>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Elminacje Ligi Europejskiej 2009/2010

Status
Zamknięty.
J 0

jaki_tu_spokoj

Użytkownik
Spotkanie odbędzie się na Fir Park w Motherwell, rewanż odbędzie się na stadionie Parc y Scarlets, gdzie gra lokalna drużyna rugby Llanelli Scarlets. Ponawiam prośbę, doczytaj coś zanim chcesz komuś dowalić bo jesteś w błędzie, bardzo dużym i to Ty mogłeś wprowadzić w błąd innych. jesteś tutaj od kilku minut i chcesz od początki kozaczyć i wytykając innym błędy nie mając racji, zmień podejście bo nic tutaj nie osiągniesz.
Pewnie masz lepsze informacje niż uefa.com, ale twoja sprawa.
Shyberry Excelsior - Airdrie - Scotland
Nie wiem, czy coś ci to mówi, ale na pewno nie jest to Fir Park, na którym trwa remont murawy.

Co do pierwszej części, to żaden z zawodników, który odszedł z klubu nie zrobił tzw. &quot;awansu sportowego&quot;, tj. trafił do lepszej drużyny, nie licząc Clarksona, o którym wspominałem, więc nie pisz głupot.
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
Jak dla mnie jedynym meczem, o którym &quot;potrafiłbym się szerzej wypowiedzieć&quot; z dzisiejszej oferty na eliminacje Ligi Europejskiej UEFA jest mecz Anorthosisu Famagusta z UN Käerjéng z Luksemburga.

A więc...

Goście zajęli w zeszłym sezonie 10 miejsce w rozrywkach luksemburskiej ekstraklasy a w europejskich pucharach znaleźli się (chyba) jako finalista pucharu krajowego, w którym zresztą przegrali 5-1 z Grevenmacher.

Gospodarze po zeszłorocznych sukcesach w LM przed nowym sezonem dokonali kilku istotnych zmian kadrowych. Z klubem pożerali się Savio (ex Real Madryt) oraz Hawar Mohammad (szóste miejsce w rankingu najlepszych piłkarzy Azji 2008), którzy nie przedłużyli wygasających kontraktów z klubem. Do drużyny natomiast dołączyło 7 nowych graczy, m. in. Nemanja Supic (bośniacki bramkarz z Javor Ivanjica), Janicio Martins (obrońca z Setubal), Ricardo Fernandes (pomocnik, Metalurg Donieck) oraz Victor Agkali (napastnik SKODA Xanthi - dzisiaj nie zagra). Najważniejszą jednak zmianą jest roszada za stanowisku trenera - Temur Ketsbaia odszedł do Pireusu a zastąpił go Niemiec Hans Mindertorp. Dla Anorthosisu będzie to pierwszy oficjalny mecz w tym sezonie i debiut nowego trenera.
Nie widzę tutaj innej możliwości niż pewne zwycięstwo gospodarzy.


Postawiłem za mniejszą stawkę DW 3:0⛔ i 4:0⛔ po kursach odpowiednio 6.0 i 7.0

Ciekawy moim zdaniem jest jeszcze zakład z oferty bwin: Czy obie drużyny strzelą bramkę? - Nie, po kursie 1.45✅, który wobec śmiesznie niskich kursów na over 2.5 oraz handi -1 (1.3, 1.17) wydaje się wart zagrania.

No i może jeszcze handicap azjatycki -2.75✅ z oferty bet365 po 1.6


Jakie są wasze przemyślanie odnośnie tego meczu?


BTW. Patrząc na &quot;dokonania&quot; armeńskiego FC MIKA w Europejskich pucharach w latach ubiegłych (klik) dwa razy zastanowiłbym się nad stawianiem na zdecydowane zwycięstwo Helsingborga... Tyle.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Po pierwsze... na RTCGG na 334 kanale Cyfry+ leci mecz MTZ Ripo Minsk - Sutjeska Niksic więc jest nadzieja, ze i będzie Buducnost - Polonia.

Jeśli chodzi o spotkanie Anorthosisu z Kaerjeng to pamiętam sytuację z przed roku kiedy Kaerjeng najpierw grało z norweskim Lillestroem. Na wyjezdzie przegrało 1-2 u siebie wygrało 1-0 i sensacja stała się faktem. Później przyszedł mecz ze Standardem Liege. U siebie porażka 0-3 na wyjeździe ambitna postawa i tylko 0-1. Jestem zdania, że goście mogą dobrze się organizować w grze defensywnej. Poza tym Anorthosis po zmianie szkoleniowca Ketsbai na mało znanego Niemca i stracie kluczowego gracza Savio wcale od razu nie musi być taką dobrą drużyną jak ta, która awansowała do Ligi Mistrzów. Co prawda jestem zdania, że Anorthosis ten mecz wygra, ale myślę, że nie tak znacznie i osobiście zaryzykowałbym np. under 2,5 po kursie 3,10 w Expekt. ⛔ jednak pogrom ;/
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Po pierwsze... na RTCGG na 334 kanale Cyfry+ leci mecz MTZ Ripo Minsk - Sutjeska Niksic więc jest nadzieja, ze i będzie Buducnost - Polonia.

Jeśli chodzi o spotkanie Anorthosisu z Kaerjeng to pamiętam sytuację z przed roku kiedy Kaerjeng najpierw grało z norweskim Lillestroem. Na wyjezdzie przegrało 1-2 u siebie wygrało 1-0 i sensacja stała się faktem. Później przyszedł mecz ze Standardem Liege. U siebie porażka 0-3 na wyjeździe ambitna postawa i tylko 0-1. Jestem zdania, że goście mogą dobrze się organizować w grze defensywnej. Poza tym Anorthosis po zmianie szkoleniowca Ketsbai na mało znanego Niemca i stracie kluczowego gracza Savio wcale od razu nie musi być taką dobrą drużyną jak ta, która awansowała do Ligi Mistrzów. Co prawda jestem zdania, że Anorthosis ten mecz wygra, ale myślę, że nie tak znacznie i osobiście zaryzykowałbym np. under 2,5 po kursie 3,10 w Expekt.
To nieco mnie pocieszyłeś, bo ja stawiałem over w tym spotkaniu, lecz pomyliłem się i mam Under, więc także trzymam kciuki w tym spotkaniu za to, że goście nie dadzą sobie strzelić dziś worka bramek. :spokodfhgfh:
 
griffin 0

griffin

Użytkownik
-
Motherwell - Llanelli AFC​
Liga Europejska - 1 runda eliminacji - 2.07. 20:00​

Typ: X2 Kurs: 4,20​

Motherwell w ciągu bardzo krótkiego czasu opuściło bardzo wielu piłkarzy - Graeme Smith, Steven Hughes, Brian McLean, Bob Malcolm, Maros Klimpl, Cillian Sheridan, Artur Krysiak, David Clarkson, na wylocie jest Paul Quinn. Spora część składu ma stanowić zaciąg z rezerw i zespołu juniorów, a nowy trener Jim Gannon jest z zespołem zaledwie kilka dni. Kurs na gospodarzy marny więc można się pokusić o poszukanie niespodzianki. Motherwell jakimś potentatem nawet jak na warunki szkockie nie jest więc powalczyć można, a zespół Llanelli z pewnością zna wynik sobotniego sparingu Motherwell, kiedy to The Well przegrali z mistrzem Walii 1:3. Llanelli od dłuższego czasu jest czołowym klubem Walii a fakt iż będzie to pojedynek wewnątrz wyspiarski na pewno dodaje pikanterii spotkaniu. Fir Park posiada 1 bardzo dużą trybunę za bramką, gdzie bramkarz gości będzie przeżywał trudne chwile ale z drugiej strony, jeśli gospodarzom nie będzie szło w tym spotkaniu, to Michael Fraser może mieć nerwowe chwile. Typ bardziej przeciwko szkotom.
nie skorzystałem ale szczerze gratuluje ???? ???? wogule mam takie pytanie skad bierzesz te wszystkie newsy, z jakich stron korzystasz? pzdr
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Powiem panowie zagadkę na to że Motherwell przegra nawet w 80 minucie można było wyciągnąć kurs 1,87 na Live .... a w przerwie 4,20 widać buk też nie wierzył w to że przegrają.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
FK Budućnost Podgorica - KS Polonia Warszawa 1 3,15 // 1X 1,65 0:2 (0:0)
Motherwell - Llanelli AFC X2 4,20 0:1 (0:1)
Lahti - Dynamo Tirana 1 1,50 4:1 (2:1)
Dinaburg D. - Nomme Kalju 1 1,45
2:1 (0:0)
Polonia to przykład po raz kolejny mojej niekonsekwencji... ileż to już razy nie trzymałem się swojej zasady - nigdy na, a tym bardziej przeciw naszym... ;P

Z innych wyników zdziwiło mnie bardzo niskie zwycięstwo Belupo i zdecydowane zwycięstwo Zestafoni, gdzie spodziewałem się bardziej wyrównanej walki. Rewanże już za tydzień, kilka spostrzeżeń już mam ale poczekajmy do czwartku.

nie skorzystałem ale szczerze gratuluje ???? ???? wogule mam takie pytanie skad bierzesz te wszystkie newsy, z jakich stron korzystasz? pzdr
Przede wszystkim oficjalne strony klubów gdzie zazwyczaj zamieszcza się kadrę zespołu na dany mecz, po za tym jest dużo stron poświęconych konkretnym ligom czy rozgrywkom ;)
 
J 0

jaki_tu_spokoj

Użytkownik
Znalezienie tego typu informacji to żaden problem, nawet dla człowieka, który nie siedzi w tych sprawach. Wystarczy wpisać w google hasło: &quot;motherwell llanelli bbc news&quot; i wszystko masz jak na dłoni. Grzecho, szkoda, że nie odpisałeś mi na moje wątpliwości, ale nieważne. O wszystkich sprawach nie musisz wiedzieć. Grunt, że myślisz, wyciągasz wnioski, co w ostatnim czasie mało komu się zdarza.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Grzecho, szkoda, że nie odpisałeś mi na moje wątpliwości, ale nieważne. O wszystkich sprawach nie musisz wiedzieć. Grunt, że myślisz, wyciągasz wnioski, co w ostatnim czasie mało komu się zdarza.
Już to nadrabiam. Pewnie chodzi Ci o tę sprawę z stadionem - fakt, mój błąd. Wynikł on z prostej przyczyny - słyszałem i nawet czytałem gdzieś że Motherwell ma bardzo poważne problemy finansowe i dlatego z klubu odchodzą kolejni zawodnicy, w tej sytuacji nie wpadłem na to, że klubowi nie będzie szkoda środków by kosztem kadry... wymienić murawę...

co do Twojego drugiego hm... zarzutu (?!), dalej będę się upierał, że strata podstawowego bramkarza, obrońcy z drugiej części niedawno zakończonego sezonu, pomocnika, napastnika i kilku wartościowych zmienników jest bolesna, co zresztą miało odzwierciedlenie w meczu. Gospodarze może i przeważali ale z tej przewagi nie wiele wynikało, tam każdej formacji czegoś brakowało.

I jeszcze słówko odnośnie telewizji - w TVP meczu Polonii nie było - co było zresztą do przewidzenia, bo nikomu nie chciało się z Woronicza ruszyć 4 liter do Czarnogóry, zadziwił mnie natomiast totalnie fakt, iż STV nie przeprowadziła transmisji spotkania Spartaka Trnava, który grał na własnym stadionie. Kpina.
 
N 16,8K

norbertb

Użytkownik
I jeszcze słówko odnośnie telewizji - w TVP meczu Polonii nie było - co było zresztą do przewidzenia, bo nikomu nie chciało się z Woronicza ruszyć 4 liter do Czarnogóry, zadziwił mnie natomiast totalnie fakt, iż STV nie przeprowadziła transmisji spotkania Spartaka Trnava, który grał na własnym stadionie. Kpina.
Wiesz, to nie zależy od tego, że &quot;idę sobie na stadion i transmituję mecz&quot;. Trzeba mieć prawa do transmisji z danego meczu od firmy Sportfive. TVP 3 lata temu kupił prawa na 3 lata. Teraz wykupił je Polsat ale tylko fazę grupową, więc TVP nie będzie promować Polsatowi eliminacji do LE poprzez wykupienie praw na kolejne sezony.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wielkimi krokami zbliża się rewanżowy mecz Polonii z Podgoricą, wraca tym samym sprawa transmisji.

Wszystko wskazuje na to, że kibice w Polsce nie będą mieli możliwości obejrzenia w telewizji walki polskich drużyn o awans do głównych faz europejskich pucharów. Najprawdopodobniej żadna z polskich telewizji nie pokaże meczów eliminacyjnych Wisły w Lidze Mistrzów oraz Legii, Lecha i Polonii w Lidze Europejskiej - informuje &quot;Dziennik&quot;.

- U nas nikt nawet nie zastanawiał się nad tym, czy warto pokazywać rundę wstępną Ligi Europejskiej. Mamy poważniejsze problemy. Wszędzie są cięcia, zwolnienia, oszczędności (nizła kpina) i choć transmisja meczu Legii czy Polonii to nie są wielkie koszty, to w tej chwili i tak są one dla nas za duże. Po prostu odkąd straciliśmy wpływy z abonamentu, liczona jest u nas każda złotówka - powiedział w rozmowie z &quot;Dziennikiem&quot; jeden z pracowników TVP.

TVP nie ma zamiaru pokazywać meczów rund eliminacyjnych jeszcze z jednego powodu. Prawa do głównej fazy mają konkurencyjne stacje. Pokazywanie ewentualnych sukcesów polskich drużyn w eliminacjach byłoby promocją produktu, do którego prawa ma Polsat i nSport.

Jedyną stacją, która wyraziła zainteresowanie pokazywaniem eliminacji jest Polsat. Stacja Zygmunta Solorza stawia jednak warunek firmie Sportfive (posiadaczowi praw) - musiałby je odstąpić za darmo w zamian za wyprodukowanie sygnału. Ta propozycja nie dotyczy jednak Wisły Kraków, która nie sprzedała Sportfive praw i sama posiada je do transmisji z eliminacji Ligi Mistrzów.

Reasumując - w TVP spotkań nie będzie, w N (mam nadzieję) też nie, cała nadzieja w Polsacie. Ciekaw jestem jak się zachowa Wisła i komu sprzeda prawa do pokazywania eliminacji, ale pewnie też Polsatowi, bo dla nich akurat i rozpoczęcie planowania transmisji dzień przed meczem nie jest problemem. Zastanawiam się jednak, jak zachowa się Polsat jeśli kupi prawa od Wisły, bo mam nadzieję, że takiej kpiny jak z meczem w Salonikach nie będzie...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
tanio ich nie sprzeda zwłaszcza że dochód ze sprzedaży biletów raczej na ich konto nie idzie ( nie graja na wlasnym stadionie)
 
N 16,8K

norbertb

Użytkownik
Bez odbioru...

Tam masz u góry strony pisze mecz &quot;Polonia Warszawa - Budućnost Podgorica&quot; a po prawej stronie przycisk &quot;Oglądaj&quot;. W czwartek o godzinie 20:00 kliknij przycisk &quot;oglądaj&quot;. Proste ? ????
 
T 0

tygrytron40

Użytkownik
Szkoda że nie będzie relacji w TV bo jest to bardzo żle dla klubów które by się mogły reklamować o dostały dodatkową kasę za wpływy. Za dawnych czasów nie musieliśmy się emocjonować drużynami z innych krajów a teraz. Oby Polonia wygrało bo będą punkty do rankingu.
 
S 0

sylwester

Użytkownik
Pobieznie patrzylem, ale w zadnym programie tv nie widze tej transmisji. Z reszta, moze to i lepiej, bo ja optymista co do tego meczu nie jestem.
Ja czytałem (bodajże w Dzienniku), że właśnie jest totalny brak zainteresowania tym meczem i z tego powodu żadna stacja go nie pokaże...lol.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Wbrew wcześniejszym doniesieniom, okazało się, że mecz Polonii Warszawa z FK Budućnost będzie transmitowany przez polską telewizję.

Stacja Orange Sport zaproponowała Polonii telewizyjną relację z meczu, która będzie uaktualniana co 15 minut. Poza tym, w wypadku ciekawych sytuacji na boisku, planowane są bezpośrednie wejścia na antenę.

Co więcej, już następnego dnia zostanie wyemitowany specjalny program w całości poświęcony temu spotkaniu.

za: 90minut.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom