>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ESL ONE NEW YORK [30.09-02.10.2016r.]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
ESL ONE NEW YORK 2016
Pula wygranych: 250,000$
Tryb: OFFLINE (LAN)
Faza grupowa: 1 grupa (8 drużyn), System szwajcarski BO1;
Faza PlayOff: 4 drużyny, BO3.
Drużyny:
Astralis
SK
Virtus.Pro
NaVi
fnatic
Liquid
G2
Optic


b365
Zapraszam do dyskusji
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Mimo, że ostatnie 2 miesiące nie śledzę csgo bo nie jestem w stanie to przez ostatnie 3lata to robiłem, więc pobawię się. Bez obszernej analizy bo też brak chęci na telefonie:
Virtus.pro @ 1,72
Fnatic w tym składzie nie jest złe, ale nie jest to Fnatic z którym Virtusi ZAWSZE się meczyli i nie byli w stanie wygrać meczu (poza sporadycznymi wyjątkami). Jeszcze przez conajmniej 3 miesiące każdy pojedynek między tymi drużynami zakonczy się wygrana Polaków, o ile nie zjada grubo z formy.
SK @ 1,12
Bo1 po takim kursie.. Niby meh ale SK zawsze z zimną głową.
Dubelek z tych dwóch meczy jak najbardziej.
Na&#39;vi vs Liquid
Runda 1 liquid @ 2,2
Runda 16 liquid @ 2,2
 
K 0

klose30

Użytkownik
W tym składzie Fnatic są jeszcze lepsi, twist i wenton to kozacy także bym uważał na granie na vp.Sam ide w kierunku Fnatic po dobrym kursie 2
Dlaczego na nich stawiasz? Jakie argumenty za Szwedami i jakie przeciwko Polakom? /Macko18
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
Kurs na Fnatic jest naprawdę, dobry. Nie mówię by na nich nie grać, zwłaszcza, że Virtusi lubią słabo zacząć turniej. Wenton ma dobre podejście do gry ale potrzebuje doświadczenia, ciężko wejść dobrze w lana takim &#39;nowym&#39; składem, mimo, że oczywiście znają się od długiego czasu.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Liquid +4,5 @ 1,90 Bet365

Navi ostatnio bardzo słabo wyglądało online,w Kijowie też szybko odpadli po porażce z Tyloo i Astralis.Amerykańce grają u siebie,motywacja będzie na 200% i uważam,że przy takiej dyspozycji Navi mogą się mocno postawić.

Fnatic @ 2 Bet365

Cięzki mecz dla Virtusów się szykuje na początek.Nasi często mają problem z dobrym wejściem w turniej.Fnatic w tamtym składzie nic by nie ugrało co widać po tym jak teraz wygląda gra godsent.Widać,że Krimz czy JW się wypalili po prostu a tak po tych roszadach Fnatic dostało świeżą krew w postaci świetnych aimerów jak Lekro i Twist.Najbardziej obawiałbym się o wentona ale ostatnimi czasy dawał radę i w cale nie musi być tutaj osłabieniem.Siedzę czasami u olofa na streamie i uważam,że ma teraz świetną formę.Czuję,że będzie w gazie tak jak całe nowe fnatic.Online ostatnio grali super.Może brakuje im doświadczenia,głównie mam na myśli wentona ale tam jest teraz super atmosfera i jak złapią polot w grze to mogą być takim czarnym koniem.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
G2 - Astralis 2 @2.00 b365 ✅ ✅
Dla mnie kursy powinny być co najmniej odwrotne. Duńczycy to dla mnie lepsi skillowo jak i drużynowo niż G2. Bodyy jak dla mnie odstaje od paczki i jeżeli Shox czy RPK lub Scream nie będą w życiowej formie, to może być bardzo ciężko. h2h zdecydowanie dla Duńczyków. O formie trudno się pisze, bo nowy turniej to często zupełnie inna dyspozycja. Natomiast ja bym tutaj dał maksymalnie 1.75 na Astralis.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
1.
Fnatic- Virtus Pro
Fnatic wygra mecz @2.00 3/10
Fnatic +2.5 rund @1.80 4/10
⛔ ⛔ ⛔ Polacy w mega formie, fnatic bez podjazdu, a Olof tragiczna gra dzisiaj. Do tego cobblestone (wtf? Kto fnaticom wybrał cobblestone&#39;a to ja nie wiem) i mamy 16:6 dla Polaków ????

Fnatic zawsze był drużyną typową, co prawda jest to ich debiut na lanie w takim zestawieniu, ale grając Online radzili sobie dość dobrze. Zawodnicy ci wielokrotnie grywali na lanach i podobnie jak Virtus, nie boję się powiedzieć że idzie im tam znacznie lepiej niż grając Online. Virtus zawsze miał ciężko z fnatic, zespół ten Polakom nigdy nie leżał, a mecze zawsze były zacięte i wyrównane.
Ostatnio oba zespoły grały ze sobą online i mecz ten wygrał zespół fnatic.
Szwedzi to bardzo skillowa drużna, która jak AIM siedzi to mogą pokonać każdego. Na nieszczęście virtusów w teamie fnatic zostali Olof i Dennis , którzy we wcześniejszych pojedynkach doprowadzili polaków nieraz do rozpaczy. Tak naprawdę mogą oni wygrać mecz w pojedynkę.
Polacy są w bardzo dobrej formie, wygrana na 2 lanach z rzędu przytrafia im się nieczęsto.
tak naprawdę z Polakami nigdy nic nie wiadomo. Bardzo często jednak virtusi słabo wchodzą w turnieje i dyspozycja rośnie wraz z kolejnymi meczami. Gramy BO1 i do tego pierwszy mecz w turnieju uważam że fnatic ma duże szanse to wygrać.
Oba zespoły Mogą odczuwać dalej podróż samolotem i zmiany czasowe czasoWe i tak naprawdę jest to ryzykowny bet bo dużo zależy od tego jak team wejdzie w mecz. Mecz 50/50 tak naprawdę.
Dlatego też gram lekko value w stronę fnatic.
2.
Astralis - G2 Esports
Astralis wygra @2.00 3/10
Astralis +2.5 @1.80 4/10
kiepski początek, 2 przegrane pistoletówki, mnóstwo przegranych rund 5 na 2/3 a mimo to wynik 16:13. Brawo Astralis! Pokazali że są mocni

Astralis - G2 Esports Esport, kolejny mecz 50/5. Tak naprawdę oba zespoły ostatnio nie zachwycały i mają wiele do udowodnienia. Ciężko przewidzieć jak oba zespoły wejdą w turniej, jednak coś mi podpowiada że Duńczycy mogą tu trochę namieszać. G2 często słabo wchodzi w turnieje i gra bardzo chaotycznie. Astralis wg mnie to bardziej kompletna drużyna, chociaż wyniki obu zespołów w głównej mierze zależą od gry shoxa i device&#39;a a. Mecze H2h na korzyść duńczyków i w większości tych spotkań to oni wyglądali solidniej. Ogólnie też grają bardziej zespołowo i taktyczne. Kursy są wysokie, aż za wysokie. Widzę tu duże value i dlatego gram też w stronę duńczyków.
3.
NaVi - team liquid
Godzina 20:45
Team liquid +4.5 @1.90 4/10
niestety mecz się kończy wynikiem 16:9. Szkoda najbardziej strony ct na mirage&#39;u. Bardzo ją zepsuli liquidzi... NaVi nie grało jakoś specjalnie dobrze, a mimo to wystarczyło na amerykanów... Jutro gramy dalej ???? pierwszy dzień w sumie na 0 dzięki live Astralis
Szczerze mówiąc oba zespoły bardzo dalekie od swojej optymalnej dyspozycji. NaVi od czasu zmiany składu boryka się z własnymi problemami. 4 wygrane w ostatnich 10 meczach na pewno ich nie satysfakcjonuje. Team liquid z drugiej strony przegrali 7 meczy na 15, co także nie wróży zbyt dobrze zwłaszcza że było kilka takich spotkań których nie mieli prawa przegrać. H2h 3:2 dla navi. Jako że jest to BO1 i gramy w usa idę w stronę liquid. NaVi może odczuwać jeszcze skutki JETLaga, a do tego mamy jedną mapę. Oddsy 3.75:1.25 zdecydowanie zbyt wysokie patrząc na to że gramy w usa, BO1 oraz patrząc na formę obu zespołów. Podejrzewam że navi wygra ale może być wyrównany mecz i 12 rund liquid jest w stanie to ugrać
4.Optic -Sk
Ten mecz omijam, tak naprawdę nie wiadomo w jakiej formie jest Sk. Ostatnie mecze online bardzo słabo i daleko od optymalnej formy, ale tutaj gramy turniej o 250 tysięcy dolaró. SK na pewno zepnie poślady i będą chcieli wygrać ten turnie, więc z optic nie powinni mieć prproblemów. Jednakże ostatnia forma stawia znak zapytania czy w tak krótkim czasie są w stanie grać tak jak na majorach. Optic ostatnio genialna forma. Zwycięstwa z SK, immortals czy też kwalifikacje przeciw cloud9 pokazuje że są bardzo mocni. Dobrze wygląda na nich handi, jednakże mimo wszystko lepiej przeczekać.
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Polacy są w bardzo dobrej formie, wygrana na 2 lanach z rzędu przytrafia im się nieczęsto.
Dla sprostowania Virtusi nie wygrali dwóch lanów pod rząd. Obie wygrane rozdzielił słaby występ na SL i-League StarSeries, gdzie zajęli miejsca 13-16, gdzie przegrali oba rozgrywane mecze i to w dość słabym stylu.
Typu nie neguje, uważam że Fnatic może wziąć ten mecz, tym bardziej, że jest to BO1.
Warto też rozważyć dodatnie handi na Liquid, a może nawet czyste zwycięstwo? Navi ostatni bardzo słabo wygląda. Po obiecującym początku jakby stracili impet.
 
muffin5510 7,5K

muffin5510

Użytkownik
To był mecz 50/50? Albo ktoś tam zwala na mapę? Brak słów.. Jetlag to chory argument na tym poziomie, to już lepiej mniej napisać niż na siłę kogoś przekonywać takimi argumentami. Również postawiłem +4,5 na liquid.
Poza tym mała suma na Liquid @ 3,75, przemyślałem sobie ten mecz, dodatkowo słuszna uwaga spunj na temat roli coacha i w jaki sposób może to dotknąć navi, zwłaszcza z simple w teamie. Jdm vs s1mple, can&#39;t wait ;]
 
K 7

kokoszka99

Użytkownik
Mecz Navi i Liquid radzę nie obstawiać - seized mówi, że potrzebują czasu, aby wykorzystać w pełni swój potencjał, Liquid gra u siebie, Nitro od kilku dni jest IGL&#39;em, z tego co wiem to peacemaker nie będzie na tym lanie.
Co do VP, to tak jak się spodziewałem (jeszcze G2 i dobry start na weekend ???? ) - online, a lan to dwa różne światy. Fnatic ma potencjał, aktualnie większy online niż na lanie. Potrzeba im czasu. Szczerze, to nie wiem czy mają szanse wygrać z którąś z europejskich drużyn na tym lanie.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Nie ma co się podniecać w czasie meczu. Pierwsza połowa spokojnie mogła być dla Astralis, a skończyło się 5:10 dla G2. Gdyby wygrali wszystkie &quot;wygrane&quot; rundy w których mieli pakę położoną i grali 5 na 2/3 to by mogli to wygrać wysoko, a tak mamy bliski mecz...
Na live także można było się obłowić i zarobić ???? ja złapałem po 8 lekko ????
Jeszcze liquid zostaje i będzie w miarę udany dzień
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 10

michalbvb

Użytkownik
Ale można zarobić na live w CS-a . Postawiłem 100 zł przy kursie 7,5 na Astralis ????
Przecież wiadome było że Astralis będzie gonić ...
Nie jestem ekspertem ale wg mnie granie na live to prawie pewny zarobek, oczywiście przy odpowiednich mapach.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Bo bet przy kursach sugeruje się głównie wynikiem, nie mapami/stronami na jakich teamy grają. dopóki nie będą to ustalane odpowiednio kursy przez ludzi to będą takie prezenty ????
Najlepsza taka mapa to chyba nuke, jak zespół gra po terro i ugra ze 3 rundy to przy 12:3 i zmianie stron jest piękne kursiwo na nich ????
Teraz czas na optic- Sk
Jestem ciekaw jak teraz wypadnie sk na lanie. Może uda się coś live pograć ????
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
G2,Virtus i fnatic powinni ogarnąć tak na szybko bez analizy jak patrzeć.
Handi virtusów będzie do gry jak nie będzie większe niż -5.5, G2 powinno na lajcie wygrać z liquidami którzy są bez formy. Najciekawiej będzie w meczu optic-fnatic. Szwedzi mogą mieć problemy z opticami ????
Ciekawe czy bet zdąży wystawić kursy
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Już są kursy.
1.
fnatic - team optic
Ja idę w stronę fnatic. Nie zachwycili w meczu z vp, ale zaufam im jeszcze raz mimo obecnej formy optic.
Fnatic -3.5 @1.83 2/10
Fnatic win ( to na live będę łapać bo 1.44 mnie nie ssatysfakcjonuje)
2. Navi-virtus pro
Virtus Pro win @1.80 8/10
Virtus Pro -2.5 rund @2.10 6/10
eheh... Co tu dużo mówić, Train i wszystko jasne, Polacy nawet w takiej dyspozycji bez podjazdu
To jest chyba jakiś żart ze strony bukmachera. Virtusi odprawili fnatic bez jakichkolwiek problemów a ci dają 1.80 na vp ze słabym navi?? Nic tylko brać i podnosić pieniądze z podłogi. Gram to Gruuuubo Bo to jest mega promocja. NaVi ostatnio słaba forma, a virtusi druga młodość. Neo i snax grają najlepszego cs-a od czasów 1.6. Nie ma możliwości żeby navi zagroziło Polakom
@edit gramy traina, navi prawdopodobnie to wygra...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
G2 - Liquid / G2-3.5 @1.72 b365 ⛔ Ale wtopili. Jednak cieniutko z ich formą.
G2
nie zagrali źle z Astralis. Mieli dobrą stronę CT, ale w Tt trochę zawiedli, no ale Astralis słynie z dobrej dyspozycji w CT na niemal każdej mapie. Świetni Dupreeh, Device. Reszta też na wielkim poziomie. Myślę, że G2 ogra Amerykanów, bo widać że forma jest, tylko nie mogą się zablokować jak z Duńczykami. Liquid to jednak z całym szacunkiem inna półka.
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
G2 - Liquid / G2-3.5 @1.72 b365
G2
nie zagrali źle z Astralis. Mieli dobrą stronę CT, ale w Tt trochę zawiedli, no ale Astralis słynie z dobrej dyspozycji w CT na niemal każdej mapie. Świetni Dupreeh, Device. Reszta też na wielkim poziomie. Myślę, że G2 ogra Amerykanów, bo widać że forma jest, tylko nie mogą się zablokować jak z Duńczykami. Liquid to jednak z całym szacunkiem inna półka.
Także polecam ???? G2 nie powinni mieć problemów z Amerykanami, a handi -3.5 jest wręcz śmieszne
@edit
G2 to jednak mega dno. Shox nic nie gra, smithzz także to i z liquidami przegrywają ^^
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
SK vs Astralis ⛔⛔
Typ: Astralis
Kurs: 2.25
Bet365

Każdy kto ma jakieś pojęcie o csie, to wie, że takie mecze bo1 to są praktycznie 50/50. Astralis kolejny dobry kambek z G2, nie oglądałem meczu ale dla mnie G2 zawsze gralo mega kiepskie terro. SK - dawno nie grali na dużym lanie, wygrana z Optic.. 5:1 w ct dla Optic na trainie i 5:10 po pierwszej połowie, to mówi samo za siebie gdzie jest Optic, a gdzie SK. Dalej, SK chyba trochę za bardzo się poczuło, dlaczego? Coldzera (K1ng) haha? co to ma być?
Niestety nie znamy jeszcze mapy ale przed spotkaniem, Astralis bierze ten mecz. Nie widzę żadnym za i przeciwn wobec jednej i drugiej drużyny więc.. bo1, wygranie pistoli i różnie to się może potoczyć więc lecę w value.


VP vs Navi
Typ: VP
Kurs: 1.80
Bet365

Kolejny duży lan, VP na takich nie zawodzi. Neo i spółka elegancko weszli w pierwszy mecz, co najważniejsze w końcu pistole powygrywane. To mega duży argument po naszej stronie. Navi, dla mnie zmiana simpla wyszła im na gorsze, bo gra całkowicie im się posypała. Tzn może nie posypała co grają mniej pewnie bo jak wiadomo simple chciałby grać jako 1-2 awper, a nie może bo Navi ma swoje zasady. Każdy kto zna się na csie to wie, że Navi po przegraniu kilku rund albo przegraniu wygranej rundy zaczyna się kłocić i zaczyna grać &quot;solo. Liczę na to, że doświadczenie VP weźmie górę i mapa i także podpasuje i wezmą ten mecz jak i cały lan. Kiedy VP zaczyna rozjeżdżać drużyny &quot;bez mydła&quot; jak fnatic w pierwszym meczu, to zazwyczaj zachodzą daleko.

@EDIT
Mapa train, może być różnie, a value na Navi.. ciężka sprawa, pograłem handi +2,5 Navi ✅✅
Gdyby nie train to zostałbym przy swoim : )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kubinj0 55

kubinj0

Użytkownik
Virtus Pro vs Na&#39;VI
Godzina: 00:35
Typ: Na&#39;Vi @2.10 ✅✅✅
Bet365
Navi poradziło sobie ze świetnie grającymi Liquid. VP pocisneli Szwedów, który nie zagrali rewelacji podczas pierwszego meczu. Rozkręcili się natomiast przeciwko Optic, wygrywając do 3. VP i NaVi to drużyny typowo lanowe, obie mają duże doświadczenie na lanach. Simple oraz Guardian mogą rozstrzelać Polaków. Bardzo prawdopodobna mapa to mirage oraz train, na których dominuje Ukraińska formacja. Kieruje się troche intuicją oraz grą zawodników z Polski. Często było tak, że albo przegrywali pierwszy mecz, aby potem dojść do 1/8 bądź 1/4, albo wygrywali pierwszy i przegrywali reszte.
Jest train, można śmiało grać na Na&#39;Vi.

Jeśli ktoś pogral to fajnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom