>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Elitserien i Allsvenskan 2012

Status
Zamknięty.
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Skład max jaki bym wystawił na gospodarzy to 1.1 max, trudno spodziewać się wyższego w starciu lidera z przedostatnią drużyną. Wszystko na korzyść Rospiggarny także musiałbyś postawić bardzo dużą sumkę, aby zakład był opłacalny... ;)
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Wczoraj złapałem kurs na ligę duńską 1,30..., a też typ był pewny. Tobet na niszowe ligi daje ciut wyższe kursy i na to też liczę
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Kurs 1.4 na spotkanie lidera z przedostatnią drużyną. Myślę, że warto spróbować.

Rospiggarna - Masarna 1 1.40 Tobet ✅ 47-43
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Wiecie coś na temat Valsarny Hagfors? Jadą, nie jadą, a jak jadą to czy spłacili zawodników czy na kredyt?
Edit: Znalazłem info, że jadą, ale nie wiem nic o długach
Składy na wtorek:
ELIT VETLANDA – VALSARNA
Elit Vetlanda
1. Leon Madsen
2. Martin Vaculik
3. Emil Sayfutdinov
4. Tomas H Jonasson
5. Jason Crump
6. David Ruud
7. Jacob Thorssell
Valsarna
1. Grigorij Laguta
2. Artem Laguta
3. Tomasz Gapinski
4. Robert Kosciecha
5. Daniel Nermark
6. Daniel Gunnestad
7. Robin Törnqvist
W tym meczu zwycięzca może być tylko jeden. Gospodarze na każdej pozycji mają mocnego zawodnika. Madsen fenomenalny w Szwecji, Vaculik, Crump i Emil którzy wyraźnie są w formie. Dodajmy do tego Ruuda, który szaleje w 1 lidze szwedzkiej, wystąpił w 3 meczach Vetlandy, ale pokazał się z bardzo dobrej strony. Taki rezerwowy to skarb. Podobno ma jechać Kołodziej, ale nie wiem kogo zastąpi... Słabszymi punktami mogą wydawać się T. H Jonasson i Thorssell. Goście to przede wszystkim Grisza i Nermark których stać na 9-10pkt, później nierówni Gapa Kościecha i Artem. Stać ich na kilka punktów, ale nie widzę ich z tak mocnym przeciwnikiem. Gapa rok temu z pozycji rezerwowego słaby występ, Artem również nie przekroczył podajże 5pkt, Kościecha śr na wyjazdach 0.333 (1pkt w Kumli - 3 biegi) mówi sama przez sie. Rezerwowych gospodarze mają lepszych, Ruud będzie mocnym punktem. Mój typ 55 - 35
Brak w awizowanych składzie Buczka i Kaspera, więc z obstwianiem wstrzymajmy się do wieczora, aż się wszystko wyjaśni.
INDIANERNA – PIRATERNA
Indianerna
1. Joonas Kylmäkorpi
2. Rune Holta
3. Piotr Protasiewicz
4. Simon Gustafsson
5. Niels-Kristian Iversen
6. Antonio Lindbäck
7. Mathias Thörnblom
Piraterna
1. Przemyslaw Pawlicki
2. Maciej Janowski
3. Greg Hancock
4. Linus Sundström
5. Chris Holder
6. Anton Rosen
7. Grzegorz Zengota
W pierwszym meczu 46:44 dla Piraterny, dziś zawodnicy z Kumli liczą na 3 punkty. Do składu gościu po ostatnim blamażu wraca Przemek Pawlicki (była z/z), w parze z Janowski który ostatnio w Szwecji notuje słabe wystepy, dziś ma szanse przełamania się. Druga para to MŚ z Sundstrom. Ten pierwszy jeździ dobrze na wyjazdach, czego nie możemy powiedzieć o Szwedzie (1,11 śr). Holder miałbyć liderem Piratów, a jeździ tak sobie, do tego Rosen. Drugi rezerwowy to Zengi, który wskoczy za fatalnie ostatnio jeżdżącego w Szwecji Piotrka Pawlickiego, wg mnie jest to wzmocnienie bo Grzegorza stać na wygrywanie biegów rezerwowych.
Gospodarze to fenomenalny Iversen, dobrze punktujący Pepe, a później? 6 zawodników którzy się rotują o 4 miejsca. Każdy z nich śr od 1,1 do 1,4. Dziś w awizowanym zabraknie Bjerrego i Hansa Andersena, są za to w składzie Holta i Lindbaeck. Brazylijczyk przesunięty na pozycje rezerwowego, dziwi mnie to, że w Gnieźnie ładnie jedzie, w GP się trzyma blisko ósemki, a w swojej rodzimej lidze jest słaby.
Ten mecz do typowania bardzo trudny, wszystko zależy od poszczególnych zawodników, teoretycznie faworytem są gospodarze, ja natomiast liczę na jakieś dodatnie handi w stronę gości. Jak Hancock i Przemek zrobią swoje Janowski nie będzie przywoził 0, a Zengi będzie wygrywał z rezerwowymi gości to mogą sprawić niespodzianke.
Mój typ 47:43
VARGARNA – HAMMARBY
Vargarna
1. Peter Karlsson
2. Bjarne Pedersen
3. Nicki Pedersen
4. Peter Kildemand
5. Scott Nicholls
6. Kim Nilsson
7. Anders Mellgren
Hammarby
1. Adrian Miedzinski
2. Dennis Andersson
3. Tomasz Gollob
4. Grzegorz Walasek
5. Magnus Zetterström
6. Kamil Brzozowski
7. Troy Batchelor
Miedziński wraca na stare śmieci, Gollob w parze z Walaskiem, rezerwowi 50/50. Za Skóre wraca Nicholls, na pozycje rezerwowego wracam Kim Nilsson. U gości parę zmian w ustawieniu par. Ciężki mecz dla mnie do typowania, niby Tomek wrócił do formy, ale w niedziele na cięzkim torze bardzo słaby występ, Batchelor raz jezdzi dobrze raz fatalnie. Gdyby to była liga polska to faworytem byli by goście, a że to Szwecja to wszystko jest możliwe. Ten mecz odpuszczam, nie podejme się typować.
VÄSTERVIK – DACKARNA
Västervik
1. Jurica Pavlic
2. Tomasz Jedrzejak
3. Peter Ljung
4. Dave Watt
5. Chris Harris
6. Mikael Max
7. Pontus Aspgren
Dackarna
1. Andreas Jonsson
2. Jonas Davidsson
3. Darcy Ward
4. Michael Jepsen Jensen
5. Fredrik Lindgren
6. Victor Palovaara
7. Linus Eklöf
Gospodarze: Pavlic jedzie swoje, do tego Jędrzejak który ma fenomenalny sezon. Harris lider raczej nie zawodzi, ze składu wypadł King, dzięki temu Max z rezerwy wraz z Aspgrenem powinni radzić sobie z rezerwowymi gości. Dacarna ma fenomenalnego Jonssona, w formie MJJ, Fredke który swoje 8-10 oczek robi. Dziś wystąpią osłabieni Dudkiem, Ward po kontuzji, Jonas Davidsson wyraźnie bez formy, słabi rezerwowi. Dziś spodziewam się niespodzianki i być może 3 porażki Dacarny. U gospodarzy martwi mnie para Ljung-Watt, więc to wynik meczu będzie od nich zależał. Jak będą robić jakieś punkty to myślę, że gospodarzy stać na zwycięstwo. Nie wiem jakie kursy wystawią buki, ale jeśli faworytem u któregoś z nich będzie Dacarna (w końcu vice lider) to pobieram dodatnie handi na Vastervik
Mój typ: 46-44 może remis 45-45
Pamiętajmy, że w Szwecji brzydka pogoda, a w każdym mieście gospodarzy w godzinach popołudniowo-wieczornych prognozy mówią o opadach deszczu.

Vetlanda -18
- Valsarna @1,90 bet365 ⛔ 52 - 38 Jonasson (W,W niezdolny do jazdy) Ruud to samo nie podjeżdża pod taśme bo niezdolny... takiego pecha dawno nie miałem zabrakło 3pkt właśnie przez te kontuzje...

Vasterik
- Dacarna @3,00 unibet ⛔ 35 - 55 bez komentarza
Vastervik +4,5 @1,85 betsafe
Piraterna @2,818 sb ✅ 44 - 46
Piraterna +6 @1,925 sb ✅
Vargarna - Hammarby X @17 sb ⛔ 46 - 44 u mnie w temacie dałem +2 remis
Ciężko powiedzieć kto wygra, więc może remis?
Madsen +1,5 - Vaculik tobet @2,08 ✅ 12 - 9
kurs lepszy na Duńczyka, a bet oceniam 50/50 jeszcze te handi +1,5 pobieram z chęcią
Ward +3 - Max @1,50 ✅ 14 - 6 lokata 50%
Dodatnie handi na Warda? Rozumiem po kontuzji, a Max pewne 6pkt w biegach rezerw ale bez przesady. Karlsson max 10 pkt to Wardowi wystarczy 8...
Lindbaeck poniżej 10 bet365 @2,37 ✅ 7
Jedzie z rezerwy co nie oznacza, że Zengi odda mu 2x 3... w parze z Iversenem więc wygrywać nie będzie. 5pkt w biegu rezerw 2x po 1 punkcie + rezerwa to 9-10 pkt max jaki zrobi. Tegoroczne wyniki w Szwecji 3, 9, 5, 5, 4, 2, 4, 4, 7 Linia 10 zawyżona. Polecam ten typ!
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Emil Sayfutdinov under 11,5 @ 1,80 Tobet✅9pkt

Jak dla mnie ciekawy zakład na dzisiejszą kolejkę w Eliteserien. Emil fakt, że w formie jest co pokazał w DPŚ, gdzie doprowadził ZSRR to brązowego medalu ale jednak w Szwecji w tym sezonie nie prezentuję się tak mocno. Ostatnio może i tak lepiej ale ogólnie to nie jest ten sam zawodnik, co w GP czy Polonii Bydgoszcz. Do tego dzisiaj nie koniecznie musi jechać 5 razy, bo koledzy z drużyny mocni. Madsen to ścisła czołówka najlepszych zawodników ligi, Vaculik super forma w tym sezonie, Crump to wiadomo klasa sama w sobie, a THJ u siebie to jednak dobry zawodnik. 3 biegi jedzie właśnie z THJ i niby nie powinien na nim tracić punktów ale nie zdziwi mnie jeśli tak będzie. Do tego ma z kim przegrywać, bo przecież Grigorij Laguta to jest mocny zawodnik i lider Valsarny, a poza tym Nermark też może coś zapunktować. Skoro więc ma z kim przegrywać, do tego maksymalnie pojedzie 5 biegów, a może i nawet 4, to czemu nie spróbować undera.

Edit: W czasie pisania kurs spadł z 1,8 do 1,68 oraz wycofali z oferty Jędrzejaka w parze z Ljungiem, a też miało być grane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
VARGARNA-HAMMARBY
Ten mecz dziś w tv .Obawy co do pogody w tym w meczu nie powinno byc .Podaje ze szwedzkiego forum:
Teraz pogoda jest dobra, słonecznie i prawie bezchmurne! Jak będzie dziś dobrze wiedzą, nie, ale według klart.se będzie bez deszczu!
http://www.laget.se/VARGARNASPEEDWAY/Guestbook/
czyli tutaj możemy śmiało typowac.
Jak dla mnie to powoli Gollob przechodzi na emeryturę ,nie czerpie juz za bardzo przyjemnosci z jazdy.Mało w nim woly walki.W Lesznie potwierdził to swoja beznadziejna postawą.Nie pamiętam żeby kiedyś Golloba ktos łatwo objeżdżał.Teraz staje się to już norma.Smutne ale prawdziwe.Szukamy zarobku dlatego myślę ze warto coś przeciwko naszemu byłemu mistrzowi
pozdrawiam
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Elit Vetlanda - Valsarna H(0 - 20.5) 2 1,85 52:38✅

Ekipa z Vetlandy zdecydowanym faworytem tego spotkania jednak goście nie mają wcale takiej tragicznej ekipy i myślę że 35pkt są w stanie zdobyć.Grisza i Nermark zapewne po 6 startów dzisiaj więc Oni mogą zdobyć ok 22pkt.Do tego Gapiński,Kościecha i Artiom mają szanse zdobyć razem 12-13pkt a wtedy kupon będzie wygrany. W Szwecji niczego pewnym być nie możemy dlatego stawka taka sobie.

Sajfutdinow under 11 1,65 [9pkt]✅
Gollob under 10,5 1,62 [3pkt]✅ulalala

Kurs 2,67 ✅


Emil bardzo dobra forma jednak ligę w Szwecji nie zawsze traktuje powaznie a po drugie linia 11pkt jest sporawa bo wcale nie jest powiedziane że musi jechać dziś 5 razy a przy 4 startach wątpie aby zrobił komplet.

Tomek Gollob w Lesznie strasznie wolny na trasie. Dzisiaj coś podejrzewam ze zawody potraktuje treningowy i będzie szukał optymalnych ustawień. Po drugie w parze z Walaskiem więc ma z kim tracić pkt. Bieg 14 też cięzki jedie w parze z Zorro ale przeciwko Karlssonowi i Nicholssowi. Uważam,że warto to zagrac.
Wszystko Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Typy na undery Emila i Tomka popieram, sam je pobrałem.
Natomiast mnie przede wszystkim zdziwił kurs na Vastervik. Ten zespół zawsze jest niedoceniany przez buków. Dziś nie jest inaczej. A według mnie są przesłanki żeby ten mecz był bardzo wyrównany, więc przy takim kursie gram. Dlaczego?
Przede wszystkim forma Vasterviku jest co raz lepsza. Na początku sezonu brakowało im wyrównanego składu więc przegrali u siebie i z Valsarną (40-50) i z z Hammarby (40-50). Niemniej teraz sytuacja jest inna. Do zdrowia wrócił Pavlić, więc Max może przejść na numery 6-7. Do tego pozycje seniorskie bardzo wyrównane, bo każdy z piątki Pavlić, Jędrzejak, Ljung, Watt, Harris może zrobić w meczu 10 pkt. Z kolei Dackarna owszem jest świetną drużyną wyjazdową i ma czwórkę znakomitych liderów, ale pewniakiem jest tak naprawdę tylko Jonsson. Ward nie jest jeszcze w optymalnej formie. Widać to było i w SWC i w lidze. MJJ i Lindgren mają udany sezon, ale wpadki wciąż im się przytrafiają. Davidsson bez formy w tym sezonie. Przede wszystkim jednak mają słabą parę rezerwowych. Ekloef i Palovaara nie powinni solidnie punktować. A jest widoczna zależność:
Dackarna na wyjazdach w tym sezonie:
49-41 z Piraterną (Dudek z rezerwy 14 pkt)
48-42 z Vargarną (Jensen z rezerwy 9 pkt)
43-45 z Indianerną (Davidsson z rezerwy 6 pkt)
44-46 z Hammarby (Ekloef z rezerwy 6 pkt)
Liczę, że rezerwy nie dadzą gościom dużo punktów (Max musi pojechać skutecznie) a w Szwecji trudno jest w takiej sytuacji odrabiać. Zwłaszcza, że wystarczy że Davidsson pojedzie słabo, a któryś z liderów nie będzie wygrywał wszystkiego i mecz jest na mega styku.
Vastervik @ 2.60 w Tobet ⛔
///
2.95 w Betsafe
3,00 w Unibet
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Västervik - Dackarna H(4 - 0) 1 1,70 ⛔
Vargarna - Hammarby 1 1,60 46:44✅

Kurs 2,72 Tobet


W obu meczach stawiam na gospodarzy z tym,że Vastervik gram z +4pkt bo jest bezpieczniej a kurs i tak fajny. Drużyna w której naprawdę zawdonicy 1-5 są bardzo wyrównani i jeśli nie zawalą meczu tzn.zdobęda np średnio 8pkt to będzie ok. Z rezerwy Max super posunięcie naprawdę dzisiaj liczę że solidnie zapunktuje. W ekipie Dackarny naprawdę są solidni zawodnicy jednak rezerwy dzisiaj baardzo słabe i liczę że Max ich wypunktuje Dodatkowo Ward niestety nie jest w pełni formy jeszcze brak Dudka i widać że są to spore osłabienia. Davidsson też szału nie robi,Fredka bardzo chimerycznie jeździ.Tak naprawdę do wiadomo ze dobre zawody pojedzie AJ i jeśli wytrzeźwieje po wygranym Pucharze Świata MJJ
Drugi mecz i stawiam na ekipe Vargarny. Bardzo dużo będzie zależało od Nichollsa jednak liczę że pojedzie na dobrym poziomie. W ekipie gości Gollob jak dla mnie dziś będzie bez rewelacji,dalej Zorro cały sezon ma w plecy,Miedziak wielka niewiadoma. Powalczy zapewne Walasek i kto dalej...?
 
widghet 13

widghet

Użytkownik
W betsafe jest Vastervik +4.5 - Dackarna po kursie 2.00 ???? takze lepszy kurs i lepsze handi. Potem do usunięcia.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Niedawno wróciłem także przegapiłem ceremonię wystawiania kursów i ich ewentualnych zmian, ale zdecydowanie do chycenia jest jeden zakład w bet365 mianowicie over Bombera w spotkaniu z Dackarną. Chris nie zawodzi na swoim torze (10,2,10,12), jest niekwestionowanym liderem ekipy. Dziś w parze z Maxem także niewielkie zagrożenie utraty punktów na koledze z drużyny, w fazie zasadniczej zawodów tylko raz z Jonssonem, Ward zdecydowanie do objechania - widać po Darkym, że ostatnio mocno obniżył loty, zarówno średni występ w SWC jak i w Tarnowie. Bardzo niska linia jak na niego, zapewne będzie wiodącym ogniwem ekipy Vastervik i zakręci pod dwucyfrówkę. Dla przykładu w Tobet jest linia 9.5, a w bet365 tylko 7.
Harris over 7 @ 1.61
Bet365
Jeszcze jeden bet na dziś z bet365. Kurs mocno przeszacowany, linia zdecydowanie do łyknięcia. Chodzi o over punktowy Davida Ruuda. Szwed zgłasza swoją wysoką dyspozycje zarówno w Szwecji jak i ostatnio w Polsce (mecz w Ostrowie, wskoczył do składu za Hansa Andersena i zrobił 11 oczek). 6 punktów ma z urzędu za wyścigi rezerw, z całym szacunkiem, ale Gunnenstad i Toernqvist to 4 klasy niżej niż Ruud, a Tornblom też znacznie odstaje od dużo bardziej doświadczonego Szweda. Ponadto w czwartym biegu znów zmierzy się z Toernqvistem zatem już 7 punktów jest minimum, ale przy obecnej formie i dyspozycji może spokojnie powalczyć z Artiomem Łagutą czy też nawet Crumpowi zabrać jakiś punkt lub dwa. W przypadku meczu na styku (co prawda nie zanosi się na taki, ale jakoś nie widzę bardzo łatwego zwycięstwa Vetlandy) Ruud dostanie dodatkowy start za partnera z rezerwy i wtedy linia zostanie złamana niemal napewno. Kurs jak i linia warta uwagi i gry.
Ruud over 9 @ 2.2
Bet365
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Vargarna - Hammarby 1 @ 1,727 Sportingbet ✅ 46-44 Gollob 3 punkty ????
Oczywiście przesadzili z tym kursem. Ja bym dał tyle co dają inni bukmacherzy czyli w granicach 1,45-1,50. Ja nie mogę znaleźć atutów przemawiających za gośćmi. Miedziński na pewno nie jest pewniakiem na wielką zdobycz punktową. Andersson jeździ tak słabo że we Wrocławiu przegrał walkę o miejsce w składzie z Monbergiem. Gollob ???? tego typa nawet nie będę opisywał liczę na 3 zera i obrażony na cały Świat pójdzie pod prysznic. Walasek jego forma jest zagadką, w Szwecji radził sobie dobrze ale na SWC jeździł fatalnie wczoraj w Polsce nie jechał także trudno powiedzieć co on dzisiaj zrobi. Ale nawet niech dobrze zapunktuje to oprócz niego nie ma zawodnika który zrobi 10 punktów. Zorro to raczej zawodnik swojego toru. Batchelor w słabej formie w tym roku. Brzozowski też raczej nic nie zwojuje, ale jakieś punkty może przywiezie. Gospodarze mają mocny zespół. Dwa Pederseny czyli Bjarne i Nicki w Elitserien nie zawodzą. DO tego solidny Karlsson, przyzwoity Kildemand i nieobliczalny Hott Scott to mieszanka wybuchowa. Do tego fajnie rezerwy Nilsson Mellgren. Nicki jest niewątpliwym liderem i dzisiaj praktycznie nie powinien przegrywać. Seniorzy z numerów 1-5 zdecydowanie lepsi po stronie gospodarzy. Do tego rezerwy tak jak pisałem niezłe i przynajmniej powinny zapunktować tak samo jak rezerwy gości. Dla mnie faworytem jest Vargarna i zdecydowanie pobieram ich wygraną. Do tego bym jeszcze zagrał under Galopa, ale przyjąłem ostatnio zasadę jeden mecz jeden typ więc odpuszczam.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Ja bym wcale tak nie przekreślał Tomka Golloba. To nie jest tak, że on zapomniał jak się jeździ i fakt, że w Lesznie był wolny i jeździł bardzo asekuracyjnie wcale nie znaczy, że dzisiaj też nie pojedzie. Łatwo zauważyć, że Tomek strasznie się męczy jeżeli tor jest po deszczu, przyczepny i dziurawy. Szczerze mówiąc nie wiem jaki tor w Norrkoeping , jeżeli przyczepny i trudny technicznie to zgadzam się z tym underem, ale jeśli jest tam w miare twardo,równo a nawierzchnia w czasie zawodów się odsypuje na zewnetrzną to Tomek jak najbardziej może pojechać. Nie wiem czy się ze mną zgadzacie ale według mnie typy na Golloba warto stawiać parę minut przed spotkaniem kiedy wiadomo będzie na jakim torze będą jechać.

J /// Zgadzam się z Tobą, ale pamiętaj że dziś jedzie też z trudnym numerem, w parze z Walaskiem i wcale nie jest powiedziane że pojedzie w nominowanych. Myślę, że początkowy kurs był wart skuszenia.

heh nie wiem czy oglądacie mecz na Orange Sport. Tor bardzo dziurawy, under powinien się raczej sprawdzić ;) Choć Gollob czasami z beznadziejnego początku potrafi wyciągnąć ładny wynik, ale chyba nie dzisiaj.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Vargarna - Hammarby 1 1,72 Sportingbet ✅
Tomasz Gollob over 9 punktów 2,20 Bet365 ⛔ ciesze sie ze jestes taka pipeczka ktora nie zamyka gazu nigdy, ktora wjedzie tam gdzie Jaruteczek czy Protasek nie bo są po prostu... słabi ????

Mecz dla mnie najbardziej interesujący i dobrze, że pokazywać będą go w TV. Na wstępie na temat Golloba, który jest płaczkiem itd. Rozumiem, że jak był pierwszoplanową postacią naszej drużyny w Bydgoszczy i Malili to też był płaczkiem, a może płaczkiem był po wykluczeniu w Malili? albo nie jechał dalej w Lesznie? Tak to wszystkie kieruje do Ciebie dawid.400, pokazałeś jak dotąd już jak bardzo Tomka nie lubisz, ale na razie te swoje argumenty oraz jego ksywki wsadż sobie w buty bo Twój &quot;Mały burak&quot; z Leszna na razie nie dorasta mu do pięt ani finezją na torze ani wynikami. :grin: Na dobra na temat, meczu uważam, że wygrają gospodarze, dlaczego? mają Nickiego który jest w super formie, może w finale w Malili nie był pierwszoplanową postacią ale sądzę, że dzisiaj over przeskoczy. Jednak, że kurs słaby to odpuszczam tego granie. Nie pewna filerów gości w tym Tomka powoduje, że dzisiaj gospodarze wygrać po prostu muszą. Oprócz Nickiego mają kim straszyć, bo Bjarne i Scott u siebie mogą odpalić. Wiadomo nie są to tacy pewniacy jak Nicki ale na pewno stać ich na dobry wynik dzisiaj. Rezerwy na podobnych poziomie, na pewno odbiega od nich Troy ale, że jedzie dzisiaj na wyjeżdzie to może zanotować słaby występ. Uważam, że dzisiaj gospodarze będą prowadzili więcej niż 6 punktów i będzie szansa dla Tomka na dodatkowy start stąd gram over punktowy ponieważ w mojej ocenie 10 punktów jest w stanie zrobić, a powyższe argumenty jeszcze powodują iż gram na zwycięstwo Vargarny.

Indianerna - Piraterna 1 1,50 Unibet ⛔
Drugi mecz, czyli finał Elitserien sprzed roku to pojedynek w Kumli między &quot;Indianami&quot; i &quot;Piratami&quot;. Goście to na pewno &quot;Chrispy&quot; i Mistrz Świata &quot;Herbie&quot;. Nie wiadomo co z &quot;Janosiem&quot; który w SWC spisał się poniżej oczekiwań. Przemek Pawlicki niby już jest w optymalnej formie po tym upadku w zawodach juniorskich ale też zobaczymy co pokaże na obcym terenie. Jeśli chodzi o gospodarzy to na pewno mocne punkty drużyny to Protasiewicz który ku.. w niedziele zdobył komplet punktów a w SWC oczywiście nie jechał nic. ???? do tego &quot;Puk&quot; który jest w super formie. Antonio powinien zdobyć sporo punktów i para Jonas - Rune myślę, że też. Na pewno rezerwy na wyjeżdzie słabsze mogą mieć goście. Ogólnie myślę, że spotkanie może się kręcić koło remisu ale stawiam na gospodarzy.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ornarna Mariestad - Gnistorna Malmoe @1,yz tobet ✅ ✅ ✅ 47 - 43
Oczywiście na złość mi i wam tobet tego meczu nie wstawił do oferty...
Ornarna Mariestad: Krzysztof Jabłoński, Victor Palovaara, Ronnie Jamroży, Freddy Godlund, Andriej Karpow, Pontus Nilsson, Christian Ago.
Gnistorna Malmoe: Bartosz Zmarzlik, Mathias Thoernblom, David Ruud, Jesper Soegaard, Mikael Max, Tim Gudmundsson, Sebastian Carlsson.
Pewny typ według mnie. Goście osłabieni brakiem T.H Jonnasona i Davida Ruuda, którzy nabawili się kontuzji we wtorek. Za tego pierwszego wskoczył Zmarzlik, który dopiero się uczy obcych torów, za drugiego pewnie będzie z/z. Jest to spore osłabienie bo 2 główne armaty nie jadą (tak przypuszczam info 99% jakby ktoś coś wiedział to dajcie znać)
Max ostatnio trochę bez formy, przegrywał we wtorek swoje biegi z nizej notowanymi rywalami i ogólnie pojechał słabo. Jego śr na II ligę szwedzką też słaba.
Jabłoński, Karpov, Jamroży to trochę oszczędnościowy skład gospodarzy (jeśli tak można nazwać brak Miśkowiaka, Loktajewa i Balińskiego, którzy są droższymi zawodnikami, ale nie koniecznie gwarantują w Szwecji większe zdobycze punktowe), ale nie chce mi się wierzyć by tracili oni punkty na zawodnikach takich jak Thoernblom, czy Soegaard. Przyzwoite występy na swoim torze notują Palovaara, Godlund więc nie sądzę by zgubili oczka z w/w zawodnikami. Zmarzlik i Max to trochę mało. Rezerwowi też lepsi Nilsson czy Ago to bardziej doświadczeni zawodnicy od Carlssona i Gudmundssona.
Edit: argumentacja
Nilsson 2 lata starszy od Carlssona, który nie jechał w 2010r z powodu poważnej kontuzji, a Ago jeździł w Danii w barwach Holsted i w Polsce w barwach Krakowa i Opola był 5 w MIM Szwecji dla porównania drugi z rezerwowych gości był w tym finale 16.
Wszystko przemawia za gospodarzami, niestety kurs pewnie nie będzie wyższy niż 1,30-1,40, ale mimo wszystko warto pograć
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Składy na dziś (sportowefakty.pl). Mecze o 19. Valsarna-Indianerna w Orange Sport.
Piraterna Motala - Hammarby Sztokholm
Piraterna Motala: Chris Holder, Linus Sundstroem, Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Greg Hancock, Grzegorz Zengota, Anton Rosen.
Hammarby Sztokholm: Grzegorz Walasek, Sebastian Alden, Adrian Miedziński, Dennis Andersson, Magnus Zetterstroem, Kamil Brzozowski, Rory Schlein.
Dackarna Mallila - Vargarna Norrkoeping
Dackarna Malilla: Andreas Jonsson, Jonas Davidsson, Darcy Ward, Michael Jepsen Jensen, Fredrik Lindgren, Linus Ekloef, Victor Palovaara.
Vargarna Norrkoeping: Peter Karlsson, Scott Nicholls, Nicki Pedersen, Peter Kildemand, Bjarne Pedersen, Kim Nilsson, Anders Mellgren.
Valsarna Hagfors - Indianerna Kumla
Valsarna Hagfors: Grigorij Łaguta, Artiom Łaguta, Krzysztof Buczkowski, Robert Kościecha, Daniel Nermark, Daniel Gunnestad, Robin Toernqvist.
Indianerna Kumla: Joonas Kylmaekorpi, Hans Andersen, Piotr Protasiewicz, Rune Holta, Niels Kristian Iversen, Mathias Thoernblom, Antonio Lindbaeck.
Vastervik - Elit Vetlanda
Vastervik: Tomasz Jędrzejak, Peter Ljung, Chris Harris, Daniel King, Davey Watt, Mikael Max, Pontus Aspgren.
Elit Vetlanda: Leon Madsen, Jason Crump, Emil Sajfutdinow, Martin Vaculik, Janusz Kołodziej, Henric Lindqvist, Jacob Thorssell.

PS. Warto zwrócić uwagę na brak Golloba w stołecznej ekipie.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Valsarna bez Grigorijy i z tego co wiem nie będzie Kaspera tylko rezerwowy wskoczy. Druga opcja to lewe zwolnienie i z/z, ale z tego co mi wiadomo to musi być przynajmniej na 8 dni więc odpada. Jak by ktoś coś wiedział kto jedzie za Griszkę to piszcie
 
S 310

slawek-80

Użytkownik
Unibet jako pierwszy wystawił kursy.
Moje typy to:

Dackarna -10,5pkt; kurs: 1,90 ⛔ 44-46
Piraterna -10,5pkt; kurs: 1,80 ✅ 56-34
Indianerna; kurs: 1,70 ⛔ 45-45
Vetlanda; kurs 1,70 ⛔ 48-42

W pierwszych dwóch meczach spodziewam się łatwych wygranych gospodarzy. Zwłaszcza Piraterna powinna łatwo sobie poradzić z Hammarby, bo poza Walaskiem i ewentualnie Miedzińskim nie widzę w tej drużynie innego zawodnika który mógłby skutecznie walczyć z ekipą gospodarzy.
Valsarna jedzie bez Laguty co jest dużym osłabieniem, klub z dużymi problemami finansowymi więc nie sadzę aby pozostali zawodnicy byli zdeterminowani w walce o zwycięstwo. Przy pełnych składach mecz na styku, przy braku Laguty pewne zwycięstwo gości którzy zawodzą ale myślę że w tym meczu wygrają.
W ostatnim meczu miałem najwięcej wątpliwości, mecz będzie na styku ale myślę że jednak Vetlanda w ostatnich biegach przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Kołodziej wraca do składu, brak Crumpa ale będzie za niego z/z więc to żadna strata.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Indianerna wygra 1,7 Unibet⛔

Powielam propozycję kolegi slawek-80 z tym, że ja jestem wręcz przekonany o zwycięstwie gości. Ten kurs wprowadził mnie w wielkie zdumienie. Bez Griszy nie widzę zawodnika gospodarzy, który były lepszy od zawodnika gości na swojej pozycji. Rezerwy to już w ogóle Lindbaeck nie ma z kim walczyć. Iversen wczoraj pokazał, że pomimo upadku swoje jedzie i chociaż przegrał w ostatnim biegu nie zapewniając zwycięstwa swojej drużynie to 13pkt i tak zrobił w przeciwieństwie do Nermarka, który swoją postawą pobił Golloba z meczu z Azotami. Połączenie Polonii Bydgoszcz i Włókniarza Częstochowa z anonimowymi zawodnikami na rezerwie mnie nie przekonuje niczym.
ZKŻ Kronopol Zielona Góra i wszystko jasne.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Dackarna - Vargarna 1 @1,15
Piraterna - Hammarby 1 @1,2
Valsarna - Indianerna 2@1,7
Vastervik +2,5 - Vetlanda 1@1,85
AKO 4,34 (90% wkładu)
Dackarna - Vargarna 1 @1,15
Piraterna - Hammarby 1 @1,2
Valsarna - Indianerna X@ 15
Vastervik +2,5 - Vetlanda 1@1,85
AKO 38,30 (10% wkładu)
wszystko UNIBET
Dziś 4 mecze ligi szwedzkiej. W dwóch pierwszych spodziewałem się kursów w granicach 1,05, więc i tak nie jest źle. Składy mamy przedstawione powyżej. Myślę, że Dackarna i Piraterna nie powinny mieć najmniejszych problemów by dziś zwyciężyć. Staram się nie grać tak niskich kursów, ale po przeanalizowaniu średnich wyjazdowych Hammarby oraz Vargarny niespodzianek tutaj raczej nie będzie.
W Valsarnie dziś nie pojedzie starszy z braci Łagutów. Nie wiadomo kto go zastąpi. Tak czy inaczej będzie to spore osłabienie gospodarzy. Piszę się o przemęczeniu Łaguty dużo ilością startów, ale wszyscy wiemy o problemach finansowych Valsarny i to jest według mnie główny powód absencji Rosjanina. Indianie nie zachwycają, ale dziś powinni wygrać. Iversen i Protasiewicz to mocne punkty ekipy gości. Dziś liczę na przełamanie Brazylijczyka jadącego w pozycji rezerwowego. Na wszelki wypadek podpieram się remisem.
W ostatnim meczu Vastervik podejmie Vatlande i to gospodarze są według mnie cichym faworytem. Dziś nie pojedzie Jonasson, Hampel oraz Crump za którego będzie ZZ. Na pozycjach rezerwowych przewaga gospodarzy. Dziś wyjazdowy debiut Kołodzieja, który ma za zadanie załatać dziurę po Jarosławie Hampelu. Za gospodarzami przemawia niezwykle wyrównany skład. Goście dziś to : Madsen, Vaculik, Emil oraz Kołodziej. Mecz powinien być bardzo zacięty, dlatego stawiam na dodatnie handi w stronę gospodarzy.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom