>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Euro 2016 [8-13 października 2015]

Status
Zamknięty.
professional. 622

professional.

Użytkownik
Norwegia vs Malta Norwegia (-2) = 2,20 = bet365 Jak dla mnie świetny bet na dziś. Norwedzy, wcale awansu jeszcze nie mają, więc dziś u siebie 110% bo 3 punkty to obowiązek z takim rywalem jak Malta. W pierwszym spotkaniu na wyjeździe spokojnie pokonali ich 0:3. Norwedzy u siebie 7 oczek 2-1-1 ta porażka to z Włochami 0:2, zwycięstwo z Chorwacją i Bułgarią. Malta zaledwie 2 punkty choć jak dla nich to może aż 2 punkty. Remis z Azerbejdżanem i Bułgarią. Owszem z Włochami przegrali tylko 1:0, ale ze strony Włochów to był totalny minimalizm i brak skuteczności, spokojnie mogło się skończyć piątką. Sprawa jest prosta, Norwedzy dziś wygrywają pewnie bo innego scenariusza tutaj nie widzę, dodatkowo grają przed własną publicznością.
 
youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
Tripel Morderca :
Belgia strzeli tylko @1,33 ⛔ Janek...dzięki heh
Niemcy strzela tylko @1,33
Irlandia +1,5 @1,30
ako 2,31 Bet365 10/10
W zasadzie nic dodać nic ująć...Belgowie jak i nasi sąsiedzi przypieczętują swoje awanse pokonując znacznie słabsze zespoły. Gruzini o ile u siebie potrafią czasem napsuć krwi rywalom to na wyjazdach mają mało do powiedzenia...bramki nie strzelili nikomu z trójki Polska, Szkocja, Irlandia...z Niemcami nie będzie inaczej.
Andora u siebie potrafi strzelić lecz myślę,że Belgowie mają na tyle mocną defensywe
i będą skoncentrowani żeby nie stracić gola z amatorami.
Co do meczu Polaków z Irlandią nie wyobrażam sobie że nasi wygrają dwoma bramkami...(choć wiadomo bardzo bym tego Nam życzył)...mecz na styku, walka na noże...oby Nasi ugrali choć ten remis...
 
samarama 119

samarama

Użytkownik
Azerbejdżan +1,5 - Włochy @ 1,83 365
Zacznijmy może od sytuacji w grupie lub co wynik tego meczu może oznaczać dla rozstrzygnięć w grupie. Włosi jeżeli wygrają to jadą na Euro, jeśli zremisują to będą musieli co najmniej zremisować z Norwegią w ostatnim meczu u siebie. Zakładam, że Chorwacja ostatnie dwa spotkania wygra i będzie miała 20 pkt, czyli o 2 więcej niż mają teraz Włosi. Co to oznacza dla tego spotkania: Włosi będą chcieli wygrać ale w gdyby przydarzył im się wypadek i zremisowaliby, to nie ma tragedii.
Co do poprzednich spotkań w kontekście mojego typu: Azerowie nie przegrali u siebie różnicą dwóch bramek od ponad 2,5 roku. Włosi tylko z Norwegią wygrali różnicą więcej niż 1 bramki, nawet Maltę ograli tylko 1:0.
Co do składów to w drużynie Azzuri duże braki, nie zagrają: Pirlo, De Rossi, Insigne, Barzagli i Berrardi. Oczywiście brak pierwszej dwójki będzie największym osłabieniem, bo grając z Azerami, którzy u siebie tracą mało bramek, bez dwóch podstawowych rozgrywających będzie niebywałym utrudnieniem. Nie liczyłbym na otwartą grę więc tym bardziej braki te będą widoczne.
Biorąc pod uwagę minimalizm Włochów, dobrą grę Azerów u siebie i braki w zespole gości handi +1,5 powinno zostać pokryte bez żadnych obawień ;)
http://gazzettaworld.gazzetta.it/azzurri/berardi-departs-italy-squad/
 
youridjorkaeff 5

youridjorkaeff

Użytkownik
Chorwacja - Bułgaria 1 @1,33✅
U Chorwatów sprawa prosta...muszą wygrać dwa ostatnie spotkania...dziś z Bułgarami i we wtorek na Malcie. Są drużyną o klase lepszą od Bułgarów i dziś to udowodnią. Skomplikowali sobie sprawę ostatnimi dwiema porażkami dlatego dziś nie ma już żartów.
Norwegowie załóżmy dziś wygrają, ale we wtorek grają we Włoszech i tam o wygraną będzie już o wiele trudniej. Przy remisie obie ekipy uzbierają po 20pkt ale lepszy bilans bezpośredni będą mieć Chorwaci.
Kazachstan-Holandia 2 @1,28✅
Holendrzy dziś wygrają licząc na Czechów...będą żyć wtedy nadziejami w ostatniej kolejce. Wydaję mi się, że może być już za późno, ale dziś przedłużą nadzieje swoje i swoich kibiców.
Chorwacja+Holandia+Belgia tylko ⛔
ako 2,28 Bet365 8/10⛔
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Norwegia-Malta Norwegia wygra do zera @ 1.5 +++
Norwegia gra o bezpośredni awans z Włochami i Chorwacją, tutaj oczywiście zwycięstwo jest konieczne i nikt chyba nie spodziewa się by mogło być inaczej.Gospodarze to solidna ekipa, w ostatnich 3 spotkaniach w eliminacjach nie stracili gola.Goście jak wiadomo typowy kopicuszek, dostarczyciel punktów więc nie mają tutaj prawa zaskoczyć.Oczywiście zawsze może wyjść jakaś akcja &#39;&#39;z tyłka&#39;&#39; przy rozluźnieniu i wysokim prowadzeniu Norwegów, jednak wg mnie jest to mało prawdopodobne a kurs niezły do dubla więc pobieram jak najbardziej.
Azerbejdzan-Włochy 2 @ 1.3 +++
Tutaj analogiczna sytuacja, Makaroniarze grają o awans i żeby być pewni powinni zainkasować tutaj 3 pkt aby przed ostatnią kolejką nie oglądać się za plecy.Włosi jak to Włosi, mistrzowie kalkulacji ale gdy trzeba postawić kropkę nad i zazwyczaj to robią.Azerowie to trudny teren, potrafią oni sprawić niespodziankę lecz tutaj grają już o nic, powinno tu wyjść doświadczenie lepszej ekipy jak niewątpliwie jest ekipa gości.Kurs dobry do jakiejś tasiemki.
Czechy-Turcja btts tak @ 1.8 ---
Turcja dnb @ 1.85 +++
Turcja/x @ 1.41
+++
DW 1:2 @ 10.00 --- blisko bliziutko ????

Tutaj powinno się dziać! Czesi już spokojni, zapewniony awans więc mogą do tego spotkania podejść na jakimś tam dopuszczalnym luzie, potencjał w ofensywie mają (16 goli w 8 spotkaniach, do tego z Turcją zawsze przynajmniej gola strzelali) tutaj bez presji która często plącze nogi więc coś powinni dzisiaj ustrzelić.Turcja w korespondencyjnej walce o baraże z zawodzącą na całej linii Holandią, mają 2 oczka więcej od ekipy Oranje ale właśnie czekają ich dwa mecze bądź co bądź z najlepszymi ekipami tej grupy więc niby wszystko w nogach niesfornych Turków.Wielu knuje, że ekipy Czech i Islandii &#39;&#39;podłożą&#39;&#39; się by tylko udupić Holandię.Na chłopski rozum mogą tak zrobić bo nie oszukujmy się Holandia ma dużo większy potencjał niż Turcja i pewnie tak kombinując na Euro Czechy i Islandia wolałyby wpaść na Turków.Pomijając jednak już te teorie spiskowie to ja patrząc na wyrównane kursy w tym spotkaniu idę w stronę drużyny która będzie na pewno bardziej zdeterminowana aby ten mecz wygrać.Turcja jest na tyle nieobliczalna, że jednak odpuszczę grania &#39;&#39;czysto&#39;&#39; na nich.DW oczywiście for fun, by lepiej się oglądało.
Izrael(-1)-Cypr x2 @ 1.42 +++
Dla układu tabeli grupy B może to być kluczowe spotkanie jeśli chodzi o to kto zagra w barażach.Zainteresowane 3 miejscem są właśnie Izrael, Cypr i BiH.Widzę, że dużo osób idzie w stronę gospodarzy, pewnie są lepszą ekipą ale kurs @ 1.5 wgl moim zdaniem nie do gry.Mecz wg mnie będzie raczej na styku, Cypr z Walią i Belgią przegrywał skromnie po 1:0.Czy Izrael ma taką siłę rażenia w ataku? Wg mnie bezpieczniej w tym meczu pójść w stronę handi gości.Może i gospodarze wygrają ale jak już to będzie to skromne zwycięstwo.
BiH-Walia under 2,5 gola @ 1.65 +++
over 4.5 żk @ 1.85
--- tutaj klasycznie tylko 4
Kolejne ciekawe spotkanie, Bośnia musi zagrać o 3pkt żeby nie kalkulować i liczyć na jakieś potknięcie Izraelu.Gościom do pełni szczęścia wystarczy tu remis, Wali gra szalenie minimalistycznie i póki co to zdaje świetnie egzamin.BiH remis przy ewentualnym zwycięstwie Izraelu odbierze definitywnie szanse na choćby baraże do Euro.Także nie ma tu mowy o jakimś porozumieniu.Bośnia z każdym kolejnym meczem w tych eliminacjach zaczęła się rozkręcać, teraz jednak przyjeżdża ekipa która straciła obok Rumuni najmniej bramek w tych eliminacjach.Krótko jeśli gra Walia to nie ma co się spodziewać jakichś overów, under po ładnym kursie także łapie to jak Neuer ???? Kartek grać nie lubię, ostani mecz w Szkocji to potwierdził, że granie kartek to bardzo często jednak loteria.Tu jednak znów są powody by zaryzykować taki bet.Sędzią jest Alberto Undiano Mallenco, Hiszpan nie boi się pokazać kartki.Ostatni derbowy mecz w Madrycie, 10żk.Obie ekipy grają o &#39;&#39;coś&#39;&#39; więc walki nie powinno zabraknąć, tu jednak nie szalałbym ze stawką.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Kevin de Bruyne strzeli gola @1,72 Bet365✅✅
Kevin de Bruyne strzeli 2 lub więcej goli @4,33 Bet365
⛔⛔

Andora jest najgorszym zespołem tej grupy, jest jedną z drużyn tych qf. które tylko dają punkty a o zabieraniu nie ma mowy.
Różnica bramek 3:30 mówi sama za siebie.
Obrońca Lima jest jedynym zawodnikiem drużyny który strzela gole, udało się zdobyć w tym eliminacjach 2 razy gola.
Piłkarze Andory w ostatnim meczu przegrali z Belgia, na wyjeździe aż 6:0 ( de Bruyne 2 gole ).
W ostatnim meczu tych drużyn Belgia miała aż, 44 sytuacje bramkowe.
I dziś nie powinno ich zabraknąć.
Z tego co wiem w reprezentacji gości zabraknie paru kluczowych graczy ale nie powinno się to przełożyć na wynik w tym spotkaniu....
Kevin De Bruyne jest doskonałym młodym i utalentowanym graczem.
On jest w dobrej formie, zdobył doskonałego gola dla Manchesteru City w ostatnim meczu.
On jest drugim najlepszym strzelcem w Belgii ( 3 bramki qf. ).
Jest to ofensywny gracz i takiemu słabemu przeciwnikowi spokojnie wciśnie bramkę, jak nie 2 a może i więcej.

Polecam również pograć na takich grajków:

Graziano Pelle Stg @2,62 Bet365⛔⛔
Memphis Depay Stg @2,87 Bet365⛔⛔
Ivan Perisic Stg @3,00 Bet365✅✅

No i taśma: Pelle gol⛔ + Depay gol⛔ + Perisic gol ✅+ De Bruyne gol ✅= @39,10 Bet365
⛔
 
L 0

leon-turkoglu

Użytkownik
Chorwacja - Bułgaria. Wyżej opisana została sytuacja w grupie. Gospodarze muszą wygrać i zapewne to uczynią. Głęboko wierzę, że przypomną sobie jak grali choćby w tych kwalach( z Norwegią 5:1 !). Dziś oprócz &quot;gołego wina&quot; na Chorwację pobieram typ:
Chorwacja over 1,5 gola - 1,48
Norwegia - Malta 1/+2,5 kurs 1,59
Norwegia dziś musi wygrać i zapewne to uczyni. Równo rok temu ekipy spotkały się na Malcie i goście zgarnęli łatwe 3:0. Przed własną publiką spodziewam się również wyniku pokroju 4:0.
Kazachstan nie strzeli 1,59 Oranje w bardzo cięzkiej sytuacji, baraże nie zależą już nawet od nich samych. Muszą liczyć na pomoc m.in Czechów. Na pewno jednak będą walczyli do końca. Choćby o twarz i honor. Dziś ograją Kazachów do zera.
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Azerbejdżan - Włochy
Włochy poniżej 2,5 gola ⛔ No to postrzelali na kolejny rok....
1,35
Betsson

Już wczoraj miałem proponować wam azjana +1,5 na Azerów jednak zostałem uprzedzony przez innego użytkownika dlatego nie będę powielał typu.Podpisuje się obiema rękami pod analizą użytkownika Samarama
Przechodząc jednak do mojego typu idealny do dubelka , chodź na razie zastanawiam się z czym tą połączyć.
20.06.2013 Puchar konfederacji i mecz z Japonia w tedy to Włochy strzeliły 4 bramki.Od tej pory czyli ponad 2 lata w prawie 30 meczach tylko raz strzelili przynajmniej 3 bramki.
Jeśli chodzi o Azerbejdżan w ostatnich 20 meczach u siebie tylko raz stracili przynajmniej 3 gole.
Wiadomo każda seria kiedyś się kończy jednak przy takim podejściu Włochów będzie o to ciężko.
Próbuję również lekko uderzyć w under 1,5 po 2,15⛔
 
R 54

redlucas

Użytkownik
Ja coś takiego puszczam na dziś:

Azerbejdżam +2; kurs: 1,72⛔
Norwergia wygra do zera; kurs: 1,53✅
Chorwacja powyżej 1,5 gola; kurs: 1,53
✅
Islandia; kurs: 1,44⛔
bet365


E: Biednie, wszystko zaczęło się świetnie, ale skończyło słabiutko ;/

O Azerbejdżanie było już wcześniej pisane i w pełni się z tym zgadzam. Azerowie to nie są pionki do golenia, waleczny zespół, u siebie groźni dla wszystkich. Włosi bez nożna na gardle, od zawsze nie mają polotu do gromienia słabszych rywali. Zdziwię się, jak dziś wygrają, a jak dwoma bramkami, to już w ogóle ;)

O Norwegii też było pisane, więc nie będę powielał. Pozytywne zaskoczenie tych eliminacji. Malta ma ogromne problemy ze strzelaniem bramek, za to nieźle sobie radzą w deffie. Uwazałbym tu na handicapy. Wygrana do zera, dla mnie jest lepszą opcją.

Chorwacja od dawna bardzo mocna u siebie. W tych eliminacjach w każdym meczu u siebie oprócz Włochów strzelali minimum dwie bramki. Ten mecz z Włochami też nie jest dla mnie wielkim wyznacznikiem. Włosi byli zadowoleni z remisu, a w deffie grać potrafią. Dziś na przeciwko Bułgaria, będąca tak naprawdę bez szans na awans. Piłka w tym kraju schodzi na psy, od paru lat duży regres, także w grze kadry. Sądzę, że Chorwaci mogą się po nich przejechać.

Islandia pewna awansu, ale na pewno nie chcą by ten sen się kończył i teraz walka na całego o pierwsze miejsce. O trudnych warunkach do gry w tym kraju nie będę wspominać, każdy o tym wie. Jednak to nie ich jedyna siła, grają naprawdę dobrą piłkę. Dziś na przeciw Łotwa, która jest niezła w deffie i urwało na wyjazdach pkt Czechom i Turcji, ale myślę, że dziś nic takiego nie będzie mieć miejsca. Islandia na fali, stawiam na zwycięstwo.

Powodzenia ;)
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dzisiaj podam propozycję kuponu AKO.
Ja dzisiaj upatruje zysku w wysokiej wygranej Belgów, którzy są obecnie na 2-gim miejscu w tabeli. Pierwszy mecz u siebie zakończył się wynikiem 6:0, myślę, że dzisiaj może być podobnie, chociaż osobiście myślę, że wynik 4 lub 5 do 0 będzie maksymalnym jaki uda się tutaj ugrać gościom spotkania. Ciekaw jestem składu wyjściowego Belgów, ponieważ mają już w zasadzie pewny awans i zastanawia mnie to, czy zobaczymy ich optymalny skład czy jednak selekcjoner da zagrać tym, którzy się jeszcze nie do końca pokazali i walczą o pierwszą jedenastkę. Tak czy inaczej myślę, że minimalny wymiar kary dla Andory to 4:0 i tak dzisiaj stawiam handicap w stronę gości.
Niestety w ofercie na ten mecz w Fortunie nie zostali dodani strzelcy bramek, dopiero pewnie będzie można to grać na live, ale tak czy inaczej polecam typ na Kevina de Bruyne, że strzeli gola, po tym kursie co podał wyżej Canabis - jak dla mnie super opcja, a z takim przeciwnikiem jeden gol to dla niego &quot;pestka&quot;. Jak ktoś ma możliwość to zamiast mojego HA można do AKO ładować na gola Kevina śmiało - kursy podobne. ✅
Belgia HA -3.5 @1.85 Fortuna ⛔

Drugim zakładem na jaki się zdecydowałem grać dzisiaj na moim kuponie to zwycięstwo Norwegów, którzy mają duże szanse na bezpośredni awans do Francji. Obecnie są na 2 miejscu, o które walczy także Chorwacja, która ma 2 punkty straty i grają dzisiaj z Bułgarami, gdzie może być tak naprawdę różnie, chociaż nie powinni przegrać - ale to tak na marginesie. Jak dla mnie Norwegia powtórzy, albo i nawet powiększy wyczyn strzelecki z Malty, gdzie zaaplikowali na wyjeździe 3 gole, a nie stracili ani jednego. Ostatnie 4 mecze pomiędzy tymi reprezentacjami kończyły się minimum 3 bramkowym zwycięstwem i dzisiaj też w tym upatruje swój zakład, a kurs naprawdę fajny.
Norwegia HA -2.5 @2.09 Fortuna ⛔

Azerbejdżan już o nic nie walczy w tym eliminacjach bo nie mają nawet matematycznych szans na baraże, jednak Włochy walczą - walczą o bezpośredni awans na ME, ponieważ nie mają tego jeszcze zapewnionego. Dzisiaj mecz z tych raczej prostych i muszą takie wygrywać, natomiast w kolejnym meczu czeka na nich Norwegia, która także myśli o bezpośrednim awansie. Dzisiejsza wygrana zapewni Włochom awans bezpośredni, bo wtedy nawet w przypadku wygrania dwóch ostatnich meczy przez Chorwację nie przeskoczą ich punktowo. Dlatego dzisiaj stawiam na Włochów, mam nadzieję, że nie zobaczymy znowu tego ich minimalizmu w postaci 1:0 i do domu.. Ale raczej pewnego zwycięstwa bo cel duży! Myślę, że wynik w postaci 2:0 lub nawet 3:0 jest w ich zasięgu.
Włochy HA -1.5 @1.92 Fortuna ✅

Holandia - nóż na gardle! Wyobrażacie sobie ME bez ich udziału? Bo ja jakoś nie bardzo.. Po prostu muszą dzisiaj wygrać i mam nadzieję, że zrobią to w dobrym stylu. Niestety, ale jeżeli dzisiaj nawet zremisują to już praktycznie odpadli i nie będzie ich na ME, a w przypadku wygrania dzisiaj i w kolejnym meczu z Czechami, no to mają jeszcze szanse przeskoczyć z 4 miejsca na 3, które okupuje Turcja, a ona dzisiaj gra właśnie przeciwko Czechom i na pewno Oranje będzie mocno kibicować naszym sąsiadom.
Holandia HA -1.5 @1.82 Fortuna ⛔

Ostatni mecz na moim kuponie to mecz pomiędzy Islandią, a Łotwą. Islandia lideruje w grupie, jednak w przypadku np. przegrania dwóch ostatnich meczy mogą zostać zrzuceni na 3. miejsce - oczywiście Turcja musiałaby wygrać swoje mecze oraz Czechy. Ja dzisiaj jednak widzę tutaj wygraną Islandii, która w tych eliminacjach radzi sobie dobrze. U siebie na 5 meczy wygrali 4 oraz 1 zremisowali i nie widzę tutaj argumentów, żeby Łotwa miała popsuć te statystyki. W tych meczach strzelili 7 bramek, a stracili tylko 1. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem dzisiejszych gospodarzy 3:0. Łotwa w meczach wyjazdowych gra słabo, w obecnych eliminacjach nie wygrali meczu - zremisowali 3 oraz jeden przegrali, a ich bilans bramkowy to 2 strzelone oraz 8 straconych bramek. Stawiam na Islandię bo mają o co walczyć - zapewnienie sobie bezpośredniego awansu na ME. Nie spodziewam się tutaj wysokiej wygranej ale powinniśmy już zobaczyć prowadzenie w 1 połowie.
1/1 (1. połowa/koniec) @2.01 Fortuna ⛔


KURS AKO: 27.16 ⛔
M A S A K R A - dobrze, że nie grałem tego zbyt wysoką stawką.. Jestem podłamany.. :&lt;
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje ME 2016
Godzina: 18:00
Spotkanie: Norwegia - Malta
Typ: liczba rzutow roznych: powyzej 10
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365

Dzisiaj Norwegia gra z Malta. Spodziewam sie meczu do jednej bramki i tym samym duzo sytuacji podbramkowych dla Norwegii, a co za tym idzie powyzej 10 rzutow roznych. Linia 10 wystawiona przez bukow to troche wysoka, powyzej 9 byloby latwiej, ale powyzej 10 moze byc roznie jak Norwegia bedzie bardzo skuteczna to i rzutow roznych moze zabraknac. Troche statystyk, Malta na wyjezdzie z Wlochami miala 9 cornerow, ale jak graja wlosi to kazdy wie, mecza zwyciestwa i wygrywaja skromnie 1:0 albo 2:0. Norwegia wydaje sie innym typem druzyny. Malta z Bułgaria na wyjezdzie miala 15 cornerow, a widzialem Bułgarie w akcji w jakims meczu eliminacyjnym, to dno i wodorosty druzyna, tak to byl mecz z Norwegami przegrany u siebie 0:1. Chorwacja - Malta 18 cornerow. Dzisiaj spodziewam sie, ze Norwedzy pokryja ta linie ponad 10 cornerow. Posiadanie piłki napewno bedzie po stronie Norwegii pewnie w granicach 70%, takze cornerow nie powinno zabraknac. Norwedzy jeszcze nie sa pewnie awansu, w ostatniej kolejce graja z Włochami na wyjezdzie takze o punkty bedzie ciezko. Powodzenia :smile:
Wynik: 19 cornerów ✅✅
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Virgil van Dijk strzeli headera @ 16 1/10 U nibet ⛔

Mam fajna propozycje dla poszukiwaczy wysokiego kursu z Uni beta. Virgil Van Dijk strzeli gola z glowki w meczu przeciwko Kazachom. Dzisiaj wyjdzie w podstawie reprezenacji Holandii, defender wysoki i swietnie grajacy glowa. Byly gracz Celticu obecnie w Southampton gdzie juz strzelil jedna bramke w meczu z Swansea wlasnie glowa z rzutu roznego. Jesli Snijder nie bedzie samolubnie strzelal z rzutow wolnych to na bank kilka pilek posle wlasnie w strone van Dijka. Do tego dojda kornery. Mysle, ze jakies okazje bedzie chlopak mial w swoim debiucie w reprezentacji. Warto za grosze zagrac. ????
 
chowirex 116,3K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje ME 2016
Godzina: 20:45
Spotkanie: Chorwacja - Bułgaria
Typ: Chorwacja (-1.5 bramki)✅
Kurs: 2.02
Bukmacher: Bet365

Wchodzimy w ostatnią fazę zmagań eliminacji do Mistrzostw Europy we Francji. Chorwaci zmierzą się u siebie z Bułgarią. Jest to mecz bardzo ważny dla gospodarzy gdyż zajmują 3 pozycję przez którą będą zmuszeni do gry w barażach.W barażach mogą różnie trafić a powiększone Euro 2016 bez Chorwatów byłaby sensacją nie mniejszą niż zapowiadająca się nie obecność Holendrów. Za ten stan rzeczy swoim stanowiskiem zapłacił trener Niko Kovac którego zastąpił doświadczony Ante Cacić. Jednak nie wszystko stracone gdyż w przypadku wygranej w dzisiejszym meczu to do ostatniej kolejki będą walczyć z Norwegami (którzy dziś grają z Maltą) o bezpośredni awans na tę imprezę. W ostatnie kolejce Chorwacji zmierzą się z dostarczycielem punktów Maltą zaś Norwegowie z Włochami na wyjeździe, przez co będą być może w stanie odrobić te 2 punkty straty. Może i eliminacje dla Chorwatów są troszkę rozczarowaniem lecz w roli gospodarza spisują się dobrze gdyż pewnie wygrali 3 mecze i raz zremisowali z włoskimi zawodnikami. W drużynie Bułgarów kolejne nieudane eliminacje znowu nie zagrają na dużej imprezie. Odnotowali tylko 2 zwycięstwa u siebie z Azerami i Maltańczykami. Tylko z jednego wyniku w eliminacjach mogą być zadowoleni, mam na myśli remis 2-2 z drużyną Italii. Wyniki nie mogą dziwić skoro drużyna kadrowo prezentuje się dużo gorzej niż kilka lat temu brak w niej gwiazdy światowego formatu. Typ może być jeden pewne zwycięstwo gospodarzy którzy grają o zrealizowanie bardzo ważnego celu z drużyną dla której będzie to mecz o tak zwaną ,,pietruszkę&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Islandia - Łotwa więcej rożnych: 1
Azerbejdżan - Włochy więcej rożnych: 2
Norwegia - Malta więcej rożnych: 1
@1.67 Marathon ::: 1/10j
⛔
Przekombinowałem
Azerowie skład raczej mało znany. W większości meczy raczej zepchnięci do defensywy niż szturmujący bramkę rywala jednym atakiem za drugim. No, pod warunkiem, że nie grają z kimś typu Malta czy San Marino na przykład. Rożnych wiele nie notują, choćby z takimi już poważnymi reprezentacjami w kwalach do Euro to 1 z Chorwacją czy 2 z Norwegią. Obu meczy z Maltą nie biorę pod uwagę bo to wiadoma klasa przeciwnika. Dla odmiany Włosi 3 z Bułgarią, 6 z Chorwacją czy aż 17 z Bułgarią. Poprzednio z Azerbejdżanem mieli aż 9 rożnych przy jednym rywala. Teraz wyjdą na mecz z założeniem by nie dopuszczać rywali pod bramkę i samym coś strzelić. Nawet gdyby wyszli rezerwowi to i oni przewyższają rywala przynajmniej o klasę.
Islandia kornerów nie nabija nie wiadomo jakich ilości, ale teraz grają z bardzo słabą Łotwą. Niby awans pewny, ale wygrać nie zaszkodzi. Zmienników raczej samych trener ich nie wyśle, w końcu grają u siebie. Na pewno podczas tych eliminacji będą chcieli pokazać się jeszcze kibicom z dobrej strony i zagrają na 100%. Łotwa gra tylko o honorowe punkty, parę ich mają ale ciężko będzie o więcej. Moim zdaniem Islandia wyjdzie na nich w miarę pewnie, postara się utrzymywać długo przy piłce i nie dopuszczać Łotyszy pod bramkę. Tak było ostatnio, liczę, że teraz będzie podobnie.
Na podbitkę mecz Norwegia - Malta. Malta gra tylko o honor, zajmują ostatnie miejsce. Norwegia wciąż nie jest pewna awansu na mistrzostwa Europy. Muszą dzisiaj wygrać. Rożnych dla nich pewnie będzie całkiem sporo. Malta nie powinna być zbyt często widziana pod ich bramką.
Jeśli ten bet wejdzie to i coś na 20:45 postaram się wyczarować ;)
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Bośnia i Hercegowina - Walia
- Interesujący pojedynek przed nami. Gospodarze z nożem na gardle wyjdą dzisiaj przeciwko Walii. Czy Dzeko i spółka powalczą o awans :?:
- Bośnia mocno skomplikowała sobie sytuację na początku eliminacji przegrywając między innymi z Cyprem. Ostatnio idzie im znacznie lepiej, ale muszą zacząć łapać cenne punkty, inaczej nie wejdą na Euro.
- Walia już z awansem, choć matematycznie nie są pewnie. Ostatni mecz grają jednak z Andorą i wygrana wydaje się być formalnością. Bale i koledzy będą jednak dzisiaj ambitnie walczyć o cenne oczka, by zakończyć eliminacje jako zwycięzcy.
- Kadrowo lepiej wygląda zespół z Bałkanów. W Walii ogromną różnicę robi jednak Bale i to on będzie największym zagrożeniem. Jeśli powstrzymają zawodnika Królewskich, mogą odnieść cenne zwycięstwo.
Dzisiejsze starcie zapowiada się niezwykle ciekawie. Bośnia ruszy z pełnym impetem, a kontry Walijczyków mogą być zabójcze. I tutaj nasza propozycja:
Powyżej 2.5 gola, 2.00 Sportingbet ⛔ 2:0
Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Czechy - Turcja
Do stolicy Czech przyjeżdżają żądni punktów Turcy, którzy zajmują 3 pozycję w grupie i za wszelką cenę będą chcieli ją utrzymać. Nie będzie to jednak zadaniem prostym, bowiem na rozkładzie mają dwie najlepsze drużyny w grupie, czyli Czechów i Islandię (choć z drugiej strony ekipy te mają zapewniony awans, więc teoretycznie może być łatwiej). Holandia gra dzisiaj z Kazachstanem, Turcy już będą znali wynik tego spotkania, ale niezależnie od tego myślę, że będą grali tu o pełną pulę. Ciężko oczekiwać, że Holandia przegra swoje spotkanie, dlatego nie będzie raczej mowy o graniu na remis i liczeniu na trzy punkty u siebie z Islandczykami. Turcy od początku powinni zaatakować rywala. Mają kim straszyć, bowiem w dobrej formie znajduje się Hakan Calhanoglu z Bayeru Leverkusen. Poza tym głodny gry jest Arda Turan, który teraz skupiony jest tylko i wyłącznie na graniu dla reprezentacji. W ekipie gości są również dwaj napastnicy Galatasaray Burak Yilmaz i Umut Bulut, którzy potrafią skutecznie zagrozić bramce rywali. Czesi do tego spotkania mogą podejść na tak zwanym luzie. Trener na pewno pozwoli sobie na to aby dać szansę kilku młodym graczom. Dzięki temu możemy oglądać otwarty mecz. Ostatnie spotkania tych drużyn również to sugerują. Dlatego nie wiem skąd, aż taki kurs na over.
Mój typ:
over 2.5 @ 2.24 pinnacle ⛔
 
robokop 143

robokop

Użytkownik
Gruzja +3 AH
@1.81✅✅✅


No powaliło ich do reszty z tym kursem. Wiadomo, że Gruzja to nie jest żadna potęga i że Niemcy najprawdopodobniej wygrają ten mecz, no ale bukmacherzy ukazali gości jakby to był jakiś Gibraltar. Szwaby w tych eliminacjach w ogóle mnie nie przekonują. Dużo wpadek, ale też ich kadra nie wygląda jakoś niesamowicie. Wiadomo mają świetnych piłkarzy jak Muller no ale są też nazwiska, które na mnie nie robią większego wrażenia. Szwaby muszą wygrać ten mecz żeby utrzymać 1 miejsce w grupie i najprawdopodobniej to zrobią, ale mimo to, se Gruzja już o nic nie walczy to meczów z wielkimi drużynami się nie odpuszcza.

Węgry DNB
@2.10⛔⛔⛔
// tego spotkania to się chyba nie da wytłumaczyć ????

Tu też buki ładnie poleciały. Patrząc na to spotkanie rok temu nie widzielibysmy w tych kursach nic dziwnego, ale od tamtego czasu w drużynie gospodarzy, która nawet wyszła z grupy na Mistrzostwach Świata wiele się zmieniło. Przegrywają spotkanie za spotkaniem z byle drużyna i coraz bardziej pogrązaja się z każdym meczem. Do tego w ich kraju źle się dzieje i być może piłka schodzi na dalszy plan. Gospodarze o nic nie grają w tym meczu, a Węgry grają o wyjście z grupy. Remis może uda się Grecji wywalczyć przy słabszej dyspozycji rywala, ale nic więcej.

Północna Irlandia DNB
@2.35 ZWROT


Irlandia świetnie sobie radzi w tych eliminacjach i zupełnie nie rozumiem skąd taki duży kurs. Z całą pewnością będą chcieli utrzymać pierwsze miejsce i mocno spreza się w tym meczu. Finlandia nic wielkiego nie gra. Nie mają już żadnych szans na wyjście z grupy więc też będą grać bez ciśnienia. Ja tu widzę value w kursie i remis to jest moim zdaniem minimum dla gości, ale myślę, że pokusza się nawet o zwycięstwo.

Rumunia wygra 1 golem
@3.40 ⛔⛔⛔


Tu też specjalnie się nie będę rozpisywał. Rumunia grają bardzo minimalistycznie w tych eliminacjach. Zwycięstwo jedna bramkowa w stu procentach ich zadowala. Jutro będą chcieli wygrać, bo Węgry za plecami i wydaje mi się, że zrobią to w swoim stylu czyli jedna bramka. Odnośnie Wysp Owczych pisałem już, że to słaba drużyna, ale nie dają się nokautowac.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
no buki zglupialy na punkcie tych niemcow, wiadomo musza wygrac, ale kurs 1.05? 55 na gruzje? gruzja to nie takie ogory, postawia autobus to wiececj niz 3 stracic nie powinni
moja propozycja na ten mecz to under 3,5 @ 1.90 b365
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Armenia - Albania+0,5 2 1,26✅
Grecja - Węgry+0,5 2 1,55⛔????
Wyspy Owcze - Rumunia 2 1,28✅


Kurs 2,51 bet365⛔

Każda z reprezentacji na którą gram musi swój mecz wygrać żeby awansować bezpośrednio do Euro.
Albania wygrywając z Armenią zapewnia sobie 2msc w grupie a to oznacza awans. Pierwszy mecz u siebie wygrali 2-1. Armienia to wymagający rywal pomimo tego,że zdobyli do tej pory tylko 2 oczka. Na swoim terenie ugrali remis z Dania i Serbia. Albania na wyjazdach prezentuje sie dobrze. Wygrana z Portugalią walkower z Serbia więc tego nie ma co liczyc i remis z Dania. Szansa na historyczny awans. Mimo wszystko gram z podpórka bo kurs i tak mnie zadowala ale oczywiście singla po kursie 2,20✅ tez warto zagrać.
Grecja to dno. Nie grają kompletnie nic. 2 porażki z Wyspami Owczymi mowia wszystko. Węgrzy to nie są jacyś mocarze no ale na chwile obecną prezentują się lepiej drużynowo. 3 miejsce więc baraże mają zapewnione a póki co to z ekip z 3 lokat prowadzą. Jednak nie sądzę że dzisiaj nie powalczą o 3 oczka i możliwość awansu bezpośredniego.
Rumuni jada po 3 oczka i wtedy bez patrzenia na rywala czyli Węgrów awansują bezpośrednio. Spotkanie na pierwszy rzut oka wydaje sie byc proste do typowania jednak ja wcale nie jestem przekonany że Rumuni wygraja jakoś zdecydowanie. Co prawda Wyspy Owcze u siebie ograły &quot;tylko&quot; Greków to jednak trzeba zobaczyć że inni też nie mieli łatwo. Ostatnio Węgrzy a wcześniej Finowie wygrywali tylko różnicą 1 gola. Rumunów cenię wyżej niż wcześniej wspomniane dwie reprezentacje. W tych eliminacjach Rumunia na wyjeździe 2 remisy i 2 wygrane. Dzisiaj liczę na 3 wygraną bo bez dwóch zdań piłkarsko są zdecydowanie lepsi.
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Ja dziś pobieram -3.5 na Szkotów. Co prawda Strachan świeżo po remisie z Polską przyznał, że będzie ciężko podjąć walkę w niedzielę i gra raczej będzie bez sensu, ale nie ma co się dziwić byli załamani. Minęło kilka dni, w pewnym stopniu już się otrząsnęli i trzeba grać dalej. Gibraltar to chłopcy do bicia. I jak tylko Szkocji się będzie chciało to pięć bramek to będzie najmniejszy wymiar kary.

Szkocja (-3.5) @2.025 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom