>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eliminacje Ligi Mistrzów - 3runda (pierwsze mecze) 12-13 sierpnia

amairgen 0

amairgen

Użytkownik

Kolejna runda eliminacji do Ligi Mistrzów, mecz Wisły Kraków z Barceloną, będziemy śledzić z ogromną ciekawością, jak myślicie jakie są szanse na wygranie Wisły Kraków z Barceloną ?? Wasze typy analizy, komentarze mile widziane.
Kursy - bet365
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Nie rozumiem dlaczego wszyscy pisza analizy w temacie do 2 rundy LM ...
Twente - Arsenal 2 @ ok. 1.60✅
Arsenal zagral juz sporo meczow przygotowawczych do sezonu miedzy innymi z takimi rywalami jak Juventus (0:1), Real Madryt (1:0), Ajax (3:2), Sevilla (1:1), Stuttgart (3:1). Kanonierzy tylko w meczu z Ajaxem zagrali solidnym pierwszym skladem, w pozostalych meczach Wenger zastosowal duzo rotacji. Ogladalem wszystkie mecze i musze stwierdzic, ze Arsenal wywarl na mnie pozytywne wrazenie, ci nowi mlodzi pilkarze jak Vella czy Wilshare (16lat) grali bardzo dobrze. Wenger zapowiadal, ze teraz calkowicie skupia sie na meczu z Twente i nic pozatym go nie interesuje. Sadze, ze juz w Holandii beda chcieli zapewnic sobie awans i wygraja wiecej niz 1bramka. Obrona Arsenalu spisuje sie bardzo dobrze dlatego mozna tez postawic, ze Twente nie strzeli gola.✅ Dobrze, ze Kanonierzy wystartowali w Amsterdam Tournament, bo gra z Ajaxem tj. holenderska druzyna przed meczem z Twente na pewno im sie przydala. Nie wiem zbyt wiele o Twente ale na pewno nie jest to druzyna ktora moze rywalizowac na rowny z rownym z taka druzyna jaka jest Arsenal ...
 
duda 380

duda

Użytkownik
13.08 [21:00] Standard Liege - Liverpool FC
W środę o godzinie 21 mistrz Jupiler League Standard Liege podejmie Liverpool FC - czwartą drużynę Premiership. Gospodarze w poprzednim sezonie dominowali w swojej lidze, co prawda Liga Belgijska do najsilniejszych nie należy, ale i tak to jest spory wyczyn bo drużyny tam słabe nie są. Bardzo dobrze spisywała się obrona tylko 19 straconych bramek w 34 meczach!
Przygotowanie do sezonu Standard dość pozytywnie:
Remis z 1. FC Koln 3:3
Porażka z Saint Etienne 3:0
Dwa zwycięstwa z Anderlechtem 3:1 (superpuchar) i Valenciennes 0:1
Przygotowanie Liverpoolu:
Dwa remisy z Hertha BSC 0:0 oraz z Villarreal CF także 0:0
Porażki żadnej nie doznali.
Zwycięstwa nad Tranmere 0:1 / Luzern 1:2 / G. Rangers 0:4 / Vålerenga 1:4 / Lazio 1:0.
Jak widać Liverpool rozegrał wiele więcej meczów od gospodarzy i wypadł w nich lepiej, grał także z silniejszymi drużynami. Nie ma co porównywać klasy obu klubów. To będzie jak pojedynek Wisły z Barceloną, gigant przeciwko skromnemu przeciwnikowi. Myślę że jednak Standard będzie w stanie nawiązać równą walkę na swoim boisku. Ta drużyna ma spory potencjał. Sądzę że Liverpool awansuje do fazy grupowej, ale Standard napędzi im strachu, zwłaszcza w meczu na własnym boisku.
Typ: Standard Liege lub remis (1X) [0:0] ✅
Edycja - zapomniałem dopisać 1X bo taki typ miałem właśnie na myśli, Standard lub remis.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Standard Liege - FC LIverpool
Standard - Liverpool

typ:2
bukmacher:sts
kurs:1,50
Ja natomiast mam odmienne zdanie. Liverpool poprzez swoje sparingi (a zwłaszcza z Glasgow Rangers i Valerenga) pokazał, że boisko rywala mu nie straszne a przede wszystkim mogła się podobać gra Liverpoolu. wyśmienita technika i szybkość przeprowadzania akcji robią ogromne wrażenie. Jeśli taką formę zaprezentują w meczu ze standardem to nie ma obaw, że Standardowi zostanie gra w pucharze Uefa. Inna sprawa to bardzo został mi w pamięci dwumecz w elm. do LM sprzed paru lat gdzie FC Liverpool grał z Grazerem AK. Na wyjeździe Liverpool wygrał 0 : 2 a u siebie przegrał 0 : 1. Trener (nie pamiętam kto był przed Benitezem) wypowiedział się wtedy, że do rewanżu nie podchodził na 100% mocy bo czekał go początek ligi. Teraz także po rewanżu szykuje się początek ligi, w której Benitez sugeruje walkę o mistrzostwo. Jestem skłonny twierdzić, że i tym razem Liverpool już w pierwszym meczu będzie chciał zapewnić kwestię awansu i spokojnie myśleć o lidze. Kurs około 1,5 nie jest wcale zły.

Levski - BATE

typ: x2
bukmacher:sts
kurs:2,09
zespół Levskiego Sofia przystępuje do eliminacji LM od 3rundy natomiast przeciwnik BATE Borisow w 2rundzie wyeliminował Anderlecht Bruksela. Na boisku rywala odnieśli zwycięstwo 1 : 2 natomiast jako gospodarz zanotowali remis 2 : 2. W obu drużynach nastawienie jest podobne czyli &quot;rywal w naszym zasiędu&quot;. Jednak warto zauważyć, że Levski Sofia ma możliwość uczestniczyć w eliminacjach LM tylko dlatego, że lokalny rywal CSKA Sofia został odsunięty od elm.LM. Nie mam wielu informacji ale zespół ten jest słabszy od CSKA i nie wiem czy jest w pełni gotowy do boju o ligę mistrzów. Natomiast w zespole z Białorusi morale są bardzo wysokie (radzą sobie i w pucharach i w lidze) i napewno z pełną determinacją wyjdą już w pierwszym spotkaniu. Czystej dwójki boję się grać ale wierzę, że remis w Bułgarii jest możliwy do osiągnięcia.

Anorthossis - Olympiakos

typ:1x
bukmacher:sts
kurs:1,88
Przyznam, że nie mam szczegółowych informacji na temat tego meczu, ale sugeruję się tym, co drużyna z Cypru pokazała w dwumeczu z Rapidem Wiedeń, który wyeliminowała. O ile w rewanżu na wyjeździe przegrali to na własnym boisku ograli Rapid 3 : 0 a moglo skonczyc sie duzo wyzej. Rapid nie mial absolutnie nic do powiedzenia na Cyprze. Warunki pogodowe chyba bardzo nie odbiegają od tych jakie panują w Grecji więc ten argument chyba nie będzie decydował (w razie co prosze mnie poprawic). Olympiakos to zespół z większym doświadczeniem, mimo to skłaniam się ku małej niespodziance na Cyprze. Typowałbym remis ale 1x dużo bezpieczniej grać

Barcelona - Wisła

typ:Wisła strzeli gola
bukmacher:sts
kurs:jeszcze nie ma w ofercie ale widać, że będzie oscylował około 2

Oto sparingi Barcelony:
New York 2 : 6 Barcelona
Guadalajara 2 : 5 Barcelona
Fiorentina 1 : 3 Barcelona
Dundee Utd 1 : 5 Barcelona
Hibernian 0 : 6 Barcelona
Co prawda są to mecze wyjazdowe, ale widać, że obrona Barcy nie jest nie do przejścia. Wprawdzie kilka lat temu Wisła w Barcelonie gola nie zdobyła aczkolwiek był to zupełnie inny zespół zarówno Katalończyków jak i Krakowian. Wisła w sparingach cudów nie pokazała, ale już w elm.LM zagrała naprawdę dobrze. Zwłaszcza w rewanżu (5 : 0) bo w Jerozolimie było ciężko (2 : 1).

To narazie tyle. Inne przemyślenia zostawiam na później. Jeśli ktoś miałby jakieś ważne info na temat tych meczów to będą mile widziane

&quot;Pazerny dwa razy traci&quot;
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Fc Barcelona - Wisła
Typy:
FC Barcelona ✅✅✅✅✅
FC Barcelona -1,5 ✅✅✅✅✅
Over 2,5 ✅✅✅✅✅
Wisła nie strzeli ✅✅✅✅✅
Po zmianie trenera i poważnych zmianach personalnych, FC Barcelona wreszcie zagra swój pierwszy, wany mecz w nowym sezonie. Jej pierwszy przeciwnikiem będzie krakowska Wisła. W tym meczu - jak i całym dwumeczu faworyt jest tylko jeden - klub z Katalonii.
Przedsezonowe sparingi:
New York 2 : 6 FC Barcelona
Guadalajara 2 : 5 FC Barcelona
Fiorentina 1 : 3 FC Barcelona
Dundee Utd 1 : 5 FC Barcelona
Hibernian 0 : 6 FC Barcelona
Pokazują, że Barca gra świetnie w ofensywie. Przed bramką przeciwników błyszczy Samuel Eto`o, który na 99% zostanie w Barcelonie. Jedynym minusem dla Barcelony będzie brak Messiego, który wraz z Argentyną walczy o złoty medal Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. jednak i bez niego siła ofensywna prezentuje sie wyśmienicie - Wspomniany już Eto`o, nowy nabytek Barcelony - Hleb, zawsze groźny Henry, młodziutki Bojan Krkić czy kapitalnie grający w ofensywie obrońca - Dani Alves wraz z innymi równie dobrymi zawodnikami gwarantują dużo bramek i piękny styl gry ???? .
Nieco gorzej prezentują się dokonania Barcy w obronie. 6 bramek w 5 meczach nie jest najlepszym wynikiem. Valdes ciągle nie jest pewnym punktem drużyny.
Wisła najprawdopodobniej nastawi na sie na defensywę by ewentualnie w rewanżu mogła napsuć trochę krwi Katalończykom. jednak jak wszyscy wiemy, teraz Wisła w defensywie ma drobne kłopoty co jest kolejną rzeczą stawiającą ją w przegranej pozycji.
Osobiście obstawiam wynik 3/4:0.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Podzielam zdanie Typer36, że Wisła jest wstanie strzelić bramkę Barcelonie. Barca moim zdaniem może zlekceważyć rywala i pogromu mam nadzieje nie będzie. Max 3-1/ 4-1 dla Barcy. Ale jakoś nie czuję żeby miało być 5-0, czy 6-0. Kiedyś obawialismy się tego samego przed meczami z Realem, w ktorym grali Zidane, Figo, Ronaldo, Roberto Carlos a skonczylo sie na 1-3 na Santiago Bernabeu i 0-2 w Krakowie gdzie Wisla swoje sytuacje miała. Teraz takze jestem zdania, ze choc moze Wisla nie awansuje to na pewno powalczy i blamazu mam nadzieje nie będzie.

Natomiast co do meczu Standardu Liege z Liverpoolem to w Liege zabraknie kluczowego gracza pomocnika Fellainiego, ktory obecnie przebywa na turnieju olimpijskim w Chinach gdzie gra dla reprezentacji Belgii. W The Reds nie zagrają Babel, Mascherano, Lucas Leiva, ktory takze są na tym turnieju.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Fiorentina - Slavia Praga
Typ: under 2.5
Kurs: 1.87
Już jutro na poważnie zaczyna się Liga Mistrzów. Do tej pory mieliśmy okazję oglądać drużyny z San Marino, Bośni i Hercegowiny czy Cypru, a jaki tam poziom panuje każdy kibic chyba wie. W III rundzie eliminacji do Champions League, nie ma już słabeuszy. Na pierwszy ogień idą włoska Fiorentina i czeska Slavia. Zdecydowanym faworytem w tym pojedynku wg bukmacherów jest Fiorentina. Jednak można tu wytypować znacznie ciekawsze zdarzenie, po ku moim zdziwieniu wysokim kursie. Myślę tu o typie under 2.5. W jutrzejszym pojedynku spodziewam się piłkarskich szachów. Włoskie drużyny słyną z żelaznej dyscypliny i bardzo strategicznej oraz konsekwentnej gry. Kluczem do awansu w tym starciu powinna być jak największa ilość stzrelonych goli na wyjeździe i zapewne z takim zamiarem Czesi pojadą do Włoch. Jednak wątpię aby &#39;Viola&#39; dała sobie wbić gola u siebie, który znacznie oddalił by ich od CL. Zbyt długo walczyli o 4 miejsce w lidze z Milanem i prawo do gry w eliminacjach, by teraz odpaść ze statystycznie słabszą Slavią. Moim zdaniem over w tym meczu jest naprawdę mało prawdopodobny, gdyż stawka meczu jest zbyt wysoka dla kubów ego pokroju...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Sparta Praga-Panathinaikos
typ:1/k:2.6 sportingbet
W tym meczu faworyta upatruje w drużynie czeskiej Sparta mimo niższej pozycji od Slavii miała więcej szczęścia w losowaniu.
Jak zdążyliśmy się przekonać Panathinaikos traci sporo na wartości grając po za granicami kraju jak również gra na wyjezdzie w lidze nie przynosi im poprawnych rezultatów.
W poprzedniej rundzie eliminacyjnej Grecy pokonali u siebie Dinamo Tibilisi (pogromce Wiślaków ???? ) jednak na ich terenie nie zdołali nawet zdobyć gola koncząc spotkanie rezultatem remisowym.
Co do drużyn czeskich atut własnego boiska jest dobrze wykorzystywany myśle że Panathinaikos przegra to spotkanie 1/2-0
Myśle że zobaczymy w tej edycji LM przynajmniej jedną czeską ekipe i to własnie tego dwumeczu Sparta musi wygrać to spotkanie by realnie myślec o awansie nie osiągajac zwycięztwa w Stolicy czech nie mają czego szukac w Atenach
Jeszcze nie mam dokładnych informacji o kadrze Sparty jednak jak nie będzie większych ubytków na ten typ postawie większą sume ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
⚽ Fiorentina - SK Slavia Praha (0:1) 1 1.80 ✅ 2:0
Dzis o 20.45 na stadionie fiorentiny zostanie zainaugurowana III runda eliminacji CHAMPIONS LEAGUE. A spotkaja sie Fiorentina ze Slavia Praga. Zwyciestwo w tym dwumeczu zagwarantuje jednej z tych druzyn udzial w fazie grupowej CL. Jedyna mala pomoc dla pilkarzy z czech to fakty iz oni juz swoja lige zaczeli, i po dwoch kolejkach zajmuja 8. miejsce z dorobkiem 3pkt. Zespoł fiorentiny na swoim stadionie jest nie zwykle grozny o czym swiadczy poprzedni sezon gdzie na 19 meczów na wlasny obiekcie 3 razy tylko schodzila pokonana , a 4 razy musiala dzielic sie pkt. Fiora przed sezonem wrecz szalala na rynku transferowym i pozyskala 17 nowych graczy !! Ale i dwunastka pozegnala sie z klubem. W sumie w tym okienku Fiorentina wydala az 50mln euro. Najdrozszym nabytkiem wloch jest Alberto Gilardino za ktorego Fiora Milanowi musiala zaplacic 14 mln euro. Nie mniej kosztowali rowniez Felipe Melo i Juan Vargas bo po 12 mln. Slavia przy transferach Fiorentiny wyglada bardzo bladziutko. Bardziej znaczacym transferem bylo sprowadzenie Tijani Belaida za ktorego czesi interowi mediolan zaplacili 1mnl euro. Nalezy wspomniec rowniez o wielkim sukcesie druzyny z wloch w poprzednim sezonie. Doszli oni bowiem do polfinalu PU gdzie dopiero w rzutach karnych odpadli z Glasgow Rangers. Tak wiec mysle ze nowe nabytki Fiory , wlasny stadion oraz klasa tej druzyny pozwola juz pierwszym meczu bardzo zblizyc sie do awansu i wynik 2:0 lub 3:0 powinien dzis pasc.
 
kamilo100 0

kamilo100

Użytkownik
⚽ FC Barcelona - Wisła Kraków
Typ : poniżej 2.5
Kurs : 2.62

Ja bym obstawił, na to że w mecz padnie mało bramek... Wisła na wyjeździe nastawi się defensywnie, nie sądzę by na wyjeździe byli w stanie strzelić bramkę, a Barcelona pewnie zlekceważy rywala. Mecz będzie za pewne jednostronny lecz z małą liczbą bramek.. Martwi mnie tylko kontuzja Głowackiego i niewiadome co z Cleberem... Są to nasi najlepsi obrońcy, i ich bram w meczu może mieć bolesne skutki.. Mimo to jestem dobrej nadziej..
I co do wcześniejszych sparingów Barcy, to ich wysokie wygrane o niczym nie świadczą, ponieważ sparing to nie to samo co el. LM... Stawka jest dużo większe... Co prawda nie liczę na niespodziankę że Wisła wyeliminuje Barce, ale jest ich stać na przyzwoity wynik...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Sparta - Panathinaikos
Osobiście nie skłaniałbym sie do typowania w tym meczu ostatecznego roztrzygniecia bo czeskie druzyny są dość nieprzewidywalne. Bardziej pasuje mi tutaj typ na under 2,5 bo ani Sparta dużo nie strzela, ani Panathinaikos dużo nie traci.
Jeśli chodzi o wynik całego dwumeczu to pozwole sobie przypomnieć dwumecz Panathinaikosu z Wisłą. U siebie Wisła potrafiła pokonać Greków 3 : 1 ale już w Grecji przy fanatycznej publiczności skończyło się 3 : 1 (no okej bład sedziego przy nieuznanej bramce na 2 : 2 Frankowskiego) a po dogrywce 4 : 1 dla Panathinaikosu. Dlatego jeśli typować na awans to polecam Panathinaikos.
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Kamlio Cleber zagra z Barceloną,nie wiadomo co z Piotrkiem Brożkiem,lecz możliwe że zagra.Co do typu to nie typowalbym underu,bardziej over,a najbardziej wogóle bym nie ruszał.
Co do typów to osobiście stawiam na trio:liverpool,arsenal,fiorentina.Te drużyny na prawdę mają dobre składy,a grają z rywalami słabszymi.,poza tym te mecze są dla nich bardzo ważne.
Warto też weług mnie zwrócić uwagę na typy na:Fenerbahce(wysoki kurs,a proszę zwrócić uwagę że Fenerbahce to ćwierćfinalista LM,mają niezły skład wzmocniony Emre i Guizą,do tego trener Aragones,a nie grają z jakimś potentanem),także na Galatasaray(niezła drużyna wzmocniona Fernando Meirą,a do tego Steaua raz liga u nich zdaje się pozniej niż turecka która w tym tygodniu startuje,poza tym w tamtym sezonie pokazali się w LM i nie sprostali nawet Slavii wiec czy sprostają silniejszym Turkom?),do tego myślę że nieco mniej pewny ale myslę że może i zwycięski Spartak(w trakcie sezonu,a ich rywal Dynamo pozniej zaczyna ligę,poza tym muszą wygrać 1 mecz aby liczyć się w awansie).
Rozsądnymi typami wydaje mi się podpórka na BATE(niezle grają w lidze,a ich rywal wcale nie taki mocny)-najlepiej jednak zagrać na nich handicapa 1.5 jak ktoś znajdzie dobry kurs(nieznam kursu),choć można ich czystą podpóreczke.
To tyle myślę,jak dla mnie te 6-7 meczy jest najbardziej pewne.
 
K 0

k-r-o-n-i-k-a-r-z

Użytkownik
Guimares-Basel
TYP:2X
Kurs: 1.90
Bukmacher:Milenium

Powiem tak Portugalska liga jeszcze nie ruszyla Guimares gralo pare ciekawych sparingow ale nie sadze aby juz pierwszy ważny mecz wygrali z druzyna bardzo utalentowana Szwajcarskim Basel ktory jest juz w trakcie ligi zagral juz także w Pucharach i myślę że typ na Basel lub remis jest bardzo prawdopodobny a też nie powiem ale skusił mnie kurs ???? To na tyle... Zoabczymy jak będzie w rzeczywistości.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Fiorentina - Slavia Praga (Ile goli zostanie strzelonych?) ✅
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: bwin

Analiza: Już dziś o 20.45 na Stadio Artemio Franchi we Florencji rozpocznie się pierwsze spotkanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów, którego stawką jest awans do fazy grupowej tych rozgrywek, gdzie miejscowa Fiorentina podejmować będzie Slavię Praga.
ACF Fiorentina, która rozgrywki ligowe rozpocznie dopiero 30 sierpnia, pozyskała w letniej przerwie m.in. Alberto Gilardino (AC Milan), Felipe Melo (Almeria), Juana Vargasa (Catania) i Stevana Joveticia (Partizan Belgrad).
Z Violi odeszli natomaist Tomas Ujfalusi, Fabio Liverani i Christian Vieri.
W minionym sezonie Slavia, którą prowadzi Karel Jarolim, wywalczyła mistrzostwo kraju wyprzedzając o trzy oczka lokalnego rywala Spartę Praga.
Slavia rozegrała do tej pory dwa mecze ligowe (porażka na wyjeździe ze Slovanem Liberec 1:2 i wygrana u siebie z Pribramem 1:0).
W ciągle trwającym oknie transferowym drużyna z Pragi sprowadziła jak dotąd bramkarza Jakuba Divisa (SK Sparta), obrońcę Ronalda Siklicia (Slaven Belupo), pomocników Tijaniego Belaid (Inter Mediolan), Radka Slamę (Vysocina Jihlava) i Lukasa Vachę (Slovan Liberec) oraz napastników Tomása Necida (FK Baumit Jablonec) i Tomasa Jablonsky&#39;ego (SK Kladno).
Zespół stracił natomiast obrońcę Ondreja Sourka, pomocników Daniela Pudila i Davida Kalivodę oraz napastników Davida Strihavkę i Gaúcho.
Atut własnego boiska i imponujące wzmocnienia, moim zdaniem, pozwolą podopiecznym Cesare Prandelli&#39;ego na odniesienie dzisiejszego wieczoru skromnego zwycięstwa. Typuję 1:0 dla Violi.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jeśli modzi tego działu uznają to za nieciekawe to usuną post.
Uwaga! Wróżą pogrom Wiśle
Spośród wszystkich par w III rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów bukmacherzy dają najmniej szans właśnie mistrzom Polski. W firmie expekt.com za każdą złotówkę postawioną na Wisłę w pierwszym meczu można zarobić aż 22 zł (7,50 zł przy remisie). Za wygraną &quot;Barcy&quot; dostaniecie tylko 12 groszy za każdą złotówkę.
Mamy znakomitego analityka, absolwenta Politechniki Wrocław. On się właściwie nie myli przy ustalaniu kurów. Serce by chciało sukcesu Wisły, ale rozum podpowiada co innego - powiedział nam Robert Ott z expekt.com.
22:1 - tak wysokiego kursu nie ma nawet na Artmedię Petrżalkę, która rywalizuje z Juventusem Turyn na wyjeździe (18:1). To zresztą jedyne dwucyfrowe kursy. 8,50 zł za każdą złotówkę płacą bukmacherzy za powodzenie Slavii Praga w dzisiejszym starciu z Fiorentiną we Włoszech. Pozostałe kursy są już poniżej siedmiu. Nawet BATE Borisow jest płacone tylko 6.50 na wypadek zwycięstwa z Levskim Sofia.
interia.pl A ode mnie odnośnie meczu Barca- Wisła. Ja chyba spróbuje lekko zagrać że Wisła nie przegra większą ilością goli niż dwa. Kursy na +2.25 teraz @2.240. Może jakiś buk wystawi +3 po niższym kursie. Barca gromiła w sparingach ale tutaj jest już mecz o stawkę. W temacie już pisano o tym meczu. Nie sądzę aby Wisła dała sobie nastrzelać aż tyle goli. Na pewno skupią się na tym aby dużo nie stracić wiadomo jak kończyły się mecze pucharowe Wisły na wyjeździe w Hiszpanii. Po sromotnych porażkach starali się odrabiać u siebie. To może wreszcie postarają się żeby nie dostać ponownie łomotu na wyjeździe?
Ja będę szukał hcp bramkowego na Wisłę ;)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Nie wiem po co przywołałeś ten artykuł skoro później piszesz coś odwrotnego. Mimo tego, że Wisła wygrała z Beitarem u siebie aż 5-0 to i tak nie podobała mi się ich gra. Grali bardzo chaotycznie. Pamiętajmy, że w Jerozolimie polegli 2-1, więc nie idzie im tak dobrze na wyjazdach. W sparingach Barcelona gromi każdego. Widać zespół jest w bardzo dobrej formie nawet jeśli gra rezerwami. Na szczęście Wiślaków nie zagra Leo Messi, bo wtedy obrońcy, by byli ośmieszani. Co do BATE Borisov to ja stawiam 2x w jutrzejszym meczu.
Vader // Ale po co te nerwy? Przywołałem ten artykuł jako ciekawostkę to raz.
Dwa czy ja piszę, że gram na zwycięstwo Wisły? NIE! Piszę, że poszukam handicapu a nie granie na win Wisły.
Trzy to moja opinia z którą nie musisz się zgadzać.
3maj się
 
beau 1

beau

Forum VIP
FC Twente - Arsenal
Piłkarze z Londynu są zdecydowanym faworytem tego dwumeczu lecz jutro ciężko będzie o bardzo dobry rezultat.Mózg drużyny środkowy pomocnik Cesc Fabregas jest kontuzjowany i nie tylko on.Wraz z Senderosem , Kolo Toure, Abou Diaby i Samirem Nasri dołączył do kurującego się Eduardo i Rosickiego.W środku pomocy zobaczy więc Denilsona i Aarona Ramseya dla którego będzie to debiut w LM.Osobiście nie postawie na Arsenal.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
FC Twente - Arsenal
Piłkarze z Londynu są zdecydowanym faworytem tego dwumeczu lecz jutro ciężko będzie o bardzo dobry rezultat.Mózg drużyny środkowy pomocnik Cesc Fabregas jest kontuzjowany i nie tylko on.Wraz z Senderosem , Kolo Toure, Abou Diaby i Samirem Nasri dołączył do kurującego się Eduardo i Rosickiego.W środku pomocy zobaczy więc Denilsona i Aarona Ramseya dla którego będzie to debiut w LM.Osobiście nie postawie na Arsenal.
A ogladales sparingi? Arsenal gral w nich bez Cesca, Toure. Diaby raz gral raz nie gral. Co do Nasriego, on jeszcze nie jest gotowy na gre od pierwszych minut, zanim zgra sie z druzyna minie troche czasu. W meczach byl malo widoczny wiec jak narazie jest to zadna strata. Oczywiscie Toure i Cesc to niestety spore oslabienia ale i tak sadze, ze jakas zaliczke Arsenal przywiezie, a i jeszcze co do Senderosa, mysle, ze Djouroe godnie go zastapi.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Barcelona - Wisła
Lionel21!!!!!!! Co prawda na temat Wisły była toczona już zażarta dyskusja i fakt że przed rewanżem z Beitarem byłem zniesmaczony postawą Wisły ale po rewanżu mnie zatkało. Piękne i przede wszystkim z polotem wyprowadzane akcje czego juz dawno nie widzielismy. Grali chaotycznie? Nie ładnie? stary.... to nie jest jakaś stara fifa że wciskasz S i idzie piekne podanie do zawodnika. To jest realistyczna gra i tu nie ma wymierzonych co do centymetra podań. Może i nie jest to najwyższy poziom piłkarski co zaprezentowali i na Barcelone nie wystarczy, ale ogolnie na LM wystarczający napewno. Wyjazdy wyjazdami. Tam wiekszosci gra sie trudniej.

Prosiłbym o zostawienie tego posta bo komentarz kolegi Lionela21 zaciemnia prawdziwy obraz gry Wisły w rewanżu z Beitarem.
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie wszystkie ale mecze z Juventusem i Ajaxem widział i grą Adebayora i Van Persiego nie jestem zachwycony ale za to trio Vela, Wilshere i Walcott grali zdumiewająco.Walcott moim zdaniem będzie w tym sezonie czołowym graczem Arsenalu.Gra z numerem 14 i jego gra bardzo mi przypomina Henry&#39;ego.Djourou prezentował się dobrze i spokojnie zastąpi Toure ale czy Arsenal zdominuje Twente na ich stadionie grając rezerwowymi środkowymi pomocnikami?Boję się, że nie będzie kto miał strzelić z dystansu a wjechać do bramki nie zawsze się uda.
 
Do góry Bottom