>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien 2010

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Składy :
Dackarna Mallila:
Hans Andersen (Dania)
Rune Holta (Polska)
Andreas Jonsson (Szwecja)
Ricky Kling (Szwecja)
Peter Karlsson (Szwecja)
Niklas Larsson (Szwecja)
Fredrik Lindgren (Szwecja)
Ludvig Lindgren (Szwecja)
Mattias Persson (Szwecja)
Rory Schlein (Australia)
Grzegorz Zengota (Polska)
Elit Vetlanda:
Robin Aspegren (Szwecja)
Jason Crump (Australia)
Kalle Fleetwood (Szwecja)
Adrian Gomólski (Polska)
Jarosław Hampel (Polska)
Patrick Hougaard (Dania)
Thomas H. Jonasson (Szwecja)
Janusz Kołodziej (Polska)
Jonas Messing (Szwecja)
Jurica Pavlic (Chorwacja)
Lee Richardson (Wielka Brytania)
Martin Vaculik (Słowacja)
Indianerna Kumla:
Renat Gafurow (Rosja)
Simon Gustafsson (Szwecja)
Niels Kristian Iversen (Dania)
Daniel Jeleniewski (Polska)
Leon Madsen (Dania)
Bjarne Pedersen (Dania)
Piotr Protasiewicz (Polska)
Grzegorz Walasek (Polska)
Magnus Zetterstroem (Szwecja)
Lejonen Gislaved:
Leigh Adams (Australia)
Dennis Andersson (Szwecja)
Troy Batchelor (Australia)
Oliver Berntzon (Szwecja)
Jason Doyle (Australia)
Chris Holder (Australia)
Mikael Max (Szwecja)
Nicki Pedersen (Dania)
David Ruud (Szwecja)
Piotr Świderski (Polska)
Davey Watt (Australia)
Piraterna Motala:
Damian Baliński (Polska)
Kamil Brzozowski (Polska)
Jonas Davidsson (Szwecja)
Rafał Dobrucki (Polska)
Greg Hancock (USA)
Maciej Janowski (Polska)
Robert Kościecha (Polska)
Antonio Lindbaeck (Szwecja)
Emil Sajfutdinow (Rosja)
Linus Sundstroem (Szwecja)
Rospiggarna Hallstavik:
Sebastian Alden (Szwecja)
Ben Barker (Wielka Brytania)
Wiesław Jaguś (Polska)
Mads Korneliussen (Dania)
Timo Lahti (Finlandia)
Jesper B. Monberg (Dania)
Kauko Nieminen (Finlandia)
Przemysław Pawlicki (Polska)
Anton Rosen (Szwecja)
Ryan Sullivan (Australia)
Valsarna Hagfors:
Tomasz Gapiński (Polska)
Henrik Gustafsson (Szwecja)
Krzysztof Jabłoński (Polska)
Matej Kus (Czechy)
Grigorij Łaguta (Rosja)
Anders Mellgren (Szwecja)
Daniel Nermark (Szwecja)
Roman Povazhny (Rosja)
Krzysztof Słaboń (Polska)
Sebastian Ułamek (Polska)
Vargarna Norrkoeping:
Joonas Andersson (Szwecja)
Viktor Bergstroem (Szwecja)
Kevin Doolan (Australia)
Michael Jepsen Jensen (Dania)
Krzysztof Kasprzak (Polska)
Daniel King (Wielka Brytania)
Adrian Miedziński (Polska)
Scott Nicholls (Wielka Brytania)
Kim Nilsson (Szwecja)
Adam Shields (Australia)
Adam Skórnicki (Polska)
Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Vastervik Speedway:
Robin Berqvist (Szwecja)
Tomasz Chrzanowski (Polska)
Billy Forsberg (Szwecja)
Chris Harris (Wielka Brytania)
Tomasz Gollob (Polska)
Tomasz Jędrzejak (Polska)
Nicolai Klindt (Dania)
Peter Ljung (Szwecja)
Rafał Okoniewski (Polska)
Terminarz :


FAZA ZASADNICZA:
1. Kolejka - 27 kwietnia

Lejonen - Indianerna
Dackarna - Vastervik
Piraterna - Vargarna
Rospiggarna - Vetlanda
Pauzuje Valsarna
2. Kolejka - 4 maja
Indianerna - Lejonen
Vastervik - Dackarna
Vargarna - Piraterna
Vetlanda - Rospiggarna
Pauzuje Valsarna
3. Kolejka - 11 maja
Valsarna - Lejonen
Piraterna - Indianerna
Dackarna - Vetlanda
Rospiggarna - Vastervik
Pauzuje Vargarna
4. Kolejka - 18 maja
Lejonen - Valsarna
Indianerna - Piraterna
Vetlanda - Dackarna
Rospiggarna - Vastervik
Pauzuje Vargarna
5. Kolejka - 25 maja
Vargarna - Indianerna
Piraterna - Vastervik
Rospiggarna - Lejonen
Dackarna - Valsarna
Pauzuje Vetlanda
6. Kolejka - 1 czerwca
Indianerna - Vargarna
Vastervik - Piraterna
Lejonen - Rospiggarna
Valsarna - Dackarna
Pauzuje Vetlanda
7. Kolejka - 8 czerwca
Vetlanda - Lejonen
Vargarna - Dackarna
Vastervik - Indianerna
Rospiggarna - Valsarna
Pauzuje Piraterna
8. Kolejka - 15 czerwca
Lejonen - Vetlanda
Dackarna - Vargarna
Indianerna - Vastervik
Valsarna - Rospiggarna
Pauzuje Piraterna
9. Kolejka - 22 czerwca
Piraterna - Dackarna
Vetlanda - Indianerna
Vargarna - Lejonen
Vastervik - Valsarna
Pauzuje Rospiggarna
10. Kolejka - 29 czerwca
Dackarna - Piraterna
Indianerna - Vetlanda
Lejonen - Vargarna
Valsarna - Vastervik
Pauzuje Rospiggarna
11. Kolejka - 6 lipca
Rospiggarna - Vargarna
Vetlanda - Vastervik
Valsarna - Piraterna
Indianerna - Dackarna
Pauzuje Lejonen
12. Kolejka - 13 lipca
Vargarna - Rospiggarna
Vastervik - Vetlanda
Piraterna - Valsarna
Dackarna - Indianerna
Pauzuje Lejonen
13. Kolejka - 20 lipca
Lejonen - Piraterna
Vargarna - Vastervik
Rospiggarna - Dackarna
Vetlanda - Valsarna
Pauzuje Indianerna
14. Kolejka - 3 sierpnia
Piraterna - Lejonen
Vastervik - Vargarna
Dackarna - Rospiggarna
Valsarna - Vetlanda
Pauzuje Indianerna
15. Kolejka - 10 sierpnia
Indianerna - Valsarna
Lejonen - Vastervik
Rospiggarna - Piraterna
Vargarna - Vetlanda
Pauzuje Dackarna
16. Kolejka - 17 sierpnia
Valsarna - Indianerna
Vastervik - Lejonen
Piraterna - Rospiggarna
Vetlanda - Vargarna
Pauzuje Dackarna
17. Kolejka - 24 sierpnia
Dackarna - Lejonen
Piraterna - Vetlanda
Vargarna - Valsarna
Rospiggarna - Indianerna
Pauzuje Vastervik
18. Kolejka - 31 sierpnia
Lejonen - Dackarna
Vetlanda - Piraterna
Valsarna - Vargarna
Indianerna - Rospiggarna
Pauzuje Vastervik
FAZA PLAY OFF:
07.09 - 1 runda
14.09 - 2 runda
21.09 - 3 runda
28.09 - półfinały
29.09 - półfinały (rewanże)
05.10 - finał
06.10 - finał (rewanż)
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

We wtorek startują rozgrywki jednej z najsilniejszych lig świata - szwedzkiej Elitserien. W Kraju Trzech Koron zaplanowano cztery spotkania, z których każde zapowiada się niezwykle emocjonująco ze względu na obecność w składach drużyn wielu Polaków oraz stałych uczestników cyklu Grand Prix.

Lejonen Gislaved - Indianerna Kumla (godz. 19:00)
Dowodzonych przez Piotra Protasiewicza oraz Grzegorza Walaska Indian czeka niezwykle trudny wyjazdowy pojedynek z Lwami, które bronią mistrzowskiej korony, i których plastron w tym sezonie przywdziewa Artur Mroczka. Wychowanek GTŻ Grudziądz w przeciwieństwie do &quot;Pepe&quot; i &quot;Grega&quot; nie będzie jednak prawdopodobnie grał pierwszych skrzypiec w swojej ekipie i skupi się raczej na uzupełnianiu bardziej doświadczonych kolegów w osobach Leigh Adamsa, Chrisa Holdera oraz Nickiego Pedersena.
Faworytem spotkania pomiędzy Lejonen a Indianerną bez wątpienia są gospodarze, którzy znani są z tego, że na własnym terenie spisują się wyśmienicie. W triumf swojej drużyny wierzy również kapitan
Lwów - David Ruud: - Udało nam się zachować trzon zespołu z poprzedniego sezonu, więc powinno być dobrze. Na papierze wyglądamy naprawdę solidnie i mam nadzieję, że w tym roku damy radę zajść bardzo daleko.
Awizowane składy:
Lejonen:
1. Nicki Pedersen
2. Mikael Max
3. David Ruud
4. Chris Holder
5. Leigh Adams
6. Dennis Andersson
7. Artur Mroczka
8. Christian Agoe
Indianerna:
1. Bjarne Pedersen
2. Niels Kristian Iversen
3. Grzegorz Walasek
4. Magnus Zetterstroem
5. Piotr Protasiewicz
6. Simon Gustafsson
7. Renat Gafurow
8. Niklas Eriksson
Dackarna Malilla - Vastervik Speedway (godz. 19:00)
Dackarna Malilla już od kilku lat wymieniana jest w gronie głównych kandydatów do złotego medalu Drużynowych Mistrzostw Szwecji, ale od ostatniego złota wywalczonego w sezonie 2007 Gryfy nie zaznały smaku krążka z najcenniejszego kruszcu.
We wtorkowym starciu pomiędzy Dackarną a Vastervik zdecydowanym faworytem są gospodarze dysponujący piątką piekielnie mocnych liderów (Hans Andersen, Andreas Jonsson, Peter Karlsson, Fredrik Lindgren i Rune Holta), ale goście z Tomaszem Chrzanowskim, Tomaszem Gollobem oraz Tomaszem Jędrzejakiem w składzie na pewno nie oddadzą tego meczu bez walki. Zwłaszcza, że trzej Polacy będą mogli liczyć na wsparcie zawsze groźnego Chrisa Harrisa i nieobliczalnego Petera Ljunga.
Z szacunkiem o rywalu wypowiada się menadżer Dackarny, Jerker Eriksson, który nie widzi jednak innego rozstrzygnięcia niż triumf swoich podopiecznych: - Andreas miał małe problemy sprzętowe podczas sobotniej Grand Prix w Lesznie, ale w niedzielnym spotkaniu Speedway Ekstraligi wszystko już było w porządku. W ogóle, wszyscy nasi zawodnicy
zaprezentowali się w Polsce bardzo dobrze. Spotkanie z Vastervik na pewno nie będzie łatwe, ponieważ oni mają dobry zespół, ale uważam, że nasi liderzy są solidniejsi.

Awizowane składy:
Dackarna:
1. Hans Andersen
2. Andreas Jonsson
3. Fredrik Lindgren
4. Peter Karlsson
5. Rune Holta
6. Ricky Kling
7. Ludvig Lindgren
8. Tim Gudmundsson
Vastervik:
1. Joonas Kylmaekorpi
2. Tomasz Jędrzejak
3. Chris Harris
4. Tomasz Chrzanowski
5. Tomasz Gollob
6. Robin Bergkvist
7. Peter Ljung
8. Robin Messing
Piraterna Motala - Vargarna Norrkoeping (godz. 19:00)
Żużlowcy Vargarny Norrkoeping w ubiegłym sezonie dość niespodziewanie sięgnęli po srebrny medal DM Szwecji. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i działacze Wilków niedawno zapowiedzieli, że nie spoczną na laurach, i że w zbliżających się rozgrywkach Wilki powalczą o miano najlepszej ekipy w Kraju Trzech Koron. Menadżer Vargarny, Peter Jansson, uspokaja jednak przedsezonowe emocje
: - Nic nie jest pewne, dlatego na razie skupiamy się na tym, żeby awansować do play-off.
Patrząc na skład teamu z Norrkoeping nietrudno zauważyć, że w Elitserien jest kilka mocniejszych klubów, ale zespół Krzysztofa Kasprzaka, Adriana Miedzińskiego i Adama Skórnickiego bez wątpienia nie jest bez szans w wyjazdowym starciu z Piraterną Motala, której szeregi zasilają Damian Baliński, Maciej Janowski oraz Robert Kościecha. Piraci osłabieni brakiem poobijanego Emila Sajfutdinowa również nie zamierzają w tym roku okupować dolnych rejonów tabeli, wobec czego ich kibice
mają nadzieję na triumf. - W zeszłym roku nie mieliśmy lidera, który byłby w stanie przywozić w każdym spotkaniu co najmniej 10 punktów
, a teraz mamy Grega Hancocka, co sprawia, że możemy czuć się pewniej
- powiedział menadżer Piraterny - Stefan Andersson.
Awizowane składy:
Piraterna:
1. Greg Hancock
2. Maciej Janowski
3. Jonas Davidsson
4. Damian Baliński
5. Antonio Lindbaeck
6. Linus Sundstroem
7. Robert Kościecha
8. Tomas Baeck
Vargarna:
1. Adrian Miedziński
2. Tai Woffinden
3. Krzysztof Kasprzak
4. Adam Skórnicki
5. Adam Shields
6. Scott Nicholls
7. Kim Nilsson
8. Andre Hertzberg
Rospiggarna Hallstavik - Elit Vetlanda (godz. 19:00)
Spoglądając na składy wydaje się, że Rospiggarna stoczy w tym roku zacięty bój z Valsarną Hagfors o... przedostatnią lokatę w Elitserien. Zespół Wiesława Jagusia na swoim torze może rywalom napsuć sporo krwi, ale w spotkaniach wyjazdowych będzie raczej tłem dla gospodarzy.
Pierwszy mecz sezonu 2010 ekipa z Hallstaviku jedzie jednak u siebie i choć Elit Vetlanda z Jasonem Crumpem, Jarosławem Hampelem i Januszem Kołodziejem na czele wydaje się być murowanym faworytem, to niespodzianka w tym pojedynku jest jak najbardziej możliwa. Wszystko będzie zapewne zależeć od dyspozycji Crumpa, który po triumfie w sobotniej Grand Prix Europy spisał się poniżej oczekiwań w niedzielnym meczu Speedway Ekstraligi pomiędzy Betardem WTS Wrocław a Caelum Stalą Gorzów.
Awizowane składy:
Rospiggarna:
1. Jesper B. Monberg
2. Sebastian Alden
3. Wiesław Jaguś
4. Ben Barker
5. Ryan Sullivan
6. Anton Rosen
7. Kauko Nieminen
8. Pontus Aspgren
Vetlanda:
1. Lee Richardson
2. Ales Dryml
3. Jarosław Hampel
4. Janusz Kołodziej
5. Jason Crump
6. Martin Vaculik
7. Jonas Messing
Pauzuje: Valsarna Hagfors

Źródło: Sportowe Fakty
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Davidsson - Woffinden 1 @ 1.80 Unibet
Ten zakład od razu rzucił mi się w oczy. Davidsson na torach w Szwecji to pewniak do zdobycia około 10 punktów. Jest liderem pary. A Tai jak jeździ w tym sezonie to wszyscy chyba wiemy. Do tego trudna para z Miedzińskim.
 
S 0

sandro90

Użytkownik
C.Holder - G.Walasek @ 2 kurs 2.1 | Unibet
Zaciekawila mnie ta para, Grzesiu w polskiej lidze w gazie, nie boi sie walki i nie odpuszcza jak bedzie w Szwecji, zobaczymy jednak po takim kursie moge zaryzykowac.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Jacques, ja mam jeszcze lepsza para

Balinski-Woffinden 1 1.72 10/10 Tobet zwrot
Davidsson liderem chyba tylko na papierze jest, w tej parze wiecej punktow zdobedzie Balinski, ale mniejsza o to. Bardzo dobry poczatek sezonu w wykonaniu Balinskiego, nie mozna tego samego powiedziec o Woffindenie. Tai jeszcze jedzie w parze z Miedzinskim, juz tutaj kilka pkt straci.



Edit by Jacques

Nie powiedziałbym. Davidsson w Elitserien co roku ma czołową średnią. Zwłaszcza na torze Piraterny jest bardzo mocny i nie bez przyczyny to on jedzie jako lider pary.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Patrząc na składy handi +20.5 na Vastervik wygląda kosząco.
Vastervik:
1. Joonas Kylmaekorpi
2. Tomasz Jędrzejak
3. Chris Harris
4. Tomasz Chrzanowski
5. Tomasz Gollob
6. Robin Bergkvist
7. Peter Ljung
8. Robin Messing
VS.
Dackarna:
1. Hans Andersen
2. Andreas Jonsson
3. Fredrik Lindgren
4. Peter Karlsson
5. Rune Holta
6. Ricky Kling
7. Ludvig Lindgren
8. Tim Gudmundsson
Myślę, że Vastervik nie stoi na straconej pozycji, a handicap +20.5 po kursie 1.90 weźmne ????

Jednak ja się myli to mnie poprawcie ????
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Ja zagrałem na zajęciach taki dubel:
Vaculik - Nieminen - 1 @ 1,5 ✅
Jonsson - Gollob - 2 @ 1,6 ✅
Unibet
Martin jest znacznie lepszy od swojego rywala. Ponadto będzie miał łatwiejszych rywali, dlatego większe szanse na punkty. Z kolei Nieminen zmierzy się m.in. Crumpem i Kołodziejem.
Gollob mam nadzieję, że będzie liderem swojej ekipy i zdobędzie dużo punktów. Początek sezonu ma bardzo dobry, nie licząc słabego występu w Grand Prix. Fakt, że Tomek będzie miał trudnych rywali, ale za to AJ pojedzie w parze z Andersenem oraz Lindgrenem, którzy mogą urwać mu kilka punktów.
Edit: Jeszcze dodaje drugi dubel:
Adams - Protasiewicz - 1 @ 1,5 ⛔
Davidsson - Woffinden - 1 @ 1,45 ✅
Unibet
Szkoda, że wcześniej tego nie zagrałem, bo kurs na Jonasa spadł do 1,45. Tak jak było wyżej napisane w Szwecji Davidsson to inny zawodnik. Tai jakoś nie błyszczy na początku sezonu, więc mimo dość niskiego kursu zaryzykuję. Z kolei forma Protasiewicza nie bardzo mnie zachwyca. Adams powinien zrobić wynik w okolicach 11-13 punktów. Pepe ma też z kim przegrać w tym meczu. Myślałem jeszcze nad parą Sullivan - Richardson, ale po ostatnich jego wyczynach w spotkaniu z Falubazem dam sobie spokój. Zresztą Sully będzie miał trudnych przeciwników.
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Jacques, zwracam honor, miales racje,
Jonas fenomenalnie, Balinski mnie zaskoczyl na minus, dobrze, ze zdobyli po 1 pkt, wiec zwrot
nie bylo chyba niespodzianek w szwedzkiej, mam nadzieje, ze Karlssonowi nic sie nie stalo, bo jak kontuzja, to Wlokniarz bedzie mial DUZY problem
 
S 0

sebastw

Użytkownik
U mnie jeszcze inaczej stawialem jak nie bylo handi, a na kuponie po czasie pojawilo sie -0,5 pkt. napisalem do supportu. ??? Czekam
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Witam!

Już dzisiaj od 19 rozegrane zostaną 4 spotkania II kolejki Elitserien. Zgodnie z regulaminem dzisiejsze spotkania będą rewanżami za zeszłotygodniowe pojedynki.

I tak na pierwszy rzut oka bardzo dobrym typem wydaje się być Vargarna - Piraterna+4,5 tobet. W zespole gości na pewno nie pojawi się awizowany w składzie Antonio Lindbaeck zdobywaca kompletu punktów w pierwszym spotkaniu. To spore osłabienie zespołu gości ale wobec słabej postawy Woffindena i Nichollsa typ wydaje się bardzo możliwy.

Awizowane składy:

Vargarna:
1. Adrian Miedziński
2. Scott Nicholls
3. Krzysztof Kasprzak
4. Tai Woffinden
5. Adam Shields
6. Kim Nilsson
7. Michael Jepsen Jensen
8. Andre Hertzberg

Piraterna:
1. Greg Hancock
2. Maciej Janowski
3. Jonas Davidsson
4. Antonio Lindbaeck
5. Rafał Dobrucki
6. Robert Kościecha
7. Linus Sundstroem
8. Tomas Baeck

Za Lindbaecka w składzie gości pojawi się pewnie Baliński. Myślę że warto spróbować.

Do tego bardzo dobrym typem wydaje się być pojedynek Janusza Kołodzieja i Przemysława Pawlickiego. Handi na Kołodzieja to -4,5. Kurs nie powola bo to 1,45 w tobet ale przy obecnej formie Janusza i fatalnej Pawlickiego typ bardzo pewny. Polecam.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Hampel - Jaguś - 1 ⛔
Gollob - Jonsson - 1
Jepsen Jensen - Sundstrom - 1 ✅
Ako: 2,8
Unibet
Dzisiaj puszczam coś takiego. Hampel jest w mega dyspozycji. Dodatkowo jedzie u siebie, co ma niewątpliwie spore znaczenie. Z kolei Jaguś ma jakieś problemy z silnikami. W meczu z Bydgoszczą był bezradny. Mam nadzieję, że z upływem czasu będzie się rozkręcał. Gollob na swoim torze powinien zrobić dużo punktów. W poprzednim meczu zdobył ich więcej niż AJ i dzisiaj raczej nie będzie inaczej. Jepsen Jensen dobrze spisał się w ubiegłym tygodniu, wywalczając 8 punktów. Jego rywal w parze Sundstrom miał 6 &quot;oczek&quot;. Młody Szwed wygrał w sobotę zawody w Motali, ale liga to inna bajka i moim zdaniem dzisiaj duński talent będzie skuteczniejszy.
Edit: gram jeszcze taki dubel:
Sullivan - over 8,5 ⛔
Miedziński - over 8,5 ✅
Ako: 2,96
Unibet
Miedziński podobnie jak Jaguś w meczu z Polonią totalnie zawiódł. Ciężko powiedzieć co mu było, ale to raczej problem z dopasowaniem się. Z nogą to on raczej nie ma kłopotów. Dzisiaj będzie jechał na swoim torze i powinien być mocnym punktem swojej ekipy. Dwa razy z rzędu nie może pojechać słabo, jeżeli tak naprawdę nic mu nie przeszkadza. Sully będzie miał ciężką przeprawę z Vetlandą. Zapewne pojedzie sześć razy. Australijczyk jest bardzo doświadczony i z pewnością szybko dopasuje się do tamtejszego toru. Minimum dziewięć punktów, jak najbardziej jest w jego zasięgu. To przecież lider Rospiggarny.
 
bzychol 0

bzychol

Użytkownik
Västervik - Dackarna typ 1 kurs 5.00 (Tobet) ⛔

Moim zdaniem jest tu spora szansa na niezły zarobek dlaczego ? 1 Vastervik jedzie u siebie a to już jest spora przewaga / 2 co może przemawiać za Vastervik to tacy zawodnicy jak Gollob , &quot;Bomber&quot; Harris, Tomasz Jędrzejak i Peter Ljung , fakt na papierze może i silniej wygląda Dackarna ale poobijany jest u nich Karlsson co może trochę osłabić siłę tego zespołu. Reasumując myślę że warto zaryzykować ten typ ????

edit: szkoda ,że nie dojechali tego meczu do końca ...
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
W czwartkowy wieczór rozpoczynają się rozgrywki Allsvenskan League (odpowiednik polskiej I ligi). O awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Szwecji powalczy tylko pięć drużyn.
W Allsvenskan wystartują: Hammarby Sztokholm, Griparna Nykoeping, Solkatterna Karlstad, Ornarna Mariestad i Masarna Avesta (pauzuje w 1. kolejce). Łącznie odbędzie się 20 rund fazy zasadniczej, a następnie cztery najlepsze drużyny powalczą w półfinałach. W czwartek odbędą się dwa pojedynki: Hammarby - Solkatterna i Ornarna - Griparna.
Osobiscie mnie zaciekawil:
Örnarna - Griparna H(0.0 - 8.5) 1 1.90 Tobet ⛔⛔⛔ 50-46
Jest to dopiero 1 spotkanie w tym sezonie, ale zaciekawila mnie druzyna gospodarzy, wystepuja w niej zawodnicy, ktorzy na poczatku sezonu bardzo dobrze spisuja sie m.in. w Polsce, mowa o: Kosciuchu (PSZ Poznan) fenomenalny ostatni mecz przeciwko Start Gniezno, 13 pkt + 2 bonusy, Max (Marma Rzeszów), Dennis Andersson, ktory na Stadionie Olimpijskim byl jednym z nielicznych, ktorzy nie zawiedli przeciwko Stali Gorzow, Dudek (ZKZ) 5 pkt w 4 biegach przeciwko Wroclawowi, do tego Ago, Gothberg.
Po przeciwnej stronie - Mirosław Jabłoński, Daniel Davidsson, Freddie Eriksson, Kenneth Hansen, Kim Nilsson. Tak jak wspominalem, jest to 1 kolejka, wiec opieram sie na poczynaniach w innych ligach, druzyna gospodarzy bardziej do mnie przemawia

jednak 1 szwedzka nie dala zarobic, tylko Max z Anderssonem nie zawiedli, Wroclaw bedzie mial pozytek z tego zawodnika, w 2 meczu pogrom, brawo bzychol za typ
 
bzychol 0

bzychol

Użytkownik
Hammarby - Solkatterna H(0.0 - 22.5) 1 1.80 Tobet ✅✅✅ 70-26
Myślę, że drużyna gospodarzy jest w stanie roznieść na swoim torze drużynę Solkatterny z kilku prostych powodów : 1. W Hammarby występują tacy zawodnicy jak Zorro, Smoliński, Hlib, Karpov i całkiem przyzwoity Ekloef / Solkatterna ma tylko jednego wyraźnego lidera jest nim Henka Gustafsson, jakąś pomoc powinien stanowić Robin Toernqvist ale czy to wystarczy by nawiązać walkę z Hammarby ? Nie sądzę ???? 2 powód przemawiający za gospodarzami to oczywiście przewaga własnego toru co powinno dobić drużynę gości. Wydaje mi się ,że warto skorzystać z tego i postawić na wysokie zwycięstwo gospodarzy ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Pirates have suffered a heavy setback for Tuesday&#39;s home meeting with the Indians. Antonio Lindbäck - som körde GP-speedway på Ullevi i lördags och i polska ligan i söndags - missar ytterligare en match i elitserien. Antonio Lindbäck - who drove the Speedway GP at Ullevi on Saturday and in the Polish league on Sunday - miss one more game in the top division.
I stället kommer Damian Balinski in i laget. Instead, Damian Balinski into the team.
- Antonio har fortfarande väldigt ont i sin axel och mår bäst av att vila. - Antonio is still very hurt his shoulder and will do best of the rest. Balinski är värd en ny chans, säger Piraternas lagledare Stefan Andersson. Balinski is worth another chance, &quot;said Pirates team manager Stefan Andersson.
Indianerna saknar Niels-Kristian Iversen och ersätter honom med unge dansken Leon Madsen. Indians lack Niels-Kristian Iversen and replacing him with young Dane Leon Madsen.

Per Bergsten Per Bergsten
Znalazłem taką informacje. Krótko mówiąc dziś Lindbaeck ma nie jechać (informacja z dzisiaj). Za niego Baliński. Piszę, bo Sfakty zapowiada obecność Toninho w składzie.
 
K 5

kaczorrm

Użytkownik
Witam
Ciekwaie dzis w Szwecji. Moje typy na dziś:
Dackarna-Vetlanda+6,5@1,9✅ - rok w rok te mecze są zacięte. Spodziewam sie tego i tym razem. Wszyscy wiemy w jakim gazie jest Kołodziej. Crump też w niedziele się obudził i jechał niemal bezbłędnie
Valsarna+8,5 ⛔- Lejonen @1.9- niby mistrz, niby z Pedersenem i Cholderem ale w Szwecji handi własnego toru liczy sie bardziej - patrz bęcki Lejonen w ostatniej kolejce. Nie twierdze że tego meczu nie wygraja ale 10 punktami hmmm. Zaryzykuje gospodarzy. Mam nadzieje że stary dobry&quot;Henka&quot; jeszcze pamieta jak jeździł w tamtym sezonie
Edyt:Końcówka w wykonaniu gospodarzy katastrofa
Rekreacyjnie Dakarna-Vetlanda remis @17 ???? ⛔
Powodzenia
 
remisiek 48

remisiek

Użytkownik
Oto co dziś wybrałem z oferty bet365
Ryan SULLIVAN powyżej 10 pkt. kurs 2.15
Jeden obok Jagusia z filarów Rospiggarny. W pierwszym meczu przeciwko Vetlandzie na swoim torze jako jedyny toczył wyrównane pojedynki i zainkasował 11 oczek. W prawdzie w rewanżu totalna klapa, ale uważam, że poza Gollobem każdy zawodnik jest w zasięgu Ryana. Przekroczyć 10 oczek na swoim torze dzisiaj uważam za mega realne.

Jason CRUMP poniżej 13 pkt. kurs 2.15
Jason w meczach ligowych widać rozkręca się. Ostatnie wyniki w Polsce pokazują, że dogadał się wreszcie ze sprzętem, bo tutaj głównie upatruje słabego początku. Dzisiaj przyjdzie mu się zmierzyć z solidną ekipą Dackarny w której startują m.in Andersen, Lindgren, Holta, Jonsson czy nawet Klindt. Łatwo nie będzie, a gdyby tak założyć start w biegu z którymś z pary Hampel, Kołodziej to utwierdza mnie w przekonaniu fakt, że 3 lub 4 oczka Crumpowi uciekną.
 
G 0

grzenin

Użytkownik
Hej
Może tutaj uzyskam odpowiedz co w przypadku gdy crump będzie jechał 6 razy (joker) jak bet365 to rozliczy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom