>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ 2014 - Azja, Afryka, Oceania, CONCACAF

Status
Zamknięty.
H 187

h778

Użytkownik
Ostatnio każdy mecz czy to na tym forum, czy w komentarzach pod jakimiś artykułami to wałek. Ogarnijcie się trochę, ja bym nie potrafił oglądać piłki nożnej przy takim rozumowaniu.
 
kiler2 9

kiler2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje, Ameryka Płn.
Spotkanie: USA - Honduras
Typ: over 2,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Dziś w nocy reprezentacja Stanów Zjednoczonych zagra z Hondurasem w ramach el. MŚ 2014. Amerykanie - liderzy grupy z 10 pkt, są oczywiście faworytem tego spotkania. Jednak faworyt jest tylko na papierze, gdyż po cichu liczę tutaj na małą niespodziankę i pierwotnie miałem grać X2. Honduras zajmuje aktualnie 4 miejsce w grupie z 7 punktami i na pewno będą dzisiaj walczyć, może uda się urwać punkt gospodarzom. Z takim nastawieniem myślę że goście ukują dzisiaj minimum 1 bramkę, wtedy Amerykanie muszą strzelić 2 by wygrać, a przecież dla nich też zależy dzisiaj na tym aby dobrze się pokazać przed własną publicznością. W 7 ostatnich meczach tych drużyn (biorę pod uwagę te od 2009 roku), over 2,5 został pokryty 4 razy. Gdy mecze odbywały się w USA (4 spotkania), over 2,5 padł 2 razy. Amerykanie lubią i potrafią strzelać, ale także tracić bramki u siebie, a Honduras, w 2 ostatnich meczach na wyjeździe bramki nie strzelił. Myślę że dziś się przełamią, do tego Amerykanie z bardzo dobrymi zawodnikami w ofensywie. Over 2,5 to mój typ na ten mecz.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
Tak dla ciebie, zebys nie marudzil, o tych teoriach spiskowych, o tym jacy to my mlodzi nie jestesmy i jacy naiwni ...itp, itd...
http://www.guardian.co.uk/football/2011/may/10/millions-bribes-qatar-2022-world-cup-claims
Wiec nie gadaj, ze Katar taki pozadny i w ogole...
Guardian to dla mnie zaden autorytet pisarski... Zwykla paplanina i domysly dziennikarskie = kasa za artykul, zreszta... Gdyby Katar sprzedal mecz to bylby konsekwentny i gralby slabo od 1 minuty, zeby nie bylo podejrzen co do drugiej polowki. Typowac trzeba sie nauczyc, a nie doszukiwac sie teorii spiskowych, oczywiscie zawsze kiedy przegrywa sie duzo kasy!
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Niger - Kongo


W ostatnim meczu grupy E w eliminacjach do Mistrzostw Świata zmierzą się ostatni w tabeli Niger z liderami grupy z Konga. Gospodarze w tej rundzie zdobyli 3 punkty w swoim pierwszym meczu po zwycięstwie z Gabonem i już dawno stracili szanse na awans. Natomiast reprezentacja Konga ma 1 punkt przewagi nad Burkiną Faso i dziś grają o awans. W pierwszym meczu w marcu u siebie udało się wycisnąć zwycięstwo 1:0 bo bramkę zdobyli dopiero w 89 minucie. Tym razem ranga spotkania wyższa bo cel już bardzo blisko. Niger nie gra o nic. Ostatnie zwycięstwo w meczu o jakieś punkty w październiku zeszłego roku w PNA. Trudno przejść obok tego meczu obojętnie.
Tabela grupy:

Ostatnie mecze Nigru:

Może i Kongo nie podoła i będzie remis ale moim zdaniem warto zwrócić uwagę na ten mecz bo value na gości chyba ogromne.
TYP: Kongo
Kurs: 2.31 betsafe​
 
koral112 33

koral112

Użytkownik
Dyscyplina- piłka nożna
Spotkanie: Benin- Rwanda 2:0++
Typ : Benin
kurs : 1.73 bet 365
Benin na dziś wydaję mi się najciekawszym i najbardziej pewnym spotkaniem.
Czemu??
Grają u siebie to jest bardzo ważne i to sprawia, że są faworytami tego spotkania. U siebie wygrali w tych eliminacjach z Mali.
W składzie mają przede wszystkim zawodników z drugiej ligi francuskiej, jednego z 2 ligi niemieckiej ale także gracza z najlepszej ligi świata: Stéphane Sessègnon w tym sezonie dokładnie w ostatni dzień okienka transferowego 2 września został zakupiony przez West Bromwich z Sunderlandu za 5mln a jest to 29letni pomocnik- kapitan reprezentacji. Kapitan powiedział ze muszą wygrać dla widzów i aby awansować do playoff.
Rwanda ma słabiutki skład, większość gra w rodzimej lidze, ew. dwóch zawodników w Tunezyjskiej oraz dwóch młodzików Alfred Mugabo jest Arsenalu u-18, Salomon Nirisarike 20letni obrońca FC Antwerp 2 liga belgijska więc skład o wiele słabszy od składu Beninu.
W tabeli lepszy jest Benin który wygrał i zremisował z Mali i remis z Rwandą i dwie porażki z liderem Algierią.
Zaś Rwanda tylko remis u siebie z Mali i z Beninem.
1. Algeria 5 4 0 1 12:4 12
2. Mali 5 2 2 1 7:6 8
3. Benin 5 1 2 2 6:9 5
4. Rwanda 5 0 2 3 3:9 2

Benin dziś powinien wygrać a czy wygra dowiemy się przed 19.00 powodzenia 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szyma2 22

szyma2

Użytkownik
Jamajka - Kostaryka
kursy bet365:
1 X 2
3.00 3.00 2.50

Ktoś wie może dlaczego na Win Kostaryki jest kurs 2.50 ? Jakieś absencje ? Kontuzje ? Goście są liderem grupy z 14pkt na koncie notując 4 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę. Wyprzedzają takie ekipy jak USA czy Meksyk. Z kolei Jamajka z trzema remisami i 3pkt na koncie zamyka stawkę... Goście na wyjeździe co prawda jeszcze nie wygrali (remis z Meksykiem i Panama i porażka 0-1 z USA) ale jeden remis i dwie porażki na własnym boisku Jamajczyków raczej też nie powalają. Jeśli Kostaryka wyjdzie w najmocniejszym składzie to myślę gra na nich warta świeczki.
 
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Mecz: Jamajka vs Kostaryka⛔⛔⛔ w ostatniej minucie na remis...
Typ: Kostaryka
Kurs: 2.18
Buk: Betsson
Kursy na Kostarykę już zdążyły zmaleć, sam pobrałem. Nie będę się rozpisywał, bo mecz jest wystarczająco dobrze opisany w dziale Typy Dnia.
Dodam tylko od siebie, że H2H Jamajki i Kostaryki jest bardziej na korzyść Jamajki patrząc 4 lata wstecz. Być może dlatego buki dały tak równe kursy. Jednakże 2 remisy i porażka Kostaryki to były mecze towarzyskie. Dziś grają o punkty i więcej determinacji powinno być po stronie Kostaryki, bowiem Jamajka już o nic nie walczy (teoretycznie o honor). Jeśli goście nie wygrają to im głowa nie spadnie, ale po grze z takim przeciwnikiem myślę, że są nastawieni na świętowanie awansu i szampan w szatni już się chłodzi;)
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
WKS - Senegal 3:1✅
Typ: Obydwie drużyny strzelą ? TAK
Kurs:2,25
Bukmacher: Bet365

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest WKS, który jest naszpikowany gwiazdami w każdej swojej formacji. Jednakże uważam, że Senegal spokojnie stać na strzelenie gola. W ataku mają kim postraszyć Papiss Demba Cisse (Newcastle) oraz Moussa Sow (Fenerbahce), czy też będący ostatnio w dobrej formie strzeleckiej Balde (Kubań Krasnodar). Pomoc może nie jest tak imponująca jak w drużynie gospodarzy ale Diame ( West Ham), Gueye (Lille) czy też Mane ( Salzburg) to solidni zawodnicy, a dwaj ostatni zdobyli gole w ligowych meczach. Na przestrzeni ostatnich 5lat drużyny te mierzyły się ze sobą dwukrotnie było to jesienią zeszłego roku. Na własnym terenie Senegal uległ 0:2 natomiast na wyjeździe przegrał 4:2 - liczę na powtórkę scenariusza meczu wyjazdowego, gdyż kurs 2,25 naprawdę zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 606

wanderlei

Użytkownik
Wiecie może na jakim kanale będzie transmisja meczu Tunezja - Kamerun ?
Albo ma ktoś jakiegoś linka ze strona gdzie mozna szukać dane mecze i ich transmisje w normalnej TV??
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Ghana-Egipt 6:1 ✅
Typ:1
Kurs: 1,85
Bukmacher: Bet365

Według mnie zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy, takich piłkarzy jak: Essien, Muntari,Boateng, Asamoah Gyan czy też bracia Ayew przedstawiać nikomu nie trzeba. Choć Egipt w ostatnim czasie odnotował lepsze wyniki, odnosił je z drużynami o klasę słabszymi od Ghany. Ponadto drużyna gospodarzy nie przegrała u siebie od ponad dwóch lat. Ostatnie starcie pomiędzy tymi drużynami miało miejsce w styczniu tego roku - kiedy to w meczu towarzyskim, na własnym obiekcie - Ghana pokonała Egipt 3:0. Liczę na powtórkę tego scenariusza...
 
homer-simpson 62

homer-simpson

Użytkownik
Uwazalbym na Egipt. Kursy wedlug mnie przesadzone. H2H nie wskazuje jednoznacznie na Ghane. Egipt to nie chlopcy do bicia na Czarnym Kontynencie. Wlasciwie jest w top5 najlepszych reprezentacji w Afryce. Ostatnio graja niezle. Jak pisales, nie grali z zadna wybitna reprezentacja, ale brameczki pykaja w kazdym meczu. Wiele zalezy od Salaha, jesli mecz mu wyjdzie, a koledzy beda pomagali to moze sie skonczyc remisem, a moze nawet niespodzianka. Gdybym mial cos obstawiac w tym meczu to BTS. Pomyslalem na poczatku o typie Ghana czyste konto? Nie. ale kurs 1.66 nie zachwyca, a na to, ze obie druzyny strzela w Bet365 mamy 2.20. Dlatego biore ten, bo jesli o Ghane sie nie martwie, ze strzeli brameczke, a wiec wtedy majac do wyboru BTS i Ghana czyste konto? Nie lepiej zagrac BTS. Dodatkowym argumentem moze byc to, ze Ghana w ostatnich 6ciu meczach od czerwca tracila az w 5 bramke. Zas Egipt na 5 meczow stracil bramke w 3. nie tracac jedynie z Uganda i Mozambikiem czyli dwiema &#39;potegami&#39; afrykanskiej pilki. Obie druzyny nastawione bardzo ofensywnie z dziurami w obronie. Jak dla mnie po takim kursie obowiazkiem jest zagranie.✅✅
BTS i Czyste konto trafione. Co do wygranej Ghany, zobczymy druga polowa. Jak narazie dominuja.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom