spreza się w tym meczu. Finlandia nic wielkiego nie gra. Nie mają już żadnych szans na wyjście z grupy więc też będą grać bez ciśnienia. Ja tu widzę value w kursie i remis to jest moim zdaniem minimum dla gości, ale myślę, że pokusza się nawet o zwycięstwo.
Irlandia Płn to moim zdaniem najsłabsza drużyna, która awansowała do ME. 3 dni temu zapewnili sobie awans, więc oni dziś zagrają bez ciśnienia. Wg mnie Finlandia jest zespołem co najmniej równorzędnym, kilka dni temu byli o włos od pokonania na wyjeździe walczących o awans Rumunów, powinna być dziś w nich sportowa złość. Pierwsze czy drugie miejsce w grupie, to tylko kwestia prestiżu. Wątpię, aby Irlandczycy, którzy 3 dni temu zapewnili sobie historyczny awans i zapewne już świętowali, dziś przystąpili do rywalizacji w pełni skoncentrowani i zdeterminowani.
W obu powyższych meczach widzę spore value na gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Polska - Irlandia
Typ: Liczba żółtych kartek powyżej 4.5
Kurs: 1.74
Buk: Betsson
Wynik: 5
✅

Dziś przed nami świetnie zapowiadające się widowisko. Oba kraje dalej nie są pewne awansu na Euro 2016 . Ja jednak idę po raz kolejny w stronę kartek. Dziś nikt niema prawa odpuszczać nogi na boisku. Przed nami zapewne sporo starć jak i fauli. Liczę też, że szybko padnie bramka co spowoduje, że tych fauli i nerwów będzie coraz to więcej i więcej...
W ostatnich meczach obu państw sędziowie dawali odpowiednio karotniki: 8, 2, 4. Jak widać nie zawsze over 4.5 kartki wszedł, ale to dziś jest mecz o życie dla jednych jak i drugich. Sędzią spotkania będzie pan Cuneyt Cakir z Turcji, który w pięciu spotkaniach eliminacji które sędziował pokazał 15 żółtych kartek. Polecam!
 
tomsson9 105

tomsson9

Użytkownik
gram taki dubel:

Armenia - Albania 2 @ 2.10 ✅
Ukraina - Hiszpania 1 @ 3.10
⛔

AKO 6.51 Bet365

Albania przy zwycięstwie z Armenią zapewni sobie awans. Mecz o dużą stawkę. Ormianie postawili się w tych eliminacjach drużynie Portugalii w obu meczach przegrywając różnicą jednego gola, zremisowali z Danią oraz Serbią i z dorobkiem 2 punktów zajmują ostatnie miejsce w grupie. Albańczycy stoją przed ogromną szansą awansu na Euro. Na wyjazdach radzą sobie dosyć dobrze. W tych eliminacjach wygrali z Portugalią oraz zremisowali z Danią + walkower z Serbią liczony za 3 punkty, ale to mecz z podtekstem. Stawiam na wynik 1:2. Ormianie potrafili strzelić 2 bramki Portugalii i nie będzie to łatwy mecz dla Albanii, ale szansa jaka przed nimi stoi myślę, że doda im motywacji do wykrzesania sił, by ten mecz wygrać.

Ukraina podejmuje będącą pewną awansu Hiszpanię. By zająć drugie miejsce w grupie dające bezpośredni awans do Euro oprócz zwycięstwa nad Hiszpanią potrzeba Ukrainie straty punktów Słowacji w meczu z Luksemburgiem, co jednak jest wątpliwe. Słowacy czują oddech Ukrainy i nie wierzę, by ten mecz choćby zremisowali. Pozostaje zatem kwestia bezpośredniego awansu Ukrainy jako najlepszej drużyny spośród drużyn z 3 miejsc w grupie. Zwyciężając bowiem z Hiszpanią nawet przy wygranej Słowacji pojadą na Euro bez przymusu gry baraży.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
priiin 0

priiin

Użytkownik
Według mnie morale szkotow na tyle spadlo, że zbytnio nie będzie im się chcieć cusnac na maxa i zadowolą się 1 lub 2 bramkami
 
professional. 622

professional.

Użytkownik
Niemcy vs Gruzja
Muller strzeli pierwszy = 3,75 = bet365 ✅✅
Muller 2 lub więcej = 2,80 = bet365 ⛔

Hohoh co my tu mamy, jak dla mnie zdecydowana przesada i warto to łapać.
Nie ma co tu dużo pisać, bo kto tutaj zdobędzie 3 oczka to nie podlega dyskusji. Muller zagra na szpicy i to głównie wszystkie piłki będą kierowane do niego w obrębie szesnastki a on nie będzie najprawdopodobniej miał problemów z ich wykończeniem, jak wiemy jest to typowy lis pola karnego. Mecz z Irlandią to był wypadek przy pracy, a dziś całkiem inny rywal, Niemcy pewnie po 30 minutach już rozstrzygną to spotkanie, ja dziś widzę pogrom.
 
P 11

pocios

Użytkownik
Pawelz44
&quot; Poza tym uważam, że Grecy mają lepszych zawodników&quot; no to co napisałeś nie trzyma się kupy. jak by mieli lepszych piłkarzy to by już awansowali a nie zajmowali ostatnie miejsce.
 
robokop 143

robokop

Użytkownik
Grecy o nic nie grają? To jest dla nich ostatnia szansa na zwycięstwo w tych eliminacjach i zachowanie resztek honoru, do tego grają przed własną publicznością. Śmiem twierdzić, że dla Węgrów ten mecz ma małe znaczenie, bo żeby zająć 2-gie miejsce w grupie musieliby pokonać Greków i liczyć na potknięcie Rumunów (którzy jeszcze biją się o awans) z Wyspami Owczymi. Poza tym Węgrzy zajmując 3-cie miejsce, o ile Ukraina nie wygra z Hiszpanami, awansują bezpośrednio do ME. Ponadto Grecy na 100% zajmą ostatnie miejsce w grupie, więc wynik tego meczu nie będzie miał żadnego znaczenia w kontekście awansu z 3-go miejsca. Poza tym uważam, że Grecy mają lepszych zawodników.




Irlandia Płn to moim zdaniem najsłabsza drużyna, która awansowała do ME. 3 dni temu zapewnili sobie awans, więc oni dziś zagrają bez ciśnienia. Wg mnie Finlandia jest zespołem co najmniej równorzędnym, kilka dni temu byli o włos od pokonania na wyjeździe walczących o awans Rumunów, powinna być dziś w nich sportowa złość. Pierwsze czy drugie miejsce w grupie, to tylko kwestia prestiżu. Wątpię, aby Irlandczycy, którzy 3 dni temu zapewnili sobie historyczny awans i zapewne już świętowali, dziś przystąpili do rywalizacji w pełni skoncentrowani i zdeterminowani.

W obu powyższych meczach widzę spore value na gospodarzy.
Ładny popis dałeś. Odnośnie Grecji z Węgrami:
Grają przed swoją publicznością? Super tylko zobacz na ich ostatnie mecze u siebie. Pasmo porażek.
Z tym, że dla Węgrów ten mecz ma małe znaczenie to już zupełny idiotyzm. Wciąż mają szansę na bezpośrednie wyjście z grupy i chyba musieliby być poważnie chorzy umysłowo, żeby stwierdzić, że Rumunia na pewno wygra z Wyspami Owczymi i Hiszpania nie przegra z Ukraińcami, więc w ogóle nawet nie warto się tym meczem zajmować. Weź ty się człowieku zastanów co ty piszesz.

&quot;Irlandia to moim zdaniem najsłabsza drużyna, która 3 dni temu awansowała na ME&quot;. No rzeczywiście. Jeśli awansowali to straszne patalachy. Goście są w gazie, podnieceni wyjściem z grupy na pewno nie zlekcewaza tego meczu, a Finlandii to już pewnie wszystko jedno. Piszesz, że Finlandia jest co najmniej równorzędnym zespołem. W takim razie dlaczego oni nie wyszli z grupy, a Irlandia już zapewnił sobie awans już 3 dni temu? Poza tym nawet jeśli są to równorzędne zespoły to kursy powinny być równe na obie ekipy, a jednak na Irlandię jest sporo wyższy więc value.

Oczywiście może się zdarzyć, że wygra Grecja i Finlandia, ale obok idiotyzmow jakie napisałeś nie sposób przejść obojętnie.
 
B 0

basiekk

Użytkownik
20:45 Polska - Irlandia
Typ: Obie drużyny strzelą - TAK
Kurs: 1.90
Buk: Bet365

Wynik:


Uważam, że obie drużyny dzisiaj strzelą, dodatkowo pierwsza strzeli Irlandia. Nasi reprezentanci nie wytrzymają presji i stracą bramkę pierwsi. Finalnie nasi odrobią straty i albo zremisują 1:1 albo wygrają 2:1.
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Pawelz44
&quot; Poza tym uważam, że Grecy mają lepszych zawodników&quot; no to co napisałeś nie trzyma się kupy. jak by mieli lepszych piłkarzy to by już awansowali a nie zajmowali ostatnie miejsce.
idąc Twoim tokiem rozumowania Snijder, Van Persie, Depay czy Huntelaar są słabsi niż Bodvarsson, Gudmundsson czy Hallfredsson, którzy to wraz z Islandią awans sobie już zapewnili- w przeciwieństwie do Holendrów.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Polska-Irlandia
Powiem szczerze obawiam się tego meczu.Polska dziś prawdopodobnie wychodzi z dwoma ofensywnymi zawodnikami czyli Lewandowskim na szpicy i Grosickim na skrzydle bo kolejnymi zawodnikami w środkowej formacji będą Krychowiak,Linetty,Mączyński i Olkowski.Zestawienie defensywne,podyktowane przez kontuzje.Irlandczycy mają dotąd bilans 18-5 w 9 meczach,gdyby nie brać pod uwagę meczu z Gibraltarem mją bilans 7-5 w 7 meczach,biorąc pod uwagę mecze wyjazdowe bez gibraltaru to na 3 rozegrane mecze mają bilans 3:3.My u siebie bez meczu z Gibraltarem mamy bilans 8:2W tych eliminacjach rozegraliśmy 3 z 4 meczów z wyspiarzami,wszystkie zakończyły się remisami,to pokazuje że gra nam się z nimi cięzej niż z drużynami bardziej technicznymi.Dla mnie ten mecz nie jest o wszystko bo przegrana będzie grać jeszcze w barażach.Walka w meczu będzie niesamowita znając waleczność i agresje w grze zawodników Oneila,nasi jak pokazali niejednokrotnie też nogi nie odstawią.W ostatnim meczu sędzia pokazał 8 kartek.Historia meczy pomiędzy obiema reprezentacjami pokazuje że wielu bramek tu nie zobaczymy.

Moje propozycje na ten mecz:
Polska-Irlandia brak gola do 32 minuty @1.83 bet365⛔
Polska-Irlandia over 4.5 kartek @1.75 bet365
✅
 
larkspur 310,3K

larkspur

Użytkownik
Ciekawy tripel ulozylem z niezlym AKO , ktory mysle mozna spokojnie zagrac za wieksza stawke.
Mianowicie:


Polska - Irlandia - powyzej 1.5 gola - @1.40 - Betclic ✅

Stawka wiemy jest ogromna - awans na EURO 2016. Obie druzyny z ta sama liczba pkt. Jak wiemy Polsce do awansu wystarczy remis 0:0 lub 1:1. Jesli szybko padnie gol dla Irlandii Polska bedzie musiala odpowiedziec. Tak czy tak dwa gole powinny pasc.
Grecja - Węgry - powyzej 1.5 gola - @1.55 - Betclic ✅

Grecy graja juz tylko o honor ale za to Węgrzy o awans. Jesli Wegry wygraja a Rumunia straci dzis pkt to wskocza nawet na 2 miejsce. W przeciwnym razem Wegry i tak awansuja bezposrednio jako najlepsza druzyna z 3 miejsca. Grecy w beznadziejnej formie wiec Wegry cos wbija ale i gospodarze moze mile zaskocza przed swoimi kibicami ???? .
Gibraltar - Szkocja - powyzej 2.5 - @1.20 - Betclic ✅
Kurs niski ale na podbicie w sam raz. Szkocja juz bez szans na awans ale przeciez nawet grajac bez celu bez problemu powinni wbic kilka goli Gibraltarowi. Dotychczas gospodarze zawsze tracili wiecej niz trzy gole.
AKO 2.60✅

Pozdrawiam i Polecam
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, el. me
Data, godzina: 11.10.2015 20-45
Spotkanie: Gibraltar - Szkocja
typ: Rzuty rożne : Szkocja - 3,5
kurs: 1,80
bet365
Analiza:
Szkoci którzy własnie przegrali eliminacje jadą na ostatni mecz eliminacyjny do Gibraltaru. Oczywiste jest to ze z Portugalii przywiozą zwycięstwo, pytanie tylko jaki będzie jego rozmiar. Nie wiem, czy są wstanie pokryć linię 3,5, bo po remisie i utracie szans nawet na baraże ze Szkotów zeszło już powietrze i nie wiadomo jak podejdą do meczu. Całkiem możliwe że Stracham da odpocząć najlepszym graczom i na boisku nie zobaczymy Naismitha czy Fletchera, a szanse dostaną inni, na których ma się opierać kadra na MŚ 2018. Nie zmienia to faktu ze styl Szkotów nie ma prawa się zmienić. Jak to w zwyczaju mają wyspiarze na pewno bedzie spora liczba dośrodkowań, sporo bedzie też na pewno gry skrzydłami, gdzie w meczu z Polską brylował kolega klubowy Artura Boruca Matt Ritchie, bo gra głową to bardzo dobry sposob na zdobywania goli zwłaszcza dla silnej fizycznie ekipie Szkotów. Na pewno tez Szkoci będą mieli olbrzymią przewagę w posiadaniu piłki ( pewnie w okolicy 65-70 % czasu gry). Do tego bramkarz gospodarzy Perez będzie miał pełne ręcę roboty, bo zespoły grające przeciw debiutującej w eliminacjach ekipie z Gibraltaru za kazdym razem ostzeliwują niemiłosiernie ich bramkę - w każdym meczu tych eliminacji mało kto schodził poniżej dwudziestu strzałom na ich bramkę. Nie wierzę natomiast w to że kazdy celny strzał będzie wpadał do siatki i pewnie kilka strzałów bramkarz gospodarzy złapie lub wybije. Moim zdaniem gospodarze są wstanie wywalczyć max 1-2 rożny, a Szkoci, którzy będą atakować praktycznie cały mecz zdobęda spokojnie kilka rzutów rożnych czym pokryją spokojnie linię 3,5 kornerów przewagi
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Rumunia na pewno wygra z Wyspami Owczymi i Hiszpania nie przegra z Ukraińcami
Jeśli Ukraina nie wygra z Hiszpanią, to Węgrzy awansują, a wynik ich meczu z Gracją nie ma znaczenia. Więc to nie był dobry przykład. Węgrzy mogą jeszcze awansować z grupy, gdy Rumunia się potknie.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja mysle, ze warto zagrac cos w strone kartek w meczu Armenia vs Albania. Glownie z tego powodu, ze Albania musi ten mecz wyjazdowy wygrac by awansowac z 2 miejsca i nie grac w barazach. To nie bedzie raczej mecz piekny w pilkarskie akcje itd a bardziej mecz silowy z tych w ktorych nie wazny jest styl, wazny jest koncowy rezultat. Betsafe wystawil calkiem fajna oferte na kartki w tym meczu:

Armenia vs Albania over 4 zolte kartki @ 1,8 ✅ 6

Armenia dostawala 6 kartek w meczu wyjazdowym z Portugalia, 4 z Dunczykami i 1 w niedokonczonym meczu z Serbia. Armenia w 3 domowych meczach dostawala po 1 kartce z Portugalia i Serbia oraz 3 z Dunczykami. Mysle, ze lacznie chlopaki na luzie dostana nie mniej niz 4 kartki, szczegolnie, ze jak juz powiedzialem nie jest to mecz o nic dla Albancow.

Do tego dorzucam taki triple:

Albania o4,5 kornera @ 1,57 ⛔ 2 :-( za szybko strzelili gola
Grecja o4,5 kornera @ 1,7 ✅ 8
Irlandia o3,5 kornera @ 1,6 ✅ 4

AKO @ 4,27 U nibet

Albiania i Irlandia graja o zwyciestwa ktore im sa potrzebne do bezposredniego awansu. Predzej czy pozniej beda musieli zagrac bardziej ofensywnie. Grecja gra ostatni mecz w tym el. i mysle, postaraja sie by nie przegrac tego meczu. Ze skutecznoscia u nich slabo ale z rogami nie jest zle. Wegrzy beda grac o zwyciestwo wiec licze tutaj na w miare otwarte spotkanie, rogi powinny wpadac.
 
lordfrank 16

lordfrank

Użytkownik
Finlandia - Irlandia Północna
Irlandia Północna lub remis @1,61 ✅
Irlandia Północna DNB @2,25
- [zwrot]
Co tu dużo mówić - kursy kuszą strasznie. Obie drużyny tak naprawdę zakończyły już udział w eliminacjach. Finlandia za późno się obudziła i już nie ma szans na awans na mistrzostwa. Goście natomiast w świetnym stylu przewodzą tabeli swojej grupy. Polecam powyższe typy, gdyż moim zdaniem może się tu zdarzyć wszystko oprócz zwycięstwa gospodarzy. Ostatni przegrany mecz o stawkę przez Irlandię Północną miał miejsce w zeszłym roku. W pierwszej rundzie przed własną publicznością pokonali Finlandię 2:1. Myślę, że pomimo pewnego awansu zagrają o zwycięstwo dla swoich kibiców, bo pewności im nie brakuje.
Niemcy - Gruzja
Niemcy (-7) więcej RR @2,00 ⛔
Gruzja (+4) @1,50 ✅

Tak naprawdę typ jest przeciwko Niemcom. To już nie jest ta sama drużyna co szalała w 2014 zdobywając mistrzostwo świata. Nie wiem z czego to wynika, ale jeśli coś chcą ugrać na Euro muszą się ogarnąć. Mecz oczywiście będzie wyglądał tak, że w 70% przy piłce będą gospodarze, a na ich konto będzie wpadało coraz to więcej rożnych, z których nic nie będzie wynikało. Co do drugiego typu myślę, że Low nie jest taki wredny i da zagrać młodszym, co przełoży się na mniej strzelonych bramek. Można też grać zwycięstwo Niemców do zera, ale wiadomo jak to jest - jakiś niesłuszny karny, głupia pomyłka i po becie.
Grecja - Węgry
Węgry lub remis @1,53 ⛔
Węgry DNB @2,00 ⛔
Węgry @3,10 ⛔

Kolejne dziwne kursy moim zdaniem, jednak zawsze powtarzam, że buki nie są głupie. Po przemyśleniach dochodzę jednak do wniosku, że Węgry zostawią zdrowie na boisku. Przecież jeśli wygrają to: raz - mogą liczyć na potknięcie Rumunii, dwa - wyjdą z trzeciego miejsca premiowanego bezpośrednim awansem na mistrzostwa. Remis może przekreślić ich marzenia i będą musieli grać w barażach. Grecja natomiast to inny świat. Nie wiem co mam o nich powiedzieć. W tych eliminacjach mogą walczyć tylko o uratowanie resztek honoru, bo i tego im mało zostało. Zwycięzcy pamiętnych mistrzostw sprzed 12 lat nie wygrali żadnego meczu w tych eliminacjach dwukrotnie przegrywając z Wyspami Owczymi. Myślę, że nawet przy pełnej mobilizacji jedyne co mogą ugrać to jakiś cudowny remis.
EDIT:
Tasiemka dla tych co się nie lubią denerwować ;)
Polska - Irlandia - poniżej 3,5 @1,22 ✅
Gibraltar - Szkocja - powyżej 2,5 @1,20 ✅
Irlandia Północna +1,5 @1,16 ✅
Węgry +1,5 @1,14 ✅
4 zdarzenia
AKO: 1,93 ✅
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Zdecydowanie można grać w strone Słowaków którzy będą sie dwoic i troic byle wygrac i awansować bezpośrednio do Euro tym bardzie po wpadce w ostatnim meczu z Bialorusią. Spokojne -1 w ich strone polecam zagrać, nie daje najmniejszych szans ekipe Luksemburga.

Słowacja -1 @1,83 Unibet✅

Polecam również granie na over kartek w meczu Cypru z Bośnią niestety nie znalazłem nigdzie tego typu więc jak ktoś ma to niech da mi znać. Mecz o baraże więc nóg odstawiać na pewno obie ekipy nie będą.
 
kontrowesyjny 11

kontrowesyjny

Użytkownik
Ja na dzisiaj proponuje:
POLSKA-IRLANDIA
REMIS
KURS: 3.40

Nawalka podobno dzisiaj ma wystawic defensywny sklad, w ktorym jedyymi ofensywnymi zawodniakami bedzie Grosicki, Lewandowski i Linetty, dlatego chyba nalezy nastawiac sie na pilnowanie wyniku i w ostatecznych rozrachunku remis. Irlandia to tez nie sa az takie slabiaki, zeby dac sobie wbic bramki i w meczu o wszystkich przegrac z kretesem. Mysle, ze to goscie beda atakowac, ale nasi beda kontrolowac wynik. Oczywiscie po cichu licze na nasze zwyciestwo, ale patrzac realistycznie na ten mecz to nasi powinni przede wszystkim zadbac o gre z tylu i ewentualnie przeprowadzac kontry.
POWODZONKA ????
 
belo 106

belo

Użytkownik
Grecja - Węgry typ: over 4 kartki @ 1,90 bet365 (azjan) ✅ po pierwszej połowie już ????
Na szybko, bo zaraz grają. Typuję tu over 4 kartki, gdyż jest to ważny mecz zarówno dla Greków jak i Węgrów. Węgrzy przy ewentualnym zwycięstwie mogą wskoczyć na drugie miejsce dające bezpośredni awans na ME. Grecy natomiast będą się starać zmazać plamę z tych eliminacji i wygrać ten ostatni mecz przed własną publicznością. Obie drużyny łapały raczej sporo kartek w swoich wcześniejszych meczach. W poprzednim ich pojedynku pokazano 5 kartek. Ponadto sędziuje Ivan Bebek, który lubi pokazywać kartoniki. Myślę, że typ warty spróbowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom