>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elitserien i Allsvenskan 2012

Status
Zamknięty.
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Hammarby Sztokholm - Elit Vetlanda 1 2,37 ⛔
Hammarby Sztokholm - Elit Vetlanda (2-0) 1 2,10 ⛔
Tomasz Gollob over 10 punktów 1,72 Bet365 ⛔
Jarosław Hampel over 10 punktów 2,30 Bet365 ⛔
edit // szkoda gospodarzy... a nasi? spadek formy przed GP czy jednak testy ????
Dzisiaj drużyny z Sztokholmu i Vetlandy odjadą mecz z pierwszej kolejki. Wczoraj drużyna gospodarzy można powiedzieć, że nie istniała na torze w Malili. Tak na prawdę z dobrej strony zaprezentował się Tomek, Grzegorz oraz &quot;Zorro&quot;. Jednak dzisiaj spotkanie na swoim torze w Sztokholmie gdzie powinni pozostali zawodnicy zaprezentować się nie co lepiej. Więcej na pewno oczekuje się od Adriana i Rorego. A i &quot;Zorro&quot; i Walasek nie powinni spocząć na laurach bo jeśli zdobędą dzisiaj tyle samo punktów co wczoraj to już powód do domu nie będzie tym bardziej, że obaj lepiej radzą sobie na &quot;owalu&quot; w Sztokholmie. Jeśli chodzi o gości to spodziewałem się we wczorajszej potyczce więcej po nich. Tak na prawdę najjaśniejszym punktem był Jarek i.. Nie Crump a Madsen. Widać u Duńczyka rękę naszego trenera Reprezentacji Polski. Emil jest troszkę pod formą na chwile obecną ale dzisiaj pewnie pojedzie na podobnym poziomie(8-9 punktów). Włodarze z Vetlandy na pewno na więcej dzisiaj liczą jeśli chodzi o Jasona. Wczoraj Crump zdobył 3 punkty co można nazwać blamażem. Stawiam w tym meczu na zwycięstwo drużyny gospodarzy o której się mówi, że jest to zdecydowanie drużyna swojego toru i overy punktowe naszych &quot;Orłów&quot;
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zetterstroem over 5@1,80 Bet365✅✅ 8 pkt

Krótko,bo w sumie nie ma co rzucać statystykami w tym wypadku.Zorro spod nr 5 w drużynie gospodarzy,a więc układ biegów nie najlepszy bo duże przerwy pomiędzy startami.Linia jednak do ogarnięcia w 3 startach.Magnus zna ten tor bardzo dobrze,a jest dość specyficzny.Wczoraj 8 punktów na wyjeździe więc myślę,że dziś powinien też być równie skuteczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Hammarby - Elit Vetlanda 2 @ 1,75 Unibet ✅ 44-46
Uważam że Vetlanda wygra to spotkanie. Gospodarze nie mają najmocniejszego składu, tak na prawdę pewnym punktem jest tylko Tomasz Gollob. Reszta zawodników albo są bez formy, albo po prostu nie są na tyle dobrzy by wygrywać z jednymi z lepszych zawodników na świecie i uczestnikami GP, ale po kolei. Zorro raczej u siebie nie powinien zawieźć, jednak przy tym zawodniku trzeba zawsze postawić znak zapytania, np rok temu jeździł mocno w kratkę raz zdobywając 10 a raz 2 punkty i on dzisiaj np może zepsuć swoje starty. Walasek wczoraj w Mallili słaby występ, i te 7 punktów której wczoraj zdobył to i tak dużo patrząc na jego obecną formę. Miedziński jest w słabej formie, Schlein w tragicznej jemu to nawet własny tor nie pomoże, w Anglii też zawodzi na całej linii. Rezerwowi Andersson i Edberg nie straszą jakoś nadzwyczajnie. Goście mają 3 zawodników z GP, Emila, Jarka i Jasona, praktycznie każdy z nich powinien swoje zrobić. Jarek wczoraj śmigał także dzisiaj liczę na powtórkę tym bardziej że na tym torze lubi jeździć. Emil swoje robi, choć na pewno nie jest w najwyższej dyspozycji. Crump wczoraj słabo ale tym bym się nie sugerował, on w Szwecji zawsze jeździ gorzej u siebie niż na wyjeździe taki żużlowy absurd (over 8 Crumpa po 2,30 wygląda zacnie). Druga linia Jonason i Vaculik, szczególnie ten pierwszy na tym torze dobrze jeździ rok temu zdobył 11 punktów i dzisiaj liczę na powtórkę. Vacul od początku sezonu szybki. Rezerwa mocniejsza, bo Madsen jest w nadspodziewanie dobrej formie. Lindqvist to statysta. Reasumując, liczę na dobry występ trójki z GP, ogólnie to goście mają bardziej wyrównany skład praktycznie bez dziur i dzisiaj powinni to wykorzystać, atut własnego toru w Szwecji jest znikomy, o czym przekonaliśmy się w ubiegłym sezonie czy choćby w pierwszej kolejce gdzie w 3 meczach wygrywali wszyscy goście, czy dzisiaj będzie zachowany status quo w tej kwestii? myślę że tak.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik

Żużel - Szwecja - Allsvenskan
Griparna - FNC Gnistorna @1,22 Tobet 5j
Wczoraj w lidze duńskiej świetny występ Hansena i Michelsena, dochodzi do tego Hougaard i Mirek Jabłoński. po tym ostatnim spodziewał bym się najmniej, ale to wystarczy na Johnassona i Maxa. Jensen dorzuci pare oczek, ale reszta odstaje od gospodarzy. Czy w trójkę da się wygrać mecz? Na pewno nie, kurs niski, ale warto zagrać.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Początek wszystkich meczów tradycyjnie o godzinie 19:00.

Dackarna Malilla:Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Scott Nicholls, Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren, Patryk Dudek, Tim Gudmundsson.
Vastervik: Davey Watt, Jurica Pavlic, Chris Harris, Daniel King, Peter Ljung, Pontus Aspgren, Mikael Max.

Piraterna Motala: Greg Hancock, Linus Sundstroem, Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Chris Holder, Anton Rosen, Piotr Pawlicki.
Indianerna Kumla: Kenneth Bjerre, Niels Kristian Iversen, Piotr Protasiewicz, Hans Andersen, Antonio Lindbaeck, Mathias Thoernblom, Simon Gustafsson.

Vlasarna Hagfors: Grigorij Łaguta, Artiom Łaguta, Krzysztof Kasprzak, Tomasz Gapiński, Daniel Nermark, Krzysztof Buczkowski, Victor Palovaara.
Elit Vetlanda: Emil Sajfutdinow, Martin Vaculik, Jarosław Hampel, Thomas Jonasson, Jason Crump, Henric Lindqvist, Leon Madsen.
sportowefakty.pl
Tobet wystawił już ofertę na 3 mecze, które dziś się odbędą w kraju Trzech Koron. Jedyne co mi się do grania rzuciło w oczy dziś to Vetlanda i kurs na nią całkiem całkiem, ale zapoluję na live po pierwszych 2-3 biegach na gości może będzie jakieś ciekawe handi zanim spasują się z torem.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów z tej kolejki!
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Vetlanda i kurs na nią całkiem całkiem
Szwedzki Dream-Team, który jest głównym kandydatem do zdobycia mistrzostwa spotyka się dziś z Valsarną na wyjeździe.
Po 2 kolejkach rozgrywek gospodarze mają na koncie po zwycięstwie i porażce.
Najpierw pokonali na wyjeździe Vastervik 50:40 (G.Łaguta12pkt, K.Buczkowski11pkt, A.Łaguta6pkt), mimo tego, że przegrywali już 16:8, by następnie ulec u siebie Piraternie 44:46 (D.Nermark i K.Buczkowski po 11pkt).
Goście, jak już wspomniałem, skompletowali bardzo mocny skład : E.Sajfudinow(12,9), J.Hampel (4,11), zawodzący póki co na całej linii J.Crump (5,3), L.Madsen na 6-7, który błyszczy (11,15), do tego mocny T.Jonasson i dokładający swoje M.Vaculik.
1.mecz to wyjazdowe zwycięstwo na trudnym torze Hammarby 46:44, a 2.to triumf u siebie z jednym z kandydatów do złota - Indianerną 49:41.
Z czekaniem na live może być różnie, dlatego też Vetlanda @ 1.80 ✅uważam za bardzo sympatyczny kurs do grania, bo u gości nawet gdy zawiedzie 1 z liderów, to nadrobią to pozostali, a gospodarze nie dość, że z Artiomem i Gapińskim, to jeszcze nieewni Nermark i Kasprzak...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Z czekaniem na live może być różnie
różnie nie bardzo może być, bo...
1. Emil zawsze słabo zaczyna spotkania w Szwecji;
2. Rosjanin dostał do pary Vaculika, który z pewnością jest słabszy niż Jonasson;
1 + 2 = Vetlanda pierwszego biegu z braćmi Łaguta nie powinni wygrać.
3. W drugim biegu jedzie Lindqvist także zero murowane, a co za tym idzie znów nie wygrają biegu, a Buczkowski może z Madsenem powalczyć.
Dla mnie to są 2 poważne argumenty, żeby wstrzymać się z graniem na Elit w początkowych dwóch gonitwach, planuje wejść przed trzecim, gdzie może być albo dodatnie handi na gości, albo kurs na zwycięstwo wzrośnie w okolice 2.05 ????
spojrzałem w ofertę bet365 i od razu rzucił mi się w oczy bardzo ciekawy zakład.
Jonasson over 5 !
Nie wiem dlaczego taka linia. Przenosiny pod czwórkę są możliwością do uzyskania wyższego dorobku punktowego, bo wystąpi w biegu piątym z Palovaarą, Lindqvistem i Artiomem Łagutą. Na 90% będzie tutaj trójka także w 3 pozostałych startach zostaje mu zrobić tylko 3 oczka. Valsarna to nie jest drużyna, w której startują same doskonałości - wręcz przeciwnie. Gapiński, Kasprzak czy Nermark to zawodnicy z którymi spokojnie Szwed jest w stanie powalczyć także polecam pograć ten typ. Z racji jednak na to, że to Elitserien, która w zeszłym sezonie mocno mnie do siebie zraziła to ze stawką nie szaleję ????
Jonasson over 5 @ 1.66 ✅

4/10

Bet365
i ostatni dzisiejszy bet, ale w mojej ocenie jeden z pewniejszych. Spójrzmy na spotkanie w Motali, gdzie miejscowa Piraterna podejmie Indianernę Kumla.
Składy są 2 posty wyżej także przytaczać ich nie będę. Włodarze przyjezdnych odsunęli Norwega Rune Holtę, na pozycję 1-5 wskakuje Hans Andersen, a pod siódemką zobaczymy młodego Henkę. Roszada jak najbardziej inplus, co wzmacnia siłę gości. Co prawda mecz meczowi nierówny, ale skoro Indianerna powalczyła w Vetlandzie przegrywając tylko 49-41 to dziś powinno być na styku. Nie wiem na jakiej podstawie buki wystawiły na Vetlandę kurs 1.4 z Indianerną, a dziś na Piratów jest tylko 1.25? Uznają ich za lepszą drużynę? Nie mam pojęcia. Widzę to spore value, bo handi powinno oscylować w granicach 4 punktów. W miejscowej drużynie niezbyt pewnymi ogniwami są bracia Pawliccy i Janowski, a i Crispy po macoszemu traktuje występy w Elitserien. Przyjezdni to istny kolektyw, nie wierzę, że Bjerre pojedzie tak dramatycznie jak w Gdańsku, a i Iversena stać na więcej niż w Vetlandzie. W zeszłym sezonie Indianerna potrafiła nawet wygrać w Motali także takie handi z przyjemnością zagram.
Indianerna +8.5 @ 1.85 ✅
4/10
Tobet

passa trwa!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przemek Pawlicki - Piotr Pawlicki jr. 2 @ 2.00 WZBMILENIUM ✅
Przemek zdecydowanie lepiej punktuje w polskiej lidze ale w Szwecji, gdzie wielu zawodników korzysta z gorszego sprzętu jest odwrotnie. Piotr to startowiec, a w Szwecji zdecydowanie bardziej liczy się ten atut. Ponadto jedzie spod łatwego numeru. Parę punktów ma &quot;za darmo&quot;. Przemek jedzie spod &quot;3&quot; i wielce prawdopodobne że pojedzie mniej biegów. Jak dla mnie ten kurs jest wielką okazją ...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wie ktos czy jedzie dzisiaj Crump i Fredka ? No i co z Anglikami ? Nie ma w ofertach Crumpa i Fredki co jest podejrzane a chetnie zagralbym przeciwko nim...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
W Tobecie masz Crumpa -2 z Kasprzakiem. Lindgrena też widziałem w ofercie na 100%, ale nie pamiętam już z kim. Harris jedzie na pewno, King raczej też, ale nic pewnego. Kiepsko szukałeś Sołtysie ????
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Wie ktos czy jedzie dzisiaj Crump i Fredka ? No i co z Anglikami ? Nie ma w ofertach Crumpa i Fredki co jest podejrzane a chetnie zagralbym przeciwko nim...
Jadą na pewno, jak by nie jechali było by info. Oferty na nich nie ma może z tego powodu, że np na Jasona nie wiedzą jaka linie ustawić ????


Greg Hancock over 10 punktów 1,90 Bet365 ✅
Mistrz Świata powoli chyba wraca do formy. Może to jeszcze nie tak forma w Grand Prix jaką Greg by chciał mieć ale w lidze od około dwóch tygodni punktuje solidnie dla Azotów jak i drużyny z Motali. Dzisiaj też powinien być pewnym punktem drużyny tym bardziej, że gospodarze walczą o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na swoim torze a przecież na mecz do Motali przyjeżdża bardzo wymagający rywal, drużyna Vc Mistrza Szwecji czyli &quot;Indianie&quot; z Kumli. Jeśli Gregowi nie przytrafi się jakaś wpadka w postaci zera to myślę, że spokojnie dzisiaj 11 punktów Kalifornijczyk zdobędzie. Szczególnie, że Greg biegów szczególnie trudnych nie ma z tego powodu, że w prze jedzie z Linusem. Kluczowy dla typu może się okazać bieg 13. Stawiam na over punktowy.

Patryk Dudek over 9,5 punktów 1,85 Fortuna
✅
Jeden z liderów Falubazu i Dackarny. Mimo swoje młodego wieku można o nim mówić, że jest już liderem swoich drużyn. Kapitalnie przygotowany do sezonu pod kątem sprzętowym. W Szwecji w dwóch meczach przywoził grubo ponad 10 punktów. Bardzo łatwe biegi dla Patryk to 2 i 11 gdzie powinien łącznie zdobyć około 5-6 punktów. A w pozostałych biegach spokojnie do tej bariery 10 punktów powinien dorzucić jakieś &quot;oczka&quot;. W niedziele w derbach Lubuskich Patryk popisywał się kilkakrotnie świetnymi startami i liczę, że dzisiaj będzie podobnie co spowoduje, że tym spokojnie wejdzie. Gram over ; )
Leon Madsen over 9,5 punktów 1,75 Fortuna ✅
Ostatni typ tak ja powyżej na zawodnika w wybornej formie. Jak na razie w Szwecji zdobył 15 i 11 punktów. Leon jeżdzi jako rezerwowy, więc podobnie jak Patryk ma dwa łatwe biegi i w nich liczę, że zdobędzie te 5-6 punktów a rywali ma na prawdę o poziom słabszych a do tego ta super forma Madsena do której na pewno przyczyniła się ręka Marka Cieślaka spowoduje, że z przeciwnikiem z pozycji numer 14. Po 15 będzie Krzysztof Buczkowski, który jest w nie złej formie choć ostatnio nie co obniżył loty co pokazują jego występy w Lidze Polskiej. Stawiam w tym meczu over punktowy Madsena.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dawno mnie tutaj nie było ????
Postanowiłem się jednak podzielić z Wami jedną peFFunią. Oto ona:
  • Peter Ljung (suma punktów) Typ: under 7 , kurs 1.90 w Bet365 ⛔ w 10 Ljung dostał 2 pkt za free, no i niestety :|

Jak dla mnie bajeczka. Vastervik na pewno nie jest faworytem, a Ljung na G&amp;B spisuje się wręcz fatalnie. Jeśli &quot;GP Star&quot; miałby wskazać swój najbardziej nielubiany tor, to chyba nie miałby wyboru i wskazałby właśnie na 305 metrowy owal w Malilli. Nie czarujmy się: Ljung to przeciętniak i nawet mimo epizodu w GP pewnego poziomu nie przeskoczy. Drużyna ze wschodniego wybrzeża ma za rywali wymagającego przeciwnika. Peter ma z kim przegrywać: Lindgren, Jonsson, Davdisson, świetny Dudek mogą być nieosiągalni dla niego, a nawet &quot;Hot Scott&quot; i Jensen. Ponadto są jeszcze koledzy z drużyny, część z nich: King, Bomber, Pavlic i Max mieli okazje śmigać w barwach ekipy z G&amp;B. Szczególnie dobrze powinien czuć się tutaj King, który w ubiegłym roku w dwumeczu z Vastervikiem (jeszcze jako zawodnik &quot;Gwiazd&quot;) uzbierał na swoich śmieciach łącznie 31 punktów. Żeby nie być gołosłownym, o tym, że Ljung nie lubi tego toru postanowiłem poszperać w archiwalnych występach tegoż zawodnika na G&amp;B. Prezentują się one następująco:
  1. Starcia ligowe (sezon 11-08): (0,1,1,0) + (1,1,1*,0), (3,1*,0,3,0 - jechał jako rezerwowy), (1,1,1,0)
  2. Zawody indywidualne (sezony 11-08): (2,0,0,0,1), (D,1,3,0,D), (0,0,0,0,3)

Jak widać wyniki dramatycznie słabe. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo : ) Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dawno mnie tutaj nie było ????
Postanowiłem się jednak podzielić z Wami jedną peFFunią. Oto ona:
  • Peter Ljung (suma punktów) Typ: under 7 , kurs 1.90 w Bet365

Jak dla mnie bajeczka. Vastervik na pewno nie jest faworytem, a Ljung na G&amp;B spisuje się wręcz fatalnie. Jeśli &quot;GP Star&quot; miałby wskazać swój najbardziej nielubiany tor, to chyba nie miałby wyboru i wskazałby właśnie na 305 metrowy owal w Malilli. Nie czarujmy się: Ljung to przeciętniak i nawet mimo epizodu w GP pewnego poziomu nie przeskoczy. Drużyna ze wschodniego wybrzeża ma za rywali wymagającego przeciwnika. Peter ma z kim przegrywać: Lindgren, Jonsson, Davdisson, świetny Dudek mogą być nieosiągalni dla niego, a nawet &quot;Hot Scott&quot; i Jensen. Ponadto są jeszcze koledzy z drużyny, część z nich: King, Bomber, Pavlic i Max mieli okazje śmigać w barwach ekipy z G&amp;B. Szczególnie dobrze powinien czuć się tutaj King, który w ubiegłym roku w dwumeczu z Vastervikiem (jeszcze jako zawodnik &quot;Gwiazd&quot;) uzbierał na swoich śmieciach łącznie 31 punktów. Żeby nie być gołosłownym, o tym, że Ljung nie lubi tego toru postanowiłem poszperać w archiwalnych występach tegoż zawodnika na G&amp;B. Prezentują się one następująco:
  1. Starcia ligowe (sezon 11-08): (0,1,1,0) + (1,1,1*,0), (3,1*,0,3,0 - jechał jako rezerwowy), (1,1,1,0)
  2. Zawody indywidualne (sezony 11-08): (2,0,0,0,1), (D,1,3,0,D), (0,0,0,0,3)

Jak widać wyniki dramatycznie słabe. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo : ) Powodzenia.
No chyba peffka dnia ( przynajmniej oby ). W Tobet masz Dudek (-5,5) - Ljung i 1.75 na naszego także to tylko pokazuje, że Bet365 się pomylił. Śmiało można dać też kontrę lekką na dokładne 7 pkt, ale jeżeli on wyjdzie z 5 pkt to będzie już coś. Patrząc na biegi to dwa ciężkie, w jednym widzę tylko dla niego 2 pkt, a udział w 5 biegach jakoś nie chce mi się wierzyć. Świetny typ Verti.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
&quot;Valsarnas tvingas till en ändring i laget inför Elit Vetlanda-matchen. Artem Laguta kommer inte till Hagfors och istället kör Robert Kosciecha som nummer två. &quot; - źródło : blogg.vf.se


Czy to oznacza że pojedzie Kościecha zamiast A.Łaguty pod numerem 2?
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Dawno mnie tutaj nie było ????
Postanowiłem się jednak podzielić z Wami jedną peFFunią. Oto ona:
  • Peter Ljung (suma punktów) Typ: under 7 , kurs 1.90 w Bet365

Jak dla mnie bajeczka. Vastervik na pewno nie jest faworytem, a Ljung na G&amp;B spisuje się wręcz fatalnie. Jeśli &quot;GP Star&quot; miałby wskazać swój najbardziej nielubiany tor, to chyba nie miałby wyboru i wskazałby właśnie na 305 metrowy owal w Malilli. Nie czarujmy się: Ljung to przeciętniak i nawet mimo epizodu w GP pewnego poziomu nie przeskoczy. Drużyna ze wschodniego wybrzeża ma za rywali wymagającego przeciwnika. Peter ma z kim przegrywać: Lindgren, Jonsson, Davdisson, świetny Dudek mogą być nieosiągalni dla niego, a nawet &quot;Hot Scott&quot; i Jensen. Ponadto są jeszcze koledzy z drużyny, część z nich: King, Bomber, Pavlic i Max mieli okazje śmigać w barwach ekipy z G&amp;B. Szczególnie dobrze powinien czuć się tutaj King, który w ubiegłym roku w dwumeczu z Vastervikiem (jeszcze jako zawodnik &quot;Gwiazd&quot;) uzbierał na swoich śmieciach łącznie 31 punktów. Żeby nie być gołosłownym, o tym, że Ljung nie lubi tego toru postanowiłem poszperać w archiwalnych występach tegoż zawodnika na G&amp;B. Prezentują się one następująco:
  1. Starcia ligowe (sezon 11-08): (0,1,1,0) + (1,1,1*,0), (3,1*,0,3,0 - jechał jako rezerwowy), (1,1,1,0)
  2. Zawody indywidualne (sezony 11-08): (2,0,0,0,1), (D,1,3,0,D), (0,0,0,0,3)

Jak widać wyniki dramatycznie słabe. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie tak samo : ) Powodzenia.
Jakoś z Waszymi przewidywaniami i hurraoptymizmem nie umiem się zgodzić, bo Peter to będzie drugi zawodnik po Harrisie pod względem skuteczności. Wielce prawdopodobne 6 startów w jego wykonaniu także ta linia 7 oczek wcale nie jest taka magiczna dla Szweda. Dodałbym też fakt, że krajowi zawodnicy najbardziej koncentrują się na swoich rodzimych rozgrywkach - widać to po Bambo na przykład. Chyba nikt nie wierzy w pogrom Dackarny, bo w Szwecji zdarza się to nadzwyczaj rzadko, a ktoś u gości te punkty musi jednak robić.
Typu nie neguję, ale wszyscy już skreślali Petera ostatnio, a zakręcił dwucyfrówkę i pokonał niesamowicie rozpędzonego Nickiego Pedersena na jego własnym torze także na spokojnie i bez szaleńczych inwestycji radzę, bo linia nie jest wystawiona wcale tak źle ????
@Coolmen7 z Dudkiem (tobet) wcale aż tak źle wystawione to nie jest, bo buki oszacowały Duzersa w granicach 13pkt (6 startów) także -5.5 pkt daje dokładnie tą samą linię co w bet365.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
A teraz typ ode mnie:

Buczkowski (+0,5) - Crump 1 2.10 Sportingbet

Buczkowski od początku sezonu w bardzo dobrej formie. Zdarzają mu się wpadki ale maksymalnie w jednym biegu w meczu. Bardzo solidny zawodnik w dwóch dotychczasowych meczach w Szwecji ( 11 i 11 punktów), natomiast Crump w tym sezonie w Szwecji nie zachwyca ( 3 i 5 punktów). Crump w Grand Prix i lidze polskiej a Crump w lidze szwedzkiej to dwie różne osoby. Owszem, można powiedzieć, że nie znamy dnia ani godziny w której Crump &quot;zaskoczy&quot; także w lidze szwedzkiej ale nawet gdyby dzisiaj to zrobił to i tak Buczkowski może spokojnie te 10 - 12 punktów zdobyć, a to wg mnie już w zupełności wystarczy.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Dzisiaj wtorek z ligą Szwedzką. Sporo typów ale ładnie wyglądają.

Patryk Dudek -5,5 - Peter Ljung 1 @ 1,75 Tobet ⛔ 11-7
No to po kolei pierwszy typ z meczy Dackarny z Vastervikiem. Faworytem są gospodarze ale handicap wysoki także odpuszczam typowanie wyniku meczu. Wybrałem jedną parę a mianowicie Dudek - Ljung. Dudek od początku sezonów znakomitej formie w kabarecie w Gorzowie był bardzo szybko, świetnie startował. Ogólnie w tym sezonie prezentuje wyborną formę. Ljung jest słaby nawet bardzo. Na torze w Malilli jeździ słabo, bardzo słabo. Dzisiaj praktycznie nie ma na kim z gospodarzy robić punktów, ze swoimi zawodnikami też nie będzie łatwo wygrywał. Handiacp duży bo aż 5,5 punktów ale trochę mylny bo Dudek w 2 i 11 biegu jedzie z bardzo słabymi zawodnikami jedynie Max może powalczyć, więc praktycznie w tych dwóch biegach zdobędzie 5 punktów, pozostają jeszcze 3 biegi w których Polak też będzie punktował. Ljung jeśli pojedzie 4 razy to będzie sukces.
Chris Holder - 2,5 - Kenneth Bjerre 1 @ 1,65 Sportingbet ✅ 6-1

Drugi mecz to Piraterna konta Indianerna. Teoretycznie mecz na szczycie, jednak jak to w Szwecji z dużej chmury mały deszcz. Gram jedną parę, Holder - Bjerre. Handicap w stronę złotówy tylko 2,5 więc w porównaniu z Tobetem gdzie dają 4 to mało. Holder jest w doskonałej formie, potwierdza to w GP czy lidze Polskiej, o Anglii już nie wspominam. Ostatnio dopasował swoje motory i śmiga aż miło, jedzie z juniorami także na nich punktów tracić nie będzie. Bjerre jedzie z Iversenem i jemu łatwo o punkty nie będzie. Bo po pierwsze jest w słabej formie i te jego Javy jeżdżą równie słabo. Do tego Iversen jest w bardzo dobrej formie i to on będzie liderem tej pary. Z liderami gospodarzy też będzie ciężko o punkty. Taki handicap Chrispy powinien spokojnie pokryć.
Valsarna Hagfors - Elit Vetlanda 2 @ 1,74 Sportingbet ✅ 35-49
Krzysztof Buczkowski +0,5 - Jason Crump 1 @ 2,10 Sportingbet ⛔ 3-10 kontuzja Buczka ????

Trzecie spotkanie Valsarna konta Vetlanda faworytem są goście i to na nich stawiam. Mają doskonały skład, praktycznie z jedną dziurą i słabo jeżdżącym w Szwecji Crumpem, Emil swoje zrobi, Hampel tak samo. Vaculik i Jonasson są w dobrej formie z rezerwy Madsen także solidnie zapunktuje, jednak patrząc na gospodarzy widzimy większe dziury, pierwsza z nich to Artiom Laguta, Gapiński po kontuzji na pewno nie będzie ryzykował. Kasprzak może mieć z mocnymi rywalami kłopoty tak samo jak Nermark. Grisza niby pewniak ale też potrafi spieprzyć swoje biegi. Mocny na rezerwie Buczek to trochę mało. Także gram dwójkę bo kurs mnie zadowala. Drug typ z tego meczu to para Buczkowski - Crump. Krzysiek jadąc z rezerwy ma łatwiejsze biegi i powinien to wykorzystać w tym roku w Elitserien nie schodzi poniżej 10 punktów, u siebie będzie bardzo mocnym punktem. Crump w Szwecji zawodzi, dzisiaj aż tak słabo nie będzie ale więcej niż 10 nie zdobędzie. Faworytem tej ⛔ 3-10 kontuzja Buczka ????

Trzecie spotkanie Valsarna konta Vetlanda faworytem są goście i to na nich stawiam. Mają doskonały skład, praktycznie z jedną dziurą i słabo jeżdżącym w Szwecji Crumpem, Emil swoje zrobi, Hampel tak samo. Vaculik i Jonasson są w dobrej formie z rezerwy Madsen także solidnie zapunktuje, jednak patrząc na gospodarzy widzimy większe dziury, pierwsza z nich to Artiom Laguta, Gapiński po kontuzji na pewno nie będzie ryzykował. Kasprzak może mieć z mocnymi rywalami kłopoty tak samo jak Nermark. Grisza niby pewniak ale też potrafi spieprzyć swoje biegi. Mocny na rezerwie Buczek to trochę mało. Także gram dwójkę bo kurs mnie zadowala. Drug typ z tego meczu to para Buczkowski - Crump. Krzysiek jadąc z rezerwy ma łatwiejsze biegi i powinien to wykorzystać w tym roku w Elitserien nie schodzi poniżej 10 punktów, u siebie będzie bardzo mocnym punktem. Crump w Szwecji zawodzi, dzisiaj aż tak słabo nie będzie ale więcej niż 10 nie zdobędzie. Faworytem tej [ary jest Buczek i spróbuję zagrać w jego stronę.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Valsarnas tvingas till en ändring i laget inför Elit Vetlanda-matchen. Artem Laguta kommer inte till Hagfors och istället kör Robert Kosciecha som nummer två.

Czy to oznacza że pojedzie Kościecha zamiast A.Łaguty pod numerem 2?
Tak, z tego co tu wkleiłeś, tak wynika.
@ ale jak wklejasz taką informację, podawaj źródło!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jonsson pon 11,5⛔ 12... szkoda
Holder pon 10,5✅
Sajfudinov pon 10,5✅
Hampel pon 9,5✅
@8,76 milenium 10j - 77j (odliczony podatek)
Dziś gram undery liderów swoich drużyn. W Szwecji słabo się prezentują do tego ostatnie występy Jonssona i Hampela pozostawiają wiele do życzenia. Rosjanin i Holder jadą przyzwoicie w Polsce, ale nie wierze w nich dzisiaj. Liczy się 5 pierwszych biegów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Elit Vetlanda - Vastervik Speedway
Elit Vetlanda: Emil Sajfutdinow, Thomas Jonasson, Jarosław Hampel, Leon Madsen, Jason Crump, Martin Vaculik, Henric Lindqvist.
Vastervik: Tomasz Jędrzejak, Mikael Max, Chris Harris, Daniel King, Peter Ljung, Pontus Aspgren, Jurica Pavlic.

Hammarby Sztokholm - Piraterna Motala
Hammarby Sztokholm: Grzegorz Walasek, Adrian Miedziński, Magnus Zetterstroem, Troy Batchelor, Tomasz Gollob, Dennis Andersson, Alexander Edberg.
Piraterna Motala: Przemysław Pawlicki, Maciej Janowski, Greg Hancock, Piotr Pawlicki, Chris Holder, Linus Sundstroem, Anton Rosen.

Indianerna Kumla - Valsarna Hagfors
Indianerna Kumla: Antonio Lindbaeck, Rune Holta, Piotr Protasiewicz, Hans Andersen, Niels Kristian Iversen, Simon Gustafsson, Mathias Thoernblom.
Valsarna Hagfors: Krzysztof Buczkowski, Artiom Łaguta, Robert Kościecha, Tomasz Gapiński, Daniel Nermark, Victor Palovaara, Krzysztof Kasprzak.

Vargarna Norrkoeping - Dackarna Mallila
Vargarna Norrkoeping: Adam Shields, Kim Nilsson, Peter Karlsson, Adam Skórnicki, Nicki Pedersen, Anders Mellgren, Danił Iwanow.
Dackarna Malilla: Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Scott Nicholls, Patryk Dudek, Fredrik Lindgren, Tim Gudmundsson, Michael Jepsen Jensen.
sportowefakty.pl
Tak w teorii wyglądają ustawienia i składy na dzisiejsze spotkania w Elitserien. Często dochodzi jednak do zmian i tak oto pierwszą z nich w zespole Vargarny będzie podmianka Shields&#39;a na Kildemanda, co uznaję za spore wzmocnienie drużyny z Norrkoeping. Niedługo powinny się pojawić oferty, zatem oczekuję ruchu i solidnych analiz wraz z typami w tym temacie! ????
/Okoniewski za Jędrzejaka w Vastervik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom