>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Enea Speedway Ekstraliga 2013 - dyskusja, typy

Status
Zamknięty.
B 41,5K

bosky

Użytkownik
ja starałem się być jak najbardziej obiektywny w moim poście i uważam że każda z drużyn (poza ZG I Toruniem) może walczyć o utrzymanie.
Nie sądzisz, że to lekka hipokryzja - odnosić się do postu, który znajduje się na tej samej stronie (w dodatku sam go napisałeś) i go przeinaczać? Czytałem go 3 razy i nigdzie nie widzę ani słowa z powyższych. Widzę za to:
Jak któryś z zawodników znacząco nie obniży lotów to jest szansa na włączenie się do walki o brąz.
Oczywiście, że piszmy sobie o szansach, chociaż dla mnie to kompletne wróżenie z fusów (dobrze pasuje tutaj przytoczony przeze mnie przykład Okoniewskiego, 2 sezony temu pewnie nie odważyłbyś się napisać, że to zawodnik, który wystartuje we wszystkich meczach, teraz kreowany jest na lidera). Piszmy, ale obiektywnie. A przedstawioną tabelę i tak będzie można odwrócić do góry dnem, bo prawdziwa siła drużyn ukaże się gdzieś po 2. kolejce.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Bardzo fajny sezon się szykuje. Na papierze wygląda to najciekawiej od lat. Przeciwnikom KSM troszkę utarto nosa, bo już dawno nie było tak że 9 zespołów ma tak zbliżony potencjał ;) Lekko odstaje Sparta Wrocław, ale wcale bym jej nie przekreślał. Na 7 miejsce mają prawo liczyć. Składy są na tyle wyrównane, że jedna, dwie kontuzje i z faworyta można stać się spadkowiczem jak miało to miejsce z bydgoską Polonią w 2010 r.
Papierowymi faworytami wydają się być Unibax i Falubaz, ale mnie ich składy w 100% nie przekonują. Druga linia jest przeciętna i do sukcesu potrzebować będą rozwoju swoich wychowanków (Toruń) lub powrotu do dobrej formy zawodników, którzy kompromitowali się rok temu (Davidsson, Jabłoński).
Podobają mi się za to składy Leszna i Częstochowy. Zakładając, że nie będzie dużych wahań formy, to te równe zestawienia mogą być dużym atutem i wśród tej dwójki upatrywałbym &quot;czarnego konia&quot; do zwycięstwa w lidze. Zwłaszcza skład Leszczynian mi się podoba. Bardzo równy skład i praktycznie zero dziur. Nie ma może lidera, ale takim może stać się Pawlicki lub Bjerre czy Lindgren.
Tegoroczni finaliści niby się osłabili ale jak to będzie w praniu to się okaże. Zadziwił mnie transferami trochę Gorzów. Dodali Nermarka, który jest bardzo dobrym ligowcem, ale trudny tor gorzowski napewno nie będzie jego atutem. Nie mniej jeśli będzie umiał się do niego dopasować i utrzymać formę z 2012, a Zmarzlik będzie w 100 % zdrowy, to równie dobrze Stal ponownie będzie się bić o medale. Tarnów ma fajną, młodą ekipę. Jestem w stanie się założyć, że na twardym torze odżyje Łaguta. I tutaj znowu można założyć, że jeśli Janowski płynnie przejdzie w wiek seniora a Vaculikowi nie zaszkodzi GP, to spokojnie mogą wejść do PO i tam namieszać. To już 6 ekip, które mogą zdobyć złoto.
Nie podoba mi się natomiast skład Marmy Rzeszów. Jak na taki budżet, to ich skład jest mocno średni. Według mnie bliżej im do walki o utrzymanie niż o medale.
Teoretycznie - obok Sparty - najniżej trzeba ocenić szansę Polonii Bydgoszcz oraz beniaminka z Gniezna, ale czy te składy są na tyle słabe żeby od razu ich przekreślać? Według mnie nie. Jeśli miałbym typować, to pewnie w gronie spadkowiczów ale równie dobrze nie zdziwi mnie medal. Tutaj dużo będzie zależało od postawy Lindbaecka. W drugiej części poprzedniego sezonu jechał na poziomie srebnego medalu w GP, ale Ekstraliga to jednak inna jazda, a Toninho w ligach nigdy nie błyszczał. Jednak w tym roku dostał duży kontakt, więc można liczyć że będzie się bardziej przykładał. Polonia to dla mnie największa zagadka. Równie dobrze mogą spaść, ale w optymistycznym scenariuszu tj. powrotu do formy Andersena i dalszym rozwoju Łoktajewa ten skład podobnie jak w przypadku Tarnowa może uprawniać ich do PO. Zwłaszcza, że tor bydgoski jest ich mocnym atutem.
Ogólnie, dużo można pisać ale naprawdę chylę czoła dla tych, którzy tak pewnie się wypowiadają i oceniają szanse poszczególnych zespołów. Jak dla mnie sezon 2013 to jedna wielka niewiadoma i jako kibic tej dyscypliny bardzo się z tego cieszę. Jeśli jeszcze NSport + weźmie się za realizację tej ligi, to szykuje się rewelacyjny do oglądania produkt ;)
 
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Piszę po raz kolejny, że starałem się jak najobiektywniej przedstawiać sznase każdej z ekip. wiadomo, że na koniec sezonu może nic się z tej tabeli nie sprawdzić (i np. Wrocek walnie mistrza), ale o czym będę pisał w dziale żużel w zimie? po transferach wiadomo że wszyscy oceniają zespoły i tak właśnie zrobiłem. Tak sobie myślę, czy gdybym wpisał Gorzów na podium to czy też posądzał byś mnie o subiektywizm? bez urazy oczywiście ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Tak sobie myślę, czy gdybym wpisał Gorzów na podium to czy też posądzał byś mnie o subiektywizm?
Oczywiście, że nie. Tak samo, jak gdybyś dał tam jakikolwiek inny klub, albo po prostu umieścił Rzeszów o rejon niżej. Polecam przyjrzeć się innym postom w temacie. ????
Sytuację idealnie przedstawił Jacques. Starzy wyjadacze w dziale robią swoje. ???? Najkrócej mówiąc na dwoje babka wróżyła. Jest dla mnie jeden silny kandydat do finału (jak w zeszłym roku Tarnów, tym razem Toronto) i jeden absolutny potencjalny spadkowicz. Bardzo prawdopodobne, że frycowe zapłaci beniaminek, bo niewiele za nim przemawia (ani w zeszłym roku nie mieli u siebie twierdzy, ani zawodnicy niezbyt przekonujący).
ale o czym będę pisał w dziale żużel w zimie? po transferach wiadomo że wszyscy oceniają zespoły i tak właśnie zrobiłem.
Szczerze mówiąc myślę, że lepiej poczekać na terminarz i porozmawiać o 1. kolejce ;-) albo o tym, jak zawodnicy przygotowują się do sezonu. Ale to kwestia gustu. ????
Pozdrawiam.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ja tylko chciałem zabrać głos w sprawie Częstochowy. Ludzie poczytajcie fora, wszędzie jest taka euforia po pozyskaniu Emila, że to się w głowie nie mieści. Owszem jest skład na medal ale nie mają takie paki jak Toruń i nie oszukujmy się, jeśli będą mieli Torunianie 4 seniorów zdrowych cały sezon to DMP powinni zdobyć. Gollob to będzie trzepa po 13 punktów na &quot;Motoarenie&quot;. Jestem tego pewny. Nie wiem jak z wyjazdami, wczoraj w Californii fatalnie więc się pewnie na prawdę skończył :-:)] . Już mam dość tej podniety nad Częstochową. Dwa lata temu był płacz, ledwo utrzymanie. Teraz &quot;giganci&quot; bo kasa przyszła z Rosji nie powiem z czego.. Sezon będzie ciekawy, życzę Częstochowie finału, co w nim zabraknie Falubazu :grin: Wszystko zweryfikuje tor, ale Torunianie na wyjazdach będą jeżdzili na styku z mocnymi drużynami... A na Motoarenie? jestem pewny, że ciężko będzie komukolwiek zdobyć 40 punktów. Jeszcze słowo o transferze Golloba do Torunia. Nie przyszedł do Bydgoszczy trudno, u nas oczywiście ktoś nie stanął na wysokości zadania i tyle. Prezydent Bruski może sobie dalej ladowac kasę w kajki i swoją córcię.. ale dużo czasu mu nie zostało. Bo nie dość, że nie ma Golloba to i bezrobocie wzrasta niewyobrażalnie szybko. Tomek wybrał bardzo dobrze, niech &quot;sika&quot; na tych co mają go gdzieś i nie przejmuje się, że będzie jeżdził w Toruniu. &quot;Motoarena&quot; to tor który pomoże mu się odbudować psychicznie, jestem tego pewny. A reszta z przelewami od Karkosika przyjdzie sama ;) I słowo o składzie Polonii.. jestem mile zaskoczony, mimo, że Greg to nie jest &quot;wirtuoz&quot; speedway&#39;a to jednak jego skuteczność szczególnie na torze w Bydgoszczy robi wrażnie. Na pewno w spotkaniach &quot;domowych&quot; będzie robił grubo ponad 10 punktów. A Hans też swoje zrobi, jestem pewny, że nie będzie jeżdził tak samo czy gorzej jak Artiom ???? &quot;Saszka&quot; ? Będzie napi.... po &quot;tarce&quot; jak Gollob ???? Tyle! Jeszcze 3 miesiące...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
To ja też słówko subiektywne o składzie Częstochowy.Na papierze wygląda to bardzo ciekawie,na pewno nazwiska przyciągną sporo fanów na stadion.A jaki będzie wynik na koniec sezonu to już inna kwestia.Poruszę banalną kwestię kontuzji.Wiadomo,że każdy z zawodników teoretycznie ma taką samą szansą na jej złapanie.Jednak ja jak widzę jazdę Emila,Griszy,MJJ czy Szombierskiego to ośmielę się wyrazić opinię,że ich agresywny styl jazdy sprawia że &quot;szansa&quot; złapania konkretnego dzwona w ich wypadku jest dużo większa niż przeciętna.Oczywiście nikomu nie życzę,broń Boże! Tylko trochę pokory,bo w Polonii kiedyś był skład Emil,Jonsson,Walasek i Lindbaeck a wiadomo jak to się skończyło dla klubu przez kontuzję Rosjanina.
I juniorka w Częstochowie to też lekka popelina,więc bez podniety.Czaja perspektywiczny,drugi junior to zagadka.
 
pavelo 8

pavelo

Użytkownik
Ludzie poczytajcie fora, wszędzie jest taka euforia po pozyskaniu Emila, że to się w głowie nie mieści.
Faktycznie, mamy płakać, że przyszedł zawodnik tej klasy po latach Davidssonów, Zegnot i Jabłońskich...
Dwa lata temu był płacz, ledwo utrzymanie. Teraz &quot;giganci&quot; bo kasa przyszła z Rosji nie powiem z czego..
Z wiecznego kredytu ? :&gt;
&quot;Saszka&quot; ? Będzie napi.... po &quot;tarce&quot; jak Gollob
Nowy Rosyjski bożyszczu ?
A Hans też swoje zrobi, jestem pewny,
Takie same nadzieje miały wszystkie kluby odkąd odszedł ze Sparty
Na papierze wygląda to bardzo ciekawie,na pewno nazwiska przyciągną sporo fanów na stadion.A jaki będzie wynik na koniec sezonu to już inna kwestia.
W Czewie stworzył się w ciągu 2 sezonów trend widowiska, a nie wyniku. Kiedy były porażki, ale walka to nikt złego słowa nie powiedział, ale jak tor był do D i porażki to wiadomo jakie wyrazy latały w eterze i to głównie na tor, a nie na porażkę. Frekwencja rok i dwa lata wstecz pokazuje, że nie dla wyniku się chodzi. Drużyna walczaków jest i to nas ogromnie cieszy... każdy będzie chciał zobaczyć latających ruskich po orbicie dlatego się tak &quot;podniecamy&quot; przyjściem Emila...
I juniorka w Częstochowie to też lekka popelina, więc bez podniety
Przytaczając kolegę Torreto &quot;ludzie poczytajcie fora&quot;... każdy w Czewie zdaje sobie sprawe, że od czasów Ułamka i Osómka juniorów nie mamy, a narybek dzisiejszy nie różni się niczym od Malechy, Pietrzyka, Ciura itp., ale nie jest fer stawianie nas w gorszej sytuacji od Tarnowa, Gniezna, Wrocka czy Rzeszowa z juniorami, szanujmy się ;)
W nadchodzącym roku życze wszystkim złotych medali, a bydgoszczanom takiego sponsora z Rosji z kasą nie powiem z czego ;) znów cytując kolegę z Osówca (chyba tak się odmienia)
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Niektórym na tym forum to się naprawdę pokiełbasiło pod sufitem ;) Napisałem w swoim własnym wróżeniu z fusów, że Leszno spadnie, a Gniezno się utrzyma, to z miejsca zostałem ochrzczony fanem Startu ???? Tymczasem zarówno jeden jak i drugi klub generalnie jest mi obojętny, bo kibicuję zupełnie innej drużynie niż dwie wyżej wymienione.

Ludzie, to są typowania. Ktoś może sobie typować, że Wrocław wygra złoto, a Toruń spadnie z hukiem i jeżeli tylko za takim stoi choćby cień argumentacji to żaden nawet najbardziej trzeźwo myślący realista nie ma patentu na jedynie słuszne zdanie. Kursy na DMP torunian zapewne stać będą po ok. 2, na wrocławian po 200 - tylko co z tego? Nie takie cuda zdarzały się w żużlu, namiętnie typowany do spadku Włókniarz w 1996 roku wygrał ligę, dwa lata wcześniej mocarna na papierze Polonia z Gollobami w składzie rozpaczliwie walczyła o utrzymanie.

Przypuśćmy tak konkretniej, że we Wrocławiu Woffinden, Batchelor i Klindt pojadą sezon życia, wybuchnie juniorski talent Malitowskiego (coś na miarę Zmarzlika w 2012), do tego Jędrzejak i Ljung utrzymają dobry poziom, Baron będzie robił beton, na którym goście połamią sobie zęby z trudem ciułając po 35 punktów. Taka mieszanka może w porywach dać złoto, szczególnie gdy sezon kończą playoffy i nie trzeba wcale wygrywać wyjazdów (w 2012 Toruń wygrał brąz zaliczając raptem 3 wygrane na obcych torach, Leszno było blisko fazy finałowej wygrywając zaledwie 2 takie mecze).

Toruń oczywiście ma silną kadrę, ale pofantazjujmy sobie dalej: Gollob wysiada fizycznie i zalicza sezon jak ten pożegnalny w Gorzowie; Holderowi nie udaje się pozbierać po jesiennym zaliczeniu gleby; zrobiony w bałwana przez US Sullivan śladem Jasona zaczyna marzyć o emeryturze; piernikowi młodzieżowcy to mimo wszystko wciąż jest koncert życzeń. I co? Mamy kandydata do spadku :cool:

Ja wiem, że takie myślenie jest against all odds, ale trochę dystansu do całego tego sportowego cyrku nie zaszkodzi :)
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Ja wiem, że takie myślenie jest against all odds,
zatem skoro masz tego świadomość, to po co je wygłaszać na forum bukmacherskim? ???? Bo ja w tym żadnego sensu nie widzę. Wydaje mi się, że tutaj powinniśmy raczej dążyć do możliwie najbardziej prawdopodobnych przypuszczeń, a nie pitolić farmazony, że ligę wygra Krosno. C&#39;nie? ????
Wracając jeszcze do Gniezna - nie ma tutaj za bardzo nikogo takiego, kto mógłby pozytywnie zaskoczyć. Drużyna, która w 1 lidze dwukrotnie poległa u siebie z Grudziądzem, to nienajlepsza wizytówka w kontekście przyjazdu do Gniezna światowej czołówki. Doszedł Świderski i Zagar. Dochodzili już do beniaminków w przeszłości znacznie solidniejsi zawodnicy i najczęściej kończyło się tak, jak się kończyło.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Niektórym na tym forum to się naprawdę pokiełbasiło pod sufitem Napisałem w swoim własnym wróżeniu z fusów, że Leszno spadnie, a Gniezno się utrzyma
Ja pierwszy zabrałem głos w sprawie Twojego typowania końcowej tabeli i swoje zdanie podtrzymuję bo trzeba odróżnić dwie rzeczy: można sobie typować jak się chce, nie podawać argumentów albo pisać, że u kogoś może być kontuzja i już będzie cienko czyli wróżenie z fusów, a obiektywnym przedstawieniem tabeli co przed sezonem można zrobić wyłącznie porównując teoretyczne wartości poszczególnych zawodników z dodaniem faktu czy ich tor domowy im sprzyja. Przykładem, który jedynie tutaj przytoczę jest Nermark (a robię to tylko dlatego, że w paru postach już się taka opinia przewinęła), który co z tego, że jest mistrzem Szwecji czy czegoś tam jak w Gorzowie jeździć nie umie. No i zdanie na koniec, w przedmeczowej teorii Leszno ma mocniejszy skład niż Gniezno i nie ma co dyskutować (oczywiście Leszno może spaść a Gniezno zdobyć mistrza ale zrobią to po prostu gorszym teoretycznie składem).
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
zatem skoro masz tego świadomość, to po co je wygłaszać na forum bukmacherskim? ???? Bo ja w tym żadnego sensu nie widzę. Wydaje mi się, że tutaj powinniśmy raczej dążyć do możliwie najbardziej prawdopodobnych przypuszczeń, a nie pitolić farmazony, że ligę wygra Krosno.
Wszystko jest w porządku, jeśli tylko w swoich analizach za swój priorytet uważasz ostrożne trzymanie się najbardziej prawdopodobnych scenariuszy i wystrzeganie się osądów bardziej podatnych na krytykę. Ja w Gnieźnie widzę większy potencjał niż wskazują na to papierowe analizy i moje dywagacje będzie można realnie zweryfikować nie wcześniej niż za pół roku.
Ktoś może sobie przykładowo wytypować, że złoto w tym roku zdobędzie Bydgoszcz, za co oczywiście zostanie solidnie wyśmiany. Ale ponieważ Polonia ma niezerową szansę wygrać ligę, a kilka argumentów wręcz przemawia za takim odważnym typem, to nie widzę powodów by autora takiego scenariusza publicznie krzyżować i wytykać mu niezgodność z &quot;jedynie słuszną linią typowania&quot;, którą niektórzy na tym forum namiętnie forsują.
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
Bet365 oferuje już od jakiegoś zakłady długoterminowe na najważniejsze rozstrzygnięcia 2013r. Ciężko coś obecnie wyrokować, natomiast jest kilka ciekawostek. Np kursy na DMP Unia Leszno 5,0 , Stal Rzeszów 67 ??? Chyba aż takich dysproporcji tutaj nie ma...
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Bet365 oferuje już od jakiegoś zakłady długoterminowe na najważniejsze rozstrzygnięcia 2013r. Ciężko coś obecnie wyrokować, natomiast jest kilka ciekawostek. Np kursy na DMP Unia Leszno 5,0 , Stal Rzeszów 67 ??? Chyba aż takich dysproporcji tutaj nie ma...
Rzeczywiście wczoraj sam zwróciłem uwagę na te kursy i byłem lekko zaskoczony ale oczywiście pozytywnie. Unia Leszno jest stawiana jako faworyt do zdobycia brązowego medalu, a nasze analizy wskazywały na 5 miejsce (niektórzy nawet pisali, że za Gnieznem ale tego już nie mam zamiaru komentować). Wielbiona Częstochowa za koalicję ruskiej mafii też jest niżej notowana. Zobaczymy sezon niebawem ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Warto przypomnieć, że przed sezonem 2012 Rzeszów był &quot;2&quot; do spadku, zaraz za Gdańskiem wg bet365. Chyba nie doceniają tam Okonia i Walaska
 
M 126

mj_bull

Użytkownik
W Unibecie mamy 1,3 na Toruń i UWAGA 4,2! na Zieloną. Jak widać pracuje tam mało kompetentna osoba, tym bardziej, że można też obstawić po kursie 12, że ekstraligę wygra...... Gdańsk?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W Unibecie mamy 1,3 na Toruń i UWAGA 4,2! na Zieloną. Jak widać pracuje tam mało kompetentna osoba, tym bardziej, że można też obstawić po kursie 12, że ekstraligę wygra...... Gdańsk?
Nie stawiajcie czasem czegoś na cytuję &quot;Falubasz Zielona Góra&quot; bo zrobią zapewne zwroty..

Rozumiem,że zamiast Gdańska powinno być Gniezno bo tylko ich tam brakuje.Jeśli tak to nieźle musiał popić ich oddsmaker dając Start przed Gorzowem,Lesznem,Rzeszowem,Tarnowem i Bydgoszczą;)
 
L 32

luntrus

Użytkownik
Niby dlaczego spore value na Falubaz? Apator powinien wygrać rundę zasadniczą i potem w play-off na nieco uprzywilejowanej pozycji, a nie bardzo widzę, kto miałby ich jakąś wielką kopą załatwić, jak Leszno, czy Gorzów. No a sam Falubaz niby mocny, ale nie przesadzajmy - mają dwie dziury, a zakładając iż Dudek będzie wchodził z rezerwy, no to i tak siedem razy Jabłoński z Davidssonem muszą jechać, bo nie wierzę, że Adamczewski na wyjazdach coś ujedzie, tamta dwójka rzecz jasna raczej też nie. Na pewno będą w stanie trzymać wynik wszędzie i trochę bonusów wpadnie, więc obok Torunia mało wiele pewniak do play-off, zwłaszcza że mają sensowną rezerwę tj. MBJ. No ale składy będą dość wyrównane i jak komuś zaczną jechać trochę słabsi zawodnicy, to nagle może być ciekawie i pod tym względem spory potencjał ma Gniezno, a czarno widzę Gorzów, gdzie Iversen z Kasprzakiem mają wyśrubowane średnie. Widzę, że nikt na poważnie nie bierze np. Rzeszowa, a Nicki to jest terminator, a Walasek co by nie mówić czołowa krajówka. Z kolei Jura z Okoniem i Sówką na swoim torze będą czesać, a i na wyjazdach coś przywiozą. Jeżeli będzie większa przewaga, to wtedy Nicki i Greg z taktyka, więc podobnie jak Falubaz ma kto trzymać kontakt. Nie przekonuje mnie też za bardzo Włókniarz, bo w Szombierskiego jakoś nie wierzę, tak samo w Holtę, a Jensen raczej nie będzie aż tak regularny na wyjazdach. Tutaj na dwoje babka wróżyła - mogą powalczyć o tytuł, ale jak nie wejdą do czwórki, to wielce zaskoczony nie będę. No i Mistrz... Niby bez Grega, ale Artiom w Tarnowie powinien dać radę i należy pamiętać, że oni tę ligę zmietli w pył, więc mimo wszystko należy ich brać pod uwagę. Leszno będzie kompletnie nieobliczalne, chociaż mocne przede wszystkim u siebie. Polonia niby niezły skład, z solidnymi juniorami, ale młodzi jechali przede wszystkim u siebie i tak samo Kościecha. Po Łoktajewie i zwłaszcza Andersenie spodziewałbym się tego samego, a Greg raczej nie będzie cisnął pod komplety, więc będą mieli ciężko o bonusy, a coś na swoim torze wtopią. Krótko mówiąc wiemy, że nic nie wiemy. No jedynie ten Wrocek, to do odstrzału jest i ciężko znaleźć jakieś argumenty za - będą czerwoną latarnią.
P.S.
Co do GP, to trochę dziwne takie faworyzowanie Warda. Jest talent okrutny, ale rund jest sporo i punkty trzeba zbierać regularnie, więc tutaj jakoś nie jestem przekonany, że będzie w stanie aż tak namieszać. Czuję w kościach, że Tomek w tym Toruniu odżyje i z Nickim, oraz Emilem będą dzielić i rządzić. Do tego może Holder, jeżeli będzie w pełni sił i może Lindbaeck z Jonssonem. Natomiast Krzysiu powinien stoczyć batalię z Woffindenem o wiadomo co. :cool:
 
J 13

jofranco

Użytkownik
Siemka co myslicie nad typami dlugoterminowymi wystawionymi przez UNIBET
Widziałbym to tak:
Falubaz 2.00
Apator 1.72
Gniezno 1.65
Wrocław 2.10
Częstochowa 1.95
Leszno 1.75
Tarnów 1.40
Bydgoszcz 2.70
Rzeszów 1.8
Gorzów 1.9

Torun i Zielona myśle że spotkają się w finale i może być różnie
Wrocław uważam za totalny outsider ligi
Jeżeli Jepsen pojedzie dobry sezon + nie bedzie zawodzil strzelec to uwazam ze Czewa ma silną paczke i będzie wyżej niż Leszno
Tarnów lekko osłabiony powinien być wyżej niż Bydgoszcz do której dołączył dziadek Hancock;)
No i najlepsze na koniec nie wierze w powtórke sezonu asów z gorzowa , w &quot;lidera&quot; PUKa oraz Kaspera, sądze że na wyjazdach będą dostawać ładne bęcki i dopiero kibice Gorzowa bedą płakać za Tomusiem którego wygwizdywali u siebie natomiast na wyjeździe wygrywał im wiele bonusów a nawet meczy

Co myślicie hmmmm ; )) ?
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Żużel to sport urazowy, więc granie typów długoterminowych mija się z celem.
Jak już miałbym powiedzieć tobie co myślę, to odradzam ci granie par Z.G - Toruń, Czewa - Leszno czy Tarnów - Bydgoszcz tutaj poziom wg mnie jest bardzo wyrównany i wszystko może się zdarzyć.
Ciekawie wygląda Gniezno - Wrocek i Rzeszów - Gorzów.
 
R 67

route66

Użytkownik
Prosiłbym o zmianę nazwy w ankiecie bo od tego sezonu zespół z Tarnowa wraca do starej nazwy czyli Unia Tarnów
Można powiedzieć nareszcie , a z utęsknieniem czekam az kiedyś co zapewne jest nie realne wrócą czasy nazw do których jesteśmy przyzwyczajeni

J:/ Sponsorzy łożą na speedway, to trzeba ich doceniać, a nie narzekać. Choć sam też liczę, że w przyszłości sponsorzy wylecą z nazwy jak w piłce nożnej. Nie zdawałem sobie sprawy, że w Tarnowie się zmieniło. Zmienione.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom