>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2012

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Awizowane składy przedstawiają się następująco:
Indianerna Kumla - Vargarna Norrkoeping
Indianerna: Kenneth Bjerre, Niels Kristian Iversen, Piotr Protasiewicz, Rune Holta, Antonio Lindbaeck, Mathias Thoernblom, Hans Andersen.
Vargarna: Lee Richardson, Kim Nilsson, Peter Karlsson, Adam Shields, Nicki Pedersen, Danił Iwanow, Anders Mellgren.
Piraterna Motala - Dackarna Mallila
Piraterna: Greg Hancock, Linus Sundstroem, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Chris Holder, Anton Rosen, Piotr Pawlicki.
Dackarna: Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Darcy Ward, Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren, Joel Larsson, Patryk Dudek.
Vastervik Speedway - Valsarna Hagfors
Vastervik: Davey Watt, Peter Ljung, Chris Harris, Daniel King, Jurica Pavlic, Mikael Max, Pontus Aspgren.
Valsarna: Grigorij Łaguta, Artiom Łaguta, Krzysztof Kasprzak, Tomasz Gapiński, Daniel Nermark, Victor Palovaara, Krzysztof Buczkowski.
Hammarby-Vetlanda został przełożony.
Indianie nie powinni mieć problemów z ograniem przeciętnej w tym roku Vargarny. Pasjonująco z to zapowiadają się dwa pozostałe pojedynki.

Mecz Piraterny z Dackarną pokaże Orange Sport.

W Vastervik na stronie piszą, że może dojść do zmiany i w ostatniej chwili do składu może wskoczyć jeszcze Klindt lub Jędrzejak, ale niestety nie napisali za kogo ewentualnie. Tak czy siak ich skład prezentuje się nieźle. Nie ma dziur, także Valsarna nie będzie miała tak łatwo ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pierwsze co rzuca mi się w oczy to Krzychu Buczkowski pod 7,czyli jakby nie patrzeć ułatwiona pozycja do zdobycia mnóstwa punktów i ewentualnych 6 startów.
Jego partnerem będzie młody Szwed Victor Palovaara,a rywalami w 2. i 11.biegu Max i Pontus Aspgren(dziś jedzie na Wyspach).W obecnej dyspozycji Buczek może okazać się bezkonkurencyjny-rywali w drużynie gospodarzy nie ma jakichś wybitnych-Watt,Ljung czy Pavlic są do objechania,nie mówiąc już o brytyjskiej parze King-Harris. Tor w Vastervik jest dość wymagający,ale Buczkowski w tym sezonie jedzie wszędzie dobrze,bez względu na tor.Czekam z niecierpliwością na linię punktową Krzyśka bądź jakieś H2H z nim.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
We wtorek zainaugurowane zostaną rozgrywki Elitserien. Spotkania w Szwecji zwykle rozpoczynają się o godzinie 19:00, ale tym razem jeden z meczów zacznie się wcześniej.
Starcie pomiędzy mistrzem kraju - Piraterną Motala a Dackarną Malilla będzie na żywo pokazywanie w telewizji i rozpocznie się o godzinie 17:00. Pojedynki Indianerny Kumla z Vargarną Norrkoeping oraz Vastervik Speedway z Valsarną Hagfors zaczną się tradycyjnie o 19:00.
źródło : SportoweFakty.pl
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Peter Karlsson-Lee Richardson: Karlsson(-1)@1,85 Tobet⛔⛔7-8????Lee?!

Karlsson pod nr 3 w parze z Shields&#39;em.Lee pod nr 1 w parze z Kimem Nilssonem.Tu już widzę przewagę Szweda,który ma słabszego partnera.Indianerna wygląda na papierze bardzo mocno i nie widzę większych szans żeby Richardson poradził sobie kolejno z parami: Iversen/Bjerre,Protasiewicz/Holta,Lindbaeck/Thornblom,Iversen/Protasiewicz.Oczywiście Pkej będzie miał podobnie ciężką przeprawę,ale sądzę że zaprezentuje się dużo lepiej niż Anglik,zapewne pojedzie w nominowanym z Pedersenem,a po drodze może z rezerwy taktycznej.Dla mnie to ciekawy bet,oczywiście to inauguracja więc bez szaleństwa ze stawką.CDN..
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
W Vastervik na stronie piszą, że może dojść do zmiany i w ostatniej chwili do składu może wskoczyć jeszcze Klindt lub Jędrzejak, ale niestety nie napisali za kogo ewentualnie. Tak czy siak ich skład prezentuje się nieźle. Nie ma dziur, także Valsarna nie będzie miała tak łatwo ...
Klindt wczoraj miał wypadek w Anglii i ma złamaną łopatkę i uszkodzony obojczyk, także nie pojedzie i skład zostaje taki jak podałeś.

No tak, zauważ że posta napisałem przed meczem ...
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Jak ja się cieszę, że to już dzisiaj inauguraja najlepszej ligi świata. Co prawda tylko 3 spotkania ale jedno jak zwykle sobie możemy obejrzeć na Orange Sport, który na szczęście dalej posiada prawda do Eliteserien. Ode mnie na początek 2 typy:

Vastervik-Valsarna 2 @ 1,68 Tobet✅40:50

Kurs mnie miło zaskoczył, bo na papierze te ekipy dzieli na chwilę obecną przepaść. Valsarna ma moim zdaniem skład taki, że spokojnie mogą powalczyć o półfinał, a Vastervik to jedna z najsłabszych ekip ligi. Kto ma u gospodarzy punktować? Jeśli o mnie chodzi, to nie widzę w tej ekipie nikogo pewnego do wysokich zdobyczy punktowych. Pavlic, Harris czy Watt to zawodnicy, których stać by zaskoczyć i pojechać dobrze ale też równie dobrze mogą przywozić zera więc nie ma co się na nich napalać, podobnie jak na Ljunga, Kinga czy Aspgrena. Dzisiaj myślę, że ich liderem będzie Max, który niby też prezentuje podobny poziom co zawodnicy pokroju Harrisa ale jednak fakt, że jedzie z rezerwy daje mu sporą przewagę i od niego bym oczekiwał sporej ilości punktów na tle zespołu. Ale goście tutaj mają jednak skład bardzo ciekawy. Liderami oczywiście będą G.Łaguta i Krzysio Kasprzak. Do tego Griszka będzie pomagał swojemu bratu więc i od Artioma jakieś punkty powinny wpaść. Gapa po kontuzji więc różnie może być ale Nermark czy Buczek w E-lidze dają sobie radę i pokazuja fajny żużel więc od nich też sporo punktów można oczekiwać. Jedynie Palovaara to zawodnik z dużo niższej półki ale może z Aspgrenem powalczy.

Podsumowując składy obu ekip, to widać, że wyraźnym faworytem tego meczu są goście i każdy inny wynik, aniżeli ich wygrana będzie dla mnie tutaj niespodzianką.

Nicki Pedersen over 12,5 @ 2,05 Tobet✅14pkt

Ciekawy zakład na Nickiego i kurs również może zadowalać. Nicki dzisiaj na bank pojedzie 6 razy, bo kolegów z drużyny to ma takich, że szykuje się lanie, które Indianie sprawią Wilkom. Richardson, Nilsson, Karlsson, Shields czy dwójka z rezerwy(Ivanov i Mellgren) to właśnie jest skład Vargarny i moim zdaniem wygląda on tragicznie. Nicki na tle swoich kolegów z zespołu będzie brylował i 6 startów z jego strony to po prostu konieczność. Jedynym, który może mu pomóc w zdobywaniu punktów będzie Pikej ale tego też bym pewny nie był. Co do rywali z drugiej drużyny, to będą nie łatwi ale też nie są nie do objechania. Kenio, Puk, Pepe, Holta, Toninho czy Andersen to zawodnicy o uznanych nazwiskach w świecie speedwaya ale jednak żaden z nich nie ma takich sukcesów na swoim koncie jak Pedersen. A forma Duńczyka u progu sezonu jest bez zarzutu, bo w GP póki co 6 miejsce, a w barwach Wybrzeża w Polsce również bryluje. Tak więc dzisiaj w 6 startach potrzeba mu 13pkt, co moim zdaniem jest jak najbardziej w jego zasięgu, tak więc dlaczego nie spróbować?
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie wiem po co Zgredziu wpisujesz tutaj swoje suche typy i stawki, skoro nikogo nie obchodzi za ile kto gra, zwłaszcza w działach tematycznych...

Piotr Pawlicki(+4)-Patryk Dudek 1 @ 1,66 Bet365⛔9-14
Piotrek swoje zrobił ale jednak Dudek jest w genialnej formie...

Rozumiem, że Duzers jest w kapitalnej formie u progu sezonu ale jednak handicap na Piotrka oraz kurs to już jest dla mnie duże zaskoczenie. Piotrek już w poprzednim sezonie pokazywał, że u siebie w Motali potrafi jeździć i przywoził wiele cennych punktów. Tak więc już doświadczenie jakieś ma na szwedzkich torach, a zwłaszcza u siebie. Dudek jak już mówiłem jeździ od początku sezonu kapitalnie ale dzisiaj może mieć problem z wysokimi zdobyczami punktowymi, bo jednak rywale naprawdę mocni. Z resztą od Piotrka też cudów bym nie oczekiwał. Myślę, że ten handicap na Piotrka jest do pobrania, tym bardziej, że obaj zawodnicy jadą ze sobą w biegach 2 i 11 a ich kolegami z pary będą Rosen i Larsson tak więc na nich punktów tracić nie powinni. Jak dla mnie ten bet to przeogromne value i dlatego trzeba go pobrać.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Piraterna Motala - Dackarna Malila 1 1,83 Bet365 ⛔
Szlagier dzisiejszej inauguracyjnej kolejki. Mistrz Szwecji podejmie jednego z głównych pretendentów do tego tytułu w tym roku. Zawodnicy gospodarzy są w formie może poza Maćkiem Janowskim ale to taki typ zawodnika, że może się przebudzić. Pozostali na czele z Mistrzem Świata pokazują bardzo dobrą dyspozycję. Do tego w sobotę Grand Prix wygrał Chris Holder czyli pokazuje, młody &quot;kangur&quot;, że powoli zaczyna wchodzić na odpowiednie &quot;obroty&quot; w tym sezonie. Mam nadzieje, że kilka punktów dorzuci Rosen a w parze z Gregiem Linus myślę, że powinien również przywieżć kilka punktów. Jeśli chodzi o gości to na papierze bardzo mocny skład z Andreasem i &quot;Darkym&quot; na czele. Myślę, że swojej rodzimej lidze lepiej się będzie spisywał &quot;Frycek&quot; ???? a i Jensen przywiezie kilka punktów bo on również na początku sezonu pokazuje bardzo dobrą dyspozycje. Kibice i włodarze gości pokładają dzisiaj duże nadzieje w Patryku Dudku. Młody wychowanek Falubazu Zielona Góra pokazuje kapitalną dyspozycje na początku sezonu szczególnie w spotkaniach Enea Speedway Ekstraligi. Ja stawiam dzisiaj jednak na Drużynowego Mistrza Szwecji.

Nicki Pedersen over 12,5 punktów 2,05 Tobet
✅ wchodzi na obroty :cool:
I jeszcze jeden typ na dzisiejszą kolejkę. Nicki może nie zachwycił w Lesznie podczas drugiej rundy Grand Prix ale jednak pokazuje ten zawodnik, że jest w lepszej formie aniżeli miało to miejsce w ubiegłych latach. Dzisiaj jego drużyna może dostać srogie lanie ponieważ, ciężko szukać przeciwników drużynie Nickiego dla gospodarzy z Kumli. Stąd dzisiaj Nickiego zobaczymy na torze najprawdopodobniej 6 razy. Na pewno Duńczyk biegów łatwych nie będzie miał bo na swoim torze bardzo grożni będą Holta, &quot;Anton&quot;, &quot;Protas&quot; czy też para Duńska Bjerre - &quot;Puk&quot;. Ale Nicki dzisiaj pojedzie w większej ilości startów z z Iwanowem lub Mellgrenem i raz z Karlssonem. Stawiam w tym meczu tylko jeden typ, na to iż Nicki zrobi dzisiaj w Kumli minimum 13 punktów.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Grigorij Laguta over 10@1,70 Bet365✅✅ 12

Grisza w świetnej formie(a raczej jego sprzęt) więc linia jak najbardziej do przeskoczenia.W parze z Artiomem,który mu raczej punktów nie będzie zabierał.Starszy z braci na tym torze jeździł w latach 2008-09 więc tor zna bardzo dobrze.

Watt(-1)-Gapiński: Watt@2,00 Bet365⛔⛔5-4

Watt co prawda w Vastervik jest zawodnikiem nowym i ma w parze nieobliczalnego Ljunga.Ale Gapa jest świeżo po kontuzji,więc dyspozycja jeszcze nie najlepsza.Nie sądzę żeby dziś ryzykował przesadnie w wyjazdowym meczu,on wie że polska liga czeka w niedzielę. W parze z Kasprzakiem,a więc raczej współpracy na torze tej dwójki też się nie spodziewam.Nie zdziwią mnie 2-3 biegi w wykonaniu Tomka i później odpoczynek.
 
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Wyraźnie słabszy występ w lidze szwedzkiej w meczu Piraterna Motala - Dackarna Mallila 41:49
zanotował dzisiaj aktualny mistrz świata Greg Hancock d,2,3,w,0 Greg mało tego (nie wiem na jakim sprzęcie jedzie w szweckiej lidze, ale wyraźnie zostawał w tyle za naszymi zawodnikami jak Patrykiem Dudkiem i Przemkiem Pawlickim. W ostatnim starcie w biegu 13 jadąc na trzecim miejscu , przez nikogo nie atakowany zrzucał okulary i nagle upadł w poślizgu uderzając w bande.Nic mu się nie stało, gdyż zaraz się podniósł. Wkolejnym biegu 14
Hancock po starcie był drugi, ale szybko spadł na koniec stawki. Ciekawe czy słabsza wyraźnie dyspozycja Grega to wina sprzętu ,czy też może Greg nie był w pełni zdrowy. Byłbym wdzięczny za każde info!

Doskonała dyspozycje potwierdził w tym meczu Patryk Dudek zdobywając dla gości 14pkt - 14+1 (2,3,3,1*,2,3)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
nie lubie kopiować, ale o Elitserien ciężko znaleźć jakiekolwiek info zatem to co proponuje nam sf:
We wtorek odbędzie się druga kolejka Elitserien. Kapitalnie zapowiada się mecz w Vetlandzie, gdzie miejscowa drużyna zmierzy się z Indianerną Kumla. W spotkaniu wystąpi aż sześciu uczestników tegorocznego cyklu Grand Prix.
Gospodarzy reprezentować będą Emil Sajfutdinow, Jarosław Hampel oraz Jason Crump, z kolei przyjezdnych Kenneth Bjerre, Antonio Lindbaeck i Hans Andersen. Faworytem starcia jest Elit Vetlanda, dla której będzie to też pierwszy mecz w tym roku. Indianie w pierwszej kolejce ulegli na swoim torze Vargarnie 42:48, a trio z GP zdobyło dla nich zaledwie 15 punktów. Jeśli teraz drużyna z Kumli myśli o zwycięstwie, to zawodnicy ci muszą zdobyć przynajmniej dwa razy więcej punktów.
Tradycyjnie na torach w Szwecji wystartuje wielu żużlowców z Polski. Najwięcej, bo aż sześciu biało-czerwonych zaprezentuje się w meczu w Hagfors. Dojdzie tam do pojedynku aktualnego lidera rozgrywek - drużyny Valsarny, z mistrzem kraju - Piraterną Motala. W ekipie gospodarzy świetnie w pierwszym spotkaniu spisał się Krzysztof Buczkowski, który zdobył 11 punktów. Piraci liczą na lepszą postawę Grega Hancocka, który w pierwszym, przegranym przed własną publicznością meczu z Dackarną zdobył tylko 5 &quot;oczek&quot;.
Ekipa z Malilli tym razem zmierzy się na swoim torze z brązowym medalistą ubiegłorocznych rozgrywek - Hammarby Sztokholm. Dla zespołu ze stolicy Szwecji będzie to pierwsze spotkanie w tegorocznym sezonie. W ekipie Piotra Żyto pojedzie czterech Polaków, w tym Tomasz Gollob. Faworytem starcia będą jednak gospodarze, którzy względem meczu w Motali dokonali w składzie jednej korekty. Darcy&#39;ego Warda zastąpi Scott Nicholls.
W czwartym pojedynku tej kolejki, Vargarna Norrkoeping zmierzy się przed własną publicznością z Vastervik Speedway. Jedynym Polakiem w tych zawodach będzie Michał Szczepaniak, który przywdzieje plastron gospodarzy. Vargarna w pierwszym meczu wygrała na wyjeździe, a Vastervik przegrał na swoim torze. W związku z tym wydaje się, że faworytem tego starcia jest ekipa, w której pojedzie &quot;Szczepan&quot;.

Dackarna Malilla - Hammarby Sztokholm, godz. 19:00

Dackarna Malilla: Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Scott Nicholls, Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren, Patryk Dudek, Joel Larsson.
Hammarby Sztokholm: Magnus Zetterstroem, Adrian Miedziński, Tomasz Gollob, Rory Schlein, Grzegorz Walasek, Kamil Brzozowski, Dennis Andersson.
Elit Vetlanda - Indianerna Kumla, godz. 19:00
Elit Vetlanda: Emil Sajfutdinow, Thomas Jonasson, Jarosław Hampel, Martin Vaculik, Jason Crump, Leon Madsen, Henric Lindqvist.
Indianerna Kumla: Kenneth Bjerre, Rune Holta, Piotr Protasiewicz, Niels Kristian Iversen, Antonio Lindbaeck, Mathias Thoernblom, Hans Andersen.
Valsarna Hagfors - Piraterna Motala, godz. 19:00
Valsarna Hagfors: Grigorij Łaguta, Artiom Łaguta, Krzysztof Kasprzak, Tomasz Gapiński, Daniel Nermark, Krzysztof Buczkowski, Victor Palovaara.
Piraterna Motala: Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Chris Holder, Linus Sundstroem, Greg Hancock, Piotr Pawlicki, Anton Rosen.
Vargarna Norrkoeping - Vastervik Speedway, godz. 19:00
Vargarna Norrkoeping: Lee Richardson, Kim Nilsson, Peter Karlsson, Michał Szczepaniak, Nicki Pedersen, Anders Mellgren, Danił Iwanow.
Vastervik: Davey Watt, Jurica Pavlic, Chris Harris, Daniel King, Peter Ljung, Mikael Max, Pontus Aspgren.
sportowefakty.pl
zapraszam do dyskusji - jak pojawią się kursy to napewno też coś napiszę ;) Vargarna z Vastervik na antenie Orange sport od godziny 19.00 !
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Co jak co, ale niespodzianek tutaj być nie może, a kursy w Tobecie bardzo obiecujące!
Dackarna bez problemów powinna sobie poradzić na własnym obiekcie z ekipą ze stolicy - Hammarby. AJ, Davidsson, Dudek, Jensen i Lindgren to zawodnicy, którzy powinni dziś przywieźć łącznie w granicach 45 punktów, bo naprzeciw nim tylko Tomek Gollob, który występy w Szwecji wiadomo jak traktuje. Niespodzianki być tutaj nie może. Do tego dorzucam zwycięstwo głównego kandydata do tytułu - Elit Vetlandy. Drużyna niemal bez dziury (oprócz Lindquista), trójka piekielnie mocnych liderów i Madsen, Vaculik, Jonasson jako uzupełnienie. Pierwsze zwycięstwo składu kreowanego na mistrza Szwecji jest niemal pewne. Elitserien lubiła zaskakiwać w zeszłym sezonie, ale tutaj nie ma opcji, że coś pójdzie nie po myśli gospodarzy.
Dackarna + Vetlanda @ 1.58 ✅ /może się przekonam do Elitserien?;)
9/10
Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dackarna - Hammarby 1 1,17 52:38✅
Elit Vetlanda - Indianerna 1 1,35 49:41✅

Kurs 1,58✅✅✅ Tobet

Vetlanda bardzo mocna mimo braku Kołodzieja jeździ Emil Sajfutdinow, wyborna forma Madsena i znający tor w Vetlandzie Hampel,Crump to już wystarcza na gości. U Indian pierwsza para wcale mnie nie przekonuje i uważam,ze moga przegrywać po 5:1 Bjerre i Holta jak narazie nie jeżdżą na jakimś wysokim poziomie.Hans Andersen też jest tylko ligowym średniakiem i z Vaculikiem oraz Madsenem będzie przegrywał dlatego typ wydaje się być dobry a kurs mnie zadowala.
Do tego dokładam Dackarne która już w pierwszym spotkaniu pokazała się z bardzo dobrej strony. Drużyna Hammarby pewnie jak w tamtym roku pkt będzie zdobywać na własnym obiekcie bo na wyjazdach będzie bardzo ciężko a tym bardziej z takimi rywalami jak dziś.Tomek Gollob to torchę za mało.Reszta zawodników jak do tej pory bez rewelacji. Pewne zwycięstwo gosp. i zastanawiam się jeszcze nad zagraniem handi w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@Feekus &amp; Radula

Podpisuję się pod tym dublem,nawet nie patrząc w dział zagrałem go i wklepałem w swój wątek,co prawda teraz już ako @1,50 ale dla mnie to jest inwestycja 9/10.
 
widghet 13

widghet

Użytkownik
Sportingbet wystawił fajne handi +4 na Piraterne Motale
W składzie gospodarzy jest kilka dziur a mianowicie młody Łaguta, Palovaara, Gapa który wraca po kontuzji i Kasprzak który ma bardzo niestabilną forme. Grisza pojedzie swoje, chyba że znów się pogubi tak jak w Czewie w meczu z Gorzowem, Nermark można powiedzieć że jedzie solidnie, skład uzupełnia wystrzałowy Buczek. Z drugiej strony goście w bardzo dobrej formie, Holder i Hancock bedą dowodzić, Pawliccy są napewno lepsi niż młody Łaguta, Gapa czy Palovaara. Janowski jak sam mówi wrócił na dobre tory. Handi w strone gości +4 warto spróbować.
Valsarna Hagfors - Piraterna Motala +4 @ 1.90 44-46✅
Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Nicki Pedersen over 12,5 pkt kurs:1,70 buk:Tobet ✅

Moim zdaniem jest to jeden z lepszych zakładów na dzisiaj.Nicki jest w formie i to widać,może jeszcze nie takiej jak za swoich najlepszych czasów.
Linia jest dosyć wysoka,ale nie widzę dzisiaj kogokolwiek z drużyny gości kto mógłby mu urwać punkty,Nicky drużynowo też nie jeździ więc powinien dzisiaj spokojnie wykręcić minimum 13 pkt.

Crump -2.5 vs Lindback + 2.5 typ:Crump -2.5 kurs:1.68 buk:Tobet ⛔

Crump u siebie,od początku sezonu jeździ przyzwoicie,dzisiaj zmierzy się z takimi &quot;asami&quot; jak Bjerre,Holta czy właśnie Lindbaeck.Uważam że przeszkodami dla gospodarzy mogą być dziś Protasiewicz i Iversen.Lindbaeck pojedzie dzisiaj przeciw Hampelowi,Crumpowi,Emilowi czy Madsenowi, uważam że nie spisze się dzisiaj zbyt dobrze i Crump spokojnie pokryje handi.

Moim zdaniem na dzisiaj to dwa najlepsze typy,nie bawię się w typowanie zwycięzców meczów,bo koledzy wyżej już podali dzisiejsze peffki.
Edit:Crump żenada,Pedersen spokojnie.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Dackarna - Hammarby 2@ 5,50 Unibet ⛔ (Niestety niespodzianki nie było :p)

Dackarna dobrze rozpoczęła sezon pokonując mistrza Szwecji na wyjeździe. Dziś zmierzy się z ekipą Golloba, która jeszcze w tym roku nie startowała. Dziś za Warda pojedzie Nicholls i tą zmianę trzeba uznać za osłabienie. Oczywiście faworytem są gospodarze, ale według mnie to będzie wyrównany mecz. Kurs na gospodarzy absolutnie nie adekwatny do ryzyka. W Dackarnie tak naprawdę tylko Jonsson i Dudek są dla mnie pewniakami. Reszta jest absolutnie w zasięgu gości. Dziś liczę na dobry występ trio Gollob-Walasek-Miedziński. Zorro i Schlein też kilka punktów powinni przywieźć. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz i mając do wyboru 1,15 na gospodarzy a 5,50 na gości gram oczywiście tę drugą opcję.

Valsarna - Piraterna 2@2,55 Unibet ✅

W pierwszym meczu sezonu zdecydowanie nie poszło Hancockowi, który ukończył tylko 3 wyścigi i zdobył 5 pkt. W zeszłym sezonie w meczu tych drużyn padł remis przy bardzo zbliżonym składzie gospodarzy. Dziś liczę na Amerykanina, Holdera i pozostałą - młodą część ekipy. Valsarna zwyciężyła przed tygodniem, ale z jedną z najsłabszych ekip. Według mnie mistrzowie mają zdecydowanie silniejszy skład i stać ich dziś na zwycięstwo.

Pozdrawiam
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dackarna - Hammarby 2@ 5,50 Unibet

Dackarna dobrze rozpoczęła sezon pokonując mistrza Szwecji na wyjeździe. Dziś zmierzy się z ekipą Golloba, która jeszcze w tym roku nie startowała. Dziś za Warda pojedzie Nicholls i tą zmianę trzeba uznać za osłabienie. Oczywiście faworytem są gospodarze, ale według mnie to będzie wyrównany mecz. Kurs na gospodarzy absolutnie nie adekwatny do ryzyka. W Dackarnie tak naprawdę tylko Jonsson i Dudek są dla mnie pewniakami. Reszta jest absolutnie w zasięgu gości. Dziś liczę na dobry występ trio Gollob-Walasek-Miedziński. Zorro i Schlein też kilka punktów powinni przywieźć. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz i mając do wyboru 1,15 na gospodarzy a 5,50 na gości gram oczywiście tę drugą opcję.
Zapomniałeś dodać,że pod nr 6 i 7 zdecydowaną przewagę mają gospodarz bo u gości pojadą Brzozowski i Denis Andersson(tragiczna forma).W Dackarnie wspominasz o Jonssonie i Dudku.A co z Jensenem,który jest w bardzo wysokiej dyspozycji? Co z Lindgrenem który spod &quot;5&quot; zrobi swoje punkty?Wreszcie co z Davidssonem,który w Szwecji rzadko kiedy zawodzi? Można doszukiwać się niespodzianki w sporcie żużlowym,ale akurat w tym meczu według mnie nie ma na to szans ???? pozdrawiam!
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dackarna - Hammarby 2@ 5,50 Unibet
Dackarna dobrze rozpoczęła sezon pokonując mistrza Szwecji na wyjeździe. Dziś zmierzy się z ekipą Golloba, która jeszcze w tym roku nie startowała. Dziś za Warda pojedzie Nicholls i tą zmianę trzeba uznać za osłabienie. Oczywiście faworytem są gospodarze, ale według mnie to będzie wyrównany mecz. Kurs na gospodarzy absolutnie nie adekwatny do ryzyka. W Dackarnie tak naprawdę tylko Jonsson i Dudek są dla mnie pewniakami. Reszta jest absolutnie w zasięgu gości. Dziś liczę na dobry występ trio Gollob-Walasek-Miedziński. Zorro i Schlein też kilka punktów powinni przywieźć. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz i mając do wyboru 1,15 na gospodarzy a 5,50 na gości gram oczywiście tę drugą opcję.
Valsarna - Piraterna 2@2,55 Unibet
W pierwszym meczu sezonu zdecydowanie nie poszło Hancockowi, który ukończył tylko 3 wyścigi i zdobył 5 pkt. W zeszłym sezonie w meczu tych drużyn padł remis przy bardzo zbliżonym składzie gospodarzy. Dziś liczę na Amerykanina, Holdera i pozostałą - młodą część ekipy. Valsarna zwyciężyła przed tygodniem, ale z jedną z najsłabszych ekip. Według mnie mistrzowie mają zdecydowanie silniejszy skład i stać ich dziś na zwycięstwo.
Pozdrawiam
O ile z typem na Piraterne mogę się zgodzić,bo w tym meczu wszystko jest możliwe.To nie widzę możliwości aby Dackarna dzisiaj przegrała.Piszesz że liczysz na Miedzińskiego który kiepsko prezentuje się w tym sezonie choć to dopiero początek,Walasek to zawodnik na max 9pkt.A u gospodarzy AJ+Dudek+Jensen który imponuje formą w tym sezonie,Lindgren który radzi sobie co raz lepiej.Tor również przemawia za gospodarzami.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom