>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Euro 2016 - baraże (12 - 14.11.2014)

Status
Zamknięty.
J 6

jedenniesiadl

Użytkownik
Dania-Szwecja
Proszę o opinie moich pomysłów
1) zagrania grubiej na zadrzenie- ilość RR w meczu Dania- Szwecja. Bukmacher Millenium pow 9,5 RR~ 1,7 lub pow 10,5 RR~ 2,0. Nie wystawili jeszcze linii, bo robią to w dniu meczu, ale zazwyczaj tak się wachają kursy. Mecz powinien być bardzo zacięty od pierwszych minut. Duńczykom wystarczy 1-0. Jeśli strzelą to Szwedzi będą musieli cisnąć. W pierszym meczu był 9 RR. Niby ststystycznie Duńczycy nabijają 6,4 RR na mecz, a Szwedzi 6,1.
2) Z powodu sędziego tego spotkania- M. Atkinsona ciekawym pomysłem jest też pograć kartki. Facet w tych eliminacjach pokazał 24 żółte kartki w 5 meczach, co daje 4,8 kartki na mecz. W LM w tym roku pokazał średnio 6,66 kartki (20 w 3 meczach)! To jest rewanż, wię może być gorąco. Stopuje mnie tylko pierwsze spotkanie- 2 żółtka...
Będę wdzięczny za wszystkie sugestie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
McCarthy kartka TAK
4.00
Unibet
Defensywny pomocnik Evertonu w tym sezonie w lidze złapał 4 kartki. W ubiegłym sezonie miał ich na swoim koncie 10. W pierwszym meczu musiał zagrać asekuracyjnie bowiem być zagrożony pauzą w dzisiejszym spotkaniu. W moim mniemaniu dziś go poniesie i przy holenderskim arbitrze o kartkę trudno nie będzie.
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Ukraina - Słowenia
Under 5.5 kartki @ 1.95 ⛔
Ukraina under 2.5 kartki @ 2.33 ✅
Unibet
Będzie krótko o dzisiejszym spotkaniu, bo dopadły mnie lekkie problemy ze zdrowiem. Ukraina zapewniła sobie awans prawdę mówiąc już w pierwszym meczu wygrywając 2:0, zagrali mocno w obronie nie dając przeciwnikom nawet oddać celnego strzału na bramkę. Teraz Słowenia musi ruszyć od początku spotkania do przodu, ale czy im się uda namieszać w tym meczu to trochę wątpię. Przez co zapewne nie ujrzymy w dzisiejszym meczu za dużo kartek, linia wystawiona dość wysoka, więc można spróbować zagrać under. Jeśli nic nie będzie się działo w pierwszej połowie, to w drugiej Słowenia raczej pogodzi się ze swoim losem i nie będzie grała zbyt agresywnie. Linia i kurs zdecydowanie przesadzone w moim odczuciu, już w pierwszym meczu padło tylko 5 kartek, teraz powinno być ich jeszcze mniej, choć sędzią w meczu jest dość overowy człowiek, dodatkowo dorzucam under Ukrainy, jeśli nie złapią jakiś głupich fauli, to ich 2 kartki w meczu to powinno być maks. Ciekawą opcją jest również zagranie underów bramkowych, Ukrainie nie będzie zależało na trafianiu kolejnych bramek, a na obronie, a Słowenia w ataku ma bardzo ciężko, jak widać po pierwszym meczu.
Dodatkowo bez analizy:
Under 2.5 bramki @ 1.54 ✅
Under 1.5 bramki @ 2.65 ⛔
bramka w 90+7..
Under 0.5 bramki @ 7.50 ⛔
Również Unibet.
Mecz pomiędzy Danią i Szwecją to według mnie no bet, może w nim się wydarzyć wszystko, ale też nic, ciężko przewidzieć cokolwiek.​
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Napiszę krótko: nie wierzę dziś w zwycięstwo gospodarzy. W pierwszym meczu Szwedzi mogli prowadzić już 3:0 i byłoby praktycznie po meczu, gdyby Ibra cofnął się pół metra bliżej i nie spalił. Później kontaktowa bramka Duńczyków ze stałego fragmentu gry i mamy dalej sprawę otwartą. Należy również wspomnieć o słabej końcówce eliminacji dzisiejszych gospodarzy. Ostatnio wygrali w Czerwcu! Mam wrażenie, że w barażach grają tylko dlatego że nie miał ich kto wyprzedzić (i tak zrobiła to już Albania). Ostatnie meczu Danii w eliminacjach:

Dużo bardziej przekonuje mnie Szwecja, zwłaszcza 24-letni Forsberg, dla którego chyba kwestią czasu jest przejście do lepszego klubu.
Moja analiza: Jak to bywa w meczach rewanżowych, jedna z drużyn cały czas jest na wylocie i musi napierać. Dlatego powinniśmy zobaczyć dziś bramki. Jak już napisałem nie wierze w zwycięstwo Danii dlatego scenariusze są dwa:
- Szwecja wybrania bramkowy remis
- W przypadku długo utrzymującego się remisu Dania się otwiera i zostaje dobita przez Szwecję. Skromne zwycięstwo 1:0; 2:0 Szwecji wydaje mi się mniej możliwe.
TYPY:
Główny typ:
Dania Szwecja x2 @ 1.60 Betsafe ✅✅✅
Jeżeli analiza jest trafna to jeden z dwóch wejdzie dla Value
Dania - Szwecja 2 &amp;&amp; over 2.5 @ 6.95 Betsafe
Dania - Szwecja X &amp;&amp; over 1.5 @ 4.85 Betsafe ✅✅✅ Tak jak mówiłem 1 z 2
Ciekawy typ wydaje się też na:
Ibrahimović strzela i Szwecja wygrywa @ 9.00 Betsafe ⛔ 2 minut brakło do pełni szczęścia;)
bo jeżeli mają wygrać to kto ma strzelać jak nie on.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
epic 166

epic

Użytkownik
Dania over 5.5 różnych @1,66 Bet365 ✅

Końcówka meczu w Szwecji należała do Duńczyków. W zasadzie przy odrobinie szczęścia rzutem na taśmę mogli załadować jeszcze jednego gola i wyjechać z remisem jednak tak się nie stało, nie ma co nad tym dywagować.
Na wyjeździe nabili 5 cornerów, dziś u siebie, przy niekorzystnym wyniku nie powinni zejść poniżej tej liczby. W pewnym momencie będą musieli zaryzykować i zacząć atakować.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Dodatkowo bez analizy: Under 2.5 bramki @ 1.54 Under 1.5 bramki @ 2.65 Under 0.5 bramki @ 7.50
Co do kartek to można zaryzykować. Jednak o gole raczej się nie boję. 2-0 to dobra zaliczka, ale przypadkowy gol Słoweńców i robi się gorąco. Ukraina ma problem z rewanżami w barażach, gdzie głownie na wyjazdach przegrywali. U siebie dali Słoweńcom dość sporo okazji i mogło nie być tak kolorowo, ale byli mocno nieskuteczni. U siebie potrafią strzelać gole, o czym przekonać się mogli niemal wszyscy z Anglikami i Szwajcarami na czele. Myślę, że Ukraina będzie chciała strzelić tę jedną bramkę, a potem na luzaku dograć mecz. 1 gol to aż 4ech potrzebować będzie Słowenia, więc w tym wypadku będzie spokojnie. Liczyłem po Ukrainie na coś więcej, ale się myliłem. Słowenia jest w stanie nawiązać przy odrobinie szczęścia walkę i te 2 gole mogą wpaść, choć teraz zobaczymy inne zespoły. Ukraina zapewne tylko kontra, a Słowenia zajmie się atakiem pozycyjnym. Myślę, że będą bramki.
BTS @2.10 b365 ✅ ✅ izi bet 1-1
 
M 37

misterchef

Użytkownik
jak trafimy do grupy z Portugalią, Albanią i Rosją to mamy szanse na wyjście z grupy. Mam nadzieję, ze los będzie dla nas przychylny i nie trafimy do grupy śmierci, bo Włochów i Niemców w jednej grupie nie przejdziemy.
 
B 0

budzias

Użytkownik
jakie typy ???? bedzie losowanie ???? wszystko sie moze zdarzyc. Znajac zycie i HISTORIE trafimy na latwa grupe , z ktorej nie wyjdziemy ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Jak sportowi znawcy typują grupowych rywali Polaków?
Dariusz Szpakowski, komentator TVP: Portugalia - Szwajcaria - Islandia
Kamil Grosicki, reprezentant Polski, gracz Rennes: Francja - Ukraina - Islandia
Zbigniew Boniek, prezes PZPN: Hiszpania - Ukraina - Walia
Jan Tomaszewski, były piłkarz: Niemcy - Rosja - Walia
Marcin Żewłakow, były piłkarz, ekspert TVP: Portugalia - Austria - Albania
Mateusz Borek, komentator Polsatu: Portugalia - Ukraina - Albania
Michał Pazdan, reprezentant Polski, gracz Legii: Francja - Ukraina - Irlandia
Piotr Świerczewski, były piłkarz: Portugalia - Ukraina - Walia
Maciej Chorążyk, koordynator skautingu PZPN: Anglia - Szwajcaria - Walia
Kamil Wilczek, piłkarz Carpi FC: Hiszpania - Chorwacja - Ukraina
Tomasz Smokowski, komentator NC+: Portugalia - Ukraina - Irlandia
Stefan Białas, trener, ekspert Eleven Sport: Francja - Ukraina - Walia
Jerzy Engel, były selekcjoner kadry: Portugalia - Austria - Albania
źródło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom