>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje Ligi Mistrzów - 3runda (pierwsze mecze) 12-13 sierpnia

akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Brann - Marseille
Typ: Marseille (-1)
Kurs: 3.60
Bukmacher: BetGun
Analiza:
W dniu dzisiejszym czas na zmagania w kolejnej, trzeciej już rundzie kwalifikacyjnej do fazy grupowej Ligi Mistrzów. W Norwegii tamtejszy mistrz tamtego kraju Brann Bergen podejmie drużynę Olympique Marseille - trzecią drużynę poprzedniego sezonu we francuskiej Ligue 1. Brann w przeciwieństwie do gości z Marsylii jest już poza półmetkiem rozgrywek w lidze norweskiej Tippeligaen. Brann nie spisuje się w nich tak dobrze jak było to w ubiegłym sezonie. Po 17 seriach spotkań ekipa z Bergen zajmuje zaledwie 8 miejsce w gronie 14 ekip, dzięki tej słabej postawie Brann nie obroni już na pewno w tym sezonie tytułu mistrza Norwegii. W lidze Brann w ostatnich spotkaniach zanotował dwa zwycięstwa i aż cztery porażki, ta postawa drużyny wskazuje, że zawodnicy Brann są bez formy. W drodze do trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów Brann pokonał w dwumeczu w drugiej rundzie mistrza Łotwy - Ventspils dzięki lepszemu bilansowi bramek strzelonych na wyjeździe. W pierwszym spotkaniu w Bergen, Brann wygrał 1:0, natomiast w rewanżu przegrywał już 0:2, ale ostatecznie mistrzom Norwegii udało się strzelić jednego gola na wagę awansu. Teraz czas na drużynę Marsylii. Sezon we Francji dopiero się rozpoczął, było to w sobotę kiedy to zespół Olympique dość w pechowych okolicznościach zremisował na wyjeździe z Rennes, prowadząc po pierwszej połowie 3:1, po bramkach Bakariego Kone pozyskanego z Nicei, Hatema Ben Arfy, który przyszedł przed sezonem z zespołu mistrza Francji Olympique Lyon oraz Senegalczyka Mamadou Niang&#39;a. W drugiej połowie do 89 minuty spotkania na tablicy wyświetlał się wynik 3:2 dla Marsylczyków, ale wtedy przyszedł prawdziwy grad goli. Najpierw właśnie w 89 minucie do wyrównania doprowadził samobójczy gol bramkarza Marsylii Steve Mandanda. Później w doliczonym czasie gry ponownie na prowadzenie wysunęli się goście po golu Elliota Grandina i gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się wygraną Marsylii gola na 4:4 zdobył do niedawna występujący w Marsylii Bruno Cheyrou. Okres przygotowawczy Marsylczycy przepracowali bardzo dobrze, co świadczą wygrane w sparingach np. z wicemistrzem Francji Bordeaux, czy AS Monaco. W dniu jutrzejszym jeżeli zespół z Francji utrzyma taką formę strzelecką jaką prezentował w minioną sobotę o wynik korzystny dla Francuzów powinien być korzystny, o ile obrona zagra lepiej niż ostatnio. Podsumowując sądzę, że warto postawić na Marsylię po dobrym kursie jakim jest 1.90 lub w handicapie 3.60.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Lionel21!!!!!!! Co prawda na temat Wisły była toczona już zażarta dyskusja i fakt że przed rewanżem z Beitarem byłem zniesmaczony postawą Wisły ale po rewanżu mnie zatkało. Piękne i przede wszystkim z polotem wyprowadzane akcje czego juz dawno nie widzielismy. Grali chaotycznie? Nie ładnie? stary.... to nie jest jakaś stara fifa że wciskasz S i idzie piekne podanie do zawodnika. To jest realistyczna gra i tu nie ma wymierzonych co do centymetra podań. Może i nie jest to najwyższy poziom piłkarski co zaprezentowali i na Barcelone nie wystarczy, ale ogolnie na LM wystarczający napewno. Wyjazdy wyjazdami. Tam wiekszosci gra sie trudniej.
Prosiłbym o zostawienie tego posta bo komentarz kolegi Lionela21 zaciemnia prawdziwy obraz gry Wisły w rewanżu z Beitarem.
Kompletnie Cię nie rozumiem. Przed rewanżem Wisły z Beitarem u siebie byłem za Wiślakami w przeciwieństwie do Ciebie. Śmieszne, że porównujesz to wszystko do gry komputerowej. Jeżeli grę drużyny oceniasz po wyniku to nie wróżę Ci dobrej kariery typera. Gdzie Ty widziałeś ten polot? Wisła zagrała przeciętnie, ma problemy kadrowe i dostanie srogie lanie. To jest moje zdanie. Niekoniecznie musisz się z nim zgadzać.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Srogie lanie to otrzymał Beitar na Reymonta mimo tego Wisła zagrała przeciętnie
Rozumiem przywiązanie do Barcelony i jaranie sie jej grą ale bez podniety Wisła kadre ma jaką ma i tak można dokonać tylko trzech zmian

Będzie na pewno ciężko ale wstydu nie będzie i Wisła pokaże sie z pewnością z dobrej strony
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
dupa
Dupa! a ja owszem byłem przeciwko. z Tym ze rewanz co nieco pokazal. jesli chodzi o moja kariere to wybacz ale radze sobie nawet dobrze. ja nie mowie ze Wisla ogra barcelone ale nie wolno powiedziec ze grala slabo. nie oceniam po wyniku tylko po obejrzeniu meczu. Przy okazji dodam ze dobrym typem bedzie postawienie ze wisla nie przegra wyzej jak dwiema bramkami. Nie wiem jaki bedzie na to kurs ale jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze skonczy sie 2 : 0 lub 3 : 1.

Spoko racja. sorka Lionel. Przy okazji żeby było jasne. Bo ktoś się może zastanawia że raz mówie wisła źle drugim razem wisła dobrze. jestem kibicem GKS Katowice (już padało że Legii potem że Wisły a raz także i Lecha) a Wisłe staram sie obiektywnie oceniać. a mecz z Beitarem w krakowie był naprawde rewelacyjny. ktos moze sie zasugerowac Lionelem ze grala chaotycznie a to nie prawda
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Barcelona - Wisła Kraków
Typ: x (0-1)
Kurs: 4,90
Wisła zagra ten mecz na luzie, bez nerwów, nikt nie oczekuje od nich wygranej i to może im jedynie pomóc. Drużyna solidnie przygotowuje się do tego spotkania, odpuścili nawet inauguracje sezonu ligowego, by dać odpocząć podstawowym zawodnikom, mimo to udało im się wygrać, może to być mały plus. Wiślacy także są podbudowani wysokim zwycięstwem nad Beitarem. Barcelona w ostatnim czasie rozgromiła swoich rywali, były to tylko mecze towarzyskie, o nic. Katalończycy wiedzą, że muszą wygrać i prawdopodobnie im się to uda, ale nie będzie tak łatwo. Dlatego uda im się wygrać z Wisłą tylko jedną bramką, dodając drugą Białej Gwieździe, grając handicapa będziemy mieć remis. Wszystko po dobrym i zachęcającym kursie. Trochę optymistyczny scenariusz, ale wierzę w to, że Wisła jeszcze potrafi zagrać dobre spotkanie.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
radek_p123, Wisla wcale nie odpuscila poczatku ligi, bo pomimo zapowiedzi w podstawowym skladzie zaszly tylko dwie zmiany, a i tak Lobodzinski i Boguski weszli w przerwie meczu z Polonia. Widzialem w ten weekend Wisle pierwszy raz na zywo i powiem szczerze, ze spodziewalem sie po nich wiecej. Kibicuje polskim druzynom w pucharach i chcialbym wreszcie zobaczyc jakis polski klub Champions league, ale obiektywnie patrzac, Wisla po prostu nie ma szans.
W meczu z Polonia byli po prostu slabi, miali chwilowe przeblyski, ale to moze byc za malo nawet na lige polska. A my mowimy tutaj o meczu z jedna z najlepszych druzyn na swiecie. Sukcesem bedzie nie stracic przez Wisle jutro wiecej niz dwoch goli i modlic sie, zeby Barca w rewanzu strzelila sobie samoboja, a potem Brozek moze cos trafi. Nie widze tego zbyt pozytywnie i watpie, zeby jutro udalo sie Wisle uniknac straty mniej niz dwoch bramek. Daj Bog im cos ustrzelic, jestesmy kibicami i nikt nie zabroni nam wierzyc, ale ja tego meczu po prostu ruszac nie bede( nawet typ, ze nie przegra wiecej niz dwoma bramkami), bo moim zdaniem sie to nie oplaca. Powiedzm sobie szczerze, gdyby jutro grala jakas druzyna ze Slowacji czy Wegier z Barcelona, postawilibyscie taki typ? Sercem nie ma sie co w bukmacherce kierowac.
pozdro;-)
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Dupa! a ja owszem byłem przeciwko. z Tym ze rewanz co nieco pokazal. jesli chodzi o moja kariere to wybacz ale radze sobie nawet dobrze. ja nie mowie ze Wisla ogra barcelone ale nie wolno powiedziec ze grala slabo. nie oceniam po wyniku tylko po obejrzeniu meczu. Przy okazji dodam ze dobrym typem bedzie postawienie ze wisla nie przegra wyzej jak dwiema bramkami. Nie wiem jaki bedzie na to kurs ale jest bardzo duze prawdopodobienstwo ze skonczy sie 2 : 0 lub 3 : 1.
Spoko racja. sorka Lionel. Przy okazji żeby było jasne. Bo ktoś się może zastanawia że raz mówie wisła źle drugim razem wisła dobrze. jestem kibicem GKS Katowice (już padało że Legii potem że Wisły a raz także i Lecha) a Wisłe staram sie obiektywnie oceniać. a mecz z Beitarem w krakowie był naprawde rewelacyjny. ktos moze sie zasugerowac Lionelem ze grala chaotycznie a to nie prawda
Każdy ma swoje zdanie na ten temat i ja mam swoje. Nie muszę nikogo przekonywać do moich racji, bo jest to dla mnie zbędne. Zrozum, że nie zawsze każdy ma takie zdanie jak Ty. Licz się z innymi. Nie wdaję się już dalej w jakiegoś rodzaju kłótnie. Pozdro.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Partizan Belgrad - Fenerbahce Stambuł
Mimo, że do startu ligi tureckiej jeszcze troche czasu pozostało to już w poprzedniej rundzie gra Fenerbahce mogła zaimponować. 2-0 i 5-0 z MTK Budapeszt nawet mimo przecietnej klasy rywala robią wrażenie, a zwłaszcza styl gry Fener, które bardzo długo utrzymywało się przy piłce. Trenerem drużyny od tego sezonu jest Luis Aragones ten sam, który wraz z reprezentacją Hiszpanii zdobył jako szkoleniowiec Mistrzostwo Europy. Nowymi piłkarzami Fenerbahce są m.in Daniel Guiza oraz Emre Belozoglu, druzynę opuscili Mehmet Aurelio i Stephen Appiah. Fenerbahce według mnie jest obecnie w bardzo dobrej formie i przekonamy się o tym już jutro. Jednak jeszcze krotko o Serbach... Partizan przed sezonem stracil gwiazde druzyny Joveticia, ktory odszedl do Fiorentiny. Do klubu dolączył Veljko Paunovic powracajacy po kilku latach spedzonych w Hiszpanii, ale oprocz niego klub nie zostal jakos znaczaco wzmocniony. Na domiar złego w Partizanie plaga kontuzji. Jak podaje oficjalna strona w meczu z Fenerbahce zaden z 5 pomocnikow nie będzie zdolny do gry! W tym przede wszystkim gwiazda drużyny Moreira ! Do tego nalezy dorzucic 2 obronców, z ktorych jeden z nich mial miejsce w podstawowym skladzie. Partizan juz w 2 rundzie eliminacji mial spore problemy z wyeliminowaniem Interu Baku, ktory klasą jest podobnym teamem do Khazara Lenkoran, ktorego pewnie ograł Lech Poznan. Partizan na chwilę obecną nie jest drużyną, ktora mogłaby grać w fazie grupowej Ligi Mistrzów i moim zdaniem przekonamy się o tym już w Belgradzie. Zapewne stadion będzie wypełniony po brzegi, ale kibice tutaj nie pomogą. Fenerbahce jest swietną pilkarsko druzyną, ktorej gwiazdami oprocz wspominanych nabytków są Deivid, Roberto Carlos, Volkan Demirel czy też Semih Senturk, ktory strzela ostatnio jak na zawołanie. Mój typ na ten mecz to wygrana Fenerbahce.
Mój typ: Fenerbahce - 2,05 w Bwin / 2,10 w Unibet

Sparta Praga - Panathinaikos Ateny
Oglądałem Panathinaikos w akcji kiedy wygrywał 3:0 z Dinamem Tbilisi. Panata zagrała bardzo dobrze, była drużyną zdecydowanie lepiej poukładaną taktycznie i co ważne skutecznie grającą w defensywie. W rewanżu Koniczynki skupily się na spokojnym prowadzeniu gry i dowiezieniu korzystnego rezultatu. W efekcie mecz zakonczyl się bezbramkowym remisem i awansem do kolejnej rundy. Kolejnym rywalem będzie Sparta Praga, ktora w przeciwienstwie do lokalnego rywala Slavii dokonala kilku wzmocnien majacych na celu wywalczenie awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Sparta przede wszystkim poprawiła grę w defensywie co było widoczne w sparingach jak i na starcie ligi czeskiej. Według mnie pierwsze spotkanie pomiędzy Spartą a Panathinaikosem moze być tym z zakresu piłkarskich szachów, gdzie obie druzyny uwazają przede wszystkim na to aby nie stracic bramki, a w dalszej kolejnosci będą atakować. Jako iz Sparta i Panathinaikos mają poukładane linie defenywne uwazam, ze ciekawym typem jest ten na under 2,5.
Mój typ: under 2,5 - 1,60 w Bwin
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
radek_p123, Wisla wcale nie odpuscila poczatku ligi, bo pomimo zapowiedzi w podstawowym skladzie zaszly tylko dwie zmiany, a i tak Lobodzinski i Boguski weszli w przerwie meczu z Polonia. Widzialem w ten weekend Wisle pierwszy raz na zywo i powiem szczerze, ze spodziewalem sie po nich wiecej. Kibicuje polskim druzynom w pucharach i chcialbym wreszcie zobaczyc jakis polski klub Champions league, ale obiektywnie patrzac, Wisla po prostu nie ma szans.
W meczu z Polonia byli po prostu slabi, miali chwilowe przeblyski, ale to moze byc za malo nawet na lige polska. A my mowimy tutaj o meczu z jedna z najlepszych druzyn na swiecie. Sukcesem bedzie nie stracic przez Wisle jutro wiecej niz dwoch goli i modlic sie, zeby Barca w rewanzu strzelila sobie samoboja, a potem Brozek moze cos trafi. Nie widze tego zbyt pozytywnie i watpie, zeby jutro udalo sie Wisle uniknac straty mniej niz dwoch bramek. Daj Bog im cos ustrzelic, jestesmy kibicami i nikt nie zabroni nam wierzyc, ale ja tego meczu po prostu ruszac nie bede( nawet typ, ze nie przegra wiecej niz dwoma bramkami), bo moim zdaniem sie to nie oplaca. Powiedzm sobie szczerze, gdyby jutro grala jakas druzyna ze Slowacji czy Wegier z Barcelona, postawilibyscie taki typ? Sercem nie ma sie co w bukmacherce kierowac.
pozdro;-)
Ja niestety nie widziałem tego meczu, pewnie piłkarze nie zagrali na 100%, może to być część taktyki Skorży. Pamiętasz może mecz z 2001 roku Wisła - Barca 3-4, nieźle sobie Wiślacy poczynali, a czy wtedy kursy były bardziej wyrównane? Ja niestety mogę tylko przypuszczać, że nie bo nie interesowałem się bukmacherką w tym czasie. A Później rewanż tylko 1-0 w Barcelonie ulegli Wiślacy. Wiadomo, wtedy składy były inne, ale Barca również się liczyła. A ostatni sparing z Liverpoolem 1-1. Do tego dochodzi jeszcze brak Messiego. Wychodzi na to, że mój typ nie jest wcale taki zły, za to kurs jest bardzo atrakcyjny i warty ryzyka.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FC Schalke 04 - Atletico Madryt ✅
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 20.45 na Veltins Arena w Gelsenkirchen rozpocznie się spotkanie III rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym miejscowe Schalke podejmować będzie Atletico Madryt.
Schalke, 3. drużyna poprzedniego sezonu Bundesligi, którą objął były szkoleniowiec holenderskiego Twente Enschede Fred Rutten, wzmocniło się m.in. dwoma zawodnikami występującymi w Eredivisie, pomocnikiem reprezentacji Oranje Orlando Engelaarem (Twente) i napastnikiem Jeffersonem Farfánem (PSV Eindhoven). Pożegnało się natomiast z pomocnikiem Zlatanem Bajramoviciem i napastnikiem Sorenem Larsenem.
Atletico, 4. drużyna poprzedniego sezonu Primera Division, w trwajacym oknie transferowym pozyskała już m.in. bramkarza Gregory&#39;ego Coupeta (Olympique Lyon), obrońców Tomasa Ujfalusi&#39;ego (ACF Fiorentina) i Johna Heitingę (Ajax Amsterdam), pomocnika Paulo Assuncao (FC Porto) i napastnika Florenta Sinama-Pongolle (Recreativo Huelva), natomiast wypożyczyło Jose Antonio Reyesa, który nadchodzący sezon spędzi w Benfice.
Schalke 04, które rozgrywki ligowe rozpocznie już w najbliższy weekend, jest, moim zdaniem, dużo lepiej przygotowane fizycznie do spotkania o stawkę, w przeciwieństwie do piłkarzy Javiera Aguirre, którzy nowe rozgrywki rozpoczną dopiero za 2 tygodnie, a spotkań kontrolnych rozegrali zdecydowanie mniej, niż ekipa z Gelsenkirchen.
Atletico Madryt będzie musiało sobie radzić w dzisiejszym meczu bez Sergio Aguero, który przebywa obecnie na Igrzyskach w Pekinie, kontuzjowanego Thiago Motty i Maniche&#39;a, który nie ma już czego szukać w ekipie Los Rojiblancos.
Mój typ to 1:0 dla Schalke.

Ostatnie spotkania Schalke:
09.08.2008 Homburg 08 - Schalke 0:3
01.08.2008 Aachen - Schalke 0:4
26.07.2008 Schalke - Besiktas 1:2
22.07.2008 Schalke - Bahrajn 4:1

Ostatnie spotkania Atletico:
20.07.2008 Tigres - Atletico 2:2
17.07.2008 Cruz Azul - Atletico 1:0
 
kaczmar123 39

kaczmar123

Użytkownik
Spotkanie: Shakhtar Donetsk - Dinamo Zagreb
Typ: 1/1
Kurs: 2,50
Bukmacher: Expekt

Już dzisiaj o godz. 19:00 drużyna Szachtara Donieck przystąpi do rywalizacji z Dynamem Zagrzeb o prawo gry w Lidze Mistrzów. Dla drużyny z Doniecka jest to na pewno bardzo ważny mecz, gdyż rewanż decydujący o awansie, rozgrywany będzie na boisku przeciwnika. Dlatego też podopieczni Lucescu już w tym meczu będą chcieli wypracować sobie przewagę, która da im awans w Zagrzebiu. Drużyna Szachtara co sezon gości w elitarnym gronie Ligi Mistrzów. Już nie raz potrafiła w niej namieszać. Uważam, że w tym sezonie nie będzie inaczej. Drużyna z Zagrzebia może nie trafiła na bardzo silnego przeciwnika ale za to na pewno lepszego od siebie. Drużyna gości po 3 ligowych kolejkach zajmuje pozycję lidera w Chorwackiej 1 lidze. Wygrali oni wszystkie 3 spotkania w tym 2 na własnym boisku (z Domzale i Interem Zapresic) oraz 1 na boisku przeciwnika (z Croatią Sesvete). Drużyna Szachtara po 4 kolejkach zajmuje 8 lokatę. Zawodnicy Lucescu nie zaczęli dobrze tego sezonu. Wygrali 1 mecz, 2 zremisowali oraz 1 przegrali. Z pewnością zwycięstwo z Chorwatami poprawiłoby ich morale. Tacy zawodnicy jak Srna, Brandao, Castillo, Jadson czy Fernandinho na pewno odegrają znaczącą rolę w tym meczu. Drużyna będzie chciała objąć szybkie prowadzenie i dalej spokojnie kontrolować grę, dlatego też mój typ na to spotkanie to 1/1.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
⚽Twente Enschede-Arsenal Londyn
Typ :2
Kurs : 1,55 ✅✅WYNIK 0:2✅✅


Ostatnia faza eliminacji do najlepszej ligi świata. Faworytem zdecydowanym tego meczu są Kanonierzy. Zespół Twente dopiero po raz pierwszy staje przed szansą występu w kwalifikacjach do Champions League. Arsii grają tam niemal co rok i dochodzą daleko. Mecz nie zostanie rozegrany na stadionie FC Twente, który jest w przebudowie, lecz na obiekcie Vitesse Arnhem. To może byc atutem Kanonierów.
W okresie przygotowawczym zespoły prezentowały się następująco :

Twente
26 lipca vs Olymp. Piraeus (H) 2-0
01 sierpnia vs Arminia Bielefeld (A) 0-0
05 sierpnia vs Ankaraspor (H) 2-0

Arsenal
02 sierpnia vs Juventus (H) 0-1
03 sierpnia vs Real Madrid (H) 1-0
06 sierpnia vs Huddersfield Town (A) 2-1
08 sierpnia vs Ajax (N) 3-2
09 sierpnia vs Sevilla (N) 1-1​

Widziałem kilka z tych pojedynków Kanonierów i Wenger dawał pograc wielu zawodnikom więc nie ma co przywiązywac wiekszej wagi do wyników ale na co warto zwrócic uwage to styl jaki prezentował jego zespół. Każda akcja byla niemal dopieszczona;)Wiele podań na małej przestrzeni na jeden kontakt. Taka gra imponuje napewno i rywalowi trudno jest narzucic swój styl.
W zespole Twente przed sezonem odszedł kluczowy zawodnik Engelaar który odszedł do Schalke. Jak wielka to strata nie trzeba mówic bo piłkarz ten był dyrygentem gry swojego zespołu który tak świetnie się spisywał w poprzednim sezonie. W dzisiejszym meczu z powodu jeszcze nie pełnej gotowości do tego meczu nie zagrają w zespole &quot;gospodarzy&quot; Hersi i N&#39;Kufo. Nieobecność tego drugiego będzie szczególnie bolesna dla ?The Reds?, gdyż Szwajcar dysponuje potężnym uderzeniem z dystansu i na co dzień jest postrachem bramkarzy w Eredivisie.
W zespole Arsenalu również braki kadrowe. Tacy zawodnicy jak Rosicky i Eduardo pauzują już od dłuższego czasu. Do tego doszli przed samym meczem Kolo Toure , Philippe Senderos , Cesc Fabregas , Samir Nasri.
Na pierwszy rzut oka wydawac by się mogło że są poważne i tak w pewnym stopniu jest ale Wenger ma tak zdolnych zawodników i mocnych psychicznie że są w stanie zastąpic kolegów.

Prawdopodobne składy
▶Twente: Boschker - Wilkshire, Douglas, Wielaert, Braafheid - Tiote, Janssen, Brama, Elia - Denneboom, Huysegems

▶Arsenal :Almunia -Sagna, Djourou, Gallas, Clichy - Eboue, Denilson, Ramsey, Walcott - Adebayor, van Persie

Debiutanci na arenie międzynarodowej jakimi są piłkarze Twente będą musieli dzisiaj zapłacic tzw frycowe i uznac wyższosc &quot;dzieciaków&quot; Wengera;) Forma Arsenalu już zapewne jest ustabilizowana bo przecież w najbliższyy weekend startuje Premiership. Eredivise jeszcze ma czas do inauguracji. Kolejny atut na korzyśc Arsenalu?! ;)
Początek meczu o godzinie 20.45 a transimsja w Polsacie Sport Extra ????


VS

⚽Brann Bergen-Olympique Marsylia
Typ: 2
Kurs : 1,90 ✅✅WYNIK 0:1✅✅


Norweska drużyna w ostatnim czasie spisuje się fatalnie. Piętno na ostatnich wynikach napewno odbiła porażka 0:8 z Molde. Kiepskie wyniki z zespołem Ventspils który przecież do potentatów nie należy w 2rundzie el LM. WYgrana u sienie 1:0 i porażka na wyjeździe 1:2. Właśnie bramka strzelona na wyjeździe dała im awans. W lidze porażki przeplatane zwycięstwami.Wciąż aktualny mistrz Norwegii zajmuje dopiero 8. pozycję w lidze i szokuje tragiczną formą. W ostatnich pięciu spotkaniach ligowych wygrał zaledwie raz, odnotowując przy tym trzy przegrane i jeden remis.
Atmosfera także nie jest najlepsza. Z klubem pożegnał się jeden z asystentów. Sytuacja kadrowa Brann na pewno jest daleka od ideału. Kontuzjowany jest podstawowy bramkarz, Hakon Opdal, który narzeka na uraz pleców. Nie wystąpi również dwóch ważnych pomocników ? Orn Sigurdsson i Jan Gunnar Solli . Ogólnie ostatnie mecze i sytuacja w zespole nie mogą wróżyc sukcesu w dniu dzisiejszym;)
Zespół OM przed sezonem mimo że stracił Samira Nasri to skład nadal ma bardzo mocny. Udało się pozyskac Ben Arfe gracza bardzo dobrego. Został co najważniejsze Djibrill Cisse. W meczu inaugurującym rozgrywki Ligue1 Marsylia zremisowala 4:4 na trudnym terenie w Rennes. W zespole OM wszyscy gotowi do meczu i zmotywowani do sukcesu w dniu dzisiejszym co wobec słabej formy rywala wydaje się pewne ;) A kurs wystawiony przez buki naprawde atrakcyjny ????
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
a w twente nie zagra hersi i n&#39;kufo do tego odszedl engelar i to sa bardzo powazne oslabienia twente, mysle ze mimo rowniez sporych oslabien arsenal wygra jedna bramka
 
A 0

amatorszczyzna

Użytkownik
co do marsylii myśle że to jest warte uwagi

- Ten dwumecz jest ważny dla dalszych losów naszych sezonu. Mecz wyjazdowy jest dla nas ważnym krokiem i ważne, aby był to krok zwycięski. Wtedy mecz rewanżowe starcie byłoby dla nas o wiele łatwiejsze, nie mniej jednak to właśnie mecz we Francji będzie decydujący dla losów dwumeczu – uważa opiekun OM, Eric Gerets. Belgijski szkoleniowiec, z różnych powodów, nie zabrał do Norwegii kilku ważnych graczy – Juliena Rodrigueza, Gaela Giveta, Pape M&#39;Bow, Salima Arrache, Mathieu Valbueny i Milosa Krstica.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Twente - Arsenal
Typ: over 2,5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Unibet

Dzisiejszy mecz eliminacyjny do Champions League powinien przysporzyć kibicom niezapomnianych emocji i sporej ilości bramek. Na przeciw siebie stają holenderski Twente i angielski Arsenal. Faworytem wg bukmacherów zdecydowanie jest ekipa gości. Jednak ja proponuję inne rozwiązanie do typowania tego meczu. Myślę tu o typie over 2.5. Nie bez powodów bowiem obydwie drużyny prezentują ofensywną piłkę. Chyba każdy kto bawi się w bukmacherke wie, jakie ilości bramek padają w holenderskiej Eredivisie. Kluby z tej ligi stawiają zdecydowanie na atak, którym nadrabiaja braki z tyłu i nie inaczej jest z klubem Twente. Jeśli chodzi o Arsenal, to myślę że ekipa Wengera do Holandii przyjeżdża z zamairem strzelenia jak największej ilości goli, co zapewniło by im już niemalże w 100% awans do Ligi Mistrzów i wtedy będą mogli skupić się na Premiership, która rusza już w tą sobotę. Myślę, że typ na over 2,5 jest w miare pewny a kurs zaskakująco wysoki...
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
TBM a takie mam pytanko,gdzie odszedł Appiah?
Co do dzisiaj to postawiłem na Arsenal,ale boję się,są mocno osłabieni.
Liverpool za to w przyzwoitym składem,prawdopodobnie zagra Gerrard dzięki czemu atak będzie mocny Kuyt-Alonso-Gerrard-Benayoum,Keane-Torres.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
VS

Partizan Belgrad v Fenerbahce Stambuł
Typ: Fenerbahce Stambuł
Kurs: 2.20
Bukmacher: Interwetten
3 runda Kwalifikacji do Champions League zapowiada nam już kilka ciekawych spotkań, jednym z nich jest niewątpliwie spotkanie pomiędzy mistrzem Serbii Partizanem Belgrad z wicemistrzem Turcji Fenerbahche Stambuł. Gospodarze z pewnością mogą liczyć na swoich wiernych, fanatycznych wręcz kibiców, którzy z pewnością będą chcieli urządzić piekło zawodnikom Fenerbahce, jednak śmiem twierdzić, że nie zrobi to na gościach ze Stambułu większego wrażenia, bo są przyzwyczajeni do takiego &#39;dopingu&#39; przecież kluby tureckie słynną z fanatycznych kibiców, a derby Stambułu (Galatasaray - Fenerbahce) należą z pewnością do jednych z najgorętszych w Europie ;) Jednak to nie kibice, będą tutaj najważniejsi, a pierwszoplanowi aktorzy czyli sami zawodnicy. Tutaj niewątpliwie większy potencjał mają podopieczni Louisa Aragonesa, drużyna ze Stambułu w przerwie &#39;międzysezonowej&#39; została wzmocniona: Quizą oraz Emre, jeśli dodamy do nich wcześniejszych zawodników Fener : Carlosa, Senturka, Alexa czy Kazima, mamy naprawdę imponujący skład. Z pewnością Turcy marzą o powtórzeniu sukcesu sprzed roku, gdzie dotarli do ćwierćfinału. Jednak pierw trzeba pokonać Partizan, no właśnie Serbowie sprzedali swojego najlepszego napastnika Jovetica, w Jego miejsce do druzyny Partizanu po latach wrócił Panunovic, jednak to nie to samo. Jeśli dodać do tego absencje drużyny Partizanu w dzisiejszym spotkaniu : Morreira, Tosić i Fejsa - nie będą mogli zagrać (pierwszy z nich pauzuje za kartki, natomiast dwójka pozostałych reprezentuje Serbie w Igrzyskach Olimpijskich). To sytuacja gospodarzy nie jest do pozazdroszczenia, tym bardziej, że trójka wyżej wymienionych graczy jest bardzo istotna dla trenera ekipy Partizanu. Obie ekipy rywalizacje w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów rozpoczęły od 2 rundy kwalifikacyjnej: Partizan wyeliminował w dwumeczu Inter Baku (1:1, 2:0), natomiast ćwierćfinaliści poprzedniej edycji Ligi Mistrzów pokonali pewnie MTK Budapeszt (5:0, 2:0). W obu krajach liga się nie rozpoczęła, więc dużo o formie zespołów nie można powiedzieć na podstawie dwóch spotkań, ale jak widać, Fener o wiele pewniej wyeliminowało drużynę z Budapesztu i sądzę, że dzisiaj w obliczu osłabień drużyny Partizanu i przewagi na &#39;papierze&#39; zrobią krok ku awansu do fazy grupowej Champions League ;)
Myślę, że po takim kursie śmiało, można zaryzykować
Prawdopodobne składy: Partizan: M.Bozoviç, Stefanoviç, Djordjeviç, Sikimiç, Obradoviç, Petroviç, Knezeviç, Laziç, Paunoviç, Bogunoviç, Diarra.
Fenerbahçe: Volkan, Gökhan, Edu, Lugano, Roberto Carlos, Kazım, Selçuk, Alex, Semih, Uğur Boral, Güiza.​
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Z tego co wyczytałem to aktualnie Stephen Appiah jest zawodnikiem na wolnym transferze. Najwieksze zainteresowanie jego pozyskaniem wyraża West Ham. Jednakze jesli ktos ma pewniejsze informacje na ten temat to moze tutaj opublikowac. Ja podaję za niemiecką stroną z transferami.
 
P 0

pierre

Użytkownik
Spotkanie : Levski Sofia v Bate Borisov
Typ : Bate Borisov DNB
Kurs : 4.50
BuK : Sportingbet

Praktycznie od wczoraj rozpoczeły sie mecze ostatniej rundy kwalifikacyjnej do głównej rundy Ligi Mistrzów czyli fazy grupowej.Dziwią mnie kursy na Bate Borisov jak i w pierwszej rundzie tak jak w tej ostatniej czyli trzeciej.Bate Borisov jest od dłuższego czasu w sezonie w przeciwieństwie do Levskiego Sovia.W Bułgarii dopiero odbyła sie 1 kolejka natomiast na Białorusi za nami już 18 kolejek.Bate Borisov w lidze prowadzi w tabeli z 41 punktami na swoim koncie warto dodać że nie przegrali żadnego meczu w lidze co jest sprawą bardzo dobrą.Jedynie może martwić ostatni wynik ligowy w którym nie oczekiwanie FC Dnepr Mogilev zremisowało 3-3 z Bate Borisov.Levski Sofia już w swoim pierwszym meczu ligowym przegrał z Vihren Sandanski 0-1 więc z czym do Ligi Mistrzów.Bate Borisov rozgrywke w Lidze Mistrzów zaczoł już od 1 rundy kwalifikacji wygrywając z Knattspyrnufélagið Valur kolejno 2-0 i 1-0.W drugiej rundzie trafili na zdecydowanego faworyta rywalizacji a chodziło o Belgijski Andrelecht Bruksela wygrywając w pierwszym meczu 2-1 a w drugim remisując co dało niespodziewany awans do trzeciej rundy Ligi Mistrzów.Tak jak wcześniej powiedziałem nie rozumie czemu kurs na Bate sięga aż 6 zł za wygraną zwłaszcza że wygrali z Andrelechtem i sądzę że dzisiaj bukmacherzy dużo stracą po swojej nie mądrej decyzji a Bate życze handicapa ;)

 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
⚽ Spartak Moscow - D. Kiev 1 1,70
Dziś o godzinie 18 zostanie rozegrany pierwszy mecz o awans do fazy pucharowej pomiedzy Spartakiem Moskwa a Dynamem Kijów. Rosjanie w poprzednim sezonie &quot;mieli z głowy&quot; Lige mistrzow bo zostali wyeliminowani w III rundzie przez Celtick Glasgow ...a wlasciwie przez Artura Boruca ktory w bramce celtow dokonywal cudow...polak nie dosc ze kapitalnie bronil caly mecz to i w serii rzutów karnych obronil dwie jedenastki rosjan i wprowadzil swoj zepol do fazy grupowej CL. Dynamo Kijów wystapilo w poprzedniej edycji i napewno nie moga zaliczyc tego wystepow do udanych - 6 meczów , 6 porażek 0 pkt , 4 bramki zdobyte i az 19 straconych. Zarówno liga rosyjska jak i ukrainska sa juz w trakcie trwania z ta przewaga dla rosjan ze oni juz sa w polowie zesonu natomist rozgrywki na ukrainie ruszyly nie dawno. Spartak w lidze spisuje sie calkiem dobrze , zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 28pkt w 17 meczach. Na swoim stadionie spartak doznal aby jednej porazki. Ukraincy aby dotrzec do III rundy kwalifikacynej musieli sie sporo napracowac z zespolem z irlandii - drogheda. w pierwszym meczu na wyjezdzie dynamo wygralo 2:1 ale u siebie zremisowali 2:2. Fakt iz rozgrywki na ukrainie sa na etapie poczatkowym stawia gosci w troche gorszej sytuacji , a rosjanie beda sie starali to wykorzystac i w pierwszym meczu wypracowac sobie zaliczke przed rewanzem.
⚽ Shakhtar Donetsk - NK Dinamo Zagreb 1 1.55
Dzis o 19 na stadionie w Doniecku zostanie rozegrane pierwsze z dwoch spotkan pomniedzy Szachtarem a Dynamem Zagrzeb o awnas do CL. W trzech ostatnich sezonach ukraincom udawalo sie kwalifikowac do fazy grupowej. Szansy szachataru upatruje w tym ze Dinamo stracilo 50 % wartosci gry z poprzedniego sezonu a to z powodu sprzedania do Tottenhamu swojego najlepszego zawodnika Luke Modrica. Modric przeszedl do tottenhamu za 21 mln Euro a Dinamo nie przeznaczylo zbty wieke pieniadzy na jakies wzmocnienia. Szachtar natomiast do swojego klubu sprowadzil znakomitego 21 latka , napastnika Marcelo Martinsa za ktorego Szachatr zaplacil 9mln euro Cruzeiro. W sumie w lidze brazylijskiej rozegral on 45 spotkan i strzelil az 31 bramek. W nim wlasnie pokladane sa na dzieje ze wspomoze swoj zespol aby przed rewanzem w Zagrzebiu wybyc w lepszej sytucacji.

Reszta analiz pozniej
 
Do góry Bottom