>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Europejskiej

Status
Zamknięty.
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Ja miałem przyjemność oglądać wszystkie spotkania Polskich drużyn. Ruch i Jagiellonia mimo porażek grali całkiem ładnie dla oka, przede wszystkim Jagiellonia gdyby nie ten fatalny początek to może ten mecz potoczyłby się inaczej. Dobra gra Grosika i Kupisza. Zdecydowanie największym błedem było puszczanie w Polsacie otwartym meczu Wisły która nic nie grała, na koniec jeszcze ten karny nie trafiony przez Żurawia.
Ruch raczej niema szans na awans, Wisła może sprobuje, Jaga napewno nie odpuści mam nadzieje że sprawia niespodziankę i awansuja do następnej fazy.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Jestem rozczarowany postawą polskich drużyn w Lidze Europy.
zarzucałeś mi że azerska drużyna jeszcze nie wyeliminowała polskiej. Oby nie było 1 razu. Jak sam widzisz nasze kluby są coraz słabsze i temu przeczyć to jak mówić że śnieg jest czarny

Dla mnie ta kupa gówna czyli nasza liga cały czas będzie się kompromitować. Stadiony nic tu nie pomogą

Od czasu do czasu jakiś klubik dojdzie do fazy grupowej LE w porywach przychylności....
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Śnieg z natury jest biały, to oczywiste. Jednak może też być żółty czy czarny :p
Nasza liga jest słaba, ale na pewno nie jest tak słaba jak pisałeś porównując ją z ligą Kazachstanu, Albanii czy Azerbejdżanu. To już przesada. Nie jest to na pewno Seria A, La Liga czy Premier League, ale poziom ligi z roku na rok jest coraz lepszy.
Stadiony pomogą. W końcu będą lepsze boiska, przyjdzie więcej kibiców, a to oznacza większe wpływy dla klubów. Dzięki temu będą pieniądze na lepsze transfery.
Nie licząc ostatniego weekendu nasze kluby całkiem nieźle punktowały w rozgrywkach pucharowych w tym roku. Awansowaliśmy w rankingu na 24 miejsce. Jeśli nasze dwa kluby awansują ( Wisła, Lech) powinniśmy utrzymać dobrą pozycję. Stać oba te kluby na awans mimo niekorzystnych wyników w pierwszych meczach. Mam nadzieję, że Jaga oraz Ruch powalczą i chociaż punkcik przywiozą z wyjazdu do rankingu. Jednak to mało prawdopodobne....
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Stadiony pomogą. W końcu będą lepsze boiska, przyjdzie więcej kibiców, a to oznacza większe wpływy dla klubów. Dzięki temu będą pieniądze na lepsze transfery.
Nie kolego, to znaczy większe pensje dla zarządu i obecnych grajków. Na przykładzie Lecha widać że transfery to dno. Nie ściągamy dobrych obcokrajowców, oni się poprostu wyróżniają na tle naszych kopaczy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Stadiony pomogą. W końcu będą lepsze boiska, przyjdzie więcej kibiców, a to oznacza większe wpływy dla klubów. Dzięki temu będą pieniądze na lepsze transfery.
Nie licząc ostatniego weekendu nasze kluby całkiem nieźle punktowały w rozgrywkach pucharowych w tym roku. Awansowaliśmy w rankingu na 24 miejsce. Jeśli nasze dwa kluby awansują ( Wisła, Lech) powinniśmy utrzymać dobrą pozycję. Stać oba te kluby na awans mimo niekorzystnych wyników w pierwszych meczach. Mam nadzieję, że Jaga oraz Ruch powalczą i chociaż punkcik przywiozą z wyjazdu do rankingu. Jednak to mało prawdopodobne....
Może i będą pieniądze na trasnfery tylko, że żaden szanujący się piłkarz nie będzie chciał przyjść do polskich zespołów żeby na początku sierpnia kończyc przygode z europejskimi pucharami ...
A propo pieniędzy to Ekstraklasa jest przykładem jak ceny za piłkarzy i ich pensje moga byc przesadzone do granic możliwości.
Przykład, dzisiejszy transfer Artura Sobiecha za .. 1mln Euro!
O pensjach się niby nie powinno dyskutowac i zaglądac komuś do portfela, ale wobec takich wyników, a raczej ich braku zastanawia czy oni mają jakieś ambicje czy tyllko odrywają kolejne kwitki.
A co do tego że do tego weekendu dobrze spisywaliśmy się w pucharach w tym sezonie i że zapunktowaliśmy troche do rankingu się nie zgodze. Dwa remisy Ruchu z Valettą to porażki, które znowu mogą nas obsunąc jeszcze niżej w tym rankingu.
Lech też powinien wygrac z Interem u siebie i pkt było by więcej.
A co do tego że nadal mamy szanse to też tak zawsze sobie wmawiam, a kończy się co roku tak samo... Polski kibic to nie ma lekko.
Najlepiej spuentował Boniek w jednym z wywiadów. Powiedział, że reforma miała nam ułatwic awans do LM, skorzystali na tym Węgrzy, Rumuni, Czesi czy kto tam jeszcze, ale tylko nie Polacy. Powiedział, że jak tak dalej pójdzie to Platini będzie musiał dac Polakom dziką karte????
A o Tomaszewskim co mówił nawet nie wspominam, bo jego teksty są czasem tragiczne, ale ma racje jeżdząc po PZPN.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Nie kolego, to znaczy większe pensje dla zarządu i obecnych grajków. Na przykładzie Lecha widać że transfery to dno. Nie ściągamy dobrych obcokrajowców, oni się poprostu wyróżniają na tle naszych kopaczy.
Nie do końca prawda. Nawet jeśli wzrosną im pensje, a jednocześnie wzrośnie poziom naszej ligi, to czemu nie. Ja jestem za. Co do pensji to powinien być system prowizyjny. Dobry mecz - lepsza kasa. Gorszy mecz pieniążki na masełko, chlebek, ale nic więcej. Im lepszy mecz tym większa kasa.
Transfery obcokrajowców nie są złe. Skoro grają lepiej od naszych kopaczy, to poziom ligi rośnie, gdyż w miejsce kopacza, gra lepszy kopacz.
Z transferami Lecha przeginasz. Nie kupili może Ronaldo, Messiego oraz Milito, ale transfery zrobili dobre. Perspektywiczne. Tschibamba to młody zdolny gracz, podobnie Kiełb. Obaj to pokazali w zeszłym sezonie. Wichniarek to uznana marka. Facet zagranicą zrobił niezłą karierę, uważam to za dobry ruch Lecha. Sądzę, że te transfery zweryfikuje sezon, dlatego takie tezy wygłaszane już teraz są na wyrost.

Może i będą pieniądze na trasnfery tylko, że żaden szanujący się piłkarz nie będzie chciał przyjść do polskich zespołów żeby na początku sierpnia kończyc przygode z europejskimi pucharami ...
A propo pieniędzy to Ekstraklasa jest przykładem jak ceny za piłkarzy i ich pensje moga byc przesadzone do granic możliwości.
Przykład, dzisiejszy transfer Artura Sobiecha za .. 1mln Euro!
O pensjach się niby nie powinno dyskutowac i zaglądac komuś do portfela, ale wobec takich wyników, a raczej ich braku zastanawia czy oni mają jakieś ambicje czy tyllko odrywają kolejne kwitki.
A co do tego że do tego weekendu dobrze spisywaliśmy się w pucharach w tym sezonie i że zapunktowaliśmy troche do rankingu się nie zgodze. Dwa remisy Ruchu z Valettą to porażki, które znowu mogą nas obsunąc jeszcze niżej w tym rankingu.
Lech też powinien wygrac z Interem u siebie i pkt było by więcej.
A co do tego że nadal mamy szanse to też tak zawsze sobie wmawiam, a kończy się co roku tak samo... Polski kibic to nie ma lekko.
Najlepiej spuentował Boniek w jednym z wywiadów. Powiedział, że reforma miała nam ułatwic awans do LM, skorzystali na tym Węgrzy, Rumuni, Czesi czy kto tam jeszcze, ale tylko nie Polacy. Powiedział, że jak tak dalej pójdzie to Platini będzie musiał dac Polakom dziką karte????
A o Tomaszewskim co mówił nawet nie wspominam, bo jego teksty są czasem tragiczne, ale ma racje jeżdząc po PZPN.
Bońka bardzo szanuje. Szkoda, że facet nie jest prezesem PZPN. Słuszna uwaga. Dzika karta to byłoby dla nas zbawienie. A pan Tomaszewski i jego wypowiedzi... Bez komentarza. Czasami mówi dobitnie, ma rację, ale bardzo często przesadza i gubi się w zeznaniach.
Jeśli do Polski przyjdą lepsi gracze to oznacza, że nie będziemy odpadać w pierwszych rundach. A przyjdą. Lepsze stadiony, dobra infrastruktura wokół stadionów to gwarantuje sukces. Skłoni też lepszych graczy do przyjścia do naszego kraju. Już przychodzą małe perełki takie jak Mezenga, Cabral. Można więc sprowadzić młodych i zdolnych...
Hm... Sobiech to dobry gracz. Owszem milion to dużo, ale co tam. Skoro ich stać to czemu nie. Oby tylko Ruch umiał te pieniądze dobrze wykorzystać, a Sobiech pokazał, że jest wart tej kasy.
Remisy Ruchu są wliczone w tym rankingu. Nie obsunęły nas. Fakt dwa pkt, to nie to samo co sześć. Ruch zagrał słabo w obu tych meczach. To nie podlega wątpliwości. Przeszli jednak na szczęście dwie rundy unikając totalnej kompromitacji. Nie jest to powód do dumy, ale lepsze to niż nic.
Nie wmawiam sobie tego, że nadal mamy szanse. Patrzę realnie. Zarówno Lech jak i Wisła wg mnie te szanse maja. Sparta i Karabach są w ich zasięgu. Nie są to potęgi. Muszą jednak zagrać o dwie klasy lepiej, a na to ich stać. Jaga i Ruch są już raczej stracone po porażkach u siebie.
Winną za takie mecze jakie ostatnio oglądamy obarczyłbym PZPN, Ekstraklasę S.A. oraz trenerów, nie mówiąc o piłkarzach. Powinniśmy szybciej zaczynać sezon, lub przejść na system grania taki jak w Rosji. A nie, że mamy 3 miesiące grania, 3 wolnego, 3 grania i 3 wolnego. W najlepszych ligach gra się non stop. Ktoś w końcu powinien ułożyć inaczej ten terminarz. Za przygotowanie fizyczne odpowiadają trenerzy, przygotowują zawodników na ligę, zamiast na puchary. Tylko nie rozumiem, po co się wtedy tak starają, aby w tych pucharach grać, skoro je często olewają.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Transfery obcokrajowców nie są złe. Skoro grają lepiej od naszych kopaczy, to poziom ligi rośnie, gdyż w miejsce kopacza, gra lepszy kopacz.

Jeśli do Polski przyjdą lepsi gracze to oznacza, że nie będziemy odpadać w pierwszych rundach. A przyjdą. Lepsze stadiony, dobra infrastruktura wokół stadionów to gwarantuje sukces. Skłoni też lepszych graczy do przyjścia do naszego kraju. Już przychodzą małe perełki takie jak Mezenga, Cabral. Można więc sprowadzić młodych i zdolnych...

Hm... Sobiech to dobry gracz. Owszem milion to dużo, ale co tam. Skoro ich stać to czemu nie. Oby tylko Ruch umiał te pieniądze dobrze wykorzystać, a Sobiech pokazał, że jest wart tej kasy.

Nie wmawiam sobie tego, że nadal mamy szanse. Patrzę realnie. Zarówno Lech jak i Wisła wg mnie te szanse maja. Sparta i Karabach są w ich zasięgu. Nie są to potęgi. Muszą jednak zagrać o dwie klasy lepiej, a na to ich stać. Jaga i Ruch są już raczej stracone po porażkach u siebie.

Winną za takie mecze jakie ostatnio oglądamy obarczyłbym PZPN, Ekstraklasę S.A. oraz trenerów, nie mówiąc o piłkarzach. Powinniśmy szybciej zaczynać sezon, lub przejść na system grania taki jak w Rosji. A nie, że mamy 3 miesiące grania, 3 wolnego, 3 grania i 3 wolnego. W najlepszych ligach gra się non stop. Ktoś w końcu powinien ułożyć inaczej ten terminarz. Za przygotowanie fizyczne odpowiadają trenerzy, przygotowują zawodników na ligę, zamiast na puchary. Tylko nie rozumiem, po co się wtedy tak starają, aby w tych pucharach grać, skoro je często olewają.
Akapity:

1 - oczywiście że nie są złe. Na tle pozbawionych ambicji amatorów to i ja ze swoim trzecioligowym doświadczeniem bym się jako tako prezentował

2 - &quot;milczące stadiony&quot;... jak wyniki będą takie jak obecnie to gwarantuję Ci że takie właśnie będą

3 - maksymalnie 100 tys jest wart

4 - ojjj to się przejedziesz za tydzień. Jak któreś przyfarci to byłoby cudownie ale ja w to niewierze

5 - Nierealna taka reforma... z resztą myślisz że reszta krajów ma miodziowe federacje i organizację sportową? obetnij im forse do minimum socjalnego za brak wyników to zobaczysz jak będą zapychać. Real im nie straszny będzie. Oni za pieniądze to by ich rozszarpali. To są rozpuszczone pazerne hieny. Ale przetłumacz to tym inteligentom na czele klubów
 
F 0

filippo123321

Użytkownik
Co wy macie z tą ceną Sobiecha? 100 tys? Chyba sobie zartujesz ????
Reprezentant Polski, 19 latek (w czerwcu dopiero skonczyl 20), ktory strzela 10 goli w sezonie w druzynie, ktora przed sezonem byla typowana do spadku. Chlopak ma ogromny potencjal, ma swietne podanie i podejmuje znakomite decyzje na boisku.
Janczyk odszedl za 3.5 mln euro. Niedzielan za milion. Za Brozka czy Maleckiego Wisła by chciala minimum 2.5 mln. Wiec dlaczego milion za Sobiecha to duzo? Bo przechodzi z jednego polskiego klubu do drugiego?
Podejrzewam, ze Polonia moze na nim ladnie zarobic.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Co wy macie z tą ceną Sobiecha? 100 tys? Chyba sobie zartujesz ????

Reprezentant Polski, 19 latek (w czerwcu dopiero skonczyl 20), ktory strzela 10 goli w sezonie w druzynie, ktora przed sezonem byla typowana do spadku. Chlopak ma ogromny potencjal, ma swietne podanie i podejmuje znakomite decyzje na boisku.

Janczyk odszedl za 3.5 mln euro. Niedzielan za milion. Za Brozka czy Maleckiego Wisła by chciala minimum 2.5 mln. Wiec dlaczego milion za Sobiecha to duzo? Bo przechodzi z jednego polskiego klubu do drugiego?

Podejrzewam, ze Polonia moze na nim ladnie zarobic.
10 goli w półamatorskiej lidze, której przedstawiciele co roku coraz bardziej się kompromitują - faktycznie nie pogadam:grin: niech tak gra przez najbliższe 2 lata to może będę skłonny dać za niego te maks pół miliona

Janczyk odszedł za 3,5 mln i co pokazał? dopiero w Belgii coś tam pograł.

Brożek BYŁ coś warty. W obecnej formie nie chciałbym go nawet w swojej drużynie. Jak się odbuduje to porozmawiamy o nim

Niedzielan akurat uważam że swojej ceny jest wart
 
F 0

filippo123321

Użytkownik
Nie wiem w jakim ty swiecie zyjesz ????
REPREZENTANT POLSKI, bardzo mlody, z ogromnym potencjalem, za ktorego w przyszlosci Wojciechowski moze wziac 3-5 mln euro jest wedlug ciebie nie warty 1mln euro?
To dlaczego Vrdolijak, ktory przyszedl do Legii jest warty milion, mimo, ze nie gra w reprezentacji, a kibice na forach Dynama cieszyli sie, ze wypchneli go z klubu.
2 lata straszy Lewandowski poszedl za 5 mln euro. A strzelil 8 bramek wiecej, W DUZO LEPSZYM KLUBIE i w systemie gry JEDNYM NAPASTNIKIEM.
Skoro Wojciechowski ma kase, to dlaczego ma jej nie wydawac. Akurat ten transfer wydaje sie idealny, zwlaszcza, ze Sobiech potrafi podac (wykadal mase pilek wspomnianemu Niedzielanowi) i to moze otworzyc droge do strzelania bramek Smolarkowi.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Akapity:
1 - oczywiście że nie są złe. Na tle pozbawionych ambicji amatorów to i ja ze swoim trzecioligowym doświadczeniem bym się jako tako prezentował
2 - &quot;milczące stadiony&quot;... jak wyniki będą takie jak obecnie to gwarantuję Ci że takie właśnie będą
3 - maksymalnie 100 tys jest wart
4 - ojjj to się przejedziesz za tydzień. Jak któreś przyfarci to byłoby cudownie ale ja w to niewierze
5 - Nierealna taka reforma... z resztą myślisz że reszta krajów ma miodziowe federacje i organizację sportową? obetnij im forse do minimum socjalnego za brak wyników to zobaczysz jak będą zapychać. Real im nie straszny będzie. Oni za pieniądze to by ich rozszarpali. To są rozpuszczone pazerne hieny. Ale przetłumacz to tym inteligentom na czele klubów
Jak będą takie wyniki to owszem będą milczące lub śpiewające - &quot;Wy jesteście cieniasami, przegrywacie z frajerami&quot;
Raczej nie będę obstawiał polskich drużyn. Wg mnie Lech i Wisła mają nadal szanse awansu.
O tej obcince to już dawno mówiłem. Święta prawda. Wracając jednak do Sobiecha to przesadziłeś z tą setką. Jest wart więcej. Zresztą niech sam to pokaże na boisku.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie wiem w jakim ty swiecie zyjesz ????

REPREZENTANT POLSKI, bardzo mlody, z ogromnym potencjalem, za ktorego w przyszlosci Wojciechowski moze wziac 3-5 mln euro jest wedlug ciebie nie warty 1mln euro?

To dlaczego Vrdolijak, ktory przyszedl do Legii jest warty milion, mimo, ze nie gra w reprezentacji, a kibice na forach Dynama cieszyli sie, ze wypchneli go z klubu.

2 lata straszy Lewandowski poszedl za 5 mln euro. A strzelil 8 bramek wiecej, W DUZO LEPSZYM KLUBIE i w systemie gry JEDNYM NAPASTNIKIEM.

Skoro Wojciechowski ma kase, to dlaczego ma jej nie wydawac. Akurat ten transfer wydaje sie idealny, zwlaszcza, ze Sobiech potrafi podac (wykadal mase pilek wspomnianemu Niedzielanowi) i to moze otworzyc droge do strzelania bramek Smolarkowi.
ilu to już takich młodych perspektywicznych było... niech pokaże w następnych latach swoją klasę

co ja ci będe swoje zdanie przedstawiał jak i tak masz swoje... od 10 lat moja wizja polskiej piłki się spełnia prawie w 100% i tak niestety będzie.. niedługo wspomnisz sobie moje słowa
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Typer co do ceny za Sobiecha to Filippo ma calkowita racje. Zreszta nie wazne na ile Ty wyceniasz pilkarza, wazne na ile wycenia go rynek. Ceny transferow na swiecie dochodza do 100 milonow euro to dlaczego za mlodego chlopaka ktory rokuje ze w przyszlosci spokojnie moze grac na poziomie chocby Bundesligi ktos nie ma wylozyc banki. Dla Wojciechowskiego to moze byc swietna inwestycja, jak teraz Sobiech zagra drugi taki sezon to gwarantuje Ci ze znajda sie zachodnie kluby ktore beda wykladac za niego min. dwa razy wiecej.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Przez takich ludzi jak Wojciechowski w Polskich klubach jest coraz mniej &quot;naszych&quot; graczy. Za byle piłkarza który strzelił bodajże 12 bramek w polskiej lidze płaci się 4 mln złotych. Ale cóż człowiek który nie interesuje się piłką, a tylko uważa, ze mieć klub w tych czasach jest w dobrym stylu nie może być normalny.
Pozdro dla Grunwaldu który skasował 300 tysiecy euro ????
Wojciechowski zniszczy Polonie, ale mnie to nie martwi.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja bym skrócił naszą ekstaklase do 6 zespołów, jeden by spadał jeden grał w baranżu zwiększyło to zpewnoscią troszke poziom no i wkoncu nasi kopacze wiedzieli by jak sie gra nazwijmy to dobrymi zespołami :razz:

lepsze stadiony i infrastruktura zgadzam się z tym w 100%

ładny i bezpieczny stadion przyciąga kibiców, a za tym idą pieniądze które puzniej można wykorzystać na transfery

szkolenie młodzieży to podstawa powinnismy naprawde kłaśc na to grubą kase miec w składzie przynajmnej 5 wychowanków to pewnosc że tym piłkarzą będzie zależało na dobrej grze zespołu odadzą za klub serce to coś pięknego.
 
the_patr1ck 0

the_patr1ck

Użytkownik
Radosław Sobolewski po czwartkowym meczu: - Azerowie oddali jeden celny strzał i wygrali mecz. (cytat z weszlo.com) To chyba mówi wszystko...
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Sobolewskiego szanuję, bo to dobry grajek. Waleczny, oddałby serce na boisku. Jednak z tą wypowiedzią, to facet przesadził...
Ja bym skrócił naszą ekstaklase do 6 zespołów, jeden by spadał jeden grał w baranżu zwiększyło to zpewnoscią troszke poziom no i wkoncu nasi kopacze wiedzieli by jak sie gra nazwijmy to dobrymi zespołami :razz:

lepsze stadiony i infrastruktura zgadzam się z tym w 100%

ładny i bezpieczny stadion przyciąga kibiców, a za tym idą pieniądze które puzniej można wykorzystać na transfery

szkolenie młodzieży to podstawa powinnismy naprawde kłaśc na to grubą kase miec w składzie przynajmnej 5 wychowanków to pewnosc że tym piłkarzą będzie zależało na dobrej grze zespołu odadzą za klub serce to coś pięknego.
Zmniejszył ? Ja bym ją zwiększył do 20 zespołów. Wiem, może by to obniżyło poziom ligi, ale z czasem wyszłoby to na dobre. Dlaczego ? Nasi w końcu zaczęliby grać więcej meczów, tak jak to jest w najlepszych ligach. A nie 30 spotkań plus mecze pucharowe. Im więcej meczów tym lepiej. Trzeba grać, uczyć się, zdobywać doświadczenie, a nie grać raz na tydzień i mówić, jak to jest ciężko. Zamiast narzekać, powinniśmy grać.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Zmniejszył ? Ja bym ją zwiększył do 20 zespołów. Wiem, może by to obniżyło poziom ligi, ale z czasem wyszłoby to na dobre. Dlaczego ? Nasi w końcu zaczęliby grać więcej meczów, tak jak to jest w najlepszych ligach. A nie 30 spotkań plus mecze pucharowe. Im więcej meczów tym lepiej. Trzeba grać, uczyć się, zdobywać doświadczenie, a nie grać raz na tydzień i mówić, jak to jest ciężko. Zamiast narzekać, powinniśmy grać.
kiedyś w Chorwacji z 10 rozszerzyli do 18 bodajże. Czołowe kluby przyzwyczajały się do gry z słabiakami i potem w pucharach wzniesienie się na wyższy poziom było trudne. I ostatecznie zmniejszono do 12 (teraz widziałem znowu jakieś zabiegi zrobili i chyba 16 nawet jest)

Pod względem wyrabiania wydolności to byłby dobry pomysł. Osobiście nie ruszałbym ligi a dorzucił znowu puchar ekstraklasy z grupami po 5 zespołów przy nakazie wystawiania 1 składu. Tylko że przy jednym czy drugim nasi amatorzy podniosą krzyk że są przemęczeni. A jak znam życie trenerzy przyklasną
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ciekawe jaki zespół pierwszy będzie narzekał na zmęczenie sezonem. NIektórzy się zesrają mało co że mecz co 3 dni. (Heh, oni są przecież pilkarzami.). Jak myślicie, kto pierwszy zmęczy isę sezonem. Ja stawiam na mistrzów naszego podwórka w gwiazrostwie i zwalaniu sytuacji: Smolarka, Żurawskiego, WIchniarka, Brożka, Grosickiego.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Sobolewskiego szanuję, bo to dobry grajek. Waleczny, oddałby serce na boisku. Jednak z tą wypowiedzią, to facet przesadził...



Zmniejszył ? Ja bym ją zwiększył do 20 zespołów. Wiem, może by to obniżyło poziom ligi, ale z czasem wyszłoby to na dobre. Dlaczego ? Nasi w końcu zaczęliby grać więcej meczów, tak jak to jest w najlepszych ligach. A nie 30 spotkań plus mecze pucharowe. Im więcej meczów tym lepiej. Trzeba grać, uczyć się, zdobywać doświadczenie, a nie grać raz na tydzień i mówić, jak to jest ciężko. Zamiast narzekać, powinniśmy grać.
przy 6 można równie dobrze rozegrac dużo spotkan mogą oni nie rozgrywać 10 spotkań w sezonie, a np 40 to jest proste ja budowa cepa zamiast rozgrywac po dwa mecze z jednym przeciwnikiem czyli(wyjazd,dom) rozgrywac np:sześc spotkań trzy u siebie trzy na wyjezdzie puzniej najlepsza 4 zagrała by w Play offach zwycięscy zagrali w finale np do czterech zwycięstw podobnie w meczu o trzecie miejsce to podniosło by standard i uatrakcyjniło naszą ligę było to cos na zasadzie amerykanskich sportów (MLB,koszykówa)

30 spotkan runda zasadnicza
1/2 -do czterech zwycięstw
o 3 Miejsce do 4 zwycięstw
Finał-do 4 zwyciestw

30+4+4+38 +Puchary krajowe,europejskie
powinny byc rozgrywane w kraju Puchar Polski,Puchar Ligi Polskiej ,Mecz o Superpuchar Polski to tradycyjnie w tęczas uzbierało by się nam około 74 spotkan zalezy jakimi systamami będą rozgrywane te puchary
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom