>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elminacje Ligi Europejskiej 2009/2010

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
MTZ-RIPO Mińsk - FK Sutjeska (Nikšić)

FC Lahti - Dinamo Tirana

Vėtra Wilno - CS Grevenmacher

Rosenborg BK - Nes Sóknar Ítróttarfelag

Haladás VFC (Szombathely) - Irtysz Pawłodar

Sligo Rovers FC - Vllaznia Shkodër

Olimpi Rustawi - Fótbóltfelagið B 36

AS Anórthossis Ammochóstou - UN Käerjéng 97

NK Slaven (Koprivnica) - Birkirkara FC

Zimbru Chişinău - Okżetpes Kokczetaw

Lisburn Distillery FC - FC Zestafoni

Helsingborgs IF - Mika Asztarak

Valletta FC - Íþróttabandalag Keflavíkur

Dinaburg Daugavpils - JK Nõmme Kalju

FK Budućnost (Podgorica) - Polonia Warszawa

NK Rudar (Velenje) - JK Trans Narva

Motherwell FC - Llanelli AFC

NK Široki Brijeg - Bananc Erewan

FC Spartak Trnava - İnter Baku

Dinamo Mińsk - FK Renova (Džepčište)

Randers FC - Linfield FC

Simurq Zaqatala - Bnei Yehuda Tel-Awiw

New Saints FC - Knattspyrnufélagið Fram


90minut.pl
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Polonia nie będzie miała wcale takiej łatwej drogi do następnej rundy. Ekipy z Czarnogóry nie są takie słabe jak pokazuje to ranking. Myślę, że w tym dwumeczu będzie bardzo ciekawie. Ekipa z Warszawy nie wygra tego na pewno na stojąco, bo lekkie zlekceważenie drużyny z Bałkanów będzie bardzo kosztowne. Mam nadzieję, iż włodarze Polonii pomyślą o wzmocnieniach w kadrze i zagrają co najmniej jeszcze jedną rundę w Lidze Europejskiej.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
MTZ-RIPO Mińsk - FK Sutjeska (Nikšić) X
FC Lahti - Dinamo Tirana 1
Vėtra Wilno - CS Grevenmacher 1
Rosenborg BK - Nes Sóknar Ítróttarfelag 1
Haladás VFC (Szombathely) - Irtysz Pawłodar 1
Sligo Rovers FC - Vllaznia Shkodër x
Olimpi Rustawi - Fótbóltfelagið B 36 1
AS Anórthossis Ammochóstou - UN Käerjéng 97 1
NK Slaven (Koprivnica) - Birkirkara FC 1
Zimbru Chişinău - Okżetpes Kokczetaw x
Lisburn Distillery FC - FC Zestafoni 2
Helsingborgs IF - Mika Asztarak 1
Valletta FC - Íþróttabandalag Keflavíkur 2
Dinaburg Daugavpils - JK Nõmme Kalju 1
FK Budućnost (Podgorica) - Polonia Warszawa 2
NK Rudar (Velenje) - JK Trans Narva 1
Motherwell FC - Llanelli AFC 1
NK Široki Brijeg - Bananc Erewan 1
FC Spartak Trnava - İnter Baku 1
Dinamo Mińsk - FK Renova (Džepčište) 1
Randers FC - Linfield FC 1
Simurq Zaqatala - Bnei Yehuda Tel-Awiw 2
New Saints FC - Knattspyrnufélagið Fram 1

Fajnie tak potypować w ciemno ;) Chociaż swoją drogą, jak Polonia nie wyeliminuje Buducnost, to będzie wstyd i cyrk. Jednakże ja kojarzę Polonię jako stary dobry Groclin i myślę, że powinni sobie poradzić.

Adwokacie_typera zapewniam Cię, że jeżeli Polonia wygra 1 rundę to &quot;automatycznie&quot; zagra w 3. Czemu ? Bo gra z amatorami z San Marino i z nimi poprostu muszą wygrać.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
FK Budućnost (Podgorica) - Polonia Warszawa
co do tego meczu to nie zapominał bym ze polonia to nie jest drużyna która gra jakąś dobra piłkę i może ta fazę jeszcze przejdzie ale na LE niema szans w najbliższych latach bo to ze w PL sie jakoś trzyma to nie znaczy ze w europie tez będzie sobie jakos radzić
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Dla mnie Polonia = Groclin. Tak stary Groclin. W 2003 roku też nikt się nie spodziewał, że dojdzie do 1/16 PUEFA i będzie grać z Girodins Bordeaux.

Ba, a co powiedzieć o takim Lechu ? Rok temu też się każdy oburzał, że zamiast Groclina w PUEFA będzie grał Lech, który kojarzył się nam z Pucharu Intertoto gdzie przegrał w dwumeczu z mołdawskim Tilligulem (ale to były przemeblowania po połączeniu z Amicą). W dodatku odszedł Dolha... Myślałem, że odpadną w 2 rundzie kwalifikacji do PUEFA, a tu proszę - wyjście z grupy !

Tak więc naprawdę nie zdziwcie się gdy taka Polonia zagra w fazie grupowej LE. Bo tam prawie nikt z prawdziwej Polonii nie gra, tylko wszyscy z Groclinu, a Groclin ani razu się nie skompromitował grając ze słabszym od siebie rywalem, z czasu nawet lepszego potrafił ograć. A z Polonii to nikt nie gra, tylko ewentualnie Daniel Mąka jak wejdzie czasem z ławki to potrafi zrobić kawał dobrej roboty tak jak w meczu z Górnikiem Zabrze gdzie dzięki niemu Polonia gra w LE. Ogólnie to on może być talentem jak Lewandowski w Lechu bo czytałem gdzieś o nim artykuł w gazecie to ciekawie się chłopak zapowiada.

Dla Polonii zdobycie Czarnogóry i San Marino nie powinno sprawić żadnych kłopotów. Tylko powinni schylić się po punkty do rankingu UEFA.

A tymczasem przedstawiam wam ofertę kursów Ligi Europejskiej:



Źródło: betexplorer.com
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wie ktos kto pokaze mecz mistrzow z konwiktorskiej??????czy brak zainteresowania tym meczem????
Do końca tego roku TVP ma podpisaną umowę z Sportfive zawartą w 2006 roku na pokazywanie meczów polskich drużyn w europejskich pucharach dlatego mecze obejrzymy prawdopodobnie w TVP 2.
Tylko że co w momencie jeśli Wisła wejdzie do LM?! następuje kolizja praw do pokazywania LM i spotkań polskich zespołów. Teoretycznie TVP ma prawo pokazać mecz w fazie grupowej LM z udziałem Wisły na mocy umowy z Sportfive ale z drugiej strony nie ma prawa tego pokazać bo LM wykupił Polsat... i w drugą stronę to działa - Polsat ma prawo pokazać mecz Wisły w fazie grupowej LM bo może pokazać dowolny mecz - przecież wykupił prawa do transmisji ale z drugiej strony nie ma prawa pokazać meczu Wisły bo prawa do niej ma TVP...
jesli ktos ma pretensje do tvp ze nie wybiera sie do Czarnogory by pokazac Polonie zamieszczam nr telefonu dzial kontaktu z widzami - (22) 547 44 50
 
sandomingo 58

sandomingo

Użytkownik
Wie ktos kto pokaze mecz mistrzow z konwiktorskiej??????czy brak zainteresowania tym meczem????
Pobieznie patrzylem, ale w zadnym programie tv nie widze tej transmisji. Z reszta, moze to i lepiej, bo ja optymista co do tego meczu nie jestem.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Polsat News i Polsat w swoich serwisach sportowych potwierdziły nabycie przez Telewizję Polsat praw do transmisji spotkań piłkarskiej Ligi Europejskiej, czyli następczyni Pucharu UEFA (od nadchodzącego sezonu). Kanały Polsatu będą mogły pokazać ponad 200 meczów sezonu.

Nie zdradzono jeszcze szczegółów kontraktu, w tym dokładnych planów transmisyjnych. Podano jednak, że telewizja Zygmunta Solorza-Żaka ma także prawa do emisji spotkań polskich zespołów w fazie grupowej i pucharowej. Dodajmy, że w tym tygodniu Polsat zakupił również prawa do relacjonowania piłkarskiej Ligi Mistrzów dla anteny otwartej (od najbliższego sezonu).


ITI moze pokazac mecze 3 rundy eliminacji tylko i wyłacznie w nSport nie ma innej mozliwości. Prawa do meczy elminacyjnych polskich drużyn ma tylko i wyłącznie TVP, tylko zaznaczam te mecze muszą być na otwartej. Sprzedaje sie pakiet z meczami polskich drużyn, czym zajmuje sie frma Sportfive.

http://www.press.pl/newsy/pokaz.php?id=4523
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
&quot;Żadna telewizja nie pokaże pierwszego pierwszego meczu polskiego klubu w Lidze Europejskiej. Polonia Warszawa rozpocznie udział w nowych europejskich rozgrywkach poza obiektywami kamer. Rywalem Czarnych Koszul będzie Buducnost Podgorica - informuje serwis http://www.futbol.pl.
Czwartkowego spotkania z Podgoricy nie pokażą nawet stacje telewizyjne w Czarnogórze, nie mówiąc już o polskich nadawcach. Prawa do Ligi Europejskiej zakupiła ostatnio telewizja Polsat, jednak dotyczy to tylko fazy grupowej, do której polskim zespołom bardzo daleko.
Może się zdarzyć tak, że premierowe spotkanie Czarnych Koszul w Lidze Europejskiej nie zostanie zarejestrowane przez kamery. Zainteresowania bezpośrednią transmisją nie wyraził bowiem zainteresowania żaden z dwóch telewizyjnych nadawców niewielkiego bałkańskiego kraju.&quot;
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
RTV Montenegro woli pokazać jakieś Igrzyska Śródziemnomorskie z Pescary, a ASTER natomiast pokaże serial (tak jak Polsat) ;/ Kiedyś tak samo było z meczem Toboł Kostanaj - Groclin Grodzisk Wlkp, że nikt nie będzie tego meczu transmitować, a później można było zobaczyć bramkę zdobytą przez Muszalika w internecie...

Ale mecz rewanżowy na 100% pokaże TVP, z Woronicza na Konwiktorską to kwestia małej ilości kilometrów, tak więc rewanżyk spokojnie obejrzymy ;)

Mam nadzieję, że z San Marino już tak nie będzie ?!
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
FK Budućnost Podgorica - KS Polonia Warszawa​
Liga Europejska - 1 runda eliminacji - 2.07. 20:30​

Typ: 1X Kurs: 1,65​

W swoim pierwszym meczu eliminacji do Ligi Europejskiej warszawska Polonia gościć będzie w Podgoricy. Mecz z tamtejszą Buducnostom może się okazać bardzo trudną przeprawą dla naszego zespołu. Polonia - a właściwie Groclin, bowiem w składzie stołecznego zespołu większość zawodników pochodzi właśnie z Dyskobolii, więc należy brać pod uwagę wyniki tego zespołu w europejskich Pucharach - dopiero rozpoczęła przygotowania do sezonu, więc gra może się jeszcze nie kleić zawodnikom. Pamiętamy również jak Groclin prezentował się w pucharach zwłaszcza w pierwszych rundach: w ostatnim sezonie w którym mieli przyjemność grać - 2007/08 to bezbramkowy remis z azerskim MKT-Araz İmişli (który po meczach z Groclinem przestał istnieć po zaledwie 4 latach od założenia) i wymęczone 1:0 z kazachskim Tobołem Kostanaj. Zresztą wyprawy za wschodnią granicę nie mal zawsze kończyły się słabo dla naszego zespołu, wystarczy przypomnieć sezon 2001/02 i 0:4 z Spartakiem Varna w Pucharze Intertoto. Ale to już historia, teraz grac będzie Polonia, głodna sukcesów na międzynarodowej arenie. Jeśli chodzi zaś o sytuację kadrową zespołu to nie jest ona optymalna - w kraju zostali Łukasz Trałka, który narzeka na ścięgno Achillesa, Błażej Telichowski i Vlade Lazarevski. Po kontuzji jest Jacek Kosmalski, ale wciąż trenuje indywidualnie i jego występ jest wątpliwy. Być może od początku zagra pozyskany w tym okienku transferowym Marcelo Sarvas. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż zawodnicy Polonii zagrają w nowych strojach firmy Hummel, nie wiadomo jak się będą w nich czuli co jakiś wpływ na samopoczucie w czasie meczu może mieć. Jak do tej w spotkaniach towarzyskich zespół prezentuje się słabo - remisy z HNK Rijeka (0:0), Karpaty Lwów (2:2) i FC Zestafoni (1:1) nie wróżą nic dobrego.
Budućnost Podgorica to mistrz i 2-krotny vice mistrz Czarnogóry, w tym klubie swoje przygody z futbolem rozpoczynali Predrag Mijatović, Dejan Savićević i Branko Brnović. W zakończonym sezonie 2008/2009 zespół tylko raz przegrał u siebie, wygrywając 12 z 17 spotkań, strzelając aż 49 bramek tracąc 17. Świadczy to o tym, że zespół jest nastawiony bardzo ofensywnie, szczególnie na własnym stadionie, w całym sezonie strzelili aż 72 bramki w 33 spotkaniach! W poprzednim sezonie Budućnost grał w I rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów gdzie odpadł po dwumeczu z Tampere United (1:1 u siebie i 1:2 na wyjeździe). Obrońcy Polonii muszą zwrócić szczególną uwagę na reprezentanta Kosowa Fatosa Beciraja, który ma zaledwie 21 lat, choć zawodników prezentujących przyzwoity poziom jest kilku, jak np. argentyński rozgrywający Gustavo Lopez. Giuliano kibice w Polsce powinni pamiętać z występów w Pogoni Szczecin, Widzewa Łódź czy Legii Warszawa. Zespół jest bardzo młody, nie brakuje w nim zawodników rocznika 1991, czy z przedziału wiekowego 1984-88. Tak więc młode wilczki z Czarnogóry z pewnością podejdą do tego spotkania bez kompleksów. Podopieczni serbskiego szkoleniowca Mihajlo Ivanovicia są głodni sukcesów na arenie międzynarodowej i marzy im się rozpoczęcie nowej, pięknej historii usłanej sukcesami w niepodległym kraju.
Spotkanie zostanie rozegrane na bardzo ładnym obiekcie Stadion Pod Goricom, mogącym pomieścić 17 tysięcy fanatycznych kibiców. Jest to kolejny atut przemawiający za gospodarzami. W nocy przed spotkaniem w Podgoricy spodziewane są gwałtowne burze, w dzień ma się wypogodzić ale w godzinie meczu znowu ma padać tak więc warunki atmosferyczne jak i nasiąknięte wodą boisko nie będzie ułatwiać gry. Biorąc więc pod uwagę te wszystkie czynniki uważam iż to gospodarze są faworytami tego spotkania, choć nie wyobrażam sobie by Polonia mogła odpaść już tak wcześnie to jednak ten mecz będzie bardzo ciężki dla Czarnych Koszul. I jeszcze tylko info dla kibiców - TVP nie przewiduje transmisji z tego spotkania, podobnie jak telewizja czarnogórska, co w tym przypadku mnie trochę dziwi, ale ten kraj bierze udział w Igrzyskach Śródziemnomorskich więc to może przez to.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
zacznę omawiać 1 rundę ligi europejskiej.... ;) ponieważ bardzo ciekawy drużyny w niej grają i uważam że kilka ciekawych kursów uda nam się złapać.

Nes Sóknar Ítróttarfelag
- Rosenborg BK
Rosenborg pierwszy mecz rozegra na wyjeździe przeczytałem gdzieś że stan murawy jest fatalny, jednak nie jeden z nas pamięta co Rosenborg osiągnął nie raz w lidze mistrzów w tym sezonie doszło do nich kilku obiecujących piłkarz i uważam że będą chcieli już zaliczyć sporą zaliczkę na wyjeździe aby u siebie grać z komfortem psychicznym i stawiam tutaj over 2,5 po całkiem niezłym kursie 1,55. ✅

Helsingborgs IF - Mika Asztarak
Szwedzki Helsingborgs w składzie którego występują tacy gracze jak Henrik Larsson który pomimo swoich 37lat znakomicie sobie radzi w ataku i zaskoczeniem będzie dla mnie gdy nie strzeli gola Armeńskiej Asztarace która jest zdecydowanie niżęj notowanym rywalem na własnym boisku Helsinborg powinien sobie gładko poradzić stawiam wygraną gospodarzy oraz over 2,5 po kursach 1,20 oraz 1,50. ✅ ✅

Sligo Rovers FC - Vllaznia Shkodër
Irlandzki zepół Sligo który wywalczył walkę w elminacjach ligi europejskiej gdyby odpadł tak szybko i to ze zdecydowanie słabszym Albańskim Shkoderem to byłaby katastrofa jednak nie takie rzeczy w piłce się działy lecz uważam że gospodarze są na tyle mocni że tę rundę powinni spokojnie przejść i już u siebie wywalczyć zaliczkę stawiam ich wygraną po niebywałym kursie 1,75 oraz over 2,5 po kursie równie zaskakującym 1,95. ✅ i ⛔


Jutro postaram się kilka kolejnych spotkań opisać.

Pozdrawiam D90 , Zapraszam do dyskusji.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
NSI Runavik - Rosenborg
Rosenborg pojechał bez Stranda, Sapary i Dorsina trzech podstawowych graczy, ale i tak mają kim grać. Tettey, Prica, Iversen, Konan Ya bramki będzie komu strzelać. Warto zaznaczyć też, że mecz odbędzie się na stadionie narodowym, gdyż stadion Runavik nie spełnia wymogów licencyjnych.

Obok zdecydowanej wygranej Rosenborga spodziewam się równie pewnych zwycięstw Anorthosisu Famagusta i Slaven Belupo. Kaerjeng choć potrafiło swego czasu wyeliminować Lillestroem to teraz jest praktycznie bez szans. Slaven Belupo natomiast nie powinien mieć problemów u siebie z Maltańczykami, z którymi moim zdaniem wygra minimum 2-0.

Kursy na przewidywane przeze mnie rozstrzygnięcia są co prawda marne, ale w triplu jakoś to można poskładać grając wygrane z handi lub typy na over 2,5. Jeszcze się zastanowię i zagram jakoś te trzy mecze.

Jeśli chodzi o pozostałe spotkania to mimo iż interesuje się takimi ligami jak Irlandzka czy Szwedzka to mimo wszystko jestem zdania, że Helsingborgs czy też Sligo łatwych przepraw nie będą miały. Ogólnie jestem zdania, że poza trójką wspominanych przeze mnie spotkań pozostałych nie warto ruszać łącznie z meczem Budocnost - Polonia.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Panowie zobaczcie jakie chamstwo ! Czarnogórska telewizja transmituje mecz w telewizji a szanowna TVP ma prawa do transmisji lecz im się nie chce tego meczu transmitować !

http://www.rtcg.me/index.php/program/izbor-program-stanice/najava-tvcg2/najava/stanica/2 na TV CG 2 będzie ten mecz, a transmisja z Pescary będzie tylko dzisiaj od 17:30. Jutro już o tej porze będzie mecz Sutjeska - MTZ RIPO Mińsk, a 3 godziny później będzie Polonia :/ Skandal w TVP, już chyba każdy wie komu możemy podziękować...

(22) 547 44 50 - tutaj jest telefon TVP, gdzie widzowie mogą na ten temat porozmawiać z TVP... dzwońcie, może zmienią zdanie jak zobaczą, że ten mecz jest w TV, i wezmą go do ramówki
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
. Warto również zwrócić uwagę na fakt, iż zawodnicy Polonii zagrają w nowych strojach firmy Hummel, nie wiadomo jak się będą w nich czuli co jakiś wpływ na samopoczucie w czasie meczu może mieć. Jak do tej w spotkaniach towarzyskich zespół prezentuje się słabo - remisy z HNK Rijeka (0:0), Karpaty Lwów (2:2) i FC Zestafoni (1:1) nie wróżą nic dobrego.

.
Sam typ jak i analiza bardzo dobra jak zresztą zawsze, ale czytając w jednym momencie musiałem się zatrzymac i nie mogłem się powstrzymac od śmiechu???? Zapewne przez wspomnienie na koszulki chcialeś już przed meczem dac alibi zawodnikom Czarnych Koszul w razie wielce prawdopodobnego niepowodzenia. Również uważam że Polonia niestety, ale większych szans na wygranie w Czarnogórze niema. To jak zespól grał wiosną w lidze wołalo o pomste do nieba. Wyszło im tak naprawde jedno spotkanie przeciwko Lechowi i o ironio nawet nie wygrali go ! Padl wtedy remis 4:4 bodajże o ile mnie pamięc nie myli, ale to byla Polonia grająca dosc dobrze i skutecznie. Reszta meczy to niesamowite męczarnie, do tego niedoświadczony i jak dla mnie trener nieporozumienie Jacek Grembocki. W dodatku te osłabienia o których wspomniałes i chęc rozstania się z Radkiem Majewskim stawia Polonistów w nie najlepszym świetle przed tym meczem. Niestety, ale ja bym się za wiele po Polonistach nie spodziewał w dniu jutrzejszym jak i w całej przygodzie z Europejskimi Pucharami w ich wykonaniu. Pesymistyczny jest scenariusz że już na tej rundize zakończą swój udział... Optymistyczny zaklada jednak że po wyeliminowaniu Buducnosci czeka ich rywal z San Marino więc wtedy 3 runda eliminacji stała by otworem. Jest o co walczyc, ale ja jakoś jestem sceptycznie nastawiony do tego spotkania.


Nes Sóknar Ítróttarfelag
- Rosenborg BK

Rosenborg pierwszy mecz rozegra na wyjeździe przeczytałem gdzieś że stan murawy jest fatalny, jednak nie jeden z nas pamięta co Rosenborg osiągnął nie raz w lidze mistrzów w tym sezonie doszło do nich kilku obiecujących piłkarz i uważam że będą chcieli już zaliczyć sporą zaliczkę na wyjeździe aby u siebie grać z konfortem psychicznym i stawiam tutaj over 2,5 po całkiem niezłym kursie 1,55.
Nie traktuj tego jako ataku, tylko jako zwrócenie uwagi. Bo zdarza się czesto że opierasz swoje analizy na graniu po nazwach. Przynajmniej ja mam takie odczucia. Mówisz o sukcesach sprzed lat Rosenborga, owszem takowe były, ale ostatnio klub grał słabiej. W tym sezonie znowu zaczynają grac dobrze i są liderem w Tippeligen, ale przecież gospodarze się nie położą na murawie bo przyjeźdza klub z nazwą Rosengborg. Piszesz także że przyszło kilku obiecujących piłkarzy a nawet nie wymieniasz ich nazwisk...

TBM już napisał bardziej wartościową analize, ale nie bierz tego do serca oczywiście, to tylko taka uwaga aby na przyszłośc nie pisac bzdur i banałow jak chcą i muszą etc. Musi to na Rusi ????

Panowie zobaczcie jakie chamstwo ! Czarnogórska telewizja transmituje mecz w telewizji a szanowna TVP ma prawa do transmisji lecz im się nie chce tego meczu transmitować !

http://www.rtcg.me/index.php/program/izbor-program-stanice/najava-tvcg2/najava/stanica/2 na TV CG 2 będzie ten mecz, a transmisja z Pescary będzie tylko dzisiaj od 17:30. Jutro już o tej porze będzie mecz Sutjeska - MTZ RIPO Mińsk, a 3 godziny później będzie Polonia :/ Skandal w TVP, już chyba każdy wie komu możemy podziękować...

(22) 547 44 50 - tutaj jest telefon TVP, gdzie widzowie mogą na ten temat porozmawiać z TVP... dzwońcie, może zmienią zdanie jak zobaczą, że ten mecz jest w TV, i wezmą go do ramówki
TVP to temat rzeka niestety z przekazywaniem meczów i sportu w publicznej. Nie tak dawno bo pare lat temu Wisla Kraków grała bodajże w Tibilisi mecz 2 rundy eliminacji LM i nikt nigdzie tego spotkania nie pokazał ! Zbytnio się więc nei zdziwilem że nie mają meczu z Czarnogóry w ramówce... Spodziewałem się jednak że Polsat pokaże mecz, ale oni o ile wiem mają tylko prawa do głownych rozgrywk, a nie eliminacji. Cóż cała POLSKA :-|

P.S. Ja od siebie postaram sie coś dodac niedługo, ale napewno skusze się na typ jaki zasugerował By Grzecho, a byc może nawet zaryzykuje i postawie na win gospodarzy po bardzo smakowitym kursiwie ;)
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
-
Motherwell - Llanelli AFC​
Liga Europejska - 1 runda eliminacji - 2.07. 20:00​

Typ: X2 Kurs: 4,20​

Motherwell w ciągu bardzo krótkiego czasu opuściło bardzo wielu piłkarzy - Graeme Smith, Steven Hughes, Brian McLean, Bob Malcolm, Maros Klimpl, Cillian Sheridan, Artur Krysiak, David Clarkson, na wylocie jest Paul Quinn. Spora część składu ma stanowić zaciąg z rezerw i zespołu juniorów, a nowy trener Jim Gannon jest z zespołem zaledwie kilka dni. Kurs na gospodarzy marny więc można się pokusić o poszukanie niespodzianki. Motherwell jakimś potentatem nawet jak na warunki szkockie nie jest więc powalczyć można, a zespół Llanelli z pewnością zna wynik sobotniego sparingu Motherwell, kiedy to The Well przegrali z mistrzem Walii 1:3. Llanelli od dłuższego czasu jest czołowym klubem Walii a fakt iż będzie to pojedynek wewnątrz wyspiarski na pewno dodaje pikanterii spotkaniu. Fir Park posiada 1 bardzo dużą trybunę za bramką, gdzie bramkarz gości będzie przeżywał trudne chwile ale z drugiej strony, jeśli gospodarzom nie będzie szło w tym spotkaniu, to Michael Fraser może mieć nerwowe chwile. Typ bardziej przeciwko szkotom.
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-07-02 17:00, UEFA Liga Europejska - kwalifikacje, Europa
Banants - NK Siroki Brijeg

Typ: Under 2.5
Kurs: 1.72
Bwin

Dzisiaj o godzinie 17.00 w ramach 1 rundy kwalifikacji do Ligi Europejskiej zagrają ekipy Banants z Armenii i Siroki Brijeg z Bośni. Faworytem do awansu i dla buków i dla Mnie jest ekipa z Bośni. Dzisiaj uważam że grając na wyjeździe będą chcieli za wszelką cenę utrzymać korzystny wynik jakim będzie za pewne remis lub ich zwycięstwo. Nie ukrywam że wydaje mi się że wygrają ale przewaga na trudnym rejonie w Armenii nie będzie wysoka. Co mówi historia Pucharu UEFA ( od tego roku liga europejska ), Banants w 1 rundzie eliminacji startuje regularnie od 2003 roku. W swojej historii wygrali 2 mecze, 2 zremisowali i ponieśli 10 porażek. Tylko raz ta ekipa przeszła 1 rundę w 2005 roku, reszta startów to był także finisze. Co ważne do mojego typu, rok temu przegrali w dwumeczu z Salzburgiem 0-10, dwa lata temu z Young Boys 1-5 z kolei 3 lata temu 1-4 z Dniepr. Jak widać strzelili zaledwie 2 bramki tracąc olbrzymią ilość. Jednak u Siebie to było 0-3 z Salzburgiem, 1-1 z Young Boys i 1-0 z Dniepr. Tylko Salzburg nie rozstrzelał ale przecież to mocniejszy klub od Siroki. Te klub z kolei miał więcej startów w PU. Rok temu w 2 rundzie kwalifikacji bo wyeliminowali Partizan Tirana, odpadli z Besiktasem. Z kolei dwa lata temu wyeliminowali Koper a odpadli z Hapoel. Ten sezon Banants znowu dobrze u Siebie w lidze bo 3 miejsce z kolei Siroki są na razie 6. Do czego dążę? Uważam że dzisiaj Siroki nie da się pokonać ekipie z Armenii, mają lepsze wyniki w umarłym Pucharze UEFA który jest odpowiednikiem dzisiejszego turnieju, ponad to jest też silniejszy fizycznie oraz ma lepszych zawodników. Co pokazuje historia Banants w ostatnich sezonach potrafią zagrać u Siebie dlatego myślę że goście wygrają 1-0.​
 
J 0

jaki_tu_spokoj

Użytkownik
Motherwell w ciągu bardzo krótkiego czasu opuściło bardzo wielu piłkarzy - Graeme Smith, Steven Hughes, Brian McLean, Bob Malcolm, Maros Klimpl, Cillian Sheridan, Artur Krysiak, David Clarkson, na wylocie jest Paul Quinn. Spora część składu ma stanowić zaciąg z rezerw i zespołu juniorów, a nowy trener Jim Gannon jest z zespołem zaledwie kilka dni.
Liczba piłkarzy zgadza się, ale bądźmy poważni? Czy brak Krysiaka ma znaczenie? Nie. Jedyna i to poważna strata, to odejście Clarksona do Bristol City za 600 tys. funtów. Pozostali piłkarze, to nieistotni gracze, o czym pan moderator najwidoczniej zapomniał. Dlaczego o tym piszę? Bo każdy mało zorientowany w temacie uzna, że brak wymienionych zawodników, to wielki cios dla klubu, a tak nie jest.

Fir Park posiada 1 bardzo dużą trybunę za bramką, gdzie bramkarz gości będzie przeżywał trudne chwile ale z drugiej strony, jeśli gospodarzom nie będzie szło w tym spotkaniu, to Michael Fraser może mieć nerwowe chwile. Typ bardziej przeciwko szkotom.
Większej bzdury dawno nie czytałem. Czy wiesz może, że ten mecz nie odbędzie się na stadionie Motherwell? Sprawdź dokładnie co i jak, a nie wprowadzasz ludzi błąd, i to jeszcze moderator... pięknie.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Liczba piłkarzy zgadza się, ale bądźmy poważni? Czy brak Krysiaka ma znaczenie? Nie. Jedyna i to poważna strata, to odejście Clarksona do Bristol City za 600 tys. funtów. Pozostali piłkarze, to nieistotni gracze, o czym pan moderator najwidoczniej zapomniał. Dlaczego o tym piszę? Bo każdy mało zorientowany w temacie uzna, że brak wymienionych zawodników, to wielki cios dla klubu, a tak nie jest.
Graeme Smith - 43 spotkania w sezonie 2008/2009, bramkarz,
Steven Hughes - 40 spotkań w sezonie 2008/2009, 2 gola, 4 asysty, pomocnik
Brian McLean - 12 spotkań w sezonie 2008/2009, 2 gole, 1 asysta, obrońca
Bob Malcolm - 14 spotkań w sezonie 2008/2009, 3 gole, 1 asysta, pomocnik
Maros Klimpl - 23 spotkania w sezonie 2008/2009, 2 gole, obrońca
Cillian Sheridan - 16 spotkań w sezonie 2008/2009, 6 goli, 2 asysty, napastnik
Artur Krysiak - 5 spotkań w sezonie 2008/2009, bramkarz
David Clarkson - 36 spotkań w sezonie 2008/2009, 15 goli, 3 asysty

masz tu ubytki w postaci przynajmniej 4 podstawowych zawodników, w tym bramkarza i najlepszego strzelca, do tego kilku wartościowych zmienników, jeśli to są bezwartościowi zawodnicy to przepraszam bardzo. Z łaski swojej doczytaj uważnie zanim chcesz komuś coś wytknąć bo nie masz racji.

Większej bzdury dawno nie czytałem. Czy wiesz może, że ten mecz nie odbędzie się na stadionie Motherwell? Sprawdź dokładnie co i jak, a nie wprowadzasz ludzi błąd, i to jeszcze moderator... pięknie.
Spotkanie odbędzie się na Fir Park w Motherwell, rewanż odbędzie się na stadionie Parc y Scarlets, gdzie gra lokalna drużyna rugby Llanelli Scarlets. Ponawiam prośbę, doczytaj coś zanim chcesz komuś dowalić bo jesteś w błędzie, bardzo dużym i to Ty mogłeś wprowadzić w błąd innych. jesteś tutaj od kilku minut i chcesz od początki kozaczyć i wytykając innym błędy nie mając racji, zmień podejście bo nic tutaj nie osiągniesz.

__________________________________

Po ciekawszych kursach polecałbym na dziś jeszcze Lahti - Dynamo Tirana 1 (1,50) Dinaburg D. - Nomme Kalju 1 (1,45), natomiast odradzam grać na Spartaka Trnava, pamiętam ich zeszłoroczny występ w Pucharze Uefa, grali wtedy z WIT Georgia Tbilisi, u siebie przegrywali już 0:2 ale w końcówce się zebrali i w doliczonym czasie doprowadzili do wyrównania, na wyjeździe kompletna katastrofa i szybko pożegnali się z pucharami, zespół jest nieprzewidywalny, potrafi w końcówce sezonu przegrać z Ruzomberokiem 0:4, który w całym sezonie wygrał... 3 spotkania wyjazdowe. Po za tym, kibice Spartaka do najprzyjemniejszych w lidze nie należą.

FK Budućnost Podgorica - KS Polonia Warszawa 1 3,15 // 1X 1,65
Motherwell - Llanelli AFC X2 4,20
Lahti - Dynamo Tirana 1 1,50
Dinaburg D. - Nomme Kalju 1 1,45
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom