>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Euro 2016 - baraże (12 - 14.11.2014)

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP


200zł na Darmowy zakład w BetClic


Betclic

Przed nami pierwsze mecze barażowe w ramach Eliminacji do Mistrzostw Europy, które odbędą się w Francji. Wszystkie pary wyglądają bardzo wyrównanie, tak więc o wyniku może zadecydować forma dnia. Na pierwszy rzut oka dość ciekawie wygląda typ na Ukrainę, ale Słoweńcy to nie przyjemny rywal i szczególnie u siebie będą groźni. Pierwszy mecz jednak u naszych wschodnich sąsiadów tak więc &quot;1&quot; może być masówką.

A jak Wy zaopatrujecie się na te spotkania?​

Zachęcam do dyskusji i pisania analiz​
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Norwegia - Węgry

Serce za Węgrami, głowa za Norwegią...
Tak się składa, że oglądałem urywkami spotkanie Węgrów z Grecją, które tamtego feralnego dnia obstawiałem w stronę czystej 2. Nie widziałem szans Grecji która zaliczyła bardzo słabe eliminacje zwłaszcza z drużyną która walczy o awans.. A jednak..
Obrona Węgrów jest za drętwa i to według mnie eliminuje Madziarzy na wyjeździe... Norwedzy którzy pokazali się na przestrzeni ostatnich meczy z dość dobrej strony na dzień dzisiejszy posiadają sporo silniejszą kadrę, która gra w solidnych europejskich klubach. Tym niestety nie mogą się pochwalić goście. Do tego wszystkiego należy dodać, że Węgrzy grali w najsłabszej grupie eliminacyjnej, a sami Norwedzy u siebie potrafili się postawić takiej drużynie jak Chorwacja. Dla &quot;historyków&quot; i &quot;sentymentalistów&quot; dość istotne może być to, iż na ostatnie 5 meczy aż 4 z nich wygrywali Norwedzy z przynajmniej 2 bramkową przewagą.
Gospodarze na pewno będą chcieli zdobyć jak największą zaliczkę bramkową więc dla mnie nie ma innego wyjścia i..
Biorąc pod uwagę cały ogół, na to spotkanie pobieram Norwegię -1 po kursie 2.86 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jacio 456

jacio

Użytkownik
Norwegia - Węgry
Oglądając kolejne eliminacje do mistrzostw nie da się nie odnieść wrażenia, że poziom piłki reprezentacyjnej nadal nie stoi na wysokim poziomie. Przypatrując się niektórym spotkaniom ciężko dostrzec składne, efektowne akcje. Trudno się temu dziwić skoro trenerzy nie mają zbyt wiele czasu, żeby zgrać zespół i wyuczyć pewnych schematów taktycznych. Dlatego typując reprezentacje często z pozytywnym skutkiem stawiam na undery. Pierwsze mecze baraży to według mnie idealny moment do tego, aby spróbować zagrać na bezbramkowy remis do przerwy. Drużyny mając w pamięci rewanże nie rzucą się od razu na swoich rywali, a raczej będą skupiały się na tym, by poznać swojego przeciwnika i ze spokojem wejść w spotkanie nie tracąc przy tym szybkiej bramki. Na początek mecz Norwegów z Węgrami, które bardzo dobrze pasuje do mojej teorii. Patrząc na statystki również nasuwa się typ na 0-0 HT. Kurs także zachęca do gry.
5 ostatnich spotkań Norwegów do przerwy:
Włochy - Norwegia 0 : 1
Norwegia - Malta 1 : 0
Norwegia - Chorwacja 0 : 0
Bułgaria - Norwegia 0 : 0
Norwegia - Azerbejdżan 0 : 0
5 ostatnich spotkań Węgrów do przerwy:
Grecja - Węgry 1 : 1
Węgry - Wyspy Owcze 0 : 1
Irlandia Północna - Węgry 0 : 0
Węgry - Rumunia 0 : 0
Finlandia - Węgry 0 : 0
Podsumowując:
Norwedzy 5/5 czystych kont, 3/5 nie strzelili gola,
Węgry 3/5 czystych kont, 4/5 nie strzelili gola.
Mój typ:
poniżej 0,5 gola do przerwy @ 2.35 betsafe ⛔
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Serce za Węgrami, głowa za Norwegią... Tak się składa, że oglądałem urywkami spotkanie Węgrów z Grecją, które tamtego feralnego dnia obstawiałem w stronę czystej 2. Nie widziałem szans Grecji która zaliczyła bardzo słabe eliminacje zwłaszcza z drużyną która walczy o awans.. A jednak..
Ja też sercem za Węgrami, ale niekoniecznie głowa nakazuje mi grać na Norwegów, szczególnie z handicapem.
Wybrałeś sobie niezbyt dobry mecz na wyrobienie sobie zdania nt. Węgrów, bo to był mecz o pietruszkę. Wprawdzie były nadzieje na bezpośredni awans z 2 pozycji, ale musieli liczyć na wpadkę Rumunów z Wyspami Owczymi. Jednak Rumuni od początku spotkania zaczęli mocno naciskać i wygrali gładko swój mecz i to pewnie też zdemotywowało Węgrów. Z resztą mieli też sporą szansę na wyjście z 3 pozycji bezpośrednio, bo Ukraina nie wygrała z Hiszpanią, więc wszystko było w rękach Turcji i.. Kazachów. Skończyło się jak skończyło. Parę minut dzieliło Madziarów od ME. Teraz powalczą z Norwegami, którzy są faworytem.
Norwegia przede wszystkim zaimponowała solidną defensywą. Długo się trzymali w meczu z Włochami na wyjeździe, ale w końcu wpadka obrońcy i porażka, która zakończyła ich przygodę na 3 pozycji.
Norwegia traciła mało bramek (10 w tym aż 5 z Chorwacją na wyjeździe), ale też niewiele strzelali (13). Węgrzy z bilansem (9:10, w tym 3:4 w ostatnim meczu z Grekami). Węgrzy też frajersko stracili ten awans, bowiem dwa mecze z Irlandią Północną były w ich rękach, a pooddawali punkty w końcówkach.
Zgadzam się w 100% z typem użytkownika Jacio.
Myślę również, że warto pograć na rożne w tym spotkaniu. Norwegia zapewne będzie nabijać tego sporo, ale Węgrzy to przede wszystkim Dzsudzsak, który jest motorem napędowym zespołu i najbardziej rozpoznawalnym obecnie piłkarzem Węgier, a jak wiadomo gra na lewym skrzydle i jego największym atutem są dośrodkowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 85

dominiknd

Użytkownik
ukraina - słowenia

krótko mówiąc, najlepsza drużyna tych baraży, kontra najsłabsza drużyna tych baraży

słowenia w swojej grupie wyprzedziła takie tuzy jak estonia, litwa czy san marino, raz z litwą remisując ( u siebie) i przegrywając z estonią ( na wyjeździe) raz ograli szwajcarów, jednak żaden to wyczyn, europejski średniak, niech o sile tej grupy swiadczy fakt, ze angole nie stracili w niej zadnego punktu, a zadna z nich potega

ukraina natomiast swoj awans zaprzepascila w meczu u siebie ze slowakami ( ktorzy byli wtedy w mega gazie, wygrana z hiszpania) mogli jeszcze awansowac w ostatnim meczu z hiszpanami, ale de gea lapal wszystko, warto dodac ze taki konoplianka i jarmolenko sa chyba wiecej warci niz caly sklad slowencow.

Nie ma co wiecej dodawac, grubo trzeba ladowac w ukraincow

awans : ukraina @ 1.50 b365

Ukraina - słowenia - 1 @ 1.62 ✅
-1 @ 2.75 ✅
-2 @ 5.80 ⛔
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Norwegia - Węgry
Leandro de Almeida otrzyma kartkę @ 4.50 Zwrot
Unibet
Węgry nie są na takiej straconej pozycji, przynajmniej według mojego zdania, w pierwszy meczu muszą zagrać ostro w obronie i na zero z tyłu, przez co na pewno często zdarzać będą się faule. Węgry w eliminacjach złapały aż 33 kartki, co jak łatwo policzyć daje średnią 3,3 kartki na mecz. W spotkaniu za kartki będzie pauzować Juhasz, zagrożeni absencją w razie następnej kartki będą Dzsudzsak, Elek, Gera i Nemeth, więc Ci zawodnicy będą musieli uważać i grać ostrożniej, jednak w drużynie jest pewien zawodnik, który często fauluje, a z kartek już się wyczyścił. Jest nim Leandro, lewy obrońca brazylijskiego pochodzenia, w eliminacjach wystąpił w 4 spotkaniach, w spotkaniu z Grecją, Rumunią i Irlandią Północną był karany kartką, przez co nie wystąpił z Wyspami Owczymi, za to na mecz z Grecją już wrócił, który teoretycznie już nic nie zmieniał. Myślę, że ten zawodnik w meczu będzie pozwalał sobie na dość dużo, nie licząc się z konsekwencją zdobycia kartki. Oczywiście jeśli mecz Węgrom nie będzie się układał, to i zagrożeni kartkami zawodnicy postawią wszystko na jedną kartę, jednak według mnie warto postawić właśnie na żółtko Leandro, choć również zastanawiałem się nad czerwoną kartką w meczu, gdzie kurs na takie zdarzenie wynosi 3.95.
Bośnia Hercegowina – Irlandia
Edin Dzeko trafi bramkę @ 2.60 ✅
Unibet
Zdecydowanym faworytem dwumeczu jest Bośnia, która ma dużo indywidualności, jednak Irlandia ma zespół, pechowo nie awansowali, tzn pechowo dla siebie, bo ich kosztem, awansowaliśmy my. W tym dwumeczu powinni namieszać, jednak pierwsze spotkanie powinno być dla Bośni. Grają u siebie, gdzie w eliminacjach przegrali tylko raz i to dość pechowo, nie wykorzystując karnego na wyrównanie w 89 minucie. Świetnie w eliminacjach radził sobie Dzeko, który wystąpił w 7 spotkaniach, trafiając 7 bramek. Od października ubiegłego roku trafiał w każdym spotkaniu eliminacji w którym wystąpił. W tym meczu drużyna na pewno bardzo na niego liczy, mimo, że to Ibisevic dostawał więcej szans na grę, to drogę do bramki znalazł tylko dwa razy. Kurs na bramkę Edina całkiem przyjemny, choć nie trafia za dużo w Romie, to w reprezentacji nie zawodzi, ma ciąg na bramkę i to widać, dlatego zamiast grać win Bośni, stawiam na jego gola. &lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
Ukraina – Słowenia
Yaroslav Rakitskiy otrzyma kartkę @ 3.50 ✅
Unibet
Ukraina w całych eliminacjach straciła tylko 4 bramki, bardzo mało, choć trzeba przyznać, że w grupie mieli takie drużyny jak Macedonia, Luksemburg czy Białoruś. Przy tych niskich wynikach łapali za to sporo kartek, w 10 rozegranych spotkaniach byli karani kartkami 28 razy, przez co w pierwszym spotkaniu za kartki będą pauzować Kucher i Stepanenko, a absencją w razie kolejnej żółtej kartki zagrożeni będą Fedetskiy i Rotan. Obrona Ukrainy w tym meczu będzie trochę osłabiona, brak Kuchera i Khacheridiego, a na dodatek zagrożony absencją w następnym meczu będzie Fedetskiy, przez co na więcej w tym meczu będą mogli sobie pozwolić Rakitskiy i Shevchuk, dlatego postanowiłem pograć na kartkę tego pierwszego. Rakitskiy to środkowy obrońca, który wystąpił w 7 z 10 spotkań, zanotował tylko 1 żółtą kartkę w pierwszym meczu eliminacji naprzeciwko Słowacji. Teraz będzie miał ciężkie zadanie, będzie musiał częściej faulować i według mnie to on między innymi ujrzy w tym meczu kartkę.

SzwecjaDania
Zlatan Ibrahimovic trafi bramkę @ 2.45 ✅
Unibet

Niewygodny rywal dla Szwecji, jak sami stwierdzili, jednak jeśli chcą awansować to trzeba wygrać. Ja po raz kolejny pójdę w strzelca bramki w tym meczu, a według mnie będzie nim Ibrahimovic. To być może będzie ostatnia okazja na wystąpienie tego zawodnika na Euro, ponieważ Zlatan ma już 34 lata. 2 lata temu Szwecja wystąpiła w barażach do MŚ 2014, gdzie zmierzyła się z Portugalią, Zlatan w tym dwumeczu trafił 2 bramki, ale to było za mało, bo Szwecję pogrążył Ronaldo trafiając 4 bramki. Teraz w barażach przeciwnika mają łatwiejszego, a oczy kibiców ze Skandynawii znowu skierowane są na Zlatana. W tych eliminacjach wystąpił w 8 spotkaniach, gdzie trafił 8 bramek (podobnie jak Irlandia), wystąpił w 3 meczach domowych z Czarnogórą 2 bramki, z Austrią 1 bramka i Mołdawią 1 bramka, w tym meczu również powinien trafić. Jeśli Szwecja nie wygra tego spotkania, albo chociażby zremisuje, to w rewanżu będą mieli bardzo ciężko, ja liczę w tym meczu chociaż na jedną bramkę Szwedów, bramkę trafioną przez Ibrahimovicia.

E: Dodałem dwa pozostałe typy, jako, że baraże są zwykle wyrównane, również jak w tym przypadku, to poszukałem innych rozwiązań, mam nadzieję, że będzie warto ;)
E2: 3/4 gdyby Leandro zagrał to kto wie, Kadar, który wystąpił na lewej obronie kartkę złapał, mimo to całkiem fajnie, jak na takie zdarzenia ????
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Awanse:
Norwegia @1,58
Irlandia @2,00
Ukraina @1,52
Dania @1,95

Kilka słów dlaczego tak, a nie inaczej:
vs.

Norwegia to solidna ekipa. Widziałem ich starcie u siebie z Chorwacją i zaprezentowały bardzo dojrzały taktycznie futbol. Chorwaci praktycznie nie istnieli w tym meczu, mimo że według statystyk mieli przewagę. A wyłączyć z gry zespół, który w swoich szeregach ma gwiazdy Barcelony i Realu to jest spory wyczyn. Nie było w tym żadnego przypadku, każdy znał swoje zadania na boisku. Wyglądało to naprawdę imponująco i od tego momentu mam baczne oko na Norwegach. Za przeciwników dostali najsłabszy zespół w barażach, europejskiego średniaka, a może nawet gorzej. Nie poradzili sobie w łatwej grupie eliminacyjnej, tracąc miejsce premiujące awansem w kuriozalnych okolicznościach. Byli już spakowani na mistrzostwa, a teraz przyjdzie im zagrać w barażach - nie widzę tego również od strony mentalnej.
vs.

Za Irlandią przemawia głównie doświadczenie na tym etapie rozgrywek. W 2010 roku powinni zagrać na MŚ 2010, ale zostali przekręceni we Francji, a w eliminacjach do Euro 2012 wyeliminowali właśnie w barażach Estonię, więc wiedzą z czym się je gra na tym etapie. Bośnia z kolei nie wspomina dobrze baraży, bo właśnie w nich dwukrotnie odpadała z rozgrywek w ostatnich latach - w barażach do MŚ 2010 oraz Euro 2012 (oba dwumecze z Portugalią). Irlandczycy świetnie poradzili sobie w bardzo trudnej, &quot;polskiej&quot; grupie eliminacyjnej. 4 punkty z Niemcami, dwie porażki na wyjazdach - ze Szkocją i Polską, a poza tym konsekwentne punktowanie. Drużyna gra typowo wyspiarski, siłowy i twardy futbol. Na pewno nie odpuszczą żadnego metra boiska. Bośnia po fatalnym początku wróciła do gry o Euro 2016 i doceniam to, niemniej teraz czeka ich bardzo ciężki sprawdzian. Stawiam na Irlandczyków, którzy nie odpuszczą - tym bardziej, że turniej odbędzie się we Francji, a akurat Francuzom mają wiele do udowodnienia (pamiętne baraże o MŚ 2010 i ręka Henry&#39;ego) i chętnie pokażą się na ich ziemi.
vs.

Ukraina powinna sobie łatwo poradzić ze Słowenią. Co tu dużo mówić, kiedy w reprezentacji naszych wschodnich sąsiadów na skrzydłach brylują Konoplyanka i Yarmolenko, w Słowenii występuje były as Wisły Kraków - Andraż Kirm. Słowenia nie ma argumentów personalnych, w grupie oprócz Anglii i Szwajcarii mieli pół-amatorów z Litwy i Estonii oraz amatorów z San Marino, więc było prawie pewne, że skończą na trzecim miejscu. I myślę, że na tym skończy się ich przygoda z Euro 2016, bo Ukraina z niejednego pieca chleb jadła. Co prawda w barażach do mundialu w Brazylii przegrali i to wygrywając pierwszy mecz 2-0, ale grali z Francją. Leję wodę, leję wodę, ale naprawdę - nie widzę szans dla Słoweńców, mam nadzieję, że nie zostanę niemiło przez nich zaskoczony.
vs.

Na koniec skandynawski klasyk pomiędzy Szwecją, a Danią. Słyszysz Szwecja - myślisz Ibra. Zgadza się, ale czy coś poza tym? Więcej wiedzą raczej koneserzy - ich kadra jest mocno średnia. Trzy Korony to mieszanka bardzo doświadczonych graczy (Kallstrom, Isaksson, Antonsson, Zengin, Larsson) i średniaków grających ogony lub grających nieregularnie w średnich europejskich klubach (Guidetti, Toivonen, Olsson). Ogólnie w żaden sposób do mnie ta kadra nie przemawia. Wyłączając Ibrahimovicia, który jeśli włączy boski tryb to wprowadzi swoją reprezentację na salony. Jednak wolę postawić na Duńczyków, którzy mają naprawdę bardzo dobry, zbalansowany skład. Proszę sobie przejrzeć - Schmeichel, Agger, Kjaer, Krohn-Dehli, Braithwaite, Hojberg, Eriksen - wszyscy grający regularnie i mający uznaną markę w Europie. Wsparci zawodnikami z Kopenhagi, czy robiącego furorę w LE Midtjylland stanowią naprawdę super paczkę w zestawieniu z podstarzałymi Szwedami. Moim zdaniem dużo większy potencjał po stronie Danii i to oni wyjdą zwycięsko z bitwy o Skandynawię. Warto też nadmienić, że od pięciu spotkań między tymi ekipami Duńczycy nie schodzili z murawy pokonani.
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
Zdecydowanym faworytem dwumeczu jest Bośnia
po czym to wywnioskowales? irlandia sobie radzila o wiele lepiej w grupie duzo trudniejszej niz ta z bosnia, szczegolnie na wlasnym boisku moga oklepac kazdego, szczegolnie druzyne ktora gra tak slabo w obronie jak bosniacy, z wszystkich druzyn, ktore awansowaly, lub maja szanse na awans tylko Czesi stracili wiecej goli (a grupa trzeba powiedzieć dość ogórkowa i do ostatniego meczu mógl z niej wyjsc taki izrael czy cypr)
awans : irlandia @ 2 b365

over 2,5 @ 2,50 ⛔

bts @ 2,20 ✅
 
helenagomez 50

helenagomez

Użytkownik
NORWEGIA - WĘGRY
powyżej 4 żółtych kartek ✅✅ 5
1.85
betsafe

Sędziuje Mark Clattenburg który w tych eliminacjach na 6 spotkań 3 razy pokrył ten over, raz był by zwrot i 2 razy nie pokrył tej lini( były to mecze gdzie był wyraźny faworyt, a w takich meczach często zobaczymy mało kartoników).
Węgrzy grając na wyjazdach w grupie eliminacyjnej w każdym spotkaniu padało minimum 4 żółte kartoniki, a w 4 z nich sami pokrywali ten over co pokazuje że jest drużyną która nie odstawia nogi.
Norwegia zbyt dużo tych kartek nie łapali, ale jakiś kartonik powinni ujrzeć.
Mecz ważny dla obu ekip, walki będzie sporo i goście którzy byli o mały włos na tych mistrzostwach może się wkraść sporo nerwowości przekonują mnie o tego że zobaczymy minimum 4 żółte kartoniki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
po czym to wywnioskowales? irlandia sobie radzila o wiele lepiej w grupie duzo trudniejszej niz ta z bosnia, szczegolnie na wlasnym boisku moga oklepac kazdego, szczegolnie druzyne ktora gra tak slabo w obronie jak bosniacy, z wszystkich druzyn, ktore awansowaly, lub maja szanse na awans tylko Czesi stracili wiecej goli (a grupa trzeba powiedzieć dość ogórkowa i do ostatniego meczu mógl z niej wyjsc taki izrael czy cypr)
Po czym to wywnioskowałem? Dobra zacznijmy od składu, może i Irlandia radziła sobie lepiej w grupie od Bośni, choć ich grupy nie nazwałbym &quot;ogórkowej&quot;, ale w jutrzejszym meczu z powodu kontuzji nie wystąpi Given, McShane, oraz Long, dodatkowo za kartki w pierwszy meczu zawieszony jest O&#39;Shea i Walters. Nie wiem w sumie, czemu grasz over, skoro ofensywa Irlandii będzie bardzo ograniczona, brak Waltersa i Longa na pewno będzie bardzo odczuwalny, chyba, że liczysz na Keana, zawodnika, który wyjechał już na emeryturę do Stanów, najlepszego strzelca Irlandii w eliminacjach, z 5 bramkami na koncie, które wszystkie trafił przeciwko Gibraltarowi. Mówisz, że Bośnia straciła sporo bramek, ale spójrz teraz z innej strony i zobacz ile bramek trafiała Irlandia, 19, w tym odejmij 11 bramek trafionych Gibraltarowi, 8 bramek w 8 spotkaniach nie ma się za bardzo czym szczycić. W grupie Bośni do nabijania punktów i bramek była Andora, która jednak nie dostawała tak jak Gibraltar, a przecież mieliśmy w grupie jeszcze Gruzję, która odstawała od reszty, a Irlandia miała z nim kłopoty. Nie wiadomo, czy kontuzjowani zawodnicy wrócą na rewanż, który odbędzie się 3 dni później, na pewno wrócą O&#39;Shea i Walters, ale kolejnymi absencjami przed rewanżem, w razie dostania żółtej kartki w pierwszym meczu będą Coleman, Hoolahan, McCarthy, Whelan i Wilson. Tak więc sytuacja Irlandii w moim odczuciu nie jest, aż tak kolorowa. W Bośni też wygląda nieciekawie sytuacja z kartkami, zagrożeni absencją w razie żółtej kartki w następnym meczu będą Begović, Dzeko, Hadzic, Pjanic, Spahic i Sunjic, jednak w pierwszym spotkaniu nie wystąpi jedynie Besic, również pauzujący za kartki. Myślę, że Bośnia będzie chciała zdominować pierwsze spotkanie, by w drugim zagrać już na zero z tyłu, a nie będzie to zbyt trudne, patrząc na to, z jaką trudnością przychodzi Irlandii zdobywanie bramek. Tak więc dlatego, według mnie zdecydowanym faworytem w dwumeczu jest Bośnia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 127

jester72

Użytkownik
Jako że w Betsafe kursy na żółte kartki w meczu Norwegia - Węgry spadły, a w innych bukach też są niskie, albo w ogóle jeszcze nie ma wystawionych kursów, w uzupełnieniu do typu kartkowego podanego powyżej dodam zakład na ilość żółtych kartek samej tylko drużyny węgierskiej z Uni - więcej niż 2,5 po kursie 1,73.
39 minuta i zakład na +++
Przebieg meczu powinien być taki, że to drużyna norweska będzie prowadziła grę, a Węgrzy będą się ograniczać do kontr i przeszkadzania rywalom, aby uzyskać jak najlepszy wynik przed rewanżem u siebie. Jak już zostało podane, Węgrzy w eliminacjach łapali sporo kartek, średnio ponad trzy na mecz, więc w takim meczu z pewnością nikt nogi nie odstawi.
I mała ciekawostka na koniec- sędzią w meczu Szwecja - Dania będzie ... tak, sędzia z Włoch - Nicola Rizzoli!
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
W BaHu jet linia 52,5% posiadania piłki przez Norwegów po kursie 1,8. Biorąc pod uwagę że Norwegia gra u siebie i czeka ją rewanż na Węgrzech to raczej ciężko przypuszczać ze nie ona będzie prowadziła grę. Czy tylko mi się ta linia wydaje podejrzanie niska?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Dziś lecimy z masówą na Norwegię, jutro na Bośnię i Hercegowinę, a pojutrze na ukrainę. Ciekaw jestem co z tego wyjdzie i kiedy będzie lament.
Dwa mecze i żaden z faworytów nie wygrał, co można było bez trudu przewidzieć, szczególnie Bośniaków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 316

jarekrk

Użytkownik
W BaHu jet linia 52,5% posiadania piłki przez Norwegów po kursie 1,8. Biorąc pod uwagę że Norwegia gra u siebie i czeka ją rewanż na Węgrzech to raczej ciężko przypuszczać ze nie ona będzie prowadziła grę. Czy tylko mi się ta linia wydaje podejrzanie niska?
Nie koniecznie na 5 ostatnich meczów Norwegii u siebie tylko raz mieli powyżej i to z taką Maltą, a z Estonią czy Azerami mieli równe 52%(a są to dużo słabsze zespoły od Węgrów) później z Szwecją i Chorwacją mieli poniżej 50%.
Typu nie neguje, tylko staram się wyjaśnić czemu linia na to jest niby taka niska.
Sam osobiście gram dziś dubla w tym meczu
Ilość goli HT poniżej 1.5
oraz rożne powyżej 9
✅✅ bo akurat Norwegia sporo ich bije tak jak wyżej ładnie napisał to Vidal.
16 Rożków? WTF ale value można było znaleźć
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 85

dominiknd

Użytkownik
Po czym to wywnioskowałem? Dobra zacznijmy od składu, może i Irlandia radziła sobie lepiej w grupie od Bośni, choć ich grupy nie nazwałbym &quot;ogórkowej&quot;, ale w jutrzejszym meczu z powodu kontuzji nie wystąpi Given, McShane, oraz Long, dodatkowo za kartki w pierwszy meczu zawieszony jest O&#39;Shea i Walters. Nie wiem w sumie, czemu grasz over, skoro ofensywa Irlandii będzie bardzo ograniczona, brak Waltersa i Longa na pewno będzie bardzo odczuwalny, chyba, że liczysz na Keana, zawodnika, który wyjechał już na emeryturę do Stanów, najlepszego strzelca Irlandii w eliminacjach, z 5 bramkami na koncie, które wszystkie trafił przeciwko Gibraltarowi. Mówisz, że Bośnia straciła sporo bramek, ale spójrz teraz z innej strony i zobacz ile bramek trafiała Irlandia, 19, w tym odejmij 11 bramek trafionych Gibraltarowi, 8 bramek w 8 spotkaniach nie ma się za bardzo czym szczycić. W grupie Bośni do nabijania punktów i bramek była Andora, która jednak nie dostawała tak jak Gibraltar, a przecież mieliśmy w grupie jeszcze Gruzję, która odstawała od reszty, a Irlandia miała z nim kłopoty. Nie wiadomo, czy kontuzjowani zawodnicy wrócą na rewanż, który odbędzie się 3 dni później, na pewno wrócą O&#39;Shea i Walters, ale kolejnymi absencjami przed rewanżem, w razie dostania żółtej kartki w pierwszym meczu będą Coleman, Hoolahan, McCarthy, Whelan i Wilson. Tak więc sytuacja Irlandii w moim odczuciu nie jest, aż tak kolorowa. W Bośni też wygląda nieciekawie sytuacja z kartkami, zagrożeni absencją w razie żółtej kartki w następnym meczu będą Begović, Dzeko, Hadzic, Pjanic, Spahic i Sunjic, jednak w pierwszym spotkaniu nie wystąpi jedynie Besic, również pauzujący za kartki. Myślę, że Bośnia będzie chciała zdominować pierwsze spotkanie, by w drugim zagrać już na zero z tyłu, a nie będzie to zbyt trudne, patrząc na to, z jaką trudnością przychodzi Irlandii zdobywanie bramek. Tak więc dlatego, według mnie zdecydowanym faworytem w dwumeczu jest Bośnia ;)
no i wypisales absencje i dalej nie widze powodu, dla ktorego bosnia tu jest ZDECYDOWANYM faworytem, irlandia malo strzelala, ale i malo tracila, jedna z lepszych defensyw eliminacji, walia strzelila jeszcze mniej a na euro weszla,
kazdy staly fragment jest zagrozeniem, tymbardziej przy tak dziurawej defensywnie jak ta bosniacka, masz odpowiedz dlaczego gram w tym meczu over, no i czemu twierdzisz ze grupa bosni nie byla ogorkowa?
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Podoba mi się wizja Chamberlaina i poszedłem za tym tropem i znalazłem to:
Tettey kartka TAK
3.65
Unibet
To zawodnik Norwich, który w tym sezonie złapał już 6 kartek! Sędziować będzie Clattenburg a więc arbiter z Wysp. Tettey złapał kartkę także w meczu reprezentacji przeciwko Bułgarii. Dla mnie kurs zawyżony i dlatego próbuje bo widać jak ostro gra, nie grozi mu zawieszenie więc będzie grał na maksa zaangażowany a tego co prezentuje w EPL śmiem twierdzić,że wyłapie karteczke ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
no i wypisales absencje i dalej nie widze powodu, dla ktorego bosnia tu jest ZDECYDOWANYM faworytem, irlandia malo strzelala, ale i malo tracila, jedna z lepszych defensyw eliminacji, walia strzelila jeszcze mniej a na euro weszla,
kazdy staly fragment jest zagrozeniem, tymbardziej przy tak dziurawej defensywnie jak ta bosniacka, masz odpowiedz dlaczego gram w tym meczu over, no i czemu twierdzisz ze grupa bosni nie byla ogorkowa?
Skoro nie widzisz powodu, dlaczego to Bośnia jest zdecydowanym faworytem dwumeczu, w którym Irlandia w pierwszym spotkaniu wystąpi bez swoich 4 podstawowych zawodników, a w 2 meczu zagrożonych absencją jest kolejnych 5 zawodników, to nie ma o czym mówić. Skoro mówisz o takie mocnej defensywie Irlandii, które de facto zagra bez swojego lidera w obronie, więc to Irlandczycy mają trafiać bramki? Pytanie brzmi tylko kim? Ale skoro skład nie ma dla Ciebie znaczenia, to nie ma o czym dyskutować. Nie neguje, że Irlandia nie awansuje na ME, bo tego nawet nie dotyczy mój typ, ale to Bośnia jest zdecydowanie w lepszej pozycji.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Skoro nie widzisz powodu, dlaczego to Bośnia jest zdecydowanym faworytem dwumeczu, w którym Irlandia w pierwszym spotkaniu wystąpi bez swoich 4 podstawowych zawodników, a w 2 meczu zagrożonych absencją jest kolejnych 5 zawodników, to nie ma o czym mówić.
Kto nie zagra bo O&#39;Shea wiem. No i ważniejsze kto jest poza Waltersem i Whelanem zagrożony pauzą
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Kto nie zagra bo O&#39;Shea wiem. No i ważniejsze kto jest poza Waltersem i Whelanem zagrożony pauzą
Nie zagrają Given, Long, Walters będzie pauzował już w pierwszym spotkaniu, więc też nie zagra, no i oprócz wspomnianych zawodników oczywiście wymieniony przez Ciebie O&#39;Shea, nie jestem również pewny co do występu Warda. Zagrożeni pauzą, oprócz Whelana są Coleman, Hoolahan, McCarthy i Wilson.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom