>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eliminacje MŚ'18 - Europa [4-6 września 2016]

teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Kazachstan - Polska
mój typ: Polska wygra do zera
kurs: 2,00
Bukmacher: Fortuna

Wiem że typ na Polskę powinienem podać w osobnym temacie ale chciałbym tutaj żeby nie dublować postów. Kazachstan ? Na pewno jest to reprezentacja której nie wolno lekceważyć. Polska jest o klasę lepszym zespołem i też jestem zdania że troszkę się pomęczą ale wygrają nie dając sobie przy tym strzelić bramki.
Drugi typ: AKO
Norwegia - Niemcy
mój typ: Niemcy
Kurs: 1,50
Bukmacher Fortuna
Kazachstan - Polska
mój typ: Polska
kurs: 1,48
Bukmacher: Fortuna
AKO: 2,22

Norwegia już nie jest taka mocna jak kiedyś. O historii h2h nie ma co się rozpisywać ponieważ było to wiele lat temu. Uważam, podobnie jak kolega wyżej, że Niemcy pomimo tego że w wielkiej formie nie są to wyjdą bardzo zmotywowani aby zainkasować 3 punkty. Wiadomo że kadrę mają bardzo mocną i utalentowaną, nie wydaje mi się żeby Norwegowie, pomimo motywacji na 200 % byli w stanie urwać nawet remis z Niemcami. Fajny kurs do dubla i taki gram za troszkę większą stawkę.
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Popieram sporo typów z tego tematu, jak rzadko gram mecze piłkarskie na rozstrzygnięcia, tak tutaj dubel Polska + Niemcy wygląda naprawdę dobrze.
Od siebie dorzucam taki typ do jakiegoś dubelka.
Dania - Armenia 1 @1,33 Bet365 ✅

Nie spodziewam się tutaj niespodzianki. Po niezakwalifikowaniu się na dwa ostatnie Mundiale, Duńczycy podchodzą do batalii o Mistrzostwa Świata w Rosji z hasłem #WeWillRiseAgain. Generalnie - piszemy nową historię. Z tej okazji zagrali w ostatnim meczu z Liechtensteinem w całych białych strojach, jako że każda nowa historia zaczyna się od pustej, białej kartki. Przywołuję tą całą symbolikę żeby wykazać jak bardzo Danii zależy, jej kibice są spragnieni sukcesu, którym na tę chwilę byłby awans na Mundial. Żeby tego dokonać trzeba dobrze zacząć, a jeśli zaczynasz z Armenią u siebie to dobrym początkiem jest jedynie komplet punktów. Potencjał kadrowy mają dużo większy. W dodatku w eliminacjach do ostatniego Euro, choć Armenia napsuła Danii sporo krwi, to Duńczycy zdołali u siebie wygrać, a uważam ich na dzień dzisiejszy za lepszą ekipą niż wtedy. Na korzyść gospodarzy przemawiają też rezultaty ostatnich sparingów. Dania rozegrała 5 spotkań pod okiem nowego trenera, teraz natomiast będzie to jego debiut w roli szkoleniowca tej kadry w meczu oficjalnym. Norweg zdecydowanie odmłodził skład i wydaje się, że obecnie ta reprezentacja jest w budowie i na jakieś &quot;odpalenie&quot; przyjdzie czas raczej na kolejnej wielkiej imprezie, ale z takim rywalem &quot;efekt nowej miotły&quot; powinien być dobry. Kiedy Dania w poprzednich eliminacjach do MŚ przegrała z Armenią u siebie 0:4 prasa duńska i część kibiców domagała się odejście, zasłużonego i powszechnie szanowanego przecież, Olsena, czy wręcz rozwiązania reprezentacji. Teraz przy okazji nowych nadziei, taka porażka, choćby jedną bramką, a nawet remis mogłyby wywołać podobną reakcję i jestem przekonany, że młodzi, ambitni i kreatywni Duńczycy zostawią dwa serca na boisku by do tego nie dopuścić. Sprostuję jeszcze, że mówiąc o odmłodzeniu składu, nie mam na myśli grania jakimś nowym pokoleniem nastolatków, bo skład uzupełnia chociażby doświadczony Kvist, a do graczy młodych zaliczyłem tutaj choćby takiego zawodnika jak Eriksen. Nie widzę tu szans Armenii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Hiszpania vs Liechtenstein
Poszukuje zakładu over 3.5 i obie nie strzelą lub pochodnych tego zakładu. Over 2.5 i obie nie strzelą, over 4.5 i obie nie strzelą. Jakby ktoś to widział to dajcie znać na PW.

POTEM DO USUNIĘCIA
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Słowacja - Anglia
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.40
buk: betsson
Wynik: 0:1 ⛔

Anglicy po fatalnych dla siebie ME w Francji, powinni jak najszybciej udowodnić swoim kibicom, że była to tylko wpadka. Teraz wszystko zaczyna się od zera, nowe eliminacje z nowym trenerem. Na to spotkanie wybrałem powyżej 2.5 gola. Po pierwsze bo kurs jest naprawdę wysoki, a po drugie w obu zespołach ma kto strzelać bramki. Wśród napastników Allardyce postawił na Harry’ego Kane’a, Jamiego Vardy’ego i Daniela Sturridge’a. Do składy powrócili Walcott i Jagielka, a powołanie otrzymał również Shaw!. Skład Anglii po raz kolejny wygląda imponująco. Teraz trzeba tylko poukładać, zmotywować zawodników, a wyniki przyjdą same. U gospodarzy odpowiedzialni za zdobywanie goli są Weiss i Hamsik, obaj panowie są kołem napędowym w tym zespole. Pomagać im będą min. Duris czy Kucka. Przypominam, że oba kraje spotkały się 3 miesiące temu podczas ME w Francji. Tam padł bezbramkowy remis. Dziś spodziewam się szybkiego i energicznego spotkania. Oba zespoły będą chciały dobrze wejść w te eliminacje, dlatego też ten mecz zapowiada się obiecująco.
20:45 Rumunia - Czarnogóra
Typ: 1
Kurs: 1.75
buk: betsson
Wynik:​

Zdecydowanie idę tutaj w stronę gospodarzy. Rumunia, która nie wyszła z grupy na ME, pokazała się naprawdę z bardzo dobrej strony. Ich gra już przypadła mi go gustu w pierwszym spotkaniu z Francją, gdzie o mały włos byli od sprawienia niespodzianki. Potem niestety remis z Szwajcarią i niespodziewana porażka z Albania sprawiły, że pożegnali się z ME. Dziś spodziewam się po nich podobnej determinacji i walki tak jak to było w meczach Euro. W tym pojedynku to oni są faworytem i wypadało by wygrać. Myślę, że skład będzie podobny do tego z Euro, a gorący teren jakim jest Rumunia przyniesie upragnione trzy punkty. Chce dodać na koniec, że to gospodarze będą rywalizować o awans do MŚ wraz z Polska i Danią, a więc podobnie jak Polska będą chcieli wejść dobrze w te eliminacje.
 
D 12

denison

Użytkownik
18:00 Słowacja - Anglia

Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.40
buk: betsson

Wynik:

Anglicy po fatalnych dla siebie ME w Francji, powinni jak najszybciej udowodnić swoim kibicom, że była to tylko wpadka. Teraz wszystko zaczyna się od zera, nowe eliminacje z nowym trenerem. Na to spotkanie wybrałem powyżej 2.5 gola. Po pierwsze bo kurs jest naprawdę wysoki, a po drugie w obu zespołach ma kto strzelać bramki. Wśród napastników Allardyce postawił na Harry’ego Kane’a, Jamiego Vardy’ego i Daniela Sturridge’a. Do składy powrócili Walcott i Jagielka, a powołanie otrzymał również Shaw!. Skład Anglii po raz kolejny wygląda imponująco. Teraz trzeba tylko poukładać, zmotywować zawodników, a wyniki przyjdą same. U gospodarzy odpowiedzialni za zdobywanie goli są Weiss i Hamsik, obaj panowie są kołem napędowym w tym zespole. Pomagać im będą min. Duris czy Kucka. Przypominam, że oba kraje spotkały się 3 miesiące temu podczas ME w Francji. Tam padł bezbramkowy remis. Dziś spodziewam się szybkiego i energicznego spotkania. Oba zespoły będą chciały dobrze wejść w te eliminacje, dlatego też ten mecz zapowiada się obiecująco.

20:45 Rumunia - Czarnogóra
Typ: 1
Kurs: 1.75
buk: betsson

Wynik:

Zdecydowanie idę tutaj w stronę gospodarzy. Rumunia, która nie wyszła z grupy na ME, pokazała się naprawdę z bardzo dobrej strony. Ich gra już przypadła mi go gustu w pierwszym spotkaniu z Francją, gdzie o mały włos byli od sprawienia niespodzianki. Potem niestety remis z Szwajcarią i niespodziewana porażka z Albania sprawiły, że pożegnali się z ME. Dziś spodziewam się po nich podobnej determinacji i walki tak jak to było w meczach Euro. W tym pojedynku to oni są faworytem i wypadało by wygrać. Myślę, że skład będzie podobny do tego z Euro, a gorący teren jakim jest Rumunia przyniesie upragnione trzy punkty. Chce dodać na koniec, że to gospodarze będą rywalizować o awans do MŚ wraz z Polska i Danią, a więc podobnie jak Polska będą chcieli wejść dobrze w te eliminacje.
Popieram typ na anglie ale jak piszesz analize to chociaz troche dowiedz sie o reprezentacjach a nie piszesz na pale to co widziales na euro. Kolego weiss nawet nie zostal powolany na to zgrupowanie...
 
antekd 11

antekd

Użytkownik
Hiszpania vs Liechtenstein

Poszukuje zakładu over 3.5 i obie nie strzelą lub pochodnych tego zakładu. Over 2.5 i obie nie strzelą, over 4.5 i obie nie strzelą. Jakby ktoś to widział to dajcie znać na PW.


POTEM DO USUNIĘCIA
Masz w bet365 over 2,5 + nie strzelą z kursem 1,5
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Walia - Mołdawia
Walia -1,5 1,93

Walia potwierdziła, że powoli staje się naprawdę klasową drużyną. Po pewnym awansie w grupie kwalifikacyjnej potwierdzili klasę dochodząc do półfinału EURO 2016. Co by nie mówić, po drodze pokonali jednak Anglików czy Belgów.
typ dobry, ale pisanie takich bredni zasługuje na bana, Walia przegrała z Anglią 2-1 praktycznie nie wychodząc całą drugą połowę za 30 metr od swojej bramki...
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Czechy @ 1,75 Pinnacle ⛔
Kosovo +0,75 @ 1,97 Pinnacle ✅
Hiszpania -3 @ 1,66 Bet365 ✅

Irlandczycy z Północy mieli teraz swój okres,udane eliminacje,euro ale to surowy zespół nastawiony tylko na murowanie bramy i często im się farciło co tu dużo mówić.Czesi na euro mieli trudną grupę,z Hiszpanią i Chorwatami pokazali się z niezłej strony.W eliminacjach jednak znowu powinni być groźni,zwłaszcza u siebie.
Kosovo debiutant jeśli chodzi eliminacje bo do tej pory grali tylko towarzysko.W kadrze mają zawodników,którzy grają w niezłych klubach jak Vitesse,Twente,Salzburg,Anzhi,jest paru zawodników występujących w 2 bundeslidze.Finowie mają cienką reprezentacje,w el do euro u siebie tylko z Wyspami Owczymi 1-0 wymęczyli a po za tym to już od dłuższego czasu jest tam posucha i kiepskie wyniki.
Na temat Hiszpanów chyba nie ma sensu się rozpisywać bo grają z outsiderem i u siebie ich klepną 4-5 bramkami myślę bez większego nakładu sił.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Moje przemyślenia na dziś:​
Dania - Armenia
Duńczycy faworytami, jednak ja zdecydowałem iść w kierunku rzutów rożnych w tym spotkaniu. Obie drużyny rywalizowały ze sobą w grupie eliminacyjnej do EURO 2016, zwycięstwo Duńczyków 2:1 i 0:0 w Erywaniu, te dwa wyniki pokazują że nie były to takie wcale łatwe spotkania dla Danii, czy dziś będzie pójdzie im tak gładko ? Nie wydaje mi się, dlatego liczę na rzuty rożne Duńczyków, którzy na prawdę potrafią w ostatnich spotkaniach ich dużo nastukać.
H2H
07.09.15 Armenia - Dania 0:0 rzuty rożne 2:9
04.09.14 Dania - Armenia 2:1 rzuty rożne 7:2
Ilość cornerów w ostatnich spotkaniach Duńczyków

31.08.16 Dania - Liechtenstein 12:2
07.06.16 Dania - Bułgaria 8:4
Podsumowując: według mnie dziś wygrana gospodarzy, ale nie będzie to dla nich na pewno łatwe spotkanie, Duńczycy na pewno większy czas będą utrzymywać się przy piłce i często gościć w polu karnym gości, oraz powinni próbować dużo gry skrzydłami, więc dopatruje się tutaj dużej ilości rzutów rożnych gospodarzy.
Handicap rzutów rożnych Dania (-2.5) @ 1.72 ✅
Dania powyżej 5.5 rożnych @ 1.55 ✅
Dania powyżej 6.5 rożnych @ 1.97 ✅


Pilny wyjazd więc pozostałe typy bez analizy:
Anglia powyżej 5.5 rożnego @ 1.88 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
comendador 428

comendador

Użytkownik
Dania - Armenia &amp; Dania &amp; 1,29
Izrael - Włochy &amp; Włochy &amp; 1,60
AKO : 2,06 &amp; Betsso
n​

Dania - Armenia
Wynik 1:0​

Trochę zastanawiałem się nad tym typem, ale kolega kantini mnie w nim utwierdził :
Dania rozegrała 5 spotkań pod okiem nowego trenera, teraz natomiast będzie to jego debiut w roli szkoleniowca tej kadry w meczu oficjalnym. Norweg zdecydowanie odmłodził skład i wydaje się, że obecnie ta reprezentacja jest w budowie i na jakieś &quot;odpalenie&quot; przyjdzie czas raczej na kolejnej wielkiej imprezie, ale z takim rywalem &quot;efekt nowej miotły&quot; powinien być dobry.
Jego całkowita analiza wyżej, dodajmy do tego brak Mchitarjana, i zwycięstwo gospodarzy powinno być formalnością. Miałem obawy, bo Duńczycy mieli w poprzednich eliminacjach spore problemy ze strzelaniem goli, spotkali się w tamtych eliminacjach również z Armenią, gdzie na wyjezdzie tylko zremisowali 1:1, a u siebie wygrali tylko 2:1, strzelając bramkę na 2:1 w 80 minucie, aczkolwiek bez Mchitarjana Armenia nie ma większych szans w tym meczu, skład Duńczyków prezentuje się nieźle i powinni oni w dobrym stylu rozpocząć eliminacje.

Izrael - Włochy
Wynik 1:3​

Włochów sobie już wczoraj wrzuciłem do większego AKO, ale jednak doszedłem do wniosku, że idealnie nadają się do dubla, kurs fajny, moim zdaniem powinien być trochę niższy. Co prawda Włoskiej drużynie ciężko się gra na wyjazdach, tzn ciężko jej się strzela bramki. Jest to drużyna minimalistyczna powiedziałbym 0:1, 0:2 nawet z taką słabą drużyną to dla nich dobry wynik, grają konsekwentnie w obronie, i zawsze tą jedną - dwie bramki wcisną rywalom, oczywiście z przeciwników pokroju Izraela. W debiucie trener Giampiero Ventury na stanowisku selekcjonera reprezentacji Włosi zagrali z Francuzami. Wiadomo jednak, że to był tylko mecz towarzyski, więc nie należy przywiązywać zbyt dużej wagi. W tym meczu, meczu o punkty powinno być już inaczej. Włosi nie powinni stracić punktów z taką drużyną, grupa nie jest mocna, ale na pewno nowy selekcjoner będzie chciał rozpocząć swoją pracę od wygranej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 47

szymonex0

Użytkownik
A co sądzicie o meczu Malta-Szkocja? Bo jak dotąd nikt o tym meczu nie wspomniał.Według mnie murowanym faworytem tego meczu są Szkoci,zastanawiam się nad handicapem.Co myslicie?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
A co sądzicie o meczu Malta-Szkocja? Bo jak dotąd nikt o tym meczu nie wspomniał.Według mnie murowanym faworytem tego meczu są Szkoci,zastanawiam się nad handicapem.Co myslicie?
Z Maltą w ostatnich eliminacjach męczyli się chociażby Włosi i Chorwaci. Poziom się coraz bardziej wyrównuje i to widać na ich przykładzie czy Wysp Owczych. Oczywiście dalej przegrywają ale bardzo rzadko się zdarza, żeby im ktoś wbił więcej niż 2 bramki.
W Szkocji karierę reprezentacyjną zakończył Scott Brown, do tego mają nie zagrać James McArthur, Leigh Griffiths czy Robert Snodgrass.
Szkocja jest oczywiście faworytem ale czy warto grać ich za 1,40? To już chyba bym wolał w podobnym kursie złapać Francję z Białorusią. Szkoci grali w eliminacjach dobrze ale trzeba pamiętać, że z walki o awans wyrzuciła ich Gruzja, z którą na wyjeździe przegrali.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Hiszpania vs. Liechtenstein
Typ: Obie NIE strzelą i powyżej 3.5 gola - 1.75/betano
✅ izzi
https://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-31-08-2016-sroda-137288.html#post6099345
Wrzucam wyżej analizę, którą pisałem ostatnio odnośnie spotkanie Liechtensteinu z Duńczykami. Wtedy również szedłem w overek oraz brak BTTS&#39;u. Reprezentacja Liechtensteinu to jednak ze słabszych w Europie. W ostatnich 10 spotkaniach strzelali bramki tylko dwóm reprezentacjom - Wyspą Owczym oraz Mołdawii. Każdy wie jaka jest siła tych drużyn, raczej nie ma ich co porównywać do reprezentacji Hiszpanii. Nowy selekcjoner wygrał sparing z Belgią jednak teraz czas się pokazać przed własną publicznością w meczu o punkty. Wydaje mi się, że jutro &quot;La Roja&quot; przejadą się po Liechtensteinie i nastrzelają im bardzo dużo bramek. Wyczuwam gładkie 6/7-0. Jedno jest pewne, jutro będzie strzelała tylko jedna drużyna także mój bet wydaję się bardzo fajny. Polecam!
 
dvsn 32

dvsn

Użytkownik
Co myślicie o meczu Finlandia - Kosovo ?? Serio taki wysoki kurs na Finów ? 1,65 ? Dadzą z nimi radę czy słabo ?
Ja osobiście odpuszczam ten mecz,
tu pokrótce dobrze opisane wcześniej;

Kosovo +0,75 @ 1,97 Pinnacle

(...) Kosovo debiutant jeśli chodzi eliminacje bo do tej pory grali tylko towarzysko.W kadrze mają zawodników,którzy grają w niezłych klubach jak Vitesse,Twente,Salzburg,Anzhi,jest paru zawodników występujących w 2 bundeslidze.Finowie mają cienką reprezentacje,w el do euro u siebie tylko z Wyspami Owczymi 1-0 wymęczyli a po za tym to już od dłuższego czasu jest tam posucha i kiepskie wyniki.
Zgadzam się z tym. Nie oszukujmy się - zespoły takie jak Vitesse, Twente, Salzburg, Anzhi czy 2. Bundesliga
to taki poziom jak naszych topowych drużyn LOTTO Ekstraklasy, a może nawet i lepszy.
Finlandia ostatnie 9 meczów bez zwycięstwa, skoro np. Finowie przegrali w tym roku 0:5 z Polską,
to dlaczego takie Kosovo nie miałoby właśnie powalczyć. Nie mówię od razu, że wygrają, o remis też im
pewnie będzie ciężko, ale widzę tu jakieś 1:0 w stronę Finów. W sumie możnaby zagrać under 2,5g @ 1,65.
Swoją drogą Kosovo w tamtym roku zremisowało z Albanią... w ostatniej chwili wyrzuciłem z kuponu mecz Albanii z Macedonią
- mimo, że gorący teren itd., nie jest to dla mnie jakiś pewniak, może być niespodziewany remis.


Wolę postawić takiego tripla;

Gruzja - Austria @ 2,0 ✅ 1:2
Gołym okiem widać różnicę klas, Austria bardzo solidna drużyna - value.

Izrael - Włochy @ 1,66 ✅ 1:3
Tutaj nawet pokusiłbym się może o jakieś handi w stronę Włochów, ale zostaję przy bezpieczniejszej opcji, kurs i tak bardzo fajny.

Hiszpania - Liechtenstein: powyżej 2,5 gola i obydwie NIE strzelą @ 1,44 ✅ 8:0
Hiszpania u siebie spokojnie wygra różnicą minimum 3, 4 bramek.

AKO @ 4,81 ✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
luque 2,2K

luque

Użytkownik
W sumie granie X2 na Kosovo to nie taka zla mysl.
To ich pierwszy mecz w pierwszych eliminacjach.
Mysle, ze zostawia serducho na boisku a to powinno wystarczyc na srednich finow.
 
Do góry Bottom