>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ'18 - Europa [4-6 września 2016]

robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Kursy Sportingbet



Promocja w Sportingbet: Bonus powitalny 200PLN

Kilka ciekawych par na rozkładzie, na pierwszy rzut oka Szwecja - Holandia powinien być hitem tej serii eliminacji. Ciekawie też na Słowacji gdzie zawitają Anglicy z nowym selekcjonerem. A ponadto Chorwacja - Turcja. Kazdy sympatyk piłki kopanej powinien wybrać jakieś ciekawe mecze do oglądania na przestrzeni tych trzech dni.
A czy typerzy mają już swoje typy? Śmiało zapraszam do dyskusji zatem ;)
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Podaje typ od siebie gdyż mam na oku to spotkanie od dawna. Typuje spotkanie Gruzji z Austrią i zwycięstwo Austrii po @1,85 w Unibett. Gruzja u siebie jest groźna ale klasowo jest ekipą zdecydowanie słabszą od Austrii. Myśle ze różnica kursów spowodowana jest fatalnym wystepem Austrii na Euro, jednak myśle że reprezentacja bedzie chciała zmazać plamę po słabym Euro i wejść w eliminacje z przytupem. Dla odważniejszych proponuje gre Austria -1 po @3,5.
Nie moge nigdzie znaleźć powołan Austrii na ten mecz wiec prosze o podrzucenie jak ktoś ma.
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Walia - Mołdawia
Walia -1,5 1,93
Walia potwierdziła, że powoli staje się naprawdę klasową drużyną. Po pewnym awansie w grupie kwalifikacyjnej potwierdzili klasę dochodząc do półfinału EURO 2016. Co by nie mówić, po drodze pokonali jednak Anglików czy Belgów. Mołdawia to zespół o klasę niższy , zawsze niemal losowany z przedostatniego koszyka. Eliminacje do Euro skończyli na ostatnim miejscu z ledwie dwoma oczkami, plasując się za taką potęgą jak Liechtenstein. Wydaje mi się, że Wyspiarze są wciąż nieco niedoceniani, a udowodnili w dłuższym okresie czasu, że warto im zaufać.
Albania - Macedonia
Albania 1,75
Albańczycy pokazali, że nie są aż tak przypadkową drużyną, na co mogłoby wskazywać nieco szczęsliwe zakwalifikowanie się do EURO2016 z łatwiejszej grupy z problemami kibicowskimi. Okej, ale jednak Duńczyków i Serbów wyprzedzili. W samej Francji pokazali już jednak naprawdę niezłą grę i w obu przegranych spotkaniach z gospodarzami oraz Szwajcarami byli niewiele gorsi, do tego pokonali w ostatnim meczu Rumunów. Macedonia to słaba ekipa, w El.Euro na ostatniej pozycji nawet za Luksemburgiem. Liczę, że na gorącym terenie zwycięsko wyjdzie drużyna Popka.
Białoruś - Francja
Francja 1,36
Białorusini to słaba europejska ekipa, ot za słaba by być solidna, za mocna na dostawanie batów od każdego. W Eliminacjach Euro 4. pozycja, 11 punktów uciułane. Wstydu nie ma, na więcej i tak nie ma co liczyć. Ale nie ma też co liczyć, że vice-mistrzowie Europy zechcą stracić tu jakiekolwiek punkty.
Norwegia - Niemcy
Niemcy 1,40
Niemcy trafili do bardzo łatwej grupy i wbrew pozorom Norwegowie mogą tu spokojnie zająć 3. miejsce, a może nawet powalczyć o 2. lokatę z Irlandią Północną i Czechami. Nasi zachodni sąsiedzi lubili w zeszłych eliminacjach potracić trochę punktów ale jest zasadnicza różnica - Polska i Irlandia a może nawet i Szkocja to ekipy mocniejsze od Norwegów, którzy przed EURO odpadli w barażach wychodząc jednak z naprawdę słabej grupy - skończyli przed Macedonią, Azerbejdżanem i Bułgarią.
Malta - Szkocja
Szkocja 1,40
Szkoci to może nie jest mocna europejska ekipa, ale solidny poziom zawsze prezentuje. Byli o krok od zakwalifikowania się do baraży, a nawet na czysto do EURO, niestety mało zabrakło. Teraz znowu staną do walki i po prostu nie mogą potracić punktów z tak słabiutkim zespołem jak Malta, nawet grając na wyjeździe. Dość powiedzieć, że w El. Euro Maltańczycy zajęli ostatnie miejsce z dwoma punktami na koncie, a mogliby je z kimś zdobyć (rywale w wyższej analizie). Szkoci na pewno znowu powalczą o awans więc wyjdą tutaj zmotywowani i powinni zacząć Eliminacje Mistrzostw Świata od kompletu trzech oczek.
Kursy Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Z 8

zarny

Użytkownik
Moim zdaniem warto przyglądać się Gibraltarowi z Grecją.

Handi +3 na Gibraltar po kursie 3 na bet365 jest wart uwagi jak ktos się przyglądał Grecji w ostatnich eliminacjach to wie jak Grecja grała na wyjazdach. Lepszy opis rzucę na weekend.
 
patologg 12,1K

patologg

Użytkownik
Witam, jest to moja pierwsza analiza ????

Przeglądając po raz pierwszy pobieżnie listę spotkań, jakie odbędą się w najbliższych dniach w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata, moją uwagę przykuło spotkanie naszych wschodnich sąsiadów - Ukrainców z Islandczykami. Dla obu ekip będzie to pierwsze starcie po Euro, nie widzę w planie żadnych meczów towarzyskich z ich udziałem. Zacznę może od drużyny gospodarzy, którą po nieudanym turnieju przejął Andrij Szewczenko. Czy największa legenda ukraińskiej piłki będzie stanowiła mocny autorytet dla piłkarzy? Wszystko zależy od jego charakteru, jest to jego pierwsza praca z jakąkolwiek drużyną, od razu rzucony na głęboką wodę jaką niewątpliwie jest reprezentacja. Mam dużo wątpliwości czy sobie poradzi, na myśl przychodzi mi skojarzenie jak reprezentacją Polski kierował Zbigniew Boniek i sam mocny autorytet nie wystarczył. Drużyna jest niezwykle rozbita po wielkim rozczarowaniu we Francji, poza tym przecież wyszedł również skandal z rzekomym stosowaniem dopingu, strzykawki, puste paczki po papierosach w szatni etc. Na pewno będą chcieli mocno udowodnić, że jednak potrafią grać w piłkę i dać z siebie 100% w spotkaniu przed własną publicznością, ale z kim staną do walki o zwycięstwo? Ano właśnie, Islandczycy, którzy na pierwszy rzut oka wydają się być na zupełnie przeciwległym biegunie niż Ukraińcy. Również doszło do roszady na stanowisku selekcjonera, Larsa Lagerbacka zastąpił jego asystent - Heimir Hallgrimsson. Jednak tutaj moim zdaniem nowy selekcjoner będzie kontynuował pracę swojego poprzednika, nie spodziewam się żadnego trzęsienia ziemi itp. Ciągłość pracy będzie zachowana. Drużyna Islandczyków wydaje się być niezwykle poukładana, zawodnicy stanowią niezwykły monolit i jeden poszedłby za drugiego w ogień. W przypadku Ukraińców dużo jest zawodników zarówno z Dynama Kijów, jak i Szachtara Donieck. Obie te drużyny zacięcie ze sobą walczą na co dzień w rozgrywkach, więc niezwykle trudno będzie stworzyć ten monolit Szewczence. Islandia po udanym Euro będzie pewna siebie i swoich możliwości, selekcjoner otwarcie zapowiada walkę o awans na MŚ. Szczerze mówiąc wątpię w to, że Szewczenko w swoim pierwszym meczu zdąży poukładać ten niezwykły bałagan, jaki narobił się przez ostatnie miesiące. Ten syf jest aż nadto widoczny i musi upłynąć pewnie jeszcze trochę czasu, zanim to wszystko będzie jakoś wyglądać. Specjalnych ubytków kadrowych nie dostrzegłem w obydwu ekipach. Jedyna wzmianka, która przychodzi mi na myśl to zagubiony Konopljanka, który nie poradził sobie w Sevilli i wczoraj zmienił klub na Schalke Gelsenkirchen. Jest to jeden z głównych filarów reprezentacji Ukrainy, a w jakiej formie jest to ciężko przewidzieć.

Moje propozycje na ten mecz, jako bardziej bezpieczny zakład wydaje się Islandia +1,5 po kursie @1,375 w całorocznym (do jakiegoś dubla w sam raz) oraz Islandia DNB @3,75 również w całorocznym.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
rybarz 8,8K

rybarz

Znawca - Hokej
Spotkanie: Cypr - Belgia
Typ: Czy drużyna 1 strzeli bramkę?/TAK
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bwin

Na Cyprze gorący teren.Grający u siebie Cypryjczycy na pewno nie będą łatwym przeciwnikiem dla belgijskich gwiazd ;) Mecz o punkty i nie będzie odpuszczania.Belgowie nie pokazują nic nadzwyczajnego.Dzisiaj przegrana u siebie z Hiszpanią 0-2.Cypryjczycy potrafią grać ofensywnie.Jest duża szansa,że u siebie bramkę strzelą,a kurs zachęcający
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Tam gdzie masz murowanych faworytów zobacz kursy na OBIE NIE STRZELA
FRANCJA po tym co pokazała wczoraj z Wlochami to conajmniej over 1.5 ale strzelonych przez Francje.
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Ukraina - Islandia
Typ: 2. drużyna strzeli bramkę - tak 1,64 Fortuna
Po Euro przyszedł czas na eliminacje do MŚ 2018. Myślę że to spotkanie będzie jednym z ciekawszych a zespół Islandii nie jest już postrzegany tak jak to było jeszcze przed Euro. Islandczycy pokazali że potrafią grac w piłkę, potrafią strzelać bramki taki zespołom jak chodź by Reprezentacja Francji czy Anglii. Ukraina natomiast zaprezentowała się bardzo słabo i przegrała wszystkie swoje spotkania w grupie przez co nie udało im się z niej wyjść. Czy gospodarze tego spotkania wyciągnęli wnioski i ich gra będzie wyglądać lepiej? Przekonamy się już w poniedziałek. Ja jednak kibicuję gościom. Jeśli nie uda się im wygrać liczę na to że strzelą chociaż jedną bramkę.
Kazachstan - Polska 2-2
Typ: 2/-2,5 2,82 Fortuna ⛔ Brak Słów...????

Prosta sprawa. Tylko 3 pkt wchodzą w grę, każdy inny wynik będzie w moim odczuciu porażką. Wydaje mi się że w grę wchodzi skromne 0-1/0-2. Można by napisać o trudnych warunkach, pogodzie, boisku, jeśli jednak chcemy myśleć o awansie i walce na MŚ, to wszystko nie może być przeszkodą która zatrzyma naszą reprezentację, koniec kropka.

Czechy - Irlandia Północna 0-0
Typ: 2. drużyna strzeli bramkę - tak 1,74 ⛔

Reprezentacja Irlandii Płn grała ładnie i mimo że w meczu z nami na Euro raczej przez większość spotkania bronili się na własnej połowie to jednak potrafili wyprowadzić groźną kontrę. Trzeba przyznać że jednak mieliśmy momentami sporo szczęścia, przez co udało się zdobyć 3pkt. Jednak oceniając Irlandię poprzez pryzmat wszystkich spotkań zagranych na Euro muszę przyznać że jest to drużyna grająca miły dla oka futbol, mająca pomysł na swoja grę. Czesi zagrali słabo, ich spotkań nie oglądało się zbyt przyjemnie. Oczywiście to moja subiektywna ocena. Podsumowując, myślę, że goście mogą podjąć walkę i postarać się tutaj o jakąś niespodziankę, na pewno będę im kibicował ;]

Gibraltar- Grecja
Typ: LB Over 3,5 1,51

Jeśli grecy nie strzelą reprezentacji Gibraltaru przynajmniej 4 bramek to już nie wiem... ;p
 
P 50

papadopulos

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć czemu aż taki kurs jest na mecz Gruzja vs Austria skoro Gruzja to nawet nie jest średniak...
Moim zdaniem to jest pewny mecz i nie wiem skąd taki kurs ^^ 1.40-1.50 było by chyba rozsądnym kursem.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Może mi ktoś wytłumaczyć czemu aż taki kurs jest na mecz Gruzja vs Austria skoro Gruzja to nawet nie jest średniak...
Moim zdaniem to jest pewny mecz i nie wiem skąd taki kurs ^^ 1.40-1.50 było by chyba rozsądnym kursem.
Coś jest nie tak właśnie... to samo z kursem na Islandię. Nie wierzę, że przegrają z Ukrainą, przynajmniej zremsują... na któryś z tych meczów można się przyczaić, ale jak dla mnie patriotyczny typ że Polska wygra, za troszkę grubszą stawkę będzie najlepszy.
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Jakie handi Hiszpania -Lichtenstein?
Oglądałem mecz z Belgia i grali na luzie strzelajac 2bramki jakby nie patrzeć druzynie z potencjałem i wcale Belgia tego meczu nie odpuszczała..
Pierwsza myśl 6-0 ale czy tak będzie? Handi -4 2,57 -3 1,66 bet365 kusi..
 
D 34

dymek24

Użytkownik
Kazachstan Polska
Typ: Goście strzelą w obu połowach @2,62 bet365

Jest to nasz pierwszy mecz eliminacyjny, do którego nasi zawodnicy powinni wyjść mocno zmotywowani. Gra na Euro potwierdziła, że mamy silny zespół, który potrafi grać fajną i solidną piłkę. Ten mecz będzie bardzo istotny, po Euro wzrósł apetyt kibiców jak również samych zawodników. Myślę, że Polacy od pierwszego gwizdka będą chcieli wejść mocno w mecz i już w pierwszej połowie strzelą bramkę gospodarzom. Pierwsze spotkania ligowe potwierdziły wysoką formę naszych podopiecznych. Szczególnie cieszyć może wysoka forma naszych napastników. Polacy będą prowadzić grę i przy dobrej dyspozycji w niedzielnym meczu powinni strzelić ze 2-3 bramki. Kurs bardzo fajny do zagrania. Warto spróbować.


Norwegia - Niemcy
Typ: Goście strzelą w obu połowach @2,25 bet365

O składzie Niemiec oraz o umiejętnościach piłkarzy nie trzeba się za dużo rozpisywać. Trochę słabo to wyglądało w meczu towarzyskim w pierwszej połowie, ale po wejściu piłkarzy z pierwszego składu gra się bardziej ożywiła. Nie ma też co analizować meczu towarzyskiego, bo wiadomo jak Niemcy podchodzą do takich meczy. W spotkaniu z Norwegami, goście powinni uruchomić lokomotywę i łatwo wygrać to spotkanie. Uważam, że strzelą bramkę w obu połowach spotkania. Kurs zachęca do gry.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ukraina - Islandia lub REMIS 2,08 Unibet ✅, obie strzelą 2,12 Unibet ✅

Propozycje na temat meczu Ukraina - Islandia pojawiły się już w dziale. Popieram to co napisali moi poprzednicy. Ukraina, jak było widać we Francji, rozbita. Na boisku wyglądali słabo, morale w zespole także szurają po ziemi. Lekarstwem ma być była gwiazda reprezentacji - Szewczenko. Sądzę jednak, że zabraknie mu doświadczenia trenerskiego. Dodatkowo to pierwsze spotkanie piłkarzy z nowym trenerem i na efekty jego założeń potrzeba czasu. W Islandii atmosfera podobna jak w Polsce po EURO. Piłkarze wrócili do kraju z sukcesem. Nie można pisać tu o sensacji, ponieważ Islandia od dłuższego czasu pokazywała się z dobrej strony podczas poprzednich eliminacji. Zmiana trenera nie będzie miała większego znaczenia, bo kto oglądał mecze widział, co działo się na ławce. Sądzę, że większe szanse na zwycięstwo po stronie gości, a mecz będzie obfitował w sporą liczbę goli. W końcu obie drużyny przedkładają atak nad obronę.
Szwecja - Holandia 2,20 bet365 ⛔

Aż dziwne, że nikt jeszcze nie poruszył meczu Szwecji z Holandią. Gospodarze, choć uczestniczyli w Mistrzostwach Europy to ich przygoda tam była krótka i bezbarwna. Po trzech meczach wrócili zdobywając tylko jeden punkt. Po mistrzostwach karierę zakończyła gwiazda i filar reprezentacji Zlatan Ibrahimovic. To wielka strata dla Szwedów, którą nie da się zastąpić żadnym z zawodników. Sam osobiście sądzę, że te eliminacje dla Szwedów będą bardzo nieudane. Piłkarze jakich ma do dyspozycji trener prezentują wiele niższy poziom niż ich koledzy sprzed paru lat, kiedy to Szwecja była uznawana za zespół mogący walczyć z najlepszymi.
Holendrzy po braku awansu do ME już w 2016 roku grali coraz lepiej wygrywając z takimi zespołami jak Austria, Polska czy Anglia. Sam fakt, że reprezentacja z sukcesami opuściła największe wydarzenie w Europie budzi zdziwienie dlatego sądzę, że piłkarze już od pierwszego meczu nie odpuszczą i pojadą po trzy punkty. Pewnie mają w głowie ostatnie eliminacje gdzie potracili punkty już na początku eliminacji przede wszystkim podczas meczów wyjazdowych. Holendrzy podczas poprzednich eliminacji odmładzali swój zespół, a to wiązało się z gorszymi wynikami, tym bardziej, że w tej reprezentacji brakuje gwiazd pokroju van Persiego czy Robbena.
Holendrzy na tygodniu rozegrali mecz towarzyski z Grecją przegrywając 2-1. Sam z dystansem spoglądam na ten rezultat nie wyciągając wniosków. Jestem pewien, że postawione zadanie na to zgrupowanie to 3 punkty we wtorkowym meczu ze Szwedami.
Rumunia - Czarnogóra under 2.5 1,56 Unibet ✅
Na koniec słowo na temat meczu niedzielnego w Rumunii. Reprezentacja ta pokazała, że ich najważniejszym punktem jest obrona. W meczu z Czarnogórą też spodziewam się gola, może dwóch i mocna obrona która nie pozwoli na stratę bramki. Przeciwnik nie jest bardzo wymagający, a więcej słychać o kibicach z tego kraju niż o samej reprezentacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
comendador 428

comendador

Użytkownik
Białoruś - Francja &amp; Francja + Over 1,5 &amp; 1,70 &amp; Betsson
Norwegia - Niemcy &amp; Niemcy + Over 1,5 &amp; 1,70 &amp; Betsson
Gruzja - Austria &amp; Austria over 1,5 &amp; 2,24 &amp; Betsson

Białoruś - Francja
Wynik 0:0​

Typ jest połączeniem moich dwóch pierwszych przemyśleń na ten mecz czyli zwycięstwa Francji i Francja over 1,5. Trójkolorowi, nie powinni mieć problemu z wygraniem pierwszego meczu w grupie, rywal słaby. Wicemistrzowie-europy powinni spokojnie zająć pierwsze miejsce w tej grupie, niema kto im zagrozić, oczywiście niema co również kombinować, bo Białorusini na pewno wiedzą na co stać ich przeciwników, i skoncentrują się na obronie. Więc rozmiar zwycięstwa Francji będzie zależeć od tego jak szybko uda im się wyjść na prowadzenie, co spowoduje trochę odważniejsze granie gospodarzy.

Norwegia - Niemcy
Wynik 0:3​

Mecz prawie identyczny jak wyżej,typ i kurs taki sam, tylko nazwy zespołów inne. Z takich samych względów jak wyżej gram również to. Niemcy powinni spokojnie ograć Norwegów, i spokojnie władować im dwie bramki.

Gruzja - Austria
Wynik 1:2​

Austriacy to drużyna która jest o wiele lepsza niż Gruzini. Austriacy mieli świetne eliminacje do ME, gdzieś po drodze ta drużyna się po prostu pogubiła. Kiepski mecz na otwarcie ME, porażka z Węgrami, potem lepiej bo remis z przyszłymi mistrzami europy, i na końcu porażka z Islandią 1:2, gdzie tak na prawdę gdyby wykorzystali karnego w pierwszej połowie mogli by to spokojnie wygrać, bo drugiego gola im Islandczycy wbili w ostatniej minucie, gdzie Austriacy już się całkowicie odkryli, bo tylko zwycięstwo dawało im awans. Ja tutaj gram taki typ, nie wiem czemu takie kursy wystawione, wiadomo Gruzja to ciężki teren, ale na spokojnie do ogrania.
 
anzelmo 137,2K

anzelmo

Użytkownik
Holendrzy sa beznadziejnie słabi- nie ma tam drużyny jakości, nic proste indywidualne błędy po prostu tragedia , może i Szwecja nie jest jakoś wybitna ale samym serduchem i zaangażowanie bija obecna kadrę oranje na głowę. Moim skromnym zdanie nie warto grac na gości maks 1pkt i szczęśliwy.Dobre bety sa do grania azjan +1 1,72 i under 1,5 gola Holandii w betssonie
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
Izrael - Włochy - po ostatnim meczu z Francją dobra lekcja dla Włochów i wydaje mi się że w odpowiednim momencie dostali lanie, ale w tym meczu nie przewiduje już takiego rozdawania goli i stawiam że Izrael jednak bramki nie zdobędzie. kurs moze nie powala 1,64 ale przy podobnym kursem na wygraną to jednak idę w tą strone. Oglądałem Włochów z Francją ale to był towarzyski, wiadomo że w meczach o punkty zagrają lepiej. Do tego Izrael bez zadnych nazwisk po zmianach trenera i jakichs roszad w skladzie.
Co myślicie dodatkowo o czystych kontach Polski Niemiec i Szkocji ??
 
minglee 312

minglee

Użytkownik
Kazachstan - Polska @1.50 bet365

Norwegia - Niemcy @1.50 bet365

Kursy co najmniej zastanawiające, Polska ma w tej chwili najlepszy zespół od lat i chociaż uważam, że troche się pomęczą z tym Kazachstanem na stepach to jednak strzelą tą bramke czy dwie i wygrają. Jeśli chodzi o Niemcy no to cóż, zespół klasowy zawsze faworyt na każdym dużym turnieju będą chcieli zacząć mocno od początku i nazbierać punktów, mimo, że to wyjazd Norwegia to przeciętna drużyna, kurs 1,50 biore w ciemno. Uważam, że przyzwoity dubel za większą stawke.
 
Do góry Bottom